» »

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

Narobe je ker se o teh zadevah sploh imamo možnost zmišljat.

Obvezno cepljenje za VSE in basta.


Saj se bomo prej pobili med sabo. Pandemije tudi uradno ni več, idioti pa še naprej silite s cepljenjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Narobe je ker se o teh zadevah sploh imamo možnost zmišljat.

Obvezno cepljenje za VSE in basta.


Saj se bomo prej pobili med sabo. Pandemije tudi uradno ni več, idioti pa še naprej silite s cepljenjem.


Potemtakem je cepljenje še najmanjši problem.

Ajde kdor se še ni kar pot pod noge.

Uradno ni epidemije, pandemija pa zajema nekaj širšega.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

zmist ::

Raptor F16 je izjavil:

Narobe je ker se o teh zadevah sploh imamo možnost zmišljat.


To je pa osnovni greh vsega skupaj. Povampirjeni kretenski mediji, so zaceli bulshitirat s stvarmi, kjer je vsak vaski pijanec postal infektolog in ekspert za celotno specializacijo, samo se castne doktorate jim lahko zacnejo dajati.

Imas kaj za povedati? Ja? Si infektolog? Nisi? STFU in na sramotilni steber.

Zdaj pa vsak zadnji kreten razpravlja o nekih statistikah, vecini se ne sanja nic, ker pa skupaj visijo v raznih napol blaznih FB skupnostih, podpirajo en drugega in se trapljajo, kako so pametni - ker vec ljudi vec ve.

Infektologi so ugotovili, da cepivo rabimo. Pika. Se ne pogovarjamo vec.

Ne pa da vsak mamin sincek z zjebano psiho od permisivine vzgoje misli, da je bolj pameten od ljudi, ki se celo zivljenje ukvarjajo z infektologijo, vlecejo kot testo za burek razne podatke iz vseh vetrov in kolaz delajo iz njih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Klonček, ne sodi drugih po sebi.

Raptor F16 je izjavil:


Ajde kdor se še ni kar pot pod noge.



Ti odstopim še moj šus, da boš za ziher varen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Samo, da bo jasno Messiah je profestionalni trol, ki bo samo provociral. Pac mali mozoljcek ignoriras, ali pa mu prilepis:

49106 je izjavil:

Ti odstopim še moje šus, da boš za ziher varen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gddr85 ()

49106 ::

Nisem jaz tisti, ki je ustvaril nov račun za trolanje.

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Ti odstopim še moje šus, da boš za ziher varen.


Džoni je dovolje en šus. Zvečer se lepo zadekaš da te ne zebe prespiš in se zjutraj stuširaš.

Nič strašnga. Po 14 dneh pozabiš na vse te antivax kozlarije ker se ti gladko jebe. Ti si cepljen, imaš pasoš, in provociraš necepljene za zabavo in prosti čas.

Win win
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Ti odstopim še moje šus, da boš za ziher varen.


Džoni je dovolje en šus. Zvečer se lepo zadekaš da te ne zebe prespiš in se zjutraj stuširaš.

Nič strašnga. Po 14 dneh pozabiš na vse te antivax kozlarije ker se ti gladko jebe. Ti si cepljen, imaš pasoš, in provociraš necepljene za zabavo in prosti čas.

Win win


Ti rabiš še vsaj 7 šusov. Meni se že zdaj jebe za gripco.

gozdar1 ::

Nekateri še vedno verjamejo, da bodo gostilne,... v jeseni odprte samo za cepljene. Sreča bo če bomo izjemoma smeli ven iz občine, pasoš gori ali doli.

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Nekateri še vedno verjamejo, da bodo gostilne,... v jeseni odprte samo za cepljene. Sreča bo če bomo izjemoma smeli ven iz občine, pasoš gori ali doli.


Ce ne bo vec covida ni razloga za zaporo. Prej se jih bo cimvec cepilo, manjsa je verjetnost, da bo spet razsajal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:


Ti rabiš še vsaj 7 šusov. Meni se že zdaj jebe za gripco.


Oh wow, so tough :)

Kok ste brezobrazni, pa še sram vas ni priznat.

Ampak ok... je že zgodovinsko znano da dobri časi slabijo karakter v lahkovernost. Težki časi pa ga utrdijo. Ni vam bilo hudega od vseh dodatkov :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Naj me skrbi za covid?


Kaj razsaja? Če ne bi bral medijev in tega foruma, sploh vedel ne bi za famozni covid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:


Ti rabiš še vsaj 7 šusov. Meni se že zdaj jebe za gripco.


Oh wow, so tough :)

Kok ste brezobrazni, pa še sram vas ni priznat.

Ampak ok... je že zgodovinsko znano da dobri časi slabijo karakter v lahkovernost. Težki časi pa ga utrdijo. Ni vam bilo hudega od vseh dodatkov :)


Daj poglej njegove druge zapise po forumu, samo trola te. Ignoriraj ga, ker komaj caka, da te bo provociral.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Ne sodi drugih po sebi, tovariš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

zmist je izjavil:



Daj poglej njegove druge zapise po forumu, samo trola te. Ignoriraj ga, ker komaj caka, da te bo provociral.


Nima on dost živcev da me bo s tira vrgel. Prej bo kot pičkica jokal moderatorjem da sem jaz zločest in neprimeren sogovornik ki krši sveta pravila :)))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

A nisi enkrat že obupal nad ST?

Pa sploh nisi "zločest", za razliko od tvojega euro1 mercedesa, ki je verjetno že popolnoma zarjavel.

zmist ::

Raptor F16 je izjavil:

zmist je izjavil:



Daj poglej njegove druge zapise po forumu, samo trola te. Ignoriraj ga, ker komaj caka, da te bo provociral.


Nima on dost živcev da me bo s tira vrgel. Prej bo kot pičkica jokal moderatorjem da sem jaz zločest in neprimeren sogovornik ki krši sveta pravila :)))


Potem pa tudi prav :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

A nisi enkrat že obupal nad ST?

Pa sploh nisi "zločest", za razliko od tvojega euro1 mercedesa, ki je verjetno že popolnoma zarjavel.


No, mama bi te lahko tudi pogoltnla ko sta te s fotrom delala. :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Mal se zluftaj in prižgi starega dizelaša, ter se zapelji krog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

Gej golfa, ne pa mercedesa.

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Narobe je ker se o teh zadevah sploh imamo možnost zmišljat.


To je pa osnovni greh vsega skupaj. Povampirjeni kretenski mediji, so zaceli bulshitirat s stvarmi, kjer je vsak vaski pijanec postal infektolog in ekspert za celotno specializacijo, samo se castne doktorate jim lahko zacnejo dajati.

Imas kaj za povedati? Ja? Si infektolog? Nisi? STFU in na sramotilni steber.

Zdaj pa vsak zadnji kreten razpravlja o nekih statistikah, vecini se ne sanja nic, ker pa skupaj visijo v raznih napol blaznih FB skupnostih, podpirajo en drugega in se trapljajo, kako so pametni - ker vec ljudi vec ve.

Infektologi so ugotovili, da cepivo rabimo. Pika. Se ne pogovarjamo vec.

Ne pa da vsak mamin sincek z zjebano psiho od permisivine vzgoje misli, da je bolj pameten od ljudi, ki se celo zivljenje ukvarjajo z infektologijo, vlecejo kot testo za burek razne podatke iz vseh vetrov in kolaz delajo iz njih.


Krek tudi ni infektolog kolikor vem pa govori take bedarije kjer krivulja pada on pa vidi rast da debilizmov tega kova ne bi uspel spravit ven niti flat earther

Tako da prenehaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Mal se zluftaj in prižgi starega dizelaša, ter se zapelji krog.


Ok kul, a ti še mamo pozdravim ko se pri njej ustavim ? :))

Utk je izjavil:

Gej golfa, ne pa mercedesa.


Taprav se je oglasu :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

49106 je izjavil:

Klonček, ne sodi drugih po sebi.

Raptor F16 je izjavil:


Ajde kdor se še ni kar pot pod noge.



Ti odstopim še moj šus, da boš za ziher varen.



Nej vzame še mojega, ziher je ziher.

V medijih zadnje čase pogrešam, kakšen podatek o asimptomatsko prebolelih. Ki jih je že okoli milijona. Če vzamemo za verjetnost da so pocepili vsakega drugega brez simptomov, je številka že tam okoli 1.4 milijona. Nekako precepljenih.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Raptor F16 ::

Telbanc je izjavil:

49106 je izjavil:

Klonček, ne sodi drugih po sebi.

Raptor F16 je izjavil:


Ajde kdor se še ni kar pot pod noge.



Ti odstopim še moj šus, da boš za ziher varen.



Nej vzame še mojega, ziher je ziher.

V medijih zadnje čase pogrešam, kakšen podatek o asimptomatsko prebolelih. Ki jih je že okoli milijona. Če vzamemo za verjetnost da so pocepili vsakega drugega brez simptomov, je številka že tam okoli 1.4 milijona. Nekako precepljenih.


Mase asimptomatsko prebolelih so MIT. :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Torej waxerji dramatizirate in covid se počasneje širi. Vzeto na znanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

Raptor F16 je izjavil:



Mase asimptomatsko prebolelih so MIT. :))


Mit so mase cepljenih. Danes se je ceplo 1300 ljudi z prvim odmerkom. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Raptor F16 ::

Telbanc je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



Mase asimptomatsko prebolelih so MIT. :))


Mit so mase cepljenih. Danes se je ceplo 1300 ljudi z prvim odmerkom. :)):)):))


Ta "mit" si si kar sam namislil. Dejanska statistika je jevno znana. Ubogih 30 % precepljenih imamo.

Cilj je bil koliko že ? 70?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Cilj je bil koliko že ? 70?


Je bil? a ste že obupali? Pa cilj je precej več kot 70 ovac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Cilj je bil koliko že ? 70?


Je bil? a ste že obupali? Pa cilj je precej več kot 70 ovac.


Kdo je obupal ? Bomo videli kdo se bo komu smejal. Vsi se boste cepili ker boste slej kot prej ugotovili da sami sebi v skledo pljuvate z navijaštvom.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Rok Woot ::

HappyPills je izjavil:

Ok Mahoni sej vem, da boš ta zapis gladko spregledal in naprej tumbal svojo paradigmo. Ampak za ostale, da jih ne bodo zavajali ti članki oz predstavitev le-teh.
1. Ali cepljeni lahko zbolijo za covid delta? DA
2. Ali zbolijo resneje? V veliki večini NE
Ja ampak cepljeni umirajo tudi za delto.
DA umirajo AMPAK (kle je večina antivexxa nehala brat hehe) v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!). Med mlajšimi od 50!!! med cepljenimi ni enege v bolnišnici. Bolnišnice pa kljub visoki precepljenosti v 75% zasedajo NECEPLJENI! Torej na srečo se jih večina mlajših izvleče nekako sicer s hudimi posledicami ampak ne vsi. Vsi mlajši so NECEPLJENI!!!


Mene prav tako zanimajo le težje bolni. Dvomim, da umira veliko mladih. Lahko pa da je to šele začetek ... Upam, da ne. Sam sem se cepil in bi se spet btw (je pa to zadnjič, torej če bo naslednje leto se vedno korona, se zelo verjetno ne bom).

Na spodnjem linku, poglej smrtnost do 45 let v večjem delu Evrope. Smrtnost upada, seveda zaradi ukrepov. Lahko da uni, ko bi umrli za prehladom, sedaj umrejo za kovidom ... Tudi med virusi je boj ...
https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

Še malo za hec. Pa a nismo mi za raznolikost živih bitji, sedaj pa dobimo novo življenje pa takole.

ajdov2 ::

Republikanske zvezne države zda so lani dokazale da tudi brez cepljenja (jeseni 2020 še ni bilo cepiva v splošni uporabi) lockdown ni potreben.

Par držav z visoko precepljenostjo in vseeno lockdownom je dokazalo da te cepljenje ne reši pred lockdownom.

Avstralija je ravno kar dokazala, da za lockdown sploh ne potrebuješ okuženih (
https://www.abc.net.au/news/2021-06-30/...
)

Torej je lockdown stvar politike. Omogočajo ga lockdownerji (sovražniki normalnih ljudi).

Telbanc ::

Tale covid postaja enoličen, najprej je bil korona virus ok, precej jih je umrlo na žalost...pol smo se ga navadli, je pršu ang- sev, in je blo manj mrtvih, kljub zatrjevanju, da je oh in sploh nevaren, in nalezljiv ko satan...zaj prihaja delta virus korone, zeeeh. Še bolj nevaren, še bolj nalezljiv....zeeeh.

Kak mislijo pelat PCT teste v oštarijah in hotelih v jeseni mi ni jasno. Že zaj zna bit problem, ker ne bo gostov.

Velika Britanija precepljena, pa v bistvu danes 26.000 novih okuženih.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Rok Woot ::

Ja lej od gripe skoz pomirajo pa noben nič.

Kljub velikem izbruhu covida, bo malarija letos marsikje pobila več ljudi.

Da ne govorimo, koliko ljudi bo umrlo zaradi lakote, posledica naših ukrepov.

Naredimo cepljenje obvezno in nehajmo z lockdownom. Če smo za?

Kako lahko nekomu prepovejo obiskati lastno hosto, meni pač ni jasno.

Telbanc ::

Potrebno je povečati število postelj v bolnicah, in na intenzivni negi.

In gremo skoz. Brez lockdowna. Poveča se naj še število razpoložljivih cepiv. Tako se bo cepilo še nekaj ljudi.

Jaz mam tiste ki silijo k cepljenju za naciste.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

HappyPills ::

Nacisti so pobijal ljudi. To isto pocno antivexxerji. Tako da ce ze isces nacista se poglej v ogledalo.
Mi smo samo za en ukrep to je cepljenke. Antivexxerji pa si ocitno zelite korona dodatke in lockdown, druge razlage ni zakaj nocete koncat s covidom.

49106 ::

Waxerji ste v povprečju večji fašisti kot so nacisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Nacisti so pobijal ljudi. To isto pocno antivexxerji. Tako da ce ze isces nacista se poglej v ogledalo.
Mi smo samo za en ukrep to je cepljenke. Antivexxerji pa si ocitno zelite korona dodatke in lockdown, druge razlage ni zakaj nocete koncat s covidom.


Država naj prevzame odgovornost za morebitne umrle za cepljenjen, poveča število razpoložljivih cepiv.

Ti bi dal vsa jajčka v eno košaro, tko ko Britanci, ki majo zaj expotencijalno rast okuženih. Pameten si, ni kaj. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Se podatki iz visoko precepljene UK. Da bo jasno kdo zboleva in kdo bo kriv za filanje bolnisnic. Torej vecina ljudi je cepljenih in vendar

"Out of the 92,029 total infections attributed to delta, almost 20,000 were recorded in people who had received one dose of a Covid vaccine (both before and following 21 days after a first dose) and 7,235 infections were confirmed in people who had received two doses."

To je vse kar arbite buckoti antivexxerski vedt.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Se podatki iz visoko precepljene UK. Da bo jasno kdo zboleva in kdo bo kriv za filanje bolnisnic. Torej vecina ljudi je cepljenih in vendar

"Out of the 92,029 total infections attributed to delta, almost 20,000 were recorded in people who had received one dose of a Covid vaccine (both before and following 21 days after a first dose) and 7,235 infections were confirmed in people who had received two doses."

To je vse kar arbite buckoti antivexxerski vedt.


Kaj ti veš sine, od kar si si cepil, misliš da si postal najbolj pameten na slo techu. In bi rad da vsi postanemo tko "pametni ko ti".

Jaz pač nočem biti "tko pameten ko ti". :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Se to
the Pfizer-BioNTech vaccine is 96% effective against hospitalisation after 2 doses
the Oxford-AstraZeneca vaccine is 92% effective against hospitalisation after 2 doses

https://www.gov.uk/government/news/vacc...

Telbanc ni teorije. Si premalo razgledan pameten verjetno ze. Prpblem solanja in vzgoje ocitno.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:



Telbanc ni teorije. Si premalo razgledan pameten verjetno ze. Prpblem solanja in vzgoje ocitno.



Ajde da te ne prijavim, ker citiraš brez navedne vira in kršiš avtorske pravice. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Nacisti so pobijal ljudi. To isto pocno antivexxerji. Tako da ce ze isces nacista se poglej v ogledalo.
Mi smo samo za en ukrep to je cepljenke. Antivexxerji pa si ocitno zelite korona dodatke in lockdown, druge razlage ni zakaj nocete koncat s covidom.

Tudi vaxerji jih pobijate.

https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/...

Currently, our estimates show that we have to accept four fatal and 16 serious side effects per 100,000 vaccinations in order to save the lives of 2–11 individuals per 100,000 vaccinations, placing risks and benefits on the same order of magnitude.


'prisilno' (po vaše prostovoljno) cepljenje proti covidu za splošno populacijo ni smiselno.

HappyPills je izjavil:

Se to
the Pfizer-BioNTech vaccine is 96% effective against hospitalisation after 2 doses
the Oxford-AstraZeneca vaccine is 92% effective against hospitalisation after 2 doses

https://www.gov.uk/government/news/vacc...

Telbanc ni teorije. Si premalo razgledan pameten verjetno ze. Prpblem solanja in vzgoje ocitno.

Zakaj torej 'prostovoljno' cepiti zdravega 20 letnika, ki itak ne bo pristal v bolnici?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

HappyPills ::

Ker bo pristal njegov antivexx oca in antivexx babica pa antivexx soseda k se pumpate med sabo proti cepivom. To bo ko ogenj slo lol delta ma r0=8. To bo 3 tedne pa bomo nafilal bolnice. Pestra jesen bo. Me zanima kolko od vas bo ostal brez sorodnikov zaradi otrocje trme.

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Ker bo pristal njegov antivexx oca in antivexx babica pa antivexx soseda k se pumpate med sabo proti cepivom. To bo ko ogenj slo lol delta ma r0=8. To bo 3 tedne pa bomo nafilal bolnice. Pestra jesen bo. Me zanima kolko od vas bo ostal brez sorodnikov zaradi otrocje trme.

Ampak zakaj to moti tebe kot cepljenega? Antivax se bodisi prekuzi bodisi umre, to nate ne vpliva.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Ker bo pristal njegov antivexx oca in antivexx babica pa antivexx soseda k se pumpate med sabo proti cepivom. To bo ko ogenj slo lol delta ma r0=8. To bo 3 tedne pa bomo nafilal bolnice. Pestra jesen bo. Me zanima kolko od vas bo ostal brez sorodnikov zaradi otrocje trme.


Smo dali predloge za povečanje precepljenosti. Nekej osnovnega je, da država prevzame odgovornost za morebitne hude stranske učinke cepljenja.

Poveča naj se število razpoložljivih cepiv.

Ti pa sam lajnaš eno in isto. Debato spravljaš na osebni nivo, z vmešavanjem nekih babic in dedkov antivex, tko da sumim, da ima tvoje pisanje morda globji pomen, beri: odraža določeno duševno stisko, ki se manifestira skoz tole nepregledno blebetanje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

xxxul ::

hej @jureflux
a bom dubu link za izjavo spodaj?!
" v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!)".

Al si izmišluješ raziskave?

HappyPills ::

ajdov2 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ker bo pristal njegov antivexx oca in antivexx babica pa antivexx soseda k se pumpate med sabo proti cepivom. To bo ko ogenj slo lol delta ma r0=8. To bo 3 tedne pa bomo nafilal bolnice. Pestra jesen bo. Me zanima kolko od vas bo ostal brez sorodnikov zaradi otrocje trme.

Ampak zakaj to moti tebe kot cepljenega? Antivax se bodisi prekuzi bodisi umre, to nate ne vpliva.



Kaj pa moji otroci? Bo Odgovarjal za njih ce jih okuzis? Kazensko? Morda z lastnim zivljenjem?

xxxul je izjavil:

hej @jureflux
a bom dubu link za izjavo spodaj?!
" v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!)".

Al si izmišluješ raziskave?


Sem dal. Visje poglej.

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ker bo pristal njegov antivexx oca in antivexx babica pa antivexx soseda k se pumpate med sabo proti cepivom. To bo ko ogenj slo lol delta ma r0=8. To bo 3 tedne pa bomo nafilal bolnice. Pestra jesen bo. Me zanima kolko od vas bo ostal brez sorodnikov zaradi otrocje trme.

Ampak zakaj to moti tebe kot cepljenega? Antivax se bodisi prekuzi bodisi umre, to nate ne vpliva.



Kaj pa moji otroci? Bo Odgovarjal za njih ce jih okuzis? Kazensko? Morda z lastnim zivljenjem?

xxxul je izjavil:

hej @jureflux
a bom dubu link za izjavo spodaj?!
" v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!)".

Al si izmišluješ raziskave?


Sem dal. Visje poglej.

Otrokom covid ni nevaren nič bolj kot gripa, prehlad in ostale viroze.

Boš ti odgovarjal za mrtve zaradi cepiva? Tudi z življenjem seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

zmist ::

ajdov2 je izjavil:

Otrokom covid ni nevaren nič bolj kot gripa, prehlad in ostale viroze.


Si infektolog? Nisi? Torej STFU, nihce te ni nic vprasal za tvoj fake news. Jasno pa mi je, da si ena velika prestrasena mamina maza, ki se boji igle.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Otrokom covid ni nevaren nič bolj kot gripa, prehlad in ostale viroze.


Si infektolog? Nisi? Torej STFU, nihce te ni nic vprasal za tvoj fake news. Jasno pa mi je, da si ena velika prestrasena mamina maza, ki se boji igle.

Koliko jih je že umrlo zaradi covida?

Pridi me pičit pa bova videla kdo se boji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475459 (56961) BigWhale

Več podobnih tem