» »

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Temo vidijo: vsi
««
92 / 92
»
»»

;-) ::



Trije policisti napadli mimoidočo starejšo gospo in jo nokavtirali ter pustili ležati na tleh pred državnim zborom.

Nedasemiveč ::

;-) je izjavil:



Trije policisti napadli mimoidočo starejšo gospo in jo nokavtirali ter pustili ležati na tleh pred državnim zborom.


Ma vse se bo vrnil gamadi.

https://vm.tiktok.com/ZMR73Fgkd/

Še posnetek varkota, ki bo izgubil službo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

V septembru imamo 86% preseženih smrti v starostni skupini 0-51let. Med covid19 jih ni. Od kje so?

Vlada nam prikriva podatke. Tak presežek v času ko se je ta starostna skupina najbolj cepila je čuden.

Veljalo bi, da ga vsaj obrazložijo...ali sem spregledal da je kak avtobus cepnil z viadukta?


A ni logično? Zjebali so zdravstvo tako da kdor dejansko potrebuje zdravnika ga ni, sami zdravniki pa spat hodjo v službe in dodatke vlečt. Gnilo, ampak tako pač je.

Nedasemiveč je izjavil:

;-) je izjavil:



Trije policisti napadli mimoidočo starejšo gospo in jo nokavtirali ter pustili ležati na tleh pred državnim zborom.


Ma vse se bo vrnil gamadi.

https://vm.tiktok.com/ZMR73Fgkd/

Še posnetek varkota, ki bo izgubil službo.


Noro, to je sam za pobit, sorry ampak vsa gniloba je s temle kovid skamom pršla na vrh. V Avstraliji je še hujš. Kot kaže so policiji in varnostnikom dovoljena vsa sredstva. Blackwater je pa bojda že mobiliziran v Avstraliji. Jebemti in mi se smejemo afganistancem majo pa več pravic kot mi. lol. Kam smo pršli. Napredek človeštva. Folk pa rožice policajem tala. Če človek druagače pomisli nas lahko dejansko samo še priseljenci, kosovarji rešjo, oni gredo pa do zadnjega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Afganistanci so novi švicarji.

imagodei ::

Telbanc je izjavil:

Za vse drugo sem tud jaz cepljen, plus tetanus ene parkrat.

Ne vem zakaj vlečeš v debato ošpice, ko dobr veš zakaj se gre tle.

Ošpice so po več kriterijih primerljiva bolezen. So zelo nalezljive, delta sev je sicer očitno nekoliko manj, pa vendar zelo. Ob ustrezni zdravstveni oskrbi v modernih bolnišnicah umre okoli 3 promile okuženih. Trije ljudje na 1000. Kljub temu cepimo otroke. (Nekateri že 20 let tulijo, da cepivo povzroča avtizem, tako kot sedaj skačete k zaključkom, kako nevarna so cepiva proti Covidu.) Nadalje ošpice povzročajo vrsto zapletov, od vnetja ušes do pljučnice, od encefalitisa do slepote. Poleg tega ošpice sesujejo imunski sistem, ki potrebuje mesece, da pride na raven pred okužbo - podobno imamo pri Covidu zaplete, ki jih trenutno imenujemo Dolgotrajni Covid; npr. nekateri se še mesece po okužbi ne morejo skoncentrirati in denimo v službi 8 ur zbrano delati.

Kdo pravi, da (podobno kot ošpice SSPE) tudi Covid ne prinaša še kakšne zapoznele posledice? Neizmerno vas skrbi za (zapoznele) posledice cepiv, ne skrbi pa vas za zapoznele posledice Covida? No, v resnici vas ne skrbi niti za Dolgotrajni Covid.

Mimogrede, s tem svojim nasprotovanjem cepivom proti Covidu delate medvedjo uslugo tudi otrokom, ker se bo to odražalo tudi v slabši precepljenosti otrok za otroške bolezni.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

r3dkv1c4 ::

Od drugih oklicani ANTI-VAXERJI (pa čeprav to nismo), tole je za vas:

https://www.banned.video/watch?id=6154b...

Ostali pa gas se po več doz, ker ste nategnjeni globoko v organe....ker vam kavice, morje, frizerji in ves luksuz(ki to sploh ni) več pomeni, kot vaše zdravje.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

imagodei je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Za vse drugo sem tud jaz cepljen, plus tetanus ene parkrat.

Ne vem zakaj vlečeš v debato ošpice, ko dobr veš zakaj se gre tle.

Ošpice so po več kriterijih primerljiva bolezen. So zelo nalezljive, delta sev je sicer očitno nekoliko manj, pa vendar zelo. Ob ustrezni zdravstveni oskrbi v modernih bolnišnicah umre okoli 3 promile okuženih. Trije ljudje na 1000. Kljub temu cepimo otroke. (Nekateri že 20 let tulijo, da cepivo povzroča avtizem, tako kot sedaj skačete k zaključkom, kako nevarna so cepiva proti Covidu.) Nadalje ošpice povzročajo vrsto zapletov, od vnetja ušes do pljučnice, od encefalitisa do slepote. Poleg tega ošpice sesujejo imunski sistem, ki potrebuje mesece, da pride na raven pred okužbo - podobno imamo pri Covidu zaplete, ki jih trenutno imenujemo Dolgotrajni Covid; npr. nekateri se še mesece po okužbi ne morejo skoncentrirati in denimo v službi 8 ur zbrano delati.

Kdo pravi, da (podobno kot ošpice SSPE) tudi Covid ne prinaša še kakšne zapoznele posledice? Neizmerno vas skrbi za (zapoznele) posledice cepiv, ne skrbi pa vas za zapoznele posledice Covida? No, v resnici vas ne skrbi niti za Dolgotrajni Covid.

Mimogrede, s tem svojim nasprotovanjem cepivom proti Covidu delate medvedjo uslugo tudi otrokom, ker se bo to odražalo tudi v slabši precepljenosti otrok za otroške bolezni.

Kje imaš dokaze za svoje nebuloze?
Ti je JJ s Krekom in Beovičevo to razložil ali ti je kar Fauci osebno mail poslal?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Telbanc ::

imagodei je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Za vse drugo sem tud jaz cepljen, plus tetanus ene parkrat.

Ne vem zakaj vlečeš v debato ošpice, ko dobr veš zakaj se gre tle.

Ošpice so po več kriterijih primerljiva bolezen. So zelo nalezljive, delta sev je sicer očitno nekoliko manj, pa vendar zelo. Ob ustrezni zdravstveni oskrbi v modernih bolnišnicah umre okoli 3 promile okuženih. Trije ljudje na 1000. Kljub temu cepimo otroke. (Nekateri že 20 let tulijo, da cepivo povzroča avtizem, tako kot sedaj skačete k zaključkom, kako nevarna so cepiva proti Covidu.) Nadalje ošpice povzročajo vrsto zapletov, od vnetja ušes do pljučnice, od encefalitisa do slepote. Poleg tega ošpice sesujejo imunski sistem, ki potrebuje mesece, da pride na raven pred okužbo - podobno imamo pri Covidu zaplete, ki jih trenutno imenujemo Dolgotrajni Covid; npr. nekateri se še mesece po okužbi ne morejo skoncentrirati in denimo v službi 8 ur zbrano delati.

Kdo pravi, da (podobno kot ošpice SSPE) tudi Covid ne prinaša še kakšne zapoznele posledice? Neizmerno vas skrbi za (zapoznele) posledice cepiv, ne skrbi pa vas za zapoznele posledice Covida? No, v resnici vas ne skrbi niti za Dolgotrajni Covid.

Mimogrede, s tem svojim nasprotovanjem cepivom proti Covidu delate medvedjo uslugo tudi otrokom, ker se bo to odražalo tudi v slabši precepljenosti otrok za otroške bolezni.


Še enkrat ti lepo napišem, pri nas smo vsi cepljeni proti ošpicam. Tole korono si lah neham vtakneš.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

imagodei ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Kje imaš dokaze za svoje nebuloze?
Ti je JJ s Krekom in Beovičevo to razložil ali ti je kar Fauci osebno mail poslal?

Očitno ne ločiš teoretične debate od navajanja dejstev.

Jaz se zgoraj ne pretvarjam, da navajam dejstva - vi pa se, ko vas (neracionalno) skrbi za cepiva in, vsaj nekatere, za zapoznele reakcije po cepivu, ki se bodo menda pokazale šele čez mesece. Pač, genska terapija in to...

Še enkrat, dokazov za zgornje nimam, pa jih niti ne rabim, ker gre zgolj za "kaj če" samogovor. Bilo bi pa fino, če bi tudi vi pri sebi prepoznali, kdaj navajate dejstva, kdaj pa osebna mnenja, ki za povrh niso niti od daleč osnovana na realnosti. ;)
- Hoc est qui sumus -

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:



Ma vse se bo vrnil gamadi.

https://vm.tiktok.com/ZMR73Fgkd/

Še posnetek varkota, ki bo izgubil službo.

Tip jih je upravičeno dobil po grbi. Škoda je samo, da je celo zadevo eskaliral za ženski. Varnostnika sta ju čisto mirno pridržala. No vsekakor bo jasno na sodišču.

r3dkv1c4 je izjavil:

Od drugih oklicani ANTI-VAXERJI (pa čeprav to nismo), tole je za vas:

https://www.banned.video/watch?id=6154b...

Ostali pa gas se po več doz, ker ste nategnjeni globoko v organe....ker vam kavice, morje, frizerji in ves luksuz(ki to sploh ni) več pomeni, kot vaše zdravje.

Kaj je redkvič, te niso pridržali na protestih. Si samo od daleč malo sikala. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Tukaj imaš razlago:

https://www.banned.video/watch?id=6112f...

imagodei je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Kje imaš dokaze za svoje nebuloze?
Ti je JJ s Krekom in Beovičevo to razložil ali ti je kar Fauci osebno mail poslal?

Očitno ne ločiš teoretične debate od navajanja dejstev.

Jaz se zgoraj ne pretvarjam, da navajam dejstva - vi pa se, ko vas (neracionalno) skrbi za cepiva in, vsaj nekatere, za zapoznele reakcije po cepivu, ki se bodo menda pokazale šele čez mesece. Pač, genska terapija in to...

Še enkrat, dokazov za zgornje nimam, pa jih niti ne rabim, ker gre zgolj za "kaj če" samogovor. Bilo bi pa fino, če bi tudi vi pri sebi prepoznali, kdaj navajate dejstva, kdaj pa osebna mnenja, ki za povrh niso niti od daleč osnovana na realnosti. ;)

Spizdi.

https://www.banned.video/watch?id=6112f...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Massacra ::

Ta posnetek pa napoveduje resen znanstveni boj!

Saj super, marsikaj koristnega se bo izcimilo iz tega, upam da do njega res pride, znanstvenega boja!

Goody ::

Resen znanstveni boj,lol. Tip trdi da je 15 ljudi s covidom pozdravil z inverectimom, ki dokazano, skozi par študij, ne deluje.. in ta redkvičar še vedno take objavlja, moderatorji pa nič...

PrihajaNodi ::

Goody je izjavil:

Resen znanstveni boj,lol. Tip trdi da je 15 ljudi s covidom pozdravil z inverectimom, ki dokazano, skozi par študij, ne deluje.. in ta redkvičar še vedno take objavlja, moderatorji pa nič...


Živjo. Si pogledal ZS?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Resen znanstveni boj,lol. Tip trdi da je 15 ljudi s covidom pozdravil z inverectimom, ki dokazano, skozi par študij, ne deluje.. in ta redkvičar še vedno take objavlja, moderatorji pa nič...


Tudi Joe Roganu je Invercitim predpisal doktor, ki je pozdravil na tisoče pacientov s Covidom.

Goody ::

Jah, kaj čemo z zanikovalci znanosti...na tisoče pozdravljenih z inverectimom..vam lahko naredijo študij kolkor hočeš znanstveniki, ki se s tem ukvarjajo, pa bo uletel Werner ali SaškA ali Rogan, pa boste verjeli slednjim. Bolano.

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Jah, kaj čemo z zanikovalci znanosti...na tisoče pozdravljenih z inverectimom..vam lahko naredijo študij kolkor hočeš znanstveniki, ki se s tem ukvarjajo, pa bo uletel Werner ali SaškA ali Rogan, pa boste verjeli slednjim. Bolano.


Sem ti samo prilimal posnetek, kjer Rogan lepo pove, da mu je to predlagal priznan doktor. Nevem zakaj njegovo mnenje ne bi štelo, če pa je pozdravil toliko ljudi? Joe Rogan lepo pove, da ni zdravnik in da je tu zaupal stroki. Torej, kje je problem?

Zakaj vsak protiargument diskriditirate in potem omenjate neke tretje osebe ala Saško in Wernerja?

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Rogan ni zaupal stroki, če bi zaupal stroki inverectima ne bi jemal. Zaupaj je enemu šarlatanu, ki dela v nasprotju s stroko. Stroka se opira na študije, več študij je pokazalo da inverectim popolnoma nič ne vpliva na razvoj bolezni. Zakaj Wernerja in Saško - zato ker je Rogan prav tako medijska oseba, ki nima nič s med. stroko, ti mu pa zaupaš pri med. odločitvah. Kot Wernerju in Saški.

Massacra ::

Goody je izjavil:

Rogan ni zaupal stroki, če bi zaupal stroki inverectima ne bi jemal. Zaupaj je enemu šarlatanu, ki dela v nasprotju s stroko. Stroka se opira na študije, več študij je pokazalo da inverectim popolnoma nič ne vpliva na razvoj bolezni. Zakaj Wernerja in Saško - zato ker je Rogan prav tako medijska oseba, ki nima nič s med. stroko, ti mu pa zaupaš pri med. odločitvah. Kot Wernerju in Saški.


Da ne boš presenečen, če bo prvo reg. zdravilo (v žačetni fazi okužbe), analog ivermectina!

Goody ::

Massacra je izjavil:

Goody je izjavil:

Rogan ni zaupal stroki, če bi zaupal stroki inverectima ne bi jemal. Zaupaj je enemu šarlatanu, ki dela v nasprotju s stroko. Stroka se opira na študije, več študij je pokazalo da inverectim popolnoma nič ne vpliva na razvoj bolezni. Zakaj Wernerja in Saško - zato ker je Rogan prav tako medijska oseba, ki nima nič s med. stroko, ti mu pa zaupaš pri med. odločitvah. Kot Wernerju in Saški.


Da ne boš presenečen, če bo prvo reg. zdravilo (v žačetni fazi okužbe), analog ivermectina!


No daj presvetli me. Katero zdravilo analog invermectima je v katerikoli fazi reg. postopka proti covidu?

PrihajaNodi ::

Je kdo od cepljenih podgan dal pod mikroskop kri pred in po fiksanju? Resno sprasujem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Goody ::

Eden izmed novejših člankov o invermektimu:

https://www.theguardian.com/australia-n...

PrihajaNodi je izjavil:

Je kdo od cepljenih podgan dal pod mikroskop kri pred in po fiksanju? Resno sprasujem


Seveda, jasno se zazna genski vpliv, prav vidijo se tri 666. Zdravnik pravi, da sedaj sem pa od Gatesa. Pa rama je sedaj kar močan magnet. Telefon komot kar na rami nosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

PrihajaNodi ::

Ti si itak teslo. Tako da je vseeno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Evo stroko, pravzaprav nic ne vedo, vse je: "ne vemo, mozno, lahko je"....'
Zakaj so vektorska cepiva, ki so pri nas dovoljena (Janssen in AstraZeneca), lahko vzrok za takšne težave, kot jih je imela nesrečna bolnica?
Ne vemo točno, kakšen je mehanizem delovanja pri teh zapletih, ki so kot smo slišali zelo redki. Pri mlajših ženskah 1 na 50.000 so opazili protitelesa proti nekemu antigenu, ki se nahaja na tormbocitih in ta potem sproži reakcijo, ki vodi do zmanjšanega števila trombocitov.

Zanimivo tudi, da obstaja rusko cepivo Sputnik V, ki je vektorsko in prav tako vsebuje človeški adenovirus tipa 26 kot cepivo Janssen - ali so tudi pri Sputniku V zaznali take redke stranske učinke?
Sam sem zaznal samo eno poročilo iz Argentine, da so poročali tudi o takšnem primeru, torej bojda nekoliko manj, ampak glede na to, da gre za podobno platformo, sem kar prepričan, da povzroča podobne učinke.


Je clovek se lahko vecji debil da se cepi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

Ja, če ti nekaj povzroča problem, pa ti niti najmanj ni jasno zakaj, bi vsak normalen to stvar umaknil iz prometa. Če ti bi bilo jasno zakaj, bi vedel v katerih primerih in bi morda testiral ljudi pred cepljenjem, če so občutljivi na to. Cepivo bi lahko ostalo enako, pa bi bilo vse v redu. Če pa ne veš zakaj...umakni to sranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Miki N ::

Pa saj osebni zdravniki niso dosti boljši - včasih celo kdo vpraša kaj je bolje ipd. in je odgovor pogosto ali "vseeno" ali "ne vem". Toliko o "pred uporabo se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom".

PrihajaNodi ::

Sej nic ne vedo, tako da lahko vse umaknejo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si itak teslo. Tako da je vseeno

Nodi24 dobi odgovor, ki mu priteče in potem se joče. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Adder ::

;-) je izjavil:



Trije policisti napadli mimoidočo starejšo gospo in jo nokavtirali ter pustili ležati na tleh pred državnim zborom.

Ja kr tko brezveze so jo cipo

gozdar1 ::

Goody je izjavil:

Jah, kaj čemo z zanikovalci znanosti...na tisoče pozdravljenih z inverectimom..vam lahko naredijo študij kolkor hočeš znanstveniki, ki se s tem ukvarjajo, pa bo uletel Werner ali SaškA ali Rogan, pa boste verjeli slednjim. Bolano.


A čredno imunost že imamo, al nam manjla še 105%? 2x cepoljen zanikovalec znanosti, ravnozemljaš, antivaxxer.

feryz ::

Puklasti blesavec je tvitnil, da je policija nesposobna.
Potem, ko je zamenjal vse kar se da na vrhu policije, se čudi, da so na vrhu nesposobni ljudje? Zanimiva ugotovitev.

Utk ::

feryz je izjavil:

Puklasti blesavec je tvitnil, da je policija nesposobna.
Potem, ko je zamenjal vse kar se da na vrhu policije, se čudi, da so na vrhu nesposobni ljudje? Zanimiva ugotovitev.

A boš reku, da se (tokrat) moti? Če bi bila sposobna, bi jih nesposobnosti obtoževal iz Doba...

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Puklasti blesavec je tvitnil, da je policija nesposobna.
Potem, ko je zamenjal vse kar se da na vrhu policije, se čudi, da so na vrhu nesposobni ljudje? Zanimiva ugotovitev.

Priblizno tako kot forumski idioti tu ki tulijo kako je vse zdravo in preverjeno, ko pa zacnejo umirat zarad spikanja pa je: ah saj je samo eden, ah se nevemo dosti…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

A lohk za vaxer / antivaxer poste odprete drugo temo? Ta tema se nanaša na vlado in,kvečjemu njene ukrepe... Ne gre, ne? Zato, ker vam moderatorji po dveh straneh nabijanja temo zaprejo... potem pa je treba nabijanje preseliti v temo, ki s cepljenjem nima veze... mrš ven!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

bluefish ::

Poskusite znova, tretjič ali kolikič že.
««
92 / 92
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818334 (15408) c3p0

Več podobnih tem