» »

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb

1
2
»

Kayzon ::

Sploh ne kolega,gledam samo na podlagi mojih izkusenj, in ljudi ki jih osebno poznam. Vsi smo zdravi odkar se je zacela ta norija. Ce sem pa zaradi tega anticepilec,potem pa tudi prav ce se bolje pocutis.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Jaz sem že na začetku napisal, da je prihodnost mRNA v zdravljenju raka, ko bo razvoj enkrat šel tako daleč in vsa testiranja. In komaj čakam ta dan. Lažje je nekomu bolnemu na smrt se it poskusnega zajčka kot pa zdravemu človeku, ko igra loterijo s korona cepivi.

Ter še dodal, da bodo tudi cepiva nekoč boljša od današnjih, nisem pa pripravljen se sedaj cepiti, niti ne podpiram masovnega cepljenja, dokler še niso vse faze testiranj zaključene. Ponavadi traja okoli 10 let, da je cepivo varno. Ampak mi je vseeno za vse, ki ste se cepili in se še boste cepili vsaj 5x. Sam sem pa pripravljen nositi posledice, ker se nisem cepil, če bom zaradi tega umrl od Covida. Če mi je usojena smrt od korone, pa naj bo. Nočem pa se igrati z zdravjem s tem nepreverjenim cepivom. Preveliko tveganje v mojem primeru, napram kako razvit imam imunski sistem. Pa predkratkim še ugotovil, da sem korono prebolel brez da bi vedel. Imam 250,0+ AU/mL. Le 50,0 AU/mL pa jih potrebuješ, da si prebolevnik. Torej korona meni ne predstavlja težav in se že iz tega vidika ne bom cepil. Ker cepil bi se zaradi sebe in svojega zdravja.

Tako, stal boš na ramah srčnih ljudi, ki so se cepili, ko je bila kriza, da bi pomagali sebi in narodu. Izdajalci se boste pa švercali po kleteh. Tako pač je. Nimaš razvitega imunskega sistema ampak samo lažnivi sistem. Lažeš kot pes teče.

;((

Nič se ne skrivam po kleteh, ampak hodim okoli. Še več. Ni me strah virusa in ne nosim maske, ter se družim z ostalimi kot sem to počel zadnjih 20+ let. Prav tako testiram doma in sem zdrav. Zdrav delam. Zdrav zapuščam dom. In ni me strah sezonskih virusov, ko je njihov čas (jesen/zima).

Massacra ::

Tale 111111111... je skoraj ziher debilni trol.

Rad bi vire o (ne)učinkovitosti cepiv zoper delta sev. A v google sholar pa nebi vpisal ustreznih iskalnih besed in pogledal rezultate zadnjih študij, to pa ne!

Sicer pa 111111... trol, zdravo pamet imaš in si sposoben razumeti trenutno stanje, da imamo breaktrough infekcije in hospitalizacije po več kot 70% precepljenosti vsepovsod?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

;-) ::



Lepe praznike Vam želim.

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:



Lepe praznike Vam želim.

Lol, torej vecinoma starejsi ter tu pa tam kaki odd-ball mlajsi - kot pri gripi.

In za to prodajamo svobodo.

LeQuack ::

Saj jo ne prodajamo, vzeli so nam jo na silo. Pred cepivom so bili tudi pro-froced-cepilci normalni ljudje, več ali manj, ki so živeli svobodno. Šele kasneje so postali fašisti.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

WizzardOfOZ ::

kamiKaZaA je izjavil:

Imam 250,0+ AU/mL. Le 50,0 AU/mL pa jih potrebuješ, da si prebolevnik.

A samo 250+ jih imaš?
jaz sem na 4300+ in to po osmih mesecih od preboletja.
In mi država teži, da se moram cepit, čeprav imajo 2x cepljeni s pfizerjem med 700 in 800. to pomeni da jih imam med 5 in 6x več.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Imam 250,0+ AU/mL. Le 50,0 AU/mL pa jih potrebuješ, da si prebolevnik.

A samo 250+ jih imaš?
jaz sem na 4300+ in to po osmih mesecih od preboletja.

4300 česa (hrušk, jabolk, sliv)? Torej ng/ml ali AU/mL? Ker sta dva testa in vsak ima svoja pravila. Dvomim, da imaš 4300,0 AU/mL.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

AU/ml imam. 30 dni bolniške je od mene vzela koronca. težak potek.
zato se pa nočem cepit. ker bi bilo brez veze.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

AU/ml imam. 30 dni bolniške je od mene vzela koronca. težak potek.
zato se pa nočem cepit. ker bi bilo brez veze.

Ti si najmanj naslednjih 10 let varen pred ponovno okužbo s korono. Pa kdor preboli alfa sev, se zelo težko okuži z delto (so sicer redke izjeme), ker je samo mali procent razlike med obema sevoma. Drugo pa je, če si prebolevnik in se cepiš. Takrat pa imaš več možnosti, da ponovno zboliš, ker zadnje čase ogromno cepljenih prebolevnikov zboli, medtem ko zelo malo oz. skoraj nič prebolevnikov ne zboli ponovno (res redke izjeme).

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako je mozno da si nevede prebolel,a potem ni tako nevaren covid kot to radi v medijih prikazujejo? :|

Ti si tipičen anticepilec, ki takoj verjame vsemu samo, da je voda na njegov mlin.


Ti pa si se cepil ker ti je tako ukazal puklasti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ti si najmanj naslednjih 10 let varen pred ponovno okužbo s korono. Pa kdor preboli alfa sev, se zelo težko okuži z delto (so sicer redke izjeme), ker je samo mali procent razlike med obema sevoma. Drugo pa je, če si prebolevnik in se cepiš. Takrat pa imaš več možnosti, da ponovno zboliš, ker zadnje čase ogromno cepljenih prebolevnikov zboli, medtem ko zelo malo oz. skoraj nič prebolevnikov ne zboli ponovno (res redke izjeme).

Lol, zapišimo te kretenizme v debelo buklo kamikazinih umotvorov. Nazaj za šalter, Billy te bo po riti.

Horas ::

en bol kretenski ko drug. vsi skup ste za zakoplet v eno jamo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

LeQuack ::

Saj pravim, pred cepivi so bili tudi pro-cepilci normalni ljudje.
Quack !

kopriwa ::

LeQuack je izjavil:

Saj pravim, pred cepivi so bili tudi pro-cepilci normalni ljudje.

Jaz tut pravim, pred cepivi ste bili antivaksi ravno tako maloumni, le tako očitno ni bilo.

111111111111 ::

Massacra je izjavil:

Tale 111111111... je skoraj ziher debilni trol.

Rad bi vire o (ne)učinkovitosti cepiv zoper delta sev. A v google sholar pa nebi vpisal ustreznih iskalnih besed in pogledal rezultate zadnjih študij, to pa ne!

Sicer pa 111111... trol, zdravo pamet imaš in si sposoben razumeti trenutno stanje, da imamo breaktrough infekcije in hospitalizacije po več kot 70% precepljenosti vsepovsod?

Anticepilčki samo nabijate. Solatko še sedaj ni povedal imena in priimka profesorja iz Harvarda. :) Še številko o precepljenosti imaš napačno. Revež.

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Imam 250,0+ AU/mL. Le 50,0 AU/mL pa jih potrebuješ, da si prebolevnik.

A samo 250+ jih imaš?
jaz sem na 4300+ in to po osmih mesecih od preboletja.
In mi država teži, da se moram cepit, čeprav imajo 2x cepljeni s pfizerjem med 700 in 800. to pomeni da jih imam med 5 in 6x več.

Jaz jih imam 8400. Je pa res da sem bil cepljen z Astra Zeneco. Toplo priporočam.

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako je mozno da si nevede prebolel,a potem ni tako nevaren covid kot to radi v medijih prikazujejo? :|

Ti si tipičen anticepilec, ki takoj verjame vsemu samo, da je voda na njegov mlin.


Ti pa si se cepil ker ti je tako ukazal puklasti

Jaz sem se cepil, ker mi je tako rekla žena, ki ve kaj govori.

Nodi tole je pa samo zate:
https://siol.net/novice/slovenija/parad...
Ko protestirate iščete pa dohtarje. :) Ni bilo nobenega bioenergetika zraven?

LeQuack je izjavil:

Saj pravim, pred cepivi so bili tudi pro-cepilci normalni ljudje.

Mi smo še vedno. Vam se je utrgalo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Ne vem kaj jim ni jasno, sej ni razglašena epidemija

LeQuack ::

Beovička pravi da bo po 6 mesecih cepilno potrdilo neveljavno. Uradno sicer bodo to predstavili naslednji teden.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Quack !

;-) ::

V biatvu ko razmišljam o "zaprtju" na mene in mojo familijo sploh ne vpliva. Lahko zaprejo vse.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

V biatvu ko razmišljam o "zaprtju" na mene in mojo familijo sploh ne vpliva. Lahko zaprejo vse.

Se bos ko bos sel v izolacijski park pa bodo tebe in tvoje izolirali

widj3098dj32 ::

Horas je izjavil:

ne, ampak tistih katerih sploh ni treba, mladih. učencev in dijakov. js bom svojo malo vzel iz šole, če ne bo šlo drgač. jo bomo pa doma učili.

>dajmo testirat otroke, da bo manj okuzb
>super zanesljivi testi v obdobju respiratornih bolezni

Ja, to bo epska komedija 😂

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

Jaz jih imam 8400. Je pa res da sem bil cepljen z Astra Zeneco.


Nakladaš, kot pes teče. Če nočeš zbolet za sranjem od korone in če si več kot 6 mesecev nazaj cepljen, ti predlagam tretji odmerek. Pa ne AZ, ampak pfizer ali moderno. Pri AZ prehitro izgubiš zaščito.
S sodelavcem greva vsake 2 meseca na testiranje protiteles. Jaz zato, ker se bom cepil, če bodo padla preveč, sodelavec ker ima zdravstvene probleme, pa noče zbolet za tem sranjem od korone. Sploh ko je videl, kako je mene zdelala, pa sem zdrav in brez pridruženih bolezni. Po osmih mesecih od dvakratnega cepljenja z AZ prišel na okoli 200 in se šel cepit z pfizerjem (tretji odmerek), da je sedaj "zaščiten". Smo mu pa tudi omogočili, da dela stalno od doma (zaradi zdravstvenega stanja) in da se lahko izogiba vsem kriznim situacijam. In ja, je prestrašen, ker ve, da ga lahko korona ubije.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Virus je bil narejen za cepivo. Moje laicno hipoteticno mnenje je da mora prizadeti dolecen spekter ljudi, ki imajo nekatere lastnoati skupne. Tehnologija cepiv je napredovala prav tako bioloska orozja. Kdo bi si mislil da bomo z atomsko bombo in agentom orange pobili toliko ljudi. Pa smo jih. V imenu znanosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Ne nakladaj še ti s takimi bedarijami. Cepivo je bilo narejeno za prvi (alpha) sev kovid19 virusa. Sej ga že popravljajo, oziroma naj bi bilo narejeno proti delti že nekaj časa in je v testu. Sej bo prišel tudi do nas.

Ni pa virus nič narejen za določen spekter ljudi. Vsakdo lahko zboli. Zelo verjetno je pa odločilna koncentracija, koliko ga dobi vase. Jaz sem bil ob otroku stalno, ko je prinesel virus iz šole in zbolel. Zato sem verjetno tudi več te svinjarije vase dobil. Žena je konkretno manj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Vsakdo lahko zboli ali mislis se okuzi? Ja, samo eni zbolijo, nekateri pa ne. Cepivo bodo poprivljali in vbrizgavali do marca 2025. Takrat se projekt kovid neha.
Mal vec vem o zgodovini da bi "virus" kar netopirji prinesli. Otroka si ze dal spiknit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Jaz jih imam 8400. Je pa res da sem bil cepljen z Astra Zeneco.


Nakladaš, kot pes teče. Če nočeš zbolet za sranjem od korone in če si več kot 6 mesecev nazaj cepljen, ti predlagam tretji odmerek. Pa ne AZ, ampak pfizer ali moderno. Pri AZ prehitro izgubiš zaščito.



In kdaj bo temu konec? Kaj bos moral vsake pol leta cepivo dati vase zaradi covida? 80% umrlih ljudi v Sloeniji je bilo starejsih od 75 let. Se pravi imas zelo majhnee sanse da te prizadane ce si mlajsi in nimas nekih hudih kronicnih bolezni. Tako da naj se cepijo ranljivi pa tisti ki so nefit/nezdravi in se bojijo covida. Ostalim mir in idemo dalje normalno,kar ocitno ni pogodu vecini.

solatko ::

gozdar1 - V katere trgovine hodiš, v Europarku, Supernovi, Rutarju,.... jih je manj, kot pred PCT, je pa veliko cepljenih cepcev, ki so pozabili, da je virus in tudi gripa, viroze,... še vedno tu in, da je vseno upoštevati vsa priporočila strokovnjakov za obvladaneje vseh oblik respiratornih obolenj.
Tudi v lokalih tega strašnega števila upokojencev ne vidim, cca 70%-ov manj je prometa, kot pred ukrepi PCT.

Aston_11 - Saj tudi cepiva šele testirajo, ne deluje nič od obljubljenega. Una polovica bedakov, še vedno upošteva vsa priporočila pravih strokovnjakov, ki se trudijo že leta zmanjšat epidemije grip pa jih bedaki ne poslušajo - lani ni bilo gripe po prvem valu, ker so tudi bedaki počeli vse kar je potrebno, da se virusi ne širijo - maske, razkužila, distanca, omejevanje stikov, objemanje in rokovanje in ola, gripce in viroz ni bilo.
Ja bedaki, upoštevat je potrebno priporočila strokovnjakov, ne trgovcev s strupi.

shadeX - Na Irskem, Izraelu in Belgiji ugotavljajo, da ne, cepljeni kar hudo zbolevajo.

NMH - Da sva na skoraj istem, cepivo ne deluje v predvidenih, predvsem pa po reklamiranih načrtih, če sva rizična, bova skupaj ležala v bolnici, tem, da bo meni telo začelo ustvarjati protitelesa in bom verjetno preživel, tebi cepivo ne bo pomagalo, ker si protitelesa že sesral, če so ti pa uničili imunski sistem pa si ne bova več dopisovala na S-T in se delala pametna, no vsaj ti ne, jaz bom mogoče preživel, če bo telo ustvarilo dovolj protiteles.

Če bi se celotna populacija cepila z dvem vrstami cepiv, eni z žegnano vodico, drugi pa zato, da se jim uniči lastna izdelava protiteles in jih moraš cepit na tri mesece, če hočeš ali tako drago, da si tega nebi mogli privoščit, na lep način razpoloviš človeško populacijo, saj začenejo ljudje umirat zaradi čisto običajnih vzrokov, vnetij, gronolomov, pikov žuželk, gripic, prehladov,..... ker imunski sistem proti nobeni zadevi nebi imel obrambe - Azteke, Maje, Inke in več kot pol severno ameriških indijancev so pobrale navaden ošpice. Tri civilizacije je prinešena okužba običajna škrlatinka. Spet ena od teorij zarote, za katero upam, da ostane teorija, sicer se pa sesuvajo druga za drugo, ker postajajo news, ne več fakenews.

kuall - Bedak, vsaj zadnji graf si oglej, res si bogi, pojdi na CT, da ti preverijo morebiten pojav strdkov v možanskem delu glave.

MamutiJ - Mojster, doma bi morali ostat, ne pa širit virusa okoli, samo zato, ker so polno cepljeni s cepivom, ki dokazano ne deluje.

FoxKnox - Si že šel tja, primitivec. Raje se jokaj, ker je folk spoznal, da je Stanoković, Jajotov podtaknejnec in jih je bilo danes samo okoli 200, če malo pretiravamo. Ko boste cepljeni zvedeli, kaj so vam naredili, vas bo na ploščadi pol miljona.

111111111111 - Lepo so vas nategnil, pomagali ste pa sebi, da bi lahko hodili okoli brez testiranj, ampak so vas tudi to nategnil, spet si boste praskal po rdečih noskih, kljub zagotavljanju tvoje žene, da je to v redu, ko boš zvedel vse, boš najprej prebutal njo, ker te je prisilila v cepljenje, sicer nebi dobil za lizat, kajne copatek.

Kayzon - Zakaj se opravičuješ, saj se boš kmalu smejal, ko bojo cepljeni stali na ploščadi in jih po FB zmerjal, kot počno oni sedaj. Res, da ne bojo imile šprice in robokopov, ker bodo šli oni naprej.

kamiKaZaA - Le nosi masko in večkrat jo zamenjaj, ne bodi taka pizda, kot so cepljeni, zaščiti druge, tako pravijo nepodkupljeni strokovnjaki in bo držalo, lani ni bilo viroz in navadne gripe, pa roke si razkužuj in ne dihaj ljudem za ovratnik, saj smo civilizirani in ne opranoglavci. Avtoimunski sistem se prilagodi hitreje kot cepiva, to pokaže vsakoletni val gripe. Tisti, ki so gripo nekaj krat preboleli, imajo vedno približno enak potek, 1968 sem prebolel najsmrtonosnejšo gripo na svetu, vse ostale sem prebolel lažje, malo hujše, kot navaden prehladek, samo okostje je malo bolj bolelo, glavobole pozdravim z acupresuro, vročini pustim, da naredi svoje in po enem tednu sem zdrav, tako kot tisti, ki gripo zdravijo.

PrihajaNodi - Žena mu je ukazala in on kot priden copatek, je hitro tekel, da je dobil zvečer za polizat.>:D Puklasti je samo za dodatek. On je eden redkih, ki se je cepil zaradi zdravstvenih razlogov, bi sicer dobil z valerjem po tintari. In to samo en netopirček.:)):)):))

kopriwa - Mi smo še vedno normalni, nobenega cepljenega ne pošiljamo v jame, jim ne grozimo s streli v koleno in podobno, kaj je z vami s cepljenjim narobe, se bo pa še pokazalo.
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

solatko je izjavil:


kamiKaZaA - Le nosi masko in večkrat jo zamenjaj, ne bodi taka pizda, kot so cepljeni, zaščiti druge, tako pravijo nepodkupljeni strokovnjaki in bo držalo, lani ni bilo viroz in navadne gripe, pa roke si razkužuj in ne dihaj ljudem za ovratnik, saj smo civilizirani in ne opranoglavci. Avtoimunski sistem se prilagodi hitreje kot cepiva, to pokaže vsakoletni val gripe. Tisti, ki so gripo nekaj krat preboleli, imajo vedno približno enak potek, 1968 sem prebolel najsmrtonosnejšo gripo na svetu, vse ostale sem prebolel lažje, malo hujše, kot navaden prehladek, samo okostje je malo bolj bolelo, glavobole pozdravim z acupresuro, vročini pustim, da naredi svoje in po enem tednu sem zdrav, tako kot tisti, ki gripo zdravijo.

Strogo držim distanco pred drugimi. Maske pa si ne dam gor, dokler ne razglasijo ponovno epidemije. Potem jo bom nosil pod nosom.

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Beovička pravi da bo po 6 mesecih cepilno potrdilo neveljavno. Uradno sicer bodo to predstavili naslednji teden.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


"Seveda bomo v prihodnjih dneh videli, ali vendarle ni treba poseči po nekaterih že zgodovinsko preizkušenih ukrepih za preprečevanje epidemije."

Torej nas ob vrhuncu vala čakajo nova "presenečenja"..

- 2x cepljeni bojo ugotovili, da bo njihovo neomejeno potrdilo kmalu poteklo, (po 14 dneh neomejenosti), welcome in club atiwaks.
- ker so pogoreli v JS , si bojo zaj sadisti našli drugo skupino, verjetno nemočnih in brez sindikatov, ki jih bojo silili v prostovoljno cepljenje.

:D>:D:D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Utk ::

Ne gre samo za protitelesa, gre tudi za druge mehanizme imunosti. Čas je pokazal, da je prebolevnost pravzaprav dalj časa zaščitna kot cepljenje. Prebolevniki zbolevajo pozneje oziroma manj kot cepljene osebe v istem času.

Zdaj je končno Beovićeva rekla to kar "antivaxerji", "teoretiki zarot" in "flateartherji" govorimo že dolgo časa. Prvič, da protitelesa, s katerimi definirajo učinkovitost cepljenja, sploh niso vse. In drugič, da ima cepljenje (zelo) omejen rok trajanja. In ni problem v tem, da "znanost" čez nekaj časa pravi drugače kot na začetku. Problem je v tem, da v začetku trdi, da ima absolutno prav, in da so vsi drugi "antivaxerji", "teoretiki zarot" in "flateartherji", ko se premisli, pa ni opravičila tem, ki se jih je prej žalilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

T743 ::

Ne vem no še 1/5 nas je ki nas mora matilda/korona obiskati, porazdeljeni smo pa na enaki površini kot lani ko smo se na enaki površini gnetli še vsi. Torej od množice 100ih je takih le še 20 medtem ko lani tak časnas je bilo takih še čez 90. Razumem, da lani ni bilo problema s širjenjem ampak letos ko je le še vsak 5i na razpolago bi po vsej statistični logiki morala številka upasti ampak ne dosegamo rekord za rekordom, no po eni strani je dobro nas bo vsaj hitro zmanjkalo, ampak seveda bodo nato števec resetirali, pomoje so nas zaciklali.

ginekk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

A lahko anticepilci, antimaskarji, antitestiranci, antiPCTjevci, antivladniki lahko predlagate kakšno alternativo ali boste spet samo zgrinjali na vse svoje frustracije?


Namesto vprašalnikov v vsako gospodinjstvo poslat hitre teste za cel mesec za vse člane gospodinjstva, pa naj se vsak zjutraj, ko se zbudi, testira. Če je okužen, naj obvezno ostane doma, drugače pa lahko gre ven. In odpremo vse za zdrave, bolani naj se pa samoizolirajo. Če se pa bolanega dobi, da hodi naokoli, naj dobi pa par let zapora zaradi povzročanja splošne nevarnosti.


Torej hitri testi so po tvojem dovolj dobri za te zadeve?
In kako bi reagiral, če bi bil test zjutraj negativen, bi šel ven in pri ponovnem preverjanju naključne inšpekcije fasal pozitivnega? In kako bi zagotovil zadostno preverjanje inšpektorjev? In kaj bi naredil, ko bi se zapolnili zapori?

Obstaja bolj enostavna rešitev; cepivo, ki dokazano omeji število hospitalizacij in s tem tudi prekomerno obremnitev zdravstvenega sistema.

T743 je izjavil:

Ne vem no še 1/5 nas je ki nas mora matilda/korona obiskati, porazdeljeni smo pa na enaki površini kot lani ko smo se na enaki površini gnetli še vsi. Torej od množice 100ih je takih le še 20 medtem ko lani tak časnas je bilo takih še čez 90. Razumem, da lani ni bilo problema s širjenjem ampak letos ko je le še vsak 5i na razpolago bi po vsej statistični logiki morala številka upasti ampak ne dosegamo rekord za rekordom, no po eni strani je dobro nas bo vsaj hitro zmanjkalo, ampak seveda bodo nato števec resetirali, pomoje so nas zaciklali.


Ja virus je mutiral v bolj kužnega, a ta logika ne gre skozi? Dodatno, lani smo imeli manj stikov in bolj striktna zaprtja družbe. Lani ni smelo delovat večino stvari, ki delujejo letos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

PrihajaNodi ::

Ja virus je mutiral v bolj kužnega, a ta logika ne gre skozi? Dodatno, lani smo imeli manj stikov in bolj striktna zaprtja družbe. Lani ni smelo delovat večino stvari, ki delujejo letos.


Ne. Ker to NE pomeni da je bolj nevaren. Niti ne vemo pri koliko ljudeh je. Vse so samo neke bolne spekulacije. Sta dve stvari:
Prisilno cepljenje s strahom ostalih in nedolavanje cepiva
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

T743 ::

ginekk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

A lahko anticepilci, antimaskarji, antitestiranci, antiPCTjevci, antivladniki lahko predlagate kakšno alternativo ali boste spet samo zgrinjali na vse svoje frustracije?


Namesto vprašalnikov v vsako gospodinjstvo poslat hitre teste za cel mesec za vse člane gospodinjstva, pa naj se vsak zjutraj, ko se zbudi, testira. Če je okužen, naj obvezno ostane doma, drugače pa lahko gre ven. In odpremo vse za zdrave, bolani naj se pa samoizolirajo. Če se pa bolanega dobi, da hodi naokoli, naj dobi pa par let zapora zaradi povzročanja splošne nevarnosti.


Torej hitri testi so po tvojem dovolj dobri za te zadeve?
In kako bi reagiral, če bi bil test zjutraj negativen, bi šel ven in pri ponovnem preverjanju naključne inšpekcije fasal pozitivnega? In kako bi zagotovil zadostno preverjanje inšpektorjev? In kaj bi naredil, ko bi se zapolnili zapori?

Obstaja bolj enostavna rešitev; cepivo, ki dokazano omeji število hospitalizacij in s tem tudi prekomerno obremnitev zdravstvenega sistema.

T743 je izjavil:

Ne vem no še 1/5 nas je ki nas mora matilda/korona obiskati, porazdeljeni smo pa na enaki površini kot lani ko smo se na enaki površini gnetli še vsi. Torej od množice 100ih je takih le še 20 medtem ko lani tak časnas je bilo takih še čez 90. Razumem, da lani ni bilo problema s širjenjem ampak letos ko je le še vsak 5i na razpolago bi po vsej statistični logiki morala številka upasti ampak ne dosegamo rekord za rekordom, no po eni strani je dobro nas bo vsaj hitro zmanjkalo, ampak seveda bodo nato števec resetirali, pomoje so nas zaciklali.


Ja virus je mutiral v bolj kužnega, a ta logika ne gre skozi? Dodatno, lani smo imeli manj stikov in bolj striktna zaprtja družbe. Lani ni smelo delovat večino stvari, ki delujejo letos.


Jp imaš prav samo, če je tako hudo kužna bi morali že zdavnaj vsi pocepati ali ne?? Cifre nam pa servirajo plansko...

jest10 ::

LeQuack je izjavil:

Beovička pravi da bo po 6 mesecih cepilno potrdilo neveljavno. Uradno sicer bodo to predstavili naslednji teden.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Tega sicer ni rekla. Je pa logično, da se tebi pravljičarju med tekstom prikazujejo pravljice.

Btw, sicer neuradno po EU veljajo cepilna potrdila 9 mesecev. Ima pa vseeno večina držav vsaj zaenkrat uradno brez omejitve

Invictus ::

shadeX je izjavil:


Drži. Cepljenje je izhod iz epidemije. Bolj kot boste zavlačevali, več možnosti ima virus da mutira v kakšno drugo različico, npr bolj odporno na cepivo.

Izraelci, Portuglaci, Belgijci, Islandci, Maltežani, Gibraltarci, počasi tudi Nemci, se s tabo ne bi strinjali...

Vsi na veliko pocepljeni, vsi zaprti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456905 (45210) D3m

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13614723 (10922) BigWhale

Več podobnih tem