» »

Ljubljana - Novo mesto

Ljubljana - Novo mesto

Hypathia ::

A mi lahko nekdo pove, koliko časa povprečno traja vožnja iz Ljubljane v Novo mesto? Ko ni gneče in kadar je in kdaj so te najhujše prometne konice?
Hvala.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
  • spremenil: bluefish ()

rejven ::

Tolk težko na gugl pogledat? Je tud razlika al štartaš iz rožne al iz rudnika... Gugl povprečwn promet po urah bo kar ok.

Hypathia ::

A je tolk težko konkretno odgovorit namesto pametovat? Hvala za nič.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Ganon ::

Hitro. 40 minut, lahko še manj.

6bt9hmDwY ::

Od 0:47 do 1:10 pri predvideni hitrosti: klik.

acookook ::

Straight from our beloved ADuro
>> kaj to maš 45min do lj? (šanji)
>>>30,10 min je kvečjem ibvoznca s semaforji pa regionalke. (ADuro)

korenje3 ::

Hypathia je izjavil:

A mi lahko nekdo pove, koliko časa povprečno traja vožnja iz Ljubljane v Novo mesto? Ko ni gneče in kadar je in kdaj so te najhujše prometne konice?
Hvala.


30 minut ko ni gneče.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Kripto mesi ::

3 ure s kolesom, 4 ure in pol z rolerji (če ni gužve na pločnikih in kolesarski)

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Od 0:47 do 1:10 pri predvideni hitrosti: klik.


Ti si izbral center Ljubljane in center Novega mesta. Ne vemo, kam je kdo namenjen.

6bt9hmDwY ::

Menim, da je dovolj indikativno, da se povprečen uporabnik sam znajde naprej; če pa se vendarle ne, vskočite vi.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

A mi lahko nekdo pove, koliko časa povprečno traja vožnja iz Ljubljane v Novo mesto? Ko ni gneče in kadar je in kdaj so te najhujše prometne konice?
Hvala.


Brez gneče si v Nm iz Ljubljane v 35 min.

Z gnečo 45min do eno uro.

Če ne bi bilo policije v 25... ali pod
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

cvalsr ::

""A je tolk težko konkretno odgovorit namesto pametovat? Hvala za nič.""

A je tolk težko napisat razumljivo vprašanje?
Ja vožnja s čim, z vlakom, kamionom, avtom, avtobusom, kolesom? Med avtocestnimi priključki ali iz nekega zahojenega predmestja? Kakšno povprečje naj ti upoštevamo? V koliko variantah - v prometni konici, v smeri zastoja ali kontra? Izračuni raznih "pocestnikov" vključno z Guglom ti ne zadostujejo?
Zahvala ni potrebna. Tvoje usajanje tudi ne.

kuall ::

Od Grosuplja do Ivančne imaš veliko ovinkov na avtocesti in polovico časa omejitev 100km/h.
60 km imaš, če bi vozil 160km/h bi prišel v 22 min. to je best case scenario. ampak kot rečeno tudi če bi bila čist prazna po unih ovinkih vozit 160 ni varno. OD Ivančne do NM pa je bolj nova avtocesta, če se prav spomnim, najbrž manj ovinkasta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Hypathia ::

cvalsr je izjavil:

""A je tolk težko konkretno odgovorit namesto pametovat? Hvala za nič.""

A je tolk težko napisat razumljivo vprašanje?
Ja vožnja s čim, z vlakom, kamionom, avtom, avtobusom, kolesom? Med avtocestnimi priključki ali iz nekega zahojenega predmestja? Kakšno povprečje naj ti upoštevamo? V koliko variantah - v prometni konici, v smeri zastoja ali kontra? Izračuni raznih "pocestnikov" vključno z Guglom ti ne zadostujejo?
Zahvala ni potrebna. Tvoje usajanje tudi ne.

Ne, s konjsko vprego, po stranpoteh, ker ni vinjete. A bo zdej šlo?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Kripto mesi ::

Hypathia je izjavil:

cvalsr je izjavil:

""A je tolk težko konkretno odgovorit namesto pametovat? Hvala za nič.""

A je tolk težko napisat razumljivo vprašanje?
Ja vožnja s čim, z vlakom, kamionom, avtom, avtobusom, kolesom? Med avtocestnimi priključki ali iz nekega zahojenega predmestja? Kakšno povprečje naj ti upoštevamo? V koliko variantah - v prometni konici, v smeri zastoja ali kontra? Izračuni raznih "pocestnikov" vključno z Guglom ti ne zadostujejo?
Zahvala ni potrebna. Tvoje usajanje tudi ne.

Ne, s konjsko vprego, po stranpoteh, ker ni vinjete. A bo zdej šlo?

To bi slo, ce bi sebe vpregel(a).

dsfsfawer235 ::

Hypathia je izjavil:

cvalsr je izjavil:

""A je tolk težko konkretno odgovorit namesto pametovat? Hvala za nič.""

A je tolk težko napisat razumljivo vprašanje?
Ja vožnja s čim, z vlakom, kamionom, avtom, avtobusom, kolesom? Med avtocestnimi priključki ali iz nekega zahojenega predmestja? Kakšno povprečje naj ti upoštevamo? V koliko variantah - v prometni konici, v smeri zastoja ali kontra? Izračuni raznih "pocestnikov" vključno z Guglom ti ne zadostujejo?
Zahvala ni potrebna. Tvoje usajanje tudi ne.

Ne, s konjsko vprego, po stranpoteh, ker ni vinjete. A bo zdej šlo?


Predlagam ti, da stopis na svoj ego v Ljubljani in izstopis v Novem Mestu. Efektivno bi bil to teleport.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

theStranger ::

Vprasanje je res slabo postavljeno, oz. ni izpostavljeno zacečtna in koncna lokacijae in časovna umestitev. Moja izkusnja je da sem do mest prisel relativno hitro (cca 30-40 min). Start iz Prul z zmerno voznjo po omejitvah. zabilo pa se je po izvozu z avtoceste (kar lahko doda se dodatnih 10-20 min).

;-) ::

Prejšnji vikend sem iz NM uvoza do ZOO Ljubljana potreboval 45min. Cesta je bila bolj kot ne prazna.

Zimonem ::

Z avtobusom uro, ustavi se v Trebnjem. Z avtom nisi kaj dosti hitreje.

Raptor F16 ::

;-) je izjavil:

Prejšnji vikend sem iz NM uvoza do ZOO Ljubljana potreboval 45min. Cesta je bila bolj kot ne prazna.


S temda si 10minut zabil z vožnjo skozi Ljubljano. Realno...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

;-) ::

Menda, realno nevem ker nisem gledal na čas, pogledal sem pred ZOO. Je pa bila obvoznica prazna - nedelja zjutraj.

bauci ::

Izvoz Lj center, uvoz NM vzhod cca 30 minut razen v petek popoldne.

solatko ::

Hypathia - Daj lokacijo v google map, zahtevaj pot brez cestnin in ti bo pokazal pot in čas. Mimo AC računaj 1 uro več časa (če upoštevaš vse omejitve). Ob počasnejši ali hitrejši vožnji, ti čas sproti preračunava.
Delo krepa človeka

DePalmo ::

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

A mi lahko nekdo pove, koliko časa povprečno traja vožnja iz Ljubljane v Novo mesto? Ko ni gneče in kadar je in kdaj so te najhujše prometne konice?
Hvala.


Brez gneče si v Nm iz Ljubljane v 35 min.

Z gnečo 45min do eno uro.

Če ne bi bilo policije v 25... ali pod

Optimist. Punca se je redno vozila iz Grosuplja do Ljubljana Šiška in nazaj po avtocesti in:
- če ni bilo gužve, 20 minut
- če je bilo malo gužve, 30 minut
- prometne konice, 40 minut do 1 ure
- nesreče, od 40 minut do 2 ure (ali izjeme kjer je obstala celotna osrednja Slovenija - 5 ur, njeje se je zgodilo 1x, do sedaj se je to zgodilo 2x v zadnjih treh letih)
- (pričakovan) snežni metež, 4 ure!
Petki so načeloma bili manj prometni in je vedno potekalo hitreje, najslabše je bilo v ponedeljek zjutraj ali ko je deževalo. Ko je bil sneg ... ne bom komentiral.
Časi so od AC priključka v Grosuplju do AC priključka v Ljubljani. Dodaj še čas po Ljubljani ... ona je imela srečo da je službo imela 2 minute od izvoza in 4 minute do doma, od izvoza.

Vožnja pa povečini po omejitvi, občasno je pa avto prepihala.

EDIT: pozabil omeniti petke popoldne, ludnica, tudi do dve ure. Zgornji časi veljajo za cca. eno leto nazaj, sedaj kolikor vidim po FB, je še slabše. Nesreče proti Ljubljani praktično vsak dan, midva pa sedaj živiva drugje kjer ni gužve, sploh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DePalmo ()

hojnikb ::

Odvisno koliko straight belih moskih je tisti trenutek na cesti. Ali pespoteh. Ali na vlaku/avtobusu. Premal input podatkov za resne odgovore.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

toro69 ::

Da ne odpiram nove teme. Zanima me koliko časa se voziš od Ljubljane do Žalca? Hvala.

6bt9hmDwY ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

b3D_950 ::

Pa je narod res tako "možgansko omejen", da ne zna v Google Maps napisat kraj A and kraj B? I mean we are in year 2021...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

6bt9hmDwY ::

Je, saj potem, ko prvič vidi 'rešitev', je boljše v prihodnje. Pač traja.

DePalmo ::

Vsi pač ne vejo vsega ;) Tudi sam sem nekaj časa nazaj našel da lahko na Gmaps pogledaš povprečni promet za ob določeni uri, pred tem sem se pač potrudil in spomnil pogledat dan prej ob približno isti uri ...

kuall ::

DePalmo je izjavil:

Punca se je redno vozila iz Grosuplja do Ljubljana Šiška in nazaj po avtocesti in:
Petki so načeloma bili manj prometni in je vedno potekalo hitreje, najslabše je bilo v ponedeljek zjutraj ali ko je deževalo. Ko je bil sneg ... ne bom komentiral.

Ponedeljki zjutraj so katastrofa ja, posebej tadeževni, velikokrat še torki, od srede naprej pa je ok. Je vse zabito tam od 7:00 do 8:30. Jaz se zbudim v ponedeljek in pogledam google maps gostoto prometa: če je gužva še malo potegnem s spanjem, da grem tam po 8:30 po prazni cesti oziroma sploh ne gledam, ker že vem, da bo gužva in grem raje 1h kasneje. simple rešitev, če ti služba dopušča flexibilen delovni čas. v zadnjem letu sem po moje manj kot 10x stal v gužvi na avtocesti s tem sistemom.
kar pogosto so tudi nesreče, najraje kakšen ponedeljek zjutraj, ko so ljudje še mačkasti od vikenda in ne pazijo, kje vozijo, tisto pa pol stojiš po 1 uro.

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Punca se je redno vozila iz Grosuplja do Ljubljana Šiška in nazaj po avtocesti in:
Petki so načeloma bili manj prometni in je vedno potekalo hitreje, najslabše je bilo v ponedeljek zjutraj ali ko je deževalo. Ko je bil sneg ... ne bom komentiral.

Ponedeljki zjutraj so katastrofa ja, posebej tadeževni, velikokrat še torki, od srede naprej pa je ok. Je vse zabito tam od 7:00 do 8:30. Jaz se zbudim v ponedeljek in pogledam google maps gostoto prometa: če je gužva še malo potegnem s spanjem, da grem tam po 8:30 po prazni cesti oziroma sploh ne gledam, ker že vem, da bo gužva in grem raje 1h kasneje. simple rešitev, če ti služba dopušča flexibilen delovni čas. v zadnjem letu sem po moje manj kot 10x stal v gužvi na avtocesti s tem sistemom.
kar pogosto so tudi nesreče, najraje kakšen ponedeljek zjutraj, ko so ljudje še mačkasti od vikenda in ne pazijo, kje vozijo, tisto pa pol stojiš po 1 uro.


Če se vstajaš ob 5.00 ni nobene katastrofe. Katastrofa nastane ker vsi letijo zadnjih 5 minut z doma na šiht. Pač... potem pa še genialnost ki pride iz Egoizma ko vsak misli da bo z guzenjem drugih kaj hitreje na cilju. Posledično zaradi vrivanj in neobstoječe varnostne razdalje promet obstane. V najslabšem primeru bi se v kulturnem prometu vse lepo stekalo s hitrostjo vsaj 60-80 km/h v sloveniji pa serijsko nastaja zastoj na prehitevalnem pasu.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

chaddicus ::

Raptor F16 je izjavil:

kuall je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Punca se je redno vozila iz Grosuplja do Ljubljana Šiška in nazaj po avtocesti in:
Petki so načeloma bili manj prometni in je vedno potekalo hitreje, najslabše je bilo v ponedeljek zjutraj ali ko je deževalo. Ko je bil sneg ... ne bom komentiral.

Ponedeljki zjutraj so katastrofa ja, posebej tadeževni, velikokrat še torki, od srede naprej pa je ok. Je vse zabito tam od 7:00 do 8:30. Jaz se zbudim v ponedeljek in pogledam google maps gostoto prometa: če je gužva še malo potegnem s spanjem, da grem tam po 8:30 po prazni cesti oziroma sploh ne gledam, ker že vem, da bo gužva in grem raje 1h kasneje. simple rešitev, če ti služba dopušča flexibilen delovni čas. v zadnjem letu sem po moje manj kot 10x stal v gužvi na avtocesti s tem sistemom.
kar pogosto so tudi nesreče, najraje kakšen ponedeljek zjutraj, ko so ljudje še mačkasti od vikenda in ne pazijo, kje vozijo, tisto pa pol stojiš po 1 uro.


Če se vstajaš ob 5.00 ni nobene katastrofe. Katastrofa nastane ker vsi letijo zadnjih 5 minut z doma na šiht. Pač... potem pa še genialnost ki pride iz Egoizma ko vsak misli da bo z guzenjem drugih kaj hitreje na cilju. Posledično zaradi vrivanj in neobstoječe varnostne razdalje promet obstane. V najslabšem primeru bi se v kulturnem prometu vse lepo stekalo s hitrostjo vsaj 60-80 km/h v sloveniji pa serijsko nastaja zastoj na prehitevalnem pasu.


točno to ker vsi letijo zadnjo minuto na šiht in se ti degen zalima na pizdo......
Sploh me fascinira folk k se mu v fabrko mudi in te zjutraj na cesti ki je znana, da zmrzne in je poledica prehiteva in tišči, da bo 6:00 se kliknu......

DePalmo ::

kuall je izjavil:

če je gužva še malo potegnem s spanjem, da grem tam po 8:30 po prazni cesti oziroma sploh ne gledam, ker že vem, da bo gužva in grem raje 1h kasneje. simple rešitev, če ti služba dopušča flexibilen delovni čas

Koliko pa je takih? Načeloma programerjem tudi dovolijo delati od doma, bolj ali manj vsi ostali se pa pač gužvajo ob točno določenh urah. Nato pa še nesreča in si tam. In evo, danes zjutraj spet nesreča proti Ljubljani iz dolenjske smeri. Za piko na i pa še iz štajerskega konca. In sem prepričan da bo ta teden še vsaj dvakrat zjutraj bila nesreča, samo iz dolenjskega konca.

kuall ::

Raptor F16 je izjavil:

Če se vstajaš ob 5.00 ni nobene katastrofe. Katastrofa nastane ker vsi letijo zadnjih 5 minut z doma na šiht.

No, ne moreš priti na šiht ob 6h, če pa imaš uradni začetek ob 8h. Je pa tudi ob 5h rešitev je, tako kot je ob 9h. samo ne isti čas kot večina.
Letanje zadnjo minuto? Tako se ti najbolj da. :D

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Če se vstajaš ob 5.00 ni nobene katastrofe. Katastrofa nastane ker vsi letijo zadnjih 5 minut z doma na šiht.

No, ne moreš priti na šiht ob 6h, če pa imaš uradni začetek ob 8h. Je pa tudi ob 5h rešitev je, tako kot je ob 9h. samo ne isti čas kot večina.
Letanje zadnjo minuto? Tako se ti najbolj da. :D


V fabrkah se začne ob 6.00.
Logistika še prej, saj mora že pred izmeno raztovorit šoferje ki vozijo nočne.
Uprava začne šele ob 8.00.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kuall ::

dobro, da spadam pod upravo, ne pod fabrko. nisem jutranji človk.

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

dobro, da spadam pod upravo, ne pod fabrko. nisem jutranji človk.


Ne sej bi lohk tud nočne al pa popoldanske tolku.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kuall ::

raj ne, pravjo, da ni fun. je fajn imet večere in popoldneve brezskrbne, dopoldnevi so za delo.

Ganon ::

kuall je izjavil:

raj ne, pravjo, da ni fun. je fajn imet večere in popoldneve brezskrbne, dopoldnevi so za delo.


4-urni delovnik imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815165 (10578) Alien123
»

čez kateri mejni prehod v nemčijo

Oddelek: Na cesti
233923 (2920) BC3
»

Vozniki ki blokirajo promet da se vrinejo v sosednji pas in preskočijo kolono (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25733872 (26787) St235
»

Pilotski projekt O2: Delo od doma povečuje storilnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5324205 (20514) rokj

Več podobnih tem