» »

kabel za tipkovnico

kabel za tipkovnico

gregc1 ::

rabim razdelilni kabel, da bi imel eno tipkovnico na dveh računalnikih. računalnika nebosta delovala istočasno.

kuglvinkl ::

KVM switch?
Your focus determines your reallity

gregc1 ::

kuglvinkl je izjavil:

KVM switch?

imam neki docking stacion, in pa ekran ki ima možnost usm priklopa. usb hub. se da stem kaj narediti?

kuglvinkl ::

če rabiš enkrat input na PC A in drugič na B, potem po mojem ne. Razen, če je ugasnjen.
Your focus determines your reallity

Gagatronix ::

kuglvinkl je izjavil:

KVM switch?


To bi bila resitev nekje 20+ let nazaj, dandanes obstajajo tudi USB switchi, ki omogocajo uporabo ene periferne naprave na vecih racunalnikih. Basically dosti podobna zadeva, samo da je striktno USB. :)

gregc1 ::

kuglvinkl je izjavil:

če rabiš enkrat input na PC A in drugič na B, potem po mojem ne. Razen, če je ugasnjen.

enkrat bo deloval en računalnik drugič pa drugi.

gregc1 ::

gledal sem ypsilon razdelilce. eden input dva autputa. problem je samo to da je eden za prenos podatkov in polnjenje, drugi je pa samo za polnjenje. rabim pa dvakrat prenos podatkov. to bi mi že zadostovalo. obstaja kaj takega?

Gagatronix ::

Isci USB switche. Dobis za 20-25 eur.

gregc1 ::

Gagatronix je izjavil:

Isci USB switche. Dobis za 20-25 eur.

ali res ne obstaja noben razdelilni kabel? ker če kupim usb switch potem imam spet eno napravo umes. če res ne obstaja nobeden razdelilni kabel bom potem rešil z switchem.

vnetidebater ::

gregc1 je izjavil:

rabim razdelilni kabel, da bi imel eno tipkovnico na dveh računalnikih. računalnika nebosta delovala istočasno.


to usb stikalo rabiš

https://www.mimovrste.com/usb-hubi/ugre...

gregc1 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Isci USB switche. Dobis za 20-25 eur.

ali res ne obstaja noben razdelilni kabel? ker če kupim usb switch potem imam spet eno napravo umes. če res ne obstaja nobeden razdelilni kabel bom potem rešil z switchem.


kompliciraš.
USB switch prilepiš na spodnjo stran mize s kakšnim mogočno močnim dvostranskim selotejpom in to je to. Ne boš niti vedel da imaš, samo gumb boš pritiskal vsake toliko.
Recimo kaj takega lahko uporabiš:
https://www.merkur.si/obojestranski-lep...

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Ti si res isces probleme tam kjer jih ni. Ne, ne obstaja Y kabel za USB, kupi switch, zalimaj ga pod mizo in nehaj komplicirat.

gregc1 ::

sem naročil tegale...
https://www.amazon.de/gp/product/B07WMG...

hvala vsem za vaš čas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava 2 računalnika 2 monitorja

Oddelek: Strojna oprema
5759 (585) srus
»

Ena miš&tipkovnica, 2 računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
10594 (433) solatko
»

tipkovnica za dva računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
617440 (6532) WizzardOfOZ
»

priklop tiskalnika na več pc-jev

Oddelek: Omrežja in internet
91039 (1001) Invictus
»

USB Preklopnik 1 naprava 2× PC

Oddelek: Kaj kupiti
131063 (930) Kekec

Več podobnih tem