» »

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

««
8 / 19
»»

HappyPills ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

Jure je itak v svojem mehurcku, dela tisto kar se govedom naroci. A si tak folk sploh zasluzi da zivi? Resno sprasujem:)


Uff kar groznje. Heh. Antivexx much? Res ne znate drugace?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

Jure je itak v svojem mehurcku, dela tisto kar se govedom naroci. A si tak folk sploh zasluzi da zivi? Resno sprasujem:)


Uff kar groznje. Heh. Antivexx much? Res ne znate drugace?

Sem za cepljenje in ga podpiram in to ti ves. Mora se pa pocepit tebi podobne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sbawe64 ::

spegli je izjavil:

Če se ne upremo smo fucked.

Konec tega meseca gre znb-d ponovno na glasovanje v DZ.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hypo kot sem ze rekel sem proti ukrepom nevem kaj bluzis. Samo 1 ukrep podpiram in to je cepljenje. Vse ostalo je brez pomena.
Bom gledal tarco jutri.

A to bi zapovedal kot Adolf Hitler v imenu narodovega zdravja?

Nisem za ukrepe, kaj mi podtikate? Ampak, če bi bil jaz glavni, bi vas vse na silo pocepil, ker jaz pravim, da je to naj oljše za vse.
Jure, v vsej svoji veličini.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

Jure je itak v svojem mehurcku, dela tisto kar se govedom naroci. A si tak folk sploh zasluzi da zivi? Resno sprasujem:)


Uff kar groznje. Heh. Antivexx much? Res ne znate drugace?


Leta ste smejali, ko je en tle na forumu lepo pisal kak bi filal fojbe in s kom. Zaj pa ni več smešno. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Nodi se te ne bojim noc bat. Kr pridi mucek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Kayzon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kayzon je izjavil:

dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene.


Cepivo pomaga toliko, da imaš lažji potek bolezni, če zboliš. Ne odreši te tega, da nebi zbolel, če boš v stiku z nekom, ki je bolan.

Jaz sem za to, da se preverja protitelesa (naj najdejo čimboljši in lažji način), pa naj glede na število protiteles potem cepijo tiste, ki protiteles nimajo, ostale naj pa na miru pustijo.


Ja to je zdej spremenjena izjava politikov in stroke. Prvotno so rekli da cepivo pomaga in to da v 98% prepreci nove okuzbe.. Sedaj pa vidimo da to ni res.

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

Uff kar groznje. Heh. Antivexx much? Res ne znate drugace?


A ti pa brez žaljivk res ne znaš? Nismo vsi anticepilci. Samo brez veze se nam zdi špikanje tistih ,ki niso ogroženi (mladi pod 45) in tistih, ki smo bolezen preboleli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hypo kot sem ze rekel sem proti ukrepom nevem kaj bluzis. Samo 1 ukrep podpiram in to je cepljenje. Vse ostalo je brez pomena.
Bom gledal tarco jutri.

A to bi zapovedal kot Adolf Hitler v imenu narodovega zdravja?

Nisem za ukrepe, kaj mi podtikate ampak, če bi bil jaz glavni, bi vas vse na silo pocepil, ker jaz pravim, da je to naj oljše za vse.
Jure, v vsej svoji veličini.

Njohova logika ja. Goveda pac

HappyPills je izjavil:

Nodi se te ne bojim noc bat. Kr pridi mucek.

Mislis da imam energijo za tebe. Itak si cepljen, tako da bodo stvari same od sebe prisle. Ce ne po tretji dozi pa cetrti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Telbanc je izjavil:

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

Jure je itak v svojem mehurcku, dela tisto kar se govedom naroci. A si tak folk sploh zasluzi da zivi? Resno sprasujem:)


Uff kar groznje. Heh. Antivexx much? Res ne znate drugace?


Leta ste smejali, ko je en tle na forumu lepo pisal kak bi filal fojbe in s kom. Zaj pa ni več smešno. :)):)):))


Se en ki bi grozil lol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

WizzardOfOZ ::

Kayzon je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Kayzon je izjavil:

dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene.


Cepivo pomaga toliko, da imaš lažji potek bolezni, če zboliš. Ne odreši te tega, da nebi zbolel, če boš v stiku z nekom, ki je bolan.

Jaz sem za to, da se preverja protitelesa (naj najdejo čimboljši in lažji način), pa naj glede na število protiteles potem cepijo tiste, ki protiteles nimajo, ostale naj pa na miru pustijo.


Ja to je zdej spremenjena izjava politikov in stroke. Prvotno so rekli da cepivo pomaga in to da v 98% prepreci nove okuzbe.. Sedaj pa vidimo da to ni res.


Prvotno so povedali da nekatera cepiva začitijo pred virusom v 95%. Ampak pred osnovnim virusom. Sedaj pa zunaj raztura delta sev tega virusa. Nad tem sevom pa ta cepiva niso več tako zmagovalna. Še vedno pa zagotavljajo milejši potek bolezni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kayzon je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Kayzon je izjavil:

dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene.


Cepivo pomaga toliko, da imaš lažji potek bolezni, če zboliš. Ne odreši te tega, da nebi zbolel, če boš v stiku z nekom, ki je bolan.

Jaz sem za to, da se preverja protitelesa (naj najdejo čimboljši in lažji način), pa naj glede na število protiteles potem cepijo tiste, ki protiteles nimajo, ostale naj pa na miru pustijo.


Ja to je zdej spremenjena izjava politikov in stroke. Prvotno so rekli da cepivo pomaga in to da v 98% prepreci nove okuzbe.. Sedaj pa vidimo da to ni res.


Prvotno so povedali da nekatera cepiva začitijo pred virusom v 95%. Ampak pred osnovnim virusom. Sedaj pa zunaj raztura delta sev tega virusa. Nad tem sevom pa ta cepiva niso več tako zmagovalna. Še vedno pa zagotavljajo milejši potek bolezni.

In kdo sploh ima delto in kako jo izmerimo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Če ti ne veš, kako bomo ostali. A nisi ti romunski znanstvenik?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hypo kot sem ze rekel sem proti ukrepom nevem kaj bluzis. Samo 1 ukrep podpiram in to je cepljenje. Vse ostalo je brez pomena.
Bom gledal tarco jutri.

A to bi zapovedal kot Adolf Hitler v imenu narodovega zdravja?

Nisem za ukrepe, kaj mi podtikate ampak, če bi bil jaz glavni, bi vas vse na silo pocepil, ker jaz pravim, da je to naj oljše za vse.
Jure, v vsej svoji veličini.

Njohova logika ja. Goveda pac

HappyPills je izjavil:

Nodi se te ne bojim noc bat. Kr pridi mucek.

Mislis da imam energijo za tebe. Itak si cepljen, tako da bodo stvari same od sebe prisle. Ce ne po tretji dozi pa cetrti.


To imas prav vse se bo uredilo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če ti ne veš, kako bomo ostali. A nisi ti romunski znanstvenik?

Ne, jaz cakam da se podgane precepi. Romuni recejo nekaj Evropi delajo pa potem po svoje. Jebe se njim:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

uvodV?? ::

Kayzon je izjavil:



Tem ljudem se je zmesalo,dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene. Torej jaz ki se pazim ukrepov od samega zacetka,bom prisiljen vzeti cepivo zaradi tega ker nisem zbolel odkar se zacela za neumnost?


Prijatelj cepiva v Izraelu delujejo

https://www.covid-datascience.com/post/...

https://www.covid-datascience.com/post/...

Prosim za opravičilo o zavanju.

Slopek ::

Jure, jasno je, da ne veš kaj sploh govoris in česa si želiš. Ne bi, a v resnici bi. Tako, kot je tvoje razmišljanje ena velika grožnja zame. Uvedel bi obvezno cepljene, ti bolnik. Edini z bolnim in grozečim razmišljanjem tukaj, pa tega sploh zares ne ve. No, vsaj prizna ne in celo s prstom kaže na druge.

bambam20 ::

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

LeQuack ::

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.


Zakaj bi se samo na covid testiral če je še tisoč ostalih nalezljivih bolezni? Treba se je na vse.
Quack !

Utk ::

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testiranje ni še nobenega ozdravilo. Jaz se nisem testiral do zdaj, niti se ne bom. Tisto v službi je pa itak joke, ampak če je dovolj dobro za zdravnike, je tudi zame.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

Jure, jasno je, da ne veš kaj sploh govoris in česa si želiš. Ne bi, a v resnici bi. Tako, kot je tvoje razmišljanje ena velika grožnja zame. Uvedel bi obvezno cepljene, ti bolnik. Edini z bolnim in grozečim razmišljanjem tukaj, pa tega sploh zares ne ve. No, vsaj prizna ne in celo s prstom kaže na druge.


Pusti ga. On je svojo odlocitev sprejel, cepivo je vzel na lastno odgovornost. Al posledice bodo al ne bomo pa se videli. Aja, je sele par mesecev preteklo…potem zihr ne bo nic.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bambam20 ::

Utk je izjavil:


Testiranje ni še nobenega ozdravilo. Jaz se nisem testiral do zdaj, niti se ne bom. Tisto v službi je pa itak joke, ampak če je dovolj dobro za zdravnike, je tudi zame.


Tvoja odločitev. Dostop do hrane ti je omogočen in sprehod na svežem zraku. Več ne potrebuješ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PersonaRuda ::

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P

PrihajaNodi ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:


Testiranje ni še nobenega ozdravilo. Jaz se nisem testiral do zdaj, niti se ne bom. Tisto v službi je pa itak joke, ampak če je dovolj dobro za zdravnike, je tudi zame.


Tvoja odločitev. Dostop do hrane ti je omogočen in sprehod na svežem zraku. Več ne potrebuješ.

Adolf Hitler je zacel s podobnimi restrikcijami. Prvo je pa jasno popisal jude oni so pa rekli da se nimajo nic za bat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PersonaRuda je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


Se strinjam. Pred in po malci!

Janssna pac ni!!!

gozdar1 ::

PersonaRuda je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


V bistvu je tole testiranje vsepovprek norost, kot je svet še ni videl.

bambam20 ::

PersonaRuda je izjavil:


Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


Ja, prav imaš. Vse bi bilo potrebno testirat. Brez izjem.

PersonaRuda ::

bambam20 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


Ja, prav imaš. Vse bi bilo potrebno testirat. Brez izjem.

In to na vsaki dve uri, če res hočemo poskrbeti, da noben potencialno okužen ne hodi okoli.

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

bambam20 ::

PersonaRuda je izjavil:


In to na vsaki dve uri, če res hočemo poskrbeti, da noben potencialno okužen ne hodi okoli.


Dovolj je, da se prepove stike. Kar bi bilo potrebno skrbno nadzorovat s kamerami, ki bi bile vsepovsod nameščene.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PersonaRuda ::

gozdar1 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


V bistvu je tole testiranje vsepovprek norost, kot je svet še ni videl.

Definitvno. Testirat bi morali samo tiste, kateri kažejo simptome. Ostali veljajo za zdrave, dokler ne zbolijo (kažejo simptome).

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...


Je povedalo tudi da je cepljenje na lastno odgovornost in odskodninah v primeru posledic?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kancler ::

So bolnice pripravljene na influx cepeljenih s hudimi stranskimi (dnevno 20k cepljenih 2% stranskih = 400 ljudi!!, ki začnejo 18-36ur po cepljenju) učinki PLUS vsemi s COVIDOM??? JOJMENE ZDRAVSTCENI SISTEM KOLAPSIRA, dajte se cepit in pomagat zdravstvu, božo in diana dimnik pomagajta PROSIM!!

bambam20 ::

gozdar1 je izjavil:



V bistvu je tole testiranje vsepovprek norost, kot je svet še ni videl.


Če pa nočete izvedit revolucije, ki bi ponodno osvobodila ljudi. Samo za kaj takšnega je potrebno tudi dati življenje. Ptem bi dobil spomenik na katerega bi srali golobje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

gozdar1 ::

bambam20 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


In to na vsaki dve uri, če res hočemo poskrbeti, da noben potencialno okužen ne hodi okoli.


Dovolj je, da se prepove stike. Kar bi bilo potrebno skrbno nadzorovat s kamerami, ki bi bile vsepovsod nameščene.


Zakaj potem pct?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Je povedalo tudi da je cepljenje na lastno odgovornost in odskodninah v primeru posledic?


Če se cepiš na lastno odgovornost. Kdo te sili? Nobeden. Preseli se v Afriko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PersonaRuda ::

bambam20 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


In to na vsaki dve uri, če res hočemo poskrbeti, da noben potencialno okužen ne hodi okoli.


Dovolj je, da se prepove stike. Kar bi bilo potrebno skrbno nadzorovat s kamerami, ki bi bile vsepovsod nameščene.

Hvala, da si se razkril. Še en asocialnež, kateremu pašejo ti ukrepi in moli vsak dan, da bi tudi drugi začeli živeti tako kot živi on že zadnjih 20 let. Kuča-poso-kuča in nobenih stikov z drugimi. Nobenih prijateljev. Nobenih potovanj. Še vso fasungo si preko neta naroči.

PrihajaNodi ::

kancler je izjavil:

So bolnice pripravljene na influx cepeljenih s hudimi stranskimi (dnevno 20k cepljenih 2% stranskih = 400 ljudi!!, ki začnejo 18-36ur po cepljenju) učinki PLUS vsemi s COVIDOM??? JOJMENE ZDRAVSTCENI SISTEM KOLAPSIRA, dajte se cepit in pomagat zdravstvu, božo in diana dimnik pomagajta PROSIM!!

Cepis se na lastno odgovornost. Torej NE, ne cepi se proti bolezni s 0.3% smrtnostjo v kolikor imas 5 mozganskih celic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...


Je povedalo tudi da je cepljenje na lastno odgovornost in odskodninah v primeru posledic?

Jap. Lahko komot tožiš proizvajalca. In, v kolikor dokažeš, tudi zmagaš. Kje je problem?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...


Je povedalo tudi da je cepljenje na lastno odgovornost in odskodninah v primeru posledic?

Jap. Lahko komot tožiš proizvajalca. In, v kolikor dokažeš, tudi zmagaš. Kje je problem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

gozdar1 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kdor se ne bo cepil, se bo pač testiral vsak dan.

Mislim, da 360€ mesečno majhna cena za zdravo telo.

Testirat je potrebno vse, tako cepljene kot necepljene. Ker tudi cepljeni se lahko okuži in prenaša na druge ta virus. Torej ali vse testiramo ali pa nobenega. ;) :P


V bistvu je tole testiranje vsepovprek norost, kot je svet še ni videl.


Vsaj nekje smo prvi. :))

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...


Ni, če gre za cepljenje proti izredno nevarni bolezni. Kovid to ni. Pa cepivo mora biti odobreno, ne sme biti testno.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

https://www.24ur.com/novice/korona/neur...

Neuradno: v državni upravi od novembra pogoj PC


Odlok bo veljal za celotno javno upravo - vojsko, policijo, šolstvo in ostale.

-----

Opa, da vidimo sedaj policijo ;)

bambam20 ::

PersonaRuda je izjavil:


Hvala, da si se razkril. Še en asocialnež, kateremu pašejo ti ukrepi in moli vsak dan, da bi tudi drugi začeli živeti tako kot živi on že zadnjih 20 let. Kuča-poso-kuča in nobenih stikov z drugimi. Nobenih prijateljev. Nobenih potovanj. Še vso fasungo si preko neta naroči.


sem napisal, da lahko izvedete revolucijo. Samo revolucija ni brez smrtnih žrtev. Kar pogumno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Slopek ::

Dogaja se neke vrste Stanfordski eksperiment, s tem, da smo se sami porazdeli že v štartu. Kdo je na kateri strani, je jasno kot beli dan. Ampak kaj, ko ni rečeno, da je dan bel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.

Je evropsko sodišče za človekove pravice presodilo da obvezno cepljenje ni v nasprotju s človekovimi pravicami. Sem te imela za pismenega...


Je povedalo tudi da je cepljenje na lastno odgovornost in odskodninah v primeru posledic?

Jap. Lahko komot tožiš proizvajalca. In, v kolikor dokažeš, tudi zmagaš. Kje je problem?

Kako pa bos dokazal? Zakaj je pred cepljenjem potrebna podpisana izjava?

Nedasemiveč je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/neur...

Neuradno: v državni upravi od novembra pogoj PC


Odlok bo veljal za celotno javno upravo - vojsko, policijo, šolstvo in ostale.

-----

Opa, da vidimo sedaj policijo ;)


So policajcki mislili da ne bo potrebe po spikanju. Hihihi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

spegli je izjavil:

Fantje v SLO ta manipulacija ne bo uspela. Smo imeli predobro izobraževanje.


bwahaha

Pismo v katerem ravnatelj Osnovne šole Prebold prosi Ministrstvo za izobraževanje za dokaze o virusih kot povzročiteljih bolezni

https://www.rtvslo.si/slovenija/pismo-r...

Res imamo kvalitetno šolstvo. A evolucijo še učijo ali so prešaltali nazaj na kreacionizem?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/neur...

Neuradno: v državni upravi od novembra pogoj PC


Odlok bo veljal za celotno javno upravo - vojsko, policijo, šolstvo in ostale.

-----

Opa, da vidimo sedaj policijo ;)


Že, kar vidim, kako bodo množično dajali odpoedi in šli dleat v gostinjstvo, hofer, lidl, ker tam se pač v zrak gleda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

kancler ::

Štos je v tem, da imajo antivaxerji zgodovino na svoji strani. Oxycontin (opioidna epidemija) in mnogo drugih masovnih scen noben farmacevt ni plačal ali pa jih je šele 30 let ko se komaj pokažejo posledice, delnice in ljudje so se v vmesnem času toliko obogateli, da jih briga potem za te posledice. Anticepilstvo je antiestablišment ampak v danajšnji shizofreni sceni je, paradoxalno, tudi pro zdravje. Ne navijam za nobenga, zgolj opazujem in pišem.

PrihajaNodi ::

Bravo vlada. Podpiram prisilno cepljenje;) narod je treba uklonit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

bambam20 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/neur...

Neuradno: v državni upravi od novembra pogoj PC


Odlok bo veljal za celotno javno upravo - vojsko, policijo, šolstvo in ostale.

-----

Opa, da vidimo sedaj policijo ;)


Že, kar vidim, kako bodo množično dajali odpoedi in šli dleat v gostinjstvo, hofer, lidl, ker tam se pač v zrak gleda.

Ne bodo. Pridružili se bodo revoluciji in Janša bo končal kot Ceaușescu, ko mu je smrtni strel izvedla vojska.
««
8 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22031446 (29261) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072111999 (91026) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31937763 (31580) misticnimrk

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671120308 (112919) BigWhale

Več podobnih tem