» »

Wifi težava na prenosniku

Wifi težava na prenosniku

Superman77 ::

Pozdravljeni,

imam sledečo težavo. Na enem izmed prenosnikov mi lovi wifi zelo slabo (1 črtica) oz. mi ga sploh ne v koliko sem oddaljen več kot 2 m od modema. Z drugimi napravami (telefon, tablica, drugi prenosnik) nimam težav in je odličen domet/povezava kjer koli v hiši.

Je možna fizična okvara na prenosniku ali imam narobe nastavljanje nastavitve? Prenosnik sem tudi formatiral ampak je stanje enako. V kolikor se povežem s kablom deluje internet brez težav.

Hvala za odgovore.

Vuli ::

si že precvikal kabel od antene na laptopu ali pa se je iztaknila. A si kej prenosnik razdiral?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Han ::

Ko boš napisal, za kateri prenosnik gre in kateri šofer imaš naložen za WiFi, boš dobil boljše odgovore.

Superman77 ::

Prenosnik sem odpiral za potrebe čiščenja :)
Je pa Lenovo. Ne razumem pa kaj misliš pod "šofer"

matobeli ::

šofer=driver(gonilnik)
odpri leptop in najdi wifi kartico, ponavad je vtaknjena v mini pcie slot ali m.2 slot in poglej če je mali kabelček pritrjen na mali konektorček in če ni kaj od tega kakorkoli fizično deformirano

hojnikb ::

gonilnik to sigurn ni. Ali pretrgan kabl za anteno (tipicna lenovo kvaliteta) ali si pa iztakno konektor za le tega. Kaj druga ze tezko.
#brezpodpisa

DamijanD ::

hojnikb: kaj misliš s tem tipična lenovo kvaliteta? A priporočaš kakšno drugo firmo, ki je bolj zanesljiva/robustno od lenova?

hojnikb ::

za male pare bo vsaka firma zanic. Je pa lenovo se posebaj zanic.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 in driverji za lenovo 3000 n200

Oddelek: Operacijski sistemi
141840 (1450) r3dkv1c4
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378303 (7509) Invictus
»

Dell vostro a860 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7218644 (8728) krneki0001
»

Dell vs Hp

Oddelek: Kaj kupiti
313252 (2356) solatko
»

Prenosnik Lenovo zmore pol dneva na baterijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5413156 (11552) Key Quest

Več podobnih tem