» »

Paket Nekineki - Telekom

Paket Nekineki - Telekom

lonewolf_ ::

Nočem delati reklame, ampak..

"Preklopi na paket NekiNeki, postani poglavar plemena ali se pridruži plemenu. Poglavar lahko v pleme povabi največ 3 prijatelje. Vsak pridruženi član prinaša popust pri mesečni naročnini in dodatne GB."

Ima kdo to pleme pa bi mi poslal kodo ali pa obratno?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

lonewolf_ ::

Nihče?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Gejspodar ::

Iskreno vprašanje - a je pri nekaterih res taka kriza, da bi šparali 2 evra pri računu za telefon? Zakaj ste potem na enem izmed dražjih operaterjev? Bob ter HoT imata zelo konkurenčne ponudbe.

Po moje ga skoraj ni uporabnika, ki bi "ponucal" vse zakupljene količine...

lonewolf_ ::

Če si dost na terenu gre lahko hitro 100gb če se zamotiš s kakšnim YT ali pa hotspot... Nisem omenjal, da bi rad prišparal €...
Pa z A1 omrežjem doma nisem dosegljiv - žal.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

matax ::

GCWCFDJW

Tukaj imaš kodo če se še želiš pridružit plemenu.

Eliaz ::

matax je izjavil:

GCWCFDJW

Tukaj imaš kodo če se še želiš pridružit plemenu.


Evo, sem se pridružil. Prosim, če se nama pridruži še kdo, da bomo imeli skupaj 4 eur popusta/mesec

Pridružite se tako, da na 1918 pošljete besedi PLEME GCWCFDJW in za tem še 1x potrdite izbiro s PLEME DA

pingme ::

Eliaz je izjavil:

matax je izjavil:

GCWCFDJW

Tukaj imaš kodo če se še želiš pridružit plemenu.


Evo, sem se pridružil. Prosim, če se nama pridruži še kdo, da bomo imeli skupaj 4 eur popusta/mesec

Pridružite se tako, da na 1918 pošljete besedi PLEME GCWCFDJW in za tem še 1x potrdite izbiro s PLEME DA


Nosilec ima do 3€ popusta, člani pa le 1€.
Enako je s podatki - nosilec do 300GB, člani 100GB.

c3p0 ::

"Nekineki" ime paketa? So v vodstvu marketinga ostale samo še TikTok avše, da take bedarije grejo skozi?

lonewolf_ ::

Jaz sem se pridružil, za denar mi dol visi, 100gb resda ne porabim, ampak zakaj pa vseeno ne bi imel več, če kdaj rabi kdo hotspot itd? Za 12€ na leto pa... bom užival z dvema sixpackoma :D
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

rasta12 ::

A še ima kdo v kakšnem plemenu kakšen prostor ?
Hvala

rasta12 ::

Lahko pa se pridruži mojemu plemenu, imam še prosta mesta.
Pošlji kodo na 1918 : CPZDBLLT

malagosenica ::

Če bi se kdo pridružil meni, še moja koda:

OVNXGZLF

tomaztt ::

še moje pleme. koda: WBLVGYIJ

cortez ::

pleme koda: NEBTTELE

Argonavt ::

Koda 30% popusta za 12 mesecev na NAJ paketih za novega naročnika. Pošlji ZS, če koristiš:

LNOBYVDP

Do najpozneje do 31. 1. 2021, novo narocnisko razmerje za paket Naj A, Naj B ali Naj C akcija in poslji SMS PRIJATELJ XYZXYZ na 1918. Z vklopom ugodnosti oba dobita 30 % popusta na mesecno narocnino za kar 12 mesecev.

To23M ::

Paket NekiNeki. S tem si oba znižava naročnino in dobiva dodatnih 100GB prenosa podatkov.
Posljeji PLEME ZTLFQPVL na stevilko 1918.

5oko ::

Pošlji SMS:PLEME MQFYUHYP na 1918.
HVALA XD

myriad ::

Gejspodar je izjavil:

Iskreno vprašanje - a je pri nekaterih res taka kriza, da bi šparali 2 evra pri računu za telefon? Zakaj ste potem na enem izmed dražjih operaterjev? Bob ter HoT imata zelo konkurenčne ponudbe.


Moj edini zadržek pri menjavi je pokritost s signalom, sploh v gorah. Gledam sheme pri teh dveh operaterjih glede na Telekom in je zadnji glede tega še vseeno boljši. Drugače bi že davno zamenjal.

Grmeks ::

Še moja koda, če se želi kdo pridružiti mojemu plemenu. S tem privarčujeva vsak 1EUR in dobiva vsak 100gb prenosa podatkov.

Plemenu se pridružiš tako, da na številko 1918 pošlješ SMS z vsebino: PLEME OTNPXUND

Dodatni gigabajti (in popust) mi bodo zelo koristili, zato se v naprej lepo zahvaljujem za pomoč.

ninchy11 ::

Trenutno nimam nobenega člana, tako da je na voljo moja koda za 3 člane. Pošlji PLEME GHIILKJB na stevilko 1918.

Za vsakega clana plemena ti podarim 1 EUR popusta pri mesecni narocnini in dodatnih 100 GB za prenos podatkov v mobilnem omrezju Telekoma Slovenije.

Kattyka ::

Sem se pridružila :) hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kattyka ()

ninchy11 ::

Na voljo je promocijska koda še za 2 člana. Pošlji PLEME GHIILKJB na stevilko 1918.

Za vsakega clana plemena ti podarim 1 EUR popusta pri mesecni narocnini in dodatnih 100 GB za prenos podatkov v mobilnem omrezju Telekoma Slovenije.

Grmeks ::

Pošlji SMS: PLEME OTNPXUND na 1918

Hvala!

MonkeyHead ::

Se ima kdo fraj kako meesto v "plemenu"?

Sam imam 3 mesta.

Koda NYJLPKZK

123brezimena ::

Če se še kdo želi pridružiti plemenu, imam 3 frej mesta ker sem ga ravno ustvarila.

Koda: MJOCGDXV

Praskalec ::

Moja koda je: ACMTDYFM

Pleme ima trenutno 3 prosta mesta

Praskalec ::

Praskalec je izjavil:

Moja koda je: ACMTDYFM

Pleme ima trenutno 3 prosta mesta


Na voljo sta še 2 prosti mesti

Dindi ::

Če kdo še nima plemena se lahko komot pridruži.
koda plemena: XHOBEOVE
še so mesta :)

Praskalec ::

Praskalec je izjavil:

Praskalec je izjavil:

Moja koda je: ACMTDYFM

Pleme ima trenutno 3 prosta mesta


Na voljo je še eno prosto mesto

mihat2211 ::

Je še kakšna koda na voljo za dodatnih 100 GB interneta in 1€ popusta pri naročnini ? Telekom NekiNeki paket . Hvala. Miha

umek25 ::

Imam kodo in sicer na številko 1918 pošlješ PLEME ADCWUVHK ali pa urediš v mojem telekomu.

mihat2211 ::

Lep pozdrav, ne prime , sem vam poslal ZS,

zan98 ::

Na voljo je tudi ta koda FOOVSACC

Za aktivacijo popusta in dodatnih 100GB prenosa podatkov pošlješ SMS na številko 1918, v vsebino napišeš: PLEME FOOVSACC
SMS je brezplačen.

Trenutno so še prosta mesta, v primeru, da kdo potrebuje še večjo količino interneta kot 200GB se tudi to, da urediti v tem plemenu.
V primeru dodatnih vprašanj sem na voljo tudi v ZS.

Vljudno vabljeni :))

MonkeyHead ::

umek25 je izjavil:

Imam kodo in sicer na številko 1918 pošlješ PLEME ADCWUVHK ali pa urediš v mojem telekomu.


eto sem v tvojem plememu...

mihat2211 ::

@all , še kdo s kakšno kodo , ali pa da doda v moj.telekom številko ? rabm za frenda . Hvala . Miha

Košutka ::

mihat2211 je izjavil:

@all , še kdo s kakšno kodo , ali pa da doda v moj.telekom številko ? rabm za frenda . Hvala . Miha


MJNYHXRC

brainless_ ::

Če se še kdo hoče pridružit plemenu mam eno kodo.

HTMDIUOP

Praskalec ::

Moja koda je: ACMTDYFM

Kako do popusta:
1. Kodo vpiši v Moj Telekom na http://ts.si/MT-pleme ali pošlji SMS: PLEME ACMTDYFM na 1918.
2. Pošlji potrditveno sporočilo PLEME DA na 1918

Hvala vsakemu ki se bo pridružil. Trenutno sta na voljo še 2 prosti mesti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem 2 zainteresirana za paket A1 Orto Epik (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21340619 (3470) Reloaded
»

5G hitrosti v Sloveniji

Oddelek: Omrežja in internet
203584 (1420) Anney

Telekom Nekineki KODA za popust

Oddelek: Mobilne tehnologije
51004 (597) Praskalec
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017764 (15806) stb

Več podobnih tem