» »

Prenos datotek preko BT med iPhone in Androidom

Prenos datotek preko BT med iPhone in Androidom

poweroff ::

Iščem kakšno aplikacijo, ki omogoča prenos datotek preko BlueTooth med iPhone in Androidom. Rad bi aplikacijo, ki ne teži z reklamami, registracijo, ne krade datotek, itd, se pravi po možnosti nekaj kar je opensource.

Lahko priporočite kaj?
sudo poweroff

hojnikb ::

Ja, pošlji prek maila. Kdo še danes pošilja fajle preko bluetooth? 2002 called, they want their filesharing back.
#brezpodpisa

kow ::

Mail in attachmenti so drek. Ena varianta je Signal. Ima pa limit, mislim da cirka 100MB. Pa blokira executable.
Na githubu si kaj iskal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

blaz5 ::

Preko Bluetooth bo bolj težka, ker mislim da Apple razvijalce zelo omejuje glede njegove uporabe. Kak Google Drive mogoče, če ne gre za ogromno količino fotografij?

poweroff ::

Opcija je tudi preko lokalnega WiFi... skratka, karkoli, kar ne prenaša mojih datotek nekam v zlobni cloud, po možnosti pa nekaj, kar omogoča prenos tudi ko si sredi divjine (zato sem omenil BT).
sudo poweroff

TheBlueOne ::

Vso sreco, bi tudi mene zanimalo. Pac za vse potrebujes app.

Morda te resi, ce kupis USB pomnilnik, ki ima lightning in potem nalozis zanj se njegov app.

https://www.amazon.de/Stick-iPhone-Exte...

Ampak poglej prej kaj in kako lahko prenasas, ker v tem primeru Apple ne sluzi mesecno in bo verjetno neprakticno.

poweroff ::

Ni problem, če uporabim app za to. Rad bi samo, da ta app ne zahteva registracije, da ne teži z oglasi in da ne krade mojih podatkov.
sudo poweroff

hojnikb ::

torej potrebujes airdrop. Sam se drug telefon menjas, pa si set.
#brezpodpisa

bucket ::

Tezka bo tak na hitro...

https://nextcloud.com/

poweroff ::

hojnikb je izjavil:

torej potrebujes airdrop. Sam se drug telefon menjas, pa si set.

Se pravi zabrišem iCrap v smeti, nabavim enega normalnega Androida in se lahko povezujem neomejeno z vsemi?
sudo poweroff

hojnikb ::

sure, that works.
#brezpodpisa

blaz5 ::

Ena varianta je da si postaviš svoj NAS in imaš mir pred vsemi težavami, ki te pestijo okoli Android vs IOS.

rejven ::

Filemail

poweroff ::

Še enkrat, če niste razumeli.

Ne zanima me "vojna" med telefoni, pač pa tehnična rešitev za prenos datotek oz iPhona na Android (in morda tudi obratno).

Rešitve tipa uporabi Google Photos me ne zanimajo.
sudo poweroff

Mavrik ::

poweroff je izjavil:

Še enkrat, če niste razumeli.

Ne zanima me "vojna" med telefoni, pač pa tehnična rešitev za prenos datotek oz iPhona na Android (in morda tudi obratno).

Rešitve tipa uporabi Google Photos me ne zanimajo.


Nekaj takšnega pač ni - iOS itak ne dovoljuje opensource softwara, tako da boš bolj težko našel nekaj kar ti ne pobira podatkov. Lahko pa probaš spisati sam svoj iOS klient za kak trebleshot ali pa postaviti http server na Androida.
The truth is rarely pure and never simple.

poweroff ::

OK, potem pa drugače. A obstaja kakšen closed source client za iOS, za katerega se ve oz. vsaj domneva, da podatkov ne krade?
sudo poweroff

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

starfotr ::

OTG kabel?

zmist ::

poweroff je izjavil:

Iščem kakšno aplikacijo, ki omogoča prenos datotek preko BlueTooth med iPhone in Androidom. Rad bi aplikacijo, ki ne teži z reklamami, registracijo, ne krade datotek, itd, se pravi po možnosti nekaj kar je opensource.

Lahko priporočite kaj?


Sftp clienta. Server pa itak imas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14024501 (21316) Mavrik
»

Android app - SDK ali kaj drugega?

Oddelek: Programiranje
152039 (1525) nekdonekje
»

Nokia C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7114555 (8360) Mikec17
»

Apple znova rekordno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9624430 (21927) techfreak :)

Več podobnih tem