» »

V ZDA Pfizerjevo cepivo proti covidu-19 dobilo redno dovoljenje

««
3 / 12
»»

Conini ::

zmist je izjavil:

Pac vzami statistike v roke, sploh izraelska je zabavna, o obisku bolnic s strani cepljenih in necepljeni in preracunaj. Meni je enkrat manjsa moznost, da koncam na respiratorju cisto dovolj ucinkovito cepivo.


Kje si ti dobil 1x manjša možnost??

https://siol.net/digisvet/novice/izrael...

Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!

uvodV?? ::

Kje je strudl zdej, se bo cepil?

c3p0 ::

Conini je izjavil:


Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!


OK, zakaj pa potem cepiti otroke? Sploh zdrave.

Aston_11 ::

c3p0 je izjavil:

Conini je izjavil:


Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!


OK, zakaj pa potem cepiti otroke? Sploh zdrave.
Ti bi bolane cepil? Ta je nova na pladnju blodenj. In verjetno ti je povsem jasno, ali bo in kdo od otrok (definiraj starost) bo zbolel in kdo ne in seveda se ti v antivax slogu jebe za to?

bysaRD ::

Prebiram komentarje na več forumih.... Če sem kaj ugotovil je to, da so cepilci VELIKO bolj agresivni od necepilcev. A se lahko vsak sam odloči?

Mr.B ::

bysaRD je izjavil:

Prebiram komentarje na več forumih.... Če sem kaj ugotovil je to, da so cepilci VELIKO bolj agresivni od necepilcev. A se lahko vsak sam odloči?

Sej te noben ne sili cepit. Necepilci pač imate demenco, in ponavljate iste argumente, ki so bili še večkrat postavljeni na bolj folija okoli glave dokazovanje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gus5 ::

multivac je izjavil:

Sploh ne vem, če je v takšnem času bil sprejet sploh kakšen še bolj benigen pharma pripravek.
Zakaj se oglašaš, če ne veš? :))

c3p0 ::

Aston_11 je izjavil:


Ti bi bolane cepil? Ta je nova na pladnju blodenj. In verjetno ti je povsem jasno, ali bo in kdo od otrok (definiraj starost) bo zbolel in kdo ne in seveda se ti v antivax slogu jebe za to?


Genius, govorim o tistim s pridruženimi boleznimi, ki bi vsaj v teoriji lahko bili bolj ogroženi.

feryz ::

Conini je izjavil:

Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!
Kaj se pa dereš? Popuščajo živci?
Počakaj še en mesec, da vas začnejo cepce po bolnicah vlačiti. Se boš takrat drl.

Sicer pa je jerala že izračunal, da bodo izumili 22.12 2021 ob 17 32 novo zdravilo proti covidu in bo vse rešeno. Fajzer, seveda, kdo drug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Kumbaja ::

kuvanasarma je izjavil:

On August 23, 2021, FDA approved the biologics license application (BLA) submitted by
BioNTech Manufacturing GmbH for COMIRNATY (COVID-19 Vaccine, mRNA) for active
immunization to prevent COVID-19 caused by SARS-CoV-2 in individuals 16 years of age and
older.


Škoda energije, Coolbits ima težave z razumevanje angleškega jezika in potem so takšne napačne interpretacije na dnevnem redu.

Mr.B ::

feryz je izjavil:

Conini je izjavil:

Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!
Kaj se pa dereš? Popuščajo živci?
Počakaj še en mesec, da vas začnejo cepce po bolnicah vlačiti. Se boš takrat drl.

Sicer pa je jerala že izračunal, da bodo izumili 22.12 2021 ob 17 32 novo zdravilo proti covidu in bo vse rešeno. Fajzer, seveda, kdo drug.

Kaj misliü da bo razmerje tistih cepljenih v bolnic proti tistim necepljenimi v bolnicimi kaj bolj v korist necepljenih8-O Ok imas statisticno moznost, da bo pri 90% precepljensoti vecina v bolnici cepljenih :|
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

no comment ::

feryz je izjavil:


Sicer pa je jerala že izračunal, da bodo izumili 22.12 2021 ob 17 32 novo zdravilo proti covidu in bo vse rešeno. Fajzer, seveda, kdo drug.

Hvala bogu. Upajmo, da bo zdravilo tako, ki bo pomagalo tudi, ko boš že čisto pri koncu. Da ne bo treba zdravnikom razlagati anticepilcem, ki so tik "check-outom", da so strah pred strašno iglo/tableto žal premagali prepozno...

feryz ::

Jaz sem tik pred koncem že skoraj 50 let. Še enih toliko, potem bo pa res dost.

c3p0 ::

feryz je izjavil:


Sicer pa je jerala že izračunal, da bodo izumili 22.12 2021 ob 17 32 novo zdravilo proti covidu in bo vse rešeno. Fajzer, seveda, kdo drug.


Vmes pa se trudijo ivermectin rebrandat, da ga bodo lahko patentirali in prodajali kot nekaj novega.

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Conini je izjavil:


Cepljenje predvsem varuje pred težjim potekom bolezni. Spet – ne vseh in ne za vedno, kar ponovno dokazujejo uradne izraelske številke: med starejšimi od 60 let v Izraelu je pogostost težjega poteka bolezni 16,6 na sto tisoč prebivalcev med cepljenimi in 98,5 med necepljenimi.

RAZLIKA JE SKORAJ 6x!


OK, zakaj pa potem cepiti otroke? Sploh zdrave.
Ti bi bolane cepil? Ta je nova na pladnju blodenj. In verjetno ti je povsem jasno, ali bo in kdo od otrok (definiraj starost) bo zbolel in kdo ne in seveda se ti v antivax slogu jebe za to?


A niso tisti s pridruženimi boleznimi kritični? Drugi del prispevka je še bolj bolan kot prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Unchancy ::

c3p0 je izjavil:

feryz je izjavil:


Sicer pa je jerala že izračunal, da bodo izumili 22.12 2021 ob 17 32 novo zdravilo proti covidu in bo vse rešeno. Fajzer, seveda, kdo drug.


Vmes pa se trudijo ivermectin rebrandat, da ga bodo lahko patentirali in prodajali kot nekaj novega.


Varianta za krave in konje je na voljo v najbližji kmetijski zadrugi. Vabljeni na degustacijo v času martinovanja ob kozarčku mladega vina. Reševalna vozila bodo pripravljena.

apfelstrudl ::

uvodV?? je izjavil:

Kje je strudl zdej, se bo cepil?

Me veseli da si obseden z mano, psiho.

Štrudl ima dosti prerekanja s stenami in zadnje čase vsake toliko zgolj ob kofetu uživa v branju butastih nebuloz spisanih v greznici imenovani Slo-tech.
Tukaj gor je namreč zgolj par inteligentnih posameznikov (na obeh straneh - med cepljenimi in med skeptiki) pomešanih med takimi radikalnimi idioti, da se talibani skrijejo pred vami.
In s takimi se ne da debatirat, pa če se človek na obrvi postavi in zapleše jig. Saj bodo tudi ostali ki se še nekaj trudijo metat kako konstruktivno debato tole kmalu pogruntali.

Pa če že sprašuješ. Ne, ne bom se cepil. Sem že tisočkrat napisal tle gor, da sem prebolel zadevo (in sem po raziskavah bolj zaščiten kot cepljeni).
Tako da, ti podarim moje "odmerke" - saj veš, bo treba poživitvena špikanja delat.

Ti pa, za božjo voljo, nehaj že enkrat sanjati štrudla. Saj me veseli, da me imaš tako rad ampak mene resno boli patak zate.
In tole je že resno vprašanje tvojega psihičnega stanja, da iščeš štrudla po tabli praktično 1 mesec za njegovim zadnjim prispevkom. Ti da mislit...

49106 ::

Ne vem kdo je bolj neumen, povprečen flatearther ali povprečen waxer. Tako eni kot drugi so nasedli propagandi, s tem da ima povprečen flatearther toliko soli v glavi, da se ne trudi na vse pretege druge prepričat, da je zemlja ploščata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Massacra je izjavil:

Drži, da jih je 1x, tudi 2x manj, a to ne spremeni dejstva, da jih je že kar dosti. In številke hospitaliziranih cepljenih naraščajo, ne padajo!

Vodim statistiko hospitaliziranih za Ontario od 13.8. (9 fully vacvinated) in 21.8. (23 fully vaccinated).
Partly vaccinated hospotaliziranih pa je 21.8. devet (9), 13.8. pa hih je bilo šest(6).

Necepljenih je trenutno v bolnicah seveda 70%.

A kaj delajo tam POLNO CEPLJENI in zakaj se je njihovo število podvojilo v manj kot tednu dni?


Cisto preprosto, cepivo ni insekticid, kjer pospricas in zuzelke padajo iz sten. Cepivo samo nauci tvoj imunski sistem, kaj mora napasti (ali ce hoces, nauci zid, kako jih naj pobija, ce imas zid, ki ni ucljiv, pac ne bo pobijal zuzelk). Oz., ce imas v kurcu imunski sistem, potem zaleze manj. Ker se delta mnogo hitreje mnozi imunski sistem tezje brani in prag za "v kurcu" imunski sistem se je dvignil, razen tega pa se okuzi tudi vec ljudi kot sicer. Skratka pricakovanja antivaxerjev so, da je cepivo insekticid, in pametujejo okrog tega, gre pa samo za nerazumevanja kaj cepiva sploh so, kar je spet se dodaten idiotizem iz njihove strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

zmist je izjavil:


Ampak, ce imas v kurcu imunski sistem, potem ti nic ne pomaga.


Ravno v tem primeru mora cepivo pomagat, ker tisti z dobrim imunskim sistemom cepiva ne potrebujemo.

c3p0 ::

Unchancy je izjavil:


Varianta za krave in konje je na voljo v najbližji kmetijski zadrugi. Vabljeni na degustacijo v času martinovanja ob kozarčku mladega vina. Reševalna vozila bodo pripravljena.


“Animal drugs are highly concentrated for large animals and can be highly toxic in humans” -- Škodljivi medicinski nasveti brez ustrezne izobrazbe, se lahko krepko kaznujejo.

zmist ::

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:


Ampak, ce imas v kurcu imunski sistem, potem ti nic ne pomaga.


Ravno v tem primeru mora cepivo pomagat, ker tisti z dobrim imunskim sistemom cepiva ne potrebujemo.


Se vedno se bo odzval hitreje, to je naslednje nerazumevanje antivaxerjev in predvsem narcisov, ki so prevec supermana gledali; 100% imunskega sistema ni.

c3p0 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Varianta za krave in konje je na voljo v najbližji kmetijski zadrugi. Vabljeni na degustacijo v času martinovanja ob kozarčku mladega vina. Reševalna vozila bodo pripravljena.


“Animal drugs are highly concentrated for large animals and can be highly toxic in humans” -- Škodljivi medicinski nasveti brez ustrezne izobrazbe, se lahko krepko kaznujejo.


No vsaj zajedalcev od katerih jih srbi rit ne bojo imeli :)) Sicer sem pa o teh idiotih v ZDA, ki jih potem vozijo v bolnisnice, ze pisal v neki drugi antivax temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:


Ampak, ce imas v kurcu imunski sistem, potem ti nic ne pomaga.


Ravno v tem primeru mora cepivo pomagat, ker tisti z dobrim imunskim sistemom cepiva ne potrebujemo.


Se vedno se bo odzval hitreje, to je naslednje nerazumevanje antivaxerjev in predvsem narcisov, ki so prevec supermana gledali; 100% imunskega


Napisal si, da ti nič ne pomaga. Jaz sem napisal, da če komu, mora cepivo pomagati tistim z slabim imunskim sistemom. Tisti, ki imamo dober imunski sistem, cepiva ne potrebujemo in če že zbolimo, nosimo sami posledice za naše dejanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

bysaRD je izjavil:

Prebiram komentarje na več forumih.... Če sem kaj ugotovil je to, da so cepilci VELIKO bolj agresivni od necepilcev. A se lahko vsak sam odloči?


Da, zato ker so antivaxerji zaljitev za intelekt, razen tega, da so nerazgledani in bullshitirajo na polno, se lepijo lazi in tudi sami lazejo. Nekaterim nam to pac dviga tlak.

Unchancy ::

c3p0 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Varianta za krave in konje je na voljo v najbližji kmetijski zadrugi. Vabljeni na degustacijo v času martinovanja ob kozarčku mladega vina. Reševalna vozila bodo pripravljena.


“Animal drugs are highly concentrated for large animals and can be highly toxic in humans” -- Škodljivi medicinski nasveti brez ustrezne izobrazbe, se lahko krepko kaznujejo.


V prejšnji objavi so lahko namesto sarkazma videli medicinski nasvet samo člani kluba Zaprti oddelek Polje. Je danes tam dan prostega interneta?

zmist ::

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:


Ampak, ce imas v kurcu imunski sistem, potem ti nic ne pomaga.


Ravno v tem primeru mora cepivo pomagat, ker tisti z dobrim imunskim sistemom cepiva ne potrebujemo.


Se vedno se bo odzval hitreje, to je naslednje nerazumevanje antivaxerjev in predvsem narcisov, ki so prevec supermana gledali; 100% imunskega


Napisal si, da ti nič ne pomaga. Jaz sem napisal, da če komu, mora cepivo pomagati tistim z slabim imunskim sistemom. Tisti, ki imamo dober imunski sistem, cepiva ne potrebujemo in če že zbolimo, nosimo sami posledice za naše dejanje.


Ja, pa vejico sem tudi izpustil.

49106 ::

zmist je izjavil:

bysaRD je izjavil:

Prebiram komentarje na več forumih.... Če sem kaj ugotovil je to, da so cepilci VELIKO bolj agresivni od necepilcev. A se lahko vsak sam odloči?


Da, zato ker so antivaxerji zaljitev za intelekt, razen tega, da so nerazgledani in bullshitirajo na polno, se lepijo lazi in tudi sami lazejo. Nekaterim nam to pac dviga tlak.


Žaljitev :)) A si ziher, da ti tlak ne dviguje nepokorščina, ti, ti, fašistek.

zmist ::

49106 je izjavil:


Žaljitev :)) A si ziher, da ti tlak ne dviguje nepokorščina, ti, ti, fašistek.


Ja, laznjivec si, za zgornji post sem napisal: "ce imas v kurcu imunski sistem, potem zaleze manj". Sicer pa spet trolas, tako, da sva kar opravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

Spet sodiš druge po sebi. Ne se pritoževat, ko te spet prijavim, da delaš zgago.

zmist je izjavil:

Ja, laznjivec si, za zgornji post sem napisal: "ce imas v kurcu imunski sistem, potem zaleze manj".


Lažeš. Napisal si, da ti nič ne pomaga. Da zaleže manj, ima popolnoma drugačen vsebinski pomen.

zmist je izjavil:


Ampak, ce imas v kurcu imunski sistem, potem ti nic ne pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

c3p0 ::

Unchancy je izjavil:


V prejšnji objavi so lahko namesto sarkazma videli medicinski nasvet samo člani kluba Zaprti oddelek Polje. Je danes tam dan prostega interneta?


Tell that to the judge.

FireSnake ::

zmist je izjavil:

Massacra je izjavil:

Drži, da jih je 1x, tudi 2x manj, a to ne spremeni dejstva, da jih je že kar dosti. In številke hospitaliziranih cepljenih naraščajo, ne padajo!

Vodim statistiko hospitaliziranih za Ontario od 13.8. (9 fully vacvinated) in 21.8. (23 fully vaccinated).
Partly vaccinated hospotaliziranih pa je 21.8. devet (9), 13.8. pa hih je bilo šest(6).

Necepljenih je trenutno v bolnicah seveda 70%.

A kaj delajo tam POLNO CEPLJENI in zakaj se je njihovo število podvojilo v manj kot tednu dni?


Cisto preprosto, cepivo ni insekticid, kjer pospricas in zuzelke padajo iz sten. Cepivo samo nauci tvoj imunski sistem, kaj mora napasti (ali ce hoces, nauci zid, kako jih naj pobija, ce imas zid, ki ni ucljiv, pac ne bo pobijal zuzelk). Oz., ce imas v kurcu imunski sistem, potem zaleze manj. Ker se delta mnogo hitreje mnozi imunski sistem tezje brani in prag za "v kurcu" imunski sistem se je dvignil, razen tega pa se okuzi tudi vec ljudi kot sicer. Skratka pricakovanja antivaxerjev so, da je cepivo insekticid, in pametujejo okrog tega, gre pa samo za nerazumevanja kaj cepiva sploh so, kar je spet se dodaten idiotizem iz njihove strani.


Zopet sebw opisuješ!
Kar koli objaviš je idiotizem.
Sploh bereš kaj za sabo?

zmist je izjavil:

bysaRD je izjavil:

Prebiram komentarje na več forumih.... Če sem kaj ugotovil je to, da so cepilci VELIKO bolj agresivni od necepilcev. A se lahko vsak sam odloči?


Da, zato ker so antivaxerji zaljitev za intelekt, razen tega, da so nerazgledani in bullshitirajo na polno, se lepijo lazi in tudi sami lazejo. Nekaterim nam to pac dviga tlak.


Hahaha, avtobiografija na polno :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmist ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

c3p0 ::

zmist je izjavil:

.


Pri takih postih ti "dekl odpre" in potem greš takoj brisat nazaj? Vzami si raje minutko, pojdi na čik (gotovo kadiš), se vrni in še enkrat razmisli ali bi kliknil na gumb "pošlji".

zmist ::

FireSnake je izjavil:

zmist je izjavil:

Massacra je izjavil:

Drži, da jih je 1x, tudi 2x manj, a to ne spremeni dejstva, da jih je že kar dosti. In številke hospitaliziranih cepljenih naraščajo, ne padajo!

Vodim statistiko hospitaliziranih za Ontario od 13.8. (9 fully vacvinated) in 21.8. (23 fully vaccinated).
Partly vaccinated hospotaliziranih pa je 21.8. devet (9), 13.8. pa hih je bilo šest(6).

Necepljenih je trenutno v bolnicah seveda 70%.

A kaj delajo tam POLNO CEPLJENI in zakaj se je njihovo število podvojilo v manj kot tednu dni?


Cisto preprosto, cepivo ni insekticid, kjer pospricas in zuzelke padajo iz sten. Cepivo samo nauci tvoj imunski sistem, kaj mora napasti (ali ce hoces, nauci zid, kako jih naj pobija, ce imas zid, ki ni ucljiv, pac ne bo pobijal zuzelk). Oz., ce imas v kurcu imunski sistem, potem zaleze manj. Ker se delta mnogo hitreje mnozi imunski sistem tezje brani in prag za "v kurcu" imunski sistem se je dvignil, razen tega pa se okuzi tudi vec ljudi kot sicer. Skratka pricakovanja antivaxerjev so, da je cepivo insekticid, in pametujejo okrog tega, gre pa samo za nerazumevanja kaj cepiva sploh so, kar je spet se dodaten idiotizem iz njihove strani.


Zopet sebw opisuješ!
Kar koli objaviš je idiotizem.
Sploh bereš kaj za sabo?


No recimo tole je primer, zakaj imam antivaxerje za cloveski poden. Nimajo prav ampak se vedno kr neki nabijajo. Se lahko na tem primeru skeptiki sami prepricate. Pac, nic jim ne mores verjeti, ker preprosto lazejo ves cas in z lazmi flikajo svoje neznanje. Tako, da upam, da svojo skepso resujete z uradnimi porocili, ne z njihovim bullshitom.

c3p0 je izjavil:

zmist je izjavil:

.


Pri takih postih ti "dekl odpre" in potem greš takoj brisat nazaj? Vzami si raje minutko, pojdi na čik (gotovo kadiš), se vrni in še enkrat razmisli ali bi kliknil na gumb "pošlji".


Ne, ne razumes, to je Messiahov priljubljeni nacin trolanja, samo post sem premikal na dno :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

Spet sodiš druge po sebi, ti lažnjivec :)) :)) :))

FireSnake je izjavil:


zmist je izjavil:



Da, zato ker so antivaxerji zaljitev za intelekt, razen tega, da so nerazgledani in bullshitirajo na polno, se lepijo lazi in tudi sami lazejo. Nekaterim nam to pac dviga tlak.


Hahaha, avtobiografija na polno :))




Nerazgledanost očita drugim, sam pa napiše lažnjivec in žaljitev. Nazaj v predmetno stopnjo osnovne šole moraš.

Prospekt ::



Poglavar laži je torej obrnil ploščo in sedaj bo ugotovil, da antivaxerji ne spremenijo mnenja, ko se soočijo z novimi informacijami.

Zato tudi FDA approval ne pomeni nič, ker za njih je itak vse zarota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prospekt ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Nerazgledanost očita drugim, sam pa napiše lažnjivec in žaljitev. Nazaj v predmetno stopnjo osnovne šole moraš.


Ne bom te gledal se tam, tako, da se bom povabilu izognil :))

josipdare ::

Prospekt je izjavil:



Zato tudi FDA approval ne pomeni nič, ker za njih je itak vse zarota.


Koliko FDA potrjenih drog pa so do sedaj ze morali umakniti s trga zaradi resnih stranskih ucinkov?

Prospekt ::

josipdare je izjavil:

Prospekt je izjavil:



Zato tudi FDA approval ne pomeni nič, ker za njih je itak vse zarota.


Koliko FDA potrjenih drog pa so do sedaj ze morali umakniti s trga zaradi resnih stranskih ucinkov?



Potem pa uživajte v 2021-2022 lockdownu. :)

josipdare ::

Prospekt je izjavil:




Potem pa uživajte v 2021-2022 lockdownu. :)


Ojoj, z zehanjem si bom se celjust izpahnil. Kaj ste res se zmeraj prisiljeni dolgocasiti s temi bedarijami? A res ne veste za obstoj izraela?

zmist ::

josipdare je izjavil:

A res ne veste za obstoj izraela?


Kaj pa je z izraelom?

Zimonem ::

josipdare je izjavil:

Prospekt je izjavil:



Zato tudi FDA approval ne pomeni nič, ker za njih je itak vse zarota.


Koliko FDA potrjenih drog pa so do sedaj ze morali umakniti s trga zaradi resnih stranskih ucinkov?

https://www.fda.gov/drugs/information-d...

feryz ::

Palestincem ne dovolijo cepiv. Ti si jih pa tako želijo.
Čeprav ..., o izraelskih problemih s korono beremo dnevno, sosedje pa nimajo teh težav. Ne cepiv, ne korone, ne problemov.

Unchancy ::

c3p0 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


V prejšnji objavi so lahko namesto sarkazma videli medicinski nasvet samo člani kluba Zaprti oddelek Polje. Je danes tam dan prostega interneta?


Tell that to the judge.

Of course Napoleon. Zainteresirane krave in konji čakajo v vrsti.

feryz je izjavil:

Palestincem ne dovolijo cepiv. Ti si jih pa tako želijo.
Čeprav ..., o izraelskih problemih s korono beremo dnevno, sosedje pa nimajo teh težav. Ne cepiv, ne korone, ne problemov.


Dokaz kako so Izraelci prijazni do Palestincev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

zmist ::

feryz je izjavil:

Palestincem ne dovolijo cepiv. Ti si jih pa tako želijo.
Čeprav ..., o izraelskih problemih s korono beremo dnevno, sosedje pa nimajo teh težav. Ne cepiv, ne korone, ne problemov.


Odlicno, evo drzava tvojih sanj, preseli se tja.

sbawe64 ::

feryz je izjavil:

Palestincem ne dovolijo cepiv. Ti si jih pa tako želijo.
Čeprav ..., o izraelskih problemih s korono beremo dnevno, sosedje pa nimajo teh težav. Ne cepiv, ne korone, ne problemov.

Novopečeni premier preko Twitterja vabi vse Pfizer dvotaktnike po petih mesecih na naslednjo dozo.

When we set out we hoped the question would be the results on the ground. The third vaccine protects us and can prevent harm to health and livelihoods. If five months have passed since the second vaccine - you are not protected. Get vaccinated immediately.


https://twitter.com/naftalibennett/stat...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Conini ::

feryz je izjavil:

Kaj se pa dereš? Popuščajo živci?
Počakaj še en mesec, da vas začnejo cepce po bolnicah vlačiti. Se boš takrat drl.


A necepljeni v bolnicah te kaj zanimajo? Pa zakaj ne?

PS: Derem? Ne, jaz se prav nič ne derem. Ti boš pa nehal budalit po forumih točno takrat, ko bo nekdo od bližnjih ali pa ti osebno hudo zbolel ali pa umrl.

feryz je izjavil:

Jaz sem tik pred koncem že skoraj 50 let. Še enih toliko, potem bo pa res dost.


50 let, pa tako zabit. Jao.

sbawe64 je izjavil:

feryz je izjavil:

Palestincem ne dovolijo cepiv. Ti si jih pa tako želijo.
Čeprav ..., o izraelskih problemih s korono beremo dnevno, sosedje pa nimajo teh težav. Ne cepiv, ne korone, ne problemov.

Novopečeni premier preko Twitterja vabi vse Pfizer dvotaktnike po petih mesecih na naslednjo dozo.

When we set out we hoped the question would be the results on the ground. The third vaccine protects us and can prevent harm to health and livelihoods. If five months have passed since the second vaccine - you are not protected. Get vaccinated immediately.


https://twitter.com/naftalibennett/stat...


Multivac, po slovensko, kar verjetno razmeš:
https://siol.net/digisvet/novice/izrael...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Conini ::

49106 je izjavil:


Žaljitev :)) A si ziher, da ti tlak ne dviguje nepokorščina, ti, ti, fašistek.


In zakaj je on zdaj fašist?
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17027914 (4553) globoko grlo
»

Indija prva odobrila DNK cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
137501 (3994) Pithlit
»

V EU odobrili še drugo cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
277721 (5959) vostok_1
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910541 (8131) gus5

Več podobnih tem