» »

Lonček in voda v pisarni

Lonček in voda v pisarni

noob96 ::

Z vračanjem v pisarne me zanima kako rešujete hidracijo in potrebo po kavi v pisarni in predvsem katero opremo za to uporabljate :D

Torej: kaj je vaša steklenica/flaška izbire za vodo

Kaj je vaš go to "coffee mug" oz. na kakšen način pijete kavo v pisarni za mizo?

WhiteAngel ::

Z usti.

Smrekar1 ::

noob96 je izjavil:

Z vračanjem v pisarne me zanima kako rešujete hidracijo in potrebo po kavi v pisarni in predvsem katero opremo za to uporabljate :D

Torej: kaj je vaša steklenica/flaška izbire za vodo

Kaj je vaš go to "coffee mug" oz. na kakšen način pijete kavo v pisarni za mizo?


Jaz imam kar infuzijo s fiziološko raztopino in dodatkom kofeina. Zadeva deluje!

A110 ::

wtf?? plastična flaša ki jo napolnim na pipi ko jo spraznim in nekje tedensko menjujem in pa keramična šalca za kavo.

GupeM ::

Mora biti v stilu in da ti vedno pove, kako dober si če piješ veliko:


Za kavo pa nekaj podobnega:


Ampak mora biti pravi rog, ne umeten. To z umetnim pokvari ves okus kave, pa še zgleda ne tako kot bi moralo.

Ko kuham kavo, je ne odmerim z žlico, ampak s kozjim kopitom, da je okus res pravi. Mleko pa direkt iz kravjega vimena noter namolzem. Včasih pade noter še kakšen prisušen ostanek kravjeka, ampak to samo pridoda k okusu. Da ni vedno isto.

Ben Dover ::



Tole poskrbi tudi za pravilno držo, win-win!

Kavo pa kar z žlico jem, brez kuhanja in vode.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

cofetarca je od contigo, ker doma natočim turško, v službi pa potem iz šalce in avtomata.

bi pa z veseljem tudi na šiht raje turško.

voda pa iz litrske plastenke iz pipe.

Kurzweil ::

Vodo pijem iz flaše od Stelexa, ker ima potem lep vonj in dober okus po vrtnicah

Kavo pa snifam čez nos, priporočam, ker je potem manj umazane posode

z0mbie ::



Dont drink water, fish fuck in it.

Ben Dover ::

Res je, kavo se kuha z Redbullom in ne vodo.

Meiniken ::

Kofeta ne pijem, vodo pa iz obične plastične flaške.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

MadMax ::

Kava je diuretik.
Skenslaš kavo in s hidracijo ne bo več takega problema.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

iso2000 ::

Uporabljam pirovski krigl za vodo iz pipe. Tako da sem pripravljen tudi, kadar se pije pivo :P
Kave ne pijem.

matobeli ::

Jaz mam snemnljiv cooler za cpu, ni boljšega kot sveže pražena kava.

Za toplo vodo sem si pa kar eno pipco naštimal inline z vodnim hlajenjem. Po pol ure sotr je ravno prava.

Edin za pivo ni tko fajn k se preveč pogreje pa speni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

wajdouc ::

Ben Dover je izjavil:

Res je, kavo se kuha z Redbullom in ne vodo.

Davno nazaj sem si skuhal ta zvarek. Uspaval me je, instant!

bobby ::

Sej ne vem, tale ST je ratal en smeh. Morda je model dejansko hotel primerljiv odgovor ampak odgovori,, dejansko vsi, so na novoju nadsmesni!
Vsecni in prikazujejo bistvo ST. Ste me nasmejali. Kafe z RB zakon, kdo ima mocnejso dozo?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Rias Gremory ::

Kava? Pfff, eno lajno bevga zjutraj pa sem buden kot bi šel teči. Poplaknem z redbull vodko.
Nadaljnje doziranje po potrebi.


Torej: kaj je vaša steklenica/flaška izbire za vodo

Kaj je vaš go to "coffee mug" oz. na kakšen način pijete kavo v pisarni za mizo?

Flaško mam od poslovnega partnerja ki je delal z podjetjem v katerem sem jaz delal

Nimam prav šalčke, pa tudi pisarne nimam.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

feryz ::

Jaz imam, kaj je že tisto, equa flaško? In vodo iz pipe.
V čajni kuhinji pa vse ostalo, čaj, kofe, bla, bla.
Tajnica mi kupuje cedevito, vitaminske tablete....

Plus tega imamo 0,5l plastenke vode z lastno nalepko firme, enih 5 okusov. Ampak tisto je govno in ne pijem tega. Zgolj za reklamne namene. Oz. če kdorkoli želi tisto piti. Jaz ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Rias Gremory ::


Plus tega imamo 0,5l vode z lastno nalepko firme, enih 5 okusov.

Svašta. Verjetno se firma ne ukvarja z prodajo pijač?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

feryz ::

Ne, jaz to kupujem. Da potem talam naokrog. Ali pa fantje pijejo. Te flaše se valjajo povsod, napol izpite ali pa še to ne. Če je zastonj, se ti jebe. Če moraš kupiti, ponavadi celo popiješ.

Rias Gremory ::

Aja torej kupte vodo in gor nalepte logo svoje firme?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

pi pawr ::

Jaz imam za vodo pirovski krigl, za kavo tudi krigl in n šalčk, ki smo jih navlekli s sejmov.

Tudi pri nas imajo plastenke z vodo in gor je poslikava/logotip firme. To ponudijo v sejnih sobah, ko pride kdo na obisk in podobno. Je kul fora, če podjetje naroči "lastno" embalažo za vodo.

Primer za vodo po naročilu

Rias Gremory ::

za kavo tudi krigl

Kavo piješ iz krigla?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

feryz ::

Rias Gremory je izjavil:

Aja torej kupte vodo in gor nalepte logo svoje firme?
Nam nalepijo, da.

smacker ::

feryz je izjavil:

Ne, jaz to kupujem. Da potem talam naokrog. Ali pa fantje pijejo. Te flaše se valjajo povsod, napol izpite ali pa še to ne. Če je zastonj, se ti jebe. Če moraš kupiti, ponavadi celo popiješ.

Ležijo naokrog, ker ti kupiš tak drek, ki ga še sam nočeš spit. Tako ceniš svoje delavce in partnerje.

feryz ::

Vsak zase ve, kaj ima rad. Jaz se prehranjujem z nutelo, kofetom, čiki, čipsom in vodo iz pipe.

Namešane brozge, ki jih prodajajo po štacunah ali postane "izvirske" vode iz plastenk, ne konzumiram. Čeprav tega prodajo na ziljone.

pi pawr ::

za kavo tudi krigl

Kavo piješ iz krigla?

Ja, nič ji/mu ne manjka. Iz kavomata, instant, kakor koli. Tudi čaj sem že not natočil.

stara mama ::

Ker nam je avtomat za vodo crknil, ima zdaj vsak na svoji mizi kar svoj balon, in pijemo direkt iz njih.
Ni potrebe po konstantnem dotakanju majhnih flašk.
Edin vodja je bolj napreden, pa si je montiral camelback.

Zgodovina sprememb…

sincostan ::

Mi dobimo majhne zavojčke instant kave za enkratno uporabo. Voda je pa kar iz radiatorjev. Ti bodo itak celo poletje zakurjeni zaradi virusa qi, da se ne preveč namnoži. No to bomo sicer še videli. Naslednjih 14 dni bo ključnih.

FireSnake ::

noob96 je izjavil:

rešujete hidracijo

Piješ vodo, kaj je tu toliko za filozofirati?

noob96 je izjavil:

potrebo po kavi v

Kaj je to?

noob96 je izjavil:


Torej: kaj je vaša steklenica/flaška izbire za vodo

Glaž, pa gasa.

noob96 je izjavil:


kakšen način pijete kavo v pisarni za mizo?


???????????
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Likalnik ::

feryz je izjavil:

Jaz imam, kaj je že tisto, equa flaško? In vodo iz pipe.
V čajni kuhinji pa vse ostalo, čaj, kofe, bla, bla.
Tajnica mi kupuje cedevito, vitaminske tablete....

Plus tega imamo 0,5l plastenke vode z lastno nalepko firme, enih 5 okusov. Ampak tisto je govno in ne pijem tega. Zgolj za reklamne namene. Oz. če kdorkoli želi tisto piti. Jaz ne.


Pri nas je zelo podobno...(kave ne pijem)...glede vode pa ali imam v svoji flaši (imam 4 različne flaše v kateri imamo vodo iz pipe)...ali pa vodo iz plastenke na kateri je logo od firme...ampak so navadne vode brez okusa...tiste tudi veliko spijem.

kar se pa toplih napitkov tiče...pa čaj, kakav ali iz kuhinje v firmi ali pa avtomat

showsover ::

Kava iz tega dolce gusto krupp aparata, ker se nam ne da segrevat, imamo dva za vsak slučaj, da se ne bi naredila vrsta (dveh, morda nabavimo še kakšnega za darilo), pa še neke proti-inflacijske popuste so imeli in to in pač, a ne, se je količina ropotije povečala. Voda se pije navadna iz pipe, Bri(gi)tti še plačujemo davek za tiste mesečne ogljikove kartuše, da smo bolj wow, fancy in moderni in tok energijsko fini in prečiščeni... I kid you not.

Machete ::

Imama podoben problem kot OP in sicer ne vem s kakšno žlico naj jem jogurt za malico.
Prosim, če se forumaši malo razpišete kakšne žlice uproabljate vi. Kak naklon ima vdolbina, dolžina ročaja, mogoče kak okrasni ornament gor? Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Likalnik ::

Za jogurt vedno in povsod vilica....probaj, ne bo ti žal

GupeM ::

Likalnik je izjavil:

Za jogurt vedno in povsod vilica....probaj, ne bo ti žal

Kaj pa vem ... res da je bolje kot žlica, ampak je nepriročno, ker rabiš še nož. Zato sem poskusil chopsticks, ampak se nekako nisem mogel navaditi. Zadnja leta pa ga jem kar z rokami, brez pripomočkov. Ali pa se poslužujem tekočih jogurtov. Čeprav pri tekočih je pa spet problem, ker včasih ga hočem v tetrapaku, pa jih imajo samo v plastenkah s preveliko odprtino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

c3p0 ::

Ko sem v pisarni, kar je sicer redko, uporabljam navadni kozarec. Imel sem razne flaške, pa potem še manjkrat vstal. Zdaj se vsaj vsako uro sprehodim do pipe + stand miza.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kava? Zeleni čaj? Črni čaj? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19046331 (594) mojsterleo
»

Filtri za vodo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11721726 (10203) denabiker
»

Voda iz pipe vs voda iz plastenke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5811281 (9190) Spajky
»

Grelnik vode - čas do zavretja ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7626224 (23346) radmannsdorf
»

plastenka za vodo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6819106 (16489) mitja73

Več podobnih tem