» »

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

««
7 / 19
»»

Nedasemiveč ::

Kar poglejte Tarčo danes. Kako je Francija sodelovala z ustavnim sodiščem, da je prišlo do sprejetja takšnega odloka, naši pa čez noč, brez stroke ;)

LightBit ::

spegli je izjavil:

SS ko še najdem koga da je volil to sranje mu jebem vse

Se mi zdi da je veliko antivaxerjv volilo SS.

spegli ::

Globalna je fora.

bambam20 ::

spegli je izjavil:

Za 20% povišanja plače za zdravnike in poslance, je bil vedno denar. Za medicinske sestre, katere raje zdej delajo v trgovini, pa kuratz. Klet nimate pojma. Butli.


Ne poznam nobene medicinske sestre, ki bi dala odpoved. Za nič dela ( ker javljanje na telefon in naročanje pacinetov za termin pri specijalistu v alergološki ambulanti ) dobi medicinska sestra 980€.

Telbanc ::

bambam20 je izjavil:

spegli je izjavil:

Za 20% povišanja plače za zdravnike in poslance, je bil vedno denar. Za medicinske sestre, katere raje zdej delajo v trgovini, pa kuratz. Klet nimate pojma. Butli.


Ne poznam nobene medicinske sestre, ki bi dala odpoved. Za nič dela ( ker javljanje na telefon in naročanje pacinetov za termin pri specijalistu v alergološki ambulanti ) dobi medicinska sestra 980€.


To delajo administrativni delavci.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

spegli ::

No jaz jih osebno klet. Zakaj pa imajo objavljen za študente ?

bambam20 ::

Slopek je izjavil:

Niti jaz nisem bil bolan cel čas pandemije. Panika bo naslednjih 14 dni, hehe. Temperaturni padec in strm vzpon okužb, jasno.


Čez 14 dni še ne bo problem.

Pozimi bo preizkus, koliko cepiva oslabijo imnunski sistem. Seveda znova čez zimo ne bodo dovoljeni kontaktni športi v športnih objektih.

spegli ::

Kaki gnoji ste. UKC ne dobi prek študenta nobenga

LightBit ::

spegli je izjavil:

Globalna je fora.

Za globalne volitve pa nisem dobil vabila.

bambam20 ::

Telbanc je izjavil:

bambam20 je izjavil:

spegli je izjavil:

Za 20% povišanja plače za zdravnike in poslance, je bil vedno denar. Za medicinske sestre, katere raje zdej delajo v trgovini, pa kuratz. Klet nimate pojma. Butli.


Ne poznam nobene medicinske sestre, ki bi dala odpoved. Za nič dela ( ker javljanje na telefon in naročanje pacinetov za termin pri specijalistu v alergološki ambulanti ) dobi medicinska sestra 980€.


To delajo administrativni delavci.


Tako, kot 99% ne delao nič medicinske sestre pri osebne zdrnaiku. Zgolj naročanje zdravniku. Če tu in tam občasno komu previje rano je to enako nič.

spegli je izjavil:

Kaki gnoji ste. UKC ne dobi prek študenta nobenga



Lahko pripeljejo ženske od kosovarjev, ki doma v zrak gledajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

spegli ::

Če se ne upremo smo fucked.

bambam20 ::

spegli je izjavil:

Če se ne upremo smo fucked.


Komu se boš ti uprel. Dobro, da imaš internet, da lahko pišeš nesmisle.

HappyPills ::

bambam20 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Niti jaz nisem bil bolan cel čas pandemije. Panika bo naslednjih 14 dni, hehe. Temperaturni padec in strm vzpon okužb, jasno.


Čez 14 dni še ne bo problem.

Pozimi bo preizkus, koliko cepiva oslabijo imnunski sistem. Seveda znova čez zimo ne bodo dovoljeni kontaktni športi v športnih objektih.


Ja se malo. Oktobra ste rekli da bo Bill vklopil gumb fa nas pobere. Kolk bo to trupel, smradu, bolezni. Kaos, anarhija. Vojne.

Noro bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Nedasemiveč ::

Se enkrat : poglejte tarčo, pa boste izvedeli zakaj je ta odlok neustaven.

Jurc kurc in primoz, vama govorim ;)

spegli ::

Klet ima odgovor na vse

PrimoZ_ ::

Nedasemiveč je izjavil:

Se enkrat : poglejte tarčo, pa boste izvedeli zakaj je ta odlok neustaven.

Jurc kurc in primoz, vama govorim ;)


Nimam TV-ja.
Lahko mi daš pa link na oddajo pa na keri minuti naj gledam.

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Niti jaz nisem bil bolan cel čas pandemije. Panika bo naslednjih 14 dni, hehe. Temperaturni padec in strm vzpon okužb, jasno.


Čez 14 dni še ne bo problem.

Pozimi bo preizkus, koliko cepiva oslabijo imnunski sistem. Seveda znova čez zimo ne bodo dovoljeni kontaktni športi v športnih objektih.


Ja se malo. Oktobra ste rekli da bo Bill vklopil gumb fa nas pobere. Kolk bo to trupel, smradu, bolezni. Kaos, anarhija. Vojne.

Noro bo.


No ja še prej ste trdili, da bo po cepivih čredna imunost. Sedaj pa kar, boosterji pa sam manj tveganja za bolnico.

bambam20 ::

HappyPills je izjavil:



Ja se malo. Oktobra ste rekli da bo Bill vklopil gumb fa nas pobere. Kolk bo to trupel, smradu, bolezni. Kaos, anarhija. Vojne.

Noro bo.



Lahko zgolj ugibamo, kako se bo organizem obnašal pozimi, ko je imnuski sistem najbolj oslabljen.

Pred covidom je bilo vsako zimo ogromno umrlih zaradi viroz.

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Se enkrat : poglejte tarčo, pa boste izvedeli zakaj je ta odlok neustaven.

Jurc kurc in primoz, vama govorim ;)


Nimam TV-ja.
Lahko mi daš pa link na oddajo pa na keri minuti naj gledam.


Imaš na rtv-ju na spletni strani. Ne dvomim vate, da ti bo uspelo najti play. Kar celo poglej, Poklukar je izpadel povsem naivno in brez konretnih odgovorov.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Nedasemiveč je izjavil:

Se enkrat : poglejte tarčo, pa boste izvedeli zakaj je ta odlok neustaven.

Jurc kurc in primoz, vama govorim ;)


Zakaj zaljivke?

Ce je neustavno bo sodisce ukrepe odpravilo. Jaz nisem za ukrepe sem pa za obvezno cepljenje.

PrimoZ_ ::

Pogledam če bo čas.
Ne dam pa prav vliko na tvojo oceno oddaje in ustavnosti.

Sicer pa je boljša opcija obvezno cepljenje. Bo hitreje konec te agonije.

spegli ::

Fantje v SLO ta manipulacija ne bo uspela. Smo imeli predobro izobraževanje.

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Se enkrat : poglejte tarčo, pa boste izvedeli zakaj je ta odlok neustaven.

Jurc kurc in primoz, vama govorim ;)


Zakaj zaljivke?

Ce je neustavno bo sodisce ukrepe odpravilo. Jaz nisem za ukrepe sem pa za obvezno cepljenje.


Jaz pa za svobodno odločanje o svojem telesu in svobodno življenje brez nekih odlokov, ki mi slabšajo nivo življenja.
Če se bojite da bo preveč bolanih, pa zgradite še 3 bolnice zraven. Saj vam plačamo dovolj davka. Malo manj posrednikov, pa bo tudi za 10 bolnic ostalo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nedasemiveč ::

Obvezno cepljenje pomeni vojno stanje. Upam, da se zavedate tega.

Jaz ubistvu nimam nič proti obveznemu cepljenju in bom to spoštoval, če bo država prevzela odgovornost IN seveda, ce bo to USTAVNO.

gozdar1 ::

Predvsem ja treba izstopit iz začaranage koroga. Trenutno se več ali man cel svet še vedno vrti braz zavor, EU pa sploh.

PersonaRuda ::

Tudi jaz podpiram obvezno cepljenje. In naj bo to še za vse od vrtca naprej. Zakaj? Ker je to edini način, da se rešimo vseh ukrepov, ko bo zaropotalo na ulici, podobno kot je ropotalo med francosko krvavo revolucijo.

Čimprej se more to zgodit!

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Tudi jaz podpiram obvezno cepljenje. In naj bo to še za vse od vrtca naprej. Zakaj? Ker je to edini način, da se rešimo vseh ukrepov, ko bo zaropotalo na ulici, podobno kot je ropotalo med francosko krvavo revolucijo.

Čimprej se more to zgodit!

Ne bo se. saj vidis goveda tu na forumu. Cepijo se pa niti nimajo pojma proti cemu se cepijo. Bleketajo o delta variantih pa nihce ne ve kdo sploh to verzijo ma. Oni so se upognili zarad pravic ki jih dobijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Imamo ze obvezna cepljenja. Nic novega.

Kayzon ::

Vecina se jih cepi zaradi morja in tega da se ne rabijo testirati s PCT testi. Potem pa igrajo neke empaticne lulcke ter to kako se njim gre za dobrot naroda in sorojakov. Cirkus je tole vse skupaj.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Imamo ze obvezna cepljenja. Nic novega.

Za resne bolezni, s testiranimi zdravili in brez potreb po pasusih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Nedasemiveč je izjavil:

Obvezno cepljenje pomeni vojno stanje. Upam, da se zavedate tega.

Jaz ubistvu nimam nič proti obveznemu cepljenju in bom to spoštoval, če bo država prevzela odgovornost IN seveda, ce bo to USTAVNO.


Zaj grozijo javni upravi...LOL. Bleferji. Da jih bojo pocepli. Ne bojo oni po JS. Sam bez brige spavajte. Da se ne bi neko ložio. :D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

Imamo ze obvezna cepljenja. Nic novega.


Proti gripi ne.

WizzardOfOZ ::

18 člen ustave
Nihče ne sme biti podvržen mučenju, nečloveškemu ali ponižujočem kaznovanju ali
ravnanju. Na človeku je prepovedano delati medicinske ali druge znanstvene poskuse
brez njegove svobodne privolitve.


Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

Vecina se jih cepi zaradi morja in tega da se ne rabijo testirati s PCT testi. Potem pa igrajo neke empaticne lulcke ter to kako se njim gre za dobrot naroda in sorojakov. Cirkus je tole vse skupaj.

Jasno. Sej taksni ljudje si pac ne zasluzijo drudzga kot da jih nekaj doleti. Prevec so butasti pa arogantni

Telbanc je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Obvezno cepljenje pomeni vojno stanje. Upam, da se zavedate tega.

Jaz ubistvu nimam nič proti obveznemu cepljenju in bom to spoštoval, če bo država prevzela odgovornost IN seveda, ce bo to USTAVNO.


Zaj grozijo javni upravi...LOL. Bleferji. Da jih bojo pocepli. Ne bojo oni po JS. Sam bez brige spavajte. Da se ne bi neko ložio. :D:D

Policaji na protestih niso bili orevec aktivni;) tudi oni niso zadovoljni s situacijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Lol ste se zapel. To je moje mnenje. Ne odlocam jaz. Ocitno so vam ukrepi pa drkanje pa razburjanje vsak dan ze 1 leto bolj pri srcu. So be it.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Lol ste se zapel. To je moje mnenje. Ne odlocam jaz. Ocitno so vam ukrepi pa drkanje pa razburjanje vsak dan ze 1 leto bolj pri srcu. So be it.

Spet se motis.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

No, da se nebo kdo vec usuval name, kako je to vse ustavno.

Vir? Glej tarčo ;) Poklukar svica brez odgovorov.

Kayzon ::

"Ključno je, da se o PCT-ju ne pogovarjamo več in dosežemo precepljenost"
Oddaja Tarča na TV Slovenija ob 20. uri
V tokratni oddaji Tarča so razpravljali o črkah: P, C in T; pa tudi o odloku in pravnih podlagah, nejasnostih, nedorečenostih. Na pladnju so bile tudi poslovne priložnosti, ki jih testi prinašajo podjetjem."




Tem ljudem se je zmesalo,dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene. Torej jaz ki se pazim ukrepov od samega zacetka,bom prisiljen vzeti cepivo zaradi tega ker nisem zbolel odkar se zacela za neumnost?

HappyPills ::

WizzardOfOZ je izjavil:

18 člen ustave
Nihče ne sme biti podvržen mučenju, nečloveškemu ali ponižujočem kaznovanju ali
ravnanju. Na človeku je prepovedano delati medicinske ali druge znanstvene poskuse
brez njegove svobodne privolitve.


Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.


Bo sodisce povedalo. Gleden na to da imamo ze obvezna cepljenja well. Tough luck.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Slopek ::

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

18 člen ustave
Nihče ne sme biti podvržen mučenju, nečloveškemu ali ponižujočem kaznovanju ali
ravnanju. Na človeku je prepovedano delati medicinske ali druge znanstvene poskuse
brez njegove svobodne privolitve.


Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.


Bo sodisce povedalo. Gleden na to da imamo ze obvezna cepljenja well. Tough luck.


Imamo, ampak za bolezni s smrtnostjo 30%, ne pa 0.17%, pa še to samo med starejšim delom prebivalstva.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

spegli ::

Sej je že ustavno razeveljavilo prejšnje odloke.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

18 člen ustave
Nihče ne sme biti podvržen mučenju, nečloveškemu ali ponižujočem kaznovanju ali
ravnanju. Na človeku je prepovedano delati medicinske ali druge znanstvene poskuse
brez njegove svobodne privolitve.


Nobeno cepivo proti kovidu v sloveniji še ni uradno potrjeno in vsa so testna.


Bo sodisce povedalo. Gleden na to da imamo ze obvezna cepljenja well. Tough luck.


Glej tarčo. Nima sploh smisla odgovarjati na tvoje pripombe, ker so predobro ovržene v današnji oddaji.

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

Ma pusti Jureta.

Bambam, večina medicinskih sester je v bolnišnicah, konkretno na oddelkih. Ni jim tolk fajn in odpovedi se vrstijo, oddelki ostajajo zaprti.
Bom pa celo zimo v "epicentru" dogajanja. Ne morejo mi več lagat, hehe

Jure je itak v svojem mehurcku, dela tisto kar se govedom naroci. A si tak folk sploh zasluzi da zivi? Resno sprasujem:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Hypo kot sem ze rekel sem proti ukrepom nevem kaj bluzis. Samo 1 ukrep podpiram in to je cepljenje. Vse ostalo je brez pomena.
Bom gledal tarco jutri.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Vecina se jih cepi zaradi morja in tega da se ne rabijo testirati s PCT testi. Potem pa igrajo neke empaticne lulcke ter to kako se njim gre za dobrot naroda in sorojakov. Cirkus je tole vse skupaj.

Jasno. Sej taksni ljudje si pac ne zasluzijo drudzga kot da jih nekaj doleti. Prevec so butasti pa arogantni

Telbanc je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Obvezno cepljenje pomeni vojno stanje. Upam, da se zavedate tega.

Jaz ubistvu nimam nič proti obveznemu cepljenju in bom to spoštoval, če bo država prevzela odgovornost IN seveda, ce bo to USTAVNO.


Zaj grozijo javni upravi...LOL. Bleferji. Da jih bojo pocepli. Ne bojo oni po JS. Sam bez brige spavajte. Da se ne bi neko ložio. :D:D

Policaji na protestih niso bili orevec aktivni;) tudi oni niso zadovoljni s situacijo


Kaj češ bit aktiven, če jih je blo 10 kom, na drugi strani pa masa ljudi do 30.000. Pa brez ograje. Dobr da v bistvu se ni nobenmu nič zgodilo.

Popoln fail varovanja. So ena pravila, na podlagi ocen, se gre v to zadevo. Kolk žive sile, kakšna oprema,.....

In potem uni razlaga po TV da so se sproti prilagajali situaciji. Ne veš al bi se smejal al jokal. A mislijo, da je folk čorav.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Hypo kot sem ze rekel sem proti ukrepom nevem kaj bluzis. Samo 1 ukrep podpiram in to je cepljenje. Vse ostalo je brez pomena.
Bom gledal tarco jutri.

A to bi zapovedal kot Adolf Hitler v imenu narodovega zdravja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Kayzon je izjavil:

dokazano cepiva ne pomagajo pri okuzbah ce gledamo Israel in podobne drzave ki so v veliki vecini precepljene.


Cepivo pomaga toliko, da imaš lažji potek bolezni, če zboliš. Ne odreši te tega, da nebi zbolel, če boš v stiku z nekom, ki je bolan.

Jaz sem za to, da se preverja protitelesa (naj najdejo čimboljši in lažji način), pa naj glede na število protiteles potem cepijo tiste, ki protiteles nimajo, ostale naj pa na miru pustijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

spegli ::

Preber si kako so vse kazni lanskega leta neustavne; Nične

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Vecina se jih cepi zaradi morja in tega da se ne rabijo testirati s PCT testi. Potem pa igrajo neke empaticne lulcke ter to kako se njim gre za dobrot naroda in sorojakov. Cirkus je tole vse skupaj.

Jasno. Sej taksni ljudje si pac ne zasluzijo drudzga kot da jih nekaj doleti. Prevec so butasti pa arogantni

Telbanc je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Obvezno cepljenje pomeni vojno stanje. Upam, da se zavedate tega.

Jaz ubistvu nimam nič proti obveznemu cepljenju in bom to spoštoval, če bo država prevzela odgovornost IN seveda, ce bo to USTAVNO.


Zaj grozijo javni upravi...LOL. Bleferji. Da jih bojo pocepli. Ne bojo oni po JS. Sam bez brige spavajte. Da se ne bi neko ložio. :D:D

Policaji na protestih niso bili orevec aktivni;) tudi oni niso zadovoljni s situacijo


Kaj češ bit aktiven, če jih je blo 10 kom, na drugi strani pa masa ljudi do 30.000. Pa brez ograje. Dobr da v bistvu se ni nobenmu nič zgodilo.

Popoln fail varovanja. So ena pravila, na podlagi ocen, se gre v to zadevo. Kolk žive sile, kakšna oprema,.....

In potem uni razlaga po TV da so se sproti prilagajali situaciji. Ne veš al bi se smejal al jokal. A mislijo, da je folk čorav.

Mediji so rekli da je okoli 1000 ljudi. Se ena cvetka? Se tocno spomnim te cifre, ker se mi je zdela premejhna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22031446 (29261) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072111999 (91026) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31937763 (31580) misticnimrk

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671120308 (112919) BigWhale

Več podobnih tem