» »

Večji polog gotovine na bančni račun

Večji polog gotovine na bančni račun

1 2
3
4

delavec44 ::

Zaenkrat.

matobeli ::

Kdaj pa bomo v bistveno večji nevarnosti?

Daniel ::

Eno tako zanimivo situacijo imam tudi sam. Vzel sem kredit za sestro, ga 7 let plačeval, ona je vmes varčevala tako, da je denar od plače sproti pobirala z računa in ga hranila drugje.

Sedaj bi pa radi naredili polog 15.000 jurjev za plačilo dela kredita. Zanimiva situacija. Sicer ne pričakujem nekih težav, en del smo že položili januarja, vprašanje sedaj je kdaj je pametno položiti drugi del in morda tudi tretji del.

Utk ::

Kako je že reku Janković, vračilo posojila, ali pa, če bi bil tvoj račun bolj prazen, posojilo. Zdej, če maš ti gor 50 jurjev, ona ti pa položi 5 jurjev, težko temu rečeš posojilo, ni logično, vračilo posojila pa komot.

SambaShare ::

Daniel je izjavil:


Sedaj bi pa radi naredili polog 15.000 jurjev za plačilo dela kredita. Zanimiva situacija. Sicer ne pričakujem nekih težav, en del smo že položili januarja, vprašanje sedaj je kdaj je pametno položiti drugi del in morda tudi tretji del.


Sem bil v podobni situaciji kakšnih 5 let nazaj (posodil v gotovini, nazaj dobil na trr v 2 letih), pa se ni nihče vtikal. Saj 15k je še vedno drobiž, pa če imajo vsi vpleteni sorazmerne prihodke, ne vem zakaj bi kdorkoli kompliciral.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

matobeli je izjavil:

Tisti ki uporabljajo gotovino ker jih je strah da jih sledijo nimajo dovolj znanja da bi sploh vedeli kako jih sledijo.


To je res, amapk gotovina je vseeno zelo željena. Za jo dobiti, obstaja tudi črni trg, ki lepo laufa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Preveč se sekirate za te relativno nizke zneske...

Vse pod 10k če je 1x polog ne bo neke panike, razen če dobivate socialko seveda... ali ste brezposelni. Če pa si zaposlen nekaj časa (2, 3, 5 let) in si pač v tem času 1x nakažeš gor 9k pa ne bo noben skakal v luft
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

wcpapir ::

S cim imate probleme, veckrat letno dvignem 5,6,7,8,9,10,11k imam nekaj casa doma, nakazem nazaj, nakazem moji na trr, dvignema iz njenega, nakazema meni itd. Kupmo avto cez dva meseca prodamo nakazemo nazaj vec...Še nikoli ni nihce nic vprasal.

Vcasih dvignem grem gledat kak avto nakazem nazaj ali partnerki ce avto ni ok...random kje bolj prav pride za drugic.

Nikoli nihce nic ne vprasa...nikoli.

barakus ::

Danes sem slišal za primer, ko je nekdo dvignil več deset tisoč eur gotovine leto in pol nazaj, takrat je moral izpolnit obrazce in dostavit dokazila o izvoru sredstev. Sedaj je hotel denar nazaj položit in banka preprosto ne sprejme / ne dovoli pologa, češ da je preveč časa poteklo in da je sum o pranju denarja.

111111111111 ::

barakus je izjavil:

Danes sem slišal za primer, ko je nekdo dvignil več deset tisoč eur gotovine leto in pol nazaj, takrat je moral izpolnit obrazce in dostavit dokazila o izvoru sredstev. Sedaj je hotel denar nazaj položit in banka preprosto ne sprejme / ne dovoli pologa, češ da je preveč časa poteklo in da je sum o pranju denarja.

Drži.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

deco16 ::

Pa naj počasi stavi na banko pa plačuje z gotovino v štacuni. Nekaj časa rabi ampak bo znasu gor.

111111111111 ::

In če je to 100k €? Takega denarja ne dviguješ če ne veš kam z njim, ker ga boš težko spravil nazaj v sistem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

Zakaj bi dvigal 50k+€, če moraš vse nakupe preko 5k€ speljati preko banke? Darilo staršev urediš preko TR in ni problemov, edino, če imajo starši gotovino, potem morajo pač oni pojasnit izvor tega denarja.
Če že kdaj zaradi paranoje dvigneš prihranke imaš izvor za vedno ob vrnitvi v bančni sistem.
Delo krepa človeka

lolipop2 ::

solatko je izjavil:

Zakaj bi dvigal 50k+€, če moraš vse nakupe preko 5k€ speljati preko banke? Darilo staršev urediš preko TR in ni problemov, edino, če imajo starši gotovino, potem morajo pač oni pojasnit izvor tega denarja.
Če že kdaj zaradi paranoje dvigneš prihranke imaš izvor za vedno ob vrnitvi v bančni sistem.


Kaj pa, če ni prvo koleno?

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Zakaj bi dvigal 50k+€, če moraš vse nakupe preko 5k€ speljati preko banke? Darilo staršev urediš preko TR in ni problemov, edino, če imajo starši gotovino, potem morajo pač oni pojasnit izvor tega denarja.
Če že kdaj zaradi paranoje dvigneš prihranke imaš izvor za vedno ob vrnitvi v bančni sistem.

Ne bo držalo. Če dvigneš denar, je časovno obdobje v katerem ga lahko položiš nazaj brez vprašanj. PO tem obdobju pa moraš od začetka pojasnevati izvor denarja. In ne, to da si ga hranil 1 leto v štumfu ni dovolj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mato989 ::

Pa je kdo ze moral pojasnjevat in dobil tu kao kazen in obdavceno

????

Kerxjaz ne poznam takega heroja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Pa je kdo ze moral pojasnjevat in dobil tu kao kazen in obdavceno

????

Kerxjaz ne poznam takega heroja

NE samo obdavčeno, tudi zamrznjen račun in do sredstev ni mogel. Sem delal kar nekaj let na banki in je takih bilo kar precej, še posebej ko se je kar naenkrat uvedlo pravilo 50k v 3 mesecih. Banka je zaprosila za pojasnilo od kje denar, ker uporabnik ni odgovoril ni mogel dvigniti niti €. :)

Gotovino je pa itak totalna jeba, da dokažeš izvor, ker kot so ti povedali zgoraj vsi legalni prodajalci bodo nad 5k zahtevali denar na račun, razen če delaš brez računa. :D

Kar poskusi kupiti avto pri avtohiši za 20k gotovine. Najprej denar na banko potem pa njim na račun. Nema tukaj pardona. :D

Še en primer so kripto valute. 500k iz bitstampa. Bitstamp ima bančno vse urejeno in tako ni problema. Če boš pa iz neke leve borze dobil toliko denarja, bo pa banka zamrznila sredstva dokler ne dobi upravičenega izvora denarja. Še prej se naredi poročilo FURSU in FURS preverja če si pravilno poročal in če nisi te zahakljajo za jajca. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

lolipop2 - Potem si podvržen davku na darilo.

111111111111 - Od kje ti to. Ko so na KPK obravnavali nakup avtomobila puklavca, je izjavil, da mu je denar dal oče, ki pa v zgodovini ni imel nikoli na banki 70k€ niti takih dohodkov, da bi bil lahko ta znesek prišparan. Ni časovnega obdobja, se pa ob veliki vsoti preverja tvojo porabo in, če ne živiš preko svojih zmožnosti, lahko položiš b.p. denar, ki si ga imel doma x let, če si ga le kdaj dvignil na banki. Lahko je od prodaje posesti, loto dobitek,...
Sicer pa, kot pri vseh stvareh, nabijaš brez veze.
Delo krepa človeka

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pa je kdo ze moral pojasnjevat in dobil tu kao kazen in obdavceno

????

Kerxjaz ne poznam takega heroja

NE samo obdavčeno, tudi zamrznjen račun in do sredstev ni mogel. Sem delal kar nekaj let na banki in je takih bilo kar precej, še posebej ko se je kar naenkrat uvedlo pravilo 50k v 3 mesecih. Banka je zaprosila za pojasnilo od kje denar, ker uporabnik ni odgovoril ni mogel dvigniti niti €. :)

Gotovino je pa itak totalna jeba, da dokažeš izvor, ker kot so ti povedali zgoraj vsi legalni prodajalci bodo nad 5k zahtevali denar na račun, razen če delaš brez računa. :D

Kar poskusi kupiti avto pri avtohiši za 20k gotovine. Najprej denar na banko potem pa njim na račun. Nema tukaj pardona. :D

Še en primer so kripto valute. 500k iz bitstampa. Bitstamp ima bančno vse urejeno in tako ni problema. Če boš pa iz neke leve borze dobil toliko denarja, bo pa banka zamrznila sredstva dokler ne dobi upravičenega izvora denarja. Še prej se naredi poročilo FURSU in FURS preverja če si pravilno poročal in če nisi te zahakljajo za jajca. :D



Bullshut ce mas 50k gotovine pac 3 leta placujes vse s kesom placo pa nabiras na trr
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lolipop2 ::

solatko je izjavil:

lolipop2 - Potem si podvržen davku na darilo.


Potem je bolje, da dobim kar v kešu, pa je mir.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

lolipop2 - Potem si podvržen davku na darilo.

111111111111 - Od kje ti to. Ko so na KPK obravnavali nakup avtomobila puklavca, je izjavil, da mu je denar dal oče, ki pa v zgodovini ni imel nikoli na banki 70k€ niti takih dohodkov, da bi bil lahko ta znesek prišparan. Ni časovnega obdobja, se pa ob veliki vsoti preverja tvojo porabo in, če ne živiš preko svojih zmožnosti, lahko položiš b.p. denar, ki si ga imel doma x let, če si ga le kdaj dvignil na banki. Lahko je od prodaje posesti, loto dobitek,...
Sicer pa, kot pri vseh stvareh, nabijaš brez veze.

Pejt pa položi 100k gotovine na banki, pa povej da si hranil v štumfu. Solatko, delal sem dejanski banki z dejanskimi pravili v RS, ne pa v neki kobajagi bivši Jugi. Poglej si pravila banke, z denarjem ti bodo pokazali vrata.

Lepo da si tudi tukaj zraven privlekel Jajota, tako kot vse povsod, ker tole je pa RES politična tema.

Mato989 je izjavil:


Bullshut ce mas 50k gotovine pac 3 leta placujes vse s kesom placo pa nabiras na trr

Noben ti ne brani. Ne razumem kaj ima to veze s pologom večje vsote GOTOVINE na banko?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

lolipop2 je izjavil:

solatko je izjavil:

lolipop2 - Potem si podvržen davku na darilo.


Potem je bolje, da dobim kar v kešu, pa je mir.

Daj ne poslušaj buzeratorja solatkota, ker nima pojma. Striček samo nabija.

Oprostitve davka na darila
Davka na prejeto darilo ne plača otrok, posvojenec, zakonec ali zunajzakonski partner darovalca, zet, snaha, pastorek in obdarjenec, ki z darovalcem živi v registrirani istospolni partnerski skupnosti. Oprostitev velja tudi za osebo, ki je prejela darilo, ki ima status kulturnega spomenika, ter za kmete, ki dobijo v dar kmetijsko zemljišče ali kmetijo. Zakonodaja pozna še nekatere druge oprostitve.

Če misliš naprej z denarjem legalno operirat, je najbolje, da ti starši nakažejo na račun. Če boš pa po trgovinah kupoval, potem je pa lahko tudi gotovina. Edino vem da je neka fora pri dediščini. Ko boš dedoval, se ti darilo šteje v osnovo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bemfa ::

No povej še na kateri banki si delal, da se je izognemo ;)

111111111111 ::

Ne.

Morda se lahko izogneš zunaj EU. Približno smo na istem nivoju povsod.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zadetek ::

Samo stran od Unicredit. Letos odprl racun ker so pac imeli zastonj vodenje in jo imam blizu in takoj problemi. Vsak mesec ce kaksno nakazilo pride klicejo in jih zanima od kje denar koliko bom se dobil in zakaj. Sem ze mel 3 razlicne banke nikoli noben me ni klical in spraseval za take male vsote. Izplacal sem si iz lastnega paypala 1k na svoj racun ker sem pac prodal nekaj rabljene pc opreme in nekajkrat dobil preko flika 100e ko smo si pac delili stroske s kolegi pa za vse tocno zelijo vedeti zakaj je prislo.

Mato989 ::

zadetek je izjavil:

Samo stran od Unicredit. Letos odprl racun ker so pac imeli zastonj vodenje in jo imam blizu in takoj problemi. Vsak mesec ce kaksno nakazilo pride klicejo in jih zanima od kje denar koliko bom se dobil in zakaj. Sem ze mel 3 razlicne banke nikoli noben me ni klical in spraseval za take male vsote. Izplacal sem si iz lastnega paypala 1k na svoj racun ker sem pac prodal nekaj rabljene pc opreme in nekajkrat dobil preko flika 100e ko smo si pac delili stroske s kolegi pa za vse tocno zelijo vedeti zakaj je prislo.


Kaki, majmuni na nkbm me se nikol niso klicali

No ne 1x so me ko sem nakazal na computer universe 1.4k za dele pcja v 2016 pa pol cez 3 dni spet 1.5k za bruderov laptop pa me je en tip klical da samo preverja da ne bi dvakrat za isto placal ali da me kaj scammajo swm mu povedal kak pa kaj je rekel ok lp
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

barakus ::

barakus je izjavil:

Danes sem slišal za primer, ko je nekdo dvignil več deset tisoč eur gotovine leto in pol nazaj, takrat je moral izpolnit obrazce in dostavit dokazila o izvoru sredstev. Sedaj je hotel denar nazaj položit in banka preprosto ne sprejme / ne dovoli pologa, češ da je preveč časa poteklo in da je sum o pranju denarja.



Dopolnitev, dvig je bil narejen takoj po tem ko je bilo po TV, da so ljudje čakali pred Sberbank in niso mogli do denarja. Pač je tip paranoik in je takoj šel dvignit. Takrat mu ni nihče objasnil, da gotovine ne bo mogel nazaj položit tudi dvomim, da kjerkoli to piše.

Invictus ::

Kar se tiče davka na darila, komurkoli, velja dedni zakon kar se tiče višine davkov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Scaramouche3 ::

Koliko pa plačaš provizijo, če daš polog na NLB bankomat? Recimo par sto €...

jest10 ::

Nič na navaden račun

Scaramouche3 ::

jest10 je izjavil:

Nič na navaden račun


Kako hitro pa pride na račun?

delavec44 ::

Če ni kuverta (kar upam, da več nobena banka nima) in daš bankovce direktno v režo, takoj.

Scaramouche3 ::

delavec44 je izjavil:

Če ni kuverta (kar upam, da več nobena banka nima) in daš bankovce direktno v režo, takoj.

Par let nazaj sem dal kuverto. To je potem super, če bankovce prešteje in takoj da na račun...
Lahko kdo to potrdi?

delavec44 ::

Za unicredit, inteso in nkbm lahko potrdim. Upam trditi, da ima NLB iste moderne bankomate s števcem denarja.
Sparkasse pa tega ne omogoča sploh.

ps. To je tudi super zadeva za preverjanje ali je kakšen bankovec ponarejen, ker imajo vgrajen skener. Ko prešteje, prekineš polog in jih vrne nazaj.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

delavec44 je izjavil:

Za unicredit, inteso in nkbm lahko potrdim. Upam trditi, da ima NLB iste moderne bankomate s števcem denarja.
Sparkasse pa tega ne omogoča sploh.

ps. To je tudi super zadeva za preverjanje ali je kakšen bankovec ponarejen, ker imajo vgrajen skener. Ko prešteje, prekineš polog in jih vrne nazaj.


Je denar takoj na razpolago za paypal? Ali mora banka kaj potrditi?

delavec44 ::

Nič ne rabi potrditi. Če je na računu, ga lahko porabiš kakor želiš. Jaz recimo minuto za tem top-upam na Revolut. Tudi med vikendom recimo, ko plačilni promet ne deluje.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

delavec44 je izjavil:

Nič ne rabi potrditi. Če je na računu, ga lahko porabiš kakor želiš. Jaz recimo minuto za tem top-upam na Revolut. Tudi med vikendom recimo, ko plačilni promet ne deluje.


Hvala za info!

korenje3 ::

pred kratkim sem nesel 15k€ na banko, pa ni hotela položit več kot 4000€, ker nisem imel potrdila o izvoru denarja.
delavska-hranilnica btw.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

V-i-p ::

@korenje3: jaz sem kak mesec nazaj ravno v izogib temu kar ti praviš ubral drugo pot. Nekih 8K sem si položil sam na njihovem bankomatu na Miklošičevi. Je prav fino, ko bankomat nič ne sprašuje in ga nič ne briga :). Trije pologi po 2,5K pa je rešeno. Denar je itak takoj na računu, pa vikend je bil. Edini minus je tam na pločniku polagat, lahko bi bil v enem prostoru, kjer drsna vrata s kartico odpreš, recimo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Scaramouche3 ::

V-i-p je izjavil:

@korenje3: jaz sem kak mesec nazaj ravno v izogib temu kar ti praviš ubral drugo pot. Nekih 8K sem si položil sam na njihovem bankomatu na Miklošičevi. Je prav fino, ko bankomat nič ne sprašuje in ga nič ne briga :). Trije pologi po 2,5K pa je rešeno. Denar je itak takoj na računu, pa vikend je bil. Edini minus je tam na pločniku polagat, lahko bi bil v enem prostoru, kjer drsna vrata s kartico odpreš, recimo.


Samo, ali oni še vedno davčni poročajo?

DamijanD ::

To je verjetno neodvisno od človeka na šaltarju, ampak imajo za to SW, ki sproži kakšne zastavice... (tako, da nima veze ali bankomat ali šalter in ali 1x 10k ali 10x 1k , verjetno gre if sum pologov v mesecu > x then furs...)

PacificBlue ::

delavec44 je izjavil:

Za unicredit, inteso in nkbm lahko potrdim. Upam trditi, da ima NLB iste moderne bankomate s števcem denarja.
Sparkasse pa tega ne omogoča sploh.

ps. To je tudi super zadeva za preverjanje ali je kakšen bankovec ponarejen, ker imajo vgrajen skener. Ko prešteje, prekineš polog in jih vrne nazaj.


Pri NLB je denar nakazan takoj na račun. Ni pa vsak bankomat taksen, da se polozit denar. Ponavadi so tisti pri banki.

lolipop2 ::

Si izposodim tole temo glede nakazila...

v zapuščinski razpravi smo bili trije dediči za eno hišo. Jaz sem se deležu "odpovedal", ker mi je bilo čisto vseeno ali dobim ali ne. Delno sem to naredil zaradi svojega prepričanja, delno zato, da en izmed dedičev ne bo imel z menoj komplikacij. Bil pa je ob tem tudi ustni dogovor (za katerega mi je tudi bilo vseeno, če bo realiziran ali ne), da ko bo vse rešeno, jaz od njega še vedno dobim svoj delež.
Izkazalo se je, da je govoril resnico, kar je seveda odlična novica. Ob tem pa se poraja vprašanje, kako sprejeti ta denar. Nekje med 20K-40K. Zneska še ne vem.
Ali naj mi da v gotovini, pa jaz to polagam na TRR po delih ali naj mi kar nakaže na TRR? Ampak glede na to, da ni prvi red, bo verjetno davek?

Hvala za nasvet

Mato989 ::

lolipop2 je izjavil:

Si izposodim tole temo glede nakazila...

v zapuščinski razpravi smo bili trije dediči za eno hišo. Jaz sem se deležu "odpovedal", ker mi je bilo čisto vseeno ali dobim ali ne. Delno sem to naredil zaradi svojega prepričanja, delno zato, da en izmed dedičev ne bo imel z menoj komplikacij. Bil pa je ob tem tudi ustni dogovor (za katerega mi je tudi bilo vseeno, če bo realiziran ali ne), da ko bo vse rešeno, jaz od njega še vedno dobim svoj delež.
Izkazalo se je, da je govoril resnico, kar je seveda odlična novica. Ob tem pa se poraja vprašanje, kako sprejeti ta denar. Nekje med 20K-40K. Zneska še ne vem.
Ali naj mi da v gotovini, pa jaz to polagam na TRR po delih ali naj mi kar nakaže na TRR? Ampak glede na to, da ni prvi red, bo verjetno davek?

Hvala za nasvet


Naj kupi crypto in ti pošlje v denarnico ti pa mej NEXO račun oz. crypto.cvom in naroči kartico in tam zapravljal free of tax
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A. Smith ::

lolipop2 je izjavil:

Ali naj mi da v gotovini, pa jaz to polagam na TRR po delih ali naj mi kar nakaže na TRR? Ampak glede na to, da ni prvi red, bo verjetno davek?
En možen način, ki je sicer bolj počasen je, da ti prinese gotovino, ti pa le-to zapravljaš za družinske stroške, medtem, ko ti plača ostaja na računu.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

lolipop2 ::

A. Smith je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Ali naj mi da v gotovini, pa jaz to polagam na TRR po delih ali naj mi kar nakaže na TRR? Ampak glede na to, da ni prvi red, bo verjetno davek?
En možen način, ki je sicer bolj počasen je, da ti prinese gotovino, ti pa le-to zapravljaš za družinske stroške, medtem, ko ti plača ostaja na računu.


Lahko tudi vsakih nekaj let položim 9K gor. Mislim, da druge tako ne bo.

V-i-p ::

@lolipop2: ne kompliciraj. Vzami gotovino pa si vsak mesec ali pa na nekaj mesecev na bankomatu položi par jurjev na račun pa je mir.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pero50 ::

Naj ti nakaže in napiše da gre za posojilo.

Naj bo to samo fiktivno, posojila mu seveda nikoli ne vrneš.

velikBrokoli ::

Temu problemu bi se izognil, če se ne bi odpovedal dediščini.. jao kaj eni komplicirate..

DamijanD ::

Glede na to, da je druga stran očitno poštena predlagam, da se dogovorita za več "obrokov" recimo, da ti vsako leto da 10k. Bo za oba lažje.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvig večjega zneska gotovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11518983 (6276) OZZY
»

Polog na banko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656656 (4245) matobeli
»

Dvig prihrankov in hramba gotovine, kako zagotoviti sledljivost za FURS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10017003 (8241) Mato989
»

Nakup nepremnčnine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6213229 (7025) Groot
»

Revež obdavčen za 55.000 evrov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17141067 (34536) klihk

Več podobnih tem