» »

Polog preko bankomata (NKBM)

Polog preko bankomata (NKBM)

SVGA ::

Živijo, ali mogoče kdo ve kako je s pologom gotivine na osebni račun pri NKBM preko bankomata? Ali sprejema največje bankovce po 50€? Če mogoče kdo ki je pri NKBM ve. Samo to me zanima. Hvala.

Ganon ::

Kako si predstavljaš polog denarja na bankomatu? Da vstaviš bankovec, enako kot pri avtomatu s pijačo? :D

Zadeva deluje tako, da ti bankomat postreže s kuverto, vanjo vstaviš denar in jo potisneš nazaj v režo. Denar se bo na računu znašel takrat, ko bo nekdo fizično odprl kuverto in preštel denar.

Skyman ::

Ja vrjetno tako kot gre kes iz reze gre tud v rezo :))

delavec44 ::

Obstaja oboje, stari s kuverto in novejši z direktnim pologom. Take ima recimo NLB na redkih lokacijah.

Phantomeye ::

delavec44 je izjavil:

Obstaja oboje, stari s kuverto in novejši z direktnim pologom. Take ima recimo NLB na redkih lokacijah.




Tole pa kar traja :D

RockyS ::

Sprejema vse bankovce. Vsaj tisti ob centrali v centru MB.

In ne, ne potrebuješ nobene kuverte. Vstaviš vse bankovce naenkrat in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Barko ::

RockyS je izjavil:

Sprejema vse bankovce. Vsaj tisti ob centrali v centru MB.

In ne, ne potrebuješ nobene kuverte. Vstaviš vse bankovce naenkrat in je to to.


Bankomat bankovce takoj prešteje, prikaže znesek pologa, znesek potrdiš, dobiš potrdilo o pologu. Odobritev je "instantna" kot je nekomu v sosednji temi zelo pomembno.

Groot ::

Ganon je izjavil:

Kako si predstavljaš polog denarja na bankomatu? Da vstaviš bankovec, enako kot pri avtomatu s pijačo? :D

Zadeva deluje tako, da ti bankomat postreže s kuverto, vanjo vstaviš denar in jo potisneš nazaj v režo. Denar se bo na računu znašel takrat, ko bo nekdo fizično odprl kuverto in preštel denar.


Hahah kuverto? Ti pa že res dolgo nisi polagal denarja na bankomatu.

Bankomat sprejema vse bankovce in takoj prešeje denar, izpiše znesek ter namudoma položi na TRR.

Ganon ::

Groot je izjavil:

Hahah kuverto? Ti pa že res dolgo nisi polagal denarja na bankomatu.


Pred dnevi nazadnje. Do danes še nisem naletel na bankomat, v katerega bi vstavljal bankovce. Očitno so res zelo redki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Dober dan ::

Kaj je tu smešnega? DH bankomat v mojem kraju mi tudi vrže kuverto ven. Denar pa nato potuje na račun cca 2 delovna dneva.. šalabajzerstvo.

Groot ::

Ok morda imam zgolj jaz takšno srečo, ampak jaz pa dejansko razen enega primera še nisem naletel na bankomat, ki bi dal ven kuverto. Pa polagam gotovino vsaj cca. 1 krat na mesec. Res pa je da veliko večino pologov opravim na bankomatih v LJ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

Groot je izjavil:

Hahah kuverto? Ti pa že res dolgo nisi polagal denarja na bankomatu.


Pred dnevi nazadnje. Do danes še nisem naletel na bankomat, v katerega bi vstavljal bankovce. Očitno so res zelo redki.


Niso redki. Tudi ABanka je imela tako, da si samo vstavljal bankovce. Seveda teh bankomatov ni veliko.

Je pa zanimivo, kako nizka je provozija pri plačevanju položnic preko bankomata.

shadeX ::

Res je. Nobenih kuvert. Vstavis bankovce ki jih presteje, denar je na racunu takoj.

Drzi pa tudi da taki bankomati niso povsod. Po mojih izkusnjah so samo pri glavni mestni banki pa se to ne v vsakem mestu.

delavec44 ::

Pa je kakšna omejitev koliko gotovine na avtomatskem spraviš gor? Pranje denarja pa to.

OZZY ::

Dober dan je izjavil:

Kaj je tu smešnega? DH bankomat v mojem kraju mi tudi vrže kuverto ven. Denar pa nato potuje na račun cca 2 delovna dneva.. šalabajzerstvo.


Bankomati na enotah bank se pregledujejo dnevno ob določeni uri in s knjižijo na račune. Če pa položiš v petek popoldne ali soboto potem pa banka knjiži v ponedeljek.
Zakaj preko kuvert.. ker menjava bankomata oz. ureditev na drug sistem stane in dokler nekaj dela (starejši bankomat) potem ne bo sprememb. Če je to zate šalabajzerstvo banke potem naj bo.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

shadeX ::

delavec44 je izjavil:

Pa je kakšna omejitev koliko gotovine na avtomatskem spraviš gor? Pranje denarja pa to.



Sej sistem vse belezi. Ce mas vsak dan po 2k pologa bo sistem zagotovo v tem primeru obvestil banko.

Mislim da so prestudiral te zadeve, sploh ker v tem primeru ni tezko naredit varovalk. Npr omejitev pologa ali pa obvescanje o sumljivih transakcijah.

jest10 ::

delavec44 je izjavil:

Pa je kakšna omejitev koliko gotovine na avtomatskem spraviš gor? Pranje denarja pa to.


50 bankovcev na en polog.

Kolikokrat dnevno lahko to ponoviš, pa ne bi vedel.

BuDi79 ::

Vsi taki bankomati so zabeleženi na http://www.bankomati.net Praviloma so na enotah bank.

beweiss ::

bambam20 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Groot je izjavil:

Hahah kuverto? Ti pa že res dolgo nisi polagal denarja na bankomatu.


Pred dnevi nazadnje. Do danes še nisem naletel na bankomat, v katerega bi vstavljal bankovce. Očitno so res zelo redki.


Niso redki. Tudi ABanka je imela tako, da si samo vstavljal bankovce. Seveda teh bankomatov ni veliko.

Je pa zanimivo, kako nizka je provozija pri plačevanju položnic preko bankomata.


Koliko pa znaša provozija pri plačevanju položnic preko bankomata?

bambam20 ::

beweiss je izjavil:



Koliko pa znaša provozija pri plačevanju položnic preko bankomata?


Pri NKBM je 50 centov po položnici.

Dober dan ::

OZZY je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Kaj je tu smešnega? DH bankomat v mojem kraju mi tudi vrže kuverto ven. Denar pa nato potuje na račun cca 2 delovna dneva.. šalabajzerstvo.


Bankomati na enotah bank se pregledujejo dnevno ob določeni uri in s knjižijo na račune. Če pa položiš v petek popoldne ali soboto potem pa banka knjiži v ponedeljek.
Zakaj preko kuvert.. ker menjava bankomata oz. ureditev na drug sistem stane in dokler nekaj dela (starejši bankomat) potem ne bo sprememb. Če je to zate šalabajzerstvo banke potem naj bo.


Jaz velikokrat položim denar na bankomatu Delavske hranilnice v Rogaški Slatini, ki se nahaja pred samo banko. Vedno gledam, da ga polagam med delovniki. Meda pa ja vem, da med vikendi in prazniki zadeve ne bo nihče gledal. Tudi, če bi ga polagal pozno večer, vem da ne bo prej kot naslednji dan. Denarja na računu nikoli nimam isti dan, vedno, ampak res vedno pride na račun dan ali dva kasneje. Kuverte me ne motijo, moti me samo to, da očitno ne odpirajo bankomata vsak dan (to je šalabajzerstvo). Stati v vrsti v poslovalnici pa se mi tudi ne da. Ampak ni to zdaj neka stvar, ki bi bila življenskega pomena. Samo povem, kako delujejo stvari v mojem okolju.

Hemi426 ::

Ganon je izjavil:

Groot je izjavil:

Hahah kuverto? Ti pa že res dolgo nisi polagal denarja na bankomatu.


Pred dnevi nazadnje. Do danes še nisem naletel na bankomat, v katerega bi vstavljal bankovce. Očitno so res zelo redki.


Ne sodi sveta po svojih izkušnjah.
NKBM(že bivša Abanka), že vsaj 3 leta nudi gotovinski polog.
V našem malem mestecu so 3 in vsi nudijo to opcijo.

Sploh niso "zelo redki", haha

darkolord ::

BuDi79 je izjavil:

Vsi taki bankomati so zabeleženi na http://www.bankomati.net Praviloma so na enotah bank.
Hm, tale stran pa verjetno ni prav osvežena.

Od Intesa Sanpaolo Bank ni nobenih bankomatov, čeprav so tudi v Bankart ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

filip007 ::

Potem lahko uporabniki sami nafilajo bankomat, da banki ni treba za druge.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zelnick ::

SVGA je izjavil:

Živijo, ali mogoče kdo ve kako je s pologom gotivine na osebni račun pri NKBM preko bankomata? Ali sprejema največje bankovce po 50€? Če mogoče kdo ki je pri NKBM ve. Samo to me zanima. Hvala.

Polog gotovine
Na njihovi strani piše:
Izberete 'Plačila in pologi' ter nato 'Polog gotovine'.
Potrdite seznanjenost s pogoji.
Vstavite bankovce v režo (Bančni avtomat jemlje le bankovce 10, 20 in 50).
Potrdite polog z izbiro opcije 'Polog', zavrnite polog z izbiro 'Vračilo' ali dodajte gotovino z izbiro 'Dodaj'.
Pred potrditvijo pologa se vam prikaže specifikacijo o položeni gotovini.
Bankomat vam natisne potrdilo o pologu gotovine.

Gre pa naenkrat 50 bankoncev noter.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

slott ::

Preverjeno, danes je bp sprejel 4 stotice.

Old Spice ::

Ali ima kdo izkušnjo iz prve roke, če tile bankomati jemljejo tudi bankovce po 200 in 500 eur?

destroyer2k ::

Old Spice je izjavil:

Ali ima kdo izkušnjo iz prve roke, če tile bankomati jemljejo tudi bankovce po 200 in 500 eur?


200€ bankovec je vzelo. Za 500€ pa nisem še nikoli probal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100 EUR dvig na bankomatu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810989 (782) mihi666
»

Euronet bankomati, očitno prihajajo k nam :( (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18224261 (13271) CyberPunk
»

Prejem in pošiljanje denarja popolnoma anonimno?

Oddelek: Loža
4210458 (8855) Roadkill
»

avtomatski polog gotovine - bankomat

Oddelek: Loža
167271 (6753) St235
»

Nateg*** me je bankomat - problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6619030 (14025) Invictus

Več podobnih tem