» »

Kako boste izpolnili CT pogoj?

Kako boste izpolnili CT pogoj?

«
1
2 3

bizgech ::

Namerno sem izpustil "P" (prebolevnost), ker mislim, da se noben ne bi želel namerno okužiti, da bo izpolnjeval pogoj. Ostane torej CT - cepljenje ali testiranje.

Se boste hodili vsak teden testirat? Naj se zgodi, da nekaj nujno rabiš in te čaka več testov v enem tednu. Pa ne mislim zdaj neko samotestiranje, ampak uradni test. Ne vem, koliko je takšna stvar na dolgi rok zdrava... se pa pojavljajo razni viri, ki pričajo celo o škodljivosti pogostega testiranja. Nisem šel preverjat, koliko je resnice na tem, verjetnost pa vseeno ostaja.

Alternativa je cepljenje in imaš nekaj časa mir. Lahko se tudi zgodi, da se bo še zaostrilo in bo obveljal samo kakšen PC pogoj. Nabavljenih je bilo veliko cepiv in jasno je, da bo država pritiskala, da se zaloge čim prej porabijo. Tudi cepiva imamo prekratek čas, da bi lahko delali kakšne zaključke o dolgoročnih posledicah. Je pa trenutno najbolj priljubljen Pfizer/BioNtech. Če že, bi sam za cepljenje izbral tega. Se pa lahko zgodi, da bo najprej zmanjkalo to cepivo, potem pa ostane še kakšna AstraZeneca, ki se je vsi izogibajo. Potemtakem pa se potem bolje splača prej cepiti, dokler so na voljo še vsa cepiva.

Kako se boste odločili?
  • zaklenil: BigWhale ()

eventyrer ::

https://www.24ur.com/novice/korona/neur...

Vlada je na dopisni seji sprejela odlok, ki ga je napovedovala že dobra dva tedna. Sprejela je uredbo, ki predpisuje, da bo za zaposlene v državni upravi od prvega novembra veljal pogoj PC.

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Po 1.11. bodo najbrž kmalu tak pogoj želeli razširiti nad celo državo (kot ga imajo Italijani).
https://www.rainews.it/tgr/fjk/articoli...

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Tko je ce mamo mutav narod. Treba silit ljudi da premaknejo svoje riti

eventyrer ::

Italija ima obvezno cepljenje.
https://www.rainews.it/tgr/fjk/articoli...

Ne mislit da je povsod drugod po svetu vse liberalno in se ljudje kar "ne rabijo cepit".

Utk ::

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Ne, motiš se, pogoj "cepljen" ali "prebolel"....okužbe bojo glih zdaj začele padat, nekaj je treba ukrenit, drugače bojo zares padle. Tega si pa vlada ne more privoščit.

PrimoZ_ ::

bizgech je izjavil:

Namerno sem izpustil "P" (prebolevnost), ker mislim, da se noben ne bi želel namerno okužiti, da bo izpolnjeval pogoj. Ostane torej CT - cepljenje ali testiranje.



Haha, kako naiven pogled :)
Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Sploh sedaj, ko bo za JS veljal samo še PC.

eventyrer ::

PrimoZ_ je izjavil:


Sploh sedaj, ko bo za JS veljal samo še PC.


PC se uveljavlja po celi Evropi.
Janša tu nima veze.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Utk je izjavil:

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Ne, motiš se, pogoj "cepljen" ali "prebolel"....okužbe bojo glih zdaj začele padat, nekaj je treba ukrenit, drugače bojo zares padle. Tega si pa vlada ne more privoščit.


Za drug teden je sicer napovedano 2000 na dan. ??


Procent okuženih pada že tri dni, jutr bomo vedli, če gre za trend.

Če bi število okuženih naenkrat začelo padat, kar ni nemogoče, pol bo tole ceplenje, no, ratala nerodna stvar.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Utk ::

Zato je treba pogoj PC čim prej razširit, da bojo ljudje v nekem deležu pač izbrali P...

eventyrer ::

Nič ne pada. Vsak teden je v ponedeljek največ okuženih ker čez vikend ne testirajo.

Če gre za trend se bo dalo debatirati šele naslednji teden.

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

bizgech je izjavil:

Namerno sem izpustil "P" (prebolevnost), ker mislim, da se noben ne bi želel namerno okužiti, da bo izpolnjeval pogoj. Ostane torej CT - cepljenje ali testiranje.

Se boste hodili vsak teden testirat? Naj se zgodi, da nekaj nujno rabiš in te čaka več testov v enem tednu. Pa ne mislim zdaj neko samotestiranje, ampak uradni test. Ne vem, koliko je takšna stvar na dolgi rok zdrava... se pa pojavljajo razni viri, ki pričajo celo o škodljivosti pogostega testiranja. Nisem šel preverjat, koliko je resnice na tem, verjetnost pa vseeno ostaja.

Alternativa je cepljenje in imaš nekaj časa mir. Lahko se tudi zgodi, da se bo še zaostrilo in bo obveljal samo kakšen PC pogoj. Nabavljenih je bilo veliko cepiv in jasno je, da bo država pritiskala, da se zaloge čim prej porabijo. Tudi cepiva imamo prekratek čas, da bi lahko delali kakšne zaključke o dolgoročnih posledicah. Je pa trenutno najbolj priljubljen Pfizer/BioNtech. Če že, bi sam za cepljenje izbral tega. Se pa lahko zgodi, da bo najprej zmanjkalo to cepivo, potem pa ostane še kakšna AstraZeneca, ki se je vsi izogibajo. Potemtakem pa se potem bolje splača prej cepiti, dokler so na voljo še vsa cepiva.

Kako se boste odločili?

Da, ker je moje zdravje brez eksperimentalnih cepiv vec vredno kot papir s stevilko. Prav tako mi vest ne dovoljuje, da se strinjam s fasisticno uvedbo QR kod za gibanje po svetu.

eventyrer ::

Telbanc je izjavil:


Če bi število okuženih naenkrat začelo padat, kar ni nemogoče, pol bo tole ceplenje, no, ratala nerodna stvar.


vsekakor.

Telbanc ::

eventyrer je izjavil:

Nič ne pada. Vsak teden je v ponedeljek največ okuženih ker čez vikend ne testirajo.

Če gre za trend se bo dalo debatirati šele naslednji teden.



Če pogledaš na sledilniku graf o teh procentih, se že nakazuje vrh platoja pri % okuženih. Tko da zan bit tista cifra o 2000 okuženih vprašljiva. Ker bi morali % vsaj na 30% okuženih.

Je pa res, da zaj se bo folk namerno okuževal in pol zna bit mal več.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

T743 ::

Ah jebiga se bom pač samotestiral, če bodo hoteli pa cepljenje pa jim pokažem sredinca...

kixs ::

eventyrer je izjavil:

Italija ima obvezno cepljenje.
https://www.rainews.it/tgr/fjk/articoli...

Ne mislit da je povsod drugod po svetu vse liberalno in se ljudje kar "ne rabijo cepit".


Nima. Kar bodo imeli od 15.10.naprej, ce bo zakon sprejet! Bo PCT - to kar imamo zdaj mi.

ginekk ::

Sem ga že izpolnil, cepil sem. Pa ne zato, ker je Janša rekel

Slo-tech je po količini teh tem izgleda postal "COVID butthurt" forum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

Telbanc ::

Telbanc je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Nič ne pada. Vsak teden je v ponedeljek največ okuženih ker čez vikend ne testirajo.

Če gre za trend se bo dalo debatirati šele naslednji teden.



Če pogledaš na sledilniku graf o teh procentih, se že nakazuje vrh platoja pri % okuženih. Tko da zan bit tista cifra o 2000 okuženih vprašljiva. Ker bi morali % vsaj na 30% okuženih.

Je pa res, da zaj se bo folk namerno okuževal in pol zna bit mal več.


Če bi nekak špekuliral naprej, bi lah razmišljal tud v smeri, da je ta val posledica namernega prekuževanja pred dnevi oziroma tedni. In tud rajanja na morju.

Pol bi šlo drug teden definitivno dol. No v vsakem primeru bo v nekaj dneh vse jasno.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Pac-Man ::

Če razmišljate te o prekuževanju, ne. Ne bodite Laura Loomer @ Wikipedia

Kako se je začelo
Kako poteka
Pure & simple je ob prebolevanju veliko večja verjetnost komplikacij in trajnih posledic.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrimoZ_ ::

Zih jo je podkupila big pharma...

To so ti desničarji, prodane duše

/s :))

Nedasemiveč ::

kixs je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Italija ima obvezno cepljenje.
https://www.rainews.it/tgr/fjk/articoli...

Ne mislit da je povsod drugod po svetu vse liberalno in se ljudje kar "ne rabijo cepit".


Nima. Kar bodo imeli od 15.10.naprej, ce bo zakon sprejet! Bo PCT - to kar imamo zdaj mi.


Noro, prav vsako informacijo moraš double-checkat. Torej bo enako kot v Franciji. Najprej parlament, potem ustavno sodišče in šele nato bo prišlo vse skupaj v veljavo.

Pri nas pa kaj? Odlok in RIP pravna država ;((

Pithlit ::

Telbanc je izjavil:

Utk je izjavil:

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Ne, motiš se, pogoj "cepljen" ali "prebolel"....okužbe bojo glih zdaj začele padat, nekaj je treba ukrenit, drugače bojo zares padle. Tega si pa vlada ne more privoščit.


Za drug teden je sicer napovedano 2000 na dan. ??


Procent okuženih pada že tri dni, jutr bomo vedli, če gre za trend.

Če bi število okuženih naenkrat začelo padat, kar ni nemogoče, pol bo tole ceplenje, no, ratala nerodna stvar.

Če bo število okuženih naenkrat začelo padati ob hkratnem povečevanje precepljenosti... Boste antivakser ji izgubili še zadnji (že tako precej trhel) argument. Se sicer bojim da je to zgolj zatišje...
Life is as complicated as we make it...

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Utk je izjavil:

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Ne, motiš se, pogoj "cepljen" ali "prebolel"....okužbe bojo glih zdaj začele padat, nekaj je treba ukrenit, drugače bojo zares padle. Tega si pa vlada ne more privoščit.


Za drug teden je sicer napovedano 2000 na dan. ??


Procent okuženih pada že tri dni, jutr bomo vedli, če gre za trend.

Če bi število okuženih naenkrat začelo padat, kar ni nemogoče, pol bo tole ceplenje, no, ratala nerodna stvar.

Če bo število okuženih naenkrat začelo padati ob hkratnem povečevanje precepljenosti... Boste antivakser ji izgubili še zadnji (že tako precej trhel) argument. Se sicer bojim da je to zgolj zatišje...


Precepljenost je zankrat na 45%. Torej je pol to zadost. Če se drug teden trend nadaljuje. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

Pac-Man je izjavil:

Če razmišljate te o prekuževanju, ne. Ne bodite Laura Loomer @ Wikipedia

Kako se je začelo
Kako poteka
Pure & simple je ob prebolevanju veliko večja verjetnost komplikacij in trajnih posledic.


Tole je čista resnica. Pri ljudeh se je uveljavil en mem, da je covid nedolžna bolezen. Ja je, za večino. Za nek procent,ki ni tako majhen, pa je zajebana stvar. Ne znajo razmišljat v smislu verjetnosti. No sicer pa tudi navaden prehlad, če je bolj resne oblike, ni prav nobena šala. Trpiš. Jaz sem na prehlade imun od leta 2016, ampak leto 2016 je bilo pa pasje, pol leta sem bil prehlajen. Takrat je telo zgleda zgradilo imunski sistem za celo življenje.

PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

gozdar1 ::

kuall je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Če razmišljate te o prekuževanju, ne. Ne bodite Laura Loomer @ Wikipedia

Kako se je začelo
Kako poteka
Pure & simple je ob prebolevanju veliko večja verjetnost komplikacij in trajnih posledic.


Tole je čista resnica. Pri ljudeh se je uveljavil en mem, da je covid nedolžna bolezen. Ja je, za večino. Za nek procent,ki ni tako majhen, pa je zajebana stvar. Ne znajo razmišljat v smislu verjetnosti. No sicer pa tudi navaden prehlad, če je bolj resne oblike, ni prav nobena šala. Trpiš. Jaz sem na prehlade imun od leta 2016, ampak leto 2016 je bilo pa pasje, pol leta sem bil prehlajen. Takrat je telo zgleda zgradilo imunski sistem za celo življenje.

PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)


Nobena viroza me ni položila, kot me je druga doza cepiva. Imel sem vse simptome od glavobola vročine bolecin v mišicah do tega da sem bil popolnoma brez moči. Situacija, ko je napor že samo ustati izpostelje.

Dejansko se sploh ne spominjam, da bi moral v zadnjih 20+ let zaradi bolezni kdaj kakšen dan ostati v postelji.

Pa preden kdo zaide v kake, antivakser,.. vode.

Za cepljenje sem se drugače odlocil prostovoljno in bom verjetno cez par mesecev šel po 3 dozo. Samo če imaš smolo nobena varjanta ni brez tveganja. Se pa strinjam, da zna biti naravno "cepljenje" bolj tvegana varjanta.

styrian ::

kuall je izjavil:


PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)


Jaz pa poznam enega, ki mi je rekel, da se je skušal namerno okužiti od bolnega družinskega člana in da so se v podjetju odločili, da ne bodo preverjali PCT pogoja. Zaradi tega sem podjetje prijavil inšpekciji in so že dobili batine.

gozdar1 ::

styrian je izjavil:

kuall je izjavil:


PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)


Jaz pa poznam enega, ki mi je rekel, da se je skušal namerno okužiti od bolnega družinskega člana in da so se v podjetju odločili, da ne bodo preverjali PCT pogoja. Zaradi tega sem podjetje prijavil inšpekciji in so že dobili batine.


V bivšem režimu, bi bil verjetno sodelavec udbe. Kaj mora cloveku delat v glavi da gre ovajat ljudi. Še posebej za neumnost kot je pct. Zaradi vaše parsnoje bomo odtali ujetniki ukrepov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

styrian ::

Ponosen sem. Jaz ne bom imel na vesti življenj ljudi, če lahko sam kaj storim glede tega. Ker anticepilci so dejansko ubijalci.

gozdar1 ::

styrian je izjavil:

Ponosen sem. Jaz ne bom imel na vesti življenj ljudi, če lahko sam kaj storim glede tega. Ker anticepilci so dejansko ubijalci.


Zaradi takih paranojikov, ki so končno dobili priložnost in se sedaj čutijo poklicne bomo ostali ujetniki ukrepov, še dolgo. Virus bo namreč ostal in ne gre nikamor. No saj nekega dne se boste naveličali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Scaramouche ::

Mene nebi motilo da bi se morali cepiti enkrat, samo kaj ko bodo te tako imenovane različice ''prihajale'' k nam nonstop..

Me zanima ali bodo ljudje resnično imeli nobenih pomislekov ko jim bo vlada govorila da se bodo vsakih šest mesecev cepili, tudi leta naprej, kar v nedogled?

Kolikokrat, preden bo preveč? Ali sploh obstaja preveč?

shadeX ::

Mene nebi motilo da bi se morali cepiti enkrat, samo kaj ko bodo te tako imenovane različice ''prihajale'' k nam nonstop..


Ja ker je covid pač taka bolezen in zgleda da telo "pozabi" na njo po določenem času. To izgleda da velja za vse gripe - vsako zimo oz. jesen se greš pač cepit proti "navadni" gripi (večinoma starejši).

Me zanima ali bodo ljudje resnično imeli nobenih pomislekov ko jim bo vlada govorila da se bodo vsakih šest mesecev cepili, tudi leta naprej, kar v nedogled?


Ne, to se ne bo zgodilo, vsaj če bo dovolj velika precepljenost se ne bo. Treba je razumet zakaj so ukrepi in cepljenja nujna - vsak ki je cepljen neglede ali je star ali mlad ima statistično veliko manjše možnosti da je hospitiliziran. Vsaka postelja predstavlja za državo porabljen resource. Te resource lahko kontroliraš samo s cepljenjem (in ne s testiranjem). Ko bo dovolj ljudi precepljenih, bo tudi državi dol viselo, ker epidemija ne bo več grožnja zdravstvenemu sistemu.

Je pa res da obstaja kanček možnosti, da virus mutira v različico na katero ta cepiva ne bodo delovala, kar efektivno pomeni da bo potreba cepiva prilagodit in se nazaj cepit z novo vrsto cepiva. Da virus ne mutira je pomembno da se ljudje cepijo (po celem svetu ne samo SLO) ali prebolijo in tako dobi manj manevra da se prilagodi.

Kolikokrat, preden bo preveč? Ali sploh obstaja preveč?


Dobro vprašanje ampak noben nima odgovora na to. Jaz s cepivom nimam problema in če bo potreba bom hodil po boosterje vsako leto, čeprav mi ni potreba. Delam od doma, stik mam večinoma sam s partnerko. Odkar je covid se ne družim več s kolegi oz. zlo manj, tudi cepljen ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Utk ::

Pithlit je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Utk je izjavil:

Ta debata bo kmalu irelevantna saj namerava vlada vsaj v javni upravi izsiliti pogoj "Cepljen".

Ne, motiš se, pogoj "cepljen" ali "prebolel"....okužbe bojo glih zdaj začele padat, nekaj je treba ukrenit, drugače bojo zares padle. Tega si pa vlada ne more privoščit.


Za drug teden je sicer napovedano 2000 na dan. ??


Procent okuženih pada že tri dni, jutr bomo vedli, če gre za trend.

Če bi število okuženih naenkrat začelo padat, kar ni nemogoče, pol bo tole ceplenje, no, ratala nerodna stvar.

Če bo število okuženih naenkrat začelo padati ob hkratnem povečevanje precepljenosti... Boste antivakser ji izgubili še zadnji (že tako precej trhel) argument. Se sicer bojim da je to zgolj zatišje...

Če se naval na cepljenje konča konec septembra, cepivo rabi en mesec, da zagrabi (tako pravi stroka), po okužbi pa traja par tednov, da pristaneš v bolnici, se trenuten naval na cepljenje pri hospitalizacijah niti teoretično ne more poznat pred drugo polovico novembra. Tako da če neha rasti sred oktobra, to definitivno ni od cepljenja.

josipdare ::

FDA panel just voted 16-3 AGAINST approving the boosters

This slide was shown at their meeting



https://twitter.com/GraduatedBen/status...

apfelstrudl ::

styrian je izjavil:

kuall je izjavil:


PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)


Jaz pa poznam enega, ki mi je rekel, da se je skušal namerno okužiti od bolnega družinskega člana in da so se v podjetju odločili, da ne bodo preverjali PCT pogoja. Zaradi tega sem podjetje prijavil inšpekciji in so že dobili batine.

Škoda da se nisi rodil v bivši Vzhodni nemčiji. Bil bi fantastični sodelavec za Stasi.

styrian je izjavil:

Ponosen sem. Jaz ne bom imel na vesti življenj ljudi, če lahko sam kaj storim glede tega. Ker anticepilci so dejansko ubijalci.

Previdno kako gobec otresaš, ker najprej se moraš sprijaznit z dejstvom da ste tudi cepljeni prenašalci.
V prvih dneh po okužbi ste celo HUJŠI prenašalec (je bil tukaj gor že narisan graf študije).

Tako da še enkrat. Ne klevetaj o zadevah o katerih nimaš pojma.

Če se gremo "obrambo zdravja" potem bi se tudi cepljenci morali testirati pred katerimkoli sprehodom v javnost ;)
Če se gremo pa "nabijat procente cepljenih" pa to seveda ni potrebno (bonbončki in shit...)

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

kuall je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Če razmišljate te o prekuževanju, ne. Ne bodite Laura Loomer @ Wikipedia

Kako se je začelo
Kako poteka
Pure & simple je ob prebolevanju veliko večja verjetnost komplikacij in trajnih posledic.


Tole je čista resnica. Pri ljudeh se je uveljavil en mem, da je covid nedolžna bolezen. Ja je, za večino. Za nek procent,ki ni tako majhen, pa je zajebana stvar. Ne znajo razmišljat v smislu verjetnosti. No sicer pa tudi navaden prehlad, če je bolj resne oblike, ni prav nobena šala. Trpiš. Jaz sem na prehlade imun od leta 2016, ampak leto 2016 je bilo pa pasje, pol leta sem bil prehlajen. Takrat je telo zgleda zgradilo imunski sistem za celo življenje.

PrimoZ_ je izjavil:

Poznam nekaj pacientov, ki že aktivno iščejo okužen folk, da bi se nalezli :D

Verjamem, da obstajajo ampak jaz nobenga ne poznam. Očitno se giblješ okoli pacientov = levih volilcev. :)


Tako. Totalno nenevaren za večino! Za tist nek procent je pa zajebanih še žnj drugih stvari! Na fbju imaž drugače že ka rnekaj eventov za prekuževanje. In ne levih pacientov, ampak mladine, ki jih boli k za politiko.

Netrunner ::

Mene zanima kako, da ustavno sodišče ne ikrepa nič glede tega sranja. S tem država izvaja psihično nasilje nad državljani.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

dexterboy ::

Prebolel sem že na začetku leta, pa iščem zabavo, da bi še enkrat. Da vsaj dobim črno na belem črko P in imam mir za pol leta. Pa še spočijem se na bolniški ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

apfelstrudl ::

Netrunner je izjavil:

Mene zanima kako, da ustavno sodišče ne ikrepa nič glede tega sranja. S tem država izvaja psihično nasilje nad državljani.

Saj zna bit da se bodo lenuhi ničvredni zdaj zganili ko je cela JU napovedala vlogo pritožbe na US zaradi napovedanega PC sranja.

maldic ::

Enostavno. Stevilni ljudje bodo zaceli odhajat tja, ker pogoj ni potreben. Rodile se bodo nove moznosti. Vse je za nekaj dobro. Za star sistem je to slabo in se pocas poslavlja.

Mr.B ::

maldic je izjavil:

Enostavno. Stevilni ljudje bodo zaceli odhajat tja, ker pogoj ni potreben. Rodile se bodo nove moznosti. Vse je za nekaj dobro. Za star sistem je to slabo in se pocas poslavlja.

Sej lahko bp naredis. Posljes vojsko zapres mesto. Potestiras vse. okuzene posljes v center karantene in tako naredis z ostalimi mesti in zaselki. vstop v Si samo pcr testom in obvezno izolacijo za 7 dni, 7 dan pridejo narediti test...

Ampak proti taki metodi, ki bo v cca enem tednu odpravila vse omejitve pa ze niste. Ej polno drzav je kjer sploh ni covida , res pa da tja razen resno omejenih nebi sel noben razvajen zahodnjak, balkanc pa tud ne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

maldic ::

Ne, to ni res. V mestih morda. Izven mest pa mal tezje. Ni brez problema. Drugac pa bo zanimivo kaj bo z vojsko, ker porocajo, da se jih dost ne zeli cepit. Drugac pa tudi ti nisi za tako metodo. Govoris drugim naj pocnejo nekaj kar si tudi ti ne zelis. Tvoj komentar pa je provokacija in nesmisel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

maldic ::

Tudi test je popolni nesmisel, ce je mocno nezanesljiv. Tudi propaganda in borba za sistem, ki je pokvarjen do temeljev , je vprasanje ce se je smiselno borit za tak sistem. Tudi za placilo se ne splaca, ker bo odgovornost vecja kot pa vrednost placila. Pod odgovornost ne pade samo kazenska odgovornost Odgovarjas pred ljudmi. moralna odogovrnost. Karma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

IL_DIAVOLO ::

Ce se ni treba testirat(frizer, gostilne, pumpe so odprte), potem načeloma ni potrebe. Za veckratno porivanje palčke v nos pa je verjetno edina logična rešitev se cepit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

Po obveznem PCT v nakupovalnih središčih precej manj kupcev.

ljubljanskem nakupovalnem središču Aleja je po besedah direktorja Tonija Puglja obisk od srede upadel od 30 do 40 odstotkov, iz Mercatorja poročajo o nekaj manj kot 10-odstotnem upadu števila nakupov v trgovinah v nakupovalnih središčih.

8-)

Zgodovina sprememb…

maldic ::

Najbolj inteligenten american se s tabo ne strinja. Sicer pa se tudi ti verjetno nisi cepil in morda le pises zarad svojih interesov, kajne? Vecina komentarjev je od vasih trol accountov.

Zakonitosti kvantne fizike, lahko jo imenujes tudi zakon vesolja, zakon matrixa, deluje, karma, pa ce se zavedas tega ali pa ne. je pa tvoja svobodna volja, ce bos prepriceval v druge da pocnejo nekaj kar ni dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Mr.B ::

maldic je izjavil:

Najbolj inteligenten american se s tabo ne strinja. Sicer pa se tudi ti verjetno nisi cepil in morda le pises zarad svojih interesov, kajne? Vecina komentarjev je od vasih trol accountov.

Zakonitosti kvantne fizike, lahko jo imenujes tudi zakon vesolja, zakon matrixa, deluje, karma, pa ce se zavedas tega ali pa ne. je pa tvoja svobodna volja, ce bos prepriceval v druge da pocnejo nekaj kar ni dobro.

Nebi se prevec z americani primerjal za nek cilj ki ga moramo doseci. Tam imajo prprobleme da ca je burger 1/4 vec kot 3/4. Ne se motit zmagal je mc donald, ker american meni da je 1/4 pac vec. 3/4 se izgovarja tezje, je ze kaz veze s tezo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mr_chai ::

PrimoZ_ je izjavil:


...
Če se gremo "obrambo zdravja" potem bi se tudi cepljenci morali testirati pred katerimkoli sprehodom v javnost ;)
Če se gremo pa "nabijat procente cepljenih" pa to seveda ni potrebno (bonbončki in shit...)


Point cepljenja ni tolk, da ne boš več raznašal virus, ampak da boš sam na njega dobro pripravljen. Tako dobro, da ne boš zasedal bolniške postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

josipdare ::

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.

Nedasemiveč ::

josipdare je izjavil:

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.


Sledi: zBoLijo TuDi CePLjeNI. pRePreČi HuJŠi poTek BOlezni.

Izraelske bolnice pa polne :)) Kustečevi še zdaj pomoje nič jasno.

Zgodovina sprememb…

maldic ::

Mr.B je izjavil:

maldic je izjavil:

Najbolj inteligenten american se s tabo ne strinja. Sicer pa se tudi ti verjetno nisi cepil in morda le pises zarad svojih interesov, kajne? Vecina komentarjev je od vasih trol accountov.

Zakonitosti kvantne fizike, lahko jo imenujes tudi zakon vesolja, zakon matrixa, deluje, karma, pa ce se zavedas tega ali pa ne. je pa tvoja svobodna volja, ce bos prepriceval v druge da pocnejo nekaj kar ni dobro.

Nebi se prevec z americani primerjal za nek cilj ki ga moramo doseci. Tam imajo prprobleme da ca je burger 1/4 vec kot 3/4. Ne se motit zmagal je mc donald, ker american meni da je 1/4 pac vec. 3/4 se izgovarja tezje, je ze kaz veze s tezo.

noben ne primerja americane ampak uradno najbolj inteligentno osebo v ameriki, ki je verjetno bolj inteligentna od vseh na tem forumu. Tvoj komentar pa ne sodi ravno med najbolj brihtne primerjave.

mr_chai ::

josipdare je izjavil:

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.


news flash, zdravstvo je že sesuto..od lani.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026935 (24750) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107296956 (75983) Utk

Več podobnih tem