» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
22 / 55
»»

Masayoshi ::

No sam sem govoril o tem kdo je boljši igralec. Vsi izbori tako novinarjev, igralcev, trenerjev in managerjev kotirajo Luko dooooosti višje. Oktobra so celo managerji moštev NBA izbrali Luko kot igralca okoli katerega bi najraje gradili novo ekipo. Trea v teh izborih ni nikjer. Ampak Mato in Kodrnusa skozi statistiko imata sigurno prav.

Kodrnusa: ne vem katero tekmo si ti gledal, Hardaway ima letos obupen met, danes recimo 3/10 skupno za 3p pa 0/3. Pa glede Porzingisa - letos načrtno igrajo ogromno na njega, danes mu ni pa nič šlo.

Kodrnusa ::

sheeshkar je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj je tudi Russel Westbrook bil v NBA all star igrah, a je to dokaz njegovbega IQ? I dont think so =)

A je fer reči, da je Mato "Russell Westbrook" Slo-Techa?

(v več temah nabija prazne prispevke, nizek IQ, rad se prereka...)

;((

Kodrnusa je izjavil:

Trae ima po moje boljši IQ ker mora svojo nizko višino kompenzirat z boljšim pregledom in seveda boljšim handlingom. Tudi šut je najbrž veliko boljši, saj veliko težje meče preko 2 metrašev kot Doncic. Razmerje podaje/TO ti lahko to najbolje pove..

Ja, gotovo bo to. Zato tudi vsi strokovnjaki pravijo, da je Muggsy Bogues imel višji košarkarski IQ kot Magic Johnson. Aja, ne, tega ne pravi nihče... Hmm...


Muggsy ni imel toliko asistenc kot Magic in vec izgubljenih zog. Mesas drva pa kamne tukaj.
Trae pa Doncic sta po statistiki dosti podobna.
Muggsy in Magic pa nista bila.

Vidim da tukaj lahko samo vi kavc pro strokovnjaki komentirajte, ostali nismo dobrodošli s svojimi pogledi in statistiko. Se odjavljam iz te teme.

Masayoshi je izjavil:

No sam sem govoril o tem kdo je boljši igralec. Vsi izbori tako novinarjev, igralcev, trenerjev in managerjev kotirajo Luko dooooosti višje. Oktobra so celo managerji moštev NBA izbrali Luko kot igralca okoli katerega bi najraje gradili novo ekipo. Trea v teh izborih ni nikjer. Ampak Mato in Kodrnusa skozi statistiko imata sigurno prav.

Kodrnusa: ne vem katero tekmo si ti gledal, Hardaway ima letos obupen met, danes recimo 3/10 skupno za 3p pa 0/3. Pa glede Porzingisa - letos načrtno igrajo ogromno na njega, danes mu ni pa nič šlo.

Gledam vsako tekmo dallasa. Danes so vsi bli gnili, ampak na splošno Hardaway iz pol razdalje dobro mece, mogoce se pa motim, ampak na pogled tako izgleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Masayoshi ::

Ne vem zakaj še pri Hardawayu ne pogledaš statistike - letos skupno 38,0%, za 3p pa 33,3% - ne ravno dobro no...Luka, ki letos slabo meče ima recimo skupno 43,9% in za 3p 34,1%

sheeshkar ::

Kodrnusa je izjavil:

Muggsy ni imel toliko asistenc kot Magic in vec izgubljenih zog.

Muggsy je v svojih najboljših sezonah imel cca. 2.0 izgubljeni žogi na tekmo, Magic cca. 3.8 ter s tem boljše assist-turnover ratio (toliko o tem in niti nima veze, ker to praktično nič ne pove). Pa za primerjavo sem jih dal zaradi njunih ekstremov glede višin, ne ker bi bila podobne kvalitete. Želel sem samo pokazati, da sama višina nima veze pri debati o košarkarskem IQju. Lahko pa mi kdo razloži, kako Jokić v resnici nima izrednega IQja, ker ima 211 cm in je samo zato tako izreden podajalec.

Kodrnusa je izjavil:

Vidim da tukaj lahko samo vi kavc pro strokovnjaki komentirajte, ostali nismo dobrodošli s svojimi pogledi in statistiko. Se odjavljam iz te teme.

Kdo ti brani komentiranje? :|

Očitno je predvsem obratno in določeni "posvečeni" mislite, da nihče ne sme reagirati na vaše prispevke?

Badwolff ::

Traea veliko ljudi, tudi v nba, ne mara, zato je avtomatično zapostavljen v takih primerjavah. Zato recimo lani ni bil all star, čeprav bi moral biti, sploh rezerva, sploh ker je bila tekma v Atlanti. Zato je tudi Luka višje na mvp lojtri od nbaja, čeprav je Trae boljši v vseh statsih in poravnan v ekipnem uspehu. Na slovenskem forumu so seveda vsi še toliko bolj nastrojeni proti njemu.

Pa ne pravim, da je boljši, sploh ne in prvi dve sezoni je imel Luka lepo prednost., ampak že lani se je skoraj izničila, sploh če gledamo postseason, letos pa je v prvIi 1/4 sezone Trae rahlo spredaj. Mogoče se Luka prebudi in ga spet prehiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Kodrnusa ::

sheeshkar je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Muggsy ni imel toliko asistenc kot Magic in vec izgubljenih zog.

Muggsy je v svojih najboljših sezonah imel cca. 2.0 izgubljeni žogi na tekmo, Magic cca. 3.8 ter s tem boljše assist-turnover ratio (toliko o tem in niti nima veze, ker to praktično nič ne pove). Pa za primerjavo sem jih dal zaradi njunih ekstremov glede višin, ne ker bi bila podobne kvalitete. Želel sem samo pokazati, da sama višina nima veze pri debati o košarkarskem IQju. Lahko pa mi kdo razloži, kako Jokić v resnici nima izrednega IQja, ker ima 211 cm in je samo zato tako izreden podajalec.
Ne vem a si kdaj igral košarko, ampak lažje iz pick&rolla podajaš če si višji kot nižji, pa iz prodorov pod koš tudi, sploh ko so sami dolgorožci okoli tebe. Seveda je dober pregled osnova seveda.


Kodrnusa je izjavil:

Vidim da tukaj lahko samo vi kavc pro strokovnjaki komentirajte, ostali nismo dobrodošli s svojimi pogledi in statistiko. Se odjavljam iz te teme.

Kdo ti brani komentiranje? :|

Očitno je predvsem obratno in določeni "posvečeni" mislite, da nihče ne sme reagirati na vaše prispevke?

Masayoshi ::

volk: ? in zakaj bi v NBA (??) dajali prednost enemu belcu iz male Slovenije pred njihovim Traejem? NBA je kar precej črno rasistična že kar nekaj let IMO. Da je Trae spredaj meniš statistično ali po kakšni metriki?

Kodrnusa ::

Masayoshi je izjavil:

Ne vem zakaj še pri Hardawayu ne pogledaš statistike - letos skupno 38,0%, za 3p pa 33,3% - ne ravno dobro no...Luka, ki letos slabo meče ima recimo skupno 43,9% in za 3p 34,1%


Ja razlika je da da Dončič večino košov pol metra od koša, hardaway pa meče od daleč. Se pa posipam s pepelom, sem mislil da vec zadane letos. Katastrofa stevilke so to za tok placanega igralca..

Badwolff ::

Masayoshi je izjavil:

volk: ? in zakaj bi v NBA (??) dajali prednost enemu belcu iz male Slovenije pred njihovim Traejem? NBA je kar precej črno rasistična že kar nekaj let IMO. Da je Trae spredaj meniš statistično ali po kakšni metriki?



To to resno? Črno rasistični v Ameriki? Big white hope, pa to... Trae je a med bolj ne priljubljenimi med igralci in veliko nasprotnimi fani. Mal poglej razne debate o njem. Se je pa spremenilo mnenje po playoff.

Masayoshi ::

Ja, ti izbori, ki sem jih jaz izpostavil, so v večini s strani temnopoltih. Igralci, Novinarji (tu nisem prepirčan, poznam premali vzorec), managerji ekip so kar precej večinsko temnopolti. In ja, v NBA je kar precej prisotno prepričanje "white men can't jump" in mnenje da belci ne sežejo do kolen pri košarki črncem.

Badwolff ::

Masayoshi je izjavil:

Ja, ti izbori, ki sem jih jaz izpostavil, so v večini s strani temnopoltih. Igralci, Novinarji (tu nisem prepirčan, poznam premali vzorec), managerji ekip so kar precej večinsko temnopolti. In ja, v NBA je kar precej prisotno prepričanje "white men can't jump" in mnenje da belci ne sežejo do kolen pri košarki črncem.


Novinarji? Nah
Gmji? https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of...
Fani? Nah
Igralci? Tle najbrž res prevladuje tako mnenje

Masayoshi ::

Če pogledaš GMje bi na hitro rekel da je kar 50/50...

Sicer pa:
Mavericks 3pt shooting (players with more than 50 3pt attempts)

Luka Doncic 34,1%
DFS 34,0%
THJ 33,3%
Brunson 32,8%
Porzingis 31,2%
Bullock 27,3%

s takim metom za 3 res ne morejo daleč.
https://twitter.com/iztok_franko/status...

Badwolff ::

Masayoshi je izjavil:

Če pogledaš GMje bi na hitro rekel da je kar 50/50...

Sicer pa:
Mavericks 3pt shooting (players with more than 50 3pt attempts)

Luka Doncic 34,1%
DFS 34,0%
THJ 33,3%
Brunson 32,8%
Porzingis 31,2%
Bullock 27,3%

s takim metom za 3 res ne morejo daleč.
https://twitter.com/iztok_franko/status...


2020 je bilo 8 črnih, tko na hitro pogooglano

Masayoshi ::

Sem šel štet, jih je 11 od 29, en je vacant.

Voss ::

Luka Dončić ima trenutno povprečje 8.3 asistence na tekmo, Trae Young na drugi strani pa 9.0.

Gremo sedaj gledat odstotek meta igralcev Dallas in Atlante:

Atlanta Hawks

Clint Capela | 59.4% FG|
De'Andre Hunter | 45% FG | 39.5% 3P |
Bogdan Bogdanović | 44.7% FG | 39.1% 3P |
Cam Reddish | 41.3% FG | 38.2% 3P |
John Collins | 56.9% FG | 36.8% 3P |
Danilo Gallinari | 38.1% FG | 36.1% 3P |
Kevin Huerter | 46.1% FG | 35% 3P |
Lou Williams | 37.9% FG | 34.6% 3P |

Dallas Mavericks

Maxi Kleber | 46.7% FG | 39.0% 3P |
Kristaps Porzingis | 45.0% FG | 31.2% 3P |
Dwight Powell | 57.9% FG |
Tim Hardaway Jr. | 38% FG | 33.3% 3P |
Jalen Brunson | 48.6% FG | 32.8% 3P |
Reggie Bullock | 45% FG | 27.3% 3P |
Dorian Finney-Smith | 42.4% FG | 34.0% 3P |

Clint Capela ima boljši met od vseh naštetih pri Mavsih, s tem, da bistveno bolje opravlja še druge naloge v obrambi.

John Collins ima BISTVENO boljši FG od Porzingisa in malenkost slabšega od Powella, s to razliko, da zna Collins raztegniti raketo in zadeti tudi za tri. Tudi tu ima za štirico zelo lep procent.

Primerjajte strelce Dallasa in Hawksov. Bullock ima met 27.3% (!!!), Hardaway pa 33.3%. Na drugi strani imata Bogdanović odstotek meta 39.1% in Huerter 35%. Se vi zavedate kakšna razlika je to?

Sami primerjajte potem še učinek Finney-Smitha in Cama Reddisha.

Upam, da razumete, kaj želim s tem povedati. Enostavno ne gre primerjati zgolj število asistenc Dončića in Younga in soditi po tem, kdo je v tem boljši. Poglejte s kakšnimi soigralci ima opravka Dončić in s kakšnimi Young.

Pa ne mi sedaj govoriti, kako Young lepše pripravlja mete od Dončića, ker bi bila to navadna laž. Tisti, ki spremlja tekme, ve, kolikokrat so igralci po podaji Dončića kot duh sami na trojki, pa pade cegu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

judoka ::

Upam, da razumete, kaj želim s tem povedati. Enostavno ne gre primerjati zgolj število asistenc Dončića in Younga in soditi po tem, kdo je v tem boljši. Poglejte s kakšnimi soigralci ima opravka Dončić in s kakšnimi Young.



Logika je prepovedana na internetsih.

sheeshkar ::

Voss je izjavil:

Pa ne mi sedaj govoriti, kako Young lepše pripravlja mete od Dončića, ker bi bila to navadna laž. Tisti, ki spremlja tekme, ve, kolikokrat so igralci po podaji Dončića kot duh sami na trojki, pa pade cegu.

Na začetku sezone je to potrjevala tudi statistika, kjer so Mavericksi bili v vrhu ekip, ki so zgrešile največ odprtih metov in hkrati med boljšimi v številu odprtih metov. Glede na podoben trend do sedaj, verjetno to velja tudi danes. Bom kasneje skušal najti aktualno statistiko, če me kdo prehiti, pa tudi super.

Horas ::

LD pravi da morajo skupaj stopit in skupaj držat. kaj si pa v res misli o svojih soigralicih si pa lahk mislimo...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Obstaja tud stat potential assist.
Mimgrede, I'd kje ideja da sta Young ali Luka bila igralca od Russa? Ta trenutek ja, ampak career wise?

Samael ::



Nocoj ob 2:00 pred Pelikani:

Cauley-Stein, Willie Out Personal Reasons
Ntilikina, Frank Out Injury/Illness - Right Calf; Strain
Porzingis, Kristaps Questionable Injury/Illness - Right Ankle; Sprain

Hart, Josh Questionable Injury/Illness - Left Knee; Soreness
Hommes, Daulton Out Injury/Illness - Right Fibular; Stress Fracture
Louzada, Didi Out League Suspension
Williamson, Zion Out Injury/Illness - Right Foot; Fracture
Samael != Samuel

Mato989 ::

Dobro tole danes oz. včeraj od Dallasa...

Da ne bo samael govoril da pridem samo ko igrajo slabo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

Dobro tole danes oz. včeraj od Dallasa...

Da ne bo samael govoril da pridem samo ko igrajo slabo...

Ja, ta reakcija ob zmagi je povsem enaka kot tvoje ob porazih... :))

Malo se šalim, da ne boš preveč resno vzel. Bodi dobro.

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Dobro tole danes oz. včeraj od Dallasa...

Da ne bo samael govoril da pridem samo ko igrajo slabo...

Sem se spomnil med tekmo nate in se vprašal, če bo Mato zjutraj pogledal highlightse pa kaj pohvalil igro :p

Ja končno so zadevali, kot se spodobi in posledično Luka prišel do 14 asistenc, pa četudi sploh ni odigral (ni bilo treba - zadnjo četrtino so igrali mladci) polno minutažo.
Se je pa poznalo nekako po prvi četrtini, ko je bil na klopi malce dlje in je prednost tistih 20 točk ekspresno skopnela na pol.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Tole je bila najboljša strelska predstava v zadnjih 20 letih za Dallas... govorim v smislu % meta iz igre, ki je bil 68,7%... tudi procent za 3 točke je bil zavidljiv... 18/34, torej 52,9%...

Samael ::

Je sredi tekme rekel komentator nekaj v smislu "ne vem, kdaj so nazadnje zgrešili", pa drugi odgovori "pol ure nazaj" :)
Samael != Samuel

Masayoshi ::

Bi blo bolje da bi konstantno nekje med letošnjim procentom in današnjo tekmo zadevali. Bi imeli vsaj ene 4 zmage več :)

GupeM ::



Oh my God, the refs are bad :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Kurzweil ::

Je bil pa tole včeraj/danes za Luko jubilejni 100. dvojni dvojček...

Kurzweil ::

Vidim, da je 2 dni nazaj po DAL, CLE zdemoliral še MIA. Kot sem že na začetku sezone napisal, je CLE res zelo neugodna ekipa... trenutno je na lestvici celo pred ATL in BOS. Mimogrede, ko smo že ravno pri MIA, Adebayo si je raztrgal UCL na prstu, kar je po slovensko Ulnarni kolateralni ligament (nicem dr. med., sem pa pogooglal)... gre na operacijo in bo manjkal nekaj časa...

Sicer pa je PHO proti DET prišel do svoje 18. zaporedne zmage, kar je za to franšizo najdaljša serija zmag v zgodovini. Zato bo danes/jutri še toliko bolj zanimiva tekma med prvouvrščenima ekipama zahoda in sicer med GSW in PHO... PHO ima zaenkrat score 19-3, GSW pa 18-3... zanimivo bo!

Mogoče še bolj zanimiva stvar... Memphis je s 152-79 premagal Oklahomo, torej za 73 točk, kar je najvišja zmaga v zgodovini lige NBA! Pravtako se v ligi NBA ekstremno redko zgodi, da za en klub, na eni tekmi, doseže kar 9 igralcev dvomestno število točk. Zanimivo, prvi igralec MEM Ja Morant ni igral pri tem podvigu... seveda zaradi poškodbe.

Sicer pa je danes/jutri vsaj zame na vrsti NBA maraton... par res zanimivih tekem, med drugim tudi še ena tekma med DAL in NOP... sicer pa razen mrcvarjenja BKN nad MIN in ne preveč atraktivne tekme med ORL in HOU bo vse več kot za pogledat (po tem vrstnem redu, domače tekme so po ameriški na drugem mestu).

Miami - Indiana
Cleveland - Washington
Philadelphia - Atlanta
Minesotta - Brooklyn
Orlando - Houston
New Orleans - Dallas
Boston - Jazz
Phoenix - Golden State

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Mato989 ::

No vidite o tem govorim o LD ogromno govora (biased) o dejanskih rekordih ki so se zgodili včeraj pa do 10:30 1 prispevek =) Potem pa meni očitate
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Mato989 je izjavil:

No vidite o tem govorim o LD ogromno govora (biased) o dejanskih rekordih ki so se zgodili včeraj pa do 10:30 1 prispevek =) Potem pa meni očitate


Jaz in tudi vsi ostali uporabniki bi lahko o raznih rekordih in dosežkih praktično pisali vsak dan... pa se pri tem precej vzdržim, ker nabijanje nekih suhoparnih stat linov in rekodrov ni ravno tako zanimivo... ne rečem, tu pa tam ni problem, ampak vsak dan, po možnosti vsak drug uporabnik... to pa bi bilo boring.

To seveda govorim zato, ker vsak, ki gleda NBA ligo ve, da jim praktično vsako tekmo uspe izbrskat nekih 5-10 podatkov, da popestrijo zadevo... jasno, vemo kako je doterana ta statistika, še posebej v ligi NBA. Če ni drugega, pa dobimo servirano recimo, da nihče do 22. leta v prvih četrtinah, ni dosegal več kot 10 točk, kot to uspeva nekomu... to si izmišljujem, ampak kdor gleda prenose, ve o čem govorim...

Moram pa napisat, da je OKH pri tem visokem porazu naprimer... igrala brez 4 starterjev, pa je slednja že v kompletni zasedbi nekonkurenčna v tej sezoni... oni so sedaj na nekem drugem planetu, verjetno čakaju, upajo in delajo predvsem na tem, da si v prihajajočih letih naberejo roster, ki bo dolgoročno nosil rezultat, govorim seveda o njihovem draft izplenu, ki so ga imeli oz. ga še imajo za prihajajoča leta...

kixs ::

Js cisto lepo priznam, da, pred prihodom LD v Dallas, NBA nisem niti od dalec spremljal. Res pa tudi ne pametujem :lol:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

No vidite o tem govorim o LD ogromno govora (biased) o dejanskih rekordih ki so se zgodili včeraj pa do 10:30 1 prispevek =) Potem pa meni očitate

Kdo pa tebi brani v debato prispevati kaj več kot samo kritiziranje Dončića tudi za največje malenkosti in/ali jokati, kako ga ostali premalo kritiziramo? Model, poglej se v ogledalo, 95% tvojih prispevkov v tej temi je o Dončiću. :))

Kurzweil ::

Jaz sicer spremljam ligo že vsaj 30 let... sicer pa povsem razumem ljudi, ki so začeli s spremljanjem lige NBA, da ne rečem Dallasa, šele ko je tja prišel Luka. Kako ne bi bilo tako... pač tam igra naš najboljši košarkar, eden največjih evropskih igralcev vseh časov in eden od največjih zvezdnikov lige, če bo sreče in zdravja še recimo 15 let... jaz osebno, sem se recimo ujel v takšni situaciji, ko sem gledal Real Madrid, kjer je igral... pa Reala ne prebavljam najbolje in tudo po njegovem odhodu, sem pogledal max kakšnih +-10/20 tekem Reala... nisem pa nek instant ali band wagon navijač... moji primary klubi v Sloveniji, regiji, Evropi, NBAju, svetu so že od nekdaj isti, privoščim pa seveda zmago ekipi, kjer igra naš zvezdnik - simple as that! In tudi če gre Luka v Charlotte, ga bom tako, kot večina ostalih pač spremljal tam...

Mi je pa povsem normalno, da se o Luki piše in govori največ... kot sem omenil zgoraj... bi pa seveda bil bolj vesel, če bi Luka igral za Utah, ampak to so mokre sanje... mi je bil pa Dallas že od nekdaj povsem simpatična ekipa...

Lahko pa seveda tisti, ki jim je preveč besed namenjenih Luki, seveda servirajo podatke tudi o drugih, sam to dostikrat naredim, bo tako samo bolj bogata debata... vsekakor pa ne rabi biti neke slabe volje, kreganja in žolča, ker je pač toliko poudarka na Dončiču... ste lahko prepričani, da če boste šli v kakšno drugo državo, vzamimo primer Srbijo, Hrvaško, Bosno,... tam pa bo največ debate o Bogdanoviću, Nurkiću, Jokiću, čeprav slednji ima zaradi različnih razlogov tudi kar nekaj... recimo temu haterjev... eni zaradi neigranja v reprezentanci, drugi zaradi bratov, ki imajo milo rečeno pestro življenje oz. kot je kolega Srb dejal, da so umazani in prljavi ljudje zaradi raznih poslov in zgodb... pa saj ste jih videli na tekmah... bi pa pri Luki dodal še to, da je tip nice guy, zanimiv za vse od otrok, najstnic, pa do tistih, ki dejansko gledamo basket, saj ima tip že lep kolaž raznih atraktivnih in clutch situacij, lucidnih podaj, zanimivih metov... in je za svoja leta že dokaj kompleten igralec, ki ima sicer še precej možnosti za napredek v metu in še čem... ampak je pri svojih 22 letih že pravi vodja franšize v 2. največji zvezni državi ZDA, tako po velikosti, kot številu prebivalstva... in veliko pozornost po celem svetu. He deserves the attention v glavnem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

sheeshkar ::

@Kurzweil - se povsem strinjam z zapisom. Mislim da nihče od nas nikoli ni zanikal, da v tej temi prevladuje predvsem debata o Luki. Še več, rekel bi, da veliki večini to povsem odgovarja in se jim zdi normalno.

Ne pravim, da se morajo s tem strinjati vsi in Mato ima tako kot vsak, pravico izraziti svoje nestrinjanje s tem. Ampak to je storil že pred leti, vsi smo to vzeli na znanje, a on od takrat konstantno goni eno in isto, čeprav nihče temu niti ne kontrira - to pa je žal definicija trolanja in eden od razlogov, da ga praktično nihče, z izjemo kakšnih njemu podobnih padalcev, ne jemlje resno v tej temi (tudi kadar po čudežu sproducira kaj več od svojih standardnih trol prispevkov).

Kdor želi imeti debato o čem drugem, kot o Luki, ga nihče ne brani, da prispeva kakšno zanimivo vsebino. Tudi, če slučajno nihče ne odgovori, to ne pomeni, da tega nihče ni prebral, ali da se nikomur ni zdelo zanimivo. Osebno v tej temi preberem veliko kvalitetnih prispevkov na katere dostikrat ne repliciram, a to ne pomeni, da jih ne cenim. Kljub občasnim "prepirom" (kjer tudi sebe posipam s pepelom kot občasno soodgovornega) in občasnim trolom, je ta tema zagotovo ena boljših na tem forumu.

Samael ::

Ena slabših iger sezone. Obramba neobstoječa. Mimo Luke, no saj mimo vseh, so se sprehajali kot sprehod skozi park.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Tole res ni bilo ničemur podobno...

judoka ::

To da je Carlisle s prakticno identicnim ali slabsim roosterjem bil konkurencen najboljsim ekipam pokaze
da je res eden od top trenerjev v ligi.

Doncic se bo moral zresnit ali pa bo pristal v kategoriji "kaj bi bilo ce,..".

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No vidite o tem govorim o LD ogromno govora (biased) o dejanskih rekordih ki so se zgodili včeraj pa do 10:30 1 prispevek =) Potem pa meni očitate


Jaz in tudi vsi ostali uporabniki bi lahko o raznih rekordih in dosežkih praktično pisali vsak dan... pa se pri tem precej vzdržim, ker nabijanje nekih suhoparnih stat linov in rekodrov ni ravno tako zanimivo... ne rečem, tu pa tam ni problem, ampak vsak dan, po možnosti vsak drug uporabnik... to pa bi bilo boring.

To seveda govorim zato, ker vsak, ki gleda NBA ligo ve, da jim praktično vsako tekmo uspe izbrskat nekih 5-10 podatkov, da popestrijo zadevo... jasno, vemo kako je doterana ta statistika, še posebej v ligi NBA. Če ni drugega, pa dobimo servirano recimo, da nihče do 22. leta v prvih četrtinah, ni dosegal več kot 10 točk, kot to uspeva nekomu... to si izmišljujem, ampak kdor gleda prenose, ve o čem govorim...

Moram pa napisat, da je OKH pri tem visokem porazu naprimer... igrala brez 4 starterjev, pa je slednja že v kompletni zasedbi nekonkurenčna v tej sezoni... oni so sedaj na nekem drugem planetu, verjetno čakaju, upajo in delajo predvsem na tem, da si v prihajajočih letih naberejo roster, ki bo dolgoročno nosil rezultat, govorim seveda o njihovem draft izplenu, ki so ga imeli oz. ga še imajo za prihajajoča leta...


Seveda bi lahko o "rekordih" pisali vsak dan, ampak nekaj je nek brezvezen obskurni rekord kot si jih za primerjavo dal ti, drugo pa o največji razliki v zmagah od kdaj že leta 199X???

Če bi recimo tak rekord naredil Dallas bi bilo 10 prispevkov o tem v temi in to pač potem lahko koga postavi na "devils advocate" in piše tudi malo bolj kontra kot bi sicer, to je vse kar želim izpostavit.

So se pa že Pelikani oddolžili vidim.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Masayoshi ::

Danes brez Luke - gleženj in KP- koleno.

Masayoshi ::

judoka je izjavil:

To da je Carlisle s prakticno identicnim ali slabsim roosterjem bil konkurencen najboljsim ekipam pokaze
da je res eden od top trenerjev v ligi.

Doncic se bo moral zresnit ali pa bo pristal v kategoriji "kaj bi bilo ce,..".


Mal je zgodaj za take. Lani ob tem času je imel Carlisle bistveno slabši score. Res pa je letos igra na oko slabša, manj konkurenčna boljšim.

judoka ::

Masayoshi je izjavil:

judoka je izjavil:

To da je Carlisle s prakticno identicnim ali slabsim roosterjem bil konkurencen najboljsim ekipam pokaze
da je res eden od top trenerjev v ligi.

Doncic se bo moral zresnit ali pa bo pristal v kategoriji "kaj bi bilo ce,..".


Mal je zgodaj za take. Lani ob tem času je imel Carlisle bistveno slabši score. Res pa je letos igra na oko slabša, manj konkurenčna boljšim.


Ja je imel slabsi score ob temu casu. ker mu je cela peterka manjkala zaradi covid-a+KP je bil celo sezono slab+tezek razpored. Na koncu so bili 5.
S tako igro kot jo kazejo letos ne pridejo med top 5 pod nobenim pogojem. Upam da je vsaj nova garitura v FO boljsa kot prejsnja.

Horas ::



jammie foxx
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Masayoshi ::

https://clutchpoints.com/mavs-news-mavs...

Luka naj bi imel 118kg ko je prišel na priprave.

Danes sicer upam na dobro tekmo. Manjka samo wcs.

Zimonem ::

Wsc res ni faktor.

Samael ::

Jaz tudi nocoj upam na dobro tekmo. Sem malce naveličan raznih pelikanov, grizlijev, spursov ipd. - pa še proti tem igrajo večinoma za en dre... :)
Upam, da bo Luka igral (na zadnjem injury reportu so KP, THJ in Luka pod "probable") in da bo ekipa močno movirana, ker tile dve zadnji tekmi nista bili za nikamor.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Ojoj, res škoda za tale poraz, ker bi seveda lahko zmagali po tem, ko so imeli že +17... DAL krvavo potrebuje eno takšno zmago, pa bo žal treba še malce počakati... bi lahko napisal cel roman o tekmi, pa grem raje še malce spat... :))

Horas ::

sem gledal res so dobro igrali, tudi ko je luka sedel so ostali zsdevali, pa veliko lepih asistenc je bilo. na koncz so prevagale izkušnje duranta in hardna.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

judoka ::

Prevagal je met in 0:13 za 3. THJ+Bullock.

Masayoshi ::

Je res težko zmagat če imaš pod 20% met za tri vržeš pa 46 metov. Luka pa tudi potone v 4/4. Je sicer še najmanj kriv za poraz, ampak.. Durant/Harden sta v 4/4 prevzela odgovornost in zadevala.

Shujšati more, pa kondicijo nabit.
««
22 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197856 (95165) Samael

Več podobnih tem