» »

Demografski upadi na zahodu. Zakaj?

Demografski upadi na zahodu. Zakaj?

1
2
3

Mike_Rotch ::

Verjetno je elita vesela glede tega, ker ze vec desetletij razmisljajo kako zaustavit hitro narascanje svetovne populacije.


Link plz. Pa mogoče kakšna razlaga zakaj bi "elita" želela zaustaviti naraščanje populacije.

Saj vem, stopil sem direkt v drek, ampak let's do it :)

showsover ::

vnetidebater je izjavil:

ah ne, razlogi so bolj egoistični kot jih ti spektakularno opisuješ.

Ja, 👍, najbrž res.

Gagatronix je izjavil:

Prioritete se spreminjajo, samo ti si klerikalno opran, zgleda.

Mimogrede, o kakih 200,000 letih sanjas ? Ajde, daj rodovniske izpiske. Ce najdes starejse od 17. stoletja je to ze veliko.

Bizgec.

Pa f*ck, kaj je s tem tumastimi levičarji, če imaš otroke, si klerikalno opran? Kakšne butaste nebuloze, za kozlat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Gagatronix ::

Ne vem kje si ti mene nasel za kateregakoli od politicnih polov, ampak nekaj mora iti hudo narobe v tvoji glavi, da takoj limas nalepke.

Klerikalno so sprani tisti, ki so prepricani, da morajo obvezno v lajfu met familijo. Ker je tako zadnjih 2000 let pridigala cerkev, ce si slucajno spregledal.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Klerikalno so sprani tisti, ki so prepricani, da morajo obvezno v lajfu met familijo. Ker je tako zadnjih 2000 let pridigala cerkev, ce si slucajno spregledal.

Normalno, to je ena osnovnih potreb živih bitij, da se razmnožuje, nikakor vezana na RKC.
Nihče te ne obsoja (razen tvoje ožje žlahte, morda), če nimaš, le svoje potrebe zatiraš.
Ni pa nujno neupravičeno, to pa drži.

Malo sem te moral špikniti :)

PS: Je pa sranje, če imaš žlahto, ki ti ni v oporo. Ma saj te razumem, samo malo bolj razčleni svoje misli, da ne bom trigeriran :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Gagatronix ::

Ce si ti zaradi necesa triggered to nikakor ni moja odgovornost. In clovek bi si mislil, da smo v 20,000 letih civilizacije presegli osnovne zivalske nagone, saj bi drugace se vedno ziveli po jamah.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Ce si ti zaradi necesa triggered to nikakor ni moja odgovornost. In clovek bi si mislil, da smo v 20,000 letih civilizacije presegli osnovne zivalske nagone, saj bi drugace se vedno ziveli po jamah.

Tudi ti si vseeno 'materializiran' po 20000 letih, ne ravno po naključju, ali? Ampak, če boš prekinil uspešno tradicijo, prav, jaz osebno nimam nič od tega. Sicer upam, da boš imel bolj optimistična obdobja in boš spremenil svoje razmišljanje, srečno zaživel s svojo družinico, čeprav morda ne bo idealno in bo skromno. Saj nikdar ni idealno, ne vem, koliko star, jaz sem kar že blizu 50, recimo, ampak v resnici je zdrava/kakovostna žlahta edino, kar imaš in ti ostane, moraš imeti srečo. Ma, v resnici te ne kregam, v bistvu se mi nekako smiliš (v dobrem smislu), ker (še!) nimaš zaupanja v prihodnost in družino, saj ni tako hudo. Klišejsko, saj vem, ampak prava ljubezen premaga vse ovire...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Shegevara ::

kot kaže ne uspeš drugače priti do družbe oz. prijateljev, kot da ti jih ženska osebno naštanca? Kdo naj se torej komu smili?

showsover ::

Jaz ne vidim prav nobene težave, če se tebi smilim.
Kako je v resnici glede mene, vem jaz, ti lahko samo nekaj domnevaš.
Upam, da te to, vsemu navkljub, osrečuje.
Če te pa ne, pa tough luck!

Shegevara ::

showsover je izjavil:

Jaz ne vidim prav nobene težave, če se tebi smilim.
Kako je v resnici glede mene, vem jaz, ti lahko samo nekaj domnevaš.
Upam, da te to, vsemu navkljub, osrečuje.
Če te pa ne, pa tough luck!


Vsak je svoje sreče kovač. Komur je pomembno met otroke si lahko to priskrbi z oplojevanjem ali brez. Tako da komentarjev o plodnosti ne jemljem resno.
Kar se tebe tiče mi je vseeno. Odzval sem se na splošno. Vprašanje je bilo provokativno. V resnici sem tud jaz zate vesel, da si si naredil potomce. Ne glede na to, ali je to vse v življenju kar imaš ali ne.

showsover ::

Očitno potem tebi že izgledam, kot da je to vse, kar imam v življenju.
Mene ne moti, ker četudi bi bilo to res, bi imel od življenja veliko več kot sem pričakoval.
Ti pa si pač bolj zahteven :-)

SuperKripto ::

Mike_Rotch je izjavil:

Verjetno je elita vesela glede tega, ker ze vec desetletij razmisljajo kako zaustavit hitro narascanje svetovne populacije.


Link plz. Pa mogoče kakšna razlaga zakaj bi "elita" želela zaustaviti naraščanje populacije.

Saj vem, stopil sem direkt v drek, ampak let's do it :)

preprosto si zastavi vprasanje, ce bi ti zelel ziveti v bolj zdravem in cistem okolju ali pa v okolju kjer je prevec onesnazeno? Ce prebivalstvo narasca potem praviloma narasca tudi onesnazevanje, narasca poraba dragocenih virov, narasca masovni turizem, narasca vse. Linkov kjer debatirajo o problemu narascanja prebivalstva je ogromno, kar poisci si sam. pa da ne bo kdo mislil, da se jim to ne splaca, ker bo manj zasluzka. To je napacno razmisljanje s stalisca navadnega cloveka. Smo v fazi, kjer je umetna inteligenca napredovala do te mere, da ze v dolocenih tovarnah nadomesca kar precejse delez ljudi. Pa drgac tisti na vrhu imajo ze ves denar, ki ga potrebujjeo. Ga samo naprintajo iz nicesar in ga dobijo.

SuperKripto ::

Drgac pa glavni razlog za ne dovolj visoko nataliteto ni plodnost ampak je indoktrinacija ljudi. Pac sistem vzgaja taksne ljudi, da se cim vec izvaja bela kuga. Ce ima dvajsetletna punca otroka jo vrstniki gledajo postran, ces kaj ti je. Danes je to s stalisca programiranih mladih ljudi na zahodu konec, ce dobis otroka. Potem ni vec holivudskega nacina zivljenja, ker si kao ne mores privoscit dolocenega nacina zivljenja. PAc to je indoktrinacija. Plodnosti je se vedno dovolj, da se lahko normalno razmnozujemo.

Gagatronix ::

> Ce ima dvajsetletna punca otroka jo vrstniki gledajo postran, ces kaj ti je.

S cudnim folkom se ti to druzis, ce take stvari pocno.

ajdov2 ::

Rodnost upada ker hodijo ženske v službo. Če bi bile doma in skrbele za gospodinjstvo/otroke, ne bi bilo težav.

D3m ::

Ker so feministke tak zahtevale.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Shegevara ::

showsover je izjavil:

Očitno potem tebi že izgledam, kot da je to vse, kar imam v življenju.
Mene ne moti, ker četudi bi bilo to res, bi imel od življenja veliko več kot sem pričakoval.
Ti pa si pač bolj zahteven :-)


Če nekomu moraliziraš o tem bi človek že lahko sklepal, da ne dojameš, da je življenje še kaj drugega kot pa siljenje ustvarit družino. Če komu paše bo že poskrbel za to, če mu pa ne pa tudi ne razumem tvojega neodobravanja kar se tega tiče.

A mam samo jaz težave z razumevanjem tvojih poezijskih spevov?

Ben Dover ::

F u at teba več pzda

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Mr.B ::

SuperKripto je izjavil:

Drgac pa glavni razlog za ne dovolj visoko nataliteto ni plodnost ampak je indoktrinacija ljudi. Pac sistem vzgaja taksne ljudi, da se cim vec izvaja bela kuga. Ce ima dvajsetletna punca otroka jo vrstniki gledajo postran, ces kaj ti je. Danes je to s stalisca programiranih mladih ljudi na zahodu konec, ce dobis otroka. Potem ni vec holivudskega nacina zivljenja, ker si kao ne mores privoscit dolocenega nacina zivljenja. PAc to je indoktrinacija. Plodnosti je se vedno dovolj, da se lahko normalno razmnozujemo.

Sam fukat je treba, za štalco bo poskrbela država. Vem težko za razumet, ker nekateri pravijo da moraš biti sposoben kupiti stanovanje preden prvega.... Res da pa da te zagovorniki takega pristopa bore malo vejo o vzgoji, so verjetno oziroma nekateri zagotovo samski...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Velki ::

Morda bi bilo bolje da vsak napiše zakaj nima / verjetno ne bo imel otroka.
Pri meni je definitivno glavni razlog ta da so mi zahodni mediji oprali glavo da je edina vredna žena lepa žena. Kaj bi dal ko bi si lahko to iz glave izbil... ;((
Pri ženskah pa imaš zraven tega mišljenja (le da tu igra glavno vlogo uspešnost moškega) še dejstvo da se potem nekatere v primeru da ne dobijo želenega moškega raje odločijo za kariero.
Torej je to takozvani "receipe for disaster"!

showsover ::

Shegevara je izjavil:

Če nekomu moraliziraš o tem bi človek že lahko sklepal, da ne dojameš, da je življenje še kaj drugega kot pa siljenje ustvarit družino. Če komu paše bo že poskrbel za to, če mu pa ne pa tudi ne razumem tvojega neodobravanja kar se tega tiče.

A mam samo jaz težave z razumevanjem tvojih poezijskih spevov?

Normalno, samo ti imaš težave z razumevanjem.
Drugim je ali vseeno ali pa razumejo sporočilo.
Nič ne moraliziram, meni je dejansko vseeno, kaj bo Gagatronix (ali ti) naredil.
Če dobro premislim, kar držita se svojih namenov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Kayzon ::

Zakaj? Zato ker zahodna civilizacija drvi v prepad.

Poglejte si samo letosnjo evrovizijo. Neokusno forsiranje homoseksualnosti in dekadence. Polovica nastopajocih je bilo pedrov in lezbijk,da ne govorimo o eni izmed voditeljic ki je tranvestit(MOSKI). Ne preostane nam nic drugega kot da se zleknemo nazaj in uzivamo v cirkusu.


 clownworld

clownworld

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

D3m ::

Saj z Rimskim imperijem ni bilo nič drugače.

Sesul se sam vase.
|HP EliteBook|R5 6650U|

SuperKripto ::

meh, koga briga ena TV oddaja. Tudi ko je rimsko cesarstvo propadlo je zivljenje se zmeraj teklo naprej. pa ni se zgodilo cez noc. Drgac pa niti ne vem koliko je smiselno debatirat zgodovino, katero pisejo zmagovalci in je verjetno zelo pristranska oziroma napacna.

Drgac pa prihodnost je odvisna od vas samih, imate dost vecji vpliv na potek prihodnosti kot si mislite. Razen ce popivate ali se kako drugace omamljate, ker to znizuje vpliv na kvantno realnost. Drgac pa visoka vibracija is the way.

c3p0 ::

vnetidebater je izjavil:


Danes je ogromno parov ki se brez nekega pametnega razloga odločijo da ne bodo imeli otrok. Pač "ne marajo otrok". Pameten razlog je izključno samo biološke narave, ostalo je bulšit.
In tako se 200.000 letna zgodovina moževe in ženine družine zaključi.
Pač mislijo da so prioritete drugod in raje "uživajo življenje" kot da bi poskrbeli za nadaljevanje družine.


Torej tebi gre le za prenos genov? Če posvojiš otroka, ti to torej ne more biti preveč vredno. Ljudi je daleč preveč na svetu, zame je bolj modro in spoštovanja vredno, nekoga posvojit in mu/ji s tem omogočit dostojno življenje. Mi še ni prišlo na pamet imet otroke, in ne kaže, da mi kdaj bo. Vsakemu svoje.

Tvoji pravnuki ne bodo več vedeli nič o tebi, kot ti ne veš praktično nič o svojih prastarših, če niso bili živi za časa tvojega življenja. Morda veš ime in kako anekdoto, oz. kako jim je bilo težko.

D3m ::

Ne moreš, kar posvojiti dumbass.

Moraš najprej predložiti tehtni razlog zakaj ne moreš imeti lastnih otrok.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gruntfürmich ::

vnetidebater je izjavil:

Danes je ogromno parov ki se brez nekega pametnega razloga odločijo da ne bodo imeli otrok. Pač "ne marajo otrok". Pameten razlog je izključno samo biološke narave, ostalo je bulšit.

še več parov pa ima otroke samo zato ker tako pričakuje okolica in zato ker čutijo samo živalske nagone po razmnoževanju in preživetju, čeprav niso niti najmanj primerni za vzgojo človeka.

skratka več kot očitno po tvojih postih in razmišljanju je, da si skrajno retardiran in zelo puritanski, ker sovražiš srečo drugega.
smisel življenja vidiš samo v najnižjih bioloških nagonih.

porazno. takšni ljudje ste najnižje na mentalni lestvici in zgodovina ter civilizacija vas bo izpljunila kot star čigumi...
nevredno človeškega življenja!!!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Mike_Rotch ::

Ljudi je daleč preveč na svetu


Od kje ti ta ideja?

čeprav niso niti najmanj primerni za vzgojo človeka.


A to imamo kakšno komisijo, ki odloča kdo je primeren za vzgojo in kdo ne?

josipdare ::

Jaz sem bral v reviji da je biti brez otrok izjemno moralno ker tako skrbimo za naravo. Na drugi strani je pisalo kako rabimo migrante da nam bojo služili penzione.

Invictus ::

josipdare je izjavil:

Jaz sem bral v reviji da je biti brez otrok izjemno moralno ker tako skrbimo za naravo. Na drugi strani je pisalo kako rabimo migrante da nam bojo služili penzione.

Ironija sodobne družbe, ki je noben ne pošteka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

Mike_Rotch je izjavil:

A to imamo kakšno komisijo, ki odloča kdo je primeren za vzgojo in kdo ne?

pametni je ne rabimo, butasti jo ustanovijo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kriptobog ::

josipdare je izjavil:

Jaz sem bral v reviji da je biti brez otrok izjemno moralno ker tako skrbimo za naravo. Na drugi strani je pisalo kako rabimo migrante da nam bojo služili penzione.


Bolj kot migrante, rabimo nov pokojninski sistem, ki bo nadomestil trenutno ponzi shemo.

D3m ::

josipdare je izjavil:

Jaz sem bral v reviji da je biti brez otrok izjemno moralno ker tako skrbimo za naravo. Na drugi strani je pisalo kako rabimo migrante da nam bojo služili penzione.


|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

Invictus je izjavil:

josipdare je izjavil:

Jaz sem bral v reviji da je biti brez otrok izjemno moralno ker tako skrbimo za naravo. Na drugi strani je pisalo kako rabimo migrante da nam bojo služili penzione.

Ironija sodobne družbe, ki je noben ne pošteka...

to ni ironija sodobne družbe, ampak navadna propaganda globalistov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

StarMafijec ::

Invictus je izjavil:

Zaradi tega, da ne bo treba migrantov.

Ampak danes fantje še fukat nočejo več, če ni mame zraven. Pač posledice permisivne vzgoje in vzgajanja patoloških narcisov...

Temu ugodju zahodnega sveta se nihče noče odpovedati s froci...

Punce imajo, baje, resen problem najti fukača svojih let...


Se strinjam kar precej v tem, bi pa še dodal.

Večina punc kar dosti seksa. Res pa je, da večina fantov ne. Pač nekateri fantje, to je top tipi, poskrbijo za več punc hkrati.

Tudi ekonomija iskanja partnerja se je globalizirala in zakaj bi ena šla v resno vezo, če pa vedno lahko kjerkoli najde kaj boljšega.

GupeM ::

showsover je izjavil:

Normalno, to je ena osnovnih potreb živih bitij, da se razmnožuje

showsover je izjavil:

srečno zaživel s svojo družinico

Zakaj? Tipično klerikalno. Razmnožuješ se lahko brez družine. Še bolj.

kriptobog ::

GupeM je izjavil:

showsover je izjavil:

Normalno, to je ena osnovnih potreb živih bitij, da se razmnožuje

showsover je izjavil:

srečno zaživel s svojo družinico

Zakaj? Tipično klerikalno. Razmnožuješ se lahko brez družine. Še bolj.



Ah, ena osnovnih potreb je fuk. Razmnoževanje je pa samo načrtno ali ponesreči :)

bobby ::

Sicer se bistvo teme ze zdavnaj izkrivlja, se posebej, kdo jo je odpru in kaksne trosite nekateri ampak ce koga zanima, pokojni Hans Rosling in njegova razlaga njegovih opazanj, pa statiatika mu je bila blazno vsec in verjamem, da je vecinoma odgovoril na vprasanje v globalnem smislu. Visanje osnovne izobrazbe, lazji dostop do informacij, visanje splozne razgledanosti (ceprav za nekatere na tem forumu to ne velja)

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Ne moreš, kar posvojiti dumbass.

Moraš najprej predložiti tehtni razlog zakaj ne moreš imeti lastnih otrok.


Ti si dumbass x2. There.

showsover ::

GupeM je izjavil:

Zakaj? Tipično klerikalno. Razmnožuješ se lahko brez družine. Še bolj.

Da te vidim, kloniranec.

kriptobog je izjavil:

Ah, ena osnovnih potreb je fuk. Razmnoževanje je pa samo načrtno ali ponesreči :)

Ne, GupeM (in ostali) očitno domnevajo, da se razplodiš v drugo družino in ostaneš skrit in brez odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

D3m ::

c3p0 je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne moreš, kar posvojiti dumbass.

Moraš najprej predložiti tehtni razlog zakaj ne moreš imeti lastnih otrok.


Ti si dumbass x2. There.


Ti ni kapnilo vidim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

GupeM ::

showsover je izjavil:

GupeM je izjavil:

Zakaj? Tipično klerikalno. Razmnožuješ se lahko brez družine. Še bolj.

Da te vidim, kloniranec.

kriptobog je izjavil:

Ah, ena osnovnih potreb je fuk. Razmnoževanje je pa samo načrtno ali ponesreči :)

Ne, GupeM (in ostali) očitno domnevajo, da se razplodiš v drugo družino in ostaneš skrit in brez odgovornosti.

Ne razumem. Po svetu lahko naštepaš 100 otrok, pa še vedno nimaš družine. Zdaj razumeš kaj sem hotel povedat?

showsover ::

GupeM je izjavil:

Ne razumem. Po svetu lahko naštepaš 100 otrok, pa še vedno nimaš družine. Zdaj razumeš kaj sem hotel povedat?

Če ti je to cilj in si dovolj simpatičen, potenten, ostaneš dovolj skrit, da ti ne iztožijo gat z riti za preživnine, in nimaš nobene čustvene navezave na svoje otroke ali partnerko, ti kar. Nimam volje debatirati tako izjemnih (da ne rečem, absurdnih) scenarijev.

gruntfürmich ::

showsover je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ne razumem. Po svetu lahko naštepaš 100 otrok, pa še vedno nimaš družine. Zdaj razumeš kaj sem hotel povedat?

Če ti je to cilj in si dovolj simpatičen, potenten, ostaneš dovolj skrit, da ti ne iztožijo gat z riti za preživnine, in nimaš nobene čustvene navezave na svoje otroke ali partnerko, ti kar. Nimam volje debatirati tako izjemnih (da ne rečem, absurdnih) scenarijev.

pa kje ti živiš? samske ženske pri 40 samo čakajo na zlati šus, z bilokom. najbolje s pijanim debilom da se jih ne bo več spomnil. samo da dobijo froca in si 'osmislijo' življenje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

showsover ::

gruntfürmich je izjavil:

pa kje ti živiš? samske ženske pri 40 samo čakajo na zlati šus, z bilokom. najbolje s pijanim debilom da se jih ne bo več spomnil. samo da dobijo froca in si 'osmislijo' življenje.

Ne verjamem, da so tako neselektivne, da bi kar Z BILOKOM, prav tako tudi ne verjamem, da te prav nobena ne bi terjala za preživnino, recimo. Če pa jih poznaš in ni vezane nobene odgovornosti, pa veš, kaj narediti - zaplodi vsaj 100 otrok, reproduktivni material se hitro obnavlja :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Gagatronix ::

showsover je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pa kje ti živiš? samske ženske pri 40 samo čakajo na zlati šus, z bilokom. najbolje s pijanim debilom da se jih ne bo več spomnil. samo da dobijo froca in si 'osmislijo' življenje.

Ne verjamem, da so tako neselektivne, da bi kar Z BILOKOM, prav tako tudi ne verjamem, da te prav nobena ne bi terjala za preživnino, recimo. Če pa jih poznaš in ni vezane nobene odgovornosti, pa veš, kaj narediti - zaplodi vsaj 100 otrok, reproduktivni material se hitro obnavlja :-)


Kar veliko zensk take zadeve zganja. Ker so prej bile busy s kariero/ni bil noben dober za njih/karkoli drugega bullshitanja se spomnijo. Urica pa tiktaka.

showsover ::

In se ne najde prav noben potenten osemenjevalec, ki bi se uspel izogniti vsaki socialni/pravni/materialni/... odgovornosti?
Poznam kakšne privlačne in ohranjene 40-letnice, še starejše, kjer ne bi bilo problema donirati semena.
Še več, zaračunal bi lahko, če grejo z bilokom, če je donator vsaj malo nadstandarden.
Po mojem mnenju vseeno ne grejo ravno z bilokom, očitno, no, ker bi potem že rešile to 'težavo'.
Nekaj mi tule ne štima, da je toliko takšnih, ki samo donorja semena (brez obveznosti) iščejo...
Kako vi to sploh veste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Gagatronix ::

Ker smo za razliko od tebe dejansko kdaj sli po svetu.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Ker smo za razliko od tebe dejansko kdaj sli po svetu.

To se kar ti tolaži, sem bil kar nekaj po svetu, predvsem službeno.
Je pa sicer res, da sem že ene 20 let vezan, morda več (izgleda, da 22).

In toliko, kot si prepotoval in srečal simpatičnih žensk, prav nobeni nisi naredil usluge in ji doniral svojega vrhunskega semena?
A so se hotele poročiti s teboj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Gagatronix ::

Potem ti pa falijo opazovalne sposobnosti, ocitno.

In ne, se ne gonim naokrog, ker sem aseksualec.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124295101 (68783) vostok_1

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15226168 (21092) BigWhale

Več podobnih tem