» »

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Temo vidijo: vsi
««
65 / 92
»»

Smrekar1 ::

dild0idis je izjavil:

Smrekar1, to bi delovalo pol leta nazaj.

Danes imajo SLovenci poln k**** ukrepov in manjše spremembe, ki jih predlagaš, da bodo "antiwaxerji" resno sprejeli pratkično enake ukrepe in aktivno začeli delovati proti kitajskemu virusu, ne bodo dovolj.


Edini antivaxxer, ki je kolikor-toliko blizu politiki, vodi kampanjo promocije cepljenja.

Mato989 ::

kotanyi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Volitve 2021 bodo odločale ali bo naslednjo vlado sestavljala Fajonova, Mesečnik ali Šarec in nič več kot to. Edino teoretično še možno presenečenje je še en nov obraz, čeprav gre res le za teorijo.


Boldanega me je najbolj strah... najbolje bi bilo da vlade sploh ne bi imeli... še najmanj škode!


Mene pa niti najmanj. Vsak od naštetih bi bil kar se mene tiče napredek. Če drugega ne, našteti vsaj na daleč zgledajo kot da jih je kdaj v življenju tudi česa sram. Tudi za psiho naroda bi bilo zagotovo bolje če bi imeli na oblasti nekoga, ki se ne zameri polovici populacije s praktično vsakim twitom. Obenem bi se zaziher znebili idiotskih nesposobnežev tipa Krek, Hojs pa Kacin, heck, morda bi celo poslušali kake dejanske epidemiologe ala Fafangel.

Pod črto, pomoje bi bila tudi možgansko mrtva opica, ki meče drek v listo ukrepov, napredek.


Nikakor...

Fajonka nam bo navlekla afganistance gor ker je "humana" seveda noben ne bo živel v njeni hiši, Šarec je bil dober premier samo zato ker je bil ekonomsko dober čas, Mesečnik pa O MOJ BOG, tip ki daje za vzor venezuelo ipd... prosim ne...

Skratka najbolje je da smo brez vlade, vsaj ne morjo sprejemat glupih odlokov in zakonov, pa še noben ne more proti nikomur stavkat od JU in JS ... ker pogajalcev NI!


V redu, ti pač padaš na klasično negativno kampanjo brezzveznih obtoževanj ki jih proži *surprise surprise* SDS.

Dejstva so pač drugačna, Afganistanci bodo šli mimo Slovenije tako pod Fajonko kot pod npr. Zmagotom. Fajonova na srečo tudi ni Pahor, so pa zadaj seveda še vedno stari pokvarjeni SD kadri in lobiji. Razlog, zakaj ne bi volil SD, tako še zdaleč niso eni brezzvezni migranti, ampak dejstvo da so zadaj eni škodljivejših lobijev v državi.

Šarcu se očita predvsem bedasto metanje puške v koruzo, pa čeprav je odstop ob izgubi moči v parlamentu edina higienična in pravilna poteza ki mu jo gre šteti kvečjemu v plus. Njegova retorika sicer ni na dosti višjem nivoju od JJ-jeve, ampak povsem neumen pa tudi ni - konec koncev se je naučil 1. lekcije SLO politike - če hočeš biti na sceni kaj dlje kot en mandat, ne hodi v vlado z SDS. Hujših afer in hujših zablod tudi ni bilo, še celo higienične odstope smo videli zaradi sendvičev, kar je pri SDS znanstvena fantastika. Tam bi ob podobnem dogodku vložili tožbo proti štacuni ter trdili, da so jim sendvič podtaknili UDBA in STASI, prodajalka v štacuni pa je Kučanov plačanec ker se njena sestrična v službo vozi mimo Murgel.

Za Meseca se pa dejansko res ne ve kako močno so on in njegovi za luno, vsekakor pa se na daleč vidi da je Levica stranka solerjev in nakladačev od katerih bi jih najbrž pol odpadlo ob prvem resnem kompromisu. Šanse so, da bi v primeru vladanja zelo hitro izvedli Ciprasa ko bi bilo treba dat jajca na tnalo. Vsekakor do sedaj niso naredili kake hujše škode (no, tudi koristi ne), zato jim je treba dati vsaj benefit of doubt v primerjavi z SDS.

Noben od naštetih mi drugače ni pretirano simpatičen, niti politično blizu. Vseeno se jih preprosto ne da metat v isti koš s tole vlado, katere glavna stranka je v preteklosti zajebala prodajo NLB, nategnila male vlagatelje z NKBM, klicala trojko, držala svečo pri kraji ki se ji reče TEŠ6, nastavljala svoje kadre v razne Telekome in SŽje, pridelala Patrio kjer so se dokazano na veliko talale podkupnine, balinala z Bavčarjem in Šrotom ter Delom in Istrabenzom ter zajebala oba, da totalno neopravičljivih failov zadnjega leta sploh ne omenjamo.

Vztrajam pri svojem. Vsak od naštetih bi bil napredek, pa čeprav nisem prepričan da bi bili boljši tudi od tiste opice...


Seveda bodo šli, zato bi rabli vsaj kakega orbana, tam je naredil red... oz. vsaj 10x večjega kot naši

Šarec je dovolj ko zveš da je tip ponavljal v Lesarski šoli... oz imel popravce no... ne more bit nekdo ki poklicne ne zmore brez popravcev PREMIER... pa drugače mi je bil ok, tudi to kar si omenil, ampak se vidi da tip pač nima pojma...

Saj to da ne naredijo koristi pomeni da posredno delajo škodo... Levica je odraz tega da imamo tako na desni cca. 100k majmunov ki bi volili JJa do smrti, na Levi pa pač malo manj zasanjanih socialcev... obojni so rak rama našega sistema.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kotanyi ::

Mato989 je izjavil:

Šarec je dovolj ko zveš da je tip ponavljal v Lesarski šoli... oz imel popravce no... ne more bit nekdo ki poklicne ne zmore brez popravcev PREMIER... pa drugače mi je bil ok, tudi to kar si omenil, ampak se vidi da tip pač nima pojma...


Meh, tudi to ni nek resen argument - ne rabimo doktorja, rabimo pa nekoga ki ve kdaj je treba poslušat doktorje ne pa razne Hojse/Kacine. Kot sem rekel, model mi ni nič kaj dosti simpatičen, ampak metat v isti koš s Trumpovim Twitter frendom ga pač ne gre.

Mato989 ::

kotanyi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Šarec je dovolj ko zveš da je tip ponavljal v Lesarski šoli... oz imel popravce no... ne more bit nekdo ki poklicne ne zmore brez popravcev PREMIER... pa drugače mi je bil ok, tudi to kar si omenil, ampak se vidi da tip pač nima pojma...


Meh, tudi to ni nek resen argument - ne rabimo doktorja, rabimo pa nekoga ki ve kdaj je treba poslušat doktorje ne pa razne Hojse/Kacine. Kot sem rekel, model mi ni nič kaj dosti simpatičen, ampak metat v isti koš s Trumpovim Twitter frendom ga pač ne gre.


Ne rabimo liberalca... takega pravega... takega ki bo razumel in dojel in dal vedet celi Sloveniji da tisti ki delajo morajo dobit največ pol če pa kaj ostane pa še za NVO, socialo, ipd... takega ki bo primarno šel urejat infrastrukturo, ki bo poskrbel za delovnopravno zakonodajo itd...

Takih pa je zelo malo oz. nič... ker bi potreboval 66% v parlamentu za 4 leta.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kotanyi ::

Bi rekel da je malo smešno da se ga tlači na levo stran spektra. Model je na t.i. "levi" samo po sili razmer, ker je na "desni" prostor zaseden z SDS in priveski ter raznimi koristoljubci tipa Zmago. Baza njegove politike iz županskih časov pa ni niti najmanj leva, prej desnosredinska.

V Sloveniji imamo, kar se mene tiče, samo tri leve stranke:
SD - Nekdanji komunisti ki so zamenjali ploščo in so levi samo še ko je treba lagat volilcem da so levi
Levica - Wannabe komunisti ki so špricali zgodovino, zato prodajajo nerealne in butaste ideje
SDS - Preoblečeni komunisti ki se na zunaj delajo da sovražijo vse rdeče, v resnici pa imajo v stranki kupe nekdanjih partijskih funkcionarjev in LDSovcev in se kot pijanec plota držijo večine starih partijskih metod iz 80ih, da ne omenjamo kontrole nad gospodarstvom, nastavljanja kadrov, neomejenega pufanja in talanja striktno levih bonbončkov

WizzardOfOZ ::

Fran Milčinski je Butalce napisal zato, da vam je nastavil ogledalo. Ni bilo mišljeno, da bi se Butalci uporabljali kot priročnik.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

MrStein ::

kotanyi, torej imamo v Sloveniji ves čas komunizem?
Ali je bila LDS izjema?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mato989 ::

V Sloveniji bi rešili večino teh težav ki jih imamo danes z politiko če bi leta 1991 po DEMOS vladi bilo urejeno tako da bi na volitvah lahko kandidirali samo tisti ki so bili v času Juge mlajši od 18 let... torej same zelence... 10 let bi bilo hudo pol bi bili pa na boljšem... zdaj pa smo forever v dreku ker so si naredli podmladke ki so degenerirani
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XyNOBvxWVJ ::

MrStein je izjavil:

kotanyi, torej imamo v Sloveniji ves čas komunizem?

De facto defekato ja.

Neon87 ::

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.

link_up ::

Torej protest proti ukrepom. Ne pozabi se malo pognjavit za sluzbe, ker tiste tudi rihta drzava.
In and Out

FireSnack ::

Neon87 je izjavil:

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.

A ti to pozivaš na množične proteste v takih nevarnih razmerah ko medicinske sestre od pregorevanja hodijo v Avstrijo delat?

Nedasemiveč ::

Neon87 je izjavil:

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.


+1

Vsak, ki tukaj jamra čez odloke in ne bo prišel pač bluzi.

kotanyi ::

MrStein je izjavil:

kotanyi, torej imamo v Sloveniji ves čas komunizem?


Daleč od tega. Imamo pa na kupe komunistov, namišljenih, navideznih ter preoblečenih. Le pravih bolj malo. Kar je pravzaprav še dobro... :D

ripmork ::

Ko se v sredo dobite - ne pozabit zbirat za Troho, baje da nima za jurja 8-)

Drugače pa sam vedno bolj verjamem v tole zaroto:

WizzardOfOZ ::

Nedasemiveč je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.


+1

Vsak, ki tukaj jamra čez odloke in ne bo prišel pač bluzi.



Protest je samopromocija tipa in ne izključno protest proti protikoronskim ukrepom.

Protest bi moral biti samo za to, da se protikoronske ukrepe spremeni v priporočila in sprosti državo vseh teh bedarij. Nimam pa jaz nobenega namena nekega debila podpirat, ki bi rad v parlament prišel. Jih je že v parlamentu preveč, ne rabimo še dodatnega.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

TESKAn ::

Tut snežic nima za jurja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Nedasemiveč ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.


+1

Vsak, ki tukaj jamra čez odloke in ne bo prišel pač bluzi.



Protest je samopromocija tipa in ne izključno protest proti protikoronskim ukrepom.

Protest bi moral biti samo za to, da se protikoronske ukrepe spremeni v priporočila in sprosti državo vseh teh bedarij. Nimam pa jaz nobenega namena nekega debila podpirat, ki bi rad v parlament prišel. Jih je že v parlamentu preveč, ne rabimo še dodatnega.


Protest ni samopromocija. Protest je demokratična pravica do izražanja nestrinjanja. Nekaj je, če to zlorabljaš za druge namene, kot to počnejo petkovi kolesarji, ker to izgubi smisel.

Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Iščeš izgovore za neudeležbo ampak kot internetni bojevnik neboš dosegel popolnoma nič. Razburjanje preko interneta ni nikoli prineslo sprememb.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

Nedasemiveč je izjavil:


Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Pobuda za protest je prišla s strani OPS - ki niso le anti-vaxxerji, ampak tudi zanikovalci virusa. material za v Polje, skratka.

Nočete več covid ukrepov? Ajde se cepit, potem. Danci so že ven. Dokler se pa samo jamra in vpije v luft proti ukrepom (storit se pa ne želi nič, medtem ko spet naraščajo številke), je pa to zame antivax shod.

Nedasemiveč ::

ripmork je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Pobuda za protest je prišla s strani OPS - ki niso le anti-vaxxerji, ampak tudi zanikovalci virusa. material za v Polje, skratka.

Nočete več covid ukrepov? Ajde se cepit, potem. Danci so že ven. Dokler se pa samo jamra in vpije v luft proti ukrepom (storit se pa ne želi nič, medtem ko spet naraščajo številke), je pa to zame antivax shod.


1. Kolikor vem je pobuda za protest prišla s strani neparlamentarne stranke resni.ca, ki nima veze z OPS. Vi vsakega, ki je skeptičen do cepiva označite za tistega lunatika, ki menijo, da je v cepivu čip in da je povezano z 5G. Ni tako črnobelo ;)

2. Sem prebolevnik, torej ta pogoj trenutno name ne vpliva. Sem pa besen, da so to zmanjšali iz 8 na 6 mesecev - enostavno ni logike in temu pritrjuje stroka. Razloži mi ti prosim. Že zaradi tega se bom udeležil protesta, ne samo zaradi neustavnosti odloka.

3. Naj uvedejo obvezno cepljenje in odgovarjajo za morebitne posledice ali vsaj pregled antibodyev.

Telbanc ::

ripmork je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Pobuda za protest je prišla s strani OPS - ki niso le anti-vaxxerji, ampak tudi zanikovalci virusa. material za v Polje, skratka.

Nočete več covid ukrepov? Ajde se cepit, potem. Danci so že ven. Dokler se pa samo jamra in vpije v luft proti ukrepom (storit se pa ne želi nič, medtem ko spet naraščajo številke), je pa to zame antivax shod.


Številke so šle gor konkretno po 2 mesečnem rajanju na Hrvaškem in ker se cepljene ne testira.

Zaj ko so uni cepljeni prišli z morja, nam prodajajo svojo cepljenje kot največje domoljublje in ne zato, ker so se cepli, da so šli lah na morje. In tam pobrali cele kufre korone. Te kufre prinesli s sabo, te kufre korone, Za katero spet krivijo necepljene. wtf, kok mislite da smo eni glupi. In zaj panika, ker je pol medicinskih sester srečala pamet in se ne pustijo več. In so šle. Da bi pa sprejeli interventni zakon in jim dvignili plače pa ne. So raj gledali kako pakirajo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

Nedasemiveč je izjavil:

Iščeš izgovore za neudeležbo...


Iščem izgovore za udeležbo, ampak ne grem pa stat tja, če to organizira človek, ki trdi, da virus ne obstaja.
S tem bi zanikal 30 dni svoje bolniške.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Smrekar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Smrekar1, to bi delovalo pol leta nazaj.

Danes imajo SLovenci poln k**** ukrepov in manjše spremembe, ki jih predlagaš, da bodo "antiwaxerji" resno sprejeli pratkično enake ukrepe in aktivno začeli delovati proti kitajskemu virusu, ne bodo dovolj.


Edini antivaxxer, ki je kolikor-toliko blizu politiki, vodi kampanjo promocije cepljenja.


Edvard Kadić jje navaden nakladač, kar mu v 3s pove in dokaže Damir Zolota.

Za politike na splošno, bi lahko napisal celo knjižnico knjig o laganju.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

WizzardOfOZ ::

Telbanc je izjavil:

ripmork je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Pobuda za protest je prišla s strani OPS - ki niso le anti-vaxxerji, ampak tudi zanikovalci virusa. material za v Polje, skratka.

Nočete več covid ukrepov? Ajde se cepit, potem. Danci so že ven. Dokler se pa samo jamra in vpije v luft proti ukrepom (storit se pa ne želi nič, medtem ko spet naraščajo številke), je pa to zame antivax shod.


Številke so šle gor konkretno po 2 mesečnem rajanju na Hrvaškem in ker se cepljene ne testira.

Zaj ko so uni cepljeni prišli z morja, nam prodajajo svojo cepljenje kot največje domoljublje in ne zato, ker so se cepli, da so šli lah na morje. In tam pobrali cele kufre korone. Te kufre prinesli s sabo, te kufre korone, Za katero spet krivijo necepljene. wtf, kok mislite da smo eni glupi. In zaj panika, ker je pol medicinskih sester srečala pamet in se ne pustijo več. In so šle. Da bi pa sprejeli interventni zakon in jim dvignili plače pa ne. So raj gledali kako pakirajo.


Hofer je vesel za marljive nove prodajalke. Delajo max 7 ur na dan in plačane so bolje kot v zdravstvenih domovih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

Če verjameš. Potem ja.
Resnica je drugačna. Delo v Hoferju je malo drugačno, kot v javnem sektorju. Dokler ne probaš, ne veš.

Telbanc ::

feryz je izjavil:

Če verjameš. Potem ja.
Resnica je drugačna. Delo v Hoferju je malo drugačno, kot v javnem sektorju. Dokler ne probaš, ne veš.


Zaj ko je korona delajo na petek in svetek. Tko da si u Hoferju po moje mal odahnejo. Delajo pol manj in brez skafandrov.....za več keša.

Sicer no, menda ne verjameš da odhajajo na slabše.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

Če verjameš. Potem ja.
Resnica je drugačna. Delo v Hoferju je malo drugačno, kot v javnem sektorju. Dokler ne probaš, ne veš.


Sestra dela na travmi. Vikendi so ponavadi 72 ur skupaj, kar je dvakrat več kot delavka v hoferju naredi v celem tednu. Verjemi da je delo v hofru zanje počitek. Pa še plačane so v hoferju bolje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nedasemiveč ::

Način obveščanja in komuniciranja vlade z ljudmi v času Covida-19 je povsem neprimeren. Zato v LMŠ razumemo nezadovoljstvo in nezaupanje ljudi. Rokohitrsko pripravljeni odloki, sprejeti z danes na jutri, so neživljenjski in polni nejasnosti. Obenem so odloki neustavni, na kar je v več primerih opozorilo Ustavno sodišče RS.

https://www.strankalms.si/odziv-stranke...

dild0idis ::

Floskule in kritiziranje brez pametne rešitve.

LMŠ in a nutshell
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

Floskule in kritiziranje brez pametne rešitve.

LMŠ in a nutshell


"Za začetek je treba predvsem najti ustrezne načine komunikacije z ljudmi, brez dramatiziranja razmer, brez groženj in represije ter stigmatizacije necepljenih."

MrStein ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Pridite na protest v sredo ob 18h pred parlament.
Zahtevi protesta sta predčasne volitve in ukinitev protikoronskih ukrepov v priporočila.


+1

Vsak, ki tukaj jamra čez odloke in ne bo prišel pač bluzi.



Protest je samopromocija tipa in ne izključno protest proti protikoronskim ukrepom.

Protest bi moral biti samo za to, da se protikoronske ukrepe spremeni v priporočila in sprosti državo vseh teh bedarij. Nimam pa jaz nobenega namena nekega debila podpirat, ki bi rad v parlament prišel. Jih je že v parlamentu preveč, ne rabimo še dodatnega.

Edini pravi protest so volitve. Kje si bil takrat? Ali "zabušaval" ali pa si obkrožil ravno te, čez katere jamraš.

In naslednjič boš naredil enako (je že marsikateri povedal, da bo volil enako kot prej; doing the same thing, but expecting different results...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

imagodei ::

49106 je izjavil:

Da se ne driblava okoli tvojih nesmislov, ki nimajo blage veze s temo, raje povej:

Hahaha, 20 sporočil nazaj sem ti rekel, da se greš s temle diverzijo, ker itak nimaš argumenta, zdaj bi pa ti rad izpadel car, ki je predlagal, da se vrneva na temo? Smeško :\ Me pa veseli, da si uvidel svojo zmoto glede reductio ad absurdum. ;)

49106 je izjavil:

Zaupaj znanosti, da zna pravilno popredalčkati severe case.

Zagotovo jih zna bolj kot ti in "tvoja" kristalna kugla. Kar je tudi en argument, ki sem ga včeraj zapisal, pa ga nisi doumel.

49106 je izjavil:

Če imaš podatke, koliko je katerih simptomov longcovida, jih prosim prilepi. Ker če so simptomi predvsem izguba vonja, ki se povrne po mesecu dni, ostalih je pa zanemarljiv delež, potem je to irelevantno.

2x sem ti že dal linke. Če nisi v Gugelj sposoben vpisat "long covid symptoms" in/ali "long covid prevalence", pa spet nimam kakšnega posebnega upanja zate.

Ane ... ;)
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

WizzardOfOZ je izjavil:

imagodei je izjavil:

In seveda - pomanjkanje medicinskega kadra ... Preprosto rešljivo: za dohtarje in ostalo medicinsko osebje lahko Janša zaprosi na Kubi, oni z veseljem pridejo pomagat! Aja, wait...


Če dovolite da doktor vleče 27.000 evrov na mesec, pa ga štempljajo varnostniki, on pa doma leži in nič cel mesec ne dela, sestre pa cel mesec garajo za 1500 bruto, ste si sami krivi.

Jaz to dovolim? Kje? Kdaj?
- Hoc est qui sumus -

Telbanc ::

imagodei je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

imagodei je izjavil:

In seveda - pomanjkanje medicinskega kadra ... Preprosto rešljivo: za dohtarje in ostalo medicinsko osebje lahko Janša zaprosi na Kubi, oni z veseljem pridejo pomagat! Aja, wait...


Če dovolite da doktor vleče 27.000 evrov na mesec, pa ga štempljajo varnostniki, on pa doma leži in nič cel mesec ne dela, sestre pa cel mesec garajo za 1500 bruto, ste si sami krivi.

Jaz to dovolim? Kje? Kdaj?


Vlada že celo leto mirno gleda, kak medicinske sestre u UKC LJ in drgje tud pospešeno pakirajo.

En od jakih ukrepov je bil povečanje vpisa. LOL. Niso resni, majke mi. Ko se ve dobr kaj je narobe. :)):)):D:D:))8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

imagodei ::

dexterboy je izjavil:

imagodei je izjavil:

Kot rečeno, motivacija Billa Gatesa za investicije v zdravstvo me ne zanima. Multimilijarderje sem omenil zgolj v razmislek, ker se stalno govori o tem, kako je farmaciji v interesu zaslužek; izkaže pa se, da med prvimi 68. najbogatejšimi Zemljani ni nobenega, ki bi svoje premoženje ustvaril pretežno z investicijami v zdravstvo/farmacijo. Kaj bo čez 10 let in kako se utegne Forbesova lestvica spremeniti, bo aktualno čez 10 let. Zdajle ne kaže, da bi se kdo, ki je povezan s cepivom za korono, prebil vsaj med prvo petdeseterico. :\
Rad si ga drkaš na stvari, ki nimajo veze, zato da spelješ debato proč od tam, kjer nimaš pametnih argumentov.

Nihče ne oporeka znanosti in dosežkom v zdravstvu. Ampak pri teh debilih na oblasti pa jaz ne morem verjeti, da je cepljenje pot v svobodo, prej v pogubo.

No, TI morda ne oporekaš znanosti in dosežkom v zdravstvu. "Nihče" je pa malo pretirana trditev. Nekaj jih poznam že samo jaz osebno, ki prisegajo na teorije zarote in dvomijo tako v Covid kot tudi v cepiva. Tule gor jih je cel kup.

Da pa v dveh zaporednih povedih poveš najprej, da nisi tisti, ki ne bi zaupal znanosti, takoj nato pa to demantiraš, je pa tudi... svojevrsten dosežek. Enostavno je treba ločiti med konsenzom znanosti in dnevno politiko. Znanost/stroka ni omejena samo na Slovenijo, veš. Ne razumem, v katerem svetu je srd in razočaranje nad aktualno vlado kakor koli argument, da imajo znanstvene ugotovitve manjšo težo?

dexterboy je izjavil:

Pogojevati PCT za obisk ustanov in trgovskih centrov je enakovredno znanstvenim dosežkom v temačnem srednjem veku... Ti vidiš samo znanost, ne pa celotnega gozda. Tudi, če se vsi cepimo, si bo JaJo izmislil kaj novega za represijo... In, seveda, Covid NI Ebola glede smrtnosti. Napihnili ste to korono v sfere, kjer vas je treba sestreliti kot glinaste golobe. Pa zopet, ne mislim tukaj osebno tebe, da nauš zameril.

Kaj si jaz mislim o tej vladi in njenih proticovid ukrepih (večinoma nič dobrega, verjemi), nima niti najmanjše zveze s tem, da utemeljeno zaupam znanosti in utemeljeno zaupam cepivu. Vem, da se ponavljam, ampak znanost je trenutno najboljše orodje, ki ga imamo ljudje na voljo za spoznavanje in modeliranje realnosti ter razumevanje delovanja sveta okoli nas. Ni popolna, ampak vsi ostali pristopi k razlaganju sveta so se do sedaj izkazali za neprimerno slabše.
- Hoc est qui sumus -

Telbanc ::

imagodei je izjavil:


Kaj si jaz mislim o tej vladi in njenih proticovid ukrepih (večinoma nič dobrega, verjemi), nima niti najmanjše zveze s tem, da utemeljeno zaupam znanosti in utemeljeno zaupam cepivu. Vem, da se ponavljam, ampak znanost je trenutno najboljše orodje, ki ga imamo ljudje na voljo za spoznavanje in modeliranje realnosti ter razumevanje delovanja sveta okoli nas. Ni popolna, ampak vsi ostali pristopi k razlaganju sveta so se do sedaj izkazali za neprimerno slabše.


Seveda si bil tud na morju na Hrvaškem, poleg tega da tko močno zaupaš znanosti. In si solidaren. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

imagodei je izjavil:

Kaj si jaz mislim o tej vladi in njenih proticovid ukrepih (večinoma nič dobrega, verjemi), nima niti najmanjše zveze s tem, da utemeljeno zaupam znanosti in utemeljeno zaupam cepivu.

Na eni strani je vlada, Janša in znanost. Na drugi strani ste petkovi protestniki Zlatkoti, ki širite virus in ne zaupate ukrepom in cepivom. To, da je toliko vaših vernikov necepljenih vas najbolj veseli, ker boste lahko krivili vlado za to, v resnici ste sami zaslužni za to.

imagodei ::

dexterboy je izjavil:

ZNANOST?
A to je tista znanost od Kreka, Beovičke in Logarjeve?
Prave znanstvenike so že lani utišali, kokodajsajo samo še tisti, ki so ubogljivi in jim dol visi za prebivalce, važna jim je le lastna rit in debelina tošla.

Še enkrat: svet ni omejen na Slovenijo in izven Slovenije imamo ravno tako znanstveni konsenz, ki pravi, da je cepljenje prava stvar. Ne glede na to, a imajo Orbana, Merklovo, Trudeauja, Johnsona, Marcona ali pa Putina na čelu države.

dexterboy je izjavil:

A ni bil Fauči cepljen v levo rame, naslednji posnetek pa kako se drži za desno ramo pa nekaj v stilu "malo je bolelo", ampak je sedaj OK?

O M F G

Tole spominja na naslednji pogovor med Flat Eartherjem (A) in osebo, ki ni možgansko mrtva (B):

A: Zemlja je ravna!
B: V resnici ni, imamo obilo dokazov za to, da je okrogla. Kaj, če sploh kaj, bi te prepričalo?
A: Posnetki Zemlje iz vesolja, kjer se vidi ukrivljenost!
B: (pokaže slike iz Deep Space Climate Observatoryja in Live stream iz ISS s posnetki Zemlje)
A: To je tak očiten ponaredek!
B: (se praska po glavi) ...
- Hoc est qui sumus -

PrimoZ_ ::

Me zanima ali bodo SDS podporniki naslednje leto še vedno volili SDS ?

Bodo odpustili in pozabili vse to okoli korone in cepljenja ?

ripmork ::

Nedasemiveč je izjavil:

ripmork je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Kaj ima veze, kdo potem ta shod organizira, če pa so jasno povedali, da to ni antivax shod, temveč shod proti vladnim covid ukrepom?

Pobuda za protest je prišla s strani OPS - ki niso le anti-vaxxerji, ampak tudi zanikovalci virusa. material za v Polje, skratka.

Nočete več covid ukrepov? Ajde se cepit, potem. Danci so že ven. Dokler se pa samo jamra in vpije v luft proti ukrepom (storit se pa ne želi nič, medtem ko spet naraščajo številke), je pa to zame antivax shod.


1. Kolikor vem je pobuda za protest prišla s strani neparlamentarne stranke resni.ca, ki nima veze z OPS. Vi vsakega, ki je skeptičen do cepiva označite za tistega lunatika, ki menijo, da je v cepivu čip in da je povezano z 5G. Ni tako črnobelo ;)

2. Sem prebolevnik, torej ta pogoj trenutno name ne vpliva. Sem pa besen, da so to zmanjšali iz 8 na 6 mesecev - enostavno ni logike in temu pritrjuje stroka. Razloži mi ti prosim. Že zaradi tega se bom udeležil protesta, ne samo zaradi neustavnosti odloka.

3. Naj uvedejo obvezno cepljenje in odgovarjajo za morebitne posledice ali vsaj pregled antibodyev.


Ah seveda, Resni.ca :) Ok. Kolikor spremljam socialne medije, se množice članov OPS in slednjih sicer kar pogosto prekrivajo.
Glede trajanja antibody teles pri prebolevnikih ne vem, verjetno tudi stroka še ni dorekla, kaj je bolje. Za tretjo dozo cepiva npr. se govori priporočilo 4 - 6 mesecev, pomoje gre v obeh primerih za neko grobo oceno (da lahko potem tu politika manipulira je seveda tudi možno). Ko sem se sam cepil, sem na mojo željo drugo dozo dobil po treh tednih (namesto po dveh) ker so ravno dognali, da naj bi večja pavza vmes bila efektivnejša. Kolikor razumem, tretja doza res izdatno okrepi zaščito in predvidevam, da bo to za dlje časa. O obveznem cepljenju raje ne bi, že pri PCT je cela norišnica,.... odgovornost za cepljenje je povsod po svetu na posameznikih, ne vem, zakaj bi pri nas izjemo delali.

;-) ::

Fotografije Janše z Dimnikom in Marčičem na luksuzni jahti veliko več kot naključje https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Zdaj je se KPK lagal. Kam se lahko to gre.

kuall ::

PrimoZ_ je izjavil:

Me zanima ali bodo SDS podporniki naslednje leto še vedno volili SDS ?

Bodo odpustili in pozabili vse to okoli korone in cepljenja ?

Ne bodo pozabili, da so levičarji veselo širili viruse na množičnih zborovanjih. Tako da se ni bat, da se bo kdo zmotil in volil levičarje.

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Me zanima ali bodo SDS podporniki naslednje leto še vedno volili SDS ?

Bodo odpustili in pozabili vse to okoli korone in cepljenja ?

Ne bodo pozabili, da so levičarji veselo širili viruse na množičnih zborovanjih. Tako da se ni bat, da se bo kdo zmotil in volil levičarje.


Levičarji nismo zanikovalci virusa in kolesarimo odgovorno. Z izpolnjevanjem pogojev PCT, maskami, razkuževanjem rok in ostalimi dobrimi praksami.

Try harder ;)

kuall ::

A misliš, da se vaša druženja nehajo po in pred uradnimi protesti? Potem so še neuradna druženja. Proteste ste imeli samo za izgovor, da lahko kršite ukrepe.
Tipičen petkov protestnik:

imagodei ::

Kot da ti kdo verjame, da ti slučajno veš, kakšen je tipičen petkov protestnik... Obnašaš se kot razvajeno otroče. :\
- Hoc est qui sumus -

MrStein ::

PrimoZ_ je izjavil:

Me zanima ali bodo SDS podporniki naslednje leto še vedno volili SDS ?

Bodo odpustili in pozabili vse to okoli korone in cepljenja ?

SDS podporniki bodo volili SDS, podporniki LMŠ bodo volili LMŠ, podporniki Levice Levico in tako dalje.

Kaj pa ti misliš? Da bodo podporniki Levice volili SDS? Podporniki SAB LMŠ, podporniki SD pa NSi?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Smrekar1 ::

Nedasemiveč je izjavil:


1. Kolikor vem je pobuda za protest prišla s strani neparlamentarne stranke resni.ca, ki nima veze z OPS. Vi vsakega, ki je skeptičen do cepiva označite za tistega lunatika, ki menijo, da je v cepivu čip in da je povezano z 5G. Ni tako črnobelo ;)


Resni.ca je projekt kranjskega občinskega svetnika Zorana Stevanovića, kako bi bil on pomemben in bi se mu klanjali. Drugih aktivnih članov "stranka" sploh nima, oziroma je njihova funkcija omejena na skandiranje in ploskanje njegovi veličini.

Podobno kot 55-80, torej. Označevanje z luniki je povsem na mestu.

2. Sem prebolevnik, torej ta pogoj trenutno name ne vpliva. Sem pa besen, da so to zmanjšali iz 8 na 6 mesecev - enostavno ni logike in temu pritrjuje stroka. Razloži mi ti prosim. Že zaradi tega se bom udeležil protesta, ne samo zaradi neustavnosti odloka.


Norčevanje iz ljudstva in diletantstvo na najvišji ravni.

3. Naj uvedejo obvezno cepljenje in odgovarjajo za morebitne posledice ali vsaj pregled antibodyev.


Načeloma se strinjam.

kotanyi ::

kuall je izjavil:

Na eni strani je vlada, Janša in znanost.


Pajade. Odločajo in nastavljajo "strokovnjake" tipa Krek po partijski maniri. Kupi ukrepov in odlokov ki so jih naklepali v zadnjem letu in pol z znanostjo nimajo nobene zveze. Da strokovna skupina med epidemijo mesece ni imela enega samega epidemiologa je samo po sebi dovolj zgovorno dejstvo o tem, kakšno težo dajejo stroki. Fafangla so večkrat zignorirali, vmes pa so ukrepe utemeljevale Kacinove in Hojsove laične "analize" o zidanicah in tem kako prepoved gibanja med občinami "ziher deluje k sem jest tko reku!1!". Budalaštine o aerosolih med trimčkanjem so bile naravnost tragikomične. Ko se je s prvim batchom hitrih testov izkazalo da so rezultati praktično neuporabni zaradi slabe kakovosti, so podatke o HAT testiranjih začeli skrivati namesto da bi jih naredili transparentne. V letu in pol tudi niso bili sposobni skupaj spraviti sistema sledenja učinkovitosti ukrepov, niti ojačati najbolj pomembnih sektorjev države zadolženih za obvladovanje epidemije.

Pod črto, znanosti se zaupa kljub naši vladi, ne zaradi nje. Če bi bil virus, bi si pravzaprav želel takih nesposobnežev v vladi kot so tile.

Mato989 ::

kotanyi je izjavil:

kuall je izjavil:

Na eni strani je vlada, Janša in znanost.


Pajade. Odločajo in nastavljajo "strokovnjake" tipa Krek po partijski maniri. Kupi ukrepov in odlokov ki so jih naklepali v zadnjem letu in pol z znanostjo nimajo nobene zveze. Da strokovna skupina med epidemijo mesece ni imela enega samega epidemiologa je samo po sebi dovolj zgovorno dejstvo o tem, kakšno težo dajejo stroki. Fafangla so večkrat zignorirali, vmes pa so ukrepe utemeljevale Kacinove in Hojsove laične "analize" o zidanicah in tem kako prepoved gibanja med občinami "ziher deluje k sem jest tko reku!1!". Budalaštine o aerosolih med trimčkanjem so bile naravnost tragikomične. Ko se je s prvim batchom hitrih testov izkazalo da so rezultati praktično neuporabni zaradi slabe kakovosti, so podatke o HAT testiranjih začeli skrivati namesto da bi jih naredili transparentne. V letu in pol tudi niso bili sposobni skupaj spraviti sistema sledenja učinkovitosti ukrepov, niti ojačati najbolj pomembnih sektorjev države zadolženih za obvladovanje epidemije.

Pod črto, znanosti se zaupa kljub naši vladi, ne zaradi nje. Če bi bil virus, bi si pravzaprav želel takih nesposobnežev v vladi kot so tile.


Problem je da so isti loleki v VSEH strankah... tistih 5% gor ali dol ne pomaga bistveno

Če bi Mesečnik bil v vladi bi mu zaupal glih toliko kot Janši, ker nekdo ki trdi da je Venezuela za vzor je pač za na Luno in njegove ukrepe bi upošteval glih enako kot Hojsanje in Kacinovanje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kotanyi ::

Mato989 je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Pod črto, znanosti se zaupa kljub naši vladi, ne zaradi nje. Če bi bil virus, bi si pravzaprav želel takih nesposobnežev v vladi kot so tile.


Problem je da so isti loleki v VSEH strankah... tistih 5% gor ali dol ne pomaga bistveno

Če bi Mesečnik bil v vladi bi mu zaupal glih toliko kot Janši, ker nekdo ki trdi da je Venezuela za vzor je pač za na Luno in njegove ukrepe bi upošteval glih enako kot Hojsanje in Kacinovanje


Kot sem rekel, Levica in njegovi so meni dokaj neprebavljivi. Vseeno to ni razlog za apatijo in za to, da obsedim doma, si trobim "vsi so isto" ter omogočim tejle vladi še en mandat. Napake se kaznuje. Da očitne pokvarjenosti ne omenjamo.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()
««
65 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818045 (15119) c3p0

Več podobnih tem