» »

V ZDA Pfizerjevo cepivo proti covidu-19 dobilo redno dovoljenje

««
11 / 12
»»

49106 ::

maldic je izjavil:

V Bosni je cepljenih 10 procentov pa jim gre ocitno boljse, lepse se imajo. Brez mask, vecinoma. vec druzenja. Edino kar nimajo toliko financ da gredo vsak leto na morje. Ali pa da si kupijo najnovejsi racunalnik, kjer nabijajo igrice do 50. leta. Se rajsi druzijo med sabo.


To me čudi, ja. Da ni že pol Bosne pomrlo.

zmist ::

49106 je izjavil:

maldic je izjavil:

V Bosni je cepljenih 10 procentov pa jim gre ocitno boljse, lepse se imajo. Brez mask, vecinoma. vec druzenja. Edino kar nimajo toliko financ da gredo vsak leto na morje. Ali pa da si kupijo najnovejsi racunalnik, kjer nabijajo igrice do 50. leta. Se rajsi druzijo med sabo.


To me čudi, ja. Da ni že pol Bosne pomrlo.


Messiah, saj ves, da nima smisla, da se prijavljas dvakrat, kar vztrajaj na istem nicku (maldic), saj je vseeno. Razen, ce bi rad dokazal, da nista enaka osebka (ali enaka trola), ali da ne delis enake ljubezni do tropskega sadja (durian mogoce)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Mr.B je izjavil:

Med drugim pa v Ameriki...
1. California
2. Texas
3. Florida

Za texas :
 Well, if the governor says 'no masks!' ... Texas high school

Well, if the governor says 'no masks!' ... Texas high school



Statistika pa je LMGTFY : us covid statistics


Če bi tej otroci zaznali nevarnost v svojem krogu, bi si "nadevali maske". Ker pa skoraj nihče okoli njih ne umira ali končava slabo, je vse bolj na rangu govoric.

To ni nevarna pandemija. Pizda, obnašate se kot da smo še marca 2020.
Že eno leto in pol živimo z virusem pa še vsi tej dijaki imajo žive in delujoče starše. Tudi stare starše.

Strahopetci ste, ki boste sesuli lastno družbo zavoljo vaše manične bojazljivosti.

zmist je izjavil:

zmist je izjavil:


maldic je izjavil:

Sej ti pravim, ce bodo ljudje zaznali, da vi, ki ste za cepljenje, bolj zaupanja vredni, vam bodo vec zaupali. Ce pa zaznajo, da niste iskreni, ima to lahko kontra ucinek. Ce si pozabil kaj naj bi mogu dokazat, si lahko enostavno gres se enkrat prebrat komentarje.


Se pravi, da po tvojem deluje zadeva nekako takole. Zdrava pamet veli, pa tudi botanika, anatomija ipd., da se verjetno ne sodomiziras z ananasom. Ampak obstaja pa teoreticna moznost. In nato, to raztrosim, po celem spletu - naredim fake strani, retusiram slike, objavljam mnenja raznih dr. (nutricionistike), ustanavljam skupine kjer se lahko enakomisleci zgrazajo in sanjarijo o tvojem rektumu in se sprasujejo, ce lahko to naredis tudi z buco - da se ti sodomiziras z ananasom. In zdaj moras postati ti zaupanja vreden, zaznavati tvojo iskrenost,... da ne bi vsi mislili, da se sodomiziras z ananasom? Zdrava pamet torej ni dovolj?


Skratka, antivaxerski laznjivec, se vedno nimas odgovora na svoje sodomiziranje z ananasom. Lahko vsaj poves ali to pocnes z perjem naprej ali sadezem naprej? Preprican sem, da bo marsikdo od tvojih antivaxerskih sodomitov rade volje uporabil tvoj nasvet. Ker, kar ti preferiras je dobro znano, ergo, ce ne argumentiras obtozbe bolje kot avtor obtozbe, potem ima avtor obtozbe bolj prav kot ti. Ti pase ljubezen do ananasa, ti veliki ljubitelj logicnih zablod? Pa preden blebetas naprej, nisem izrekel nicesar kar bi kakorkoli prekasalo tvoj antivaxerski bullshit.

(vsem skeptikom (ne antivaxerjem; gre za ljudi, ki so v razvoju nekaj sfalili in so se raje vrnili na drevesa in zanikali vse dosezke znanosti), ce se vam zdi izjava, da se tip sodomizira z ananasom nerealna, pomislite, kako norim ljudem prisluhnete v njihovih identicnih argumentacijah, samo z razliko, da jaz povem, da bullshitiram, oni pa svoj bullshit, pod enakimi pogoji, oznanjajo za sveto resnico... ne niso oni nori, vi ste, da sploh pomislite, da bi jim verjeli... skratka, verjamete sodomitom z ananasom, medicini pa ne - moram reci, da izpadete precej cudno)


Zmist zmerja zmista?

Epic. Moram ovekovečit.

zmist je izjavil:

maldic je izjavil:

lol, zakaj noces povedat osnovno vprasanje glede cepljenja? Kaj? bi rad, da grem iskat tvoje pretekle komentarje, ce si za, proti ali pa za to, naj se vsak sam odloci? Te bom postavil na laz? Ti da ne vsiljujes drugim?


Zakaj ti meni noces odgovoriti na osnovno vprasanje glede tvoje ljubezni do ananasa? Te bom postavil na laz? Ti, da ne vsiljujes svojega ananasa se drugim (lahko postavim tudi to trditev, ki ni nic manj bizarna kot tvoje: posiljujes druge s svojim ananasom)?

(sem ti ze povedal, ananas je oblikovan identicno kot tvoj bullshit, tole se greva lahko se leta)


Nizkotno bitje si. Vsak dan bolj potrjuješ to.

Aston_11 je izjavil:

Bravo antivaxarji, vsak dan boljši ste. Dobro ste zjebali državo!!


Prosim?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

maldic je izjavil:

lol, zakaj noces povedat osnovno vprasanje glede cepljenja? Kaj? bi rad, da grem iskat tvoje pretekle komentarje, ce si za, proti ali pa za to, naj se vsak sam odloci? Te bom postavil na laz? Ti da ne vsiljujes drugim?


Zakaj ti meni noces odgovoriti na osnovno vprasanje glede tvoje ljubezni do ananasa? Te bom postavil na laz? Ti, da ne vsiljujes svojega ananasa se drugim (lahko postavim tudi to trditev, ki ni nic manj bizarna kot tvoje: posiljujes druge s svojim ananasom)?

(sem ti ze povedal, ananas je oblikovan identicno kot tvoj bullshit, tole se greva lahko se leta)


Nizkotno bitje si. Vsak dan bolj potrjuješ to.


O poglej poglej, ko se je javil tudi drugi ljubitelj tropskega sadja, naj uganem, kaktusove marelice? Kako ti gre, pasejo v rektum? Si ze natreniral? Pravis, da moras dokazati svoje antivaxerske izmisljotine na slo-techu, sicer imam tudi jaz prav (ker je seveda cisto normalno, da je treba dokazati kar si izmislis, sicer si po enakih pravilih lahko nekaj izmislijo tudi vsi drugi, kot recimo moja malenkost)? To pa res zoprno, verjamem, da pika. Ampak seveda, le izvoli, saj konec koncev imava oba samo neke brezvezne teorije, ki ne drzijo vode. Torej edino pravilno, da oba poizkusiva dokazati svoje, ker pa si zacel z njimi ti, je edino gentlemansko, da jih dokazes prvi, saj ves, zoprno bi bilo, da te imajo ljudje za nakladaca brez vsebine.

Za vmes pa seveda tudi slika tvoje globoke ljubezni, sprasujem se le, ali to opravis z listi ali brez?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Ne razumem, kako je nekdo lahko žrtvoval 5 minut svojega časa, za spisat tako bedarijo.
Tovariš Pfizer, smejem se vam. Nori ste.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

Samo za vse "skeptike" in ostale, da bo jasno, gre se za zelo plasticen prikaz absurdnosti, kako deluje antivax. Ne rabite se vmesavati, je pa vredu razmisliti, ali se vam zdi bolj verjetno multivac na kaktusu, antivax teorije ali je pac oboje bullshit. Namrec, ne za eno ne za drugo ni nobenih dokazov. Seveda pa imamo na voljo botaniko, anatomijo, medicino, epidemiologijo, infektologijo, ki nam omogoca, da preko stoletij clovekovih dognanj najdemo najbolj verjetno resnico. Ali je izjava, da se multivac res sodomizira s kaktusovimi plodovi in ali imajo antivaxerji prav, popoln nedokazan bullshit, ali ne.

multivac je izjavil:

Ne razumem, kako je nekdo lahko žrtvoval 5 minut svojega časa, za spisat tako bedarijo.
Tovariš Pfizer, smejem se vam. Nori ste.


Ja tudi jaz se sprasujem, kako si lahko nekdo vzame ure in ure, da siri nedokazan bullshit, ampak sem spoznal, da je lahko zelo zabavno. Tako, da je edino pravilno, da v imenu spostovanja, nedokazenega nakladanja, tudi sam sledim enakim umetniskim vzgibom, po enakih principih in z enakimi argumenti.

Poglej ta sex apeal, to formo, se ti kaj cedi iz... no ne bomo zdaj o tem...


Saj ves, po vasi logiki, kar si o necem nekaj izmislis, je res. Razen, ce "nekaj" dokaze nasprotno. Lahko sicer uberemo drugo pot, ki je veljala, preden ste se pojavili antivaxerji (razen v nekaterih obscenih "vedah", flateartherstvu, krscanstvu in podobnem), in zacnem dokazovati svoje izjave, samo jih moras tudi ti. Torej, za kaj se bomo odlocili? Kaktus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

Sej ni potrebno kazat s prstom na nobenega, ker se sami izdajo. Prek svojih komentarjev. Ena izmed njihovih znacilnosti, da so obsedeni z denarjem , mocjo in seksom, ne nujno v tem vrstnem redu. Glede na to, da se hrani skoraj izključno z čustvenim vidikom odnosov, ne ponudimo v prehrano nobene takšne vsebine, ki bi tudi na daleč dišala po emocionalnosti in vpletenosti v odnose. Da se lahko kosas v debati s sociopatom moras biti tudi malo "psihica" v navednicah oziroma poznati psihologijo.

Najpogostejše strategije, ki se jih poslužujejo

1. kruto poneumljanje oz. zamegljevanje

Gre za eno od najbolj krutih taktik, ki ruši vaše dojemanje resničnosti, kar pomeni, da vas želijo prepričati, da se to ni zgodilo, se motite in je z vami nekaj hudo narobe, naprimer poznate tisto ko pravijo si vzel tablete? Zelo pogosto to tukaj uporabljajo. Še huje, ob njih se tako tudi počutite, saj vaše misli in občutke namenoma razlagajo napačno. Vaše mnenje, legitimna čustva, doživete izkušnje in tako naprej prevedejo v vaše značajske napake in vam jih ponudijo kot dokaz vaše nerazumnosti. Ta zvijačna in zahrbtna manipulativna strategija deluje tako, da izkrivlja in načenja vaš občutek za realnost in samozaupanje ter vas onesposobi, da bi se čutili upravičeni grajati njihovo zlorabo ali trpinčenje. V borbi dveh resnic, vaše in njihove, se boste spraševali, če je z vami res nekaj narobe, saj so izjemno samozavestni v svojih lažeh in zaradi tega prehitro podvomite vase. Vzbudili vam bodo krivdo in prej ali slej boste mislili, da imajo tudi prav. Na tak način uspešno opravičujejo svoje ravnanje, se otresejo odgovornosti in izrabijo vaše zaupanje. Najpogostejši občutki, ki se ob tem pojavljajo, pa so strah, občutek dolžnosti in krivda.

2. Njihova kritika ni namenjena vašemu izboljšanju, ampak vas z njo želijo razvrednotiti, da bi lažje upravljali z vami. Prikriti narcisi prav uživajo v dajanju zlobnih pripomb na vaš račun, ki jih lahko zapakirajo tudi v šale, ki so daleč od tega, da bi bile nedolžne, kot jih radi predstavljajo. Tako si vzamejo dovoljenje, da izrečejo resnično grozne stvari, vsakokrat, ko ste ogorčeni zaradi nečuteče, grobe pripombe, pa vas obtožijo, da nimate smisla za humor, saj narcisi kronično uporabljajo sarkazem kot obliko manipuliranja z vami. strategija, ki se pogosto uporablja pri verbalni zlorabi, medtem ko sta podcenjevanje in degradiranje oseb njihova odlika. Napadalni narcisi in sociopati uporabljajo tudi napačno logično sklepanje, poznano kot premikanje cilja, s čimer vas prepričajo, da niste dovolj dobri. Postavljajo vam nemogoče zahteve in standarde, ki jih s pridom uporabljajo proti vam, v smislu, če bi bili bolje videti, bi bili bolj pametni, uspešni, potem tudi oni ne bi tako ravnali z vami. Njihova pričakovanja se spreminjajo, kakor se jim zljubi, v resnici pa vas vzgajajo v svoje podložnike. Podobno kot pri Pavlovih psih vas sčasoma "zdresirajo", da se bojite početi vse tisto, kar ste nekoč počeli brez slabe vesti oziroma je izpopolnjevalo vaše življenje. Zdaj so v ospredju predvsem njihove potrebe in ena od njih je tudi zadovoljevanje njihovega občutka superiornosti.

3. Če vas ne morejo nadzorovati, pa bodo poskušali nadzorovati vsaj način, kako vas vidijo drugi. Z obrekovanjem, ki gre velikokrat prek vseh vaših mej dobrega okusa, a ne njihovih, želijo spodkopati vaš ugled in dobro ime. Nadlegujejo vse, ki jih imajo priložnost ogovoriti, v smislu, da bodo razodeli resnico, pri čemer vloge obrnejo, kot jim ustreza. Vso odgovornost projicirajo na vas in prikrijejo lastno vedenje. sociopati raje, kot da bi priznali svoje napake ali krivična dejanja, svoje lastnosti na boleč in izjemno okruten način odvržejo na svoje nič hudega sluteče obdolžence, saj želijo, da njihove žrtve prevzamejo odgovornost za njihovo vedenje. Na tak način narcis projicira sleherni toksični občutek lastne osramočenosti na drugega.

4. Preusmerjanje pozornosti od teme in nesmiselni pogovori kot so ananas in podobno

Odvračajo pozornost od teme, ki jim ni pogodu, tako da izpostavijo popolnoma druge probleme. Pri tej vrsti strategije gre za sindrom Kaj pa jaz? Jaz, jaz in še enkrat jaz je pri njih v ospredju, oni so najpametnejši, najboljši, brez napak, a tudi žrtev, ko jim to koristi. Če boste s svojim mnenjem ranili njihov vsemogočni občutek, se bodo odzvali agresivno in preusmerili pozornost, na primer "Kaj pa takrat ..." V teh trenutkih se lahko spomnijo vsega, kar ste kadar koli naredili narobe, in to znajo pripeljati do absurda. Zelo boste razočarani, če pričakujete, da se boste lahko z njimi zrelo pogovorili, saj ne sklepajo kompromisov. Vsako mnenje, ki je v nasprotju z njimi ali njihovimi interesi, vzamejo kot osebni napad, zato se hitro znajdete v nesmiselni vojni. V pogovoru vas bodo diskreditirali, izpodbijali, ponižali in zmedli, pri tem pa bodo uporabili vsa sredstva, ki so jim na voljo, in to brez moralnih zadržkov.
..................................
Glede na to, da se hrani skoraj izključno z čustvenim vidikom odnosov, ne ponudimo v prehrano nobene takšne vsebine, ki bi tudi na daleč dišala po emocionalnosti in vpletenosti v odnose. Da se lahko kosas v debati s sociopatom moras biti tudi malo "psihica" v navednicah oziroma poznati psihologijo.

zmist ::

Se vedno pa pozivam, da zacneta dokazovati svoje izjave. Bullshitiramo lahko skupaj pod enakimi pogoji v nedogled. A je to res tako grozno? Ali pa je morda problem nekje drugje? Da samo nakladate, brez cesarkoli oprijemljivega?

No seveda, rad bullshitiras, samo to se vedno ne spremeni dejstva, da moj bullshit temelji na enakih dognanjih kot tvoj. Postavljanje trditev brez dokazov. Lahko spises se naslednjih 20 strani obrazlozitve, zakaj to pocnes, ampak se vedno nimas enega samega dokaza za svoje izjave, potem, se lahko enake metodologije posluzujem tudi jaz. Torej, ce so resnica tvoje teorije brez enega samega dokaza, potem drzijo tudi moje, je pa res, da sem eden sam vas pa je precej in posledicno ste sposobni sproducirati vec teorij brez dokazov, zato pozivam ostale psihicno ne-motene slotechovce, da prispevajo p0rn za ljubitelje tropskih sadezev. Ali novih teorij, ne bom trdil, da je moja edina prava. Je pa zagotovo prava.

Mimogrede, vse kar si spisal, lahko gladko pripnem tudi nate. Pac zamenjamo ananas s cepljenjem pa je to skoraj to (mogoce je treba se kaj predelati, ne bi vedel, nisem bral).

Ergo, orgija zate, ananas iztirjenec (morda obstaja skupina za varovanje ananasov pred seksualnimi predatorji):


In orgija za multivaca:


Uzivajta v p0rnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

jaz nate nisem nicesar pripel, kot ti pravis. Ce si se najdel v opisu v zgornjem komentarju, pa je to tvoj problem.

zmist ::

Mimogrede, morda bo vse skeptike zanimalo tudi tole: https://www.spaghettimonster.org/about/...

Sicer do zdaj, v kolikor ste brali razpravo, niste vec skeptiki in vam je jasno na kaksen nacin funkcionirajo antivaxerji, ampak zgornje pismo je vseeno zabavno. Bistvo pa je, naj se vse sodi z istimi vatli (na drugi temi sicer). In, ce ena stran zahteva sojenje preko bullshita, ima tudi druga stran enake pravice.

maldic je izjavil:

jaz nate nisem nicesar pripel, kot ti pravis. Ce si se najdel v opisu v zgornjem komentarju, pa je to tvoj problem.


Je ze vredu, pac vztrajaj pri svojem ananasu, je boljsi zrel ali se malo zelen? S perjem ali brez? Kaj pa, ce bi sprobal multivacovo varianto ali mogoce kar oboje skupaj? Se vedno pa pozivam, da se trditve dokazejo. In se vedno ne najdem sogovornika. Ocitno tukaj nekaj zaudarja, morda sem se pa zmotil, imas namesto ananasa raje durian?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Tovariš pfizer, imate vi slučajno kak fetiš na analno vtikanje sadežev?
Štos je štos, ko pa iščeš vedno bolj groteskne oblike sadežev in si zamišljaš kako bi bolelo si jih vtikati v zadnjično odprtino...potem govorimo o nečemu drugemo, ne štosu.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Cifix63 ::

LeQuack je izjavil:

Ampak sej je de-facto obvezno. Ravno tu je problem.

Če bi država rekla da je obvezno, hkrati pa bi razložili da prevzemajo vso odgovornost, bi bilo vse bolj transparentno. Npr. da zaradi stranskih učinkov ne moreš več delat, si pa v dobro plačanem poklicu, bi ti potem država morala kriti izpad morebitnega dohodka, ali pa če umreš da je družina preskrbljena.

Zdaj pa si država opere roke v teh primerih, ker ti reče "jebiga, saj si se sam odločil za cepljenje, ni bilo obvezno"


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

maldic ::

Se nekaj bi dodal k opisu zgoraj, kar pise tudi na wikipediji pa tudi sicer sem sam opazil. Dobro si zapomnejo tuje ideje in jih kar pogosto ponavljajo in predstavijo kot svoje. Njihova slabost je, da se scasoma nabere zelo veliko lazi, ki jih izrecejo in ki jih je scasoma zelo tezko kontrolirati. Se dobro, da ima slotech zgodovino komentarjev. Z drugimi so prijazni samo kadar imajo od tega korist. Z vsemi drugimi so vecinoma arogantni. Ljudi, ki jih imajo za prijatelje so pripravljeni tudi prevarati, izdati, sedeti za isto mizo in jim za hrbtom ogovarjati ali kot je recimo laganje, goljufanje, itd. So zelo dobri "glumci" oziroma se znajo zelo dobro pretvarjati. Vcasih se sploh ne zavedajo, da lahko s svojim pocetjem skodijo drugim, saj jim manjka sposobnosti, da se vzivijo v druge, oziroma pomankanje empatije. Ce se te psihicne motnje odkrijejo pravocasno se lahko uspesno zdravijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

c3p0 ::

zmist je izjavil:


Ti imas pa res sreco, da poznas osebno toliko primerov.

Mimogrede, sta obe osebi morda brali antivax propagando? Ker prvo je od prestrasenosti morda frslok, druga pa je dobila psihosomatske simptome in ze cutila, kako se nanjo magnetno lepijo avtomobili, kako ji iz glave rastejo antene in jo Gates doggy styla, ko je dobila rahlo vrocino po cepljenju. Ker to bi zelo dobro razlozilo zadevo.

Lahko bi pa tudi uporabil:
friendbreez: "Nič ne vemo, kakšne pridružene bolezni sta imela ta dva (in morda kompromitiran imunski sistem)! Ne vemo, a sta bila predebela, a sta cugala itd. In ne vemo, koliko jih dela v tej firmi. "

Mimogrede, veliki dusebrizniki, a ste kdaj pomislili, kako antivax deluje na ljudi in kaksno kolateralno skodo s svojimi egoisticnimi izpadi povzrocate? Samo retoricno, seveda ne, dol vam visi za vse razen vas.


To si napisal, ko si jih par že zvrnil? Ker ni ne repa ne glave. Dal sem primere iz obeh strani, če slučajno nisi opazil.

Populaciji nad 60, ki ni zdrava, priporočam cepljenje. Bo se prej zvrnil v grob od debelosti, kot od cepiva.

c3p0 ::

49106 je izjavil:


In vse to zaradi pompoznega virusa o katerem veliko slišimo, bolj malo ljudi pa ima slabe izkušnje z njim.


Če pa je tako priročno iz kleti (kronično pomanjkanje vitamina D), oborožen z vitaminskimi pilulami (slab nadomestek za zdravo prehrano), spremljat grafe, kjer ne piše povprečna starost umrlih.

Kaj šele, da bi ti grafi bili ločeni po starostnih skupinah, s pripisom koliko jih je imelo pridružene bolezni (obesity, sladkorna, rak, ...).

HappyPills ::

multivac je izjavil:

Tovariš pfizer, imate vi slučajno kak fetiš na analno vtikanje sadežev?
Štos je štos, ko pa iščeš vedno bolj groteskne oblike sadežev in si zamišljaš kako bi bolelo si jih vtikati v zadnjično odprtino...potem govorimo o nečemu drugemo, ne štosu.


Hmm pomoje nisi dobil cepiva ampak te je en nategnu in boli. Kaj so ti spet obljubljap vostok?

zmist ::

multivac je izjavil:

Tovariš pfizer, imate vi slučajno kak fetiš na analno vtikanje sadežev?
Štos je štos, ko pa iščeš vedno bolj groteskne oblike sadežev in si zamišljaš kako bi bolelo si jih vtikati v zadnjično odprtino...potem govorimo o nečemu drugemo, ne štosu.


Ne, nisi razumel; najprej sem poizkusil z zaroto vitaminske industrije pa si majckeno trd in nisi doumel. Potem je bilo treba najti nekaj kar se te bo dotaknilo do mozganov. :)) Dejansko sem se bal, da niti tega ne boste razumeli.

Ampak upam, da boste pocasi, po tem, ko ste opazili, da se da na tak nacin debatitiranja kot ga imate, "dokazati" karkoli, zaceli pisati dokaze in ne kupe nekih brezveznih trditev. Lahko gremo sicer zaradi mene cez cel repertoar tropskega sadja in tudi preko zelenjave, ce je pac to edini nacin, da razumete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

Multivac ocitno nima smisla za humor, kajne zmist? lol. Dejmo fantje preiti nazaj na temo. Smo prevec preusmerili na cisto druge stvari, kot da nam dolocena debata oziroma tema ni pogodu.

Kumbaja ::

maldic je izjavil:

Ni dovolj prebrat clanek. Si kaj preveril ce je res? Ali samo prebral in zadeva zakljucena? Verjames kar tako, ker je nekdo odobril, pa ne ves nic o njih. Sej tudi nekateri troli tukaj odobravajo in spodbujajo druge v spikanje, ceprav se sami ne bodo.


Hočeš povedat, da si ti s svojim eskpertnim znanjem izvedel neodvisno revizijo cepiva skladno z metodologijo ter o tem objavil preverljive podatke, da se lahko preričamo o tem, da odobritev ni FDA ni ustrezna?

maldic je izjavil:

Se nekaj bi dodal k opisu zgoraj, kar pise tudi na wikipediji pa tudi sicer sem sam opazil. Dobro si zapomnejo tuje ideje in jih kar pogosto ponavljajo in predstavijo kot svoje. Njihova slabost je, da se scasoma nabere zelo veliko lazi, ki jih izrecejo in ki jih je scasoma zelo tezko kontrolirati. Se dobro, da ima slotech zgodovino komentarjev. Z drugimi so prijazni samo kadar imajo od tega korist. Z vsemi drugimi so vecinoma arogantni. Ljudi, ki jih imajo za prijatelje so pripravljeni tudi prevarati, izdati, sedeti za isto mizo in jim za hrbtom ogovarjati ali kot je recimo laganje, goljufanje, itd. So zelo dobri "glumci" oziroma se znajo zelo dobro pretvarjati. Vcasih se sploh ne zavedajo, da lahko s svojim pocetjem skodijo drugim, saj jim manjka sposobnosti, da se vzivijo v druge, oziroma pomankanje empatije. Ce se te psihicne motnje odkrijejo pravocasno se lahko uspesno zdravijo.

ja in točno zato so blodnje, ki jih širite antivax fanatiki odlično čtivo za veliko potrebo po zajtrku. Pravijo, da je smeh pol zdravja, tako da dokler boste take pisali se mi v kombinaciji s cepivom tudi CORONE ni za bat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

maldic ::

Seveda ne, ampak se mi zdi, da tukaj v tej temi ni potrebno zamikat cilj in postavljat vedno nedosegljive zahteve in standarde. Saj po taksnem nacinu zamikanja cilja in vedno novih nemogocih zahtev bi lahko celo Einsteina ali koga najbolj sposobnega prikazal za ne dovolj dobrega, da bi imel pravico grajat?

Kumbaja ::

Kaj se zdaj zmišljušeš? postavljanje nedosegljivih zahtev in standardov je antivax specialiteta.

Na uradne informacije o dobritvi s strani FDA si se odzval s tem ali smo dejansko preverili če njihove ugotovitve držijo. A bomo zdaj ugotovili, da tudi ti nisi popolnoma nič preveril ampak samo malo na pamet nakladaš?

maldic ::

Ali morda uporabljas taktiko, ki ji pravijo napačno logično sklepanje, poznano kot premikanje cilja, s čimer vas prepričajo, da niste dovolj dobri? Postavljajo vam nemogoče zahteve in standarde, ki jih s pridom uporabljajo proti vam. Njihova pričakovanja se spreminjajo, kakor se jim zljubi, v resnici pa vas vzgajajo v svoje podložnike. To taktiko sicer uporabljajo napadalni narcisi in sociopati. Tako da boljse ce tega ne uporabljas, lol, ce zelis zgledat prišteven. Sej lahko cisto normalno debatiramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Kumbaja ::

Odličen opiz antivax pristopa, ki smo ga deležni v tej in sorodnih temah. Hvala za tole, super napisano.

multivac ::

Kumbaja je izjavil:

Kaj se zdaj zmišljušeš? postavljanje nedosegljivih zahtev in standardov je antivax specialiteta.

Na uradne informacije o dobritvi s strani FDA si se odzval s tem ali smo dejansko preverili če njihove ugotovitve držijo. A bomo zdaj ugotovili, da tudi ti nisi popolnoma nič preveril ampak samo malo na pamet nakladaš?


Nedosegljivih?

Kaj pa je nedosegljivega o vsaj 5 let kliničnih študij preden se odobri novel cepivo za odrasle in nato še ene 2-3 leta preden se na nosečnice?
Zahtevamo standardno dosedanjo prakso.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kumbaja ::

Ne bi raje 20 let, pa še 30 za nosečnice, pa potem še najmanj 50 za antivax mutivode? Vidim pa da imaš podobne želje kot naš Jajo, čim manj rešitev da bomo lahko imeli čim daljši lockdown.

multivac ::

Lockdown je čisto politična odločitev.
Švedska ni imela nobenega omembe vrednega lockdowna in je dala virus skozi dokaj trivialno.

50 let je že malo preveč. Dobre prakse so tam 5-10 let.
Kar pa ni dobra praksa je 1 leto, z nedokončanimi kliničnimi študijami.

Če ti to ni jasno, ne vem na kakšen način ti še sporočiti, da si neumen.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LightBit ::

Švedska je super. Pa še manj antivaxerjev je tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

Kumbaja ::

multivac je izjavil:

Lockdown je čisto politična odločitev.
Švedska ni imela nobenega omembe vrednega lockdowna in je dala virus skozi dokaj trivialno.

50 let je že malo preveč. Dobre prakse so tam 5-10 let.
Kar pa ni dobra praksa je 1 leto, z nedokončanimi kliničnimi študijami.

Če ti to ni jasno, ne vem na kakšen način ti še sporočiti, da si neumen.


Normalno, daje švedska dala zadeve čes kot jih je. Imajo bistveon manjši delež TIK-TOK ekspertov in antivax kekcev tvojega kova.

Kako zabit moraš bit, da je pa zate dobra praksa 10 let lockdownov, če obstajajo možnosti cepiv in zdravil, je pa druga zgodba.

JE pa zanimivo kako veselo lažeš, ker si ravno danes izjavil, da se ti zdi cepljenje zdi brezveze, ker bo še letos na voljo zdravilo. Kaj pa 10 let študij? ccccc....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

maldic ::

Taksne zalitve ne sodijo sem, ceprav jih nekateri zapakirate v "humor" ali hec. Tudi sociopatske znacilnosti bi se lahko najprej zdravile, preden taki osebki zacnejo pametovat po forumu. Najbolj nori pa najbolj pametujejo drugim kaj in kako pocet. Noro. Vsak se lahko sam odloci. Ne rabis vsiljevat svojega mnenja. Zarad mene lahko vzems tudi dozo multivaca in drugih, samo da bos bolj pomirjen in zadrzal to svojo agresivnost.

HappyPills ::

Vostok je res prav revez. Nobena teorija se ne obdrzi. Ze 3 leta se matra.
Tapka in tapka po tipkovnici in nic.

Se pomnite kako je trdil da virus dobi le azijski moski al pa da bo vsa drama s covidom ferik marca 2020 ker tako elie hocejo.

Pepperidge remembers.

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Lockdown je čisto politična odločitev.
Švedska ni imela nobenega omembe vrednega lockdowna in je dala virus skozi dokaj trivialno.
Spet LAŽEŠ. 90% Švedov je precepljenih in ti bi se primerjal z njimi. Bedaki tvojega kova jim fekalije ponoči pucajo, medtem ko se oni cepijo.

sbawe64 ::

52% pa res.
Ne verjami vsega, kar reče Logarjeva.


Tako je pisalo včeraj ob 17ti uri
https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Logarjeva ocenjuje, da smo pri cepljenju pozni, saj smo slabši od številnih evropskih držav. "Zanimivo je, da smo dolgo poslušali o tem, kako je na Švedskem, zdaj, ko je tam precepljenost skoraj 90-odstotna, pa primerjava s Švedsko ni več tako popularna," je še dejala Logarjeva.

Kasneje so zgornje izbrisali, potem ko so bralci v komentarjih pisali prave številke.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Aston_11 ::

Proti logarjevi je multivac pinocchio.

maldic ::

Men je najbolj zanimivo spremljat tele trol racune in pogledat njihovo zgodovino komentarjev, ce imajo znacilnosti, ki so zgoraj opisane za sociopate. Neverjetno koliko jih je. Vsak lahko prebere. Seveda ne verjamem, da jih je toliko ampak, da imajo verjetno vec accountov. Njihova slaba tocka je, da se veckrat ne morejo zadrzat svoje agresije in zalitev, pa lazi. Te tri lastnosti jih hitro odkrijejo. Seveda te lastnosti se niso dovolj. So pa se stevilne druge lastnosti, ki jim je skupna, kot receno je vse opisano zgoraj v dolgem komentarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

feryz ::

Kako že gre tista pesem?
Prašičem popuščajo živci?
Glede na poročila s terena, da se vakserjem slabo piše v boju s korono, bi bil tudi jaz zelo živčen pred zimo. Že z dvemi šusi, kaj šele z vsemi boosterji, ki sledijo.

LightBit ::

sbawe64 je izjavil:

52% pa res.
Ne verjami vsega, kar reče Logarjeva.


Tako je pisalo včeraj ob 17ti uri
https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Logarjeva ocenjuje, da smo pri cepljenju pozni, saj smo slabši od številnih evropskih držav. "Zanimivo je, da smo dolgo poslušali o tem, kako je na Švedskem, zdaj, ko je tam precepljenost skoraj 90-odstotna, pa primerjava s Švedsko ni več tako popularna," je še dejala Logarjeva.

Kasneje so zgornje izbrisali, potem ko so bralci v komentarjih pisali prave številke.

Logarjeva je malo pretiravala, ampak z enim odmerkom je cepljenih več kot 80% odraslih. Precej verjetno bo večina prišla tudi na drug odmerek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

multivac ::

Kumbaja je izjavil:



Normalno, daje švedska dala zadeve čes kot jih je. Imajo bistveon manjši delež TIK-TOK ekspertov in antivax kekcev tvojega kova.

Kako zabit moraš bit, da je pa zate dobra praksa 10 let lockdownov, če obstajajo možnosti cepiv in zdravil, je pa druga zgodba.

JE pa zanimivo kako veselo lažeš, ker si ravno danes izjavil, da se ti zdi cepljenje zdi brezveze, ker bo še letos na voljo zdravilo. Kaj pa 10 let študij? ccccc....


Čak, a je niste kurcali še pol leta nazaj?

Kako je ta lockdown povezan z covidom?

Saj sem povedal. Če imam na voljo nepreverjeno cepivo in nepreverjeno zdravilo, raje vzamem nepreverjeno zdravilo. Na srečo večina od nas ne bo rabila ne enega ne drugega.

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Lockdown je čisto politična odločitev.
Švedska ni imela nobenega omembe vrednega lockdowna in je dala virus skozi dokaj trivialno.
Spet LAŽEŠ. 90% Švedov je precepljenih in ti bi se primerjal z njimi. Bedaki tvojega kova jim fekalije ponoči pucajo, medtem ko se oni cepijo.


V prvih dveha valih švedska ni imela nobenega cepljenega in niti niso vodje zahtevali zaklep države.
To kar se sedaj dogaja tam gor ni ista švedska.

Če mene vrpašaš jim je IMF prišel do živega. V prvih dveh valih je bilo vrjetno preveč kaosa, da za vse ovčke spravit v ogrado. Sedaj pa ne več.
Vsi moramo pod iglo.

Je pa precej očitno, da tu gre za nekaj drugega.

Resen spopad z virusem bi zahteval cepljenje ogroženih najprej.
Elita pa želi pocepit vse nad 6 meseci starosti.

Več kot očitno, da ta cepiva služijo nečemu drugemu, ne varnosti pred virusem.
Vedno bolj prepričan sem, da bo temu res tako.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Unchancy ::

feryz je izjavil:

Kako že gre tista pesem?
Prašičem popuščajo živci?
Glede na poročila s terena, da se vakserjem slabo piše v boju s korono, bi bil tudi jaz zelo živčen pred zimo. Že z dvemi šusi, kaj šele z vsemi boosterji, ki sledijo.

Koliko ene introspekcije je na forumu. Od preproščine feryz do psihopatov z Maldivov in Mutibariča.
Poslastica za psihiatrično stroko. Naj jim nekdo pošlje link na tale Antivexx mambo džambo portal.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

robi123123 ::

49106 ::

Ženske, ki cepivo prejmejo v prvem trimesetru, splavijo 8x pogosteje.

Influenza je otrokom bolj nevarna kot covid. Če imate demografijo, ki ni ogrožena, zakaj bi jih ogrozili s cepivom?





Pri vsakem zdravljenju je potrebno gledati s treh zorbih kotov:

Ali je varno, ali deluje in ali zdravljenje potrebuješ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

49106 ::

Če ste precepili večino prebivalstva(Izrael, Sejšeli (v obeh je izbruh delte));
zakaj imate še vedno izbruhe.
Zakaj bi jim dali treji odmerek iste stvari, ki ni delovala pri prvih dveh odmerkih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kopriwa ::

49106 je izjavil:

Ženske, ki cepivo prejmejo v prvem trimesetru, splavijo 8x pogosteje.

Boš podkrepil z znanstveno raziskavo? Povezavo na recenziran članek ali več njih? Al je soseda splavila, pa od Marte najboljša frendica tudi.

hendriks ::

https://www.forbes.com/sites/joewalsh/2...

Jp, USA gre zelo dobro kar se zasedenosti bolnišnic tiče.

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/...

29x večja šansa, da necepljeni pristanete v bolnici. Cepivo seveda ne deluje! :))

multivac ::

Prosim nehaj s temi CDC podatki. Smo jih že tolikokrat zasačili z manipuliranjem.
Isto velja za nosečnice. Izvajali so manipulacijo in postavljali kasnejše nosečnice v prvo trimesečje, da pripkrijejo splave.

Smo že vse dvakrat prediskutirali, sam vi niste na tekočem.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

49106 ::

kopriwa je izjavil:

49106 je izjavil:

Ženske, ki cepivo prejmejo v prvem trimesetru, splavijo 8x pogosteje.

Boš podkrepil z znanstveno raziskavo? Povezavo na recenziran članek ali več njih? Al je soseda splavila, pa od Marte najboljša frendica tudi.

Gre za povzetek prvih nekaj minut Dr. na posnetku.

kopriwa ::

49106 je izjavil:

kopriwa je izjavil:

49106 je izjavil:

Ženske, ki cepivo prejmejo v prvem trimesetru, splavijo 8x pogosteje.

Boš podkrepil z znanstveno raziskavo? Povezavo na recenziran članek ali več njih? Al je soseda splavila, pa od Marte najboljša frendica tudi.

Gre za povzetek prvih nekaj minut Dr. na posnetku.

Torej, da se bodo vsi lahko prepričali, kako ta zdravnik in ti klatita neumnosti in laži, bom zapisal vse relevantne podatke. Link na video objavljen zgoraj. Ob 5:32 zdravnik pove, da podatek, ki ga izreče (da se delež splava poveča z 10 na 80% po cepljenju) lahko najdemo v reviji The New England Journal of Medicine. Malo uporabimo google in najdemo sledeči članek z naslovom: "Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons". Predvidevam, da zdravnik referira na dotičnega.

Na hitro poglejmo opis rezultatov (pod "Results", da ti olajšam), citiram: "Although not directly comparable, calculated proportions of adverse pregnancy and neonatal outcomes in persons vaccinated against Covid-19 who had a completed pregnancy were similar to incidences reported in studies involving pregnant women that were conducted before the Covid-19 pandemic". Če si končal gimnazijo bi to moral razumeti. Če to ne gre, google translate.

Še zaključek ("Conclusions"), citiram: "Preliminary findings did not show obvious safety signals among pregnant persons who received mRNA Covid-19 vaccines. However, more longitudinal follow-up, including follow-up of large numbers of women vaccinated earlier in pregnancy, is necessary to inform maternal, pregnancy, and infant outcomes." Preberi si to, 1000x če je potrebno da boš razumel, besedo za besedo. Prosi za pomoč, če je preveč zahtevna naloga. Naj te ne bo sram.

In še številke za konec: Od 827 nosečnic, katerih zaključek nosečništva je zajela ta delna raziskava, se je 104 končalo s spontanim splavom pred 20 tednom nosečnosti. To je 12.6%. V tabeli 4 imaš tudi primerjavo s splošno statistiko deleža spontanih splavov pred 20 tednom nosečnosti (pred pandemijo, da ti bo lažje), ki po ocenah znaša med 10-26%, odvisno od mnogo faktorjev.

Vprašanje zate, kje je sedaj tisto zdravnikovo famozno povečanje od 10 na 80%? In kje v tem članku lahko najdem podatek, da (te še enkrat citiram): "Ženske, ki cepivo prejmejo v prvem trimesetru, splavijo 8x pogosteje."?

49106 ::

Vprašanje zate, kje je sedaj tisto zdravnikovo famozno povečanje od 10 na 80%?


To boš moral vprašati dotičnega zdravnika. Jaz sem samo strnil, kar je povedal v prvih petih minutah posnetka. Dalje nisem gledal. Upam, da je res samo lapal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

multivac je izjavil:

Prosim nehaj s temi CDC podatki. Smo jih že tolikokrat zasačili z manipuliranjem.
Isto velja za nosečnice. Izvajali so manipulacijo in postavljali kasnejše nosečnice v prvo trimesečje, da pripkrijejo splave.

Smo že vse dvakrat prediskutirali, sam vi niste na tekočem.

 Fix you.

Fix you.

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Če ste precepili večino prebivalstva(Izrael, Sejšeli (v obeh je izbruh delte));
zakaj imate še vedno izbruhe.
Zakaj bi jim dali treji odmerek iste stvari, ki ni delovala pri prvih dveh odmerkih.

Sej je ensotavno.
Ne veš kako se širijo virusi..
NE veš kod v fašistični državi dela za bogate jude..
Na koncu pa tretji odberk, jasno "večkrat rečeno", za kaj / koga je namenjen.
Ko se vzmešaš v miselnem konceptu ene lokalne slovenije in potem daš v koncept izraela se na koncu izrodi nekaj takega...
 Fixed

Fixed

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

c3p0 ::

hendriks je izjavil:


29x večja šansa, da necepljeni pristanete v bolnici. Cepivo seveda ne deluje! :))


Cepivo deluje, dolgoročni stranski učinki še sicer niso raziskani, dobivamo le neko medlo sliko, informacije se zadržujejo in prilagajajo. Ampak zakaj bi cepil 12 letnike?
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17027914 (4553) globoko grlo
»

Indija prva odobrila DNK cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
137501 (3994) Pithlit
»

V EU odobrili še drugo cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
277720 (5958) vostok_1
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910541 (8131) gus5

Več podobnih tem