» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
«
1 / 55
»»

Kurzweil ::

NBA sezona 2021/22, ki bi se naj, če bo seveda vse tako kot si želimo, spet odvila po normalnem sistemu, torej 82 tekem in z malce manjšo frekvenco tekem! Nekaj ključnih datumov:

29. julij - DRAFT
19. oktober - ZAČETEK SEZONE (konec 12. aprila)
20. februar - ALL-STAR
16. julij - PLAY-IN
16. april/30. maj - PLAYOFF
2-19. junij - FINALNA SERIJA

Nedasemiveč ::

The Dallas Mavericks' post-draft focus, sources say, will be the pursuit of Kyle Lowry (along with Miami, New Orleans and Philadelphia) and their bid to re-sign Tim Hardaway Jr. Dallas was initially expected to wait and see if Kawhi Leonard gave any indication that he was open to leaving the Clippers, but the Mavericks have moved off of those plans.

Pod Donnijem bi verjetno še avgusta čakal na Kawhija :D

Goody ::

Meh, spet nič od Dallasa. Tudi če jim rata dobiti Lowryja, pa sem prepričan da jim ne bo, to ne bo kaj pomagalo k boljšemu rezultatu.

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Meh, spet nič od Dallasa. Tudi če jim rata dobiti Lowryja, pa sem prepričan da jim ne bo, to ne bo kaj pomagalo k boljšemu rezultatu.


Meni se pa zdi, da jim je letos v končnici zmanjkal ravno en izkušen play ala Lowry/Dragić, ki bi "odpočil" Dončića + veteran v ekipi je vedno dobrodošel. Se pa omenja tudi Mike Conley, kar mi pa ne diši ravno najbolj, ker vsaj meni osebno ne spada v rang zgoraj omenjenih. Glede na to, da si za Lowrya poteguje tudi Miami pa menim, da so možnosti za prihod res višje na Florid (vprašanje pa kaj bi to potem pomenilo za Dragića).

Glede Kawhija je bilo pa itak iluzorno pričakovati, da bi prišel v Dallas. Sploh sedaj ko se bo praktično celotni sezoni posvetil saniranju poškodbe in naj bi bil najmanj do končnice odsoten. Ne vidim razloga, da potem tega ne bi počel doma. Bo kar zanimivo videti, kje bodo na tabeli letos. Konkurenca bo še močnejša letos.

Kurzweil ::

Teh govoric je oz. bo v prihajajočih tednih vedno več... samo danes sem prebral, da je Dragič v odhodu... potencialna kluba pa DAL in NOP...

Glede Lowryja pa recimo:

Kyle Lowry is looking to get paid around 3-year, $90 million on his next deal.
Lakers, Pelicans, Knicks, Heat, Sixers, Raptors are all teams that have been connected to Lowry about a potential destination.


Vir: Adam Borai

...torej tu pa ni DAL niti omenjen, pa velja Borai za relativno zanesljivega insiderja..

Zimonem ::

Dallas ima cap space drugi bodo moral prodajat.
Dragič pa ... Zna bit podobna naložba kot JJ redick

Kurzweil ::

Zimonem je izjavil:

Dallas ima cap space drugi bodo moral prodajat.
Dragič pa ... Zna bit podobna naložba kot JJ redick


Jaz sem prepričan, da bi bil Dragič neprimerljivo boljša naložba, kot JJ Redick... verjetno pa tu ciljaš bolj na to, da če bi imel težave s poškodbami, da ne bi bil nič bolj koristen. Dragič bi po mojem skromnem mnenju zelo pasal v DAL, še posebje po teh kadrovskih rošadah... kot rečeno, drug problem pa je koliko je prone do poškodb in pa seveda njegovih skoraj 20M$... sem se imel priložnost pred dnevi pogovarjat z Dragičem par minut, ki ima sedaj po Sloveniji mini tour, kjer je imel svoj kamp, v MB bo mislim, da jutri odprl pametno igrišče za basket, karkoli bi že to naj bilo... mi je pa zelo všeč, s tisto tribunico vred izgleda, kot on streetball basketball court, ki smo jih vajeni v ZDA... v glavnem je malce aktiven te dni... v glavnem tip je gladko povedal, da misli v NBA igrat še neki dve leti, da pa ima vse sklepe že tako obdelane, da je že kar na limitu, sicer je rekel, da bi še lahko gladko igral do 40. leta, saj še ima tisti nitro v nogah, potem pa bi bil mentor, kot je Haslem v MIA...

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Dragič pa ... Zna bit podobna naložba kot JJ redick

Od kje ti pa ta ideja? Dallas potrebuje točno takšnega izkušenega playa, ki bi prihajal s klopi in držal ekipo pokonci, ko Luka počiva, hkrati pa bil sposoben kdaj odigrati tudi poleg Luke. Da prijateljskih ter reprezentančnih povezav z Luko in sedaj s Kokoškovim sploh ne omenjamo.

Za denarje kot se omenja pri Lowryju, bi mnogo raje vzel Gorana. Ja, Lowry je v tem trenutku boljši igralec, vendar niti približno ne toliko boljši, da bi se izplačalo zanj plačati toliko večji znesek. Oba sta stara 35 in imata približno enako kilometrine, Lowry je sicer boljši v obrambi, vendar Gogi bi zagotovo brez zadržkov prihajal s klopi in vodil drugo peterko, kar bi rešilo en velik problem prejšnje sezone, ko je igra brez Luke POVSEM razpadla. Po drugi strani pa bi Lowry za ta denar skoraj zagotovo želel biti del prve peterke (in za ta denar bi tudi dejansko moral biti), s tem pa se še vedno ne bi povsem rešilo problema vodenja rezervistov (delno ja, ker bi si malo razdelila minute z Luko, vendar zagotovo ne toliko, kot z dejanskim rezervistom kot bi bil Gogi).

Zimonem ::

Glej na tole ciljam
https://siol.net/sportal/kosarka/goran-...

B2b ni več igral, familijo ima vb Miamiu, s klubom se razume... Lowry je precej v boljši kondiciji kot Goran.

Nedasemiveč ::

Kurzweil je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Dallas ima cap space drugi bodo moral prodajat.
Dragič pa ... Zna bit podobna naložba kot JJ redick


Jaz sem prepričan, da bi bil Dragič neprimerljivo boljša naložba, kot JJ Redick... verjetno pa tu ciljaš bolj na to, da če bi imel težave s poškodbami, da ne bi bil nič bolj koristen. Dragič bi po mojem skromnem mnenju zelo pasal v DAL, še posebje po teh kadrovskih rošadah... kot rečeno, drug problem pa je koliko je prone do poškodb in pa seveda njegovih skoraj 20M$... sem se imel priložnost pred dnevi pogovarjat z Dragičem par minut, ki ima sedaj po Sloveniji mini tour, kjer je imel svoj kamp, v MB bo mislim, da jutri odprl pametno igrišče za basket, karkoli bi že to naj bilo... mi je pa zelo všeč, s tisto tribunico vred izgleda, kot on streetball basketball court, ki smo jih vajeni v ZDA... v glavnem je malce aktiven te dni... v glavnem tip je gladko povedal, da misli v NBA igrat še neki dve leti, da pa ima vse sklepe že tako obdelane, da je že kar na limitu, sicer je rekel, da bi še lahko gladko igral do 40. leta, saj še ima tisti nitro v nogah, potem pa bi bil mentor, kot je Haslem v MIA...


https://siol.net/sportal/kosarka/goran-...

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Glej na tole ciljam
https://siol.net/sportal/kosarka/goran-...

B2b ni več igral, familijo ima vb Miamiu, s klubom se razume... Lowry je precej v boljši kondiciji kot Goran.

Kot prvo, rekel si "JJ Redick naložba", kar je povsem zgrešeno. Kot drugo, vsi se zavedamo, da bi ga med rednim delom "šparali" tudi v Dallasu, ampak to sploh ni noben problem, ker se bi Gogija, tako kot Lowryja, pripeljalo predvsem z mislimi na playoff (in tudi Lowryja bi se med rednim delom pri teh letih pogosto počivalo). Kot tretje, moj pomislek pri Lowry vs. Gogi ni v tem, da se ne bi zavedal, da je Lowry trenutno boljši, da je v boljši pripravljenosti itd., temveč predvsem v denarju, ki bi ga zahteval ter delno tudi glede statusa v ekipi, ki nujno potrebuje playa tudi s klopi. Z Gogijem rešiš za problem za manj denarja, hkrati je tudi Gogi na ključnih tekmah še vedno sposoben vrhunsko igrati tudi v prvih peterkah, razliko v denarju pa lahko tako porabiš drugje, kjer so prav tako še vedno luknje v ekipi.

Lowryja se izplača za ta denar podpisati ekipam, ki so že sedaj konkurenčne za naslov in bi on bil samo pika na i. Dallas to trenutno še ni, niti ne bo samo s podpisom Lowryja. Če pa podpišejo njega za tak znesek, pa to zelooo obremeni proračun.

Verjamem tudi, da bi Gogi najraje do konca kariere ostal pri Heatih in upam, da se mu želja uresniči. Vendar NBA je včasih krut biznis, tako da sem prepričan, da bi v primeru odhoda gotovo raje igral z Luko (in Kokoškovim ter morebiti še z Bobijem), kot pa v kakšnih Pelicansih ali še kje huje.

Nedasemiveč ::

sheeshkar je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Glej na tole ciljam
https://siol.net/sportal/kosarka/goran-...

B2b ni več igral, familijo ima vb Miamiu, s klubom se razume... Lowry je precej v boljši kondiciji kot Goran.


Verjamem tudi, da bi Gogi najraje do konca kariere ostal pri Heatih in upam, da se mu želja uresniči. Vendar NBA je včasih krut biznis, tako da sem prepričan, da bi v primeru odhoda gotovo raje igral z Luko (in Kokoškovim ter morebiti še z Bobijem), kot pa v kakšnih Pelicansih ali še kje huje.


Moral bo izbrati denar v Dallasu ali življenje v Miamiju, kjer ima tudi hišo. Sem siguren, da Heatsi ne bodo uporabili club option na njegovih 19 milijonov in bo postal prost igralec (s 1. avgustom). Dvomim, da bo v Miamiju dobil kaj več kot kakšnih 5 milijonov, morda celo samo veteran offer. V Dallasu na drugi strani bi znal izsiliti malce lepšo eno/dvo letno pogodbo.

Zimonem ::

Daj že nehaj z bojem. Ne bodo mu podaljšali pogodbe.
Po eni strani naj bi bil biznis po dru naj bi a zbirali odslužene balkance...
Dragič ne zmore več. Povedal sam. Lowry še lahko odigra kako sezono.

IL_DIAVOLO ::

https://necenzurirano.si/clanek/svet/na...

Ce bi človek bil vedez, ne bi bil revez.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://necenzurirano.si/clanek/svet/na...

Ce bi človek bil vedez, ne bi bil revez.


To zihr KZS iz skladišča prodaja :))

Kurzweil ::

Mavericks have abandoned plans of pursuing Kawhi Leonard in Free Agency.
Dallas has shifted their focus on pursuing a PG such as Kyle Lowry or Mike Conley and re-signing Tim Hardaway Jr.

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Daj že nehaj z bojem. Ne bodo mu podaljšali pogodbe.
Po eni strani naj bi bil biznis po dru naj bi a zbirali odslužene balkance...
Dragič ne zmore več. Povedal sam. Lowry še lahko odigra kako sezono.

Pa kje se najdete takšni bluzači? Dragić je povedal kvečjemu to, da ima v sebi še dve normalni sezoni, nato pa postopen prestop v mentorstvo (kar lahko še vedno pomeni tudi 15 minut na tekmo). Če bi sprejel nek normalen znesek Dallasa, bi bil super okrepitev.

Pa kdor je gledal tekme Miamija v playoffu, je lahko jasno videl, da je Gogi bil poleg Butlerja verjetno celo njihov najboljši igralec (res, da so letos bili relativno gnili, ampak vseeno, izgubili so proti prvakom).

Samael ::

Nedasemiveč je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Glej na tole ciljam
https://siol.net/sportal/kosarka/goran-...

B2b ni več igral, familijo ima vb Miamiu, s klubom se razume... Lowry je precej v boljši kondiciji kot Goran.


Verjamem tudi, da bi Gogi najraje do konca kariere ostal pri Heatih in upam, da se mu želja uresniči. Vendar NBA je včasih krut biznis, tako da sem prepričan, da bi v primeru odhoda gotovo raje igral z Luko (in Kokoškovim ter morebiti še z Bobijem), kot pa v kakšnih Pelicansih ali še kje huje.


Moral bo izbrati denar v Dallasu ali življenje v Miamiju, kjer ima tudi hišo. Sem siguren, da Heatsi ne bodo uporabili club option na njegovih 19 milijonov in bo postal prost igralec (s 1. avgustom). Dvomim, da bo v Miamiju dobil kaj več kot kakšnih 5 milijonov, morda celo samo veteran offer. V Dallasu na drugi strani bi znal izsiliti malce lepšo eno/dvo letno pogodbo.

Jaz tudi ne vidim opcije, da bi Miami tu uveljavljal team option ter plačal zanj 19.5mil in bo šlo tu prej v smeri veteran minimuma ali kaj podobnega, kot praviš.
Samael != Samuel

bambam20 ::

Vprašanje koliko je Dragić realno zanimiva opcija, saj se zadnji dve sezoni spopada z enostavno preveč poškodbami. Ekipa, ki cilja na NBa naslov mora imeti zdrave igralce in kvalitetno klop.

Nedasemiveč ::

Update:

For the 2021-22 season, the Play-In Tournament will take place April 12-15, 2022, between the last day of the regular season on April 10 and the start of the playoffs on April 16.

Below are some key dates for the 2021-22 season.


o Aug. 2: Teams can begin negotiating with free agents (6 p.m. ET)
o Aug. 6: Teams can begin signing free agents (12:01 p.m. ET)
o Aug. 8-17: MGM Resorts NBA Summer League in Las Vegas
o Sept. 28, 2021: Training camp begins
o Oct. 19, 2021: Regular season begins
o April 10, 2022: Regular season concludes
o April 12-15, 2022: Play-In Tournament
o April 16, 2022: Playoffs begin
o June 2, 2022: NBA Finals begin
o June 19, 2022: Game 7 of NBA Finals (if necessary)
o June 23, 2022: NBA Draft

https://www.eurohoops.net/en/nba-news/1...

Zgodovina sprememb…

hunter01 ::

Spet play-in? Ni bilo rečeno da samo lani in letos? :/ Celo sezono se boriš in potem te teoretično 2 slabi tekmi pokopljeta in nisi v Play-offu. Ni mi všeč, sem upal da ne bo več.

hamez66 ::

Kar se mene tiče, bi Gorana pograbil z obema rokama. Luka in Goran imata skupaj še nekaj več, kot že tako izvrstna posameznika. Da je bil Miami lani v finalu, je bilo tudi veliko po zaslugi Gorana. Boljši igralec kot Goran bo pa tako ali tako težko prišel v Dallas, torej je "nakup" no-brainer. Samo v Dallasu možno, da nimajo ravno dobrih možganov (po mojem mnenju;) ).

bambam20 ::

hamez66 je izjavil:

Kar se mene tiče, bi Gorana pograbil z obema rokama. Luka in Goran imata skupaj še nekaj več, kot že tako izvrstna posameznika. Da je bil Miami lani v finalu, je bilo tudi veliko po zaslugi Gorana. Boljši igralec kot Goran bo pa tako ali tako težko prišel v Dallas, torej je "nakup" no-brainer. Samo v Dallasu možno, da nimajo ravno dobrih možganov (po mojem mnenju;) ).



Pri Dalalsu je potrebno graditi ekipo za dolgoročne rezultate in ne zgolj za 2 sezoni. Luka je igralec, ki ti bo nudil ob ustrezni igralski podpori 8-10 letno popolno dominacijo. Ustrezna igralska podpora niso preplačani igralci, pač pa igralci, ki so psihološko močni in veš, da boš od njih dobil ustrezen učinek in, da pod pritiskom se jim ne trese roka.

Da je Dallas banana ekipa so dokazovali že s tem, ko so na silo pripeljali Prozingisa, ki se z vsemi petimi upira, da bi večino časa igral na postu.

Če odštejem prvo sezono, pa je ne bom, ker lUka ni en lolek, ki je prišel iz Ncaa-aj, pač pa je bil pred prihodom v NBA je bil sezono prej vodja Real Madrida, so pri Dalalsu vrgli stran 3 sezone. Pa to ne pomeni, da bi moral Dallas biti že letos prvak, ampak ekipa se ni v treh letih popolnoma nič razvila. Še nazadovala je. Cilj bi moral biti med drugimi tudi , da bi ta ekipa letos igrala obrambo v top 10, pa so bili med najslabšimi. Prav boleče je gledat, kakšne nemotivirane soigralce ima Luka, ki se vlečejo po igrišču in se jim ne da igrat obrambe ves čas, ko so na parktu.

Michael jordan bi tele njegove soigralce na prvem treningu zbrcal v rit. Pa Kobe tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

Za NBA logiko je premlad, medtem pa ni premlad, da pri 22-ih kot pravi vodja vodi suvereno slovensko košarkaško reprezentanco.


Po NBA logiki mora doseči starost 27-28 let, šele takrat mu bo dovoljeno osvajanje naslovov in bo v ameriški banana ligi zrel za uspehe. Je potrebno tam se postavit v vrsto in pokazat spoštovanje do kvazi zvezdnikov, da slučjano ne bi bili užaljeni.

Isti kvazi zvedniki, ki Francozom niso bili zmožni zabit 80 točk.

GupeM ::

hunter01 je izjavil:

Spet play-in? Ni bilo rečeno da samo lani in letos? :/ Celo sezono se boriš in potem te teoretično 2 slabi tekmi pokopljeta in nisi v Play-offu. Ni mi všeč, sem upal da ne bo več.

Saj je prav da je play-in.

Lahko na stvar gledaš tako, ja. Lahko pa gledaš tako, da moraš zmagat samo eno tekmo v play-inu, pa je dovolj.

Poleg tega se včasih zgodi, da neka ekipa zaradi slabega začetka sezone ne pride v playoff. Drugi del sezone pa igrajo odlično, ampak jim zmanjka zmaga ali dve.

Medtem ko neka druga ekipa začne sezono dobro, potem pa pade, ampak vseeno osvoji osmo mesto. V takšnem primeru bo zaradi play-ina verjetno v PO uvrščena boljša ekipa.

Badwolff ::

bambam20 je izjavil:

Za NBA logiko je premlad, medtem pa ni premlad, da pri 22-ih kot pravi vodja vodi suvereno slovensko košarkaško reprezentanco.


Po NBA logiki mora doseči starost 27-28 let, šele takrat mu bo dovoljeno osvajanje naslovov in bo v ameriški banana ligi zrel za uspehe. Je potrebno tam se postavit v vrsto in pokazat spoštovanje do kvazi zvezdnikov, da slučjano ne bi bili užaljeni.

Isti kvazi zvedniki, ki Francozom niso bili zmožni zabit 80 točk.


O čem ti to nabijaš?
Luka je alfa in omega svoje ekipe,ima najvišji usage v ligi.
Prvaki niso, ker jim ne dovolijo, ampak ker niso bili dovolj dobri, da bi nabili kvazi zvezdnike, ki ne morejo dat Francozom 80 pik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

dild0idis ::

Badwolf ti tega ne razumeš, Luka je najboljši košarkaš na planetu, samo premalo je star, da bi lahko postal prvak in ker je premlad, so Cubanu povedali, da mora zanič kupovati, ker Luka ne sme postati še prvak nekaj let, čez nekaj let bo Cuban rekel: "Luka je dovolj star, Kristaps in druščina začnite sedaj boljše igrati, da bo lahko Luka pravak!".

Saj vidiš, da mora počakati nekaj let, da lahko postane prvak, poglej kako so morali Jordan, Bird in Lebron čakati, pa so ameriški državljani, ne more en Slovenček takoj postati prvak, kaj pa misli, da se gre?


:D:)):D:)):D:)):D:)):D:))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

dild0idis je izjavil:



Saj vidiš, da mora počakati nekaj let, da lahko postane prvak, poglej kako so morali Jordan, Bird in Lebron čakati, pa so ameriški državljani, ne more en Slovenček takoj postati prvak, kaj pa misli, da se gre?


Birdu ni bilo potrebno dolgo čakat, saj je bil NBA prvak v svoji drugi sezoni.

Kar se tiče pa Jordana, ni imel prva leta dobre ekipe. STvar se je začela odvijat na bolje šele, ko so na draftu 1987 izbrali Scottija Pippena in Horace granta, ki sta bila nato drugi in tretji igralec ekipe. Zato praktičnose gleda pri jordanu leto 1987, ki je bila prelomno. Vmes so morali pri BUllsih tako kot pri Dallasu menjat trenerja, ki je gojil isto filozofijo kot Rick. Daj Jordnau/ Luki žogo in se umakni stran.

belimato ::

Zdi se mi, da se malo pozablja kako blizu so bili letos proti dokaj zdravim Clippersom, ki so potem tudi brez Khawija bili konkurenčni vsem ekipam. Mislim, da ena okrepitev v smislu Dragic/Lowry + nekaj manjših tradeov (zgleda se imajo namen znebit Richardosna) ravno to kar potrebujejo in so lahko zelo konkurenčni naslednjo sezono.

Nedasemiveč ::

belimato je izjavil:

Zdi se mi, da se malo pozablja kako blizu so bili letos proti dokaj zdravim Clippersom, ki so potem tudi brez Khawija bili konkurenčni vsem ekipam. Mislim, da ena okrepitev v smislu Dragic/Lowry + nekaj manjših tradeov (zgleda se imajo namen znebit Richardosna) ravno to kar potrebujejo in so lahko zelo konkurenčni naslednjo sezono.


Sem prepričan, da bi veteran ala Lowry/Dragić kot si zgoraj napisal bila letos dovolj za Clipperse. Dvomim pa, da bi šlo preko Utaha ali Sunsov.

Zimonem ::

sheeshkar je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Daj že nehaj z bojem. Ne bodo mu podaljšali pogodbe.
Po eni strani naj bi bil biznis po dru naj bi a zbirali odslužene balkance...
Dragič ne zmore več. Povedal sam. Lowry še lahko odigra kako sezono.

Pa kje se najdete takšni bluzači? Dragić je povedal kvečjemu to, da ima v sebi še dve normalni sezoni, nato pa postopen prestop v mentorstvo (kar lahko še vedno pomeni tudi 15 minut na tekmo). Če bi sprejel nek normalen znesek Dallasa, bi bil super okrepitev.

Pa kdor je gledal tekme Miamija v playoffu, je lahko jasno videl, da je Gogi bil poleg Butlerja verjetno celo njihov najboljši igralec (res, da so letos bili relativno gnili, ampak vseeno, izgubili so proti prvakom).

Potem pa le Gorana v Dallas. Si že za reprezentanco pisal podobne nesmisle. Človek ni več 20 let star lahko pristane tam, ampak ne po svoji volji. Glej gor intervju z njim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Si že za reprezentanco pisal podobne nesmisle.

Boš delil še z mano, kaj sem pisal? Ker tam ni bilo prav nič nesmiselnega, za razliko od tvojih blodenj, kjer je Gogi v tem trenutku na ravni odsluženega JJ Redicka. :))

Za božjo voljo, pa saj ne pravim, da bi z Gogijem bili kar favoriti za naslov ali da bi on moral igrati 40 minut na tekmo in bil drugi zvezdnik ekipe. Pravim samo, da bi Gogi glede na ceno ter s svojimi izkušnjami in (po njegovih lastnih besedah) motorjem za vsaj še dve sezoni za 20-25 minut na tekmo, bil zelo dober rezervist Luki in s tem popravil očitno pomanjkljivost iz prejšnje sezone, ko jim je z Luko na klopi povsem razpadel sistem, ker Brunson ni dovolj dober kreator (ima pa druge kvalitete in nimam nič proti njemu, če ga obdržijo).

Niti nisem rekel, da je Gogi v tem trenutku na ravni Lowryja, temveč samo, da Lowry po mojem mnenju ni vreden toliko denarja kot ga bo dobil (kar se tiče Dallasa) in da raje podpišem Dragića in preostanek vložim drugam, kjer so prav tako potrebne okrepitve.

Nedasemiveč ::

Tu se strinjam s sheeshkarjem. Dallas bi verjetno za denar, ki bi ga moral ponuditi Lowryu dobil Dragića + še nekoga (Olynyk morda?). V primeru, da obdržijo Brunsona bi to na položaju organizatorja izgledalo povsem solidno.

Goody ::

+1, Dragič + Batum, ali še bolje Furnier, je imo dosti bolje kot Lowry

Zimonem ::

sheeshkar je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Si že za reprezentanco pisal podobne nesmisle.

Boš delil še z mano, kaj sem pisal? Ker tam ni bilo prav nič nesmiselnega, za razliko od tvojih blodenj, kjer je Gogi v tem trenutku na ravni odsluženega JJ Redicka. :))

Za božjo voljo, pa saj ne pravim, da bi z Gogijem bili kar favoriti za naslov ali da bi on moral igrati 40 minut na tekmo in bil drugi zvezdnik ekipe. Pravim samo, da bi Gogi glede na ceno ter s svojimi izkušnjami in (po njegovih lastnih besedah) motorjem za vsaj še dve sezoni za 20-25 minut na tekmo, bil zelo dober rezervist Luki in s tem popravil očitno pomanjkljivost iz prejšnje sezone, ko jim je z Luko na klopi povsem razpadel sistem, ker Brunson ni dovolj dober kreator (ima pa druge kvalitete in nimam nič proti njemu, če ga obdržijo).

Niti nisem rekel, da je Gogi v tem trenutku na ravni Lowryja, temveč samo, da Lowry po mojem mnenju ni vreden toliko denarja kot ga bo dobil (kar se tiče Dallasa) in da raje podpišem Dragića in preostanek vložim drugam, kjer so prav tako potrebne okrepitve.

Prever si svoje izjave o reprezentanci pa njegove intervjuje zadnjih par let. On ni počen, 8n ve kaj zmore ti pa nekaj onaniraš. Pa še žaljiv si.

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Prever si svoje izjave o reprezentanci pa njegove intervjuje zadnjih par let. On ni počen, 8n ve kaj zmore ti pa nekaj onaniraš.

Sedaj te še drugič pozivam, da razložiš, kje sem se motil v preteklosti, kje se motim sedaj in KJE ONANIRAM? Jaz sem povsem jasno razložil moj pogled, kje ti tu vidiš pretiravanje očitno veš samo ti (pa še to očitno ne, glede na izmikanje...).

Pretiravaš predvsem ti, ker si trdil, da bi podpis Gogija bil na ravni JJ Redicka in da je "odslužen balkanec".

Zimonem je izjavil:

Pa še žaljiv si.

Se globoko in iz srca opravičujem, če sem te prizadel. Potrebuješ robčke?

Zimonem ::

Kje si se zmotil da bo mogoče prišel....
Jasno je povedal pred tremi leti letos pa spet , vstajam z bolečino v nogi. Kaj ni bilo jasno takrat ali zdaj. Ti pa kar mogoče...

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Kje si se zmotil da bo mogoče prišel....
Jasno je povedal pred tremi leti letos pa spet , vstajam z bolečino v nogi. Kaj ni bilo jasno takrat ali zdaj. Ti pa kar mogoče...

Resnično ne razumem kaj želiš povedati. :))

Zimonem ::

Da skos Dragiča tisiš nekam kamor je sam povedal , da se mi ne gre. Niti nima prispevka.

sheeshkar ::

Zimonem je izjavil:

Da skos Dragiča tisiš nekam kamor je sam povedal , da se mi ne gre. Niti nima prispevka.

Se ti zavedaš, da v tem trenutku prav vsi svetovni NBA mediji poročajo predvsem o govoricah? Dragić v Dallas je ena izmed njih in to smo malo komentirali, enako kot glede Lowryja in prej Kawhija. Nihče ne pravi, da se bo to zagotovo zgodilo, niti, da si to Gogi želi. Še več, nekje sem celo zapisal, da upam, da bo ostal v Miamiju, ker vem, da ima tam super življenje.

V čem je torej problem?

Nedasemiveč ::

Final: Beginning with the 2021-22 season, the NBA will implement new rules to reduce non-basketball moves used to draw fouls, sources tell
@TheAthletic @Stadium


NBA officiating staffs will be trained to identify and properly rule overt non-basketball actions to initiate contact with defender -- such as offensive player launches into defender, abruptly veers off path, kicks leg at abnormal angle, or his off-arm hooks defender.

Govorice torej tudi uradno potrjene. Trae Younga bi znalo tole res najbolj tepsti.

sheeshkar ::

Nedasemiveč je izjavil:

Final: Beginning with the 2021-22 season, the NBA will implement new rules to reduce non-basketball moves used to draw fouls, sources tell
@TheAthletic @Stadium


NBA officiating staffs will be trained to identify and properly rule overt non-basketball actions to initiate contact with defender -- such as offensive player launches into defender, abruptly veers off path, kicks leg at abnormal angle, or his off-arm hooks defender.

Govorice torej tudi uradno potrjene. Trae Younga bi znalo tole res najbolj tepsti.

Hardena tudi, čeprav sta oba dovolj dobra tudi brez teh trikov, da se bosta že prilagodila. Harden morda izumi kaj novega.

Nedasemiveč ::

sheeshkar je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Final: Beginning with the 2021-22 season, the NBA will implement new rules to reduce non-basketball moves used to draw fouls, sources tell
@TheAthletic @Stadium


NBA officiating staffs will be trained to identify and properly rule overt non-basketball actions to initiate contact with defender -- such as offensive player launches into defender, abruptly veers off path, kicks leg at abnormal angle, or his off-arm hooks defender.

Govorice torej tudi uradno potrjene. Trae Younga bi znalo tole res najbolj tepsti.

Hardena tudi, čeprav sta oba dovolj dobra tudi brez teh trikov, da se bosta že prilagodila. Harden morda izumi kaj novega.


Jaz bom glede Younga še previden pri napovedih, kam lahko on seže. Njegov vision je res hud in asistentce ima na nivoju Dončića, pri ostalih zadevah pa me sploh ne prepriča in se mi zdi, da je trenutno zelo overrated. Tako zelo hvalijo njegov met iz razdalje in iz njega poizkušajo ustvariti novega Currya, realnost je pa taka, da trojke meče 34% (samo za primerjavo Dončić 35%). Govorim tule o regular season. Veliko teh trojk je tudi povsem nerazumnih ob začetkih napada iz logotipa.

Trae Young je letos med branilci imel tudi največ "Free throws attempts". Saj se strinjam, tudi Hardena bo tole verjetno na začetku zelo oviralo, pa tudi Dončića konec koncev, ker je dostikrat takole poizkušal izsiliti faul, ampak vseeno so to igralci visoki 1.95m - 2.00m in 100kg torej bi se morala po kmečki logiki bistveno lažje prilagoditi, kot pa Trae Young s svojim 1.85m in 80 kilami. Kar želim povedati je to, da bo Young že v osnovi zaradi slabših telesnih predispozicij za NBA v bistvenem slabšem položaju v primerjavi s Hardnom, Dončićem itn.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Prevec pričakujete od teh pravil, tu gre za en faul n tekmo, ki ga ne bodo piskali. Prizadelo jo pa vse. Durant je imel nekaj takih flopov proti Bucksom, da ne moreš verjet. PJ je prišel 10cm do njegovega obraza, KD pa je trznil, kot bi ga ustrelili.

Goody ::

Da o flop majstru CP3 sploh ne bi...

Kurzweil ::

Kokoškov je tudi uradno postal assistant Jasona Kidda pri DAL

-----

Mike D'Antoni has stepped down from his position as an assistant coach for the Brooklyn Nets.

Kurzweil ::

Torej danes/jutri ob 2:00 po našem času bo draft, prenos bo tudi na slovenskem Arena Sportu!

Kurzweil ::

Če pa kdo nima Arena Sport, pa bo menda stream tudi na Twitchu...

Badwolff ::

Ne vem, če ste že kdaj gledali draft, ampak če nimaš nekih konkretnih želja, pričakovanj, se vleče ko creva in je precej boring. Se bolj splača zjutraj poslušat, prebrat reakcije.

Sam bom šel zjutraj na malo daljši lauf in poslušal prvi draft podcast, ki bo, najverjetneje Ringerjevega s KOC.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/lig...

westbrook v lakerse, kontra grejo, pope, kuzma in harrel.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
««
«
1 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195690 (92999) Samael

Več podobnih tem