» »

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

49106 ::

Pandemija v vsej svoji veličini:

https://twitter.com/AssoApollon/status/...

xxxul ::

HappyPills je izjavil:

xxxul je izjavil:

hej @jureflux
a bom dubu link za izjavo spodaj?!
" v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!)".

Al si izmišluješ raziskave?


Sem dal. Visje poglej.

edini link ki si ga danes podal je tale:
https://www.gov.uk/government/news/vacc...

in nikjer ne piše niti blizu tega kar si ti izjavil:
UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!). Med mlajšimi od 50!!! med cepljenimi ni enege v bolnišnici. Bolnišnice pa kljub visoki precepljenosti v 75% zasedajo NECEPLJENI!

Telbanc ::

49106 je izjavil:

Pandemija v vsej svoji veličini:

https://twitter.com/AssoApollon/status/...


Ja no en čudak je mel celo masko. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Raptor F16 ::

ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Otrokom covid ni nevaren nič bolj kot gripa, prehlad in ostale viroze.


Si infektolog? Nisi? Torej STFU, nihce te ni nic vprasal za tvoj fake news. Jasno pa mi je, da si ena velika prestrasena mamina maza, ki se boji igle.

Koliko jih je že umrlo zaradi covida?

Pridi me pičit pa bova videla kdo se boji.


Odsvetujem ti vabit neznance na dom. Ne glede na to kako hrabro se počutiš.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Oberyn ::

A ste opazili graf prvo-cepljenih na sledilniku? Strmoglavil je na dno. Zgleda kot da so blagovolile prejeti cepivo že vse, ki so to nameravale po svoji volji in novih prostovoljk ni več veliko (pišem v moderni feministično pogojeni obliki). Me zanima, če bo graf polno cepljenih tudi strmoglavil, s tem, da ima medicinsko pogojen minimalno tritedenski zamik. No krivulja obolelih s težjim potekom gre pa tudi proti nuli. Smrtni primeri so samo še vsakih par dni kakšna osamljena nesrečnica. Torej kljub nizki precepljenosti ter kljub državi popolnoma brez epidemiloškega krmila in brez kakšrnekoli zdravstvene strategije krivulja navzdol. Mogoče malo čudno.

Raptor F16 ::

Oberyn je izjavil:

A ste opazili graf prvo-cepljenih na sledilniku? Strmoglavil je na dno. Zgleda kot da so blagovolile prejeti cepivo že vse, ki so to nameravale po svoji volji in novih prostovoljk ni več veliko (pišem v moderni feministično pogojeni obliki). Me zanima, če bo graf polno cepljenih tudi strmoglavil, s tem, da ima medicinsko pogojen minimalno tritedenski zamik. No krivulja obolelih s težjim potekom gre pa tudi proti nuli. Smrtni primeri so samo še vsakih par dni kakšna osamljena nesrečnica. Torej kljub nizki precepljenosti ter kljub državi popolnoma brez epidemiloškega krmila in brez kakšrnekoli zdravstvene strategije krivulja navzdol. Mogoče malo čudno.


Poletje ni ravno ugodno za Korono.

Počakaj na jeswn in zimo ko bodo temperature padle in bodo dihala na udaru.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Hemi426 ::

Prej sem videl, da je Raptor F16 (ajd, F16 je falcon), trdil da se antivaxx bojijo igle.

Mesec nazaj sem se cepil proti klopom, pred Covidom sem pa obnovil Hep B cepivo zaradi potencialno nesrečnega pripetljaja z psom in odvrženo narkomansko iglo.
Fascinantno je tudi, da se večina ljudi ne cepi zaradi Covida, ampak zaradi lažjega izvajanja "svobodščin"
Če vprašaš čakajočega za klopsko cepivo, bo glavno gonilo strah pred posledicami okuženega pika, za Covid bo pa razlog lažje prehajanje meje.
Težak je to virus....


Veliko kognitivno pomankanje, je da se poslužuješ takih preprostih in enostranskih mišljenj, da je oseb strah igle...
Tudi to metanje antiwax v isti koš kot flat eartherji, itd.

Razumem, da si je tako lažje raztolmačit krizne čase, ampak ni tako preprosto.

Ne razumem, kdaj smo prišli na takšno točko. So tudi astronavti, ki verjamejo Boga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Hemi426 ::

Bi se tudi takoj cepil za HPV, če bi Slo to izvajal za moške(bradavice so zelo pogosta SPB v Slo)

Raptor F16 ::

Hemi426 je izjavil:


Veliko kognitivno pomankanje, je da se poslužuješ takih preprostih in enostranskih mišljenj, da je oseb strah igle...
Tudi to metanje antiwax v isti koš kot flat eartherji, itd.



Če vse razumeš dobesedno potem si mal avtista .

;)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Se podatki iz visoko precepljene UK. Da bo jasno kdo zboleva in kdo bo kriv za filanje bolnisnic. Torej vecina ljudi je cepljenih in vendar

"Out of the 92,029 total infections attributed to delta, almost 20,000 were recorded in people who had received one dose of a Covid vaccine (both before and following 21 days after a first dose) and 7,235 infections were confirmed in people who had received two doses."

To je vse kar arbite buckoti antivexxerski vedt.


LOL torej skoraj 10% cepljenih je med obolelimi... Toliko o veledobrem in 96% uspešnem cepivu...

A ti povem kaj so dobra cepiva? Tista ki smo jih dobili v mladosti, tam je pa res 99% zaščita...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

tam je pa res 99% zaščita...
Si preiskusil ;)?

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tam je pa res 99% zaščita...
Si preiskusil ;)?


Seveda sem, nisem zbolel, niti ni nobene informacije da je 7.000 okuženih za boleznijo za katero so bili cepljeni v mladosti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Mato koncno dojel bistvo lol. Sam se pogrunta zakaj so 99% ucinkovita pa se bobsel cepit.

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Seveda sem, nisem zbolel,
Tudi jaz nisem zbolel za covidom kljub 2 cepljenjim! Tok tok!! ;) 100% FTW!

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda sem, nisem zbolel,
Tudi jaz nisem zbolel za covidom kljub 2 cepljenjim! Tok tok!! ;) 100% FTW!


Pokaži mi izbruh ošpic po cepljenju kje je 7.000 cepljenih zbolelo za ošpicami? Gremo! Za razliko od CEPLJENIH za covid19 ki jih je VSAJ 7.000 v UK!

Kje je 7.000 zbolelih cepljenih za oslovskim kašljem? KJE!

Cepivo tam deluje, za Covid19 več kot očitno ne!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda sem, nisem zbolel,
Tudi jaz nisem zbolel za covidom kljub 2 cepljenjim! Tok tok!! ;) 100% FTW!


Pokaži mi izbruh ošpic
To sem mislil pri primerjavi procentov in učinkovitosti ;)

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda sem, nisem zbolel,
Tudi jaz nisem zbolel za covidom kljub 2 cepljenjim! Tok tok!! ;) 100% FTW!


Pokaži mi izbruh ošpic
To sem mislil pri primerjavi procentov in učinkovitosti ;)


Jaz pa ti pravim da cepivo za ošpice dejansko učinkuje, razen če mi kje najdeš da je v eni državi zbolelo 7.000 cepljenih za ošpicami v istem obdobju kot za Covid19 v UK! In to je pol KVALITETNO dobro PREIZKUŠENO cepivo ki je SMISELNO za uporabo

Če pa se ti cepiš in morš nosit masko in se držat 2 metra stran ker si lahko PRENAŠALEC pa potem cepivo NI KVALITETNO niti DOBRO NAREJENO kaj šele STESTIRANO niti ni SMISELNO se cepit, sploh ker ni niti ven iz TESTNE FAZE kar bo komaj 2023!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mike_Rotch ::

As of May 2011, over 17,000 cases of measles had so far been reported from France between January 2008 and April 2011, including 2 deaths in 2010 and 6 deaths in 2011.[20] Over 7,500 of these cases fell in the first three months of 2011, and Spain, Turkey, Macedonia, and Belgium have been among the other European countries reporting further smaller outbreaks.[21] The French outbreak has been specifically linked to a further outbreak in Quebec in 2011, where 327 cases have been reported between January and June 1, 2011,[22] and the European outbreaks in general have also been implicated in further small outbreaks in the US, where 40 separate importations from the European region had been reported between January 1 and May 20.[23]


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Epidemi...

49106 ::

So res cepljeni ali gre zgolj za strawmana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda sem, nisem zbolel,
Tudi jaz nisem zbolel za covidom kljub 2 cepljenjim! Tok tok!! ;) 100% FTW!


Pokaži mi izbruh ošpic
To sem mislil pri primerjavi procentov in učinkovitosti ;)


Jaz pa ti pravim da cepivo za ošpice dejansko učinkuje, razen če mi kje najdeš da je v eni državi zbolelo 7.000 cepljenih za ošpicami v istem obdobju kot za Covid19 v UK! In to je pol KVALITETNO dobro PREIZKUŠENO cepivo ki je SMISELNO za uporabo

Če pa se ti cepiš in morš nosit masko in se držat 2 metra stran ker si lahko PRENAŠALEC pa potem cepivo NI KVALITETNO niti DOBRO NAREJENO kaj šele STESTIRANO niti ni SMISELNO se cepit, sploh ker ni niti ven iz TESTNE FAZE kar bo komaj 2023!


Imas tezavo, da ne razumes kaj cepivo pravzaprav je. Potem pa zaradi neznanja jokas. Nobeno cepivo ni 100%, ker samo ne "pobija" viruse (za razliko od antibiotikov, ki so seveda primerni samo za bakterije) ampak samo nauci imunski sistem, kako naj virus prepozna. Ce imas v kurcu imunski sistem... moram nadaljevati?

Maske morajo pa nositi, ne zaradi cepljenih ampak necepljenih, da jih zavarujejo pred njihovo lastno neumnostjo. Skratka, se ena zadeva, kjer so antivaxerji razlog problema, cez katerega se potem pritozujejo. Enako kot pri lockdownu. Naredite problem, potem ga pa prikazete za razlog, da se ne cepite.

Sicer pa, ce mislis, da je treba pocakati do 2023, pa pocakajmo z lockdowni, mene osebno niso prizadeli niti malo, ne samo to, se nasparal sem precej denarja. Usajam se tule samo zato, ker ne morem verjeti, da se je clovestvo tako poneumilo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Cepiti moramo predvsem otroke, saj bodo (zaradi njih) zopet lockdowni in hospitalizacije, ko bodo spet okužili predvsem stare starše, a ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Trolam...


Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

zmist je izjavil:

Trolam...



Ne sodi drugih po sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Mato989 je izjavil:

In to je pol KVALITETNO dobro PREIZKUŠENO cepivo ki je SMISELNO za uporabo


Odlicno, imamo infektologa med nami, ki lahko bolje od ostalih infektoloov oceni kaj je kvalitetno, preizkuseno cepivo, smiselno za uporabo. Te lahko vprasam kako si to preveril, si prst namocil vanj in obliznil, pa ti okus ni bil vsec? Res me zanima, glede na to, da si sel skozi dolga leta usposabljanja nam bos gotovo lahko razlozil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In to je pol KVALITETNO dobro PREIZKUŠENO cepivo ki je SMISELNO za uporabo


Odlicno, imamo infektologa med nami, ki lahko bolje od ostalih infektoloov oceni kaj je kvalitetno, preizkuseno cepivo, smiselno za uporabo. Te lahko vprasam kako si to preveril, si prst namocil vanj in obliznil, pa ti okus ni bil vsec? Res me zanima, glede na to, da si sel skozi dolga leta usposabljanja nam bos gotovo lahko razlozil.


Saj je jasno, če je 7.000 CEPLJENIH okuženih cepivo NI DOBRO!

Cepljen bi moral bit okužen 1 ali 2 na 100.000 okuženih pol bi blo tole smiselno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Aja si samouk, si si vzel nekaj ur, malo surfal, malo na FBju poslusal druge samouke "infektologe", zdaj pa ves da cepivo ni kvalitetno (ipd.).

Jaz bom vseeno raje prave infektologe poslusal. In ce mi recejo, da je dobro, potem sem s tem zadovolen, pa tudi, ce se vaski pijancek repenci za sankom, kako ni.

Na koncu se je treba odlocit komu bos zaupal. Imam preprosto mnenje, da ljudje, ki se ze desetletja ukvarjajo s tem vedo vec kot vaski pijancki (ali pa fejstbukavi narcisi). Eni pa pac vaskim pijanckom bolj zaupajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Jaz bom vseeno raje prave infektologe poslusal.


Infektologi dobivajo mastne dodatke in jim ni v ekonomskem interesu, da bi se to spremenilo. Ukinimo dodatke, da vidimo, kaj v resnici porečejo. Do takrat si navadna ofca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Jaz bom vseeno raje prave infektologe poslusal.


Infektologi dobivajo mastne dodatke in jim ni v ekonomskem interesu, da bi se to spremenilo. Ukinimo dodatke, da vidimo, kaj v resnici porečejo. Do takrat si navadna ofca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Jaz bom vseeno raje prave infektologe poslusal.


Infektologi dobivajo mastne dodatke in jim ni v ekonomskem interesu, da bi se to spremenilo. Ukinimo dodatke, da vidimo, kaj v resnici porečejo. Do takrat si navadna ofca.

Če pa potrebujem pastirja, kakršnegakoli.


Lepo, da priznaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Saj je jasno, če je 7.000 CEPLJENIH okuženih cepivo NI DOBRO!

Cepljen bi moral bit okužen 1 ali 2 na 100.000 okuženih pol bi blo tole smiselno


Mimogrede, zavedati se moras, da lahko en vaski pijancek (messiah poglej, sicer glede na njegove prejsnje zapise po forumu vidis na kilometer, da je samo trol, ki provocira ampak je kar ucinkovit v tem. Enovrsticnica pa se potem folk krega nekaj strani. ) v 5 minutah sproducira neumnost, s katero se bi morale armade strokovnjakov ukvarjati, da bi najprej njemu nadoknadile neznanje, potem, pa da bi mu se dokazale, da nima prav. In zato imas na netu tone antivaxerskega bullshita, ker zadeva ni casovno vzdrzna. 5 minut proti uram dokazovanja, kjer na koncu vaski pijancek ne bo razumel dokaza. Konec koncev, pa - zato imamo znanost. Ker ni izvedljivo, da bi posameznik vedel vse, kaj sele odlocal o tem. Se je pa z razmahom pokvarjencev seveda razmahnil tudi njihov dvom v vsako stvar, ki jo vidijo - pac tat se boji, da ga bo kdo okradel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::


Mimogrede, zavedati se moras, da lahko en vaski pijancek (messiah poglej) v 5 minutah sproducira neumnost



Ne sodi drugih po sebi, saj ne pijem alkohola niti ne živim v vasi, pa tudi neumnosti ni, da trdijo tisto, kar je najbolje za njihov žep.



s katero se bi morale armade strokovnjakov ukvarjati, da bi najprej njemu nadoknadile neznanje, potem, pa da bi mu se dokazale, da nima prav.



#FOLLOWTHEMONEY

zmist ::

zmist je izjavil:

Se je pa z razmahom pokvarjencev seveda razmahnil tudi njihov dvom v vsako stvar, ki jo vidijo - pac tat se boji, da ga bo kdo okradel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Dokler bo dovoljšnja ekonomska korist, bo tudi covid najbolj vroča tematika požegnana s strani stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Bwaze6 ::

Follow the money?

Tudi mnogo antiwaxxerjev prav dobro služi s svojim šarlatanstvom, prodajanjem svojih izmišljenih informacij, prodajanjem alternativnih načinov zdravljenja in preventive. Pravzaprav je celotna industrija psevdoznanstvenih produktov v velikem porastu.

Demokracija.

gozdar1 ::

Že kako leto nazaj je en psiholog razlagal(ne najdem več članka), da bodo omejitve in lockdowni ljudi porinili proti teorijam zarot. Točno to se sedaj dogaja, ni več pravega zaupšanja ne v politiko in ne v znanost.

49106 ::

Follow the money?

Tudi mnogo antiwaxxerjev prav dobro služi s svojim šarlatanstvom, prodajanjem svojih izmišljenih informacij, prodajanjem alternativnih načinov zdravljenja in preventive. Pravzaprav je celotna industrija psevdoznanstvenih produktov v velikem porastu.



Zanimivo, da stroko primerjaš s šarlatani, a ne glede na to gre za zelo slab whataboutism. Antiwaxerji ne prejemajo covid dodatka, zato da napihujejo nevarnost, stroka je tista, ki to počne. Jaz samo pravim, da je treba ukinit finančne stimulacije, da bi lahko zares vedeli, kaj stroka misli o vsem skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Bwaze6 je izjavil:

Follow the money?

Tudi mnogo antiwaxxerjev prav dobro služi s svojim šarlatanstvom, prodajanjem svojih izmišljenih informacij, prodajanjem alternativnih načinov zdravljenja in preventive. Pravzaprav je celotna industrija psevdoznanstvenih produktov v velikem porastu.

Demokracija.


Dober point. Dejansko celotni antivaxxerski movement temelji na (ce se prav spomnim) treh zdravnikih, ki so na vzorcu 15 autistov "dokazali", da povzrocajo cepiva avtizem. Ko so kasneje veckrat z bolj obseznimi raziskavami ovrgli celo zadevo kot bullshit in trem mazacem vzeli zdravniske licence so zaceli pisati knjige in z njimi zasluzili miljone.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Bwaze6 ::

49106 je izjavil:

Slab whataboutism. Antiwaxerji ne prejemajo covid dodatka, zato da napihujejo nevarnost, stroka je tista, ki to počne. Jaz samo pravim, da je treba ukinit finančne stimulacije, da bi lahko zares vedeli, kaj stroka misli o vsem skupaj.


A, level the field. In doktorja bo potrebno še z bejzbol palico loopniti po glavi, da ne bi v prednosti zaradi svojega superiornega intelekta napram antivaxxerju?

49106 ::

Bwaze6 je izjavil:

49106 je izjavil:

Slab whataboutism. Antiwaxerji ne prejemajo covid dodatka, zato da napihujejo nevarnost, stroka je tista, ki to počne. Jaz samo pravim, da je treba ukinit finančne stimulacije, da bi lahko zares vedeli, kaj stroka misli o vsem skupaj.


A, level the field. In doktorja bo potrebno še z bejzbol palico loopniti po glavi, da ne bi v prednosti zaradi svojega superiornega intelekta napram antivaxxerju?


Fascinira me tvoja sposobnost sklepanja. Nič čudnega, da pišeš predvsem bedarije.

zmist ::

Ne se sekirat zaradi Messiah-a, pac tipcek je trol in je malo zabaven. Samo njegove ostale zapise po furumu preverite in ga ignorirajte :)

gozdar1 je izjavil:

Že kako leto nazaj je en psiholog razlagal(ne najdem več članka), da bodo omejitve in lockdowni ljudi porinili proti teorijam zarot. Točno to se sedaj dogaja, ni več pravega zaupšanja ne v politiko in ne v znanost.


Ja. Ampak trenutno (enako kot pri cepivu) boljsega od znanosti nimamo. Verjeti nekomu, ki sproducira nek bullshit po uri brskanja po internetu, napram nekomu, ki zastavi celotno kariero z nekim mnenjem je dejansko noro.

Ampak v idiokraciji je vse mozno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj je jasno, če je 7.000 CEPLJENIH okuženih cepivo NI DOBRO!

Cepljen bi moral bit okužen 1 ali 2 na 100.000 okuženih pol bi blo tole smiselno


Mimogrede, zavedati se moras, da lahko en vaski pijancek (messiah poglej, sicer glede na njegove prejsnje zapise po forumu vidis na kilometer, da je samo trol, ki provocira ampak je kar ucinkovit v tem. Enovrsticnica pa se potem folk krega nekaj strani. ) v 5 minutah sproducira neumnost, s katero se bi morale armade strokovnjakov ukvarjati, da bi najprej njemu nadoknadile neznanje, potem, pa da bi mu se dokazale, da nima prav. In zato imas na netu tone antivaxerskega bullshita, ker zadeva ni casovno vzdrzna. 5 minut proti uram dokazovanja, kjer na koncu vaski pijancek ne bo razumel dokaza. Konec koncev, pa - zato imamo znanost. Ker ni izvedljivo, da bi posameznik vedel vse, kaj sele odlocal o tem. Se je pa z razmahom pokvarjencev seveda razmahnil tudi njihov dvom v vsako stvar, ki jo vidijo - pac tat se boji, da ga bo kdo okradel.


Jaz se to dobro zavedam, ampak hkrati pa se morajo drugi tudi zavedat, da pač ne vzbujajo ZAUPANJA ko Krek palamudi debilizme po televiziji, in hkrati "pozabi" masko ob tako SMRTONOSNO NEVARNEM VIRUSU (kot je rekel po tvju) in hkrati da Kacin gre na morje pospravljat šotor in glih takrat se sprosti in potem zapre ko pride nazaj, hkrati je potrebno razumet da če POLITIKA odloči nekaj pri TAKO SMRTONOSNEM VIRUSU kot je bojda Covid19 čeprav bojda SVETOVALNA SKUPINA infektologov (ki bi jim morali zaupat reče in predlaga drugače) in če hkrati ima SDS kongre kjer se zbere 100+ ljudi ob tem bojda nevarnem virusu, potem pač moraš razumet, da morda ljudje ne občutijo tega NEVARNEGA virusa

Jaz povem samo tako:

1. Če bi virus RES bil tako smrtonosen in nalezljiv in kaj še jaz vem vse, potem ne bi bilo dovoljeno imet kosila v restavraciji če so POSLOVNE narave, privatnih pa ne (virus pač ne razlikuje med poslovnim kosilom in kosilom mene in mojega partnerja!
2. Če bi virus res imel tisto PRAVO smrtnost v nekaj 10% kot ebola ali črna kuga, potem bi LJUDJE sami se držali ZAŠČITNIH UKREPOV ki bi bili strogi in resnično učinkoviti
3. Če bi virus res bil tako smrtonosen bi Krek imel masko gor 24/7
4. Če bi virus res bil tako smrtonosen Pahor in ostali ne bi ob meji hodili z 20 ljudmi v grupši BREZ MASK in zaščite

To in še bi lahko našteval, so točke ki JASNO pokažejo, da virus pač ni tako smrtonosen niti tak problem, ker če bi to bila ebola ali črna kuga, verjemite, ne bi bilo EVROPSKEGA PRVENSTVA v NOGOMETU, niti NBAja, niti kvalifikacij za olimpijske, niti ne bi bilo POSLOVNIH KOSIL ipd...

Če b i se nam resnično šlo za VSAKO ŽIVLJENJE kot bluzijo po TVju politiki ipd... bi prepovedali cigarete, sladkor, alkohol že DAVNO... če bi se nam res šlo za vsako življenje ne bi relativizirali da ko nekdo morda umre zaradi cepljenja da pa to je pa pač KOLATERALNA ŠKODA... medtem ko za Covidom pa je "nepotrebna smrt"

Skratka v celotnem poteku je na TONE nelogičnosti in nesmislov ki samo kažejo da to ni resnično smrtonosen virus... Ker če bi bil, bi ljudje sami od sebe odločili NAGONSKO po preživetju, ker to človek ima v sebi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bwaze6 ::

49106 je izjavil:


Fascinira me tvoja sposobnost sklepanja. Nič čudnega, da pišeš predvsem bedarije.


Ne, bedarija je bil tvoj "follow the money". Povem ti, antivaxxerski aktivisti prav dobro služijo na naivnosti "I don't want to be sheeple" publike.

In povzročajo smrtne žrtve.

Ti tudi. Posredno sicer. Ker daješ kredibilnost idiotizmu.

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Že kako leto nazaj je en psiholog razlagal(ne najdem več članka), da bodo omejitve in lockdowni ljudi porinili proti teorijam zarot. Točno to se sedaj dogaja, ni več pravega zaupšanja ne v politiko in ne v znanost.


Ja. Ampak trenutno (enako kot pri cepivu) boljsega od znanosti nimamo. Verjeti nekomu, ki sproducira nek bullshit po uri brskanja po internetu, napram nekomu, ki zastavi celotno kariero z nekim mnenjem je dejansko noro. Ampak v idiokraciji je vse mozno.



Zato, je pa bila napaka, da so poleg politikov o vsem odločali virologi, epidemiologi,.. po možnost akademiki, braz pravega stika z ljudmi.

49106 ::

Bwaze6 je izjavil:

49106 je izjavil:


Fascinira me tvoja sposobnost sklepanja. Nič čudnega, da pišeš predvsem bedarije.


Ne, bedarija je bil tvoj "follow the money". Povem ti, antivaxxerski aktivisti prav dobro služijo na naivnosti "I don't want to be sheeple" publike.




Vse si povedal s tem, ko si stroko primerjal s šarlatani.


Bwaze6 je izjavil:


In povzročajo smrtne žrtve.

Ti tudi. Posredno sicer. Ker daješ kredibilnost idiotizmu.


Dejsmo se zresnit. Vsaj pred kamero, če ne drugače.

https://twitter.com/AssoApollon/status/...

Mato989 ::

Bwaze6 je izjavil:

49106 je izjavil:


Fascinira me tvoja sposobnost sklepanja. Nič čudnega, da pišeš predvsem bedarije.


Ne, bedarija je bil tvoj "follow the money". Povem ti, antivaxxerski aktivisti prav dobro služijo na naivnosti "I don't want to be sheeple" publike.

In povzročajo smrtne žrtve.

Ti tudi. Posredno sicer. Ker daješ kredibilnost idiotizmu.


Pokaži mi antivaxxerja ki služi enako PLAČO kot zdravnik z covid dodatki ki je na 1. mestu... hočem plačilno!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Jaz se to dobro zavedam, ampak hkrati pa se morajo drugi tudi zavedat, da pač ne vzbujajo ZAUPANJA ko Krek palamudi debilizme po televiziji, in hkrati "pozabi" masko ob tako SMRTONOSNO NEVARNEM VIRUSU (kot je rekel po tvju) in hkrati da Kacin gre na morje pospravljat šotor in glih takrat se sprosti in potem zapre ko pride nazaj, hkrati je potrebno razumet da če POLITIKA odloči nekaj pri TAKO SMRTONOSNEM VIRUSU kot je bojda Covid19 čeprav bojda SVETOVALNA SKUPINA infektologov (ki bi jim morali zaupat reče in predlaga drugače) in če hkrati ima SDS kongre kjer se zbere 100+ ljudi ob tem bojda nevarnem virusu, potem pač moraš razumet, da morda ljudje ne občutijo tega NEVARNEGA virusa


Zanimivo, da na podlagi nekaj zabitih politikov in polpolitikov baziras svoje odlocitve. Je ravno enako noro, kot ce bi jim verjel.

Verjames pac znanost. Ostali so nepomembni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::


Zanimivo, da na podlagi nekaj zabitih politikov in polpolitikov baziras svoje odlocitve. Je ravno enako noro, kot ce bi jim verjel.

Verjames pac znanost. Ostali so nepomembni.

Kako naj jim verjamemo, dokler jim taista politika plačuje mastne covid dodatke. A se je kdo odrekel dodatka, češ zakaj bi to prejemal, če pa že dobiva plačo za delo, ki ga je enako kot prej ali pa precej manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Bwaze6 ::

Mato989 je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

49106 je izjavil:


Fascinira me tvoja sposobnost sklepanja. Nič čudnega, da pišeš predvsem bedarije.


Ne, bedarija je bil tvoj "follow the money". Povem ti, antivaxxerski aktivisti prav dobro služijo na naivnosti "I don't want to be sheeple" publike.

In povzročajo smrtne žrtve.

Ti tudi. Posredno sicer. Ker daješ kredibilnost idiotizmu.


Pokaži mi antivaxxerja ki služi enako PLAČO kot zdravnik z covid dodatki ki je na 1. mestu... hočem plačilno!


Vsak evro, ki ga zasluži antivaxxer, je evro proti zdravju, proti znanosti, proti logiki. Vsak evro, ki ga zasluži šarlatan, je neprimerno večja zaušnica pravičnosti kot vsi neupravičeno izplačani koronski dodatki.

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz se to dobro zavedam, ampak hkrati pa se morajo drugi tudi zavedat, da pač ne vzbujajo ZAUPANJA ko Krek palamudi debilizme po televiziji, in hkrati "pozabi" masko ob tako SMRTONOSNO NEVARNEM VIRUSU (kot je rekel po tvju) in hkrati da Kacin gre na morje pospravljat šotor in glih takrat se sprosti in potem zapre ko pride nazaj, hkrati je potrebno razumet da če POLITIKA odloči nekaj pri TAKO SMRTONOSNEM VIRUSU kot je bojda Covid19 čeprav bojda SVETOVALNA SKUPINA infektologov (ki bi jim morali zaupat reče in predlaga drugače) in če hkrati ima SDS kongre kjer se zbere 100+ ljudi ob tem bojda nevarnem virusu, potem pač moraš razumet, da morda ljudje ne občutijo tega NEVARNEGA virusa


Zanimivo, da na podlagi nekaj zabitih politikov in polpolitikov baziras svoje odlocitve. Je ravno enako noro, kot ce bi jim verjel.

Verjames pac znanost. Ostali so nepomembni.


Ok in znanost mi pove da je smrtnost za virusom po WHO (znanost) koliko? 0,00x za mojo skupino, torej tam nekje malo hujše kot gripa... in se na podlagi znanosti odločim da so to "GOOD ODDS to risk it" kot reskiram zmeraj ko grem v avto, ali na kolo, ali v gore, ali spijem 6 pirov....

Ampak mene zavezujejo zakoni ne znanost in moja logika vidiš =) Meni politik predpisuje lajf ne znanost, znanost mi da podatek na podlagi katerega to postane INFORMACIJA ker se jaz po tem INFORMACIJI informiram in odločim da je virus BREZVEZEN in NENEVAREN za mene nenazadnje sem ga imel in mi danes ni nič (kot mi morda ne bi bilo nič po cepivu) ampak nekaj je da po nesreči dobim covid in imam probleme, drugo pa je da reskiram Cepivo (ki mi mimogrede ne zagotavlja TRAJNE ZAŠČITE ampak samo DEVET MESECEV) in reskiram težavo... ker če bom po cepivu imel težavo bom se preklinjal ker sem se PROSTOVOLJNO CEPIL, če bom po virusu imel težavo bo pač to nesreča... big diff
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

Vsak evro, ki ga zasluži antivaxxer, je evro proti zdravju, proti znanosti, proti logiki. Vsak evro, ki ga zasluži šarlatan, je neprimerno večja zaušnica pravičnosti kot vsi neupravičeno izplačani koronski dodatki.


Neprimerno večja zaušnica je, ko stroka tako gleda na prihodke, da postane šarlatanstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475400 (56902) BigWhale

Več podobnih tem