Forum » Igre » Se še kdo spomni 20 let stare igre "The Sting!" ?
Se še kdo spomni 20 let stare igre "The Sting!" ?
jedateruk ::
V windows 10 mi dela bolje kot v windows 8. Dolgo nisem tega igral, pozabil sem, kje lahko prodam vse nakradeno in dobim denar v 100% vrednosti nakradenega. Morda kdo še ve?
- spremenil: jedateruk ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Rok Brumen, končno :)Oddelek: Loža | 9334 (2005) | PINki |
| » | Facebook priznal, da je najel podjetje za očrnitev nasprotnikovOddelek: Novice / Ostale najave | 7265 (5196) | xmetallic |
| » | Mojstudij.com - IZKUŠNJE - prevara ali resnično ?Oddelek: Šola | 6084 (2927) | harmony |
| » | Competovi brskalniški toolbari kradli podatkeOddelek: Novice / Zasebnost | 3566 (2795) | Mipe |
| » | Kako so partijski funkcionarji kradli družinske dragocenostiOddelek: Problemi človeštva | 4126 (3678) | moj_nick |