» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
33 / 35
»»

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa mislis, hipoteticno, da bo umiranje s tole gensko terapijo lahko? Nihce ne trdi danes na jutri, rok je recimo 2 - 10 let.

2-10 let, če bi rekel 0-100 let bi še bilo nekaj verodostnojnosti pri tebi. Praviš, da pričakuješ Veliki reset na zmagovalni strani, ali? Ti in multivac?

Faith: [speaking softly] You worry too much.
Gloria: [speaking softly] Why would you worry about something that can kill you in ten years where there are so many things that can kill you today?


widj3098dj32 je izjavil:

OK ok ... Torej zakaj potem indirektno siljenje v cepljenje, ce necepljeni nismo nevarnost? 😂😂

Seveda ste, še težji potek bolezni lahko imate, sploh 70 letni (če je 951 letnica rojstva). Pa bo pač druga opcija, lockdowni vsako sezono. Ko nas, cepljene, depopulirajo (menda celo v 2-10 letih), pridete na vrsto vi. Domnevno, na težji način, ker polovice človešta ne bo več. Razen, če ste elita, kar pa ste, ne dvomim...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

A proti covidu-19 se lahko glede na registracijo cepiv cepijo le starejši od 12 let, mladostnikov, starih od 12 do 18 let, pa je v Sloveniji 120.278. V tej starostni skupini je polno precepljenih 8,4 odstotka, z enim odmerkom pa 13,7 odstotka posameznikov.
Študenti in dijaki razumejo zahtevo za pogoj PCT, a nasprotujejo plačljivemu testiranju

To je sicer najmanj med vsemi starostnimi skupinami, čeprav v zadnjih tednih po različnih mestih v državi vabijo prav mlade, naj se pridejo cepit. Tako so cepljenje mladih med drugim že omogočili v Ljubljani, Kranju, Kopru in Slovenj Gradcu. Za njih uporabljajo cepivo Pfizerja in BioNTecha.


Kdaj sem ze omenil da bodo mladi prisli na vrsto. Ne stari in tisti ki dejansko crkujejo, mladi. lol

Seveda ste, še težji potek bolezni lahko imate, sploh 70 letni (če je 951 letnica rojstva). Pa bo pač druga opcija, lockdowni vsako sezono. Ko nas, cepljene, depopulirajo (menda celo v 2-10 letih), pridete na vrsto vi.


Vau, tezji potek bolezni...se dobro da sem skoz v kleti da ne pride do mene ta "tezji potek bolezni". lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Delta je manj nevarna kot alfa, torej manj tezjih "posledic".


delta niti približno ne more biti manj nevarna od alfe, ker v slovenske bolnice dobimo bistveno preveč ljudi

Vecina se cepi da gre na morje in staro normalo. Govedo.

Govedo? Nodi, ti sam zase dobro veš, da nisi najbolj brihten. Že od malega so te drkali da si en zabitež. In to kažeš znova in znova.

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Ne se zgovarjat na globalno. Vsak zdravnik je odgovoren za svoje stranke, vsak minister za svoje zdravnike itd, do vrha WHO.


AAAA... sedaj pa je vse jasno. Torej po celotnem planetu je med stroko konsenz, da se skriva to skrivnost? Prasci zdravniki in ostali v JS, ki poznajo resnico ampak uzivajo svoj bonus pa drzijo jezik za zobmi. Me zanima, ce bodo napisali vsaj v oporoke, kaj je resnica, da bodo vsaj naslednje generacije vedele za te enormne globalne spletke.

Koliko ljudi pa je "In on it"? Ko pridem domov k moji, ki dela v farma bom naredil red!! Kot prvo mi o spletkah nic ne pove, kot drugo pa mi skriva bonuse!!! Nazaslisano!!!!

Najprej se vprašaj sebe in potem še njo, da tudi ČE (miselni eksperiment, če ni prezahteven zate) bi bila prepričana, da je cepljenje slabo za nekatere, bi to komu povedala, bi to javno povedala, bi šla na tv? Bi kurac! Morda bi to anonimno na fb napisala, kjer bi je taki kot si ti spet raztrgali.

Razloži prosim še zakaj ima Gibraltar 60x tolk ljudi na intenzivni kot mi, in toliko jih mi nikoli nismo imeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vau, tezji potek bolezni...se dobro da sem skoz v kleti da ne pride do mene ta "tezji potek bolezni". lol

Ja, srečen ti, da ne boš depopuliran v 2-10 letih ampak boš suženj v 2-10 letih, po Velikem resetu...

widj3098dj32 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Lani smo obvarovali starejse, letos dvigujemo % cepiv ter pikamo otroke, da jim ne potece rok, saj je treba pri big pharmi nabavit novo zalogo :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

delta niti približno ne more biti manj nevarna od alfe, ker v slovenske bolnice dobimo bistveno preveč ljudi


Kdo ve kaj oni vlacijo v bolnice. Sej ves da Hitler tud ostalim judom ni povedal kam gredo.

Govedo? Nodi, ti sam zase dobro veš, da nisi najbolj brihten. Že od malega so te drkali da si en zabitež. In to kažeš znova in znova.


Hvala, cenim da te visoko umotvorne besede prihajajo od tebe.


Ja, srečen ti, da ne boš depopuliran v 2-10 letih ampak boš suženj v 2-10 letih, po Velikem resetu...


Nihce ne trdi da bodo vsi cepljeni kar pomrli, niti kako se bodo stvari odvijale. Dovolj je vsak tretji. Zato pa se bo vodila baza o cepljenju, kdaj, kje, kako. Makes sense?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Najprej se vprašaj sebe in potem še njo, da tudi ČE (miselni eksperiment, če ni prezahteven zate) bi bila prepričana, da je cepljenje slabo za nekatere, bi to komu povedala, bi to javno povedala, bi šla na tv? Bi kurac! Morda bi to anonimno na fb napisala, kjer bi je taki kot si ti spet raztrgali.


Dej zdej se pa odloci. Je podkupljena ali ni? Je del zarote ali ni? Ima polozaj kjer bi morala vedeti.

Potem mi morda ne pove, ker ve, da ji ne bi verjel. Kaj pa bonus? Koliko priblizno dobiva?

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Najprej se vprašaj sebe in potem še njo, da tudi ČE (miselni eksperiment, če ni prezahteven zate) bi bila prepričana, da je cepljenje slabo za nekatere, bi to komu povedala, bi to javno povedala, bi šla na tv? Bi kurac! Morda bi to anonimno na fb napisala, kjer bi je taki kot si ti spet raztrgali.


Dej zdej se pa odloci. Je podkupljena ali ni? Je del zarote ali ni? Ima polozaj kjer bi morala vedeti.

Potem mi morda ne pove, ker ve, da ji ne bi verjel. Kaj pa bonus? Koliko priblizno dobiva?

Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.


Kaj me ne bos rasvetlil? Koncno me lahko dobis na svetlo stran, da postanem del protizarote preden umrem, kar bo kmalu, ker sem cepljen. :(

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.


Kaj me ne bos rasvetlil? Koncno me lahko dobis na svetlo stran, da postanem del protizarote preden umrem, kar bo kmalu, ker sem cepljen. :(

Razloži prosim še zakaj ima Gibraltar 60x tolk ljudi na intenzivni kot mi, in toliko jih mi nikoli nismo imeli.

widj3098dj32 ::

Bolnice se polnijo, ker so ljudje mogoce bolj panicni kot lani? Ter je dobro za narativo da se polnijo?

Zdravniske oskrbe pa itak ni ker do zdravnika ne prides, prav tako pa so vsa zdravila ki dokazano blazijo Covid simptome (Indija) prepovedane z big pharma pogodbo :D

And the clown world goes round and round

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.


Kaj me ne bos rasvetlil? Koncno me lahko dobis na svetlo stran, da postanem del protizarote preden umrem, kar bo kmalu, ker sem cepljen. :(

Razloži prosim še zakaj ima Gibraltar 60x tolk ljudi na intenzivni kot mi, in toliko jih mi nikoli nismo imeli.


Nazadnje ko sem bral okoli Gibraltarja prakticno niso imeli resnih potekov. Kdaj se je to spremenilo? Od kje ti podatki?

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce ne trdi da bodo vsi cepljeni kar pomrli, niti kako se bodo stvari odvijale. Dovolj je vsak tretji. Zato pa se bo vodila baza o cepljenju, kdaj, kje, kako. Makes sense?

Ne. Kako sedaj, bomo pomrli cepljeni ali ne bomo? Jaz pravim, da bomo, v 100 letih velika večina. Necepljeni boste ostali v svojih kleteh in sužnji po Velikem resetu. Multivac se bo maščevalno naslajal. Kaj pa ti? Evidenca o cepljenih se vodi že dolgo časa, ne razumem, kaj s tem pridobiš. Da bo nekdo na daljavio izbiral, koga od cepljenih umreti, če se ne pokorava zahtevam elite? :-)

Conini ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Lani smo obvarovali starejse, letos dvigujemo % cepiv ter pikamo otroke, da jim ne potece rok, saj je treba pri big pharmi nabavit novo zalogo :D


Big farma ima najraje folk v bolnicah. Je zaslužek enega covdnega bolnika več (deset)tisočkrat višji. AZ smo kupovali po euro, dva.

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.


Kaj me ne bos rasvetlil? Koncno me lahko dobis na svetlo stran, da postanem del protizarote preden umrem, kar bo kmalu, ker sem cepljen. :(

Razloži prosim še zakaj ima Gibraltar 60x tolk ljudi na intenzivni kot mi, in toliko jih mi nikoli nismo imeli.


Nazadnje ko sem bral okoli Gibraltarja prakticno niso imeli resnih potekov. Kdaj se je to spremenilo? Od kje ti podatki?


Nič se ni spremenilo, nikoli nisi znal računat.

Iz tu: https://www.worldometers.info/coronavir...
8 na intenzivni, enako kot Slovenija, s 60x več prebivalci.

Tudi drugo vprašanje je zelo enostavno: Kaj bi tvoja naredila, če bi mislila, da je vsaj za nekatere cepivo bolj škodljivo kot koristno.

Tako enostavna vprašanja pa nisi sposoben dat odgovora.

PrihajaNodi ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce ne trdi da bodo vsi cepljeni kar pomrli, niti kako se bodo stvari odvijale. Dovolj je vsak tretji. Zato pa se bo vodila baza o cepljenju, kdaj, kje, kako. Makes sense?

Ne. Kako sedaj, bomo pomrli cepljeni ali ne bomo? Jaz pravim, da bomo, v 100 letih velika večina. Necepljeni boste ostali v svojih kleteh in sužnji po Velikem resetu. Multivac se bo maščevalno naslajal. Kaj pa ti? Evidenca o cepljenih se vodi že dolgo časa, ne razumem, kaj s tem pridobiš. Da bo nekdo na daljavio izbiral, koga od cepljenih umreti, če se ne pokorava zahtevam elite? :-)


To zato ker noces verjeti, kot svinja ne, da gre v zakol. Pa nic narobe s tem:)

widj3098dj32 je izjavil:

Bolnice se polnijo, ker so ljudje mogoce bolj panicni kot lani? Ter je dobro za narativo da se polnijo?

Zdravniske oskrbe pa itak ni ker do zdravnika ne prides, prav tako pa so vsa zdravila ki dokazano blazijo Covid simptome (Indija) prepovedane z big pharma pogodbo :D

And the clown world goes round and round


Teoretik zarote. CEPI SE. NOW, NOW!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Conini ::

Utk je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Sej se mi je zdelo, da nisi sposoben niti najenostavnejšega abstraktnega razmišljanja.


Kaj me ne bos rasvetlil? Koncno me lahko dobis na svetlo stran, da postanem del protizarote preden umrem, kar bo kmalu, ker sem cepljen. :(

Razloži prosim še zakaj ima Gibraltar 60x tolk ljudi na intenzivni kot mi, in toliko jih mi nikoli nismo imeli.


a boste začeli pisat kake vire?




V primerjavi z zimo gibraltar mrtvih praktično nima, ima pa kar veliko okuženih.

widj3098dj32 je izjavil:

Bolnice se polnijo, ker so ljudje mogoce bolj panicni kot lani? Ter je dobro za narativo da se polnijo?


Panični? :O
Fak kaj si ti zabit. New level of dumbness.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:



Nič se ni spremenilo, nikoli nisi znal računat.

Iz tu: https://www.worldometers.info/coronavir...
8 na intenzivni, enako kot Slovenija, s 60x več prebivalci.

Tudi drugo vprašanje je zelo enostavno: Kaj bi tvoja naredila, če bi mislila, da je vsaj za nekatere cepivo bolj škodljivo kot koristno.

Tako enostavna vprašanja pa nisi sposoben dat odgovora.


Caki tvoja stran pravi, da je od 17. marca do prakticno sedaj ena smrt, kar je b.p. lahko stasticen kiks:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Jaz upam, da bi mi moja vsaj predlagala naj se ne cepim. Tudi svojim starsem in druzini je to predlagala in so se! Ali pa je moja dejansko tipicen farma psiho, ki bo pobil celotno druzino? Pogovarjati se s tabo res odpira oci. Vidim da kdor dela v farma nima srca. Se otroke cepi z vsem mogocim!!!!!!! :(

Zgodovina sprememb…

Conini ::

Utk je izjavil:


Nič se ni spremenilo, nikoli nisi znal računat.

Iz tu: https://www.worldometers.info/coronavir...
8 na intenzivni, enako kot Slovenija, s 60x več prebivalci.


Čista manipulacija. Ne moreš iz tako majhnih številk ekstrapolirat na občutno večjo populacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Mato989 ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:


Nič se ni spremenilo, nikoli nisi znal računat.

Iz tu: https://www.worldometers.info/coronavir...
8 na intenzivni, enako kot Slovenija, s 60x več prebivalci.


Čista manipulacija. Ne moreš iz tako majhnih številk ekstrapolirat na občutno večjo populacijo.


Aha, iz Slovenije pa lahko ki predstavlja mikro delež populacije na Svetu =)

Got it

Še vedno pa mi ni nihče razložil zakaj je PCT in obvezno testiranje necepljenih potrebno če pa je skoraj vsak drugi cepljen okužen v povprečju ko udari delta... torej samo političko jebanje v mozak ali kako? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

XyNOBvxWVJ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce ne trdi da bodo vsi cepljeni kar pomrli, niti kako se bodo stvari odvijale. Dovolj je vsak tretji. Zato pa se bo vodila baza o cepljenju, kdaj, kje, kako. Makes sense?

Ne. Kako sedaj, bomo pomrli cepljeni ali ne bomo? Jaz pravim, da bomo, v 100 letih velika večina. Necepljeni boste ostali v svojih kleteh in sužnji po Velikem resetu. Multivac se bo maščevalno naslajal. Kaj pa ti? Evidenca o cepljenih se vodi že dolgo časa, ne razumem, kaj s tem pridobiš. Da bo nekdo na daljavio izbiral, koga od cepljenih umreti, če se ne pokorava zahtevam elite? :-)

To zato ker noces verjeti, kot svinja ne, da gre v zakol. Pa nic narobe s tem:)


Razloži, PrihajaNodi, kaj ti veš, da elita planira, pri čemer si tudi ti član (preživele) elite? In mimogrede, kaj tebi, necepljenemu, zagotavlja, da se boš izognil usodi svinje, ki bo zaklana. Poleg, koliko, ostalih 3 milijard svinj? Kaj če bo tvoja usoda še hujša? Da boš moral delati za arašide in plesati kot opica? Intelektualno namreč očitno ne ogrožaš elite. Si ti elita, PrihajaNodi, tista, prava elita?

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Anticepilci so se v svojem bistvu zreducirali na oznanjevalce konca sveta. Saj jih imamo že ves čas med nami - so gradili ladje pred potopom, so si delali bivališča v jamah pred majevskim koncem sveta l. 2012.... Zdaj je pač na vrsti cepivo.
Poglejmo samo zgodovino zadnjega leta in pol: najprej je bil virus korone tiste, katerega je ustvaril Gates zato da zmanjša populacijo; zdaj so se premislili, zdaj je cepivo namenjeno manjšanju populacije; čez leto dni bo kaj novega, morda romunska solata, ipd.

Mato989 ::

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hyuga ::

tisti ki povezujete cepivo z great resetom:

ne. samo, da ste cepljeni vam ne bo dovolj,morali boste POLEG tega sprejeti še digitalno placilno sredstvo v obliki kode/nevidnega žiga/kaksne druge oblike.

v smislu:
sell your body to be able to buy or sell.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Conini ::

Mato989 je izjavil:

Aha, iz Slovenije pa lahko ki predstavlja mikro delež populacije na Svetu =)


Kera bedna manipulacija. :))
https://graphics.reuters.com/world-coro...
290 infections per 100K people reported last 7 days

Gibraltar ima bistveno več okuženih na 100K kot Slovenija.

Poleg tega je delež tujcev visok in v to statistiko dajejo tudi tujce (zaradi tega pa imajo 116% precepljenost, kar je bedarija).

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Vazno je da prezivijo tehniki v nuklearkah. Elektricarje se pa ze nadomesti ob manjsi populaciji.


Uf to podrocje pa kar dobro poznam. Nuklearka ti bo v primeru sirsega pomanjkanja tehnikov samo se za varen izklop. Si mislim, da boste bogati in teroretiki zarot bolj mikroavtonomni. Bo pomrlo cisto prevec tehnikov, da imas priblizne sanse, da infrastruktura obstane.



Se vedno mislis da ste nenadomestiljivi. LOL. Vsi smo, eni razlika je da se eni tega zavedamo.

Glede da do danes nisi bil sposoben podati niti dveh virov za tvoje trditve... ja ok Baba kazala. Resnicno dober pokazatelj dosega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke


Kaj ti to pove? Kaksna je njihova motivacija? Kaj imajo od tega, ce cepljeni lahko brez testiranj hodijo okrog necepljeni pa samo s testom?

Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.

Mr.B ::

hyuga je izjavil:

tisti ki povezujete cepivo z great resetom:

ne. samo, da ste cepljeni vam ne bo dovolj,morali boste POLEG tega sprejeti še digitalno placilno sredstvo v obliki kode/nevidnega žiga/kaksne druge oblike.

v smislu:
sell your body to be able to buy or sell.

A ni fajn ko se nasprotuje, in se premika v tvojo preokbo. Pa naj se kdo trdi da socialna omrazja niso namenjanja za usmerjanje plebejcev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Conini ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke


Kaj ti to pove? Kaksna je njihova motivacija? Kaj imajo od tega, ce cepljeni lahko brez testiranj hodijo okrog necepljeni pa samo s testom?

Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.


Zakaj vsi ignorirate PREKUŽENE?? To je tisit "P" v PCT. Prekuženi so večji problem, ker so povečini imuni samo na sev, ki so ga preboleli. Za antivaxerje mi je jasno zakaj vedno in povsod pišejo, da so problem samo in le cepljeni. Pač so to njihovi "buddyji". Preživeli borci, ki so šli skozi pekel brez cepiva. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

FoxKnox ::

Ali je to že vrhunec človeške paranoje ? Ko se človek bolj boji cepiva kot same bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

gozdar1 ::

Naša "svetla" prihodnost, dovolj je samo zamenjat par besed v videu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Anticepilci so se v svojem bistvu zreducirali na oznanjevalce konca sveta. Saj jih imamo že ves čas med nami - so gradili ladje pred potopom, so si delali bivališča v jamah pred majevskim koncem sveta l. 2012.... Zdaj je pač na vrsti cepivo.
Poglejmo samo zgodovino zadnjega leta in pol: najprej je bil virus korone tiste, katerega je ustvaril Gates zato da zmanjša populacijo; zdaj so se premislili, zdaj je cepivo namenjeno manjšanju populacije; čez leto dni bo kaj novega, morda romunska solata, ipd.


Ne, ne glej tako. Prva je bila svinjska gripa, potem piscancja, potem 9/11 kjer americani se danes iscejo orozje za mnozicno unicenje v iraku, potem so bili virus muslimani in arabci, danes je pa korona. Cez leto dni se bo genska terapija nadaljevala, pridejo se cipi za detekcijo korone

FoxKnox je izjavil:

Ali je to že vrhunec človeške paranoje ? Ko se človek bolj boji cepiva kot same bolezni.

Maja saj ves kaksne so moznosti da te pobere od bolezni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

FoxKnox je izjavil:

Ali je to že vrhunec človeške paranoje ? Ko se človek bolj boji cepiva kot same bolezni.

Na sreco je sedaj v bolnicah vec mladih in ne vec ostarelih...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hyuga ::

Mr.B je izjavil:

hyuga je izjavil:

tisti ki povezujete cepivo z great resetom:

ne. samo, da ste cepljeni vam ne bo dovolj,morali boste POLEG tega sprejeti še digitalno placilno sredstvo v obliki kode/nevidnega žiga/kaksne druge oblike.

v smislu:
sell your body to be able to buy or sell.

A ni fajn ko se nasprotuje, in se premika v tvojo preokbo. Pa naj se kdo trdi da socialna omrazja niso namenjanja za usmerjanje plebejcev.


new world order ali the great reset,nima veze. gre se samo za dolocen nov svetovni red - povdarek je pa na besedi SVETOVNI. saj vidis, da vse drzave kopirajo vse? svet se bo združil v ENO in kovid situacija je perfektna stvar za: 1. kolaps gospodarstva 2. vzpostavitve novega reda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Anticepilci so se v svojem bistvu zreducirali na oznanjevalce konca sveta. Saj jih imamo že ves čas med nami - so gradili ladje pred potopom, so si delali bivališča v jamah pred majevskim koncem sveta l. 2012.... Zdaj je pač na vrsti cepivo.
Poglejmo samo zgodovino zadnjega leta in pol: najprej je bil virus korone tiste, katerega je ustvaril Gates zato da zmanjša populacijo; zdaj so se premislili, zdaj je cepivo namenjeno manjšanju populacije; čez leto dni bo kaj novega, morda romunska solata, ipd.


Ne, ne glej tako. Prva je bila svinjska gripa, potem piscancja, potem 9/11 kjer americani se danes iscejo orozje za mnozicno unicenje v iraku, potem so bili virus muslimani in arabci, danes je pa korona. Cez leto dni se bo genska terapija nadaljevala, pridejo se cipi za detekcijo korone

FoxKnox je izjavil:

Ali je to že vrhunec človeške paranoje ? Ko se človek bolj boji cepiva kot same bolezni.

Maja saj ves kaksne so moznosti da te pobere od bolezni?

Da baba kazala. Kaj ko bi dal vire.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HappyPills ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke


Kaj ti to pove? Kaksna je njihova motivacija? Kaj imajo od tega, ce cepljeni lahko brez testiranj hodijo okrog necepljeni pa samo s testom?

Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.


Glede na to da necepljeni filate bolnice je edino smiselno da se vi testirate. Saj se antivexxi potem grupirate in družite ter drug drugega okužujete. Dejstvo je da ponavadi ko maš 2 antivexxa skupaj jih sledi še 100. Če je en glasen v družini je sigurno tudi babico in dedka naplahtal s svojimi lažmi. In zdaj jih bo ta okužil ne en random cepljen lol. Tako da pridno testirat da zmanjšamo pritistik, da se boste lepo kot ovce prekužli en za drugim pa bo to to.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ne, ne glej tako. Prva je bila svinjska gripa, potem piscancja, potem 9/11 kjer americani se danes iscejo orozje za mnozicno unicenje v iraku, potem so bili virus muslimani in arabci, danes je pa korona. Cez leto dni se bo genska terapija nadaljevala, pridejo se cipi za detekcijo korone


Gotovo imas prav, ker svet pravzaprav sploh nima problemov. Ce politika ne bi lagala ne bi bilo bolezni, vse muslimanske frakcije bi bile pacifisticne, vsi diktatorji pa bi koncno lahko delali v dobrobit svojih narodov.

Tako pa vedno novi problemi, ko pa je bog le ustvaril popoln svet in problemov definitivno ne bi smelo biti.

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ne glej tako. Prva je bila svinjska gripa, potem piscancja, potem 9/11 kjer americani se danes iscejo orozje za mnozicno unicenje v iraku, potem so bili virus muslimani in arabci, danes je pa korona. Cez leto dni se bo genska terapija nadaljevala, pridejo se cipi za detekcijo korone

Ok, toliko že blagovoljite globalni elitneži deliti z nami, Nodi? Potem nas cepljenih ne boste depopulirali? Oziroma čipe boste vstavili necepljenim in preživelim? In to vse za potrebe Velikega reseta?

Utk ::

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...

Jaz upam, da bi mi moja vsaj predlagala naj se ne cepim. Tudi svojim starsem in druzini je to predlagala in so se! Ali pa je moja dejansko tipicen farma psiho, ki bo pobil celotno druzino? Pogovarjati se s tabo res odpira oci. Vidim da kdor dela v farma nima srca. Se otroke cepi z vsem mogocim!!!!!!! :(

Pogovor s tabo tudi meni odpira oči. Kako daleč lahko nekdo prileze, menda celo do službe, čeprav ne zna razmišljat niti malo. Ne more odgovorit na enostavno vprašanje, kaj bi naredil ČE bi bilo tako in tako. Vsak otrok pri 5ih letih ti zna to odgovorit, če ne ga pošljejo v posebno šolo, ti pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

V povprečju lahko mirne duše rečemo da več kot vsak TRETJI cepljen je okužen kot kažejo podatki varovanja cepiv pred okužbo, ampak testirat se pa ne rabijo... PCT deluje za njih tudi če trosijo okrog virus...

ni normalnega odgovora stroke


Kaj ti to pove? Kaksna je njihova motivacija? Kaj imajo od tega, ce cepljeni lahko brez testiranj hodijo okrog necepljeni pa samo s testom?

Edina korist, ki jo vidim jaz je strateska v smislu, da nagrajujejo cepljenje in gredo v nek riziko v zameno za visjo precepljenost. Vprasaj jih na tweeterju.


Ja ampak je to strokovno? Je to nekaj kar bi pri PRAVI PANDEMIJI ebole predpisali ali je samo politična kaprica?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ne glej tako. Prva je bila svinjska gripa, potem piscancja, potem 9/11 kjer americani se danes iscejo orozje za mnozicno unicenje v iraku, potem so bili virus muslimani in arabci, danes je pa korona. Cez leto dni se bo genska terapija nadaljevala, pridejo se cipi za detekcijo korone

Ok, toliko že blagovoljite globalni elitneži deliti z nami, Nodi? Potem nas cepljenih ne boste depopulirali? Oziroma čipe boste vstavili necepljenim in preživelim? In to vse za potrebe Velikega reseta?


Depopulacija je nujno potrebna. Pa ja ne mislis da se bo atske bombe metalo? Je skoda narave

TheBlueOne ::

HappyPills je izjavil:



Glede na to da necepljeni filate bolnice je edino smiselno da se vi testirate. Saj se antivexxi potem grupirate in družite ter drug drugega okužujete. Dejstvo je da ponavadi ko maš 2 antivexxa skupaj jih sledi še 100. Če je en glasen v družini je sigurno tudi babico in dedka naplahtal s svojimi lažmi. In zdaj jih bo ta okužil ne en random cepljen lol. Tako da pridno testirat da zmanjšamo pritistik, da se boste lepo kot ovce prekužli en za drugim pa bo to to.


Jaz sem cepljen. Kaj bi moral naznaniti sarkazem. Sem tudi redno testiran na podjetju, ceprav sem cepljen.

PrihajaNodi je izjavil:



Depopulacija je nujno potrebna. Pa ja ne mislis da se bo atske bombe metalo? Je skoda narave


Ampak kaj ni malo nestratesko jo delati na zahodu? Tam kjer imas center interesa?

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Ne vem no, grafi se mi zdijo dosti bolj mili kot takrat. Sicer pa kaksen teden, pa se lahko vrneva nazaj na analizo. Trenutno deluje kakor, da cepiva delujejo. Bom pa z veseljem pogledal podatke, ce bodo kaksne spremembe. Tudi okuzbe eskalirajo dosti pocasi, posebej ce upostevas, da menda ukrepi tokrat niso tako strogi.

Zgodovina sprememb…

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Depopulacija je nujno potrebna. Pa ja ne mislis da se bo atske bombe metalo? Je skoda narave

Ja, in elitneži, kot sta ti, PrihajaNodi in Multivac (in še enih par mandeljcev), bosta zagotovo preživela in zelo verjetno pridobila? A že shortaš kaj trge, glede na to, da se bo na daljavo v naslednjih 2-10 letih radiralo tiste, ki lahko eliti škodijo? Ehm...

Zgodovina sprememb…

Conini ::

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Mato989 ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.



Aha, lahko pa slovenijo ekstrapoliramo na Nemčijo in USA kajne? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

hyuga ::

Imaš teoriteke zarote in ljudi s trezno glavo.

Prvi so ti leta 2012 12 decembra govorili, da bodo prišli Annunaki s planeta Nibiru kolektat zlato za njihov ozonski sčit in nas bodo zasuznjili.

Drugi le mislijo s trezno glavo.

Ne vse v en koš metat. Pojdite na facebook, vsaka Ilonka in Margareta ali Suza je postala teoretik zarote. Na pol pismeni pljuvajo ogenj po celem fejsbuku. To so nevarni ljudje. Taki podpisejo dokument brez premisleka v 10 sekundah..

seveda, če znajo sploh pisat:))
moja sošolka je izjavali pri zgodovini, da so partizani izumili ogenj. moj sosolec je pri test narisal atomsko bombo, drugi pa HITER napada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Conini ::

Mato989 je izjavil:

Aha, lahko pa slovenijo ekstrapoliramo na Nemčijo in USA kajne? =)


Slovenija je že dovolj velika, da je vpliv tujcev zanemarljiv.
Seveda pa lahko ekstrapoliraš na državo, ki ima podobno starostno strukturo.

TheBlueOne ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Prej je smrtnost dosti bolj rastla z okuzbami. Kako beres te podatke, da zakljucis, da cepivo ne deluje?

Tam je začelo rast šele v zadnjem mesecu. Tako hitro še ne bo mrtvih. Bo pa kakšen v kratkem. Od 8 na intenzivni sigurno bo kakšen umrl, ne more jih pa 20, logično, a? Aja, ti pa logika...


Nobene logike ni v tem, da izbereš en mikrostate Gibraltar (kjer tujci predstavljajo viden delež) in to potem ekstrapoliraš na eno Slovenijo. Si pač zabit manipulator.


Pa zna biti, da bo Gibraltar cisto OK primer za analizo. Trenutna situacija deluje kakor, da je obvladana. Okuzbe padajo, smrti prakticno ni itn. Ce bodo smrti zacele eksponentno rasti, kot so takrat, potem bo ze treba kaj premisliti. Dokler pa celo okuzbe padajo smrti pa prakticno se ni, pa je Gibraltar bolj reklama ze cepljenje kot kaj drugega.

PrihajaNodi ::

Ampak kaj ni malo nestratesko jo delati na zahodu? Tam kjer imas center interesa?


Ne. Ker tam se porabi najvec resursov. Pa ja ne mislis da bodo sli na palestino
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
33 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620092 (16285) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41657669 (51411) bluefish

Več podobnih tem