» »

Antivaxx club

Antivaxx club

UganiKdo ::

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.

Država s 5 milijoni ljudmi je celotnem obstoju epidemije imela manj okuženih kot mi na povprečni dan.

Tako, da se res trudis najt primere, ki jasno dokazujejo da so ostri ukrepi izjemno učinkoviti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

3p ::

josipdare je izjavil:

Saj se bojo cepili, če se ne bojo so pa itak antivakserji?


Da, ampak problem je to da ima generacija antivax mladine, ki ji pri vsem pomaga dober "imunski sistem" (dokler pač prvič ne) tudi starše. Pri 25-tih lahko skoraj vse pozdraviš s 6 piri. Pri 65-tih pa ne. In 65-letniki radi poslušajo svojo "boljše izobraženo" potomstvo, ki redno spremlja internete.

Ja, seveda so antivax-i. Pri nas je zgleda takih okoli 40% tisti starih nad 70 let. Ampak so antivaxx-i tudi po zaslugi lastnega frocovja.

PacificBlue ::

Antivaxxerji ste že dobili smse?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

m0LN4r ::

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

HappyPills ::

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.
Cudi me zakaj je bilo potem toliko pravnikov in zdravnikov na prvomajskih protestih v nemciji. Neizobrazeni revezi, ker se ne strinjajo z delom politike.


Protestirali so proti cepivom? Ali proti ukrepom. Se mi zdi da maš ti malo pomešane te pojme.

UganiKdo ::

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.

vidim, da si temo zamenjal, sedaj ko si tudi sam ugotvoil kako neumno si izpadel z Novo Zelandijo.

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.


Vir?

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Komot smo lahko zaprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav. Ti sicer ne, ampak vecina pa bo.

Resitev za oboje pa je cepljenje. Torej nehaj se kot telicek zabijati v nova vrata in pomagaj, da se zadevo RESI. In to ne samo v tvoj interes (kar zdajle nabijas v temi) ampak v interes vseh.

Ti bom se nekajkrat pastal, da se ne bos izogibal.
Kaj ko bi se ti nehal zabijati in locil med tem ali nekaj zapres generalno ali pa pac ljudem poves, da ne tja hodit, ker se bos mogoce okuzil.


Ah, bos drugo struno brenkal. Ja, je bila tudi to opcija, ampak se ljudje - in stavit grem, da si bil tudi ti med njimi - tega niso drzali. Zato se je sprejelo bolj ucinkovite ukrepe. Najbolj ucinkovit ukrep, ki nikogar ne omejuje je pa ravno cepljenje.

Ampak si proti... pac, ce je clovek tako zabit oz, zgoraj je bilo receno, samodestruktiven in namesto, da bi lahko sluzil naprej, raje vse prepricuje v obnasanje, ki mu bo se dolgo preprecevalo karkoli zasluziti, pa naj bo.

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.

Saj tisti pofl, ki ga ti prodajaš, itak lahko kupimo online…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

m0LN4r ::

UganiKdo je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.

vidim, da si temo zamenjal, sedaj ko si tudi sam ugotvoil kako neumno si izpadel z Novo Zelandijo.
V NZ ni virusa al kaj bi rad?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.

vidim, da si temo zamenjal, sedaj ko si tudi sam ugotvoil kako neumno si izpadel z Novo Zelandijo.
V NZ ni virusa al kaj bi rad?


Mhm, ga res ni, samo zato, ker so se vsi obnasali diametralno nasprotno tebi. Pa pac meje se je zaprlo - bi morda to rad? :))

m0LN4r ::

HappyPills je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.
Cudi me zakaj je bilo potem toliko pravnikov in zdravnikov na prvomajskih protestih v nemciji. Neizobrazeni revezi, ker se ne strinjajo z delom politike.


Protestirali so proti cepivom? Ali proti ukrepom. Se mi zdi da maš ti malo pomešane te pojme.
Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

UganiKdo ::

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj si poglej kako rigorozne ukrepe je imela sprejete Nova Zelandija, da je lahko zgotovila pogoje za tak koncert, pa potem nadaljuj z delanjem bedaka iz sebe.
Ne deri se. Merklova je rekla, da tudi ce smo v sluzbi vsi cepljeni, ne bomo se dolgo sli delat.

vidim, da si temo zamenjal, sedaj ko si tudi sam ugotvoil kako neumno si izpadel z Novo Zelandijo.
V NZ ni virusa al kaj bi rad?


Z rigoroznimi ukrepi so prišli do tega, da praktično niso imeli virusa in so polovili tudi posamezne izolirane primere. Zato so brez težav organizirqali žurko za 50k ljudi. Tako, da me veseli, da se strinjaš da rigorozni ukrepi delujejo.

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


V Slo se je zmetalo kup denarja v protikoronske finančne pakete. Ki jih bomo vsi skupaj odplačevali lep čas.

Pa saj drugje po EU ni bilo drugače?

UganiKdo ::

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.
Cudi me zakaj je bilo potem toliko pravnikov in zdravnikov na prvomajskih protestih v nemciji. Neizobrazeni revezi, ker se ne strinjajo z delom politike.


Protestirali so proti cepivom? Ali proti ukrepom. Se mi zdi da maš ti malo pomešane te pojme.
Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Zanimivo in potem kot primere dobre prakse navajaš države z izjmeno rigoroznimi ukrepi.

c3p0 ::

PacificBlue je izjavil:

Antivaxxerji ste že dobili smse?


A te? Nekaj se pripravlja, ja. Odklone od norme bo treba spravit v normalo.

https://www.dnevnik.si/1042955047/slove...

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.
Cudi me zakaj je bilo potem toliko pravnikov in zdravnikov na prvomajskih protestih v nemciji. Neizobrazeni revezi, ker se ne strinjajo z delom politike.


Protestirali so proti cepivom? Ali proti ukrepom. Se mi zdi da maš ti malo pomešane te pojme.
Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Aha, seveda, takim, neprizadetim od ukrepov, gladko dol visi za vse tiste, ki so prizadeti, tako kot antivaxerjem gladko visi dol za tiste, ki bi od corone lahko resno zboleli. Se zgodi, najprej pred svojim pragom pometi - zacni se obnasati manj egoisticno - pa se bo kdo tudi zate kdaj zmenil. A ni fino, ti se ne bi cepil, briga te, ce raznasas korono, mi pa bi se cepili, zato, da bo konec ukrepov, ki si jih v bistvu zelis ti. Kdo je zdaj tu nor?

Sploh ne vem kaj se kurcis, zelis si ukrepov, vse delas v smeri, da bi jih imeli kar se le da dolgo in se celo pritozujes cez nas, ki bi radi storili vse kar je v NASI moci, recimo, da bi se cepili, zato, da bo ukrepov konec.

Kaj si pa ti do sedaj storil, da jih bo konec? Ce prav razumem nic...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

zmaugy ::

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Tako kot tisti, ki ste proti ukrepom, ker vas covid ne ogroža. Zakaj bi se zdaj tisti, za katere se takšni ne sekirate, morali sekirati za vas? GFYS >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Komot smo lahko zaprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav. Ti sicer ne, ampak vecina pa bo.

Resitev za oboje pa je cepljenje. Torej nehaj se kot telicek zabijati v nova vrata in pomagaj, da se zadevo RESI. In to ne samo v tvoj interes (kar zdajle nabijas v temi) ampak v interes vseh.

Ti bom se nekajkrat pastal, da se ne bos izogibal.
Kaj ko bi se ti nehal zabijati in locil med tem ali nekaj zapres generalno ali pa pac ljudem poves, da ne tja hodit, ker se bos mogoce okuzil.


Ah, bos drugo struno brenkal. Ja, je bila tudi to opcija, ampak se ljudje - in stavit grem, da si bil tudi ti med njimi - tega niso drzali. Zato se je sprejelo bolj ucinkovite ukrepe. Najbolj ucinkovit ukrep, ki nikogar ne omejuje je pa ravno cepljenje.

Ampak si proti... pac, ce je clovek tako zabit oz, zgoraj je bilo receno, samodestruktiven in namesto, da bi lahko sluzil naprej, raje vse prepricuje v obnasanje, ki mu bo se dolgo preprecevalo karkoli zasluziti, pa naj bo.
Kdaj pa je bila to opcija? Nazalost te moram razocarati, jaz se vedno brenkam na isto struno.
Nazalost nisem edini doma, nas je nekajkratnik.

Seveda si celi pameten, ce gresta politika in ukrepi v tvojo korist.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Manu ::

Likalnik je izjavil:

Razlogi so že znani dalj časa:

- povzročajo strdke (koliko je res ne vem ampak tako se piše)
- premalo časa oziroma premalo ljudi je bilo cepljenih, da bi lahko vedeli kaj to cepivo prinese s seboj
- drži samo pol leta...se pravi..sedaj se grem cepit, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...potem pa, ko bo zima in bom res rabil to cepivo se bom šel pa še enkrat?
- se pravi dvakrat na leto se bom cepil
- ne cepim se za razne gripe itd...ne vem zakaj bi se za to.
- zaenkrat se še nisem okužil (redno skrbim za higieno rok, držim se varnostne razdalije, nosim masko)
- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem


1. Cepiva ne povzročajo strdke (ker če uporabimo to besedo, bi to pomenilo, da bi vsak, ki se cepi, imel trombozo). Možni stranski učinek (to je bolj primerna beseda) cepiva je tromboza v zelo majhnem razmerju. To pa se dogaja tudi z mnogimi drugimi zdravili. Če imaš kakšno zdravilo doma, preberi njegova navodila in poglej si kaj vse tam notri piše: kontraindikacije z drugimi zdravili, možni neželeni učinki, opozorila in previdnostni ukrepi ... To je pač del alopatije. Tam se pa nihče ne razburja na kaj vse je treba pri zdravilih biti previden. Nobeno zdravilo in cepivo ni 100% učinkovito in nima nobenih možnih stranskih učinkov in/ali kontraindikacij z drugimi zdravili in boleznimi.

2. Cepiva se res še testirajo, ampak to je zato, ker so izredne razmere. Poglej kaj se je dogajalo zadnje leto in pol. Izredne razmere zahtevajo izredne ukrepe. Kar se tiče pa število cepljenih, pa tvoj argument ne drži. Veliko ljudi je že cepljenih s cepivi proti covid-19. Časa je pa malo, ampak to pa zato, ker smo soočeni z epidemijo s katero nismo še imeli opravka, moramo pa jo obvladati. Kaj bomo zdaj? Ja, cepljenje je zelo smiselna in ustrezna rešitev, ker gre za znan način kako se obranimo pred boleznimi.

3. Drži samo pol leta, ker še ne vemo koliko časa lahko drži, saj so cepiva za covid-19 komaj prišla. Sčasoma bomo vedeli ali držijo še dalj. Če pa ne, potem se bo potrebno pač vsako leto cepiti, kot to velja za gripo.

4. Tolikokrat naj bi se cepili, dokler bolezen ne izkoreninimo ali zmanjšamo njen vpliv na družbo. Meni se sliši smiselno.

5. Zato ker covid-19 NI gripa. Z gripo ni bilo nikoli takih problemov kot je zdaj z covidom. Covid je velikokrat bolj nalezljiv kot gripa in potek bolezni je mnogo hujši kot je to v primeru gripe. Posledično je bolj škodljiv za zdravje populacije (ne govorimo o posamezniku, ampak o celotni populaciji kot eni enoti) in za obremenjenost zdravstvenega sistema. Civiliziran svet si ne more privoščit zdravstvenega kaosa. Če se kaos pojavi zaradi preobremenjenosti zdravstvenega sistema, potem družba ni civilizirana. Preprosto.

6. Če se nisi okužil je to super zate (ampak tega gotovo ne moreš vedeti, lahko da si ga dobil pa ti ni bilo nič). Ampak nikoli ne veš kje ga stakneš, saj nisi hermetično izoliran od sveta. Saj gotovo greš v trgovino in kam po opravke. Nekje boš naletel na nekoga, ki mu higiena ni v navadi.

7. Cepimo se zaradi tega, da spravimo epidemijo pod kontrolo. Cepljenje pa te ne bo ubilo, če boš pozoren na možne stranske učinke. Tromboza je namreč ozdravljiva, le pravočasno moraš k zdravniku. Ne cepimo se vsak samo zase, ampak tudi za celotno populacijo, za javno zdravje, za bolj svobodno življenje (saj epidemija prinaša veliko omejitev). Zato je cepljenje smiselno.

8. Karantena je tudi učinkovita, ampak koliko ljudi se jo drži? Lansko leto pri nas smo s karanteno bili kar uspešni. Pa tudi takrat se kar nekaj populacije ni držalo le-te. Zdaj pa imajo ljudje dovolj karantene in omejitev. Higienskih standardov se pa tudi dosti ljudi ne drži. Kaj narediti? Saj epidemije ni konec? Cepljenje je najbolj smiselna rešitev.

Mimogrede: imam informacijo, da na enem izmed bolnišničnih oddelkov letos niso zabeležili niti enega primera gripe za razliko od prejšnjih let, ko jih je bilo več sto. Tudi na splošno letos problemov z gripo ni bilo, kot je bilo lansko leto. To tudi kaže, da kljub ukrepom, ki navadno gripo zelo odlično obvlada, za covid to ne velja. Kar lahko sklepamo, da je covid veliko bolj nalezljiva bolezen od gripe. Zato covid NE MOREMO primerjati z gripo.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

m0LN4r ::

3p je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


V Slo se je zmetalo kup denarja v protikoronske finančne pakete. Ki jih bomo vsi skupaj odplačevali lep čas.

Pa saj drugje po EU ni bilo drugače?
Policaju z jurja dodatka ne bo problem odplacevat tega paketka. Mas prav.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PacificBlue ::

c3p0 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Antivaxxerji ste že dobili smse?


A te? Nekaj se pripravlja, ja. Odklone od norme bo treba spravit v normalo.

https://www.dnevnik.si/1042955047/slove...


1,2 milijona državljanov naj bi danes dobilo sms:

Krek je napovedal, da bodo danes poslali SMS vsem, ki se še niso prijavili na cepljenje in niso bili cepljeni.


https://siol.net/novice/slovenija/tolik...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Kdaj pa je bila to opcija? Nazalost te moram razocarati, jaz se vedno brenkam na isto struno.
Nazalost nisem edini doma, nas je nekajkratnik.

Seveda si celi pameten, ce gresta politika in ukrepi v tvojo korist.


Projeciras dragi zadrgnjenec, in ne samo to, v celotni temi si celo dokazal, da projeciras. Tocno to je tvoje obnasanje.

Me pa zanima, kaj so tvoji paranoicni mozgani nasli, kaksno "korist" imamo od vsega skupaj mi? Potem bi bili vendar proti cepljenju, mar ne?

Nekonsistentnost te daje na vseh podrocjih, bi sel malo pogledati do zdravnika? Morda pa ze imas korono, samo opazil nisi.

m0LN4r ::

zmaugy je izjavil:

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Tako kot tisti, ki ste proti ukrepom, ker vas covid ne ogroža. Zakaj bi se zdaj tisti, za katere se takšni ne sekirate, morali sekirati za vas? GFYS >:D
Ko vas bo omembe vreden procent ogrozenih, se bomo lahko pogovarjali v to smer oz. fantasy.
Zaenkrat je pa tko, da se unicuje eksistenco tisocih zaradi enega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Tako kot tisti, ki ste proti ukrepom, ker vas covid ne ogroža. Zakaj bi se zdaj tisti, za katere se takšni ne sekirate, morali sekirati za vas? GFYS >:D
Ko vas bo omembe vreden procent ogrozenih, se bomo lahko pogovarjali v to smer oz. fantasy.
Zaenkrat je pa tko, da se unicuje eksistenco tisocih zaradi enega.


Mogoce pa res, unicuje tvojo korist (KORIST, get it?) zaradi moznosti zivljenja drugega. Res zahebano.

m0LN4r ::

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.


Mene pa skrbi tvoje zdravje in pretiravanje, ce bi bili moderator bi te preimenoval v "tisoce".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.


Mene pa skrbi tvoje zdravje in pretiravanje, ce bi bili moderator bi te preimenoval v "tisoce". Naj uganem, si Mariborcan?
Ne rabis skrbet. Imam masko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.


Mene pa skrbi tvoje zdravje in pretiravanje, ce bi bili moderator bi te preimenoval v "tisoce". Naj uganem, si Mariborcan?
Ne rabis skrbet.


Dobronamerno - preprosto nimas prav in bolj ko trmoglavis bolj se zapletas v neumnosti, ki si jih pred tem sam sebi nastavil.

Pojdi se cepit, cetudi te je strah igle (za pol sekunde zaskeli, to je to), prepricaj vse svoje antivaxerske kolege, naj naredijo enako pa bomo z majckeno srece ven iz ukrepov in tisoce druzin bo resenih.

V nasprotnem primeru, se bojo ukrepi nadaljevali, z malo srece samo za necepljene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Vsakemu svoje, jaz pisem pretezno o neenakosti in nepostenosti ukrepov, ker jih podpirajo izkljucno tisti, ki od ukrepov niso prizadeti.


Tako kot tisti, ki ste proti ukrepom, ker vas covid ne ogroža. Zakaj bi se zdaj tisti, za katere se takšni ne sekirate, morali sekirati za vas? GFYS >:D
Ko vas bo omembe vreden procent ogrozenih, se bomo lahko pogovarjali v to smer oz. fantasy.
Zaenkrat je pa tko, da se unicuje eksistenco tisocih zaradi enega.

Tule ti bom prilepil post Manuja, preberi si ga pozorno, imaš odgovore na vsa tvoja vprašanja zapisane:

https://slo-tech.com/forum/t785378/p716...

@Manu: Hvala za super post, bi ga dal vsakemu antivaxxerju za prebrati. KUDOS!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

m0LN4r ::

Super, ce pa je tko enostavno, da cepitev povrne skodo unicenim druzinam, se bom cepil dvakrat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.

Ne, tebe skrbi izključno in samo zase. In ker te covid ne ogroža (po statistiki tvoje starostne skupine), z veseljem mahaš s tujim k*rcem po koprivah. Ne pričakuj torej, da se bo kdo obremenjeval s tvojo usodo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Super, ce pa je tko enostavno, da cepitev povrne skodo unicenim druzinam, se bom cepil dvakrat.


Ne, casovni stroj cepivo pac ni. Bo pa preprecilo, ce ze hoces (nabijas kot kaksen duhovnik), razpad nadaljnih
tisoce
druzin.

m0LN4r ::

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.

Ne, tebe skrbi izključno in samo zase. In ker te covid ne ogroža (po statistiki tvoje starostne skupine), z veseljem mahaš s tujim k*rcem po koprivah. Ne pričakuj torej, da se bo kdo obremenjeval s tvojo usodo.
Koliko si se ti zrtvoval za tiste, ki so se _morali_ zrtvovali za tebe?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.

Ne, tebe skrbi izključno in samo zase. In ker te covid ne ogroža (po statistiki tvoje starostne skupine), z veseljem mahaš s tujim k*rcem po koprivah. Ne pričakuj torej, da se bo kdo obremenjeval s tvojo usodo.
Koliko si se ti zrtvoval za tiste, ki so se _morali_ zrtvovali za tebe?


Cepil se je. To je pa, baje, ja nekaj najhujsega na tem svetu, neprimerljivo s cimerkoli. Kristus je bil pravi amater proti temu. /s

m0LN4r ::

Cepil se je.
Odlicno, so skocili v luft od veselja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vinkop ::

zaenkrat ne vidim prednosti zase, da se cepim...ce sem cepljen moram spet masko nositi, ce sem cepljen se lahko ponovno okuzim in sirim virus naprej, skratka vse isto kot ce sem necepljen....seveda govorim zase za mojo starost in psihofizicno sposobnost telesa....do sedaj sem opravil 26 HAT testov, do sedaj vsi negativni, seveda pa si zelim imeti enkrat pozitiven PCR se boljse pa bi bilo, da bi za nase zdravstvo koncno veljal dokument o protitelesih....

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Policaju z jurja dodatka ne bo problem odplacevat tega paketka. Mas prav.


Kaj hočeš povedati? Mi je jasno, da bom tega paketka odplačal več, kot policaj z dodatki, ali večina tistih, ki so dobili nadomestilo za "čakanje na delo" in podobne transferje. To me ne boli.

Nadležno pa je, da smo na to po balkansko nalepili še en kup "omasti se joža, prilika je" ukrepov, ki jih bomo tudi morali pokriti.

Kaj konkretno pa je tebe pri koroni udarilo po prstih? In zakaj nisi koristil nobenega od teh ukrepov?

zmaugy ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.

Ne, tebe skrbi izključno in samo zase. In ker te covid ne ogroža (po statistiki tvoje starostne skupine), z veseljem mahaš s tujim k*rcem po koprivah. Ne pričakuj torej, da se bo kdo obremenjeval s tvojo usodo.
Koliko si se ti zrtvoval za tiste, ki so se _morali_ zrtvovali za tebe?


Cepil se je. To je pa, baje, ja nekaj najhujsega na tem svetu, neprimerljivo s cimerkoli. Kristus je bil pravi amater proti temu. /s

:))Cela familija razen otrok je cepljena, starše sem sam prijavil na cepljenje, ostale sem brainwashal, da so se cepili >:D
V trgovino sem hodil na tri tedne (in še zdaj hodim veliko redkeje kot pred korono). Strogo sem se držal vseh ukrepov - razen mask na prostem spomladi. Doma sem bil varuška, učitelj in kuharica. Plus delal sem od doma (in trolal po ST). Avto v garaži… Nobenih potovanj po Evropi…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

m0LN4r ::

3p je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Policaju z jurja dodatka ne bo problem odplacevat tega paketka. Mas prav.


Kaj hočeš povedati? Mi je jasno, da bom tega paketka odplačal več, kot policaj z dodatki, ali večina tistih, ki so dobili nadomestilo za "čakanje na delo" in podobne transferje. To me ne boli.

Nadležno pa je, da smo na to po balkansko nalepili še en kup "omasti se joža, prilika je" ukrepov, ki jih bomo tudi morali pokriti.

Kaj konkretno pa je tebe pri koroni udarilo po prstih? In zakaj nisi koristil nobenega od teh ukrepov?
Katere koristi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jshadlsa232 ::

Manu je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Razlogi so že znani dalj časa:

- povzročajo strdke (koliko je res ne vem ampak tako se piše)
- premalo časa oziroma premalo ljudi je bilo cepljenih, da bi lahko vedeli kaj to cepivo prinese s seboj
- drži samo pol leta...se pravi..sedaj se grem cepit, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...potem pa, ko bo zima in bom res rabil to cepivo se bom šel pa še enkrat?
- se pravi dvakrat na leto se bom cepil
- ne cepim se za razne gripe itd...ne vem zakaj bi se za to.
- zaenkrat se še nisem okužil (redno skrbim za higieno rok, držim se varnostne razdalije, nosim masko)
- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem




2. Cepiva se res še testirajo, ampak to je zato, ker so izredne razmere. Poglej kaj se je dogajalo zadnje leto in pol.

Kaj pa se je dogajalo leto in pol? Na zacetku je bila panika zaradi starejsih. Nato smo zaprli ostalo populacijo zaradi starejsih IN da ne bi prislo do poplave bolnic. V razsiritev bolnic, da nebi bile poplavljene, ter da prihodnjih lockdowni ne bi bili potrebni, ni bilo vlozenega niti 1€ na puf, ki so se jemali. Nato je bilo naslednjih 14 dni kljucnih. Na vidiku je bilo cepivo, s katerim se bi precepilo tiste starejse ogrozene, ter da bi prisli do 50% precepljenosti ostalo bi bila naravna imunost. Nato so nenadoma bili nujna cepljenja vseh, se otrok. Naravna imunost ni vec mogoce, nemudoma je treba cepiti vsaj 90% ce ne vse. Zadnja laz je, da bo poletje zaradi cepljenj na dobri poti v "novo normalnost" (1984 anyone?), drugace pa so drzave kot Kanada, Nemcija ter Avstrija javno se pohvalile o zagotovitvi zalog za leta 2022, 2023. Pogovori so o proizvodnji cepiv na slovenskih tleh.

Laz za lazjo. Kaj imate res spomin zlate ribice, ali je zmoznost kriticnega misljenja splahnela?

z0mbie ::

zmaugy je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj skrbi za tisoce unicenih druzin.

Ne, tebe skrbi izključno in samo zase. In ker te covid ne ogroža (po statistiki tvoje starostne skupine), z veseljem mahaš s tujim k*rcem po koprivah. Ne pričakuj torej, da se bo kdo obremenjeval s tvojo usodo.
Koliko si se ti zrtvoval za tiste, ki so se _morali_ zrtvovali za tebe?


Cepil se je. To je pa, baje, ja nekaj najhujsega na tem svetu, neprimerljivo s cimerkoli. Kristus je bil pravi amater proti temu. /s

:))Cela familija razen otrok je cepljena, starše sem sam prijavil na cepljenje, ostale sem brainwashal, da so se cepili >:D
V trgovino sem hodil na tri tedne (in še zdaj hodim veliko redkeje kot pred korono). Strogo sem se držal vseh ukrepov - razen mask na prostem spomladi. Doma sem bil varuška, učitelj in kuharica. Plus delal sem od doma (in trolal po ST). Avto v garaži… Nobenih potovanj po Evropi…


Evo, za ukinitev ukrepil si storil prakticno vse kar si lahko.

m0LN4r: Kaj si pa ti naredil, da ne bi novih tisoce prizadetih druzin razpadlo? Si sploh kaj naredil za njih?

m0LN4r ::

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.

In na forumih širil antivaxx propagando in sodeloval pri pozivanju h kršenju ukrepov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

z0mbie ::

jshadlsa232 je izjavil:

Kaj pa se je dogajalo leto in pol? Na zacetku je bila panika zaradi starejsih. Nato smo zaprli ostalo populacijo zaradi starejsih IN da ne bi prislo do poplave bolnic. V razsiritev bolnic, da nebi bile poplavljene, ter da prihodnjih lockdowni ne bi bili potrebni, ni bilo vlozenega niti 1EUR na puf, ki so se jemali. Nato je bilo naslednjih 14 dni kljucnih. Na vidiku je bilo cepivo, s katerim se bi precepilo tiste starejse ogrozene, ter da bi prisli do 50% precepljenosti ostalo bi bila naravna imunost. Nato so nenadoma bili nujna cepljenja vseh, se otrok. Naravna imunost ni vec mogoce, nemudoma je treba cepiti vsaj 90% ce ne vse. Zadnja laz je, da bo poletje zaradi cepljenj na dobri poti v "novo normalnost" (1984 anyone?), drugace pa so drzave kot Kanada, Nemcija ter Avstrija javno se pohvalile o zagotovitvi zalog za leta 2022, 2023. Pogovori so o proizvodnji cepiv na slovenskih tleh.

Laz za lazjo. Kaj imate res spomin zlate ribice, ali je zmoznost kriticnega misljenja splahnela?


Vlada je totalen poden, nesposobni do amena in namesto, da bi zadevo ljudem razlozili, nekaj nakladajo, lazejo o casu trajanja ukrepov, jih malo prekinjajo itd.

Za zraven se popolnoma nesposobna opozicija, ki gre uporabiti protikoronske ukrepe, da poizkusa rusiti vlado, kar je najmanj eticno sporno.

Ja se strinjam, politiki so pizde, ne rabis niti razlagat, to nam je vsem jasno. Ampak kaj ima to veze z covidom in potrebo po cepljenju?

Virus in epidemija sta tukaj in obstajata. Ukrepe rabimo zaradi virusa in nespostovanja bolj blagih ukrepov s strani nerazgledanih in predvsem vase zagledanih opic. Resitev je cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

m0LN4r ::

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.

In na forumih širil antivaxx propagando in sodeloval pri pozivanju h kršenju ukrepov.
Zakaj se lazes?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.

In na forumih širil antivaxx propagando in sodeloval pri pozivanju h kršenju ukrepov.
Zakaj se lazes?

Kaj pa v tej temi delaš?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

m0LN4r ::

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.

In na forumih širil antivaxx propagando in sodeloval pri pozivanju h kršenju ukrepov.
Zakaj se lazes?

Kaj pa v tej temi delaš?
Nic od tega, kaj mi podtikas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

c3p0 ::

vinkop je izjavil:

zaenkrat ne vidim prednosti zase, da se cepim...ce sem cepljen moram spet masko nositi, ce sem cepljen se lahko ponovno okuzim in sirim virus naprej, skratka vse isto kot ce sem necepljen....seveda govorim zase za mojo starost in psihofizicno sposobnost telesa....do sedaj sem opravil 26 HAT testov, do sedaj vsi negativni, seveda pa si zelim imeti enkrat pozitiven PCR se boljse pa bi bilo, da bi za nase zdravstvo koncno veljal dokument o protitelesih....


Aha, mamo novega, zombi, zmaugy... pucaj!

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

zmaugy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Seveda, masko sem nosil in zascitil sebe, ter ostale. 24/7/15
Nisem okuzil nikogar in niti ne bom.

In na forumih širil antivaxx propagando in sodeloval pri pozivanju h kršenju ukrepov.
Zakaj se lazes?

Kaj pa v tej temi delaš?
Nic od tega, kaj mi podtikas.

Evo ti, zlata ribica

https://slo-tech.com/forum/t785378/p716...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59491780 (31597) Unchancy

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653422 (43685) bluefish

Več podobnih tem