» »

restart in zaustavitev sistema - PROBLEM!

restart in zaustavitev sistema - PROBLEM!

Bx ::

Zanima me, če kdo ve zakaj se mi računalnik (službeni) noče izklopit oz. resetirat.
Mam eno Tyan-ovo plato, pentium III 500MHz, 128 rama, Matrox Mill G400 DH grafično in na novo naložene Win ME.
Problem je ta da vedno ko hočem PC resetirat oz. zaustavit mi comp zmrzne tko da ga moram resetirat na roke.
Če ma kdo kakšno idejo...prosim
lp
Bx

Dax ::

Malo preveri aktivne programe... lohk da se kir ne pusti ugasniti...

Jebiveter ::

Jst mam tud podoben problem! Moj sistem je sicer Win2k in ko hocem ugasnit comp mi ga samo restarta! Vcasih se celo uspe ugasnit ampak zelo, zelo redko! Sm tud izklopu vse AutoRestart funkcije! Kaj mi je storiti?

1000x za vse ideje!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

DscS ::

Namesti shutdown suplement, dobiš ga na microsoftovem sajtu

Lith ::

rajt. to je pa nezdruzljivost z Winsi in hardverom, ko jih instaliras sicer namestijo 'najbolj' približen drajver in to je to. Ti pa lahko probaš tist shutdown supplement od Mirkosofta, al pa u svojm rač. v Bios-u vklop ACPI in potem v Winsih zažen nameščanje nove strojne opreme in pusti naj prepozna vso 'staro' šaro. Pa še kake drajverje si dobi od plate. ponavadi stvar deluje...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

MitjaM. ::

V win2k ponavadi pomaga ce v control panel/power options/apm vklopis advanced power management support, vsaj pri meni je zacelo potem vse delovati in se mi comp. lepo ugasne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339712 (14694) brainiac20
»

Problem z ugašanjem računala z win2k

Oddelek: Operacijski sistemi
12912 (813) Jakka
»

Pri zagono mi winxp frizne

Oddelek: Pomoč in nasveti
5852 (749) BendeR
»

WinXP probljem

Oddelek: Operacijski sistemi
231677 (1266) RUSKIE
»

Win Xp Shutdown problem

Oddelek: Operacijski sistemi
51055 (922) andrej

Več podobnih tem