» »

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Temo vidijo: vsi
««
3 / 26
»»

scipascapa ::

na ITA so omenili SLOVENIJO :)

Kurzweil ::

Kdo bi si mislil, da bodo iz hrvaškega turnirja šli na OI Nemci... glede na njihov roster gotovo lep uspeh...

Kurzweil ::

Po dobri minute igre v 2. polčasu med SRB in ITA... +18 za Italijo...

Telbanc ::

Kurzweil je izjavil:

Po dobri minute igre v 2. polčasu med SRB in ITA... +18 za Italijo...


A za Srbijo igra kdo iz NBA, jih majo se mi zdi ene par not. Če ni nobenga iz NBA nimajo kej praskat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Ben Dover ::

Mislim da manjkata Bogdanovič in Jokič..

Samael ::

Boban vs Melli :)
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Italija sredi Beograda demolira Srbijo... trenutno +24

Sicer pa manjka tako Italiji kot Srbiji kar nekaj igralcev... zdej za Jokića, ki se je odpovedal celoteni akciji je brezpredmetno govorit oz. je nekaj takega, kot da bi mi govorili, da nam manjka Dragič.

Sicer pa je prej tale izraelski komentator pol minute našteval kdo vse tudi manjka pri italjanih... od Gallinarija, Belinellija,... pa še cel kup jih je naštel...

-----

Malce fantaziram... če bo šlo takole, bo Kokoškov hitro odletel kot selektor... Sekuliča za pomočnika in Kokoškova nazaj... sicer pa mi ne da mira ideja, da bi še zadnjič Goran Dragić zaigral za Slovenijo... vsi vemo kaj je povedal, ampak dvomim, da ga ne vsaj malce cuka, da bi šel na Olimpijske igre...

Goody ::

Zakaj Kokoškova nazaj???? Če ne prej, so zdajle dokazal da je bila na evropskem ekipa (ki je bila še močnejša kot tale zdaj) in ne trener. Kokoškov se prav nikjer (Fener, Sunsi, Srbija, Gruzija) ni dokazal razen z nami na evropskem.

Ben Dover ::

Jaz mislim da bo Gogi šel na OI, zdej ga bosta Zoran pa Luka zbrcala.. ONE LAST DANCE PLS :'(

firbec ::

je kak posnetek te tekme z Litvo al pa torrent, toel tekmo bi dal v arhiv.

Nedasemiveč ::

Kaj imamo mi v tem mulcu, to je res neverjetno. Čestitke seveda vsem igralcem ampak Dončić gura ta voz ko je najbolj potrebno in dela soigralce boljše. Ekipi se res vidi, da so prava klapa.

Zgodovina sprememb…

dunda ::

So pa fantje (z izjemo Lukca) v drugi tretjini res metali žogo na koš kot lubenico. Kaj vse so zgrešili. Sem bil pa že prepričan, da bodo potonili ... no, da se je le dobro izteklo in so bili v drugem polčasu boljši. BRAVO.
https://www.kacnje.eu

Smurf ::

Goran ni tip igralca, ki bi cakal do uvrstitve na OI, da pride nazaj. Mislim, da je prakticno nemogoce, da zaigra.

dunda je izjavil:

So pa fantje (z izjemo Lukca) v drugi tretjini res metali žogo na koš kot lubenico. Kaj vse so zgrešili. Sem bil pa že prepričan, da bodo potonili ... no, da se je le dobro izteklo in so bili v drugem polčasu boljši. BRAVO.

Ja spet so sli v tipicni "slovenski panic mode", ki smo ga videli v preteklosti nickolikokrat. Na sreco imamo tako kvalitetnega igralca v Doncicu, da je vmes sam pokril crne minute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Goody ::

Kot je že en gor napisal, tekmo dobili Dončić+odlična obramba s small ball ko sta Čančar in Murič pokrivala twin tower Litve. Sekulić zelo dobro vodil ekipo, dobre menjave.

Vajenc ::

Odlična tekma. Sami presežki. Luka prvi 3x double na kvalifikacijskih turnirjih za OI, Litva prvič v svoji zgodovini, da se ni uvrstila na OI...

Prepelić pravi, da imamo najboljšega igralca na svetu 8-)


Navijamo za OI medaljo
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

FoxKnox ::

Ampak to, da so Litvanci nehali igrati že 5 minut do konca tekme , ko so se naši bolj ali manj samo še sprehajali po igrišču, jim ni ravno v čast.To samo izkazuje,kako so jim naši vzeli vso voljo do igre, čeprav 5 minut ob dveh , treh trojkah naredi tekmo še kako aktivno.

dild0idis ::

Odlično Dončič in pomagači.

Sem se ob polčasu malce bal, da bo Dončiča zmanjaklo proti koncu, pa je Čančar začel zadevati ob pravem času in tudi Dončič se je do konca izkazal.

Zasluženo MVP!

Sedaj pa na OI in v upanju na nove zmage naprej!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Invictus ::

Prvič v 30 letih na OI. Upam, da desničartji ne pokradejo tega uspeha...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: A110 ()

dunda ::

FoxKnox je izjavil:

Ampak to, da so Litvanci nehali igrati že 5 minut do konca tekme , ko so se naši bolj ali manj samo še sprehajali po igrišču, jim ni ravno v čast.To samo izkazuje,kako so jim naši vzeli vso voljo do igre, čeprav 5 minut ob dveh , treh trojkah naredi tekmo še kako aktivno.


To sem tudi sam opazil. Imel sem občutek, da pri njih ni kemije, trener jih je stalno nadiral. In če se ne razumejo ... so kar popustili, ko so imeli še možnosti.
https://www.kacnje.eu

Goody ::

Jih je dotolklo ko so se dvakrat približali pa so se naši spet oddaljili. Kot da so vsi, vključno z gledalci, nekak izgubili upanje da lahko spet pridejo blizu.

drvo ::

Invictus je izjavil:

Prvič v 30 letih na OI. Upam, da desničartji ne pokradejo tega uspeha...


Očitno si ga hočete levičarji.
Ti si edini privlekel politiko v športno temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

endelin ::

Invictus je izjavil:

Prvič v 30 letih na OI. Upam, da desničartji ne pokradejo tega uspeha...

Ne vem človek ampak šport je od nekdaj za PR izkoriščala leva zalega. Poglej kdo vse je bil predsednik Oks, kdo je predsednik šahovske zveze, kdo se je slinil ob Zavcu v stožicah ipd. In tebe skrbijo desnicarji:)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Goody ::

Še v to temo politiko, bravo debili.

endelin ::

Upam da se slika Janša poleg košarkarjev ko dobijo medaljo zgolj zato da se triggera Invictusa8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

D3m ::

Jesus. Ne morejo levičarji brez JJ očitno preživeti.

JJ je opij za levičarje.

Pa nehajte mešat politiko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zvezdica27 ::

lp,

naši so igrali OK, se mi pa bolj zdi, da je Litva enostavno razpadla. 4Q ni bilo nič od njih in naši so lepo odvozili zadevo, to da je pa še Čančar ono adnje prisilno polaganje zadel, je bilo pa konec, cca 1:30 pred koncem. Sem mislil da bo po polčasu huje, pa lih ko sem neki ven skočil v 3Q so zrihtali zadevo.

Sploh ni bilo treba biti živčen, suvereno.

Lej, dokler se ne zgodi primitivizem, ko je jebeni Cerar s srbsko premierko kolajne talal v Carigradu, je vse OK. Pa tistega Pahorja z zastavo bi lahk en okoli kepe na tekmi...

zz

bambam20 ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

naši so igrali OK, se mi pa bolj zdi, da je Litva enostavno razpadla. 4Q ni bilo nič od njih in naši so lepo odvozili zadevo, to da je pa še Čančar ono adnje prisilno polaganje zadel, je bilo pa konec, cca 1:30 pred koncem. Sem mislil da bo po polčasu huje, pa lih ko sem neki ven skočil v 3Q so zrihtali zadevo.



zz


Če ne bi sudije tako pristransko sodili tekme, ko so Litvancem dopuščali osebne v napadu bi se že prej razpadli.

Vajenc ::

Zvezdica27 je izjavil:


Lej, dokler se ne zgodi primitivizem, ko je jebeni Cerar s srbsko premierko kolajne talal v Carigradu, je vse OK. Pa tistega Pahorja z zastavo bi lahk en okoli kepe na tekmi...

zz

Zakaj bi bilo narobe, če državnik navija za predstavnika svoje države? IMO je kvečjem narobe, če ne bi navijal za predstavnika svoje države.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

bambam20 ::

Vajenc je izjavil:


IMO je kvečjem narobe, če ne bi navijal za predstavnika svoje države.



JJ je letos na Evropskem v fuzbalu navijal za Švico. V košarki pa na žalost Albanije in Kosova ni bilo.

drvo ::

Ne more biti niti ene teme, da ne bi v njo zlivali političnih frustracij?

bambam20 ::

drvo je izjavil:

Ne more biti niti ene teme, da ne bi v njo zlivali političnih frustracij?


Logično je, da bo navijal za svoje.

Okapi ::

Če se bo Dončićeva tradicija nadaljevala, dobimo olimpijsko zlato;) Doslej namreč še ni izgubil niti ene reprezentančne tekme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Ben Dover ::

Jenkijev ne bomo stresli, jaz napovedujem bron, če pride še Gogi! Edino Dimec me malo skrbi, ker je res drvo.. :)

Smurf ::

Gorana zagotovo ne bo, mogoce je nekaj malega sans za Vidmarja.

bambam20 ::

Ben Dover je izjavil:

Jenkijev ne bomo stresli, jaz napovedujem bron, če pride še Gogi! Edino Dimec me malo skrbi, ker je res drvo.. :)


Ker so letos popolnoma zakompliciral in bo žreb odločal, je veliko odvisno od sreče, kdaj bi se udarili z Američani. Ali v polfinalu ali v finalu. Na prikazano, pa nas lahko navdaja po tihem optimizem.

Zvezdica27 ::

ha ha ha... no, glede Pahorja gre meni ka kurac na tekmah (ne sam on, vsak politik) - na tekmi nima on kaj z zastavo mahat. Kot predsednik se ve, kaj mora delati, pa ne dela. Še bolj pa za tedanjega premierja Cerarja ali sedanjega JJ. Ali pa vmesne AB, Šarca, saj so vsi isti. Vsi so siti. Naj gleda tekmo, normalno, naj navija.

Dokler pa je pri nas taka revščina, v občini Grad recimo povprečna penzija okoli 340e, pa zaradi mene lahko maha tud s Kosovsko zastavo - svojega dela ni opravil. Na tekmi me pa on ne zanima in nočem, da se ga sploh kaže in ne vem kaj. Naj kažejo magari nasprotnike, šport je šport.In politika nima kaj tle.

Na tekmi pa on dela nima - tam ga jaz ne rabim, rabim ga, da na šihtu svoje naredi.

Tko.

zz

Ben Dover ::

Smurf je izjavil:

Gorana zagotovo ne bo, mogoce je nekaj malega sans za Vidmarja.


Čaki, da gre na pirček z Luko in Zoranom, jaz še vedno upam.. :))

Smurf ::

bambam20 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Jenkijev ne bomo stresli, jaz napovedujem bron, če pride še Gogi! Edino Dimec me malo skrbi, ker je res drvo.. :)


Ker so letos popolnoma zakompliciral in bo žreb odločal, je veliko odvisno od sreče, kdaj bi se udarili z Američani. Ali v polfinalu ali v finalu. Na prikazano, pa nas lahko navdaja po tihem optimizem.

Ce nisi prvi v skupini jih lahko dobis ze v cetrtfinalu.

Badwolff ::

Zvezdica27 je izjavil:

ha ha ha... no, glede Pahorja gre meni ka kurac na tekmah (ne sam on, vsak politik) - na tekmi nima on kaj z zastavo mahat. Kot predsednik se ve, kaj mora delati, pa ne dela. Še bolj pa za tedanjega premierja Cerarja ali sedanjega JJ. Ali pa vmesne AB, Šarca, saj so vsi isti. Vsi so siti. Naj gleda tekmo, normalno, naj navija.

Dokler pa je pri nas taka revščina, v občini Grad recimo povprečna penzija okoli 340e, pa zaradi mene lahko maha tud s Kosovsko zastavo - svojega dela ni opravil. Na tekmi me pa on ne zanima in nočem, da se ga sploh kaže in ne vem kaj. Naj kažejo magari nasprotnike, šport je šport.In politika nima kaj tle.

Na tekmi pa on dela nima - tam ga jaz ne rabim, rabim ga, da na šihtu svoje naredi.

Tko.

zz


Fak, pa res obstaja občina Grad, sem bil zihr da sam trolaš :D

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

IL_DIAVOLO ::

Vajenc je izjavil:

Odlična tekma. Sami presežki. Luka prvi 3x double na kvalifikacijskih turnirjih za OI, Litva prvič v svoji zgodovini, da se ni uvrstila na OI...

Prepelić pravi, da imamo najboljšega igralca na svetu 8-)


Navijamo za OI medaljo


Slovenija prvic na OI je vendarle bolj pomemben podatek, se ti ne zdi? :)

Sicer pa ja, lepo da se zavedajo kdo je vodja in se temu podredijo. Vsi vemo, kako bogi vodja je bil Prepelic po upokojitvi Dragica.

Sicer pa ne vem, ce smo sposobni medalje, ze iz skupine zna biti kar tricky. Ko se usede Donke, se nasprotnik vrne v igro in tako je vedno težko zmagovati. Edino ce se dragon vrne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Smurf ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Sicer pa ja, lepo da se zavedajo kdo je vodja in se temu podredijo. Vsi vemo, kako bogi vodja je bil Prepelic po upokojitvi Dragica.

Se spomnim komentarja Prleta, ko so izgubili v kvalifikacijah: "Prle, ni Dragic, ni Doncic" :D.

Ja Prle ni leader, lahko pa je zelo dober 3ji igralec recimo. Od vseh nasih me je v resnici se najbolj razocaral on v teh tekmah, ampak imam obcutek, da mu je ponagajala poskodba z vratom in da bo na OI lahko pokazal vec.

šernk ::

SPOKAJTE SE S POLITIKO IZVEN TE TEME!!!!! moderatorji kje ste???

Realno gledano, če uspejo prepričat Gogija da pride pomagat in mogoče Vidmarja da bi odigral 10min na tekmo, smo zreli da sesujemo kogarkoli razen USA na OI, pa verjetno bi tudi oni se kar namučili in bi nas dejansko samo na tempo premagali.

Včeraj se je videlo kako močni smo bili na zadnjem EPju. Dončič je bil takrat recimo 3/4 igralca, ki ga je sedaj smo pa imeli z gogijem še enga vrhunskega. Kar je naši ekipi manjkalo v preteklosti je bil vodja, ki prevzame odgovornost v črnih minutah. Roko na srce včeraj smo imeli v drugi četrtini kar precej teh minut in takrat je Dončič spravljal Litvance dobesedno v obup, verjetno nekatere že na rob tega da se vsedejo dol in nehajo igrat. Z Dragičem ali brez pa mora bit medalja na OI cilj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Likalnik ::

Glede Dragiča...ne predstavljam si kako bi bilo, če bi se res vrnil...predvsem iz vidika leader-ja.
Za EU prvenstvo..so bili dogovorjeni, da je Goran vodilni mož reprezentance....trenutno je pa Luka...in če bi prišel Goran nazaj...kaj bi se on podredil Luki? ali bi moral Luka stopiti korak nazaj in prepustiti vodstvo Goranu....tu vidim, da ne bi noben od njiju popustil...zato sem mnenja, da Gorana že zaradi tega ne bo nazaj...ker mu ni v interesu, da hodi v "zelje" Luki oziroma, da se poruši trenutno ravnovesje in ta dobra kemija v ekipi.

Drugače pa ja..kot je nekdo zgoraj napisal...tudi mene je Prepelič razočaral...sem pričakoval veliko več od njega...upam, da se do OI še popravi..ker vemo, da je lahko boljši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Goody ::

Pa koga bi doma pustili če bi igral Dragić? Rupnika? tudi ne bi bilo najbolje za klimo pomoje. Naj odigrajo teli fantje, ki so zgurali kvalifikacije.

Ben Dover ::

Do nobenih trenj ne bi prihajalo, nista primadone.. Gogi ve, da je Donke on another level, pa tudi egoist ni.. Gogi bi bil razbremenjenm lahko bi prihajal iz klopi, pokrit tiste črne minute brez Luke, idealen scenarij in ravno to nam manjka, ker tisti padec ko se Luka gre spočit je straśljiv..

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Mislim, da Goran ne bi imel težav prepustiti vodstva Dončiću. Pa če bi imeli Gorana v Dallasu, bi bilo tudi super. :D

Samael ::

Goody je izjavil:

Pa koga bi doma pustili če bi igral Dragić? Rupnika? tudi ne bi bilo najbolje za klimo pomoje. Naj odigrajo teli fantje, ki so zgurali kvalifikacije.

Se pridružujem temu mnenju. Gorana imam rad ampak tisti, ki Slovenijo spravili na OI, naj še igrajo tam.
Samael != Samuel

Vajenc ::

Gorana bi potrebovali, ker nam manjka kvalitete. Brez Luke v ekipi delujejo zmedeno, z njim v igri pa deluje vse precej preprosto. Poleg tega bi privoščil Goranu edino in glede na leta verjetno zadnjo priložnost zaigrati na OI.

Mimogrede, za Argentince bo proti nam na OI igral tudi 41 letni Luis Scola. Legenda :))
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zimonem ::

Ja pa kar čez noč bo dobil zavarovanje in privolitev kluba.
««
3 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156347 (35026) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617770 (14938) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539899 (32537) bambam20

Več podobnih tem