» »

študent in s.p.

študent in s.p.

kenatin ::

Sem študent in bi rad poleg študija delal za stranko v EU. Ugotovil sem, da bi pri odprtju spja izgubil vse študentske ugodnosti, kar še ni tak problem...prav tako pa bi bili stroški spja malo več kot tretjina predvidenega zaslužka, kar se mi ne splača. Razmišljal sem, da bi oče odprl popoldanski sp, ki bi imel registrirano mojo dejavnost + mogoče bi še oče imel dodatno dejavnost, jaz pa bi prek študentskega servisa delal na njegov sp. Je to vredu opcija ali je kakšna druga možnost?

Invictus ::

To je čisto v redu opcija...

Sam ne govorit preveč okoli o tem ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Samo pazi, da ne delas kaj takega, kjer ima narocnik lahko kaksne stroske, ce kaj ni OK. Potem se zna oce znajti v tezavah. Tudi zamude ali pa nerealizacija posla lahko narocniku prinesejo velike stroske, ki jih zna terjati od tebe oziroma od oceta.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Taki naročniki ponavadi zahtevajo zavarovanje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

showsover ::

In zavarovanja načeloma ne dobiš pri svežem sp-ju, ker ga niti ne najemaš za kaj velikega, če ga ne poznaš od prej.

freesty ::

kenatin je izjavil:

Sem študent in bi rad poleg študija delal za stranko v EU. Ugotovil sem, da bi pri odprtju spja izgubil vse študentske ugodnosti, kar še ni tak problem...prav tako pa bi bili stroški spja malo več kot tretjina predvidenega zaslužka, kar se mi ne splača. Razmišljal sem, da bi oče odprl popoldanski sp, ki bi imel registrirano mojo dejavnost + mogoče bi še oče imel dodatno dejavnost, jaz pa bi prek študentskega servisa delal na njegov sp. Je to vredu opcija ali je kakšna druga možnost?


Ce odpre oče s.p. ti ne rabiš preko študenta delat za njega ampak lahko kar direkt. 40ur na mesec lahko družinski člani pomagajo pri s.p.-u. Moras samo ustrezno beležit.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kenatin ::

freesty je izjavil:

kenatin je izjavil:

Sem študent in bi rad poleg študija delal za stranko v EU. Ugotovil sem, da bi pri odprtju spja izgubil vse študentske ugodnosti, kar še ni tak problem...prav tako pa bi bili stroški spja malo več kot tretjina predvidenega zaslužka, kar se mi ne splača. Razmišljal sem, da bi oče odprl popoldanski sp, ki bi imel registrirano mojo dejavnost + mogoče bi še oče imel dodatno dejavnost, jaz pa bi prek študentskega servisa delal na njegov sp. Je to vredu opcija ali je kakšna druga možnost?


Ce odpre oče s.p. ti ne rabiš preko študenta delat za njega ampak lahko kar direkt. 40ur na mesec lahko družinski člani pomagajo pri s.p.-u. Moras samo ustrezno beležit.


Bi tudi šlo, da bi kombiniral...sepravi do 40ur na mesec pomagam kot družinski član, če je pa kej več pa preko študentskega servisa?

TheBlueOne je izjavil:

Samo pazi, da ne delas kaj takega, kjer ima narocnik lahko kaksne stroske, ce kaj ni OK. Potem se zna oce znajti v tezavah. Tudi zamude ali pa nerealizacija posla lahko narocniku prinesejo velike stroske, ki jih zna terjati od tebe oziroma od oceta.


Verjetno bo potekalo tako, da po določenih ciljih, npr. 25% končan projekt, izdam račun, ki ga potem stranka plača, če je zadovoljna in je vse vredu. Bi v takem primeru lahko prišlo do kakšnih tožb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Španija kot prva v EU zaustavila prekarne zaposlitve pri dostavah

Oddelek: Novice / Ostale najave
236717 (5065) c3p0
»

26 leto starosti in opcije

Oddelek: Šola
187332 (5157) SaXsIm
»

Proizvodnja brez s.p.

Oddelek: Loža
305398 (4202) vofra
»

s.p. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013869 (9357) Vikking
»

Skupina bodočih študentov in d.o.o.

Oddelek: Loža
142877 (2141) kogledom

Več podobnih tem