» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
48 / 55
»»

Smurf ::

Doe doe :D

dreknapalci ::

scipascapa je izjavil:

Kdo je DSF? Dajte napisat tako, da še ostali vemo :P


dorian finney-smith

scipascapa ::

bestič Lukata...

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Marjanovič 3.5 mio za sedenje na klopi oz. igranje na 5 tekem za 1-2 minuti? Odpoved pa mir.

Zakaj je to problem?

Ta denar je za cubana drobiž. Boban je atrakcija.

scipascapa ::

bambam20: discord?

Voss ::

bambam20 je izjavil:

Voss je izjavil:

. Pač neka slabša verzija Draymonda Greena.


Lol.


Super proti argument :)

Morda ni najbolj posrečena primerjava, je pa to kar je Green za GSW, DFS za Dallas.

Absolutno pa vztrajam, da je njegova pogodba najmanj problematična pri Dallasu.

endelin ::

Gremo na 4:38-)

Samael ::

dope1337 je izjavil:

P.S. Z Burke-om in Nkilitino si človk tud nič ne more.

2021/22 $1,789,256
2022/23 $2,036,318

Jaz bi Ntilikino za ta denar vseeno obdržal še vsaj drugo sezono, če ne bo del kakšnega trejda.
Fant je star zgolj 23 let, ne bo nikoli prva, ne druga opcija, vendar če se spomniš njegovo igro jeseni pred saj ne vem, a je bila poškoda ali bolezen, je imel na trenutke prebliske, kjer ga je bilo prav fino videti na igrišču. Vsako moštvo ima v rosterju nekaj teh in njega je Dallas dobil res za en drobiž.
Najbrž je v podobnem položaju kot Marquese Chriss. V nekem momentu sta igrala dokaj solidno, potem je prišla odsotnost in zdaj sta spet v položaju, kjer si bosta ali izborila vstop v rotacijo ali odšla. Ampak PO res ni čas za eksperimentiranje z njima.
Samael != Samuel

dreknapalci ::

endelin je izjavil:

Gremo na 4:38-)

Pomojem da ne bo do tega prišlo. Je Kerr bil čisto izven tira zaradi poboja v šoli ki se je včeraj zgodil, tako, da verjamem, da ni bil z glavo v igri..

bambam20 ::

Voss je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Voss je izjavil:

. Pač neka slabša verzija Draymonda Greena.


Lol.


Super proti argument :)

Morda ni najbolj posrečena primerjava, je pa to kar je Green za GSW, DFS za Dallas.

Absolutno pa vztrajam, da je njegova pogodba najmanj problematična pri Dallasu.


DSF je daleč od tega, kar je Green za GSw. Green je njihov sekundarni organizator skozi katerega poteka igra. DSF je zgolj rezervist, ki 80% stoji na trojki.

Smurf ::

Jaz imam obcutek, da marsikdo tukaj ne gleda tekem glede na komentarje.

Ntilikina je bil kljucen pri Mavsih proti Phoenixu, njegovo pokrivanje CP3ja je bilo vrhunsko, z vsako tekmo se mu je tudi povecevala minutaza.

DSF je prototip sodobnega krila, ki zna vrzti trojko in igra vrhunsko obrambo. Trenutno je no.1 obrambni igralec Dallasa in lahko pokriva 1-4 pozicije. Mislim, da je v advance statistiki koliko (manj) kosov zadanejo igralci, ki jih pokriva, prakticno na vrhu.

Masayoshi ::

Ma ja, saj se iz aviona vidi, da ne gledajo tekem, ko take okol FN in DFS razdirajo. FN si je definitivno zaslužil da ga obdržijo, DFS je pa zame drugi igralec Dallasa, takoj za Luko.

Smurf ::

Mimogrede, ce se spomnite je Ntilikina zelo dobro (kolikor se pac da) tudi pokrival Doncica na tekmi Slo-Fra.

bambam20 ::

Smurf je izjavil:



DSF je prototip sodobnega krila, ki zna vrzti trojko in igra vrhunsko obrambo.


Kje je ta vrhunska obramba, če Wiggins zgleda kot Michael Jordan.

judoka ::

Frenkie je prakticno zastonj. Ce mu rata upgradat napad zna bit v prihodnosti best buy.

Tam kje Dallas lahko cara je mnozica: THJ, Bertans, Cela centrska linja - Maxi (pa tud on ni off limits). To je
takole na uc 45-50 mil? Tezka bo, tale mnozica ni ravno zanimiva za trade.

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:

Gremo na 4:38-)


Mislim, da warriorsi niso želeli zmagati finala na gostovanju. Jaz napovedujem gladko 4:1.

Tudi v interesu nba lige ni, da je tako ne
-konkurencno finale. Tako da, jaz ne bi dajal prevelike teze tej zmagi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

endelin je izjavil:

Gremo na 4:38-)


Mislim, da warriorsi niso želeli zmagati finala na gostovanju. Jaz napovedujem gladko 4:1.

Tudi v interesu nba lige ni, da je tako ne
-konkurencno finale. Tako da, jaz ne bi dajal prevelike teze tej zmagi.


V interesu lige je, da pride Luka v NBA finale. To bi ratingi ponoreli. Če bo finale Boston/Miami- GSW.. tega večina izven USA sploh ne bo pretirano spremljala.

Zvezdica27 ::

po moje je curry v finalu bolj vreden kot ld. legenda morda zadnjic...

Voss ::

Zvezdica27 je izjavil:

po moje je curry v finalu bolj vreden kot ld. legenda morda zadnjic...


Curry je also najbolj priljubljen igralec v ligi.

SmolWhale ::

Ah z Dallasom je konec se je videlo že iz njihove energije. Naslednje leto pa v finale!

Horas ::

Voss je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

po moje je curry v finalu bolj vreden kot ld. legenda morda zadnjic...


Curry je also najbolj priljubljen igralec v ligi.



kko je to možno? zhwakach 100 na uro ogabn, več ma tist zuni ko v lapah

Zvezdica27 ::

žvekač je, karkoli si mislimo o njemu, 3x prstan, GOAT v tricah in še 2x (če se ne motim) bi lahko dobil prstan, pa je splet okoliščin to preprečil. Dejansko je on ŽE igralec Jordanovega kova, ena od absolutnih legend, kar marsikak Hall of fame-ovec ni.

zz

Likalnik ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

endelin je izjavil:

Gremo na 4:38-)


Mislim, da warriorsi niso želeli zmagati finala na gostovanju. Jaz napovedujem gladko 4:1.

Tudi v interesu nba lige ni, da je tako ne
-konkurencno finale. Tako da, jaz ne bi dajal prevelike teze tej zmagi.


to so spet taka špekuliranja oziroma predvidevanja kot smo se pogovarjali že ko so igrali proti Suns...ali so se jim pustili ali ne...ali so jim naročili, da izgubijo ali ne...pač cel kup predvidevanja...tako kot bi tu lahko rekli, da niso hoteli zmagati v gosteh, oziroma, da Kerr ni bil pri stvari zaradi streljanja ali pa da je liga hotela, da se še malo "tenstajo" med sabo...pač 100 razlogov...ali pa enostavno, da so bili Dallas tokrat boljši

Horas ::

Zvezdica27 je izjavil:

žvekač je, karkoli si mislimo o njemu, 3x prstan, GOAT v tricah in še 2x (če se ne motim) bi lahko dobil prstan, pa je splet okoliščin to preprečil. Dejansko je on ŽE igralec Jordanovega kova, ena od absolutnih legend, kar marsikak Hall of fame-ovec ni.

zz


jordanovega kova? lol, pejt spat rajši zvezdica.

miami pa spet neverjetno slabo. so skregni med sabo kaj?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

drvo ::

Zvezdica27 je izjavil:

žvekač je, karkoli si mislimo o njemu, 3x prstan, GOAT v tricah in še 2x (če se ne motim) bi lahko dobil prstan, pa je splet okoliščin to preprečil. Dejansko je on ŽE igralec Jordanovega kova, ena od absolutnih legend, kar marsikak Hall of fame-ovec ni.

zz


Pretiravat ni treba. Do Jordana mu vseeno malo fali.

Zvezdica27 ::

grem spat ... brez skrbi

in bom prespal tekmo in zjutraj pogledal.

Curry je GOAT glede tric brez kakršnekoli debate, 3 prstani (pa bi si tud ona druga dva zaslužil, sam svaka čast lebronu), parkrat MVP, strelec lige... in definitino igralec generacije, supermax zvezda in pri 34 ga ne morejo ustavit. Lebron (se stara) in on (se še ne stara) v temu trenutku, drugega ni. Tako kot je bil Jordan, Bird pa še kak Magic, itd. In če to priznamo, recimo, Kobeju in takim, še toliko bolj Curryju. Še enkrat: največji šuter vseh časov, PG. Pač druga pozicija kot Jordan (ki pa je itak bil prvi res ta najjači vesolc). Nisem rekel, da je večji ali karkoli. Rekel sem "igralec Jordanovega kova", globalna basket ikona in samo srečni smo da ga lahko gledamo proti LD77. Po moje vsak ki vsaj malo šport gleda, tud na Kitajskem, ve za Jordana, Curryja in lebrona - ne pa recimo za Eda Murića.

In pustmo tle stat, ker če se bomo o cifrah kregali ne pridemo nikamor ker tud Rodman ima 5 prstanov.

Jaz sem res happy, da lahko gledam to, LD in Curry. Pa to je noro. To je tko kot smo naše kekce v fuzbalu gledal na svetovnem - in bli kaj, 3 minute od osmine finala... Fakin crazy. Al pa naši na OI letos. Žvekač gor ali dol, on dela vse prav in je v zgodovini NBA dal največ tric in še vedno jih meče. To je Jordanov rang.

Škoda sam da Seth ni več pri Dallasu, da bi se pubeca mal sklofala...

zz

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Likalnik je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

endelin je izjavil:

Gremo na 4:38-)


Mislim, da warriorsi niso želeli zmagati finala na gostovanju. Jaz napovedujem gladko 4:1.

Tudi v interesu nba lige ni, da je tako ne
-konkurencno finale. Tako da, jaz ne bi dajal prevelike teze tej zmagi.


to so spet taka špekuliranja oziroma predvidevanja kot smo se pogovarjali že ko so igrali proti Suns...ali so se jim pustili ali ne...ali so jim naročili, da izgubijo ali ne...pač cel kup predvidevanja...tako kot bi tu lahko rekli, da niso hoteli zmagati v gosteh, oziroma, da Kerr ni bil pri stvari zaradi streljanja ali pa da je liga hotela, da se še malo "tenstajo" med sabo...pač 100 razlogov...ali pa enostavno, da so bili Dallas tokrat boljši


Zdaj lahko spremljaš gs v pravi izdaji. Ce mavsi premagajo ta gs, pa si zaslužijo prstan.

Kot sem rekel, zadnja tekma ni bila relevantna.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

V tretji četrtini so naredili lep comeback, ampak žal ni bilo dovolj. Nisem pa niti malo razočaran. Vse od Utaha dalje je bilo več, kot smo lahko upali. Zdaj bomo pač neko obdobje spet normalno spali :)
Samael != Samuel

judoka ::

Naj ima se FO tako poletje kot je ekipa imeila sezono. Overachieving.

Likalnik ::

Škoda...ampak že to kar so prikazali in do kam so prišli je bilo na začetku praktično nepričakovano....tako da, čestitke

Zvezdica27 ::

bravo. Hvala za ves show, fantastično. Upam, da bo drugo leto za nas športne potrošnike tudi zanimivo.


zz

kixs ::

Gledal so do nekje polovice druge cetrtine. Potem sem moral it spat :lol: So eni dobro metali, pa potem drugi slabo... zoga je zoga...

Kurzweil ::

The Lakers have hired Darvin Ham as their new head coach.


Če se malce pošalim... Lebron ima novega assistant coacha...

IL_DIAVOLO ::

Ne vem ce bo lebron sploh ostal v lakersih.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tony1 ::

Lebron naj pride v Dallas, da ga bo Luka komandiral 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

SmolWhale ::

tony1 je izjavil:

Lebron naj pride v Dallas, da ga bo Luka komandiral 8-)


There we go

tony1 ::

I stand corrected :D

Zvezdica27 ::

Kaj zdaj fantje, spet imamo Game 7! To bo crazy, ker kot je Boston sam sebe premagal tisto G2, tudi v zadnji ni bil brez možnsoti v zadnjih minutah par bedarij, drugače temu ni mogoče reči.

Tatum bo zdaj moral pokazati ali je ali ni. Walker, Brown isto. Da si superstar, enostavno ne smeš tega sfaliti... Na drugi strani pa je Butler največji borec, kar sem jih dolgo videl, zdaj pa so se še ostali zbudili.

zz

bambam20 ::

Nič ni. vseeno kdo bo prišel iz vzhoda. Oboji bodo dobili porcijo od Stepha in Co. Warriorsi bodo spočiti, medtem ko bodo slednji izčrpani.

Horas ::

maj naj miami tole zmaga potem pa še veliki finale. privošim butlerju pa spoelstri.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

endelin ::

Miami ne bo kos Warriorsom

bambam20 ::

Horas je izjavil:

maj naj miami tole zmaga potem pa še veliki finale. privošim butlerju pa spoelstri.

Butler je limitiran igralec.

endelin je izjavil:

Miami ne bo kos Warriorsom


Sej tud Boston ne bo kos. Niso Warriorsi zasotnj 6-ič v NBA finalu v 8-ih letih. Dinastija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Horas ::

butler limitiran? pa si ga videl kdaj igrati? skoraj ima triple duble. na zadnji tekmi je imel 47 točk 8 skokov 7 asistenc 3 ukradene, kaj bi še rad.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Horas je izjavil:

butler limitiran? pa si ga videl kdaj igrati? skoraj ima triple duble. na zadnji tekmi je imel 47 točk 8 skokov 7 asistenc 3 ukradene, kaj bi še rad.


Iskreno. Miami mi ni zanimiv za gledanje, tako, da ne spremljam ne Butlerja in ne Miamija. Spremljal sem Dončića. Zato tud NBA sploh še gledam.

Šalo na stran. vem, da igra odlično ampak to ni dovolj za premagat Warriorse. Bo potrebno počakat še kakšno sezono.

IL_DIAVOLO ::

Golden state mislim, da je letos spet premocan :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Golden state mislim, da je letos spet premocan :)

Takšne dinastije nismo imeli od bullsov iz 90-ih.

Mato989 ::

Ce je butler limitiran pol je tudi doncic
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bambam20 ::

Mato989 je izjavil:

Ce je butler limitiran pol je tudi doncic



Butler ni rang Dončić. Će bi Dončić imel Adebaya.

Voss ::

Mato989 je izjavil:

Ce je butler limitiran pol je tudi doncic


Butler je star, Dončić je superstar.

Jimmy ima prednost v tem, da je res garač in ubistvu cela ekipa Miamija je grajena na tej ideji. V zvezdniškem smislu malce izstopata Butler in Adebayo, pa potem morda še Tyler Herro, ki zadnje tri tekme sploh ni igral. Vse ostalo so starejši izkušeni igralci in še kakšen mladec zraven.

Kapo dol trenerskemu štabu Miamija, da so sposobni takšen kader privleči do borbe za veliki finale.

bambam20 ::

Voss je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ce je butler limitiran pol je tudi doncic


Butler je star, Dončić je superstar.

Jimmy ima prednost v tem, da je res garač in ubistvu cela ekipa Miamija je grajena na tej ideji. V zvezdniškem smislu malce izstopata Butler in Adebayo, pa potem morda še Tyler Herro, ki zadnje tri tekme sploh ni igral. Vse ostalo so starejši izkušeni igralci in še kakšen mladec zraven.

Kapo dol trenerskemu štabu Miamija, da so sposobni takšen kader privleči do borbe za veliki finale.


Od kdaj je Adebayo zvezdnik? Zvedzniki so tisit, ki gledalce pritegnejo pred tv zaslone.
««
48 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197031 (94340) Samael

Več podobnih tem