» »

Ukrepi C19, mnenje

Ukrepi C19, mnenje

Temo vidijo: vsi
««
2 / 14
»»

one-half ::

feryz je izjavil:

Z ukrepi varuješ točno nič.


Seveda varujes. Varujes necepljene, da se s svojim neodgovornim ravnanjem ne okuzijo in ne obremenjujejo bolnisnic. Ce ne mores na nobeno javno mesto, imas precej manj moznosti za okuzbo. Saj bi tudi lockdown deloval, se preden je bilo cepivo, pa ga niste upostevali.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

Mene varuje moje telo. Sem poskrbel za to. 30 let prakse to dokazuje.
Če pa to ni dovolj, počakajmo na 40 let brez obiska dohtarja. Pa še takrat ne boste ziher.

one-half ::

feryz je izjavil:

Mene varuje moje telo. Sem poskrbel za to. 30 let prakse to dokazuje.
Če pa to ni dovolj, počakajmo na 40 let brez obiska dohtarja. Pa še takrat ne boste ziher.

A zdaj bomo pa na vsakega posebaj gledali. Vecine pac ne. Pa tudi zase ne ves. Samo nekaj se ti zdi, ker ti je mamica povedala, da si njen pametni srcek.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

one-half ::

Napacen citat multivac, a spet zavajas?

Mimogrede, pac, ce se zdravniki ne grejo cepit, so nevarni sami sebi na izpostavljenem delovnem mestu? Kaj tukaj ne razumes?

Kot, ce bi sel delat v rudnik in ne bi hotel imeti nadete celade. Kaj pa naj naredijo, kot, da zascitijo njihovo zdravje in jih suspendirajo?

To, da pa zaposleni v zdravstvu bezijo od mentalno bolnih, napol steklih, anticepilcev, pa tudi nic cudnega? Jaz jih razumem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

Emm, ko ga posiljuješ s kemijo, ki jo ne rabi, bi moral, ja.
Ker drugače lahko kar vsepovprek vbrizgavamo vse. Za ebolo, malarijo..., kar vsem, just in case.

Okrog maminih sinkov, pa midva ne bova. Jaz imam kaj za pokazati v življenju. Brez mamice in očka.

one-half ::

feryz je izjavil:

Emm, ko ga posiljuješ s kemijo, ki jo ne rabi, bi moral, ja.
Ker drugače lahko kar vsepovprek vbrizgavamo vse. Za ebolo, malarijo..., kar vsem, just in case.

Okrog maminih sinkov, pa midva ne bova. Jaz imam kaj za pokazati v življenju. Brez mamice in očka.


Potem pa pokazi, za zacetek, odgovornost do sebe in se pojdi cepit.

Ko bos Malerone enkrat papal, bos videl, da cepiva niso nic posebnega.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Telbanc ::

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Emm, ko ga posiljuješ s kemijo, ki jo ne rabi, bi moral, ja.
Ker drugače lahko kar vsepovprek vbrizgavamo vse. Za ebolo, malarijo..., kar vsem, just in case.

Okrog maminih sinkov, pa midva ne bova. Jaz imam kaj za pokazati v življenju. Brez mamice in očka.


Potem pa pokazi, za zacetek, odgovornost do sebe in se pojdi cepit.

Ko bos Malerone enkrat papal, bos videl, da cepiva niso nic posebnega.


Kok je men znano, se zaj omenja da bote špikani na 4 mesece. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

feryz je izjavil:

Mene varuje moje telo. Sem poskrbel za to. 30 let prakse to dokazuje.
Če pa to ni dovolj, počakajmo na 40 let brez obiska dohtarja. Pa še takrat ne boste ziher.


Lol amater.

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Emm, ko ga posiljuješ s kemijo, ki jo ne rabi, bi moral, ja.
Ker drugače lahko kar vsepovprek vbrizgavamo vse. Za ebolo, malarijo..., kar vsem, just in case.

Okrog maminih sinkov, pa midva ne bova. Jaz imam kaj za pokazati v življenju. Brez mamice in očka.


Potem pa pokazi, za zacetek, odgovornost do sebe in se pojdi cepit.

Ko bos Malerone enkrat papal, bos videl, da cepiva niso nic posebnega.


Kok je men znano, se zaj omenja da bote špikani na 4 mesece. :D

Tako je. Cepit se je treba
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Fif55 ::

Nodi je dobil finančno injekcijo, da tako vneto in vztrajno promovira cepljenje 8-)

dexterboy ::

Prižgan imam radio, ampak bolj potiho. Nekaj sem slišal o dronih, da bodo kontrolirali druženje folka, preprodajo na ulicah in podobno. Je to bilo govora za naše prostore ali tujino?

one-half je izjavil:

Napacen citat multivac, a spet zavajas?
Mimogrede, pac, ce se zdravniki ne grejo cepit, so nevarni sami sebi na izpostavljenem delovnem mestu? Kaj tukaj ne razumes?
Kot, ce bi sel delat v rudnik in ne bi hotel imeti nadete celade. Kaj pa naj naredijo, kot, da zascitijo njihovo zdravje in jih suspendirajo?
To, da pa zaposleni v zdravstvu bezijo od mentalno bolnih, napol steklih, anticepilcev, pa tudi nic cudnega? Jaz jih razumem.

@polovička, ne vzmai tega kot žalitev, ampak koliko pomladi šteješ? Je to kakšen troll računa?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj nesramnost? Cepiva so tu da nam pomagajo, drzava pa skrbi za nas vse.

Excactly.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljenje je brezplacno

Da, vendar cepivo nima niti še rednega dovoljenja, zato je vsaj neetično ljudi prisiliti k temu.


Je brezplačno.


Moj drek ti tudi dam brezplačno. Ga boš pojedel? Je brezplačen.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

;-) ::

Unchancy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj nesramnost? Cepiva so tu da nam pomagajo, drzava pa skrbi za nas vse.

Excactly.

Razen za tistih 50% kateri ne potrebujemo, da država skrbi za nas ;)

Unchancy ::

;-) je izjavil:

Unchancy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj nesramnost? Cepiva so tu da nam pomagajo, drzava pa skrbi za nas vse.

Excactly.

Razen za tistih 50% kateri ne potrebujemo, da država skrbi za nas ;)

Ne vem sicer kaj si meni hotel povedati s tem… Ker moj post se nanaša samo na boldano.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

dexterboy je izjavil:

Prižgan imam radio, ampak bolj potiho. Nekaj sem slišal o dronih, da bodo kontrolirali druženje folka, preprodajo na ulicah in podobno. Je to bilo govora za naše prostore ali tujino?


Upam da pri nas, se bomo učili sestreljevat drone. Boljše sedaj naše samo s kamerami, kot nekoč ameriške z bombami.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Sc0ut ::

Popolnoma nacrtna prisila cepljenja. Prebolevnikom ne podaljsajo statusa, kljub temu da ni hospitalizacij in so zasciteni boljse kot native cepljeni. Cepljeni pa so ok neomejen cas... Imunost je imunost.

Manjka vsa pozitivna komunikacija, manjka diskusija in omenjanje da se bodobrecimo cepljene z nezelenimi ucinki maksimalno potrudili. Kje je enota za zdravljenje teh? Manjka v glavnem ukrepov ki bi na prijazen nacin ljudem prikazali varnost glede cepljenja.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

dexterboy ::

Če si kaj želim, je 2. amandma tudi v kokoški. Ker danes, ko sem se pogovarjal s folkom, jih je veliko že na robu z živci. Že jest sem zapel z enim kretenom v VW na cesti. Ampak je bilo samo skozi odprte šipe. Drugič... ne vem, eč se bom lahko brzdal. Vse to je posledica represije, ki jih zganja oblast in vaxerji, ki uživajo v "navidezni moči" nad necepljeno populacijo. Verski fanatizem? tudi o tem sem že pisal, ampak spomnite se križarskih vojn... vse jim je bilo oproščeno. VSE!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Hemi426 ::

Smo očitno poslušal isti radio, v neki azijski državi bodo "Robocopi" (beseda novinarke) nadzoroval z 360o kamero ali se folk drži Covid ukrepov.
24/7...

Ampak smo butastim teoretikom zarot spet pokazal, da smešni čipi in 5g ne držijo.
Bo samo 24/7 nadzor z roboti, science bro.
It's just a camera bro, ka pa ko imaš na telefonu 3 ali 4?
Ali pa, ko te na bankomatu posname kamera, ti se pa obremenjuješ z roboti, bro :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

dexterboy ::

Hvala za info, Hemi.
Danes v Aziji, jutri pri vas doma?
Sej itak nimate kaj za skrivati, mar ne? ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Cristofori ::

Kje lahko izvem če se sploh smem cepiti ker sem na opazovanju za avtoimuno bolezen? Do sedaj ni bilo priporočeno, zdravnik mi je rekel da ne ve... nihče ne odgovori direktno ker nočejo odgovornosti za morebitne posledice.

Hemi426 ::

dexterboy je izjavil:

Hvala za info, Hemi.
Danes v Aziji, jutri pri vas doma?
Sej itak nimate kaj za skrivati, mar ne? ;)


Lepo, da se še v teh časih kdo zahvali, hvala :)

Seveda bo tako kot si ti napisal ali pa jsg z sarkazmom...
"Zakaj vas teoretike zarot moti ta robot, a ste proti [vstavi poljubno agendo]"
"Kaj pa profili na netu, kamere v trgovini, sedaj pa jokate proti robotom"
....

The ride never ends :)

Miha 333 ::

To, da morajo PCT pogoj izpolnjevati vsi, ki so zaposleni, samozaposleni ali na kakršnikoli drugi podlagi opravljajo delo, nima veze s strokovno utemeljeno potrebo, ampak je čista politična prisila (kar je čisto slučajno tudi definicija diktature). Namreč veliko zaposlenih in samozaposlenih sploh nima stika z ljudmi oz. delajo sami ali na odprtem. Ta ukrep v taki obliki nima podlage v strokovni utemeljitvi. Mislim, da bo spet imelo delo Ustavno sodišče, tačas pa se zna komu strgat (upam, da ne pride do kakšne nove Izole). Da si moraš plačat test, če želiš k zdravniku, pa kam smo prišli?

Nisem antivaxer, sem cepljen, zagovarjam cepljenje, vendar ne obveznega cepljenja, dokler cepivo nima rednega dovoljenja. Tudi nisem proti ukrepom, vendar vsi pač niso upravičeni, predvsem pa me moti način njihovega uvajanja in na splošno komunikacija oblasti nasproti javnosti.

Da zaključim malo pesniško. To ni več moja Slovenija.

one-half ::

Telbanc je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Emm, ko ga posiljuješ s kemijo, ki jo ne rabi, bi moral, ja.
Ker drugače lahko kar vsepovprek vbrizgavamo vse. Za ebolo, malarijo..., kar vsem, just in case.

Okrog maminih sinkov, pa midva ne bova. Jaz imam kaj za pokazati v življenju. Brez mamice in očka.


Potem pa pokazi, za zacetek, odgovornost do sebe in se pojdi cepit.

Ko bos Malerone enkrat papal, bos videl, da cepiva niso nic posebnega.


Kok je men znano, se zaj omenja da bote špikani na 4 mesece. :D


In? V cem je tezava, tole sprasujem ze vsaj desetic. V cem je problem? Zaradi mene me lahko vsak mesec, ne vidim nobene tezave. Zakaj se tako zatikate na stevilo cepljenj, te vase obsesije res ne razumem? Vas je strah igle?

Cristofori je izjavil:

Kje lahko izvem če se sploh smem cepiti ker sem na opazovanju za avtoimuno bolezen? Do sedaj ni bilo priporočeno, zdravnik mi je rekel da ne ve... nihče ne odgovori direktno ker nočejo odgovornosti za morebitne posledice.


V teoriji, cepljenje nima nobenega vpliva, zal pa je prevec antivaxerskih psihopatov, zato je zdravnike strah reci karkoli.

Cepivo, vsaj mrna, preko enakega mehanizma, kot ga uporablja virus, celico preprica, da zacne izdelovati beljakovino, ki je tocno dolocena (spike protein). Imunski sistem se nauci to beljakovino "napadati", ker pa je zivljenska doba celice omejena na nekaj dni, cepivo pa se ze samo izloci, po nekaj dneh nimas v telesu vec ne enega, ne drugega. Imunski sistem pa je naucen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Majkomilo ::

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Z ukrepi varuješ točno nič.


Seveda varujes. Varujes necepljene, da se s svojim neodgovornim ravnanjem ne okuzijo in ne obremenjujejo bolnisnic. Ce ne mores na nobeno javno mesto, imas precej manj moznosti za okuzbo. Saj bi tudi lockdown deloval, se preden je bilo cepivo, pa ga niste upostevali.


Če pogledamo podatke iz Izraela (https://datadashboard.health.gov.il/COV... ) vidimo, da imajo cepljene osebe nad 60 let veliko večjo verjetnost za hospitalizacijo kot pa npr. necepljene osebe pod 30 let. Torej bi po tej logiki morali omejiti dostop do vseh storitev tudi cepljenim ljudem nad 60 let?

;-) ::

Afganistanci bodo izumrli v naslednjih letih?

one-half ::

Majkomilo je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Z ukrepi varuješ točno nič.


Seveda varujes. Varujes necepljene, da se s svojim neodgovornim ravnanjem ne okuzijo in ne obremenjujejo bolnisnic. Ce ne mores na nobeno javno mesto, imas precej manj moznosti za okuzbo. Saj bi tudi lockdown deloval, se preden je bilo cepivo, pa ga niste upostevali.


Če pogledamo podatke iz Izraela (https://datadashboard.health.gov.il/COV... ) vidimo, da imajo cepljene osebe nad 60 let veliko večjo verjetnost za hospitalizacijo kot pa npr. necepljene osebe pod 30 let. Torej bi po tej logiki morali omejiti dostop do vseh storitev tudi cepljenim ljudem nad 60 let?


To je samo zato, ker so antivaxerji, ki sirijo ta bullshit, tudi antitalent za matematiko in statistiko. Preracunaj % precepljenosti Izraelna na stevilo cepljenih v drzavi in stevilo necepljenih. Potem tiste stevilke iz bolnice preracunaj na % med st. cepljenih in necepljenih v celotni drzavi. Pa bos ugotovil, da govoris neumnosti, ki ti jih prodajajo ostali matematicni antitalenti.

Jaz ti tega ne bom vec delal, ker sem na forumu to pocel ze dvakrat, ker se je vedno pojavil kaksen antivaxerski "intelektualec", ki ni sposoben interpretirati stevilk. Ni pa tezko, osnovnosolska matematika.

Ce pa morda nisi Zid, te morda bolj zanimajo slovenske stevilke:

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Adder ::

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

one-half ::

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Ja, ker vidis samo muho, ki ti slucajno pristane na nosu. Virus se siri prehitro in obstaja moznost, da mutira v kaj, kar pa ne bo PRENIZKA smrtonost. In, bos to reseval takrat? Vsakic, ko se razmnozi obstaja moznost mutacije.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Adder ::

Zaradi necepljene gamadi pa moram jaz cepljen se vedno nositi masko(do nosa, jebite se) v trgovinah, etc.

PrimoZ_ ::

https://siol.net/novice/slovenija/naval...

Evo, antivaxx bebci rabijo palico.

Adder ::

one-half je izjavil:

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Ja, ker vidis samo muho, ki ti slucajno pristane na nosu. Virus se siri prehitro in obstaja moznost, da mutira v kaj, kar pa ne bo PRENIZKA smrtonost. In, bos to reseval takrat? Vsakic, ko se razmnozi obstaja moznost mutacije.

To je navadni fearmonger.Je ze skoraj 2 leti tega sranja, bilo zadosti casa za mutacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adder ()

Hemi426 ::

Adder je izjavil:

Zaradi necepljene gamadi pa moram jaz cepljen se vedno nositi masko(do nosa, jebite se) v trgovinah, etc.


Hahahah lep sarkazem, hvala za smeh :D

one-half ::

Adder je izjavil:

one-half je izjavil:

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Ja, ker vidis samo muho, ki ti slucajno pristane na nosu. Virus se siri prehitro in obstaja moznost, da mutira v kaj, kar pa ne bo PRENIZKA smrtonost. In, bos to reseval takrat? Vsakic, ko se razmnozi obstaja moznost mutacije.

To je navadni fearmonger.


Ne, zamesal si, to je dejansko verjetna situacija za razliko od cloveskega magnetizma, 5g signala, bluetootha, nanobotov, gatesove zarote,... ipd. s katerimi se srecujemo pri antivaxerjih na dnevni bazi.

Trenutno se ukvarjamo z delta mutacijo, od kje mislis da je prisla precej vecja kuznost?

Si je covid prebral na FBju kako se mora obnasati, tako kot antivaxerski "intelektualci"?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Unchancy ::

Hemi426 je izjavil:

Smo očitno poslušal isti radio, v neki azijski državi bodo "Robocopi" (beseda novinarke) nadzoroval z 360o kamero ali se folk drži Covid ukrepov.
24/7...

Ampak smo butastim teoretikom zarot spet pokazal, da smešni čipi in 5g ne držijo.
Bo samo 24/7 nadzor z roboti, science bro.
It's just a camera bro, ka pa ko imaš na telefonu 3 ali 4?
Ali pa, ko te na bankomatu posname kamera, ti se pa obremenjuješ z roboti, bro :D

A potem v bistvu verjameš v 5G tinfoilhat neumnosti, samo ti je bilo nerodno priznati?
Malo še počakamo in boš svaril pred padcem čez rob Zemlje :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Hemi426 ::

Upam, da država končno ob tem izredno smrtonosnem virusu naredi obvezno cepljenje z tem super efektivnim cepivom.
Koga boste pa potem krivili, ko ostanejo maske in ukrepi in nadzor?

Tistih 5% ki ima potrdilo za cepilno izjemo od stroke? :D

Majkomilo ::

one-half je izjavil:

Majkomilo je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Z ukrepi varuješ točno nič.


Seveda varujes. Varujes necepljene, da se s svojim neodgovornim ravnanjem ne okuzijo in ne obremenjujejo bolnisnic. Ce ne mores na nobeno javno mesto, imas precej manj moznosti za okuzbo. Saj bi tudi lockdown deloval, se preden je bilo cepivo, pa ga niste upostevali.


Če pogledamo podatke iz Izraela (https://datadashboard.health.gov.il/COV... ) vidimo, da imajo cepljene osebe nad 60 let veliko večjo verjetnost za hospitalizacijo kot pa npr. necepljene osebe pod 30 let. Torej bi po tej logiki morali omejiti dostop do vseh storitev tudi cepljenim ljudem nad 60 let?


To je samo zato, ker so antivaxerji, ki sirijo ta bullshit, tudi antitalent za matematiko in statistiko. Preracunaj % precepljenosti Izraelna na stevilo cepljenih v drzavi in stevilo necepljenih. Potem tiste stevilke iz bolnice preracunaj na % med st. cepljenih in necepljenih v celotni drzavi. Pa bos ugotovil, da govoris neumnosti, ki ti jih prodajajo ostali matematicni antitalenti.

Jaz ti tega ne bom vec delal, ker sem na forumu to pocel ze dvakrat, ker se je vedno pojavil kaksen antivaxerski "intelektualec", ki ni sposoben interpretirati stevilk. Ni pa tezko, osnovnosolska matematika.

Ce pa morda nisi Zid, te morda bolj zanimajo slovenske stevilke:



Si pa res zabaven. Lepo odpri Izraelsko spletno stran in jo prevedi. Tam boš našel graf, ki prikazuje število hospitalizacij na 100 000 predstavnikov določene skupine. Incidenca hospitalizacij v skupini cepljenih nad 60 let je 4,2 na 100 000, incidenca hospitalizacij v skupini necepljenih pod 60 let pa je 6,2 na 100 000. Iz tega lahko sklepamo, da je verjetnost za hospitalijacijo necepljenih, ki so npr. mlajši od 40 let manjša od verjetnosti za hospitalizacijo nekoga, ki je starejši od 60 let.

Glede matematičnega znanja pa sem skoraj siguren da ga imam več kot ti (če nisi ravno doktoriral na fmf).

one-half ::

Majkomilo je izjavil:

one-half je izjavil:

Majkomilo je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Z ukrepi varuješ točno nič.


Seveda varujes. Varujes necepljene, da se s svojim neodgovornim ravnanjem ne okuzijo in ne obremenjujejo bolnisnic. Ce ne mores na nobeno javno mesto, imas precej manj moznosti za okuzbo. Saj bi tudi lockdown deloval, se preden je bilo cepivo, pa ga niste upostevali.


Če pogledamo podatke iz Izraela (https://datadashboard.health.gov.il/COV... ) vidimo, da imajo cepljene osebe nad 60 let veliko večjo verjetnost za hospitalizacijo kot pa npr. necepljene osebe pod 30 let. Torej bi po tej logiki morali omejiti dostop do vseh storitev tudi cepljenim ljudem nad 60 let?


To je samo zato, ker so antivaxerji, ki sirijo ta bullshit, tudi antitalent za matematiko in statistiko. Preracunaj % precepljenosti Izraelna na stevilo cepljenih v drzavi in stevilo necepljenih. Potem tiste stevilke iz bolnice preracunaj na % med st. cepljenih in necepljenih v celotni drzavi. Pa bos ugotovil, da govoris neumnosti, ki ti jih prodajajo ostali matematicni antitalenti.

Jaz ti tega ne bom vec delal, ker sem na forumu to pocel ze dvakrat, ker se je vedno pojavil kaksen antivaxerski "intelektualec", ki ni sposoben interpretirati stevilk. Ni pa tezko, osnovnosolska matematika.

Ce pa morda nisi Zid, te morda bolj zanimajo slovenske stevilke:



Si pa res zabaven. Lepo odpri Izraelsko spletno stran in jo prevedi. Tam boš našel graf, ki prikazuje število hospitalizacij na 100 000 predstavnikov določene skupine. Incidenca hospitalizacij v skupini cepljenih nad 60 let je 4,2 na 100 000, incidenca hospitalizacij v skupini necepljenih pod 60 let pa je 6,2 na 100 000. Iz tega lahko sklepamo, da je verjetnost za hospitalijacijo necepljenih, ki so npr. mlajši od 40 let manjša od verjetnosti za hospitalizacijo nekoga, ki je starejši od 60 let.

Glede matematičnega znanja pa sem skoraj siguren da ga imam več kot ti (če nisi ravno doktoriral na fmf).


Ne bom vec zgubljal casa nad antivaxerskimi fake news. Vseeno mi je. Dokazovanje antivaxerskih lazi me je stalo vec casa kot ste vredni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Adder ::

Nisem antivaxer. Cepil sem se izkljucno da mam mir na mejah in da je konc z nagobcniki. Zaradi löznih staruhlov smo zjebali ekonomijo, uvedli fasisticne metode. Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. To je dejansko egoizem, staruhle obravnavati prednostno.

one-half ::

Adder je izjavil:

Nisem antivaxer. Cepil sem se izkljucno da mam mir na mejah in da je konc z nagobcniki. Zaradi löznih staruhlov smo zjebali ekonomijo, uvedli fasisticne metode. Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. To je dejansko egoizem, staruhle obravnavati prednostno.


Pri "zdravih mladih" dusevno bolnih osebkih, ki jih ni sram napisati "Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. ", zadeva ni resna. Prej kot jih pobere, bolje za svet.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Cepi se sedaj. Cepivo je se brezplacno. Lahko da ga zmanjka v sledecih dnevih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Adder ::

one-half je izjavil:

Adder je izjavil:

Nisem antivaxer. Cepil sem se izkljucno da mam mir na mejah in da je konc z nagobcniki. Zaradi löznih staruhlov smo zjebali ekonomijo, uvedli fasisticne metode. Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. To je dejansko egoizem, staruhle obravnavati prednostno.


Pri "zdravih mladih" dusevno bolnih osebkih, ki jih ni sram napisati "Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. ", zadeva ni resna. Prej kot jih pobere, bolje za svet.

Kul, lejko se stegneš.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Cepi se sedaj. Cepivo je se brezplacno. Lahko da ga zmanjka v sledecih dnevih


V bistvu ti je Nodi pravilno napisal. Prej, ko se bos cepil, prej bo potreba za ukrepi izginila.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Adder ::

CEPLJEN SEM!!! S pajserom.

one-half ::

Adder je izjavil:

one-half je izjavil:

Adder je izjavil:

Nisem antivaxer. Cepil sem se izkljucno da mam mir na mejah in da je konc z nagobcniki. Zaradi löznih staruhlov smo zjebali ekonomijo, uvedli fasisticne metode. Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. To je dejansko egoizem, staruhle obravnavati prednostno.


Pri "zdravih mladih" dusevno bolnih osebkih, ki jih ni sram napisati "Zadeva je resna ko ti umirajo zdravi mladi, ne pa ko 85 letnega fršlok par mesecev prej kot bi jih sicer. ", zadeva ni resna. Prej kot jih pobere, bolje za svet.

Kul, lejko se stegneš.


Da, neantivaxerski antivaxer. Mato989, prozoren si.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gozdar1 ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Cepi se sedaj. Cepivo je se brezplacno. Lahko da ga zmanjka v sledecih dnevih


V bistvu ti je Nodi pravilno napisal. Prej, ko se bos cepil, prej bo potreba za ukrepi izginila.


Ja kot na portugalskem kjer imajo skoraj 80% precepljenost in so odpravili maske na prostem.

Unchancy ::

Hemi426 je izjavil:

Upam, da država končno ob tem izredno smrtonosnem virusu naredi obvezno cepljenje z tem super efektivnim cepivom.
Koga boste pa potem krivili, ko ostanejo maske in ukrepi in nadzor?

Tistih 5% ki ima potrdilo za cepilno izjemo od stroke? :D

Tebe, ker propagiraš fosilna goriva.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Adder ::

Ja sej, cepljenje bi moralo bit obvezno, kdor se pa noce cepit pa naj sam placa vse stroske ce zboli.

one-half ::

gozdar1 je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Adder je izjavil:

Ukrepi so pretirani, kot bi nam pretil kombo ebola&gripa, smrtnost covid-19 je PRENIZKA da bi upravicila te fasisticne ukrepe po celem svetu.

Cepi se sedaj. Cepivo je se brezplacno. Lahko da ga zmanjka v sledecih dnevih


V bistvu ti je Nodi pravilno napisal. Prej, ko se bos cepil, prej bo potreba za ukrepi izginila.


Ja kot na portugalskem kjer imajo skoraj 80% precepljenost in so odpravili maske na prostem.


Vir ali laz?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimoZ_ ::

Hemi426 je izjavil:

Upam, da država končno ob tem izredno smrtonosnem virusu naredi obvezno cepljenje z tem super efektivnim cepivom.
Koga boste pa potem krivili, ko ostanejo maske in ukrepi in nadzor?

Tistih 5% ki ima potrdilo za cepilno izjemo od stroke? :D


Poglej Dance, cepljeni in sedaj brez ukrepov.
Samo niso taka teleta kot si ti.
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221032 (200117) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106996 (99607) BigWhale

Več podobnih tem