» »

Hitrost podatkov

Hitrost podatkov

karmiee ::

Oj.

Prvič imam prenosnik,do interneta trenutno pridem preko povezave s telefonom. Če nalagam film na telefon, je precej hitreje, kot če ga poskušam naložiti na računalnik. Kar nekaj ur več sem porabila, da se je naložil.
Sem pravkar preverila hitrost interneta in na telefonu je 20.95 Mbps, na računalniku pa 1.3 Mbps. Kar razlika.
Sedaj sem malo raziskovala in ugotovila, da nimam pojma :D
Trenutno imam pri Telemachu paket ŠE VEČ za telefon. Razmišljam, ali je bolje, da povečam paket v NAJVEČ, ali da grem pri A1 na Net Neskončni (4/2 Mbit/s), pa potem grem z naročnino pri telefonu na najmanjši paket. Ali morda kaj tretjega? Kaj svetujete?

Hvala vsem :)

hojnikb ::

priklopi telefon preko usb kabla
#brezpodpisa

smetko ::

Če prav razumem tvojo konfiguracijo, z telefonom direktno dostopaš da interneta, dočim z računalnikom se povežeš na internet preko telefona. Poglej povezavo telefon - računalnik.
No comment

Ales ::

@karmiee, tvoj problem ni hitrost paketa, pač pa le povezava med računalnikom in telefonom.

Razmisli o tem, da bi si postavila mobilno dostopno točko in potem do interneta dostopala preko nje.

DamijanD ::

Kako se pa povežeš z računalnikom na telefon? Preko hot spota ali ...?

showsover ::

DamijanD je izjavil:

Kako se pa povežeš z računalnikom na telefon? Preko hot spota ali ...?

Kaj? Z računalnikom se wifi povežeš na wifi hotspot (ios/android), ki ga shara telefon, ki ima podatkovno povezavo aktivno, edino tako je smiselno, ali? Mislim, to je dosti osnovna reč ;)

DamijanD ::

gtfo - ja saj jaz vem. Zanima me kako ima OP to urejeno, ker mogoče je v tem problem - mogoče ima preko BTja...

karmiee ::

Povezana sem preko hotspota, da.

DamijanD ::

A lahko na PCju preveriš lastnosti povezave, nekje bi moral pisati Link speed in potem nekaj kot podobnega kot 150/50 Mbs?

xseki ::

Zanimivo. Meni dela brez problema. 20mbps na telefonu, 20mbps na PC-ju, preko Wifi (hotspot 4G). Dvomim, da je problem v paketu, zleda, da nekaj throttla hitrost na prenosniku.

karmiee ::

Mislim, da sem našla... najprej sem našla, da je moč signala: odlična, nato pa sem našla hitrost 54.0 Mb/s

karmiee ::

Kaj bi pa npr. lahko dušilo hitrost? Računalnik smo dobili rabljen, če je kaj v pomoč.

hojnikb ::

priklopi telefon z kablom na pc, pa nebo tezav
#brezpodpisa

karmiee ::

Evo, sem uspela in piše, da je zdaj 425.9 Mb/s. Mislim, da bo zdaj okej? :)
hvala vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN preko mobilnih podatkov

Oddelek: Omrežja in internet
252686 (2054) Ales
»

Nastavitve interneta

Oddelek: Omrežja in internet
371778 (1329) Daniel
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015212 (6554) mat89
»

Napotek za telebana-instant net na hrvaškem

Oddelek: Mobilne tehnologije
237659 (6911) koyotee

Več podobnih tem