» »

Odstranitev posodobitve

Odstranitev posodobitve

kopo99 ::

Zdravo,

lastim si tale HP-jev prenosnik. Težava je v tem, da ima grafično kartico od Nvidie in procesor od AMD-ja. To pomeni, da posledično ne deluje gumb za svetlost. Ekran je pretemen.
Sedaj sem nekaj posodabljal, ker itak so te update-i vseskozi in ne vem več, kateri gonilnik ali update moram odstraniti. Po tem je bila slika svetla, ni pa se dalo nastavljati svetlosti. Je bilo pa ok.

Ali mi lahko poveste, kateri gonilniki naj bi to bili? Ne bi rad probaval na pamet. Verjetno gre samo za 2 tipa v Upravitelj naprav (npr. "Grafične kartice" ali kaj podobnega).

Hvala.

hojnikb ::

kopo99 je izjavil:

Zdravo,

lastim si tale HP-jev prenosnik. Težava je v tem, da ima grafično kartico od Nvidie in procesor od AMD-ja. To pomeni, da posledično ne deluje gumb za svetlost. Ekran je pretemen.
Sedaj sem nekaj posodabljal, ker itak so te update-i vseskozi in ne vem več, kateri gonilnik ali update moram odstraniti. Po tem je bila slika svetla, ni pa se dalo nastavljati svetlosti. Je bilo pa ok.

Ali mi lahko poveste, kateri gonilniki naj bi to bili? Ne bi rad probaval na pamet. Verjetno gre samo za 2 tipa v Upravitelj naprav (npr. "Grafične kartice" ali kaj podobnega).

Hvala.


Na podlagi cesa si prisel do te briljantne ugotovitve?

Namesti tazadnji driver z nvidine strani, enako za amd. To je to.
#brezpodpisa

kopo99 ::

Na podlagi genijev na servisu. Menil sem se tudi že z tujimi zastopniki in pregledal cel net. Vse te gonilnike sem že nameščal.
Lahko, da je kaj novega. Mi lahko daš ustrezen link za te gonilnike?

kopo99 ::

Recimo imam 2 grafični komponenti:

    AMD Radeon™ Vega 8 Graphics
    NVIDIA GeForce GTX 1050


Onemogočil sem slednjo, torej NVIDIA, in ekran je sedaj svetel, vendar se svetlosti ne da spreminjati. Če omogočim AMD, sem ponovno na istem.

Lahko naredim še kaj?

Mare2 ::

kopo99 je izjavil:

Zdravo,

lastim si tale HP-jev prenosnik. Težava je v tem, da ima grafično kartico od Nvidie in procesor od AMD-ja. To pomeni, da posledično ne deluje gumb za svetlost. Ekran je pretemen.
Sedaj sem nekaj posodabljal, ker itak so te update-i vseskozi in ne vem več, kateri gonilnik ali update moram odstraniti. Po tem je bila slika svetla, ni pa se dalo nastavljati svetlosti. Je bilo pa ok.

Ali mi lahko poveste, kateri gonilniki naj bi to bili? Ne bi rad probaval na pamet. Verjetno gre samo za 2 tipa v Upravitelj naprav (npr. "Grafične kartice" ali kaj podobnega).

Hvala.



Tukaj klikni Detect my drivers. :)

https://support.hp.com/us-en/drivers/se...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drnik za svetlost na Win 10

Oddelek: Operacijski sistemi
8879 (632) mtosev
»

Težka odločitev med Huawei P8 lite in Samsung J5

Oddelek: Mobilne tehnologije
112060 (1831) casio1212
»

Thinkpad T500 in Win7

Oddelek: Operacijski sistemi
171571 (1231) CMpunk
»

Prenosnik HP 6710b ne pokaže slike po stand by-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
452369 (1433) zuz3k
»

Potrebujem gonilnike!! Prosim za pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
133415 (3326) feryz

Več podobnih tem