» »

[Windows 11] Debate, vprašanja in težave

[Windows 11] Debate, vprašanja in težave

««
9 / 18
»»

Han ::

Vseeno, Win10 in Win11 imata identično aktivacijo.

opeter ::

Ravno danes dobil obvestilo:



Ne vem, če je smiselno nadgraditi obstoječi Windows 10 ali ne ... ker mi deluje zelo stabilno. Mogoče bi bilo pametnejše še malo počakati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

Kakorkoli hočeš. Jaz ga imam od oktobra na računalniku v podpisu pa sn zadovoljen. Sicer ima Win 11 prednosti kot so da pride amazon app store in boš lahko android appe poganjal direkt v windowsu, Directstorage tudi pride in še kaj se verjetno najde. Te zadeve so zame zanimive.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mare2 ::

Kdaj bo podpiral Android?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mtosev ::

Če si v USA in v insider programu že podpira. Beta faza.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ijus ::

pobje jaz bi nekaj vprašal glede fresh installa win11:

prva stvar: uporabljam win11 že odkar je leaknil na net. torej že verzije beta al kako bi rekel.

druga stvar: že kar nekaj časa - nekaj let - uporabljam B: particijo na primarnem SSDju za inštalacijsko particijo za win os. torej ne inštaliram winsow iz usb ključka za primer ampak kar iz SSDja. torej iz B: particije. 8GB je velka. in vedno sem prek MS MCT dol potegnil latest up to date ISO. ga mountal in skopiral na B: vedno je delal. ni blo nikol problema. B: kot FAT32 in gasa.

tretja stvar: en krat vmes, med temi beta verzijami win11 osa... se je pa zgodil, da kar na en krat nisem mogel več inštalirat win11 osa iz B: ker mi je v samem setupu zatežil da ne najde driverjev za moj SSD. WTF?!!! grem pa probam na fotrovem kompu. isto. na matkinem kompu isto. .. od takrat naprej vse verzije win11 se ne da inštalirat iz B: ker hoče neke kur**** driverje. kje jih naj dobim? LO FFS!!! kva kr neki no?!!

četrta stvar: od takrat naprej... iz usb ključka dela. vedno. tko da že nekaj časa win11 dajem na frišno iz usb ključka.

ve kdo v čem je fora?!! zakaj ne morem več inštalirat win11 osa iz B: particije no matter na kerem pri nam doma pcju to probam naredit.

ps: fora tega B: particije je samo v hitrosti same inštalacije. itak mi te B: particije nikol niso velik zasedle. kot sem rekel vedno sem mel te particije 8GB velke. tko da sploh ni fore. pa tud ne rabim se zafrkavat z usb ključki. jao ej. za znoret no. k mi ni nič jsno. zakaj so šli to nardit?
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

KTr1sk ::

Zato pa jaz vedno uporabljam za svežo inštalacijo program
https://www.ventoy.net/en/index.html
https://www.youtube.com/results?search_...
kjer imam ISO datoteko od Windowsov na zunanjem disku zraven drugim programov in osebnih map in potem lahko bootam in se ne rabim ukvarjat, da imam vedno prazen usb ključek sam za Windows inštalacijo.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

ytodf ::

imamo še en kup računalnikov/prenosnikov po žlahti, ki delajo fino, nabutani z ramom, nimajo pa cpujev 8 generacije, da bi regularno nadgradli v windows 11, skonvertiran gpt/uefi/tpm pa dela v redu, joka pa se za cpu; Microsoft noce zagotaviti Windows Update na workaroundanih instalacijah, menda niti za security! kaksne so vase izkusnje? - nakup nove zeleznine, na staro pa linux ali kaj, ko win10 support potece? a to se potem podari ali kaj naredis s tem, saj so stari tudi 10+ let (razen gamerskih kubikov), samo so kar ok vzdrzevani, normalno.

ps: napake in slovnico pozabite, monitor je dalec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

mtosev ::

Support za Win 10 se konča okt 2025. Do tedaj lahko nadgradijo komp ali pač tedaj greš na Linux. kakorkoli češ.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

d4vid ::

Kam se vam mudi. Dovolj je se casa za prehod na win11. Cez kako leto ali 2 bo ze mogoce stabilen.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mtosev ::

Meni je že sedaj stabilen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ijus ::

ja lih hotel sem napisat da pri nam doma kjer imam tri kompe (sicer prenosnike; pa vsi so ASUS) delajo win11 b.p. tip-top.
imamo jih pa že od beta verzije.

je pa res, da se nekateri bavijo z resnimi zadevami in posli tako da najbrž rabijo res zelo stabilen in preverjen OS.
tako da nekatere razumem za spraševanje in paniko. samo dobro no... meni se osebno zdi in dozdeva da nekateri vseeno pretiravajo s to polemiko.

jaz imam na svojem neke probleme ko se noče pojavit PIN polje ko se komp zbudi. dostikrat se to zgodi. pa problem pol rešim z CTRL+ALT+DELETE kombinacijo. se pojavi pol to PIN polje. drugače vse pohvalno brez problemov.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

CyberPunk ::

Kaksna ideja, kako urediti, da se bo na lock screenu kazal wallpaper, kot je nastavljeno? Sedaj mi kaze enega modrega "abstraktnega", verjetno kaksen default. Je ze delovalo (Spotlight), pa je nehalo. Sem nastavil na lokalni slideshow z nekaj folderji, pa je se vedno en in isti moder background.

Ijus ::

ja pa pi********************* :))... am, na desktopu klikn z desnim miškinim krofom polnjen z šljivovo mermulado :)), izber personalize, tam greš pod četrto pasico "Lock screen", pa pod prvo pasico "Personalize your lock screen" izbereš v drop down menuju na desni strani "Windows spotlight".

če to ne pomaga ponovi vajo: 1. desni klik na desktopu, izberi personalize, izberi "Themes" - tretja pasica. izber željeno "Theme" sam tolk da kao resetiraš win11 šitkalajzer k očitno te nekaj baše... pa pejd prevert če je pod "Locked screen" (ena stran nazaj - četrta pasica) nastavljeno pod "Personalize your lock screen" v drop down menuju izbran "Windows spotlight". če ni, izber.

pičku ličku. upam da bo to pomagal. če ne, sorry, jaz ne vem več pol. naj ti pol drugi pomagajo. če se nihče ne javi poklič na to tel. št.: 061/263-583 pa reč da iščeš Mojco. 8-)

jaz upam, da sem ti prav povedal, ker si napisal zelo površno. dejansko mi ni čist jasno kaj točno si hotel. mal' preber za sabo kaj pa kako si napisal.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

CyberPunk ::

Napisal sem tako, kot je. Torej da je delovalo, pa je nehalo. Verjetno je kaksen bug in iscem workaround. Prilagam screenshot:


Tu je nastavljeno, da bi moral rolati slike, ki so v folderju "Spotlight" (slucajno sem dal podobno ime kot Windows Spotlight, ker so slike iz istega vira). Ne glede na to nastavitev pa stalno kaze tistega modrega, ki je prikazan zgoraj. Enako je bilo, ce sem imel izbran Windows Spotlight.

filip007 ::

A se da spremeniti sliko na logiranju, da se ne gleda tisto modro sranje, na namizju imamo lepo sliko laboda v lokalnem bajarju?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Han ::

Google: Windows 11 change login screen...

https://gearupwindows.com/how-to-change...

filip007 ::

Hvala, sem našel sam kar po Slovensko, bodo doma sigurno zadovoljni.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

yxiz ::

žvjo. eno vprašanje.
10ka mi je ponudil nadgradnjo na 11, ali bom po instalaciji primoran vse appe in igre etc. še enkrat namestiti? ker to je velik no no zaenkrat :D

bastadu ::

Če boš nadgradil ti vse ostane. Čeprav osebno ne bi nadgrajeval 10 na 11, sem slišal precej folka s težavami. Jaz imam clean install 11ke in dela super.

xseki ::

Vse ti ostane. Osebno nimam težav z Win11.

mtosev ::

Nadgradil že oktobra in nimam težav.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RenatoBr ::

Ja veliko dobrega bo na tem področju in upajmo tudi na vsaj kakšno izboljšavo... a o tem sploh ni dvoma :D

ssitcm ::

Po današnjem update-u Win11 sem ob bootu dobil obvestilo:

The following disclaimer applies if you install Windows 11 on a device that doesn't meet the minimum system requirements:

This PC doesn't meet the minimum system requirements for running Windows 11 - these requirements help ensure a more reliable and higher quality experience. Installing Windows 11 on this PC is not recommended and may result in compatibility issues. If you proceed with installing Windows 11, your PC will no longer be supported and won't be entitled to receive updates. Damages to your PC due to lack of compatibility aren't covered under the manufacturer warranty.

cias ::

Madona, očetu se je posodobilo in sedaj ne najde več start menuja in copy/paste tipke.

A je kak preprost način da izgled pride čim bližje klasičnemu?

To je prav kriminalno dejanje da nategujejo s tem sranjem, malo premečejo ikonice, tok da jebejo v glavo stare ljudi.

mtosev ::

ssitcm je izjavil:

Po današnjem update-u Win11 sem ob bootu dobil obvestilo:

The following disclaimer applies if you install Windows 11 on a device that doesn't meet the minimum system requirements:

This PC doesn't meet the minimum system requirements for running Windows 11 - these requirements help ensure a more reliable and higher quality experience. Installing Windows 11 on this PC is not recommended and may result in compatibility issues. If you proceed with installing Windows 11, your PC will no longer be supported and won't be entitled to receive updates. Damages to your PC due to lack of compatibility aren't covered under the manufacturer warranty.
Ja, tole so pri MSju napovedovali. Jaz tega sporočila na mojem desktopu ne bom videl.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bobiii16 ::

WINDOWS 11 uporabljam že od začetka (sem namreč preizkusni) Napišem vam le to , da je veliko bolj odziven kot 10 tka
bolj pregleden, enostaven , napreden, skratka win 11 ni narejen za nazaj , temveč za naprej.
Če pa imate stare mašine pa je 7 dovolj

Han ::

cias je izjavil:

Madona, očetu se je posodobilo in sedaj ne najde več start menuja in copy/paste tipke. A je kak preprost način da izgled pride čim bližje klasičnemu?

StartAllBack

KTr1sk ::

ssitcm je izjavil:

Po današnjem update-u Win11 sem ob bootu dobil obvestilo:

The following disclaimer applies if you install Windows 11 on a device that doesn't meet the minimum system requirements:

This PC doesn't meet the minimum system requirements for running Windows 11 - these requirements help ensure a more reliable and higher quality experience. Installing Windows 11 on this PC is not recommended and may result in compatibility issues. If you proceed with installing Windows 11, your PC will no longer be supported and won't be entitled to receive updates. Damages to your PC due to lack of compatibility aren't covered under the manufacturer warranty.

Zaenkrat še obstaja enostavna rešitev
https://www.elevenforum.com/t/remove-sy...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

ssitcm ::

Hvala za link !

KTr1sk ::

Microsoft res hoče preprečit Windows 11 na nepodprte sisteme, ampak so uporabniki še hitrejši in takoj imajo rešitev :). Celo na youtube se brišejo videposnetki
"YouTube Thinks Installing Windows 11 is Harmful and Dangerous!!"
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

CyberPunk ::

Se da izklopiti in onemogociti widgets? Ker vidim, da vedno laufajo, ceprav ne rabim, pa cel kup MS Edge webview podprocesov imajo pod sabo.

KTr1sk ::

CyberPunk je izjavil:

Se da izklopiti in onemogociti widgets? Ker vidim, da vedno laufajo, ceprav ne rabim, pa cel kup MS Edge webview podprocesov imajo pod sabo.

Na tem forumu vse najdeš:
https://www.elevenforum.com/t/enable-or...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Rad21 ::

Ali Microsoft lahko vidi, kaj počnem v Virtual Machine (VirtualBox ali VMware) v Windows 11?

mtosev ::

Samo nekaj me zanima. A če maš unsupported cpu ali lahko narediš upgrade iz win 10 na 11 brez reinstall? Mislim na ročen upgrade prek usb ključka in ne prek windows updata, ker vem da se dam ne da. Na wiki sn prebral, da lahko upgradaš sam pa sprašujem, da vem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Lonsarg ::

Dejansko je se lazje upgradat. Workaroundi za clean instal so namrec bolj zafrknjeni kot workaroundi za upgrade (kjer je treba je zgolj par stvari rocno v registru poklikat, saj google najde kaj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mtosev ::

A direkt prek brez kakršnih koli workaroundov pa ne gre? To me zanima. Če vtaknem not win 11 usb ključ, a mi ponudi možnost upgrade ali ne? Sicer se ne gre zame, ampak za en komp od znancev, ki podpira vse drugo razen, da CPU ni podprt, plata podpira novejše ryzen cpuje, tako da lahko not dropnem novejši CPU, če se odločijo tako. Jim pa bom točno tako tudi razložil, da pač cpu ni uradno podprt in da pač ne morem zagotoviti, da bo vse delovalo glede na unsupported cpu. Glede, da so tile ljudje computer noobs rabi, da deluje brezhibno in da down the line ni raznih problemov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Lonsarg ::

Jasno da brez workaroundov ne gre, a sploh kaj spremljas to temo?

Sicer pa noob itak ne bo sam nadgradil verzije tudi ce ne bi bilo potrebe po workaroundih. Tako da v vsakem primeru upgrade na major verzijo mora nekdo ki vsaj malo se spozna pocet.

Jaz sicer sem namestil vsem v sirsi familiji W11, itak je vseeno ce crkenjo updajti enkrat v prihodnosti, itak bodo hkrati crknili tudi za W10 ko bomo tako dalec.

mtosev ::

Devices with unsupported processors are not blocked from installing or running Windows 11; however, a clean install or upgrade using ISO installation media must be performed as Windows Update will not offer an upgrade from Windows 10.[122] Additionally, users must also accept an on-screen disclaimer stating that they will not be entitled to receive updates, and that damage caused by using Windows 11 on an unsupported configuration are not covered by the manufacturer's warranty.

Zaradi tega sprašujem, ker tole piše na Wiki, jaz pa sam nisem probal. Glede, da nič ne piše o potrebi za workaround pač sprašujem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Lonsarg ::

Aha mislim da vem kaj je fora, ce je zgolj CPU nepodprt ne rabis workaroundov je dovolj USB plus ekstra klik disclaimerja. Workaroundi z registry pa so potrebni ce nimas TPM 2.0.

V vecini primerov sicer racunalniki z nepodprtimi CPUji tudi TPM 2.0 nimajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mtosev ::

Ja, tale board B450 ima TPM in tudi vse drugo. Issue je samo 2200G cpu. Tudi moj notebook z i7 6500U podpira čisto vse druge system req kot npr TPM 2.0, le CPU ga ustavi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matica93 ::

A je kaksna opcija, da na hp elitedesk 800 g2 usff i5 6500 nalozim win11?

Procesor ni podprt in pa tpm imam 1.2 in ga ne znam nadgradit na 2.0

CyberPunk ::

A se obstaja kaksna brezplacna alternativa za menjavo Start menuja, kot je bil njega dni Classic Shell? Po dveh mesecih ugotavljam, da to pa le ni to...
Ce pa se da nekako dodati na koledar, ki se odpre s klikom na system tray (oz. Win+N), tudi uro s sekundami, kot je bila do Win10, pa se toliko bolje.

tomlin ::

Mogoče poizkusiš tale recept. Najbolje, da se držiš inštruktorja do zadnje podrobnosti. Potegniti moraš tudi zip file, ki je spodaj v besedilu. Dva compa iz kamene dobe mi delata OK, OK! Njegov originalen recept za stare compe se začne nekje na sredini.






ytodf je izjavil:

imamo še en kup računalnikov/prenosnikov po žlahti, ki delajo fino, nabutani z ramom, nimajo pa cpujev 8 generacije, da bi regularno nadgradli v windows 11, skonvertiran gpt/uefi/tpm pa dela v redu, joka pa se za cpu; Microsoft noce zagotaviti Windows Update na workaroundanih instalacijah, menda niti za security! kaksne so vase izkusnje? - nakup nove zeleznine, na staro pa linux ali kaj, ko win10 support potece? a to se potem podari ali kaj naredis s tem, saj so stari tudi 10+ let (razen gamerskih kubikov), samo so kar ok vzdrzevani, normalno.

ps: napake in slovnico pozabite, monitor je dalec

Samael ::

CyberPunk je izjavil:

A se obstaja kaksna brezplacna alternativa za menjavo Start menuja, kot je bil njega dni Classic Shell?

Saj njegov naslednik "Open shell" dela čisto lepo na Win11.
Samael != Samuel

tomlin ::

Našel sem še nekoliko starejšo verzijo navodil, toda zip file je do bita isti. Menda je youtube zbrisal video, pa ga je fant ponovno naložil. Torej zdaj sta dve podobni verziji, kako prelisičiti MS zahteve.





tomlin je izjavil:

Mogoče poizkusiš tale recept. Najbolje, da se držiš inštruktorja do zadnje podrobnosti. Potegniti moraš tudi zip file, ki je spodaj v besedilu. Dva compa iz kamene dobe mi delata OK, OK! Njegov originalen recept za stare compe se začne nekje na sredini.






ytodf je izjavil:

imamo še en kup računalnikov/prenosnikov po žlahti, ki delajo fino, nabutani z ramom, nimajo pa cpujev 8 generacije, da bi regularno nadgradli v windows 11, skonvertiran gpt/uefi/tpm pa dela v redu, joka pa se za cpu; Microsoft noce zagotaviti Windows Update na workaroundanih instalacijah, menda niti za security! kaksne so vase izkusnje? - nakup nove zeleznine, na staro pa linux ali kaj, ko win10 support potece? a to se potem podari ali kaj naredis s tem, saj so stari tudi 10+ let (razen gamerskih kubikov), samo so kar ok vzdrzevani, normalno.

ps: napake in slovnico pozabite, monitor je dalec

CyberPunk ::

Samael je izjavil:

CyberPunk je izjavil:

A se obstaja kaksna brezplacna alternativa za menjavo Start menuja, kot je bil njega dni Classic Shell?

Saj njegov naslednik "Open shell" dela čisto lepo na Win11.

OK, bom probal. Ce prav vidim, je zadnja stabilna verzija 4.4.160 z dne 18.10.2020? A je zadeva sploh se vzdrzevana?

Han ::

StartAllBack stane drobiž, ima pa vse kar pogrešaš...

mirator ::

Po posodobitvi windovsov ne morem odpreti nr Firefoxa ne Microsoft edga. Javi mi napako:
Application error
The application was unable to start correctly (0xc0000022). Click OK to close the application.
Ali je že kdo naletel na to težavo in kako jo je odpravil?

mirator ::

Moj zgornji post ni več aktualen. Problem se je razrešil, samo ne vem ali samodejno ali zato, ker sem Firefox zagnal kot skrbnik. kakorkoli že, sedaj vse delujeje kot prej.
««
9 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 11 je tu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
25740344 (5028) Nesta
»

Ali Windows 11 res ne more delovati na starih procesorjih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5912080 (8304) simnov
»

Windowse 11 bo mogoče ročno namestiti tudi na starejše naprave

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3612290 (7987) mtosev
»

Windows: po desetki vendarle enajstica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10729082 (20308) MrStein
»

Windows 11 pobegnil, Microsoft pripravlja dogodek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7817334 (10412) Lonsarg

Več podobnih tem