» »

menjalnica Bitstamp dvig gotovine ?

menjalnica Bitstamp dvig gotovine ?

TomazStupica ::

Zdravo,

Zanima me ali vas veliko uporablja exchange BITSTAMP ali je pametno imeti kovance na exchangih (menjalnicah) ? Je kdo nedavno dvigoval oz. izplaceval denar iz menjalnice iz Bitstampa ?

Hvala,

lp
Tomaz,

Vice ::

Pred časom hotel uporabljat pa videl, da so zlatarji pa še poden storitve. Kot vidim je še vedno neuporabna menjalnica z malo opcijami.... Izplačevanje pa ni nič drugačno kot kjerkoli drugje.

WhiteAngel ::

Kovanci so zares tvoji samo, če jih imaš na svoji denarnici. Menjalnica je isto kot banka - fractional reserving - in pri vdorih se redno dogajajo bankruni in folk ostaja brez kovancev.

Nakazovanje na/z Bitstampa je ok. Še vedno imajo račun na Gorenjski banki. Edino, kar je, moraš dokaj obsežen KYC skoz dati.

WhiteAngel ::

@Vice Vse zahodne menjalnice so relativno drage (Paymium, Coinbase). Tako da raje zaupam Bitstampu, ker vsaj nekaj ljudi poznam tam. Poceni je kakšen Binance, Bitfinex... ampak Kitajcem pač ne zaupam. Pa trenutno ne moreš prek SEPE dvigovat pri omenjenih. Ko se bodo Kitajci spravili malo bolj na Hong Kong, se pa lahko kar posloviš od borze...

delavec44 ::

WhiteAngel je izjavil:

Kovanci so zares tvoji samo, če jih imaš na svoji denarnici. Menjalnica je isto kot banka - fractional reserving - in pri vdorih se redno dogajajo bankruni in folk ostaja brez kovancev.

Nakazovanje na/z Bitstampa je ok. Še vedno imajo račun na Gorenjski banki. Edino, kar je, moraš dokaj obsežen KYC skoz dati.


Meni da TRR iz Sberbank.

AllStarc ::

delavec44 je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Kovanci so zares tvoji samo, če jih imaš na svoji denarnici. Menjalnica je isto kot banka - fractional reserving - in pri vdorih se redno dogajajo bankruni in folk ostaja brez kovancev.

Nakazovanje na/z Bitstampa je ok. Še vedno imajo račun na Gorenjski banki. Edino, kar je, moraš dokaj obsežen KYC skoz dati.


Meni da TRR iz Sberbank.

Odvisno katero državo vpises za svoj račun. Jaz sem za revolut Litvo in ponudi Gorenjsko. Se vedno traja prenos denarja predolgo, ker Gbanka podpira le navaden Sepa. Ko nakazem z revoluta na estonski racun pri bitpandipro, to traja nekaj sekund( imajo sepa instant kredit). Neglede na dan ali uro.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

uhuhu ::

WhiteAngel je izjavil:

Nakazovanje na/z Bitstampa je ok. Še vedno imajo račun na Gorenjski banki. Edino, kar je, moraš dokaj obsežen KYC skoz dati.


Ali poleg obsežnega KYC-a zahtevajo tudi izpiske iz drugih menjalnic, od koder kripto preneseš na Bitstamp? (izpiske itak potrebujemo za FURS, samo zanima me, da niso pri Bitstampu bolj papeški od papeža). Ima kdo izkušnje s tem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841795 (8961) buttcrack
»

Nevarne kripto menjalnice!

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
393989 (2639) Conini
»

Buzzex (BZX) menjalnica

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
253851 (2046) Mato989
»

Pomoč - kripto nakazilo

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
201640 (1301) Uporabnik
»

Milijonske kraje bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4521561 (18168) micka15

Več podobnih tem