» »

ROBOTI ?!

ROBOTI ?!

No0ne ::

No jas bi samo vpraso ce se slucajno gdo spozna na robotiko in v mislih mam tiste male robote k se jih vun nardi iz valkmenov, videorekorkerov...:D kr sn neki o tem gledo ze dugo cajta nazaj na televiziji pa se ne spomnim vec prau o cem se gre, tak da ce ve gdo kaj o tem, kak se kaj takega skup naredi daj kr pride z besedo na dan, sej lahko je tud url :\
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

BigWhale ::

Na Hermes Softlab so nekaj casa nazaj delali robote iz starih floppijev... poisci na njihovi web strani, poletna sola...

No0ne ::

BigWhale tnx za idejo ..jam jaz tega na netu ne najdem ;(( ves mogoce url ?:\
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

Lio ::

Evo vama linke:
link 1
link 2

Pa obvezno slike prlimajta poj na slo-techu, da vidmo bodoče robotike:D

mihec87 ::

no da nebom nove teme odpiru bom kr tuki uprasu kako je z temi lego mindstorms a jih ma gdo in kok stanejo pa ce se to splaca.

raufnk ::

Kar se tiče hermesovega flopperja je na strani samo programski del projekta. Ne vem zakaj niso objavili tudi shem za vezja (jaz si jih pa tudi nisem shranjeval - zadevo bi bilo zanimivo še enkrat narediti doma).
Mogoče imajo zadeve še v arhivih, vendar močno dvomim.

No0ne ::

mihec87 .. ti bom tak povedo, jaz sn bil v mb-ju na tekmovanju iz robotike( lego mindstorm ) in ce imas zeljo po sestavljanju robotov , ti to nebo kaj dosti pomagalo:)) pa tud cena je malo pretirana ,takrat( pred cca.1 letom) okrog 90k :8) tak da ti svetujem da se malo premislis 8-)
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lego mindstorms

Oddelek: Kaj kupiti
133968 (2914) Glodko
»

Robotika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
264062 (2750) darkolord
»

Novi video Bostonskega psa

Oddelek: Znanost in tehnologija
292746 (1111) CaqKa
»

Robotski stražar z orožjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12912155 (8658) Pyr0Beast
»

Razvoj vojaških robotov z umetno inteligenco

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
434336 (3530) BluPhenix

Več podobnih tem