» »

Ena miš&tipkovnica, 2 računalnika

Ena miš&tipkovnica, 2 računalnika

SumTingWong ::

Živjo.

Delo od doma, dobil sem dodaten stacionarni računalnik za delo. Sedaj imam 2 monitorja, 2 računalnika, miš in tipkovnico.
Ne da se mi več preklapljati tipkovnice in miši med računalniki, zato bi rad nek radelilec? Sem imel pred časom 2 kompleta M&T, ampak je bilo prav tako veliko prestavljanja, zaradi majhne mize/prostora.

Kako bi najceneje odpravil težavo oz. si olajšal delo, kaj moram iskati? Je USB switch selector najceneje ali lahko še kako uredimo to?

Hvala.

tigrr ::

Fsegula62 ::

Iščeš lahko tudi po KVM stikalu

Baja ::

ShareMouse oz. podoben SW.

SumTingWong ::

Na work računalnik ne morem/smem nameščati nobenih programov. Rabim hardware. Ko uporabljam za šiht, ne rabim za domač PC. Po koncu šihta, da se preklopi na domač stacionarni in dela naprej. Kokr so ta stikala KVM oz. USB switch selector (https://www.amazon.com/UGREEN-Selector-...

iso2000 ::

Kaj pa remote na "work" računalnik?

mzakelj ::

https://www.techtrade.si/kvm-stikala#/n...

KVM potrebuješ. Vprašanje moraš pa sam odgovoriti kateri vhod in izhod imaš na grafični... Prekljapljaš pa z schrool lock tipko ponavadi.

SumTingWong ::

Zakaj grafični? Jaz bi samo tipkovnico in miš premikal. Pomoje se ne razumemo, sem površno povedal :)) Na mizi imam 1x tipkovnica, 1x miš, 2x monitor, 2x računalnik.
Zjutraj ko imam prižgan work računalnik, bi delal z miš&keyboard na tem računalniku, popoldne ko imam prižgan svoj računalnik, pa bi kliknil na gumb ali karkoli je pač potrebno in bi s to isto mišjo in tipkovnico upravljal svoj računalnik. Torej da mi ni treba vsak dan dva USB-ja premikat iz work PC v moj PC in potem zjutraj ponovit postopek.

johnnyyy ::

Išči pod USB switch (USB stikalo). Na aliju to dobiš za male pare, pri nas pa je malce dražje.

Jaz uporabljam tega.

SumTingWong ::

Torej je USB switch edina rešitev oziroma najcenejša. Prav, hvala vsem :) Sem našel enega za 17€ v BB, tako da bom kar tega naročil.

solatko ::

Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tipkovnica za dva računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
617493 (6585) WizzardOfOZ
»

priklop tiskalnika na več pc-jev

Oddelek: Omrežja in internet
91041 (1003) Invictus
»

Deljenje tipkovnice in miske med Win7 in OsX

Oddelek: Pomoč in nasveti
121661 (1450) KontraCepec
»

USB Preklopnik 1 naprava 2× PC

Oddelek: Kaj kupiti
131068 (935) Kekec
»

Dva računalnika in USB printer

Oddelek: Pomoč in nasveti
125554 (5414) Blup

Več podobnih tem