» »

Lesena miza z vgrajenim računalnikom in urejenimi kabli

Lesena miza z vgrajenim računalnikom in urejenimi kabli

«
1
2

zan-k ::

Pozdravljeni, sem Žan, ukvarjam se z programiranjem, zadnje čase pa tudi vse več prostega časa namenjam razvoju in prodaji lesene računalniške mize, ki jo razvijava skupaj z očetom Hilarijem. Pred skoraj tremi leti mi je oče za rojstni dan za darilo izdelal mizo z manjšim prostorom kamor se skrije podajlšek in kable. Ta miza je bila nato inspiracija za razvoj mize, ki jo zdaj lahko vidite na naslovu www.hidex-desk.com. Kasneje se je ekipi pridružil še Jure, ki pomaga predvsem pri prodaji in trženju. Miza je namenjena PC gamerjem in ljubiteljem lesenega pohištva, ciljamo na globalen trg, končna prodajna cena pa se začne pri 2000 EUR. Za enkrat še nismo prepoznavna znamka, veliko pozornosti namenjamo tudi testiranju izdelka in trga. V prihodnosti nameravamo ponudbo razširit in dopolnit, zato me zanima predvsem tole: ko pogledaš izdelek in spletno stran, kaj bi te potencialno odvrnilo od nakupa?

koyotee ::

Hahahah miza za 2k€, a to je pc že vgrajen?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Mene bi odvrnilo od nakupa:
- cena
- samo za desničarje
- ni nastavljiva po višini
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Eni tolk dajo za navadno mizo ;)

Men se zdi zelo fina zadevica, skoraj kot da bi nekdo pomislil tudi na detajle. Recimo "retractable" priklopni kabel.
Imajo pa na strani napisan da se da oblika spreminjat oziroma individualizirat, torej levičarji ne bi smeli imet težav.

Edini "fail" ki bode v oči je kovinski mount plate v ne-PC nogi. Tisti wireless router se mora počutit neskončno omejenega.

TheBlueOne ::

Lep izdelek, jaz je ne bi vzel, ker mi ni dovolj prakticna in ker mi je predraga.

Jaz bi za tak denar pricakoval:
- Vgrajeni USB priklopi
- Vgrajeni priklop za audio (3.5mm)
- Predpripravljeno vodno hlajenje z zelo tihimi ventilatorji (vsaj ponudba za doplacilo ali pa vsaj nekaj, kar izboljsa karakteristike nad navadno kisto.)

Pri designu mize me moti:
- Tezko umestiti v prostor, ce ne stoji popolnoma samostojno
- Ce bo ob steni bo med steno in nogo neprakticna spranja

Na strani:
- Ni izbire za razlicne pokrove, ki so drugace na fotografijah

Marketing:
- "Built for gamers and PC enthusiasts" mi je zavajujoce, ker se mi zdi, da je bolj hipsterko, kjer so karakteristike intuziastov predvsem na slabsem. Bolj za lesne intuziaste, kot gamerske. Ali je kaksen argument, da ima recimo boljso zracnost kot obicajne kiste?

Spletna stran mi je prilicno idealna. Lahko vprasam, ce je kupljena ali ste jo naredili sami?

Predvidevam, da je cena visoka, ker gre vsaj 30% v marketing?

matobeli je izjavil:



Edini "fail" ki bode v oči je kovinski mount plate v ne-PC nogi. Tisti wireless router se mora počutit neskončno omejenega.


To me spomne, da ga tudi resitirati ne bo enostavno, posebej ce bo zraven mize ostalo pohistvo. Verjetno bi bilo boljse, ce se miza odpre znotraj. :)

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Res je USB priklopi bi zadevo naredili bolj zanimivo, jaz bi dodal še kakšen vgrajen razdelilec saj imamo "gamerji" veliko zunanje periferije za priklop.
Všeč mi je da se zadeva da narest po meri, ker bi sam npr iskal mizo v L s precej več delovne površine. Mogoče za razmislit tudi za DUO sistem kjer bi imel možnost za vgradnjo dveh računalnikov za kake bolj fancy pisarne.

Btw meni je izdelek v osnovi zelo všeč tudi cenovno mi ni izjemno pretiran. Morda v prihodnosti kdo ve...

Machete ::

Vredu miza, dobra ideja, dizajn je malo 'lesen', cena je normalna.
Kako se obnašajo pa kaj zaprti TV boxi in router? Gretje, lovljenje? Daljinci pridejo skozi? Sam imam mešane rezultate z zapiranjem zadev na daljinca, včasih je potreben dispenzer signala..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

STASI ::

IMHO bi moral imeti na razpolag več barvnih variant, saj vsi ne marajo naravnega lesa oziroma le ta ne paše v vsako sobo. Če bi kupoval computer mizo, je ne bi izbral, saj ne paše v kontekst stanovanja. Če bi bila na voljo druge barve bi morda pomislil na vašo mizo. Kje je pa lokacija tistega detajla za cable management? Zadnja stran mize je nepraktična.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

TheBlueOne ::

Pac brez priklopov kakor jih imajo normalne kiste si mislim, da je za marsikoga neuporabna. Jaz kar dosti preklpaljam naprave in bi mi bila groza, posebej, ce bi kaj imel ob mizi in vedno moral vse skupaj prestavljati, da lahko priklopim kaksno periferijo. Tudi opcija, kjer imas dostop do izhodov maticne plosce ne bi bila slaba, posebej, ker ni neke zvocne izolacija in ni nekih benifitov, ce so nedostopni.

Sem opazil se en detajl. Pri mizi za 2kEUR ne mores samo sfrezati luknje. Ce moras dodati tisti alu del, s scetkicom ali cem podobnim. Kaj podobnega temu:

https://www.amazon.de/dp/B09534PBCF/ref...

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Luštna stran.

Mimogrede, če poscrolate dol do FAQ-ja, boste naši odgovor na marsikatero pripombo zgoraj. Leva/desna stran, opcija customizacije, pregrevanje, itd...
Samael != Samuel

Invictus ::

Tole je precej bolje...



Tudi lepše in več opcij...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Nimamo časa. Imamo čas samo za par random opazk.
Seveda je uvodnica nujna, in to ne plastična. Tole je meni ena boljših stvari, ki sem si jih vgradil v kišto, samo namig: https://www.amazon.de/-/en/EZDIY-FAB-In...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zimonem ::

Zadeva bi morala met vsaj vgradno vtičnico za USBje, audio,...

TheBlueOne ::

Teh variant "uvodnic" imas kolikor hoces. Tisti del strani, kjer sestavljas mizo bi lahko imel malo morje takih opcij na obeh nogah.

Silici ::

Pro gaming miza bi mogla imet izvlečno polico za miško in tipkovnico v enem kosu, s tem pridobiš na globini in možnost police za stegnjene noge + pouštr + višina monitorja brez možnosti nastavitve višine je boljša. Drgač pa lep izdelek. Tudi "odhod" od mize je olši ker samo pahneš polico stran od sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Silici ()

starfotr ::

Lahko bi dodali tudi brezžično polnjenje.

Netrunner ::

2k je absolutna previsoka cena. Priporočam, da se prostor za PC vgaradi v samo ploščo in ne v stranico ter da se lesene noge nadomesti z električnim dvižnim mehanizmom.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

medobear ::

Za tako mizo rabis ciljno publiko, ki ima dovolj denarja, e.g. vec kot povprecni najstniski/studentski gamer. Ciljajte raje na young professionals (kdorkoli dela z racunalniki), ki si ravno opremljajo home office. Trzenje na instgramu ipd., kaksen influencer...

Definitivno pa na izbiro tip lesa
- masiva (hrast, oreh, X, Y)
- furnir (enako)
- budget varijanta z iveralom barve po izbiri

TheBlueOne ::

Ampak prodajajo bolj kot ne leseni izgled, ker neke prakticnosti ali izboljsane ergonomije ni. Zakaj menis, da bi bilo smiselno poceniti materiale?

DePalmo ::

Tudi mene miza ni pritegnila, ampak dvomim da sem del ciljane publike. Sploh pa cena ... že za dvižno mizo kolebam nekaj časa če bi za njo dal 600e, za čisto navadno leseno brez vsega pa nikakor nebi dal 2k. Za tak denar bi pričakoval precej več, ne da ima samo predal za namizni PC. Samo za primer, pa me je miza takrat prišla dobrih 200e:



Dimenzije: 220 x 220 cm. Vem da ni taka kvaliteta kot jo vi prodajate, tako bi verjetno dobil pri lokalnem mizarju za okoli jurja.

Je pa cable management zelo slabo predstavljen, svetujem kako sliko več.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

Smrekar1 ::

zan-k je izjavil:

Pozdravljeni, sem Žan, ukvarjam se z programiranjem, zadnje čase pa tudi vse več prostega časa namenjam razvoju in prodaji lesene računalniške mize, ki jo razvijava skupaj z očetom Hilarijem. Pred skoraj tremi leti mi je oče za rojstni dan za darilo izdelal mizo z manjšim prostorom kamor se skrije podajlšek in kable. Ta miza je bila nato inspiracija za razvoj mize, ki jo zdaj lahko vidite na naslovu www.hidex-desk.com. Kasneje se je ekipi pridružil še Jure, ki pomaga predvsem pri prodaji in trženju. Miza je namenjena PC gamerjem in ljubiteljem lesenega pohištva, ciljamo na globalen trg, končna prodajna cena pa se začne pri 2000 EUR. Za enkrat še nismo prepoznavna znamka, veliko pozornosti namenjamo tudi testiranju izdelka in trga. V prihodnosti nameravamo ponudbo razširit in dopolnit, zato me zanima predvsem tole: ko pogledaš izdelek in spletno stran, kaj bi te potencialno odvrnilo od nakupa?


Kako je urejeno s hlajenjem? Je dovolj prostora za zračne reže?
Ima opcijo za filter za prah? Če imaš PC tako blizu tal to zna biti kar problem.
Se da dobiti zrcalno varianto?
Polektorirajte stran, angleština je boleče slovenska, s celim kupom očitno neangleških fraz, npr:
Mount your PC components onto a detachable transparent frame, then put everything inside the leg at once. Assembly follows the same steps and is very similar to building with a standard PC case.

V izvirniku je to čisto solidno, v Angleščini je lepše:

Mount your PC components onto a detachable transparent frame, then insert it into a hollow table leg. Component assembly resembles building a standard PC case.

Tole je boleče:
Can I assemble the desk on my own?
No, Hide-X is a heavy desk so you will need somebody to help you assemble and move the desk to its happy place.


Če že vsaj takole:

Can I assemble the desk on my own?
Hide-X comes flat-packed as:
- The table top
- Two legs (one for PC, one for hidden devices)
Legs are fixed onto the table top with bolts. All hardware and tools are provided. The desk is heavy, we recommend someone help you with the assembly.


Posledično potrebuješ še eno vprašanje manj.

Celotna stran potrebuje podobno prenovo, vzorec je zastonj za več zaračunavam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Zimonem ::

DePalmo je izjavil:

Tudi mene miza ni pritegnila, ampak dvomim da sem del ciljane publike. Sploh pa cena ... že za dvižno mizo kolebam nekaj časa če bi za njo dal 600e, za čisto navadno leseno brez vsega pa nikakor nebi dal 2k. Za tak denar bi pričakoval precej več, ne da ima samo predal za namizni PC. Samo za primer, pa me je miza takrat prišla dobrih 200e:



Dimenzije: 220 x 220 cm. Vem da ni taka kvaliteta kot jo vi prodajate, tako bi verjetno dobil pri lokalnem mizarju za okoli jurja.

Je pa cable management zelo slabo predstavljen, svetujem kako sliko več.

Samo grda je pa kot hudič.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

Smrekar1 ::

DePalmo je izjavil:


Je pa cable management zelo slabo predstavljen, svetujem kako sliko več.


Ja. Zadeva deluje fletna, ampak cable management je velika točka, kjer znate marsikaj prodati ... ali pa ne, če je narejen slabo ali, še hujše, slabo predstavljen.

DePalmo ::

Zimonem je izjavil:

Samo grda je pa kot hudič.

Isto sem jaz pomislil za OP-ovo mizo, so pač okusi različni. Jaz sem s svojo zadovoljen tako z estetskega videza kot z uporabnostjo.

TheBlueOne ::

Si mislim, da je to to:

https://hidex-desk.com/_E1A4988_2.cfc3b...

Pac kable lahko potegnes skozi tisti lijak. Torej vse za zvok, USB itn, kar verjetno unici izgled.

111111111111 ::

DePalmo je izjavil:

Sploh pa cena ... že za dvižno mizo kolebam nekaj časa če bi za njo dal 600e,

S tole je moj kolega strašno zadovoljen je dal cca. 350€. Sam se pa še nisem odločil. :)
https://habitech.si/
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gregor P ::

Morda bi bilo dobro, da je možnost (elektronsko) dvigniti in spustiti mizo na želeno višino?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

koyotee ::

Gregor P je izjavil:

Morda bi bilo dobro, da je možnost (elektronsko) dvigniti in spustiti mizo na želeno višino?


To bo pol 4k+, glede na trenutno ceno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zimonem ::

DePalmo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Samo grda je pa kot hudič.

Isto sem jaz pomislil za OP-ovo mizo, so pač okusi različni. Jaz sem s svojo zadovoljen tako z estetskega videza kot z uporabnostjo.

Tvojo dobiš povsod masiva je pa drug rang in cena. Če ti ustreza zakaj pa ne.. ampak zakaj se lotevaš teme o leseni mizi če si ultrapas pristaš.

zan-k ::

Hvala vsem za komentarje in predloge. Odgovori na vprašajna, se opravičujem, če sem kaj spregledav:

Ali je kaksen argument, da ima recimo boljso zracnost kot obicajne kiste?

Pri običanjem ohišju je dovolj prostora za dva radiatorja za vodno hlajenje, v naši mizi pa samo za enega. Zato se nagibamo v smer, da bi v ponudbo dodali model z širšo nogo za PC v kateri je več prostora in kjer so komponente razporejene zelo podobno, kot v klasičnih ohišjih.

Spletna stran mi je prilicno idealna. Lahko vprasam, ce je kupljena ali ste jo naredili sami?

Spletno stran smo naredili sami oz. programiram jaz, glede designa pa mi je ogromno pomagal še prijatelj.

Predvidevam, da je cena visoka, ker gre vsaj 30% v marketing?

Tudi med drugim, predvsem pa zato, ker so tudi stroški izdelave in materiala precej visoki. V ponudbo planiramo dodat tudi cenejši model, ki bo preprostejši in cenejši za izdelavo.

Kako se obnašajo pa kaj zaprti TV boxi in router? Gretje, lovljenje? Daljinci pridejo skozi?

IR daljinci načeloma ne pridejo skozi, RF pa delajo brez problemov. Router pri meni lovi ok, je pa dejstvo, da sigurno slabše kot bi brez kovinske plošče, mogoče bi jo lahko zameljali recimo s karbonsko. Z pregrevanjem do zdaj ni bilo problemov, noge so narejene tako, da se težko ukrivijo.

Kako je urejeno s hlajenjem? Je dovolj prostora za zračne reže?

V nogi je dovolj prostora za en 360mm širok radiator za vodno hlajenje, kar je za zelo zmogljivo grafično in procesor pomankljivo. V tem primeru je opcija, da se grafična hladi zračno. Kot sem omeniv zgoraj razmišljamo tudi, da bi ponujali tudi model z več prostora, dovolj tudi za najbolj zmoglive računalnike.

Ima opcijo za filter za prah? Če imaš PC tako blizu tal to zna biti kar problem.

Trenutno filtra ni, bi ga bilo pa dokaj enostavno dodati, hvala za predlog.

Se da dobiti zrcalno varianto?

PC je lahko v desni ali levi nogi, obstaja pa možnost, da se desno nogo premakne na levo stran oz. noge zamenja, v tem primeru sta pokrova nog na notranji strani.

Ales ::

zan-k je izjavil:

... me zanima predvsem tole: ko pogledaš izdelek in spletno stran, kaj bi te potencialno odvrnilo od nakupa?

Prvo, če v Sloveniji nek izdelek trži domače podjetje, ste po zakonu dolžni imeti stran (tudi) V SLOVENŠČINI.

Drugo, takoj prvi podatek na spletni strani je zavajajoče oblikovan:

"Notice

We and selected third parties use cookies or similar technologies as specified in the cookie policy.

You can consent to the use of such technologies by closing this notice."


Se pravi:
- da se narediti stran brez takih obvestil, kar je sigurno uporabniku bolj prijazno
- če že delite podatke obiskovalcev z raznimi multinacionalkami, je tak "zapri če se strinjaš" kršitev naše zakonodaje
- navesti je potrebno konkretno kateri piškotki se nalagajo in zakaj (ne prav v obvestilu, lahko je v pogojih).

Tretje: dejanski ponudnik storitve je tako globoko skrit na strani, da vprašanje, če se vam ne bi inšpekcija pri priči vtaknila v to, ne samo v pomanjkanje slovenščine.

Namreč zbirate naročila in osebne podatke še preden sploh stranko obvestite, kdo ste, kar ni kul in definitivno odvrača od kontakta, kaj šele nakupa.

Kje navajate, kako in zakaj zbirate osebne podatke, kje se hranijo, itd.?

V glavnem, zgleda, da stran narejena z iubenda.com ne bo ravno ok, sploh ne za Slovenijo...

Superboyy ::

DePalmo je izjavil:

Vem da ni taka kvaliteta kot jo vi prodajate, tako bi verjetno dobil pri lokalnem mizarju za okoli jurja.


Mogoče, če imaš kolega mizarja ti pa sam sprojektiraš vse in pripraviš fajle za CNC, ali pa nekaj improviziraš pri vgradnji komponent.

Kokr je videt je tukaj že vse ready, samo všraufaš komponente in potegneš kable.

Komentar na mizo:

Surov hrast pomoje ni najbolj v stilu s trenutnim RGB hypom, ki mu sledijo vse komponente.

Dvomim da je možnost obračanja stranskih boxov, da imaš komp in ostale zadeve obrnjenje na notr. Večinoma se doma pisarniško mizo postavlja v kot.

Cena je pomoje ok, če je to kar je prikazano (brez raznih hecnih dodatkov za nosilce kablov itd itd).

Heisenberg ::

Invictus je izjavil:

Tole je precej bolje...



Tudi lepše in več opcij...


Tale miza je definitivno veliko bolj zanimiva !

Če bi bila še dvižna z dvema motorjema bi bil pripravljen plačati 1200.

Nikakor pa ne 2000€ za lesene deske z PCjem v nogi. Sorri ampak NE.

DePalmo ::

111111111111 je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Sploh pa cena ... že za dvižno mizo kolebam nekaj časa če bi za njo dal 600e,

S tole je moj kolega strašno zadovoljen je dal cca. 350€. Sam se pa še nisem odločil. :)
https://habitech.si/

Hvala za link, bom defenitivno bolj podrobno pogledal! Sploh pa ker so cene videti normalne.

Zimonem ::

Imam tudi sam habitech. Generični Kitajec. Ampak po pol leta nič ne fali. Ploščo pa masiva laminirana sicer za razliko od opa, iz bauhausa. Vse skupaj manj kot 400e, če tudi polituro vštejem. Za kable imam pa spodaj podaljšane Ikea Signum košarice. Tako da pride do mize zgolj štrom in mreža.

Smrekar1 ::

Evo, imam še eno vprašanje/predlog: kanal za kable naj ima pokrov, ki se ga da odpreti. Gre samo za letev čez dolžino mize na tečaju, najbolj fancy bi bilo, da se odpre na pritisk. Lahko daš tudi kakšno cenejše vodilo, važno je, da lahko enostavno dostopaš do celotnega kanala za kable.

Velja za več ali manj vsa mesta, kjer so kabli. Nikjer ne imejte več kot recimo 5 cm odprtine skozi katero je potrebno speljati kabel, ostalo naj bo zlahka dostopno.

eventyrer ::

zan-k je izjavil:

Pozdravljeni, sem Žan, ukvarjam se z programiranjem, zadnje čase pa tudi vse več prostega časa namenjam razvoju in prodaji lesene računalniške mize, ki jo razvijava skupaj z očetom Hilarijem. Pred skoraj tremi leti mi je oče za rojstni dan za darilo izdelal mizo z manjšim prostorom kamor se skrije podajlšek in kable. Ta miza je bila nato inspiracija za razvoj mize, ki jo zdaj lahko vidite na naslovu www.hidex-desk.com. Kasneje se je ekipi pridružil še Jure, ki pomaga predvsem pri prodaji in trženju. Miza je namenjena PC gamerjem in ljubiteljem lesenega pohištva, ciljamo na globalen trg, končna prodajna cena pa se začne pri 2000 EUR. Za enkrat še nismo prepoznavna znamka, veliko pozornosti namenjamo tudi testiranju izdelka in trga. V prihodnosti nameravamo ponudbo razširit in dopolnit, zato me zanima predvsem tole: ko pogledaš izdelek in spletno stran, kaj bi te potencialno odvrnilo od nakupa?


Zdravo Žan.

Ne mi zameriti vendar te moram malo skurcati saj nikakor ne vidim kaj je na tej mizi boljšega kot na tej mizi iz lesnine, da bi za tvojo mizo plačal 2000 EUR. Za tvojo mizo v nobenem primeru ne bi plačal niti 2000 EUR niti 200 EUR.

https://www.xxxlesnina.si/p/carryhome-m...

Razlaga zakaj za tvoje mize nikakor ne bi kupil:
Miza mora imeti noge standardnih (tankih) dimenzij, da prostor pod mizo diha. Računalniška miza za "gamerje" pod nobenim pogojem ne sme bit tako zaprta kot je tvoja.
Tvoj dizajn je tak da bo pihal direktno v noge, vroč zrak pa je potem ujet pod mizo in bo vsak gamer imel prešvicana jajca.

Če je računalniška miza ŽE ZAPRTA se običajno PC ohišje da na zunanjo stran lesene noge (ali pa na mizo), da računalnik ogreva sobo, ne pa luknje pod mizo kjer imaš noge


Potestiraj svoj dizajn, ti bo hitro jasno o čem govorim.


Upam da vam uspe prodati dovolj modelov tele mize, da boste pripravili še kakšne druge dizajne (ki ne
vključujejo vgradnje PCja v mizo, saj meni to naprimer niti najmanj ni všeč.

Upam tudi da ne boste krivi za kakšno moško neplodnost zaradi vročine pod mizo. :D

Pa obilo uspeha vam želim.



edit.: še tole: če si dizajn obrnil kontra, tako da izpod mize dejansko vleče zrak V ohišje računalnika, bi bilo to fajn nekje zapisat.

Zgodovina sprememb…

googleg1 ::

Meni je všeč ideja in se mi zdi da ste našli nek nišni trg. Cena se mi ne zdi problematična, saj prodajate kvaliteten produkt ne Lesnina polizdelkov. Kdor to primerja se mora sprijazniti da ni ciljna publika.

Se mi pa poraja nekaj potencialnih problemov:
- spletna stran je v angleščini, ker verjetno ciljate na evropske kupce. Problem zna biti dostava. Če je miza masivna mora biti precej težka in vas bo poštnina stala 50% cene,
- če govorimo o domačih kupcih, vam je verjetno najceneje mizo dostaviti osebno, tukaj pa potem ne razumem, zakaj v dostavo ni vključeno še sestavljanje,
- vaši materiali (hrast) verjetno res ne pašejo skupaj z gamerskimi računalniki.

eventyrer ::

Jaz raje vidim da takoj na začetku nekdo skurca vse večje napake kot da cel forum "hvali idejo", nihče pa niti 1 napake ne izpostavi zaradi katere te mize nikdar ne bi kupill.

Jaz te mize ne bi taknil niti za 200 EUR. Ni govora.

googleg1 je izjavil:

prodajate kvaliteten produkt ne Lesnina polizdelkov.


rofl kaka izjava. Kvalitetno mizo iz Lesnine kjer imaš jajca lepo hladna, zgornja plošča pa zdrži krepko več kot rabiš (ker gre za pisarniško opremo) primerjaš s pečico jajc.


Malo za občutek:

Lip Bled masivne spalnice stanejo po malo več kot tale miza (postelja, , obposteljne omarice in komode) malo za občutek. Pač odvisno od tega kater komplet vzameš in koliko omar vtakneš not. Ajde če dodaš še visoke omare se cena krepko dvigne.




Ampak ja, najbrž so res našli nišni trg s tole mizo.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Miza za 2k je preprosto prevec, sploh za tak grd in neprakticen design...

Ce je miza 2k, bi pricakoval:

- dvizno mizo, s kvalitetnimi nogami, ne nekih kitajskih
- predvsem lepse noge, ker ti 2 skatli na katerih bazira delovna povrsina, sta preprosto pregrdi.
- delovna povrsina bi morala biti skombinirana s kakim epoxy prelivom, sploh glede na ceno.
- dimenzije po narocilu. Ker ce ne delajo s stroji, kjer jim parametra nastavis preko 3D modela, da je natancno odrezano, izvrtano, zbruseno, gre za bolj salabajzersko zadevo...
- ce fliknejo noter racunalnik za 1,5k, potem je cena mogoce celo upravicena...
- ce bi bili pametni, bi ponudili cel paket, tudi monitor in ostale napravice...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koyotee ::

Dvomim da bo ta miza kakšna zgodba o uspehu. Za tak denar dobiš povsem zadovoljivo mizo, računalnik, pa še na tedenske počitnice lahko greš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TheBlueOne ::

eventyrer je izjavil:



Upam tudi da ne boste krivi za kakšno moško neplodnost zaradi vročine pod mizo. :D


Lol... Verjetno bi morali pisati na forum, ko so delali koncept in ne ko delajo marketing. Slo-Tech je tough crowd. :)

eventyrer ::

Ni tough croud. Ne maram prešvicanih jajc, sploh če jih povzroči neumno postavljen ventilator računalnika.


Če pa so tisto input ventilatorji in ne exhaust pa so tudi čudno postavljeni...kaj zrak zajemajo zgoraj in ga pihajo na zunanji strani mize spodaj ven?

je pa potem del pod mizo bistveno hladnejši ja, kar je pa fajn (ampak to Lesninina miza reši s preprosto fiziko ker ima odprte noge).




BTW: hočem pomagat s tem da skurcam kar me hudo močno moti na tej mizi. Sem prepričan da bo iz generalne publike tudi marsikoga enak problem zmotil. Prej ko ga rešijo, več bodo prodali.
Tip pač pričakuje da bom jaz kot eden od kupcev plačal 2000 EUR za to mizo. Povem mu zakaj mu nisem pripravljen zaradi njegovega dizajna plačati niti 200 EUR, kaj šele 2000 EUR. To mu lahko samo pomaga.

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

TheBlueOne je izjavil:


Lol... Verjetno bi morali pisati na forum, ko so delali koncept in ne ko delajo marketing. Slo-Tech je tough crowd. :)


Vedno z navdušenjem pomagamo pri takih projektih, o tem ni dvoma.

TheBlueOne ::

Ja sej vsi delamo podobno, sem mu tudi jaz "okurcal" design in izpostavil kaj zame manjka. Verjetno, ce uposteva vse nasvete bo imel dosti boljsi izdelek. Je pa tezko, ker se takoj vidi, da je bilo vlozeno dosti truda za malo ekipo in bo verjetno s tezkim srcem gledal kaj vse bi bilo pametni dodelati.

Drugace zna biti, da je pri jajcih vhod za zrak... :)


Kar se same cene tice, bi znal zadeve prodajati v DACH, samo mora biti bolj dodelan koncept. Jaz bi bolj znorel zaradi pomanjkanja konektorjev. Zame je ze zeradi tega zadeva neuporabna.

Sam imam nekaj projektov, ki se ze kazejo na spletu, pa bo kar trajalo preden jih bom dal na ST tnalo. :D

bambam20 ::

Na sliki je najcenejši les z grčami. To je čisti nišni hipsterski produkt.

To me spominja na tiste loleke, ki so mislili, da bodo Pony kolesa prodajali po 300-400€. Rofl.

Spet ena zadeva, ki bi delovala na črno, saj ni nobenih podatkov o podjetju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

eventyrer ::

TheBlueOne je izjavil:


Drugace zna biti, da je pri jajcih vhod za zrak... :)
:D


To je seveda možno.

Kot kupca me neizmerljivo živcira da moram to ugibati saj na spletni strani te informacije niso jasno izpostavili.
Pomojem je mišljeno da so tam pač luknje za ventilatorje, ki jih kupec potem sam montira kakor mu ustreza (tako da se PC ne pregreva).

Ali pa po defaultu montirajo Be Quiet ali Noctua ventilatorje? Te informacije ne vidim nikjer.
Vidim samo da hočejo 2000 EUR.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

bambam20 je izjavil:

Na sliki je najcenejši les z grčami. To je čisti nišni hipsterski produkt.


No ja, je kar estetski. Ampak imas point, ker recimo na fotografiji produkta mis uporablja direkt na lesu, kar je absolutno subopitmalno.

Machete ::

bambam20 je izjavil:

Na sliki je najcenejši les z grčami. To je čisti nišni hipsterski produkt.

To me spominja na tiste loleke, ki so mislili, da bodo Pony kolesa prodajali po 300-400€. Rofl.

Spet ena zadeva, ki bi delovala na črno, saj ni nobenih podatkov o podjetju.


Ne trobezlaj neumnosti, ker ne veš kaj govoriš niti kateri les je in se brezveze oglasaš kot vedno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

eventyrer je izjavil:



Kot kupca me neizmerljivo živcira da moram to ugibati saj na spletni strani te informacije niso jasno izpostavili.
Pomojem je mišljeno da so tam pač luknje za ventilatorje, ki jih kupec potem sam montira kakor mu ustreza (tako da se PC ne pregreva).


Marsikaj manjka. Recimo na strani nisem opazil izbire razlicnih pokrovov, med tem pa so na fotkah. En je cel lesen, torej brez zracenja, en je pleksi, kjer pa je zracenja na isti visino kot jajcni kanal itn. Potem vhodi izhodi so nedostopni, tale novoodkrit problem s podalgo za mis, ki je ni, na fotkah pa je ne uporablja itn. Zna biti, da kot stranka delas product developmnet v smislu zelja in testiranje. :)

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mašine za hobi mizarstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8435761 (605) Hudobec82
»

Najboljše dvižne pisarniške mize? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34183752 (2763) vidko54
»

Kaksno racunalnisko mizo imate?

Oddelek: Loža
172237 (1526) cebelar123
»

Kvalitetna rac. miza

Oddelek: Loža
285563 (3582) d4vid
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227033 (24522) root987

Več podobnih tem