» »

Email.si in nastavitve v outlook Exspress-u

Email.si in nastavitve v outlook Exspress-u

Go-ahead ::

A je sploh mogoče normalno pošiljati in prejemati pošto na email.si prek internetne povezave podjetja v outlook exspress-u.

Gandalfar ::

zakaj hoces nujno uporabit smtp od email.si? Uporabi tistega od podjetja..

BaRtMaN ::

Tudi sam sem imel probleme s pošiljanjem e-mailov preko mail.email.si SMTP serverja, tako da se malo pojambral in dobil (Gandalfarjev :)) odgovor, naj spremenim v recimo SMTP server od ISPja. Tako da vpiši noter recimo mail.siol.net, če v podjetju uporabljate SiOLove storitve. :D

ToniT ::

Zadeva deluje zelo enostavno:
Nastaviš prijavo v smtp strežnik (advanced options) in vrata za stmp server na 587!

Go-ahead ::

Problem je v tem, da delam v zelo velikem podjetju, ki ima elektronsko pošto urejeno prek Lotus Notesa, ki pa je zaenkrat navzven blokiran. Zato tudi imam ta email.email.si. Ali obstaja nevarnost da če upoštevam vaše nastavitve za port ogrozim varnost računalniškega omrežja v podjetju.

ToniT ::

Varnost omrežja je veliko bolj ogrožena s tem, da gledaš pošto preko email.si, kot da pošiljaš pošto preko tega porta.

schurda ::

Ma kaj še kdo uporablja ta jajca od Outlook expressa? Sicer pa mislim, da boš imel kar problem za nastavljat, ker je verjetno povsod zaščita.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

ngc2392 ::

če misliš težave, ker ne pošilja pošte, je lahko to...

pojdi na nastavitve računa in pod zavihkom serverji obkljukaj moj strežnik zahteva avtentikacijo...

če pa ni, pa ne vem, kaj bi bilo...

Slowenc ::

GO-AHEAD: Si mogoče pogledal tale podrobna navodila: http://www.email.si/apps/es/plugin.php?plugin=es_info&i=smtp. Tukaj ti vse piše.
Skiny gate.

Zoidberg ::

am to se meni dogaja kot home userju da ne morem pišiljati iz outlooka na email.si ampak to se mi dogaja recimo 3 mesece.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

ToniT ::

Kot kaže so pri email.si omogočili pošiljanje pošte preko default smtp vrat (110). Pred leti to ni delalo...

Nikita H ::

da ne odpiram nove teme...
a se da mogoče smpt in pop3 naštimat tud za hotmail


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email

Oddelek: Pomoč in nasveti
131113 (969) krho
»

Pomoč pri pošiljanu z Qutlook Expressom

Oddelek: Programska oprema
72581 (2511) BikeFan
»

outlook

Oddelek: Programska oprema
5947 (910) Damjan Jagar

Outlook express

Oddelek: Pomoč in nasveti
6803 (761) bastadu
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316430 (16430) Bakunin

Več podobnih tem