» »

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

««
11 / 16
»»

PrihajaNodi ::

Evo na otroke vam gredo, twiter jelka kacina:

SLEDILI BODO ODMERKI ZA OTROKE STARE MED 3-5 LET, NATO PA ZA NAJMLAJSO POPULACIJO OD 6 - 2 LET. Iz preventivnih razlogov imamo zalogo cepiva do leta 2023. Ce bomo to nalogo opravili pred jesenjo nam bo veliko lazje.

Eksperimentalne podgane pa se vedno ne vidijo problema

Inagodei nic ne bos skrival tamale
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Histerični zagovorniki cepljenja, ker se jim gre za zdravje drugih že vozijo otroke v vrsto 8-)

Še dobro, da jih nimam, da se mi ni treba ukvarjati še s tem. Se pa bom postavil ob bok staršev na protestu, ker sem razumen državljan in ne gledam samo na svojo rit.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Histerični zagovorniki cepljenja, ker se jim gre za zdravje drugih že vozijo otroke v vrsto 8-)

Še dobro, da jih nimam, da se mi ni treba ukvarjati še s tem. Se pa bom postavil ob bok staršev na protestu, ker sem razumen državljan in ne gledam samo na svojo rit.


Eh saj narod bo upognil hrbtenico. Tisti protesti bo malo petja in rajanja in to bo to. Brez skrbi da se ne bo nic spremenilo. Lahko pa pridete v Romunijo. Svoboda in dostop do javnih storitev je omogoceno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Histerični zagovorniki cepljenja, ker se jim gre za zdravje drugih že vozijo otroke v vrsto 8-)

Še dobro, da jih nimam, da se mi ni treba ukvarjati še s tem. Se pa bom postavil ob bok staršev na protestu, ker sem razumen državljan in ne gledam samo na svojo rit.


Eh saj narod bo upognil hrbtenico. Tisti protesti bo malo petja in rajanja in to bo to. Brez skrbi da se ne bo nic spremenilo. Lahko pa pridete v Romunijo. Svoboda in dostop do javnih storitev je omogoceno.


Nah, ljudje so besni. Bližamo se vrelišču. Če se organizirajo še sindikati policije, vojske itn. bi se res znala zgoditi še Romunija. Tole ni več šala.

Sedaj je še Teršek razkuril ljudi, stopnjuje se vsak dan.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nic se ne bo zgodilo. Pocepili vas bodo in odvlekli v izolacijske kampe - sploh necepljene, kar pomeni tudi otroke, ki jih bodo locili od starsev. Ne, inagodei ne bos skrival otrok! Zakon 29.9 bo pa sprejet, tako da vas bodo jebali se v stanovanjih. Vi pa lepo z malico in slo zastavo na proteste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

vaščan je izjavil:

Kdor je bil na protestu ve kako je bilo protesti so potekali povsem mirno bilo je super vzdušje muzika igrala top. Novinarje niso pustili noter. No potem pa so prišli zamaskirani in začeli metat kocke v in razgrajat takrat pa so novinarje spustili zraven in potem so vrgli noter solzivec da se je folk razbežal. Podkupljeno in zrežirano s strani vlade res sami poštenakarji so ti diktatorčki. Dejmo jih ubogat pa jim vrjet na besedo saj se gre za naše zdravje kajne. Pa dejte že mal možgane začet uporabljat.

Resno? Ti informacijo o cepivih dobivaš od vlade? Res? Pri politikih se informiraš o cepivih? Butl.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

vaščan je izjavil:

Kdor je bil na protestu ve kako je bilo protesti so potekali povsem mirno bilo je super vzdušje muzika igrala top. Novinarje niso pustili noter. No potem pa so prišli zamaskirani in začeli metat kocke v in razgrajat takrat pa so novinarje spustili zraven in potem so vrgli noter solzivec da se je folk razbežal. Podkupljeno in zrežirano s strani vlade res sami poštenakarji so ti diktatorčki. Dejmo jih ubogat pa jim vrjet na besedo saj se gre za naše zdravje kajne. Pa dejte že mal možgane začet uporabljat.

Resno? Ti informacijo o cepivih dobivaš od vlade? Res? Pri politikih se informiraš o cepivih? Butl.

Eksperimentalna podgana odvleci ze svoj podmladek, da se precepi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Danci so proti koncentracijskim taboriscem!


Mediji molcijo

To je tvoj zanesljiv vir informacij? :D

vaščan je izjavil:


Noro res. Nisem vedel da se je to dogajalo.slovenci si pa očitno želijo diktatorja. Po komentarjih sodeč jim paše ubogat neumnosti ter dajat denar diktatorjem za nove jahte. Bravo mi dejmo se še mal kregat kdo je bolj pameten cepljen ali necepljen tolk časa da bo res prepozno.

Mogoče, samo mogoče bi preveril vire in potem komentiral.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

To je tvoj zanesljiv vir informacij? :D


Ne, moj zanesljiv vir informacij je da se bo zacelo izvajati izolacijske kampe, 29.9 pa sprejme zakon kjer ti bodo lahko kadarkoli prisli v stanovanje in brez razloga odvlekli. Mi se pripravljamo na evakuacijo in stran od eksperimentalnih podgan ki navijajo za nacisticni rezim. Dobro da sem lociran zunaj in lahko vse skupaj relativno hitro izvedemo. Zdravstvo in solstvo ze prej nista delovala, pobirali so pa samo lepe davke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Tebe mora skrbet za tvoje mentalno zdravje, prej kot za taborišča. Pazi da si ne boš na koncu sodil sam, ko v praksi ne bo tako kot si sanjal prejšnjo noč.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Jah to objavljajo isti ki promovorija cepivo za eksperimentalne podgane:)

Mislim, da bolj leti nate. POdgane zbežijo prve iz potapljajoče se ladje. Mi pa držimo krmilo v rokah. Ti si pa stisnil rep med noge in odcvilil v Romunijo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnack ::

V Romunijo prihajajo prva cepiva leta 23. Nodi lahko si miren in v kleti počakaš do takrat. Potem pa razcvet z vakcinacijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

111111111111 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Nisem želel predlagat izbrisa....sorry. Wrong touch.

Nam se bo strgalo, ko bodo ogroženi naši otroci, takrat pa verjemite vaxerji, nihče nas ne bo ustavil.

Tako kot sedaj, ko vam otroke zaščitijo cepiva pred smrtonosnimi boleznimi. A takrat vas nihče ne bo ustavil. Ustavile vas bodo ošpice, črne koze, in ostale prijtne stvari v katere ne verjamete, ker jih niste videli. Otroško paralizo si lahko ogledate v afriki in si jo potem želite za svoje otroke.

r3dkv1c4 je izjavil:



Nimaš jajc to pridit ljudem povedat v faco, zakaj pa ne, ker si navaden smrad, ki samo za tipkovnico gobezda.

Ker ostali so pa vsi z imenom in priimki. A ne? Vključno s tabo. NImaš nobenih težav pisat precej svinjske stvari in zraven objavit še svoj ime in priimek.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V bistvu, jaz vidim pritiske z obeh strani. Siljenje v nekaj, kar druga stran noče, na obeh strani fašistične parole, pritiski, pljuvanje drug po drugem, ...
V bistvu zgleda, kot da si obe strani želita vojne.

Bravo, slovenci. Rimljani so pogruntal "Deli in vladaj", kreteni na vrhu države to uspešno uporabljajo, vi pa nasedate. OVCE!!!

Vsekakor pridno pomagaš pri sranju.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Jah to objavljajo isti ki promovorija cepivo za eksperimentalne podgane:)

Mislim, da bolj leti nate. POdgane zbežijo prve iz potapljajoče se ladje. Mi pa držimo krmilo v rokah. Ti si pa stisnil rep med noge in odcvilil v Romunijo.

Jasno. Od mene ne zahtevajo testov v bolnicah, niti mi ne cepijo otrok s tem eksperimentalnim cepivom. Jasno, da sem ze prej spizdil sedaj se bo pa pomagalo se drugim. Slovenija je propadla drzava ze brez represije. Zadnjic v Bukaresti obiscem kirururga mi da roko in telefonsko cifro in rece ce bos karkoli rabil samo sporoci.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Ustavile vas bodo ošpice, črne koze, in ostale prijtne stvari v katere ne verjamete, ker jih niste videli. Otroško paralizo si lahko ogledate v afriki in si jo potem želite za svoje otroke.


Bla, bla, bla... A res ne znate drugega nabijat kot kar vam servirajo po tv?
Ker se nocen cepit proti prehladu z nekim cez vikend skup vrzenim cepivom sem tudi proti resnim cepivom ki so testirana in dokazano delujejo. Ne pa to sranje ki je sedaj ze pod 30%.

Pa 5g pa reptili pa flatearthovci... sam to znate nabijat ker nimate se sami nobenega pametnega argumenta zakaj bi kdorkoli v ramo fasal to brozgo.

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

V Romunijo prihajajo prva cepiva leta 23. Nodi lahko si miren in v kleti počakaš do takrat. Potem pa razcvet z vakcinacijo.

Ne, ker bodo vse doze potestirali na slovencih:) bo prej zmanjkalo. Vmes vam bodo pa se otroke odpeljali ce jih ne boste pospikali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Eh saj narod bo upognil hrbtenico. Tisti protesti bo malo petja in rajanja in to bo to. Brez skrbi da se ne bo nic spremenilo. Lahko pa pridete v Romunijo. Svoboda in dostop do javnih storitev je omogoceno.

Sicer ne obstajajo, ampak lahko greš če hočeš. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

FireSnack je izjavil:

V Romunijo prihajajo prva cepiva leta 23. Nodi lahko si miren in v kleti počakaš do takrat. Potem pa razcvet z vakcinacijo.

Ne, ker bodo vse doze potestirali na slovencih:) bo prej zmanjkalo. Vmes vam bodo pa se otroke odpeljali ce jih ne boste pospikali.

Dejansko ni neke razlike med Slovenijo in Romunijo le da imate tam plače polovične. Manj si lahko privoščite. Recimo za nov telefon rabiš kredit in take...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

111111111111 ::

josipdare je izjavil:

Bla, bla, bla... A res ne znate drugega nabijat kot kar vam servirajo po tv?
Ker se nocen cepit proti prehladu z nekim cez vikend skup vrzenim cepivom sem tudi proti resnim cepivom ki so testirana in dokazano delujejo. Ne pa to sranje ki je sedaj ze pod 30%.

Pa 5g pa reptili pa flatearthovci... sam to znate nabijat ker nimate se sami nobenega pametnega argumenta zakaj bi kdorkoli v ramo fasal to brozgo.

Točno. Pa kolegi zdravniki, ki so mi svetovali cepljenje, so fah idioti, ker so dobili diplomo na univerzi namesto na facebooku. Kaj mi je bilo da sem jih poslušal. Gotovo so del globalne zarote, da mi vstavijo čip. Kaj sem jih poslušal. Josipdare, dobro da si mi odprl oči. Prosim pošlji mi profil od človeka na fecebooku, ki mu lahko zaupam. Verjel ti bom Josipdare, verjel. Ker se mi zdiš verodostojen vir informacij.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

FireSnack je izjavil:

V Romunijo prihajajo prva cepiva leta 23. Nodi lahko si miren in v kleti počakaš do takrat. Potem pa razcvet z vakcinacijo.

Ne, ker bodo vse doze potestirali na slovencih:) bo prej zmanjkalo. Vmes vam bodo pa se otroke odpeljali ce jih ne boste pospikali.

Dejansko ni neke razlike med Slovenijo in Romunijo le da imate tam plače polovične. Manj si lahko privoščite. Recimo za nov telefon rabiš kredit in take...


Ok. Ti bos ze vedel:) edino, ampak res edino kar me moti v Romuniji je da imajo premalo bazenov za plavanje pa se ti so dragi ko ps.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

FireSnack je izjavil:

Recimo za nov telefon rabiš kredit in take...


Ja, eni pac kvaliteto zivljenja merite z novim ifonom vsako sezono, drugi pa v temu ce smes po vijake v zeleznino in pa ce imas dostop do zdravstva ki ga financiras.

Nimamo vsi istih kriterijev.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Eksperimentalna podgana odvleci ze svoj podmladek, da se precepi.

Jaz ne nasedam čustvom in čustvenim odločitvam. Imam preveč denarja v delnicah in kripto. Ko bodo cepiva registrirana za mlade, se bodo šli pa cepit. Tudi ti se cepi. Bo bolj zdravo zate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mackilla ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Histerični zagovorniki cepljenja, ker se jim gre za zdravje drugih že vozijo otroke v vrsto 8-)

Še dobro, da jih nimam, da se mi ni treba ukvarjati še s tem. Se pa bom postavil ob bok staršev na protestu, ker sem razumen državljan in ne gledam samo na svojo rit.


Eh saj narod bo upognil hrbtenico. Tisti protesti bo malo petja in rajanja in to bo to. Brez skrbi da se ne bo nic spremenilo. Lahko pa pridete v Romunijo. Svoboda in dostop do javnih storitev je omogoceno.

Kako a je kaj Romunija? Od kar sem gledal film Hladni vrh sanjam, da bi se preselil v Transilvanijo. A se moram bati Romov? Vse Romune kar sem jih videl pri nas so mi bili sumljivi:)

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Bla, bla, bla... A res ne znate drugega nabijat kot kar vam servirajo po tv?
Ker se nocen cepit proti prehladu z nekim cez vikend skup vrzenim cepivom sem tudi proti resnim cepivom ki so testirana in dokazano delujejo. Ne pa to sranje ki je sedaj ze pod 30%.

Pa 5g pa reptili pa flatearthovci... sam to znate nabijat ker nimate se sami nobenega pametnega argumenta zakaj bi kdorkoli v ramo fasal to brozgo.

Točno. Pa kolegi zdravniki, ki so mi svetovali cepljenje, so fah idioti, ker so dobili diplomo na univerzi namesto na facebooku. Kaj mi je bilo da sem jih poslušal. Gotovo so del globalne zarote, da mi vstavijo čip. Kaj sem jih poslušal. Josipdare, dobro da si mi odprl oči. Prosim pošlji mi profil od človeka na fecebooku, ki mu lahko zaupam. Verjel ti bom Josipdare, verjel. Ker se mi zdiš verodostojen vir informacij.

Jasno, da so ti tvoji zdravniki placani in ti ne bodo rekli, hej mogoce pa le ni vse ok. Placani za korona dodatke in promocijo. Jasno da eksperimentalne podgane ne postekajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ok. Ti bos ze vedel:) edino, ampak res edino kar me moti v Romuniji je da imajo premalo bazenov za plavanje pa se ti so dragi ko ps.

Čudno. v Sloveniji te moti pa cel kup stvari. Mislim, da si v Romuniji ista driska. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Eksperimentalna podgana odvleci ze svoj podmladek, da se precepi.

Jaz ne nasedam čustvom in čustvenim odločitvam. Imam preveč denarja v delnicah in kripto. Ko bodo cepiva registrirana za mlade, se bodo šli pa cepit. Tudi ti se cepi. Bo bolj zdravo zate.

Ok ja za kripto pa izplacevanje je pa Slovenija raj:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Milanović o koroni: Ovo već lagano ljudima ždere živce, nema života bez rizika

"Živimo u realnom svijetu i opasnosti postoje. Prema tome, života bez rizika nema. Isto tako, života bez bolesti nema, napravi sve što možeš, iskoristi nevjerojatan uspjeh znanosti. Cijepi se, pa se cijepi još jednom. Iskorijeniti covid očito je nemoguće. To sijanje panike je šteta. Naprosto nema apsolutne sigurnosti, nema života bez rizika i opasnosti da se razboliš", rekao je Milanović.

"Od nove godine ja slušam samo gluposti. Dosta više priče o tome. Moj mlađi sin je konačno krenuo u školu", rekao je Milanović.

"Baš me briga, dovoljno smo procijepljeni. Nećemo ići više od 50 posto. Ako je cilj, a moramo znati što je cilj ovog mahnitanja, ako je cilj potpuno iskorijeniti virus, onda imamo cilj. Ja to nisam čuo. Ako mi netko kaže da je to cilj, ja ću mu reći da je van pameti. Sve drugo je prilagodba i nastavak normalnog života", rekao je Milanović.

"Australci imaju opsesivnu kulturu izolacije i karantene i što im se događa? Nikako da se to nauči. Ovo već lagano ljudima ždere živce. I za kraj, ponovit ću svoje riječi iz dvanaestog mjeseca. Onog trena kad bude više cjepiva, nego onih koji se žele cijepiti, priča je gotova, pod pretpostavkom da je cjepivo djelotvorno, a jest djelotvorno i štiti", rekao je Milanović.

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Pa kolegi zdravniki, ki so mi svetovali cepljenje, so fah idioti, ker so dobili diplomo na univerzi namesto na facebooku. Kaj mi je bilo da sem jih poslušal. Gotovo so del globalne zarote, da mi vstavijo čip.


Evo, cip je privlekel spet. Kot sem ze rekel, nimate argumentov zakaj bi se cepil s to drisko, razen kar vas po tv natrenirajo. Bolnice se lani niso sesule, torej se ne morejo niti letos ko vas je ze toliko multivaksanih.

111111111111 ::

josipdare je izjavil:


Ja, eni pac kvaliteto zivljenja merite z novim ifonom vsako sezono, drugi pa v temu ce smes po vijake v zeleznino in pa ce imas dostop do zdravstva ki ga financiras.

Nimamo vsi istih kriterijev.

Vi sploh ne veste kaj so kriteriji, ker ste zanikovalci znanstvene metode.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ok. Ti bos ze vedel:) edino, ampak res edino kar me moti v Romuniji je da imajo premalo bazenov za plavanje pa se ti so dragi ko ps.

Čudno. v Sloveniji te moti pa cel kup stvari. Mislim, da si v Romuniji ista driska. :D

Maske niso obvezne, cepljenje tudi ne, zura se na veliko, dobra hrana, zenske…

Zdravnika in operacije dobim, zobarja tudi, solstvo bolj kvalitetno, vsaj bukaresta in cluj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

maldic ::

FireSnake je izjavil:

feryz je izjavil:

Aha, torej trol s trstenjakove. Iz domače kleti.


Sem opazil: tisti, ki opetajo o trstenjakovi so plačanci.
Noben normalen tega sploh ne omenja.

Samo plačanci ali ovce (izbiraj).

Ena izmed tvojih zavajanj je tudi ta, da so anticepilci neumni. Kar ni res, saj je tudi najbolj inteligenten american Chrsitpher Nolan proti dolocenim korona ukrepom in ima negativno mennje o elitah in genski terapiji.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Jasno, da so ti tvoji zdravniki placani in ti ne bodo rekli, hej mogoce pa le ni vse ok. Placani za korona dodatke in promocijo. Jasno da eksperimentalne podgane ne postekajo.

Je prihajala žena domov iz COVID ambulante. Je šla samo še spat. Reševala pa je idiote tvojega kova 55-60, ki so bili pamtni, da lahko COVID gripo prebolijo s čebulo v nogavici. :D Le naprej nodi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

maldic je izjavil:

FireSnake je izjavil:

feryz je izjavil:

Aha, torej trol s trstenjakove. Iz domače kleti.


Sem opazil: tisti, ki opetajo o trstenjakovi so plačanci.
Noben normalen tega sploh ne omenja.

Samo plačanci ali ovce (izbiraj).

Ena izmed tvojih zavajanj je tudi ta, da so anticepilci neumni. Kar ni res, saj je tudi najbolj inteligenten american Chrsitpher Nolan proti dolocenim korona ukrepom in ima negativno mennje o elitah in genski terapiji.


 Skeptiki o cepivu niso neumni.

Skeptiki o cepivu niso neumni.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Jasno, da so ti tvoji zdravniki placani in ti ne bodo rekli, hej mogoce pa le ni vse ok. Placani za korona dodatke in promocijo. Jasno da eksperimentalne podgane ne postekajo.

Je prihajala žena domov iz COVID ambulante. Je šla samo še spat. Reševala pa je idiote tvojega kova 55-60, ki so bili pamtni, da lahko COVID gripo prebolijo s čebulo v nogavici. :D Le naprej nodi.


Ma daj mir. Kaj se je in se dogaja v slo bolnicah noben ne ve. Ce bi cepivo bilo super bi bil izrael ze brez problema.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

maldic ::

Ker so testi mocno nezanesljivi, lahko kazejo tudi lazno pozitivno za tiste, ki jih sprejmejo v bolnisnico. V bolnisncio pa odhajajo tudi bolni ljudje.

111111111111 ::

josipdare je izjavil:

Evo, cip je privlekel spet. Kot sem ze rekel, nimate argumentov zakaj bi se cepil s to drisko, razen kar vas po tv natrenirajo. Bolnice se lani niso sesule, torej se ne morejo niti letos ko vas je ze toliko multivaksanih.

Seveda se niso, ker smo vas morali zapret, da niste trosili virusa okoli. Letos pa zaradi zanikovalcev ne nameravam šolati otrok doma.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Evo, cip je privlekel spet. Kot sem ze rekel, nimate argumentov zakaj bi se cepil s to drisko, razen kar vas po tv natrenirajo. Bolnice se lani niso sesule, torej se ne morejo niti letos ko vas je ze toliko multivaksanih.

Seveda se niso, ker smo vas morali zapret, da niste trosili virusa okoli. Letos pa zaradi zanikovalcev ne nameravam šolati otrok doma.


Saj ne boš rabil. Ti jih bojo pošpikal ;) Pa tu ne govorimo o špikanju proti otroškim bolezni, tu govorimo o špikanju proti gripi ;) BIG DIFERENCE.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Evo, cip je privlekel spet. Kot sem ze rekel, nimate argumentov zakaj bi se cepil s to drisko, razen kar vas po tv natrenirajo. Bolnice se lani niso sesule, torej se ne morejo niti letos ko vas je ze toliko multivaksanih.

Seveda se niso, ker smo vas morali zapret, da niste trosili virusa okoli. Letos pa zaradi zanikovalcev ne nameravam šolati otrok doma.

Ce vas narod sedaj ne postavi na grmade vas ne bo nikoli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

maldic je izjavil:


Ena izmed tvojih zavajanj je tudi ta, da so anticepilci neumni. Kar ni res, saj je tudi najbolj inteligenten american Chrsitpher Nolan proti dolocenim korona ukrepom in ima negativno mennje o elitah in genski terapiji.

A je strogo proti cepivom za COVID ali je samo na splošno proti genski terapiji in elitam. Samo smešiš se.

Nedasemiveč je izjavil:



 Skeptiki o cepivu niso neumni.

Skeptiki o cepivu niso neumni.


Uau. Brez vira, brez vrednosti x in y osi. In trdiš da niste neumni? To zna osnovnošolec naredit identičen graf v excelu v 2 minutah.

PrihajaNodi je izjavil:

Ma daj mir. Kaj se je in se dogaja v slo bolnicah noben ne ve. Ce bi cepivo bilo super bi bil izrael ze brez problema.

Kdo pa pravi, da cepivo obljublja, da bo vse brez problema?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Hitler je zacel podobno. Z odloki se bo zacelo hodit po stanovanjih. Tvoja zena je pa itak bolj kavo pila v bolnici pa vlekla dodatke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

https://unherd.com/thepost/the-most-vac...

Sorry 111111111111, sem mislil, da si dovolj inteligenten, da prepišeš naslov grafa v google.

"So not only are the most educated people most sceptical of taking the Covid vaccine, they are also the least likely the change their minds about it... "

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

maldic je izjavil:

Ker so testi mocno nezanesljivi, lahko kazejo tudi lazno pozitivno za tiste, ki jih sprejmejo v bolnisnico. V bolnisncio pa odhajajo tudi bolni ljudje.

Seveda testi lažejo, številke lažejo, težko dihanje laže, ko si 2 metra pod zemljo ti še vedno lažejo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

maldic je izjavil:

Ker so testi mocno nezanesljivi, lahko kazejo tudi lazno pozitivno za tiste, ki jih sprejmejo v bolnisnico. V bolnisncio pa odhajajo tudi bolni ljudje.

Seveda testi lažejo, številke lažejo, težko dihanje laže, ko si 2 metra pod zemljo ti še vedno lažejo.

Bla bla bla. Pojdi na kak zur v Romunijo ljudje tudi brez mask tu dihajo. Ne se vn mazat, fine dodatke ste vlekl za nedelo, lenuhi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Saj ne boš rabil. Ti jih bojo pošpikal ;) Pa tu ne govorimo o špikanju proti otroškim bolezni, tu govorimo o špikanju proti gripi ;) BIG DIFERENCE.

Smo jih prešpikali že za HPV, jih bomo pa še za COVID, ko bodo primerne raziskave narejene. ZA razliko od marsikoga, z ženo preberava tudi kakšno resno študijo, čeprav imam sam zaradi nepoznavanja stroke precej težav, vprašanj in nejasnosti.

PrihajaNodi je izjavil:


Ce vas narod sedaj ne postavi na grmade vas ne bo nikoli

Kateri narod? Večina ljudi na položajih in inteligentnih je pocepljenih, narod se bo pa prisililo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Saj ne boš rabil. Ti jih bojo pošpikal ;) Pa tu ne govorimo o špikanju proti otroškim bolezni, tu govorimo o špikanju proti gripi ;) BIG DIFERENCE.

Smo jih prešpikali že za HPV, jih bomo pa še za COVID, ko bodo primerne raziskave narejene. ZA razliko od marsikoga, z ženo preberava tudi kakšno resno študijo, čeprav imam sam zaradi nepoznavanja stroke precej težav, vprašanj in nejasnosti.

PrihajaNodi je izjavil:


Ce vas narod sedaj ne postavi na grmade vas ne bo nikoli

Kateri narod? Večina ljudi na položajih in inteligentnih je pocepljenih, narod se bo pa prisililo.


Obstaja razlika med obveznim cepljenjem otrok proti boleznim kot so HPV, ošpicam,... in cepljenju otrok proti gripi.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kateri narod? Večina ljudi na položajih in inteligentnih je pocepljenih, narod se bo pa prisililo.


Vecina inteligentnih je zunaj Slovenije. Se vec jih bo slo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler je zacel podobno. Z odloki se bo zacelo hodit po stanovanjih. Tvoja zena je pa itak bolj kavo pila v bolnici pa vlekla dodatke

Žal je žena delala na NMP-ju, kave pa ne pije. In ko enkrat Covidnem bolniku lahko zrihtaš posteljo na drugem koncu Slovenije, ker so vse v radiju 50 km zasedene, zadeva ni več smešna, tako kot se vi režite za svojimi tipkovnicami, kako je vse en smešen nateg.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler je zacel podobno. Z odloki se bo zacelo hodit po stanovanjih. Tvoja zena je pa itak bolj kavo pila v bolnici pa vlekla dodatke

Žal je žena delala na NMP-ju, kave pa ne pije. In ko enkrat Covidnem bolniku lahko zrihtaš posteljo na drugem koncu Slovenije, ker so vse v radiju 50 km zasedene, zadeva ni več smešna, tako kot se vi režite za svojimi tipkovnicami, kako je vse en smešen nateg.

A so sploh kdaj te postelje ble frej? Glede na to da specialiste in zdravljenje za druge bolezni cakas leta. Ma daj, dobre dodatke je vlekla pa med sihtom spat hodila. Kaj nam 24ur goni je ze zlajnano. Chill bro come to Romania and enjoy without a mask and vax
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

https://unherd.com/thepost/the-most-vac...

Sorry 111111111111, sem mislil, da si dovolj inteligenten, da prepišeš naslov grafa v google.

"So not only are the most educated people most sceptical of taking the Covid vaccine, they are also the least likely the change their minds about it... "

Si uspel najti vire. Super. Preberem ob priliki.

PrihajaNodi je izjavil:


Bla bla bla. Pojdi na kak zur v Romunijo ljudje tudi brez mask tu dihajo. Ne se vn mazat, fine dodatke ste vlekl za nedelo, lenuhi

Ne samo čez nedeljo. Tudi čez teden. Bi ti pa priporočal, da o zdravnikih in medicinskem osebju govoriš bolj spoštljivo, ker si spoštovanje tudi zaslužijo, vsi ne, večina pa.

Nedasemiveč je izjavil:



Obstaja razlika med obveznim cepljenjem otrok proti boleznim kot so HPV, ošpicam,... in cepljenju otrok proti gripi.

Kakšna pa je?

PrihajaNodi je izjavil:

Vecina inteligentnih je zunaj Slovenije. Se vec jih bo slo.

Če si ti mera po kateri se zgledujemo, potem nam bo šlo v Sloveniji bolje. Manj kot imamo facebook šarlatanov bolje nam gre.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13616784 (12983) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
933108694 (97232) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072112517 (91544) Utk

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722241025 (220110) Conini

Več podobnih tem