» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
34 / 35
»»

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.


Pa zna biti, da bo Gibraltar cisto OK primer za analizo. Trenutna situacija deluje kakor, da je obvladana. Okuzbe padajo, smrti prakticno ni itn. Ce bodo smrti zacele eksponentno rasti, kot so takrat, potem bo ze treba kaj premisliti. Dokler pa celo okuzbe padajo smrti pa prakticno se ni, pa je Gibraltar bolj reklama ze cepljenje kot kaj drugega.


Mhm, ampak je tudi reklama da PTC in testiranje ni strokoven ukrep ampak jebanje v glavo in ga je treba ignorirat in se borit proti njemu

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aha, lahko pa slovenijo ekstrapoliramo na Nemčijo in USA kajne? =)


Slovenija je že dovolj velika, da je vpliv tujcev zanemarljiv.
Seveda pa lahko ekstrapoliraš na državo, ki ima podobno starostno strukturo.


Aha, in to določaš ti da je Slovenija dovolj velika Gibraltar pa ne =)

Ok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.



Aha, lahko pa slovenijo ekstrapoliramo na Nemčijo in USA kajne? =)

Da USA, pac ne mores, tam je razgledanost res da blize tvojemu nivoju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.

Ko je bil Gibraltar precepljen in niso imeli poleti okuženih (kot jih tudi mi ne bi imeli, če bi imeli 60x manj ljudi), je bil pa najboljši primer, a ne da?

TheBlueOne je izjavil:

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.


Pa zna biti, da bo Gibraltar cisto OK primer za analizo. Trenutna situacija deluje kakor, da je obvladana. Okuzbe padajo, smrti prakticno ni itn. Ce bodo smrti zacele eksponentno rasti, kot so takrat, potem bo ze treba kaj premisliti. Dokler pa celo okuzbe padajo smrti pa prakticno se ni, pa je Gibraltar bolj reklama ze cepljenje kot kaj drugega.

No vidiš, ali je dober primer ali ne, je odvisno od tega kaj hočeš pokazat, ne pa to kaj bi bil res dober primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Mhm, ampak je tudi reklama da PTC in testiranje ni strokoven ukrep ampak jebanje v glavo in ga je treba ignorirat in se borit proti njemu


Ja zna biti. Zna biti tudi, da ni jebanje v glavo ampak motivacijski ukrep, da se ljudje cepijo. Zna biti, da ni legalno.

Ampak je pa fino, da smo vsaj tako dalec, da vemo, da virus obstaja in da vemo, da je cepljenje verjetno ucinkovit ukrep. Potrjeno pa bo cez kaksen mesec, ko bomo videli statistike.

Ce se bo izkazalo, da bo zadeva umirjena, politika pa bo naprej delala po svoje, kjer se predvsem bojim prestavljanja volitev, pa bomo verjetno vsi skupaj na protestih.

jotunn ::

TheBlueOne je izjavil:

Pa zna biti, da bo Gibraltar cisto OK primer za analizo. Trenutna situacija deluje kakor, da je obvladana. Okuzbe padajo, smrti prakticno ni itn. Ce bodo smrti zacele eksponentno rasti, kot so takrat, potem bo ze treba kaj premisliti. Dokler pa celo okuzbe padajo smrti pa prakticno se ni, pa je Gibraltar bolj reklama ze cepljenje kot kaj drugega.

No ce bo ok za analizo, potem si preveri podatke in znanje procentnega racuna. Tvoj "smrti skoraj ni", je v resnici vec kot 1% vseh smrtnih primerov COVID-19 v zgodovini drzave. ;)

feryz ::

A je janez že skopal kanale pod Ljubljano? Da se bomo tudi mi lahko gibali po Ljubljani. Zgoraj bo prepovedano, bodeča žica, kontrole, policija, vojska, dovolilnice ...

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:


Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.

Točno to. Ampak je to "strokovno" upravičeno? Sploh zdaj ko število okuženih raste 50% tedensko?

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


No vidiš, ali je dober primer ali ne, je odvisno od tega kaj hočeš pokazat, ne pa to kaj bi bil res dober primer.


Meni je OK velikost vzorca. Sicer je malo smotano, ker imajo ogromno tranzita in so zaradi tega nekoliko bolj izpostavljeni, pa vseeno.

Navkljub izrazito negativnim okoliscinam v smislu tranzita, majhnosti, nezmoznosti resnega zapiranja, so stevilke zelo OK. Smrti prakticno ne rastejo in celo okuzbe padajo, ceprav imajo relativno mile ukrepe.

Ce bo Gibraltar navkljub neugodni situacijo ob prakticno 100% precepljenosti se naprej OK, potem boste antivax imeli uganko, ki bo terjala kreativne razmisleke.

Utk ::

Če jih je 8 na intenzivni sred poletja, ne more bit ok. Tudi če po nekem čudežu vsi preživijo. To je kot da bi jih imela Slovenija 500 na intenzivni. Max je bil pa 250 če se ne motim, ampak sred zime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.

Točno to. Ampak je to "strokovno" upravičeno? Sploh zdaj ko število okuženih raste 50% tedensko?


Zna biti, da ni. Tudi jaz te zadeve gledam posebej pozorno, posebej ker vlada SDS, ki ima jasne nedemokraticne teznje.

Ampak to ne pomeni, da sem proti cepljenjem. Ce je faktor rasti 1.5 bo zelo hitro jasno, ce cepiva pomagajo pri tezkih potekih. Dokler nimam teh podatkov nimam razlogov, da ne verjamem stroki okoli cepljenj.

Utk je izjavil:

Če jih je 8 na intenzivni sred poletja, ne more bit ok. Tudi če po nekem čudežu vsi preživijo. To je kot da bi jih imela Slovenija 500 na intenzivni. Max je bil pa 250 če se ne motim, ampak sred zime.


Tezko reces, ker so izrazito tranzitni. Ne mores izkljuciti moznosti, da je kljub precepljenosti na intenzivni vec necepljenih zaradi tranzita. Potrebujes bolj natancne podatke, ker te stevilke so res tako nizke, da ti avtobus okuzenh turistov podre celotno sliko.

Bo treba malo pocakati na vec podatkov. Trenutno se mi zdi, da zadeve obvladujeju dosti boljse, kot drugje, ceprav je drzava dosti bolj dovzetna na zunanje faktorje.

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))

josipdare ::

Majhna cena:

Children born during pandemic have lower IQs, US study finds

IQ score on standardised tests for children aged between three months and three years of age hovered around 100, but for children born during the pandemic that number tumbled to 78

https://www.theguardian.com/world/2021/...

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

V sosednji temi Okapi pravi:

Raje kot da smetiš po forumu se cepi, pa ne bo več nobene potrebe po preverjanju pct.


A res obstajajo ljudje, ki verjamejo da ko/če dosežemo določeno stopnjo precepljenosti se covid passporti ukinejo?

https://old.reddit.com/r/ChurchOfCOVID/...

Tako pa izgleda 'prostovoljno' cepljenje.


Tako je. Okapi vrjame, da če prisilno cepimo ljudi z eksperimentalnim cepivom, kateri niti ne zaznajo virusa (kot recimo ta punca zgoraj), potem bo oblast čez noč enostavno nehala zatirati prebivalstvo. Vse bo šlo nazaj na normalno.

Še naši dežurni covi-trolčki zares ne vrjamejo, da se bomo kaj kmalu vrnili v staro normalnost.
Svašta, kako so nekateri ljudje indoktrinirani in naivni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

josipdare ::

hendriks je izjavil:

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))


A to studijo je naredil isti kot je trdil da bo ze v 1. valu umrlo 30% populacije?

Telbanc ::

feryz je izjavil:

A je janez že skopal kanale pod Ljubljano? Da se bomo tudi mi lahko gibali po Ljubljani. Zgoraj bo prepovedano, bodeča žica, kontrole, policija, vojska, dovolilnice ...



Ma LJ. kanale, jih je naredu Tito, drugod pa Dolfe, recimo v MB. Pa v Kranju so tud "kanali".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

multivac ::

Kayzon je izjavil:

Covid Outbreak Hits Carnival Cruise Despite Every Guest & Staff Being Vaccinated

ZERO unvaccinated aboard. It goes against the narrative that the reason for "breakthrough cases" is too many unvaccinated people.

A strict face mask policy was implemented

https://thelibertydaily.com/covid-outbr...


Saj islandija je efektivno podobna ladja, zgolj, da so vaxxerji tam lahko še krivili mlade. Na tej ladji pa enostavno ni več opravičila. 100% povaxani, izolirani. Kar pomeni, da virus najbrž kot xenomorf prebiva v kakem vaxerju in čaka priložnost, da se razširi.

Jasno, sicer čakam, da bodo vaxxerji rekli..."glej, nobenega mrtvega! cepivo deluje".
Jah, sredi poletja, z mutacijo virusa, ki je manj smrtonosna.

Point je v tem, da vaxxerji trosijo virus na okoli.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

jotunn ::

hendriks je izjavil:

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))

Pri nas strokovnjaki tudi pravijo, da jih bo umrlo 90000... zgolj v prvem valu. :))

josipdare ::

TheBlueOne je izjavil:



Ce bo Gibraltar navkljub neugodni situacijo ob prakticno 100% precepljenosti se naprej OK, potem boste antivax imeli uganko, ki bo terjala kreativne razmisleke.


Celih 0,3s casa sem porabil.

multivac ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Covid Outbreak Hits Carnival Cruise Despite Every Guest & Staff Being Vaccinated

ZERO unvaccinated aboard. It goes against the narrative that the reason for "breakthrough cases" is too many unvaccinated people.

A strict face mask policy was implemented

https://thelibertydaily.com/covid-outbr...


Že spet en zabit antivaxer, ki ne ve nič o procentih

Modernina vakcina uspešnija od Fajzera protiv delta soja

oh, glej glej... Moderna precej boljša od Pfizrja proti delti

Slično, u Minesoti prošlog meseca autori su otkrili da je vakcina Moderne (poznata i kao mRNA-1273) 76% efikasna u sprečavanju infekcije, a da je vakcina Fajzer (poznata kao BNT162b2) efikasna 42%.

Sem imel kar prav, da se cepim z Moderno. Ni čudn, da sem zraven še bolj moderen.


No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.
Kot rečeno...Modernin marketing oddelek, si ne bi boljšega lahko želel. Armijo tepcev, ki zastonj skušajo delat reklamo za njihove produkte.
Škoda da "malo dnarja, malo muzike", kar se tiče Coninija.

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Veš kaj to pomeni, da se morte vsi testirat nazaj, ker praktično vsak skoraj 3tji z moderno je lahko okužen z virusom in več kto vsak drugi z pfizerjem...


Zakaj točno bi se moral jaz testirat za nazaj? Kje sem pa bil, da bi se moral testirat?

Jaz sem se cepil, da zavarujem sebe.
Če tebe zanima tvoje zdravje, se pejt cepit.
Če tebe ne zanima tvoje zdravje, se ne cepi.
Če tebe ne zanima tvoje zdravje, mene tudi ne zanima tvoje zdravje.

A ti je to jasno?

vi prenašate virus testirani smo negativni

Virus prenašajo vsi, tudi prekuženi in necepljeni.
Test niti približno ni 100% in niti približno ne moreš rečt, da testirani ne prenaša virusa.

Egoistične svinje cepit


Egoistične svinje bi bilo treba cepit. Yep.

ali obvezne maske


Maske so v Sloveniji obvezne za vse. Res ne veš tega??

zapret dol!


Kam koga zapret, ti fašistek mali...


Jaz nisem covi-vaxxer, ampak če bi bil, bi bil precej jezen, da po cepljenju moram še nositi te cunje na faci.
Dobro so vas zdresirali.

Glavno, da Okapi vrjame, da če cepimo še vse pod 12 let, se bo pandemija končala :))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če terst ni 100% potem se nehajmo testirat ker je samo birokratska neumnost da VELJA 48ur prej 7 dni kr nekaj... politično jebanjev glavo...


Najboljš, da jih imamo ene 5000 v bolnicah, pa vse pocrka. Saj vsi vemo, kakšne bedarije pišeš tukaj o manj zdravih in malo starejših. Če bi bilo po tvoje, bi vse deratiziral. Ti si daleč največji fašist tega foruma. Niti Hitler tega ni delal, kar bi ti počel.

Ahaaaa, se pravi smo prišli iz retorike cepimo se vsi ker je to družbeno odgovorno v egoistično da se cepiš za sebe


SEVEDA se cepiš za sebe. Matr ej. Zaradi tega si pa zabit antivaxer, ker ti je treba vse povedat.

trosite virus okrog kot zmešani,


Ti se niti enkrat do zdaj nisi testiral. In test ti nič ne pomaga, ker se lahko okužiš 5 minut po testu.

stroka pa je rekla če si testiran si ok, vi pa niste in trosite


ŠE ENKRAT:
Če hočeš poskrbet za svoje zdravje. se cepi.


Res je. Hitler ni želel, da smo svobodni in sami, da sprejemamo rizik.
Važno, da imamo Coninije, ki nas želijo zaščitit tako, da nas zapirajo v klet ali cepijo z eksperimentalnimi produkti.
Kaj bi brez tebe Conini, zagotovo bi bil mrtev dosedaj. :))

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ahaaaa, se pravi smo prišli iz retorike cepimo se vsi ker je to družbeno odgovorno v egoistično da se cepiš za sebe... a boste le skapirali da cepljenje ni družbena pomoč... trosite virus okrog kot zmešani, stroka pa je rekla če si testiran si ok, vi pa niste in trosite

Ja, cepljenje je prvenstveno namenjeno lajšanju morebitne bolezni cepljenemu, to ni novo in je znano od začetka, vsaj nekaterim. Bile so sicer neke neuradne domneve, da se menda tudi prenašanje direktno zmanjšuje. Seveda nisem iz stroke ampak, domnevam jaz, da preboleti ali biti cepljen načeloma ne zagotavljata neprenašanja, prav zato bi se bilo dobro cepiti, da sebi 'omogočiš' lažje prebolevanje, če do njega pride. Tole s PCT svoboščinami razumem samo kot izhodišče za lažjo odločitev, še posebej, ker bodo PCT testi menda plačljivi čez nekaj dni. Nekateri, tudi na forumu, domnevajo, da gre za načrtno depopulacijo zahodne civilizacije.


Spet nek nov izum.
Temu so namenjena zdravila, ne cepivo.
Tko, da iskreno povedano, bom kar riskiral z mojim na črno kupljenim ivermectinom, če je to vse kar cepiva nudijo.

Ti pa lahko poskusiš gensko terapijo in narediš Pfizerju nekaj profita.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

Utk ::

hendriks je izjavil:

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))

Če imamo mi pol toliko cepljenih in 3x manj prebivalcev, kje je naših 30,000 v bolnicah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hendriks ::

multivac je izjavil:


No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Daj ne laži! In na svoje poste podaj kredibilne vire (https://www.thelancet.com/journals/lanc...
Še malo, pa boš banan iz foruma 8-)

jotunn ::

Utk je izjavil:

hendriks je izjavil:

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))

Če imamo mi pol toliko cepljenih in 3x manj prebivalcev, kje je naših 30,000 v bolnicah?

Pri nas so vsi pomrli... vseh 90.000, tako da imamo se 3 leta fore.... po Krekovo :))

multivac ::

feryz je izjavil:

Preveri stanje precepljenosti v vojski in policiji. Tega podatka niti od daleč ne boš dobil.
P.S. sosed policajček pravi, da testiranje za njih ne bo obvezno. Posebna kasta nadljudi.

Medicinke se ne testirajo. Samo palčko potegnejo iz embalaže in jo dajo v obdelavo. Rezultat je, jasno, negativen. Toliko da se test porabi.


Glede na to, da iz vedno več držav berem, kako se policija ne rabi držati vseh teh ukrepov...mi potrjuje, da gre za kolosalni nateg.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

XyNOBvxWVJ ::

multivac je izjavil:

Spet nek nov izum.
Temu so namenjena zdravila, ne cepivo.
Tko, da iskreno povedano, bom kar riskiral z mojim na črno kupljenim ivermectinom, če je to vse kar cepiva nudijo.

Ti pa lahko poskusiš gensko terapijo in narediš Pfizerju nekaj profita.

Nekakšna takšna definicija je bilo od začetka uporabe vakcin. Jaz (in ostalih X milijard) nisem ničesar kupoval na črno (sic!), samo ramo smo nastavili, da nas, kot praviš, uradno depopulirajo, kar boš menda strašno užival, in da pripravijo vas, nenevarne preživele, na posledice Velikega reseta, ki da se bliža.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

widj3098dj32 je izjavil:

Huronsko smesno je gledat ta cope mode, kako cepiva ITAK ne preprecujejo prenosa, ceprav smo ta bullshit poslusali od januarja. 😂

Koliko mentalne gimnastike boste se pogoltnili?


Saj smo rekli. Tla jim spodkopavamo pod nogami in lovijo še vse razpoložljive bilke.

Pa je cepivo 100% varno....astro zneco ukinejo
Pa je cepivo 100% zaščitno...sedaj zaščiti samo sebe pa še to v konstantno padajočih procentih
Pa cepivo nas bo vrnilo v staro normalnost...tretji in četrti boosterji že napovedani, maske in lockdowni ravno tako.


Eni so očitno vpložili preveč ponosa v to plandemijo in sedaj se ne upajo stopiti nazaj ter priznati zmoto.

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ja sem slisal, da bomo ubogljivi cepljeni pomrli. Pri nas bodo samo se teoretiki zarot in politiki, ki se menda fake cepijo. Biden pa je prav neverjetno neumen, ker bo menda prisilno cepil vojsko, tako, da ne vem kdo ga bo resil pred teoretiki zarot.
Saj boste, samo vprašanje časa je.


Bi moral napisat umrli prej. Ceprav glede na to, da se ubogljivi cepimo, da so bogate drzave cepljene, da so menda cepljeni politiki morda cepljenje podaljsa zivljenje.

Jaz sem slisal, da nas cipirajo zato, da bodo takoj vedeli kdo lahko prezivi. Menda bi radi odstranili vecino prebivalcev revnih drzav, zato pa zanje nimajo cepiv, kakor tudi svoje najvecje sovraznike, ki jim ograzajo obstoj, razsvetljene teoretike zarot.

S tem bodo resili problem prevelike populacije in s tem onesnazenja. Ce odstranijo se teoretike zarot tudi nihce nikoli ne bo ugotovil, ker bodo edini sposobni razumeti kompleksen svet skozi novodobne sisteme izobrazevanja kakor FB skupine pomrli.

Cepivom se bo dalo vse zasluge, farmacija pa bo postala najbolj vazen del industrije, ki bo brez ugovarjanja spikal za karkoli.


Ti, glej.
Tej srkastični štosi o čipih so morda bili smešni novembra 2020.

V situaciji kot smo sedaj, je povsem možno, da jih bomo zares tudi dobili. Vse teorije zarote so se namreč uresničile.
Tko, da ne se posmehovat prezgodaj.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

josipdare ::

Povprecen vakser:

A woman's fully vaccinated father died from COVID-19, with her saying she "can't imagine how much more he would have suffered if he had not gotten the vaccine."

https://thehill.com/changing-america/we...

Po vase je torej smisel cepiva lazja smrt?

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Tko, da ne se posmehovat prezgodaj.
Jaz sem se komaj začel. Pri 500 straneh napisanega je cepivo še vedno cepivo, tvoje zapisi pa so dokazen blodnje, ki na to, da je cepivo še vedno cepivo, ne vplivajo popolnoma nič.

Zanimivo pa je, da vseh teh lepljenj brezveznih linkov modi še niso zaklenili.

Vaše blodnje bodo edino razlog, da bodo zaradi vas pajacev zaprli državo. Ker 2020 je bilo smešno, da niste čipirani, sedaj je pa tragično.

feryz ::

Conini je izjavil:

Še en zabit antivaxer.
Januarja ni bilo delte. Delta je občutno nalezljivejša in cepiva ne preprečijo prenosa virusa v taki meri kot pa pri starejših sevih. Še vedno pa občutno zmanjšajo tako prenos kot možnost hujših zapletov.

In cepiš se ZASE.
Nehaj nabijat eno in isto. Za rezultate delte bomo počakali na zimo.
Trenutno so taki, kot lani poleti za alfo. Nič smrti lani in letos.
Okužb pa, seveda, več. Najbrž posledica cepljenja. Druge logične razlage ni opaziti.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



V situaciji kot smo sedaj, je povsem možno, da jih bomo zares tudi dobili. Vse teorije zarote so se namreč uresničile.
Tko, da ne se posmehovat prezgodaj.


Jaz ne poznam katere, da bi se uresnicila. Vse kar nastevas kot 100% nikoli ni bilo in nikoli ne podano s strani stroke. Ce ti razumes "Cepivo deluje kot najboljsa moznost" "Cepivo 100% sciti" je to tvoj problem.

Kjer je precepljenost visoka so stevilke bolj kot ne po predvidenjih.

Ja vmes je nov sev, moznosti mutacij se nikoli ni zanikalo.

Teorije zarot se vam uresnicujejo samo ce povrsno berete.

Poleg tega ne znate obrazloziti tocno zakaj naj bi to poceli. Teorije zarot v smislu smisla obravnavate samo posebej, ker ce jih kot celoto opazis, da so dejansko komicno butaste.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ja ne, vecina se jih bo cepila, ogromno proti lastni volji.


Kdo potem prezivi na zahodu? Politiki, nekateri bogatasi, le najbolj trmasti teoretiki zarot in se kdo?

Potem bo verjetno vsak bogatas imel svoj vrt in delavnico? Ali so poskrbeli, da se tudi kljucno osebje ne cepi?


Zakaj te toliko skrbi kdo prezivi. Imajo AI in ljudi v revnih drzavah za delat.



AAAA.... Ze razumem. Torej pobili bodo svoje sodrzavljane ampak samo ubogljive. Ostali boste pa teoretiki zarot, katerim bodo verjetno na tisti tocki priznali, da ste imeli ves cas prav. Ampak ker svet mora iti naprej vam bodo tudi povedali, da so sicer resili problem prevelike populacije in deloma ekelogije ampak da vas mora vecina delati kot HR za uvazanje ljudi iz tretjih drzav. Predvsem bo treba na hitro dobiti dovolj tehnikov, da bo vsaj elektrika.

Ce imate res res sreco imajo zdravniki navodila, da hude bejbe cepijo s fake cepivi. Za nataliteto. In seveda bo vsak teoretik zarote, ki je polozil IQ Test ali drugace bralno sposobnost FB clankov, dobil XXX hudih bejb za razplod.


Če bi jaz recimo bil Bill Gates z željo po depopulaciji.
Ja...pobil bi najprej ubogljive. Kako zaboga pa bom polovil vse tiste preperje in zmešane antivaxxerje!?
A ni lažje ubogljivim kravicam pokazati malo sena ter jih na koncu tunela z govejo pištolo v glavo?

Conini je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Ce bi se cepil, ne bi ustavil okuzb, kar je zdaj celo MSM priznal, ceprav so nas fotrali od januarja naprej o "precepljenosti" : https://orf.at/stories/3224593/


Še en zabit antivaxer.
Januarja ni bilo delte. Delta je občutno nalezljivejša in cepiva ne preprečijo prenosa virusa v taki meri kot pa pri starejših sevih. Še vedno pa občutno zmanjšajo tako prenos kot možnost hujših zapletov.

In cepiš se ZASE.


Kaj pa lambda? :))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:


Če bi jaz recimo bil Bill Gates z željo po depopulaciji.
Ja...pobil bi najprej ubogljive. Kako zaboga pa bom polovil vse tiste preperje in zmešane antivaxxerje!?
A ni lažje ubogljivim kravicam pokazati malo sena ter jih na koncu tunela z govejo pištolo v glavo?


Antivaxerje in ostali svet pocistis dosti bolj preprosto. Naredis virus kakor COVID, cepili se bodo politiki, ti, vecina ljudi, ki jih potrebujes za support sistema. Antivaxerjem in teoretikom zarote filas bedarije, da se vrtite v krogih. Pravzaprav ni treba niti to, najdete sami dovolj butastih razlogov.

Pomrete Antivaxerji, del sveta, ki gre z onesnazevanjem samo na jetra, ker jih kot Gates ne potrebujes itn.

Resis bolj kot ne vse probleme. Ostanejo samo ubogljivi s katerimi b.p. delas in jih naprej manipuliras.

Tako da morda je pa vse kar pravis res. Samo glavno agendo si spregledal.

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

Bilij investira v cepiva ker je altruist, dobrota se mu povrne 20x:

Investing in global health organizations aimed at increasing access to vaccines creates a 20-to-1 return, the Microsoft co-founder and philanthropist says.

https://www.cnbc.com/2019/01/23/bill-ga...

multivac ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Lani smo obvarovali starejse, letos dvigujemo % cepiv ter pikamo otroke, da jim ne potece rok, saj je treba pri big pharmi nabavit novo zalogo :D


Jz upam, da nas ne bodo tej mladeži, ki smo jih prisilno cepili iz maščevanja nas pri 60 zadavli v spancu.
Nevideno v zgodovini, da bi kaj takega izvajali nad našimi otroci.
Legalizirali so posilstvo otrok za kratek čas.

Okapiji pa vsi vzhičeni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

Conini je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke


Kaj ti to pove? Kaksna je njihova motivacija? Kaj imajo od tega, ce cepljeni lahko brez testiranj hodijo okrog necepljeni pa samo s testom?

Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.


Zakaj vsi ignorirate PREKUŽENE?? To je tisit "P" v PCT. Prekuženi so večji problem, ker so povečini imuni samo na sev, ki so ga preboleli. Za antivaxerje mi je jasno zakaj vedno in povsod pišejo, da so problem samo in le cepljeni. Pač so to njihovi "buddyji". Preživeli borci, ki so šli skozi pekel brez cepiva. :))


Od kje si sedaj potegnil to sranje vn?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

josipdare ::

Teorija zarote ane?

Shock executive order greenlights quarantines, involuntary commitment amid COVID fears

https://www.wnd.com/2021/08/shock-execu...

multivac ::

HappyPills je izjavil:



Glede na to da necepljeni filate bolnice je edino smiselno da se vi testirate. Saj se antivexxi potem grupirate in družite ter drug drugega okužujete. Dejstvo je da ponavadi ko maš 2 antivexxa skupaj jih sledi še 100. Če je en glasen v družini je sigurno tudi babico in dedka naplahtal s svojimi lažmi. In zdaj jih bo ta okužil ne en random cepljen lol. Tako da pridno testirat da zmanjšamo pritistik, da se boste lepo kot ovce prekužli en za drugim pa bo to to.


Seveda, pol pa svizec zavije in proda čokolado.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

Teorija zarote ane?

Shock executive order greenlights quarantines, involuntary commitment amid COVID fears

https://www.wnd.com/2021/08/shock-execu...

To je pa dokaj frisno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:


Jaz sem cepljen. Kaj bi moral naznaniti sarkazem. Sem tudi redno testiran na podjetju, ceprav sem cepljen.



Kul. Toraj si se že ponotranjil novo normalnost
Cepljenje in maske.
Če bi bil jaz covivaxxer, bi najbrž bil prekleto nejevolen, da moram še prenašati to sranje od ukrepov.

Super res. Dobri obeti za prihodnost.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Jaz sem cepljen. Kaj bi moral naznaniti sarkazem. Sem tudi redno testiran na podjetju, ceprav sem cepljen.



Kul. Toraj si se že ponotranjil novo normalnost
Cepljenje in maske.
Če bi bil jaz covivaxxer, bi najbrž bil prekleto nejevolen, da moram še prenašati to sranje od ukrepov.

Super res. Dobri obeti za prihodnost.


Ti bi bil nejevoljen samo, ker si vse razlagas po svoje. Ce bi znal poslusati in ne bi tolmacil po svoje ne bi imel problemov.

Jaz sem o virusih in cepljenjih vedel ze prej, tako da me pravzaprav nic ne preseneca.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:



Pa zna biti, da bo Gibraltar cisto OK primer za analizo. Trenutna situacija deluje kakor, da je obvladana. Okuzbe padajo, smrti prakticno ni itn. Ce bodo smrti zacele eksponentno rasti, kot so takrat, potem bo ze treba kaj premisliti. Dokler pa celo okuzbe padajo smrti pa prakticno se ni, pa je Gibraltar bolj reklama ze cepljenje kot kaj drugega.


To je vrjetno prvi respiratorni virus, ki dela zgako sredi poletja v državah bližje ekvatorja.

V tej zgodbi nekaj ne štima, a razen uradnih podatkov drugega nimamo. Vseeno pa mi nekaj hudo ne štima.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

widj3098dj32 ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Jaz sem cepljen. Kaj bi moral naznaniti sarkazem. Sem tudi redno testiran na podjetju, ceprav sem cepljen.



Kul. Toraj si se že ponotranjil novo normalnost
Cepljenje in maske.
Če bi bil jaz covivaxxer, bi najbrž bil prekleto nejevolen, da moram še prenašati to sranje od ukrepov.

Super res. Dobri obeti za prihodnost.


Ti bi bil nejevoljen samo, ker si vse razlagas po svoje. Ce bi znal poslusati in ne bi tolmacil po svoje ne bi imel problemov.

Jaz sem o virusih in cepljenjih vedel ze prej, tako da me pravzaprav nic ne preseneca.


multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Mhm, ampak je tudi reklama da PTC in testiranje ni strokoven ukrep ampak jebanje v glavo in ga je treba ignorirat in se borit proti njemu


Ja zna biti. Zna biti tudi, da ni jebanje v glavo ampak motivacijski ukrep, da se ljudje cepijo. Zna biti, da ni legalno.

Ampak je pa fino, da smo vsaj tako dalec, da vemo, da virus obstaja in da vemo, da je cepljenje verjetno ucinkovit ukrep. Potrjeno pa bo cez kaksen mesec, ko bomo videli statistike.

Ce se bo izkazalo, da bo zadeva umirjena, politika pa bo naprej delala po svoje, kjer se predvsem bojim prestavljanja volitev, pa bomo verjetno vsi skupaj na protestih.


Tako se motivira ljudi v banana republikah in diktatorskih državah. Cepi se ali ti prefukamo lajf.
Toliko si ti normaliziral novo normalnost.
Imaš otroke?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



To je vrjetno prvi respiratorni virus, ki dela zgako sredi poletja v državah bližje ekvatorja.

V tej zgodbi nekaj ne štima, a razen uradnih podatkov drugega nimamo. Vseeno pa mi nekaj hudo ne štima.


Pravzaprav se je tocno to predvidevalo, ker so ukrepi zelo omiljeni. Se pa seveda ni vedeli tocno kako bo. Poleg tega bi lahko b.p. pocakali, ce bi zadeve bile odigrane.

multivac ::

hendriks je izjavil:

https://www.clinicalmicrobiologyandinfe...
tl;dr: od 5.7 milijona cepljenih v Izraelu, jih je 304 pristalo v bolnišnici. Brez cepiva bi jih bilo hospitaliziranih cca 50000. In vi pravite da cepiva ne delujejo? :))


Bi jih bilo?
:))

josipdare je izjavil:

Majhna cena:

Children born during pandemic have lower IQs, US study finds

IQ score on standardised tests for children aged between three months and three years of age hovered around 100, but for children born during the pandemic that number tumbled to 78

https://www.theguardian.com/world/2021/...



Me ne preseneča. Toliko neumnosti kot je v atmosferi v tej pandemiji zagotovo pušča posledice.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ce se bo izkazalo, da bo zadeva umirjena, politika pa bo naprej delala po svoje, kjer se predvsem bojim prestavljanja volitev, pa bomo verjetno vsi skupaj na protestih.


Tako se motivira ljudi v banana republikah in diktatorskih državah. Cepi se ali ti prefukamo lajf.
Toliko si ti normaliziral novo normalnost.
Imaš otroke?


Ja ne morem pomagati, da vlada SDS in moram paziti, da ne zavlada JJ po diktatorsko.

Kar pa se tice samega virusa, kjer izkljucujem politiko, pa me do danes ni nic presenetilo.

Imam otroke.

Conini ::

Mato989 je izjavil:


Aha, in to določaš ti da je Slovenija dovolj velika Gibraltar pa ne =)
Ok


Vseh 8 na intenzivni v Gibraltarju je lahko tujcev. Thats why.

josipdare je izjavil:

Majhna cena:

Children born during pandemic have lower IQs, US study finds

IQ score on standardised tests for children aged between three months and three years of age hovered around 100, but for children born during the pandemic that number tumbled to 78

https://www.theguardian.com/world/2021/...


Sami Nodiji... zarota true dfaq.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

multivac ::

hendriks je izjavil:

multivac je izjavil:


No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Daj ne laži! In na svoje poste podaj kredibilne vire (https://www.thelancet.com/journals/lanc...
Še malo, pa boš banan iz foruma 8-)


Ok.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

feryz je izjavil:

Za rezultate delte bomo počakali na zimo.
Trenutno so taki, kot lani poleti za alfo. Nič smrti lani in letos.

Jaz ne zagovarjam, da je delta slabša. To dela multivac.

Okužb pa, seveda, več. Najbrž posledica cepljenja. Druge logične razlage ni opaziti.

Razlaga je bila podana že neštetokrat - delta je občutno nalezljivejša, ampak ker zabiti antivaxer...

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Tko, da ne se posmehovat prezgodaj.
Jaz sem se komaj začel. Pri 500 straneh napisanega je cepivo še vedno cepivo, tvoje zapisi pa so dokazen blodnje, ki na to, da je cepivo še vedno cepivo, ne vplivajo popolnoma nič.

Zanimivo pa je, da vseh teh lepljenj brezveznih linkov modi še niso zaklenili.

Vaše blodnje bodo edino razlog, da bodo zaradi vas pajacev zaprli državo. Ker 2020 je bilo smešno, da niste čipirani, sedaj je pa tragično.


Smešno je, da boste tudi vi zaprti, kljub superherojski imunosti, ki ste jo dobili v Priferjevem laboratoriju, po tem ko vas je pičil cepljen pajek. ;)

TheBlueOne je izjavil:



Jaz ne poznam katere, da bi se uresnicila. Vse kar nastevas kot 100% nikoli ni bilo in nikoli ne podano s strani stroke. Ce ti razumes "Cepivo deluje kot najboljsa moznost" "Cepivo 100% sciti" je to tvoj problem.


"Nice cope you have there, would be a shame if something happened to it!" :D

Poleg tega ne znate obrazloziti tocno zakaj naj bi to poceli. Teorije zarot v smislu smisla obravnavate samo posebej, ker ce jih kot celoto opazis, da so dejansko komicno butaste.


Saj smo razlagali.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()
««
34 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620088 (16281) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41657655 (51397) bluefish

Več podobnih tem