» »

Olimpijske igre Tokio 2020 (v 2021)

Olimpijske igre Tokio 2020 (v 2021)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

IL_DIAVOLO ::

Kateri je vas najljubsi sport na OI? Meni je judo vedno nekaj posebnega, pa ga drugače nikoli ne spremljam.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

Zame definitivno košarka (ampak dobro, sem rahlo obseden s tem športom). Na drugem mestu verjetno tenis, na tretjem pa atletika, ki pa jo gledam samo med OI.

Sem sicer fan tudi borilnih športov (predvsem boksa), ampak tole na OI ni zame. Sem pa normalno vesel vsake naše medalje.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kateri je vas najljubsi sport na OI? Meni je judo vedno nekaj posebnega, pa ga drugače nikoli ne spremljam.

Smešno se sliši ampak od teh katerih ne gledam, guby.

Kurzweil ::

Kristjan Čeh je bil malce nervozen... kot je sam dejal, bi naj imel tudi konkretno povečan srčni utrip, toliko, da se ni počutil več dobro. Upam, da se sprosti, ker je sposoben seveda iti tudi do zlata!

Kdaj pa se začne finale za Čeha?

Okapi ::

Jutri ob enih.

FireSnake ::

https://siol.net/sportal/oi-tokio/novak...
Balkanska posla.

Lahko se opravičuje.
Ampak, to ni del športa. To je ego.
Večkrat pokazano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/sportal/oi-tokio/novak...
Balkanska posla.

Lahko se opravičuje.
Ampak, to ni del športa. To je ego.
Večkrat pokazano.


Ker loparje lomijo samo balkanci a?

mr_chai ::

Tale Nole pa res zgublja točke priljubljenosti... Pa ne zaradi živčnosti na igrišču, ampak zato, ker je na cedilu pustil svojo sonarodnjakinjo.

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

Kristjan Čeh je bil malce nervozen... kot je sam dejal, bi naj imel tudi konkretno povečan srčni utrip, toliko, da se ni počutil več dobro. Upam, da se sprosti, ker je sposoben seveda iti tudi do zlata!

Kdaj pa se začne finale za Čeha?


Kaj pa je babo poslusal :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

drvo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Kristjan Čeh je bil malce nervozen... kot je sam dejal, bi naj imel tudi konkretno povečan srčni utrip, toliko, da se ni počutil več dobro. Upam, da se sprosti, ker je sposoben seveda iti tudi do zlata!

Kdaj pa se začne finale za Čeha?


Kaj pa je babo poslusal :D

Razumem, da je mlad, da pa ne razume, da je bolje, da trenira brez punce.... in zaradi tega odpusti trenerja, pa je velika neumnost, ki ga je mogoče stala kakšnega metra več in s tem medalje.

drvo ::

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/sportal/oi-tokio/novak...
Balkanska posla.

Lahko se opravičuje.
Ampak, to ni del športa. To je ego.
Večkrat pokazano.


Ker loparje lomijo samo balkanci a?


Zaradi naduvanca je brez morebitne medalje ostala tudi njegova soigralka v dvojicah, ker je revčka baje bolela roka.
Egoizem prve klase.

mr_chai je izjavil:

Tale Nole pa res zgublja točke priljubljenosti... Pa ne zaradi živčnosti na igrišču, ampak zato, ker je na cedilu pustil svojo sonarodnjakinjo.


Obnašal se je, kot da je zlata medalja zgolj formalnost.
Potem pa dolg nos in nobene obzirnosti do soigralke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Nedasemiveč ::

Itak, ker ti bolje poznaš njegovo telo kot on sam ane? Dej ne seri...

"Žal mi je, da svoji državi nisem priboril medalje, žal, da sem razočaral veliko navijačev v Srbiji, žal mi je Nine (Stojanović) ampak - moje telo je odpovedalo, igral sem s pomočjo zdravil. Vem, da so vsi pričakovali medaljo. Tudi jaz. A enostavno ni šlo niti včeraj niti danes. Raven moje igre je padla tako zaradi mentalne kot zaradi telesne izčrpanosti. Mešane dvojice sem odpovedal zaradi več poškodb."

drvo ::

Vsak se lahko sam odloči kaj bo verjel in za koga navijal.
Meni je deloval, kot da je zlata zgolj formalnost, ko mu ni uspelo, se je začel obnašati kot otrok.

krneki2021 ::

drvo je izjavil:

Vsak se lahko sam odloči kaj bo verjel in za koga navijal.

Navijanje je eno, pametovanje o tem kaj in kako bi moral delati nekdo, ki ga poznas zgolj iz prenosov na tv in casopisnih clankov, je pa nekaj povsem drugega. In to drugo si uspesno delal tako na Noletovem kot na Cehovem primeru.

drvo ::

Vsakemu svoje. Vsekakor mu obnašanje na OI ne more biti v ponos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

uvodV?? ::

drvo je izjavil:

Vsakemu svoje. Vsekakor mu obnašanje na OI ne more biti v ponos.

Tudi izven ne - kaj ni antivaxer? (pa ne mislim koronskih cepiv)

IL_DIAVOLO ::

https://www.rtvslo.si/sport/beloruska-s...

Prvi večji incident tudi na teh OI.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

Itak, zdaj ko ni Rusov je treba najti drugo žrtev, ena kuverta pa je že drama queen.. :))

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Zaenkrat se dobro držimo:

Podium among countries with population >= 1 million:

First place New Zealand
Second place Slovenia
Third place Croatia


https://twitter.com/redouad/status/1421...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Ben Dover ::

mi dobimo še 12 zlatih :D

VaeVictis ::

Če bi predstavo Janje Garnbret na boulderingu dali v film, bi se folk pritozeval, da je nerealisticno...
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

oo7 ::

Kar se tiče plezanja lahko kar nehajo in dajo Janji zlato kolajno :)

PacificBlue ::

Bravo Maruša!
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

D3m ::

A je kje prenos?

SLO 2 kaže samo atletiko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

krneki2021 ::

Prenos cesa? Plezanja? Je na SLO2, ko se plezanje pac dogaja. Tezavnost se zacne ob 14:10 ce sem prav slisal, tako da bo verjetno prenos ob 14:10.

Okapi ::

VaeVictis je izjavil:

Če bi predstavo Janje Garnbret na boulderingu dali v film, bi se folk pritozeval, da je nerealisticno...

Še precej bolj nerealistično so videti najboljše v hitrostnem plezanju. Gredo hitreje po navpični steni kot jaz po ravnem.;)

drvo ::

Meni se hitrostno zdi brezveze, ker dejansko zgleda kot ekstremno hitra hoja/tek po lojtri. Zanimivo enkrat/nekajkrat. Poleg vsega, kot pravijo, je proga standardizirana. Torej vedno ista. Kvaliteto teh nadrilanih hitrih "lojtrihov" vidiš, ko ne zmorejo rešiti niti enega problema npr. na balvanih, težavnostno pa jim je tako znanstvena fantastika.

cordoba ::

Mene zanima, ali je kda Slovenija že igrala na kakšnem eventu proti USA v košarki? V spominu imam, da je....

PacificBlue ::

Ja najhujsi poraz smo doživeli ravno proti Usa.
Slovenia 76-119 United States
(Barcelona, Spain; 9 September 2014)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

spegli ::

Stare je živa legenda.

Zimonem ::

spegli je izjavil:

Stare je živa legenda.

Ja za v Bangladeš

Goody ::

Pa protezirani Misic, ki ne zna slovensko in nima pojma o košarki. Same legende.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kateri je vas najljubsi sport na OI?


Jaz gledam samo košarko. Tudi, če ne bi bilo naših bi še vedno spremljal samo košarko. Če ne bi bilo košarke na olimpijskih pa me sploh ne bi zanimalo.

bambam20 ::

PacificBlue je izjavil:

Ja najhujsi poraz smo doživeli ravno proti Usa.
Slovenia 76-119 United States
(Barcelona, Spain; 9 September 2014)



Tudi 2010 na svetovnem prvenstvu so igrali v skupini z Američani, ki so nas premagali 99-77

Nedasemiveč ::

bambam20 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja najhujsi poraz smo doživeli ravno proti Usa.
Slovenia 76-119 United States
(Barcelona, Spain; 9 September 2014)



Tudi 2010 na svetovnem prvenstvu so igrali v skupini z Američani, ki so nas premagali 99-77


SP na Japonskem leta 2006 smo prav tako igrali z ZDA v skupinskem delu in izgubili 114-95. Na tem turnirju smo imeli celo 5 igralcev iz lige NBA pa denimo Lakovića v Barceloni in Bečirovića v Panathinaikosu.

Se spomnim, da je bil kar hype okoli te reprezentance, pa ba koncu veliko razočaranje po izpadu proti Turkom (ki so igrali brez Turkogluja) že v osmini finala.

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:



SP na Japonskem leta 2006 smo prav tako igrali z ZDA v skupinskem delu in izgubili 114-95. Na tem turnirju smo imeli celo 5 igralcev iz lige NBA pa denimo Lakovića v Barceloni in Bečirovića v Panathinaikosu.



Prav imaš. Ampak vseh 5 iz NBa-ja niso bili glavni igralci v ekipah. Luka pa je in to je ogromna razlika.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kateri je vas najljubsi sport na OI? Meni je judo vedno nekaj posebnega, pa ga drugače nikoli ne spremljam.


Vsi športi, ki spadajo pod atletiko :)
Atletika mi je nekaj najboljšega za gledat.

FireSnake ::

Danes še cufnemo v polfinalu, potem pa Ameri v finalu.
Stiskam pesti, da nam rata.

Če v finalu obrnemo murikance bo to večja reklama za SLO, kot so bile michelinove zvezdice.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Realno OI strašno zanimive za gledat niso. Gledamo sicer neke športe, ki jih drugače ne bi nikoli, ti glavni športi, tenis, par ekipnih, trenutno za nas tudi kolesarstvo, so pa na OI itak bolj okrnjeni. Največja bedarija je pa plavanje, kjer se podeli po 200 kolajn. Pa potem neko kotalkanje, kjer zmagujejo 13 letnice, mislim wtf.
Sej fajn da je to vse, ampak kam so šli z njimi, je pa bilo že pretiravanje, Peking in podobno. Tokyo je malo bolj skromen vseeno, zgleda.

jotunn ::

FireSnake je izjavil:

Če v finalu obrnemo murikance bo to večja reklama za SLO, kot so bile michelinove zvezdice.

In izkupicek te reklame? Mislis da bodo ljudje prisli v Slovenijo na dopust zato, ker smo v kosarki premagali Americane? Dvomim, definitivno pa bodo prisli sem, zato da bodo sli v restavracijo z Michelinovo zvezdico. Ja ne bo jih na 100.000 takih, ampak sigurno jih bo vec kot tistih, ki bi prisli sem zato ker smo v kosarki premagali nekoga.

profesjonalc ::

jotunn je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Če v finalu obrnemo murikance bo to večja reklama za SLO, kot so bile michelinove zvezdice.

In izkupicek te reklame? Mislis da bodo ljudje prisli v Slovenijo na dopust zato, ker smo v kosarki premagali Americane? Dvomim, definitivno pa bodo prisli sem, zato da bodo sli v restavracijo z Michelinovo zvezdico. Ja ne bo jih na 100.000 takih, ampak sigurno jih bo vec kot tistih, ki bi prisli sem zato ker smo v kosarki premagali nekoga.


Hard disagree. Povprečni turist si ne privošči takšne restavracije. Zmaga pa bi se nekako vtisnila v spomin ljudem, da ko bodo naslednič videli reklamo za obisk Slovenije, bodo to drzavo poznali ze od prej.

Zgodovina sprememb…

jotunn ::

@profesjonalc daj preberi kar sem napisal... nikjer ni napisano da gre povprecen turist v restavracijo za 200eur/vecerjo. Sem pa napisal, da jih bo sigurno vec kot tistih, ki bi prisli v Slovenijo, zato ker smo zmagali v nekem sportu. Pa da ne bo pomote, sem krepko vecji ljubitelj sporta kot restavracij, samo gledam pa na vse skupaj malo bolj realno (ker navijac nikoli nisem bil niti nikoli ne bom). To ali premagamo Americani, ali Roglic zmaga kronometer na Olimpijadi, ali pa Prevc dobi skakalni svetovni pokal ne prinese niti enega samega turista. Restavracija z Michelinovo zvezdico pa ji. In se enkrat... ne 100.000 njih, nekaj pa.

profesjonalc ::

Sem prepričan, da je že sama slava Dončiča v Ameriki pripeljala več turistov v Slovenijo, kot pa restavracije. Si videl koliko je bilo ameriških gledalcev na prijateljski tekmi v Stožicah? Potem pa še Pogačar, Roglič, Janja...

scipascapa ::

Za oba vemo kaj želita povedati, samo vsak vleče na svojo stran.

Nedasemiveč ::

profesjonalc je izjavil:

Sem prepričan, da je že sama slava Dončiča v Ameriki pripeljala več turistov v Slovenijo, kot pa restavracije. Si videl koliko je bilo ameriških gledalcev na prijateljski tekmi v Stožicah? Potem pa še Pogačar, Roglič, Janja...


Janja? Nihče v ZDA nima pojma kdo je Janja (razen tistih, ki se s tem tudi profesionalno ukvarjajo)

bambam20 ::

profesjonalc je izjavil:

Potem pa še Pogačar, Roglič, Janja...


Ti trije niso svetovno znani. Dončića poznajo tudi v Afriki.

Invictus ::

Prepoznavnost športnikov koristi samo njim, ker lahko podpišejo pogodbo za več keša...

Ostali nimamo od tega nič.

Američani pa tako ne znajo najti Slovenije na zemljevidu, niti jih ne zanima kje je to,,,
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zimonem ::

Invictus je izjavil:

Prepoznavnost športnikov koristi samo njim, ker lahko podpišejo pogodbo za več keša...

Ostali nimamo od tega nič.

Američani pa tako ne znajo najti Slovenije na zemljevidu, niti jih ne zanima kje je to,,,

Nekak ne gre ravno tako. Turizem je kompleksna reč in prepoznavnost prek športnikov ni za odmet. Niti ni tek na kratke proge.

Samael ::

Ne vem, koliko spremljate tuje forume, ampak praktično cela NBA javnost govori o Luki, o Slovenski reprezentanci ... s presežki.
Meni je bilo naravnost fenomenalno, ko so med kvalifikacijami na realgm forumu spraševali ob kateri uri bo tekma, kje bo prenos in brundali ... da bodo morali sredi noči vstati (tako, kot napr. mi vstajamo za Dallasove tekme) da si bodo ogledali tekmo. Pa je šlo zgolj za kvalifikacije "neke" Slovenije v Litvi. Še leto, dve nazaj nepredstavljivo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

jotunn ::

Samael je izjavil:

Ne vem, koliko spremljate tuje forume, ampak praktično cela NBA javnost govori o Luki, o Slovenski reprezentanci ... s presežki.

Nihce ne pravi da ne igrajo vrhunsko. Pravim zgolj, da ce zmagajo OI, pa potem se svetovno prvenstvo pa Doncic postane prvak NBA, ne bo zaradi tega nihce prisel v Slovenijo, tako da ta "prepoznavnost" nikomur razen igralcem samim ne prinese nicesar. Zato vedno pravim da MI nimamo nobene medalje, medaljo osvoji sportnik, ne narod. Konec koncev, vsi ti, ki s presezki govorijo o Doncicu in reprezentanci verjetno na zemljevidu ne najdejo Slovenije pa ce bi se jim slo za zivljenje.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154806 (33485) bambam20
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945441 (35218) WarpedGone
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539639 (32277) bambam20

Več podobnih tem