» »

Kakšen vtis dajati o plači?

Kakšen vtis dajati o plači?

1 2 3
4
5

TheBlueOne ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Očitno se dobro trzita in sta dobra lastnika. Ljubosumen? Na kaj? Precenjeno hrano? Nisem, samo ne podpiram gostinstva ki ni dostopna navadni raji. Tudi ne podpiram ignorance, cudno ne?


Tvoja trditev je bila, da posel ni lukrativen.


IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa verjame da ima ona prihodke s tako precenjeno hrano? Lol


Si pijan, da ne sledis svojim rdecim crtam? Kaj te je treba demantirati na prav vsakem koraku, da morda tvoj ego malo popusti?

Kaj ko ti bo ne vem koliko forumasev skozi ocene in obiskanost dokazali, da hrana ni precenjena in da ponovno samo ti ne ves kaksni so standardi, bos pa preklopil na neslednji Nova24 umotvor.

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

prijaviš se že, dobiš jih pa samo, če si član KP.


Torej potrjuješ, da je SDS komunistična partija :)
Teh 136k je dobila pod tole vlado :))

TheBlueOne ::

PrimoZ_ je izjavil:

kuall je izjavil:

prijaviš se že, dobiš jih pa samo, če si član KP.


Torej potrjuješ, da je SDS komunistična partija :)
Teh 136k je dobila pod tole vlado :))


Ja dobro jutro.

PrimoZ_ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Očitno se dobro trzita in sta dobra lastnika. Ljubosumen? Na kaj? Precenjeno hrano? Nisem, samo ne podpiram gostinstva ki ni dostopna navadni raji. Tudi ne podpiram ignorance, cudno ne?

Ljubosumje je večkrat napačno interpretirano. Ampak dobro, vecina folka je podhranjenih z besednim zakladom, tak ne zamerim.


Kaj je narobe z gostilno za obiranje premožnih ?
Zakaj bi bilo bolje prodajat obroke za 5EUR če jih pa lahko za 50 ali 500EUR ?

A imaš iste kriterije pri avtomobilih, elketroniki, obleki,... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

TheBlueOne ::

Verjetno ima kriterij, ki mu ga zapove veliki vodja. Gostilne visjega razreda so slabe, sole pa bi verjetno morale biti privat in drage, po moznosti v lasti SDS v najslabsem primeru RKC.

zmist ::

TheBlueOne je izjavil:

Ana Ros ima kar veliko vrednost za drzavo, ker ima ko posluje veliko dodano vrednost in Slovenijo postavlja na mednarodni parket. In preden to osvrknes z neko predpostavko, da jo v tujini nihce ne pozna, ti povem, da se zelo motis.


Seveda jo poznajo, pa Boscarola in kaksnega sportnika v davcnih oazah tudi. Potem so pa tiste znane zgodbe, ko dobivas kot podjetnik subvencije, zraven utajas davke, na koncu pa vse skupaj preselis v tujino. Dokler je zakonodaja kot je, da lahko prejemas subvencije in pomoci kot denar, ki ga drzava mece skozi okno pac ne bom orgazmiral na nikogar.

Vezal bi kakrsnekoli subvencije na dajanja lastniskega deleza drzavi, visino pomoci v primeri naravnih nesrec (beri, corone) pa na visino minimalca. Ne pa, da se iz tega nadstandardne dejavnosti podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

TheBlueOne ::

zmist je izjavil:



Seveda jo poznajo, pa Boscarola in kaksnega sportnika v davcnih oazah tudi. Potem so pa tiste znane zgodbe, ko dobivas kot podjetnik subvencije, zraven utajas davke, na koncu pa vse skupaj preselis v tujino. Dokler je zakonodaja kot je, da lahko prejemas subvencije in pomoci kot denar, ki ga drzava mece skozi okno pac ne bom orgazmiral na nikogar.


Ce pogledas malo nazaj bos ugotovil, da je prijavila 2.2 mio dohodka v 2019, kar je verjetno realno?

Kot drugo pa kaj hoces povedati? Morda "Vse je v kurco, vsi kradejo, in ker moji potrjeno kradejo me potem to ne moti."? Dejmo biti nekontruktivni in jamrati vsepovprek, ker v tem je uzitek, to lahko vsak, to lahko na forumu, kot za sankom najbolj zakotne betule.

Pac na konkretnem nivoju, ko pogledas stevilke deluje kakor, da si zasluzi tole restavracijo, pa tebi in podobnim lahko to gre v nos kolikor hoce. Ce pa ne mara velike vodje, pa so to samo plus tocke.

kuall ::

PrimoZ_ je izjavil:

kuall je izjavil:

prijaviš se že, dobiš jih pa samo, če si član KP.


Torej potrjuješ, da je SDS komunistična partija :)
Teh 136k je dobila pod tole vlado :))


Ta denar delijo kakšni levaki, ki jih je polno na vplivnih pozicijah.

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kuall je izjavil:

prijaviš se že, dobiš jih pa samo, če si član KP.


Torej potrjuješ, da je SDS komunistična partija :)
Teh 136k je dobila pod tole vlado :))


Ta denar delijo kakšni levaki, ki jih je polno na vplivnih pozicijah.


Zakon za pomoče je sprejela trenutna vlada. Sej vemo, da so zakrknjeni prikriti komunisti :)

bbbbbb2015 ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz bi po moji intuciji glede na zasedenost restavracije, cene obrokov, mednarodni ugled itn. predvideval obratno kot ti. Tako, da jaz vsaj uporabim kaksen podatek, ki je na voljo, ti pa intuicijo verjetno isces na Nova24. Bi pa bil vesel podatka, katera objektivna dejstva naj bi naredila eno najbolj uspesnih slo restavracij zate morda najmanj lukrativno.


Hiša Franko d.o.o. je imela v letu 2020 cca 1,5 mio EUR prihodkov, v to je vključeno 300.000 EUR "drugih prihodkov" - torej ne od prodaje. Sem se ponavadi štejejo subvencije.
Od tega je imela v letu 2020 223.000 EUR odprtih obveznosti.

V letu 2020 je imela 52.000 EUR izgube. 20% vseh njenih prihodkov so subvencije. Brez teh 300.000EUR bi tolkla 352.000EUR izgube.

Nisem jo dal čez bonitete, vendar je to nekje boniteta B-C, oz. verjetno C, ker ima izgubo. Osebno menim, da bo leto 2021 tudi težko za turizem oz. kulinariko.
*GLOBOKO* se mora zahvaliti R Sloveniji, da jo je rešila iz težav v letu 2020. Upam, da ne bo potonila in da bo to vrnila v obliki vplačanih davkov.

Bomo videli, vendar sem skeptičen.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

PrimoZ_ je izjavil:

Sej vemo, da so zakrknjeni prikriti komunisti :)

Tale in podobne idiotizme levaki ponavljate kot papige.
Ti si že brez politike mim, kaj šele, ko enkrat začneš opletat s politiko.

TheBlueOne ::

bbbbbb2015 je izjavil:



Hiša Franko d.o.o. je imela v letu 2020 cca 1,5 mio EUR prihodkov, v to je vključeno 300.000 EUR "drugih prihodkov" - torej ne od prodaje. Sem se ponavadi štejejo subvencije.
Od tega je imela v letu 2020 223.000 EUR odprtih obveznosti.

V letu 2020 je imela 52.000 EUR izgube. 20% vseh njenih prihodkov so subvencije. Brez teh 300.000EUR bi tolkla 352.000EUR izgube.

Nisem jo dal čez bonitete, vendar je to nekje boniteta B-C, oz. verjetno C, ker ima izgubo. Osebno menim, da bo leto 2021 tudi težko za turizem oz. kulinariko.
*GLOBOKO* se mora zahvaliti R Sloveniji, da jo je rešila iz težav v letu 2020. Upam, da ne bo potonila in da bo to vrnila v obliki vplačanih davkov.

Bomo videli, vendar sem skeptičen.


Seveda je lahko srecna ampak vseeno posluje cisto OK in ni nek odvisnik od pomoci. Kaj so drugi prihodki tezko reces, ce nimas vpogleda. Lahko pa gres iskati, ce je kje javno, koliko komu placa drzava in razcistis. So pa te zadeve za vse in del poslovanja, tako da ne vem zakaj bi komu kaj ocital.

Je pa smesno, da SDS da denar, Nova24 pa blati morda najbolj ikonicno restavracijo v Sloveniji, ker ni del SDS torbila. Iz tega izhaja diskusija.

Gagatronix ::

A ste lahko slol-techovci se bolj blentavi kot pa vse kreganje med volilci ? Toliko nekega bullshita in nekonstruktivnosti stresate da ni niti cudno, da je drzava v pizdi.

klemenSLO ::

Admin dej malo počisti... debata je šla že zdavno offtopic.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Smurf ::

Meni se zdi ta tema super odgovor sama sebi, zakaj ljudem ne razlagas koliko zasluzis.

vnetidebater ::

Gagatronix je izjavil:

A ste lahko slol-techovci se bolj blentavi kot pa vse kreganje med volilci ? Toliko nekega bullshita in nekonstruktivnosti stresate da ni niti cudno, da je drzava v pizdi.


to ti na lep način pove zakaj nikomur ne smeš povedat koliko zaslužiš.

zmist ::

bbbbbb2015 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Jaz bi po moji intuciji glede na zasedenost restavracije, cene obrokov, mednarodni ugled itn. predvideval obratno kot ti. Tako, da jaz vsaj uporabim kaksen podatek, ki je na voljo, ti pa intuicijo verjetno isces na Nova24. Bi pa bil vesel podatka, katera objektivna dejstva naj bi naredila eno najbolj uspesnih slo restavracij zate morda najmanj lukrativno.


Hiša Franko d.o.o. je imela v letu 2020 cca 1,5 mio EUR prihodkov, v to je vključeno 300.000 EUR "drugih prihodkov" - torej ne od prodaje. Sem se ponavadi štejejo subvencije.
Od tega je imela v letu 2020 223.000 EUR odprtih obveznosti.

V letu 2020 je imela 52.000 EUR izgube. 20% vseh njenih prihodkov so subvencije. Brez teh 300.000EUR bi tolkla 352.000EUR izgube.

Nisem jo dal čez bonitete, vendar je to nekje boniteta B-C, oz. verjetno C, ker ima izgubo. Osebno menim, da bo leto 2021 tudi težko za turizem oz. kulinariko.
*GLOBOKO* se mora zahvaliti R Sloveniji, da jo je rešila iz težav v letu 2020. Upam, da ne bo potonila in da bo to vrnila v obliki vplačanih davkov.

Bomo videli, vendar sem skeptičen.


Sicer ji zelim najboljse, ampak deja vue je, da taki "veliki" podjetniki veselo basejo subvencije, potem pa utajujejo davke, se selijo v davcne oaze, v tujino ipd.

Kot sem povedal, drzavna pomoc lahko, samo v zameno za delez podjetja in pravico na veto v primeru selitve podjetja drugam. Pac tole talanje denarja na lepe oci je samo ropanje drzave.

Pa nima to popolnoma nobene veze ne z SDSom ali komurkoli drugemu. Denar iz davkov, ki se ga daje za subvencije je prisel iz nasih zepov. To, da ga drzava mece naokrog brez vzvoda je neprimerno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Sej vemo, da so zakrknjeni prikriti komunisti :)

Tale in podobne idiotizme levaki ponavljate kot papige.
Ti si že brez politike mim, kaj šele, ko enkrat začneš opletat s politiko.


Guci guci.
Ukrepe o pomoči je sprejela trenutna SDS vlada.

Tako da si pač sam zajebal ko si začel nabijat o komunistih. Drugič bodi tiho pa te ne bo lasten jezik tepel :)

IL_DIAVOLO ::

TheBlueOne je izjavil:

Verjetno ima kriterij, ki mu ga zapove veliki vodja. Gostilne visjega razreda so slabe, sole pa bi verjetno morale biti privat in drage, po moznosti v lasti SDS v najslabsem primeru RKC.


Ne da so slabe, ne omogocajo da preživi od lokalnega prebivalstva.

Nadstandard ja, ampak kot opcija, ne pa kot edina izbira.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ne da so slabe, ne omogocajo da preživi od lokalnega prebivalstva.

Nadstandard ja, ampak kot opcija, ne pa kot edina izbira.


Ti pa ze dolgo nisi bil v Kobaridu? Sploh celotna regija je praviloma nabita s turisti, Hisa Franko je samo vrh ponudbe in odlicna promocija. Kjer zivim jaz (v tujini) jo pozna ogromno ljudi. Taka restavracija potegne goste, ki imajo kes.

jabe ::

Ja on ne more srati tam... To se pa res ne sme dovoliti.

kuall ::

Smurf je izjavil:

Meni se zdi ta tema super odgovor sama sebi, zakaj ljudem ne razlagas koliko zasluzis.

Napačen sklep. Fovšija ni problem. Problem je politični boj. Antijanšisti so se na polno vsuli spet. Saj ni temu tako samo v tej temi, vse teme so okužene s politiko. To sem že enkrat napisal: nekdo nekaj čudno piše o meni, me zanima, kaj mu je, grem gledat njegovo zgodovino in vidim, da je zagrizen levičar in me napada samo zato, ker sva na različnih političnih polih. Pač levičarji so obsedeni s politiko in naredijo sranje iz sveta, kakor so že enkrat naredili s komunizmom. pa kaže, da bodo še enkrat naredili sranje s to njihovo obsedenostjo.

PrimoZ_ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Verjetno ima kriterij, ki mu ga zapove veliki vodja. Gostilne visjega razreda so slabe, sole pa bi verjetno morale biti privat in drage, po moznosti v lasti SDS v najslabsem primeru RKC.


Ne da so slabe, ne omogocajo da preživi od lokalnega prebivalstva.

Nadstandard ja, ampak kot opcija, ne pa kot edina izbira.


Tam okol imaš še precej čisto običajnih gostiln.
In ne vidim razloga zakaj bi nekaj moralo nujno živet od lokalnega prebivalstva. To da živi od bogatih tujcev oz. tistih iz drugih koncev države to samo pomeni, da se denar iz drugje preliva tja.
Namesto da se lokalno obrača tistih 7€ za poceni pico, bo od nekje zunaj prišlo nekaj 100€. Pa tak gost bo mogoče še kje tam prespal, pa šel kaj tretjega pogledat, mogoče kupil kak spominek ali kak eko proizvod lokalnih kmetov (ki ga lokalci spet ne bi kupili ker je "precenjen")...

kuall je izjavil:

Smurf je izjavil:

Meni se zdi ta tema super odgovor sama sebi, zakaj ljudem ne razlagas koliko zasluzis.

Napačen sklep. Fovšija ni problem. Problem je politični boj. Antijanšisti so se na polno vsuli spet. Saj ni temu tako samo v tej temi, vse teme so okužene s politiko. To sem že enkrat napisal: nekdo nekaj čudno piše o meni, me zanima, kaj mu je, grem gledat njegovo zgodovino in vidim, da je zagrizen levičar in me napada samo zato, ker sva na različnih političnih polih. Pač levičarji so obsedeni s politiko in naredijo sranje iz sveta, kakor so že enkrat naredili s komunizmom. pa kaže, da bodo še enkrat naredili sranje s to njihovo obsedenostjo.



Jaz samo z veseljem izpostavim tvoje neumnosti. To da si desničar je samo naključje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

zmist ::

kuall je izjavil:

Pač levičarji so obsedeni s politiko in naredijo sranje iz sveta


Mislim, da si malo nor, ce mislis, da je tisti, ki je proti Jansi ze avtomaticno levicar. Proti JJu je kdorkoli, ki je malo razgledan in noce imeti banana republike v Sloveniji. Samo najhujsi idioti ga zagovarjajo, to je malo na nivoju, kot Srb, ki zagovarja Milosevica ali Karadzica, ali pa Hrvat, ki zagovarja Tudzmana. Ali ce ze hoces, Nemec, ki zagovarja Hitlerja. Tega se preprosto ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

TheBlueOne ::

zmist je izjavil:

kuall je izjavil:

Pač levičarji so obsedeni s politiko in naredijo sranje iz sveta


Mislim, da si malo nor, ce mislis, da je tisti, ki je proti Jansi ze avtomaticno levicar. Proti JJu je kdorkoli, ki je malo razgledan in noce imeti banana republike v Sloveniji. Samo najhujsi idioti ga zagovarjajo.


In glede na norosti, ki jih pocne je jasno, da zbudi ogromno takih, katere v normalnih razmerah politika niti ne zanima toliko, da bi o tem pisali. Smo pac opazili, da ce smo politicno preleni, potem pridejo na oblast razni Janse, Trumpi, Johnsoni itn. Predolgo se jim je pustilo, da natolcujejo svojo agendo, je treba sproti pometati.

Glugy ::

GummyBear je izjavil:


Dejanske številke ti nihče ne bo povedal, zato se sprašujem se, kaj je boljše:
- dajati vtis, da zaslužiš ogromno pa naj bodo drugi fovš (saj če ne za plačo ti bodo itak fovš za kaj drugega), ali pa
- dajati vtis, da zaslužiš malo in jamrati, da nimaš nič (vsaj pri plači ti ne bo noben fovš, ker se bo počutil, da ima več kot ti)?


Nevem zakaj bi se sploh kakorkoli obnašal glede na plačo. Obnašaš se kot človek , če ne misliš o cifrah govort je vse samo en šov za brezveze. Jz ne padm na take fore. Ja če imaš majhno plačo ubogi ja ampak povej kok maš. Če maš veliko plačo pa mislš da si jack ,povej kok maš pa ti bom rekel: super.

Drgač pa kot si sam rekel, ker noben ne pove številke dejansko ne veš če ima kdo od teh ki imajo enkovredno plačo lahko tako različno mnenje. Odvisno je tud od domačih razmer in s tem povezanih stroškov. Če imaš mal stroškov je majhna plača po občutku ne tako slaba kot za nekoga ki ima dolgove al pa ima visoke stroške na splošno al pa raznoraznih popravil biločesa.

feryz ::

Jaz se delam revnega kmetavzarja. Saj v bistvu tudi sem. Nimam nič in tudi nič ne rabim.
Edino, kar so mi ljudje lahko fouš, sta oba avta, ki si ju lastim. Ok, v resnici si jih lastim mnogo več, ampak 2 sta za zganjanje foušije.
Pa mogoče tiste 3 bajte. Za te itak ne vejo, da so moje.
Drugače sem ultra skromen tič.
Imam ravno toliko, da ne rabim biti fouš nikomur. Delujem pa tako, da tudi drugi ne rabijo biti meni.

Smurf ::

kuall je izjavil:

Smurf je izjavil:

Meni se zdi ta tema super odgovor sama sebi, zakaj ljudem ne razlagas koliko zasluzis.

Napačen sklep. Fovšija ni problem. Problem je politični boj. Antijanšisti so se na polno vsuli spet. Saj ni temu tako samo v tej temi, vse teme so okužene s politiko. To sem že enkrat napisal: nekdo nekaj čudno piše o meni, me zanima, kaj mu je, grem gledat njegovo zgodovino in vidim, da je zagrizen levičar in me napada samo zato, ker sva na različnih političnih polih. Pač levičarji so obsedeni s politiko in naredijo sranje iz sveta, kakor so že enkrat naredili s komunizmom. pa kaže, da bodo še enkrat naredili sranje s to njihovo obsedenostjo.

Politiko ves cas omenjas ti. Jaz niti ne vem kaksne politicne pripadnosti je Roseva, niti me ne zanima. Sele v tej temi sem ugotovil, da gre zaradi kdo ve cesa desnici v nos (sklepam glede na tist butast clanek novatv).

zmaugy ::

zmist je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ana Ros ima kar veliko vrednost za drzavo, ker ima ko posluje veliko dodano vrednost in Slovenijo postavlja na mednarodni parket. In preden to osvrknes z neko predpostavko, da jo v tujini nihce ne pozna, ti povem, da se zelo motis.


Seveda jo poznajo, pa Boscarola in kaksnega sportnika v davcnih oazah tudi. Potem so pa tiste znane zgodbe, ko dobivas kot podjetnik subvencije, zraven utajas davke, na koncu pa vse skupaj preselis v tujino. Dokler je zakonodaja kot je, da lahko prejemas subvencije in pomoci kot denar, ki ga drzava mece skozi okno pac ne bom orgazmiral na nikogar.

Vezal bi kakrsnekoli subvencije na dajanja lastniskega deleza drzavi, visino pomoci v primeri naravnih nesrec (beri, corone) pa na visino minimalca. Ne pa, da se iz tega nadstandardne dejavnosti podpira.

Lastniški delež države ni ravno popotnica za uspeh…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmist ::

zmaugy je izjavil:

zmist je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ana Ros ima kar veliko vrednost za drzavo, ker ima ko posluje veliko dodano vrednost in Slovenijo postavlja na mednarodni parket. In preden to osvrknes z neko predpostavko, da jo v tujini nihce ne pozna, ti povem, da se zelo motis.


Seveda jo poznajo, pa Boscarola in kaksnega sportnika v davcnih oazah tudi. Potem so pa tiste znane zgodbe, ko dobivas kot podjetnik subvencije, zraven utajas davke, na koncu pa vse skupaj preselis v tujino. Dokler je zakonodaja kot je, da lahko prejemas subvencije in pomoci kot denar, ki ga drzava mece skozi okno pac ne bom orgazmiral na nikogar.

Vezal bi kakrsnekoli subvencije na dajanja lastniskega deleza drzavi, visino pomoci v primeri naravnih nesrec (beri, corone) pa na visino minimalca. Ne pa, da se iz tega nadstandardne dejavnosti podpira.

Lastniški delež države ni ravno popotnica za uspeh…


Saj ne rabi podjetje tako visoke subvencije ( >:D ), da bi delez postal kontrolni, ravno toliko, da se nanj lahko vpise veto na selitev podjetja izven drzave ali prelivanja dobickov na druge firme - bojo ze pravniki znali napisati. Ravno toliko, da ima drzava (se pravi jaz in ti in vsi ostali na forumu, okrog njega,...) vzvod za disciplinirat barabe, ki bi najprej pobirale denar od nas nato pa potegnile crto.

Pac malo milejsi "poslovni angel" (loan-shark), saj smo v kaptalizmu in ne komunizmu, zakaj bi dajali denar nekomu na lepe oci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Mike_Rotch ::

Saj firme se ne preseli v tujino tako, da to na veliko oglašuješ po celi državi. Običajno firma v Slo. ostane, le prihodke se po ovinkih spelje na novo firmo v tujini. Enako je z dobički. Ne skrivaš dobička tako, da na davčno pošlješ obvestilo, ampak gre velikokrat za fiktivne posle, ki jih je praktično nemogoče preveriti.

Sicer imaš pa pri razpisih in pomočeh že zdaj kar nekaj varovalk. Jaz sem pred nekaj leti dobil P2, pa so bili pogoji precej strogi glede tega kaj z denarjem lahko, česa ne smem, kakšni morajo biti rezultati. Tudi z ostalimi subvencijami je podobno, nihče ti ne nakaže par 10 jurjev na lepe oči.

zmist ::

Mike_Rotch je izjavil:

Saj firme se ne preseli v tujino tako, da to na veliko oglašuješ po celi državi. Običajno firma v Slo. ostane, le prihodke se po ovinkih spelje na novo firmo v tujini. Enako je z dobički. Ne skrivaš dobička tako, da na davčno pošlješ obvestilo, ampak gre velikokrat za fiktivne posle, ki jih je praktično nemogoče preveriti.

Sicer imaš pa pri razpisih in pomočeh že zdaj kar nekaj varovalk. Jaz sem pred nekaj leti dobil P2, pa so bili pogoji precej strogi glede tega kaj z denarjem lahko, česa ne smem, kakšni morajo biti rezultati. Tudi z ostalimi subvencijami je podobno, nihče ti ne nakaže par 10 jurjev na lepe oči.


zmist je izjavil:

bojo ze pravniki znali napisati.

Mike_Rotch ::

Kaj naj bi pravniki pisali? Ni to čarobna palica.

kuall ::

Smurf je izjavil:

Politiko ves cas omenjas ti.

Če omenim, da za pridobitev javnega denarja rabiš KP članarino ni to niti kakšna politična izjava ampak dejstvo. Potem se usujejo razni primozi, ki čutijo svojo dolžnost braniti to njihovo ljubo KP. Ko rečem KP seveda mislim pripadnost levičarski ideologiji, biti "naš". Komunajzar seveda nisi, če talaš državno pomoč, kot to mislijo razni ne preveč brihtni ljudje. Komunajzarstvo je zame mentaliteta likvidiranja političnih nasprotnikov v imenu višjega cilja.
Se pa strinjam, da tudi jaz preveč omenjam politiko. Znam stopiti nazaj, nisem politični vernik. Ne bom enega napadal samo zato, ker se ne strinjava v politiki. Zaenkratz pri Janši ni opaziti kaj takega, da bi mu moral odreči podporo. Prej obratno. Zna obsoditi politične poboje, kar se nobena reva ne upa. Razen stalnega lajanja levičajev, ampak to namen ne vpliva seveda, prej ima obratni učinek.

zmist ::

kuall je izjavil:

Smurf je izjavil:

Politiko ves cas omenjas ti.

Če omenim, da za pridobitev javnega denarja rabiš KP članarino ni to niti kakšna politična izjava ampak dejstvo. Potem se usujejo razni primozi, ki čutijo svojo dolžnost braniti to njihovo ljubo KP. Ko rečem KP seveda mislim pripadnost levičarski ideologiji, biti "naš". Komunajzar seveda nisi, če talaš državno pomoč, kot to mislijo razni ne preveč brihtni ljudje. Komunajzarstvo je zame mentaliteta likvidiranja političnih nasprotnikov v imenu višjega cilja.


To se pa strinjam s tabo:















Te partijske drhali se je treba znebiti, vecina jih ze disi po zemlji, zal pa razni JJi se vedno dobivajo podporo zadrgnjenih komunajzarjev. Sami UDBOvci, ki bi radi obnovili enopartijski sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

(vsak za silo normalen "v glavo" bo iz zgornjih dokumentov razbral, da se gre za gnilega povzpetnika, ki je pripravljen postati tudi zagrizeni Hare Krishna, dokler iz tega profitira, seveda, pa ne moremo biti vsi dovolj inteligentni. Vedno bojo obstajali plebejci, zabita drhal, ki jim ne bo nic jasno, se bo pa dalo dobro igrati na njihove strune. Hja kaj cemo, nekateri se pac rodijo z mozganskim defektom, invalidom je tezko nadomestiti njihov manjko, lahko se jim pa pomaga, da so zivljensko funkcionalni. Ce se seveda tega ne branijo in vztrajajo v svojih zgresenih predstavah)

Mike_Rotch ::

Če omenim, da za pridobitev javnega denarja rabiš KP članarino ni to niti kakšna politična izjava ampak dejstvo.


Nope, to je bullshit, ki še enkrat pokaže, da nabijaš v prazno.

l0g1t3ch ::

Kuall je spet dobil vse skupaj nazaj v glavo ko bumerang :))

Me zanima a bo ponovno protestno in nepreklicno zapustil forum, kot nazadnje.

Nek vzorec se kaže pri teh nepreklicnih odstopih.
Da ni on slučajno Hojs pod krinko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

mr_chai ::

shadeX je izjavil:

Tud shintaro je grindal 20 let da je prišel do tja kjer je. Je pa res da ni lih "diht", ampak hej,.. sej tudi Einstein ni bil.


Me zanima back story, ker nisem od začetka na slotechu :) S čim je zaslužil, je vrtel glasbo v kaki diskoteki ? :)

Smurf ::

kuall je izjavil:


Če omenim, da za pridobitev javnega denarja rabiš KP članarino ni to niti kakšna politična izjava ampak dejstvo.

No dej bodi tako dober in citiraj zakon, ki ga je sprejela Jansatova vlada, ki pogojuje pomoc s KP clanarino.

c3p0 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Po tistem, ko je odpuscala, ker kao ni bilo penezov.


Kaj pa boš, če ne smeš odpret, visoko kvalificiranega osebja pa za celo floto? Ni to lokalni pajzl z eno kuharco in dvema študentkama v strežbi.

Smurf ::

Drugac Kuallov komentar uvrscam med top 5 nebuloz ka sem jih prebral v zadnjih 5 letih.

Da je Jansa pogojeval pomoc s KP clanarino, ahahaha joj zdej sem pa res ze vse dozivel.

kuall ::

Ne razumeš mojega komentarja. Govorim o klientalizmu, ki ga levičarji (KP) izvajajo, ker so na položajih in delijo denar svojim. To je klasika v politiki. Isto kot družbena omrežja, ki jih vodijo levičarji, dajejo prednost levim politikom, desne cenzurirajo.

l0g1t3ch je izjavil:

Kuall je spet dobil vse skupaj nazaj v glavo ko bumerang :))

Nič nisem dobil nazaj. Če kaj se spet izkazuje, da so na slo techu sami bumbarji. To pa se stalno ponavlja. Kar se mojega nepreklicnega odstopa iz foruma tiče: to se mi še kuha v glavi. Se bo zgodilo, ne skrbi. Imam pač tak značaj, da se mau težje držim dobrih zaobljub. Ta forum meni nič ne koristi. Pač druženje z idioti ponavadi ni koristno za človeka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

bbbbbb2015 ::

zmist je izjavil:

kuall je izjavil:

Smurf je izjavil:

Politiko ves cas omenjas ti.

Če omenim, da za pridobitev javnega denarja rabiš KP članarino ni to niti kakšna politična izjava ampak dejstvo. Potem se usujejo razni primozi, ki čutijo svojo dolžnost braniti to njihovo ljubo KP. Ko rečem KP seveda mislim pripadnost levičarski ideologiji, biti "naš". Komunajzar seveda nisi, če talaš državno pomoč, kot to mislijo razni ne preveč brihtni ljudje. Komunajzarstvo je zame mentaliteta likvidiranja političnih nasprotnikov v imenu višjega cilja.

Te partijske drhali se je treba znebiti, vecina jih ze disi po zemlji, zal pa razni JJi se vedno dobivajo podporo zadrgnjenih komunajzarjev. Sami UDBOvci, ki bi radi obnovili enopartijski sistem.


Toliko, kot si ti naklobasal na tehnološkem forumu, redko vidim. Verjetno so te vrgli ven iz vseh ostalih forumov, pa si prišel sem težit. Kar nekaj mešaš KP, pa komunajzarstvo, kar še beseda ni.

Zato ti bom jaz napisal zelo počasi, da boš ti lahko to počasi prebral in razumel.

Slovenija je v preteklosti bila v Jugoslaviji, kjer je bil enopartijski sistem, ni bilo komunizma, pravzprav ga nikjer ni. Povsod imajo vsi neko stopnjo socializma in tako ga je imela tudi Slovenija. Tudi ta enopartijski sistem je imel več frakcij, od trdoroke ala Ranković, do liberale ala Kavčič.

Predstavniki KPS, na čelu s Kučanom so se odločili izstopiti iz KPJ, oziroma so odšli iz kongresa. O tem je bilo dosti povedanega, preberi si, kako so različni deležniki ocenjevali ta izstop. Kučan je lepo rekel, da je šlo predvsem za (ekonomsko) prihodnost.

Potem je Slovenija postala večstrankarska demokracija. Vsakdo, vključno z Janšo (in Kučanom) in vsemi ostalimi si je lahko zbral stranko, preko katere želi vplivati na življenje okoli sebe.

Kot je pokojni Drnovšek nekoč rekel, ko si svetla luč, to privlači tudi vešče in vso ostalo golazen. Pa saj ni tako samo pri nas. Drugje je enako - ali slabše.

Vsakemu je dovoljeno, da svojo življensko filozofijo (levo, desno) spremeni, če m8 to ustreza - celo večkrat. Koliko je pri tem je verodostojen - je drugo. Vendar pa je prav tako slabo, da se zavzemaš za nekaj, vidiš, da gre narobe, pa kar rineš naprej enako.

Trenutno je na levem polu problem, da je vsakoletno ustvarjanje "novih" obrazov prineslo sicer trenutno zamaknjenost volilcev, ki so nov obraz volili, hkrati pa stari "novi" obrazi ostajajo in se še kar valjajo v politiki.Tako je levi pol povsem razdrobljen.

Drugo, kar je na levem polu problem je, da niso vajeni živeti z majhnimi želodci. Vsi so bili pri koritu dolgo časa in se jim je to zdelo naravno stanje stvari. Realnost pa je drugačna. Marsikdo nima poštenega poklica , pa potem spletkari, kolesari, pa hodi poeksotičnih krajih in piše v pesek besedo "Upor!".

kuall ::

zmist je izjavil:

Te partijske drhali se je treba znebiti, vecina jih ze disi po zemlji, zal pa razni JJi se vedno dobivajo podporo zadrgnjenih komunajzarjev. Sami UDBOvci, ki bi radi obnovili enopartijski sistem.

Tat vpije primite tatu. Levičarji ste odgovorni za največje pokole v zadnjem stoletju pod okriljem vaše ideologije komunizma. Tega vas je sram in zdaj druge obtožujete, da so komunisti, da bi preusmerili pozornost iz tega vašega greha.

l0g1t3ch ::

Loool.
Kot pokvarjena lajna.

zobnik ::

Najbolj bizarno je da lokalni vaški brihtneži delajo v proizvodnji za min.plačo, in da če je kdo še brezposelen naj še on dela tam za min.plačo.:D

IL_DIAVOLO ::

Ali pa naj pomaga bratu krave molzt. Cel dan smrdis po dreku, ampak si pa vsaj v stiku z naravo.

Kinda.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

zobnik ::

Ko prideš na pir maš take tam, vse sorte. Zato boljš pir v trgovino in ga spiješ pred trgovino v avtu s prižgano klimo in muzku po svojih željah :D

dexterboy ::

Likalnik je izjavil:

Kaj pa je pravi podatek, da lahko oceniš kako ti gre v življenju...:
za nekoga so to materialne dobrine (več imaš, večjo hišo, boljši avto, punce sanjskega moškega na jahti in se počutiš, da si uspešen)=> brez ljubezni
za drugega družina, ljubezen (družina, prijatelji, živi pa skromno)
to vse skupaj je zelo relativno in čisto odvisno od vsakega posameznika kaj te targetira v življenju, da si uspešen.

Osebno sem v življenju spoznal neprimerno več ljudi, ki spadajo v prvo skupino, kot pa ljudi, ki spadajo v drugo skupino. Ampak, glej ga zlomka, največ so me o življenju naučili ljudje iz druge skupine. Tisti iz prve... jah, no, imeli so keš. To je pa večinoma bilo tudi vse, kar so imeli :(
( pa ne želim nikogar žaliti... )

Tudi to je res, kar je napisal @Invictus;
Uspešnost posameznika se vedno tretira materialno... Z ostalimi parametri se tolažijo tisti, ki so brez denarja...
Denar je vedno fajn imeti. Z njim je vse lažje. Seveda je pa tudi dobro vedeti kake so tvoje meje in se z njimi sprijazniti. Kar zmore precej malo ljudi...
Tukaj bi rekel, da foušija naredi svoje. Res je, denar reši veliko problemov. Še vedno pa velja, da če ne znaš biti zadovoljen z majhnim, ti tudi debel TRR ne pomaga. In zato zadnji stavek, da to zmore precej malo ljudi.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupit macbook air M1 v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
304327 (3429) c3p0
»

Michelinove zvezdice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23224328 (17312) gruntfürmich
»

Hvala vladi, da si bom lahko sam zgradil kurnik (WTF!?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28256127 (49204) amigo_no1

Več podobnih tem