» »

zdravilo v zob

zdravilo v zob

bigbada ::

Bil sem pri zobozdravniku, mi je dal injekcijo, potem vrtal in z nekimi svedri noter čistil in nafilal not neko tekočino, predvidevam da zdravilo? potem je pa vse skupaj zaprl z neko belo maso gips? začasna plomba.. Sedaj ko je injekcija popustila pa boli zelo, bolj kot prej ko sem šel tja.. Je to normalno? Boli zaradi zdravila v zobu? Zobozdravnik mi je sicer rekel, da bom moral verjetno kakšne "tablete" pojesti...

hvala za odgovor

mtosev ::

Če je to zdravilo kar jaz mislim je to zato, da ti živec v zobu ubije. Ja je normalno, da boli ko popusti injekcija.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gogyto ::

Ja, znalo bi bit, da je zdravilo premočno. Vzemi kak lekadol, če pa potem ne bo bolje, pa vseeno pokliči nazaj, ker kao ni dobro, da boli naprej.

IL_DIAVOLO ::

Ja počakaj vsaj 1 dan ali 2.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

bigbada je izjavil:

Bil sem pri zobozdravniku, mi je dal injekcijo, potem vrtal in z nekimi svedri noter čistil in nafilal not neko tekočino, predvidevam da zdravilo? potem je pa vse skupaj zaprl z neko belo maso gips? začasna plomba.. Sedaj ko je injekcija popustila pa boli zelo, bolj kot prej ko sem šel tja.. Je to normalno? Boli zaradi zdravila v zobu? Zobozdravnik mi je sicer rekel, da bom moral verjetno kakšne "tablete" pojesti...

hvala za odgovor


Painkilerji, zacni z ibuprofenom.

Ce ti je delal rootcanal (ne vem kako je slovensko), torej ubil in izpraznil zob, potem lahko naceloma plombo sam odstranis. Ce te bo zelo bolelo, ti jo bo zobar in bos hodil po svetu z enormo luknjo. :D

Ampak raje do zobarja, ker ne vemo kaj tocno ti je naredil.

kixs ::

Pravo "zdravilo" ti je dal, da ubije zivec. Kaksno izrazoslovje uporabljajo dohtarji :lol:

Ce te bo se jutri zjutraj bolelo, pojdi kar direktno nazaj preden odprejo.

c3p0 ::

V takih primerih, da se pod plombo dela pritisk, rečejo, da si sam spraskaj to gips-plombo ven, ampak pazi kaj ješ nato, pred jedjo daš not vato.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Puljenje modrostnega zoba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26790476 (33735) Steinkauz
»

Vprašanje zobozdravnik

Oddelek: Loža
183621 (2540) Sveder1
»

Zob občutljiv na hladno

Oddelek: Loža
227877 (7346) RejZoR
»

zobar ™

Oddelek: Loža
417671 (5561) detroit
»

Bolečina - puljenje zoba

Oddelek: Loža
4918273 (16997) strictom

Več podobnih tem