» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
28 / 44
»»

sheeshkar ::

49106 je izjavil:

Lahko imate tudi takšne bolnice, kjer zdravijo samo vaxerje.

Glede na to, da cepljeni mnogo, mnogo manj potrebujejo hospitalizacije, ne potrebujemo posebnih bolnic. Potrebno je samo doseči dovolj veliko čredno imunost, ki jo lahko samo s cepljenjem in ne bomo več potrebovali posebnih bolnic za nikogar.

49106 ::

sheeshkar je izjavil:

49106 je izjavil:

Lahko imate tudi takšne bolnice, kjer zdravijo samo vaxerje.

Glede na to, da cepljeni mnogo, mnogo manj potrebujejo hospitalizacije, ne potrebujemo posebnih bolnic. Potrebno je samo doseči dovolj veliko čredno imunost, ki jo lahko samo s cepljenjem in ne bomo več potrebovali posebnih bolnic za nikogar.


Še enkrat, primadona, ne skrbi za nas, raje poskrbi zase, v kleti če je potrebno. Pa tudi čredno imunost bomo dobili, če se virus tako hitro širi. Tako da so tvoji skrbi 2x odveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jshadlsa232 ::

sheeshkar je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Fix?

Ker samo idiot ponavlja eno in isto ter pricakuje drug rezultat. Dejansko alternative lockdownom nismo poizkusili v praksi.

Fix.

Alternativa lockdownom je samo cepljenje. To je znano že od marca 2020. Samo idiot drži glavo v pesek in se pretvarja, da brez omejitev in hkrati še brez cepljenja lahko živimo normalno.

Marca 2020 je bilo fix samo "flatten the curve" in "it's just 14 days". Ostalo pa si potegnil iz riti ali prirocno pozabil.

sheeshkar ::

49106 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

49106 je izjavil:

Lahko imate tudi takšne bolnice, kjer zdravijo samo vaxerje.

Glede na to, da cepljeni mnogo, mnogo manj potrebujejo hospitalizacije, ne potrebujemo posebnih bolnic. Potrebno je samo doseči dovolj veliko čredno imunost, ki jo lahko samo s cepljenjem in ne bomo več potrebovali posebnih bolnic za nikogar.


Še enkrat, primadona, ne skrbi za nas.

Boli me k... za vas. Skrbi me za vse ostale, ki zaradi vas nastradajo.

49106 ::

Nič ne te skrbi, le fašizem bi zganjal.

jshadlsa232 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Fix?

Ker samo idiot ponavlja eno in isto ter pricakuje drug rezultat. Dejansko alternative lockdownom nismo poizkusili v praksi.

Fix.

Alternativa lockdownom je samo cepljenje. To je znano že od marca 2020. Samo idiot drži glavo v pesek in se pretvarja, da brez omejitev in hkrati še brez cepljenja lahko živimo normalno.

Marca 2020 je bilo fix samo "flatten the curve" in "it's just 14 days". Ostalo pa si potegnil iz riti ali prirocno pozabil.



Očitno imajo spomin zlate ribice. Nategujejo nas že več kot leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jshadlsa232 ::

sheeshkar je izjavil:

49106 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

49106 je izjavil:

Lahko imate tudi takšne bolnice, kjer zdravijo samo vaxerje.

Glede na to, da cepljeni mnogo, mnogo manj potrebujejo hospitalizacije, ne potrebujemo posebnih bolnic. Potrebno je samo doseči dovolj veliko čredno imunost, ki jo lahko samo s cepljenjem in ne bomo več potrebovali posebnih bolnic za nikogar.


Še enkrat, primadona, ne skrbi za nas.

Boli me k... za vas. Skrbi me za vse ostale, ki zaradi vas nastradajo.

Virtue signalling @ Wikipedia

Tebe in podobne skrbi samo da izpades "good boy". Ker ne mores "skrbet" za nekoga s tem da tistim ki niso enakega mnenja zelis opresijo.

mtosev ::

Mene briga kolk ljudi se bo cepilo. Če bo premalo cepljenih bo covid trajal bolj dolgo. Tudi za tole mi je vseeno, ker jaz imam vse kar rabim in mi je lahko vseeno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

Omejitev smo se konkretno držali, jaz sem celo zunaj nosil masko, pa teh ključnih 14 dni ni nikoli minilo.


mtosev, veš da nisi najbolj brihten, zato se izogibaj takih tem.


Ima kdo podatke o številu cepljenih v policiji in zdravstvu?
Za gripo vem, da je bilo v zdravstvu cepljenih cca 10%, medtem ko so zganjali propagando, naj se drugi cepijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jshadlsa232 ::

49106 je izjavil:

Omejitev smo se konkretno držali, jaz sem celo zunaj nosil masko, pa teh 14 dni ni nikoli minilo.


mtosev, veš da nisi najbolj brihten, zato se izogibaj takih tem.


Ima kdo podatke o številu cepljenih v policiji in zdravstvu?

No s prve roke lahko povem, da v policiji testiranje ali ceplenje ni bilo nikoli obvezno, ker bi lahko prislo do situacije, kjer bi bilo premalo policistov na voljo. Ostalo si naj vse razlaga vsak sam.

3p ::

49106 je izjavil:

Še enkrat, delaj propagando za vax only klube, namesto takšne, da ljudi skušaš prisiliti v cepljenje. Vem, da ne boste, ker ste zgolj fašisti, ki radi upravljate z življenji drugih.


Evo, po naročilu, EPP:
"Tudi če ste se izognili covidu in ne marate palčke, si pridobite prost vstop v "vax" (aka. vse) klube. Cepite se! Skupaj poskrbimo, da bomo čim prej vsi, razen kadilcev, ki smo jih fašistično izločili, pod streho."

49106 ::

Kako je s policisti, 3p? Zakaj se oni ne testirajo ali cepijo? Apeliraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

3p ::

49106 je izjavil:

Kako je s policisti, 3p? Zakaj se oni ne testirajo ali cepijo?


Ker grejo komaj avgusta na morje? Zakaj bi se policaji cepili kaj bolj kot preostanek prebivalcev?

https://news.usc.edu/182848/education-c...

No, zdaj je tole manj pomembno, upajmo le, da bo na jesen, če bo nov izbruh, cepivo zainteresiranim dovolj hitro na voljo.

Wolfie ::

Včeraj prvič cepljen s Pfizerjem - trenutno samo na dotik prisotna bolečina na mestu vboda ter pri določenih gibih roke.

A je že kdo bil cepljen drugič z mRNA cepivi in je imel težje stranske učinke kot prvič. Nekje sem zasledil, da so pri vektorskih cepivih (AZ) stranski učinki bolj izraziti po prvem odmerku, pri mRNA cepivih pa da je ravno obratno.

49106 ::

Zakaj se policisti, ki so varuhi v modrem in v državni službi, ne bi testirali kot ostali?


Ja, wolife, s pfizerjem načeloma ni stranskih učinkov oziroma so zelo blagi. Z AZ-jem pa poznam kar veliko takšnih, ki so imeli konkretne in nekaj takih z brutalnimi stranskimi učinki. Pa jih zelo malo poznam, vsaj napram cepljenih s pfizerjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gozdar1 ::

Ker se lahko brez pairjev naokrog sprehajajo.

jshadlsa232 ::

3p je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako je s policisti, 3p? Zakaj se oni ne testirajo ali cepijo?


Ker grejo komaj avgusta na morje? Zakaj bi se policaji cepili kaj bolj kot preostanek prebivalcev?

https://news.usc.edu/182848/education-c...

No, zdaj je tole manj pomembno, upajmo le, da bo na jesen, če bo nov izbruh, cepivo zainteresiranim dovolj hitro na voljo.

Mogoce ker so zaradi narave dela v stiku z dosti ljudi? Mogoce na njih virus ne gre, tako kot ne gre na samozaposlene.

HappyPills ::

49106 je izjavil:

V totalitarnih sistem lahko ljudi (pri)silimo v marsikaj.

HappyPills je izjavil:

Ali lahko delodajalec zahteva od ajdova da ne hoti nabit ko mina delat? Ja lahko.



Ali lahko delodajalec zahteva, da ne konzumiraš manj in bolj legalne droge v prostem času, na šiht pa kljub temu prihajaš trezen? Ja lahko.


HappyPills je izjavil:


Ali lahko ajdov2 joka, ker njegovo zdravstveno ni primerno za delovno mesto npr je slep pa bi vozil tovornjak, ja lahko joka, ali bo kaj pomagalo? Ne ne bo, ker bi s svojo slepo vožnjo ogrožal sebe in druge.


V tem primeru bi moral delodajalec ali država ajdovu najti delovno mesto, kjer vid ni tako pomemben.

P.S. Ali lahko delodajalec 9 let ne plačuje prispevkov 400 zaposlenim? Ja lahko.


Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro? Lahko. Ali jih bo verjetno zaradi tega dobil po pič... Ja zelo verjetno. Ali to pomeni, da živi v totalitarnem režimu? Ne to pomeni da je velik bedak, kateremu je treba vzet izpit, zaplent avto in nabit kazen, da se ne bo spomnil še 1x dirkat mimo vrtca. Ja ampak Messiah je kratena človekova pravica do gibanja in dirkanja, kako bo sedaj dirkal in šel v trgovino ko se mu je vzelo avto. To je fašizem! Ne ni, to so posledice bedastoč.
Bo šlo?

49106 ::

Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro?

Messiah nič ne dirka, ne projiciraj.

jshadlsa232 je izjavil:

3p je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako je s policisti, 3p? Zakaj se oni ne testirajo ali cepijo?


Ker grejo komaj avgusta na morje? Zakaj bi se policaji cepili kaj bolj kot preostanek prebivalcev?

https://news.usc.edu/182848/education-c...

No, zdaj je tole manj pomembno, upajmo le, da bo na jesen, če bo nov izbruh, cepivo zainteresiranim dovolj hitro na voljo.

Mogoce ker so zaradi narave dela v stiku z dosti ljudi? Mogoce na njih virus ne gre, tako kot ne gre na samozaposlene.


Absolutno. Ampak nihče ne apelira naj se policiste testira, kaj šele cepi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mtosev ::

Moja napoved je, da se bo v SLO pocepilo nekje 50-60% ljudi. Sem mi zdi kr realna št.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

49106 je izjavil:

V totalitarnih sistem lahko ljudi (pri)silimo v marsikaj.

HappyPills je izjavil:

Ali lahko delodajalec zahteva od ajdova da ne hoti nabit ko mina delat? Ja lahko.



Ali lahko delodajalec zahteva, da ne konzumiraš manj in bolj legalne droge v prostem času, na šiht pa kljub temu prihajaš trezen? Ja lahko.


HappyPills je izjavil:


Ali lahko ajdov2 joka, ker njegovo zdravstveno ni primerno za delovno mesto npr je slep pa bi vozil tovornjak, ja lahko joka, ali bo kaj pomagalo? Ne ne bo, ker bi s svojo slepo vožnjo ogrožal sebe in druge.


V tem primeru bi moral delodajalec ali država ajdovu najti delovno mesto, kjer vid ni tako pomemben.

P.S. Ali lahko delodajalec 9 let ne plačuje prispevkov 400 zaposlenim? Ja lahko.


Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro? Lahko. Ali jih bo verjetno zaradi tega dobil po pič... Ja zelo verjetno. Ali to pomeni, da živi v totalitarnem režimu? Ne to pomeni da je velik bedak, kateremu je treba vzet izpit, zaplent avto in nabit kazen, da se ne bo spomnil še 1x dirkat mimo vrtca. Ja ampak Messiah je kratena človekova pravica do gibanja in dirkanja, kako bo sedaj dirkal in šel v trgovino ko se mu je vzelo avto. To je fašizem! Ne ni, to so posledice bedastoč.
Bo šlo?



Tebi podobni bi verjetno prepoved seksa primerjali s prehitro vožnjo. Če bi ga pedlagala stroka, pa bi verjetno zagovarjal še kastracijo neubogljivih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

jshadlsa232 ::

49106 je izjavil:

Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro?

Messiah nič ne dirka, ne projiciraj.

jshadlsa232 je izjavil:

3p je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako je s policisti, 3p? Zakaj se oni ne testirajo ali cepijo?


Ker grejo komaj avgusta na morje? Zakaj bi se policaji cepili kaj bolj kot preostanek prebivalcev?

https://news.usc.edu/182848/education-c...

No, zdaj je tole manj pomembno, upajmo le, da bo na jesen, če bo nov izbruh, cepivo zainteresiranim dovolj hitro na voljo.

Mogoce ker so zaradi narave dela v stiku z dosti ljudi? Mogoce na njih virus ne gre, tako kot ne gre na samozaposlene.


Absolutno. Ampak nihče ne apelira naj se policiste testira, kaj šele cepi.

Seveda ne, saj jih je strah ce se uprejo, oz. da ji bo premalo. Ceprav je hecno dobivat covid podkupnino, pardon dodatek za opravljanje nevarnega dela in izpostavljanju, hkrati biti izjema za obvezne teste, na koncu pa se organ, ki od tebe hipokriticno zahteva potrdilo PCT.

Comandante ::

Wolfie je izjavil:

Včeraj prvič cepljen s Pfizerjem - trenutno samo na dotik prisotna bolečina na mestu vboda ter pri določenih gibih roke.

A je že kdo bil cepljen drugič z mRNA cepivi in je imel težje stranske učinke kot prvič. Nekje sem zasledil, da so pri vektorskih cepivih (AZ) stranski učinki bolj izraziti po prvem odmerku, pri mRNA cepivih pa da je ravno obratno.

Jaz sem vceraj ob 1200 dobil drugo dozo Pfizerja. Ponoci sem malo zakuhal, zjutraj sem imel 37°C in tezko glavo. Spil dva lekadola, zdaj je stanje nominalno.

Po prvi dozi mi razen rahlo bolece roke en dan ni bilo absolutno nic.

ubermensch ::

Smrekar1 je izjavil:

Majčkena neuradna informacija iz prisluškovanja.

Interes za cepljenje po celi državi je cca zaseden. Do Dneva Samostojnosti in Enotnosti, morda še kaj prej, ne bo več čakalnih vrst nikjer.

Cepljenje se bo ustavilo okoli 800k cepljenih, v najboljšem primeru malenkost čez to mejo. Uradna kampanja je še vedno omejena na občasen re-twit (!), ki ga plačamo po 100 evrov po znaku (!!), vključno s presledki (!!!!!).


Aha torej še dobrih 7 mesecev, fajn. Verjamem, da bo do takrat več precepljenih kot samo 800k.

HappyPills ::

gozdar1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

49106 je izjavil:

V totalitarnih sistem lahko ljudi (pri)silimo v marsikaj.

HappyPills je izjavil:

Ali lahko delodajalec zahteva od ajdova da ne hoti nabit ko mina delat? Ja lahko.



Ali lahko delodajalec zahteva, da ne konzumiraš manj in bolj legalne droge v prostem času, na šiht pa kljub temu prihajaš trezen? Ja lahko.


HappyPills je izjavil:


Ali lahko ajdov2 joka, ker njegovo zdravstveno ni primerno za delovno mesto npr je slep pa bi vozil tovornjak, ja lahko joka, ali bo kaj pomagalo? Ne ne bo, ker bi s svojo slepo vožnjo ogrožal sebe in druge.


V tem primeru bi moral delodajalec ali država ajdovu najti delovno mesto, kjer vid ni tako pomemben.

P.S. Ali lahko delodajalec 9 let ne plačuje prispevkov 400 zaposlenim? Ja lahko.


Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro? Lahko. Ali jih bo verjetno zaradi tega dobil po pič... Ja zelo verjetno. Ali to pomeni, da živi v totalitarnem režimu? Ne to pomeni da je velik bedak, kateremu je treba vzet izpit, zaplent avto in nabit kazen, da se ne bo spomnil še 1x dirkat mimo vrtca. Ja ampak Messiah je kratena človekova pravica do gibanja in dirkanja, kako bo sedaj dirkal in šel v trgovino ko se mu je vzelo avto. To je fašizem! Ne ni, to so posledice bedastoč.
Bo šlo?



Tebi podobni bi verjetno prepoved seksa primerjali s prehitro vožnjo. Če bi ga pedlagala stroka, pa bi verjetno zagovarjal še kastracijo neubogljivih.


Taki kot si ti so vladal v srednjem veku v času sežiganje znanosti. Na srečo je ta čas za nami. A vendar se vrti.

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

49106 je izjavil:

V totalitarnih sistem lahko ljudi (pri)silimo v marsikaj.

HappyPills je izjavil:

Ali lahko delodajalec zahteva od ajdova da ne hoti nabit ko mina delat? Ja lahko.



Ali lahko delodajalec zahteva, da ne konzumiraš manj in bolj legalne droge v prostem času, na šiht pa kljub temu prihajaš trezen? Ja lahko.


HappyPills je izjavil:


Ali lahko ajdov2 joka, ker njegovo zdravstveno ni primerno za delovno mesto npr je slep pa bi vozil tovornjak, ja lahko joka, ali bo kaj pomagalo? Ne ne bo, ker bi s svojo slepo vožnjo ogrožal sebe in druge.


V tem primeru bi moral delodajalec ali država ajdovu najti delovno mesto, kjer vid ni tako pomemben.

P.S. Ali lahko delodajalec 9 let ne plačuje prispevkov 400 zaposlenim? Ja lahko.


Ali lahko Messiah dirka mimo vrtca 200 na uro? Lahko. Ali jih bo verjetno zaradi tega dobil po pič... Ja zelo verjetno. Ali to pomeni, da živi v totalitarnem režimu? Ne to pomeni da je velik bedak, kateremu je treba vzet izpit, zaplent avto in nabit kazen, da se ne bo spomnil še 1x dirkat mimo vrtca. Ja ampak Messiah je kratena človekova pravica do gibanja in dirkanja, kako bo sedaj dirkal in šel v trgovino ko se mu je vzelo avto. To je fašizem! Ne ni, to so posledice bedastoč.
Bo šlo?



Tebi podobni bi verjetno prepoved seksa primerjali s prehitro vožnjo. Če bi ga pedlagala stroka, pa bi verjetno zagovarjal še kastracijo neubogljivih.


Taki kot si ti so vladal v srednjem veku v času sežiganje znanosti. Na srečo je ta čas za nami. A vendar se vrti.


Galilej je bil po vaše heretik, njegovi pogledi se namreč niso skladali s prevladujočo dogmo tistega časa.

HappyPills ::

Hehe mhm. Točno vemo v Kater del spadate. Ti bi verjetno baklo držal.

Uporabnik ::

HappyPills je izjavil:

Hehe mhm. Točno vemo v Kater del spadate. Ti bi verjetno baklo držal.


Torej praviš, da je večina proti cepljenju? Res si se izkazal.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

gozdar1 ::

Vemo, kdo dogmatsko zagovarja vse omejitve in pošilja na grmado vsakogar, ki si drzne podvomit o smiselnosti.
Je pa res, da vam dosti več ukrepov kot zgoraj oemjeni, niti ne ostane, druženje ste tako že prepovedali.

HappyPills ::

Uporabnik je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe mhm. Točno vemo v Kater del spadate. Ti bi verjetno baklo držal.


Torej praviš, da je večina proti cepljenju? Res si se izkazal.


Ne, pravim da je v srednjem veku prevladovala vaša dogma, na srečo so ti časi minili pa čeprav antivexxerji pozivate k povratku v ta temni čas ko se je znanost kaznovala in je vladala kmečka logika s katero se tako radi hvalite.

zmaugy ::

snezak21 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Največ kar lahko trdiš je, da si diskriminiran zaradi nizkega IQ. Veliko sreče na US.

To da se gres cepit s cepivom, ki je dalec od preverjenega zato, da bos sel lahko za en teden na Hrvasko na dopust nekako dvomim da je ravno znak prav visokega IQ-ja ;)

Ahaha, antivaxxer!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

energetik ::

gozdar1 je izjavil:

Galilej je bil po vaše heretik, njegovi pogledi se namreč niso skladali s prevladujočo dogmo tistega časa.
Pri znanosti nima veze kaj je večina, zdrava pamet, kaj je prevladujoča dogma. Pri znanosti gre izključno za ponovljive dokaze.

LightBit ::

LightBit je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

mjaa je izjavil:

A kdo kaj ve kje je sedaj tistih 300k Orbanove AZ? Na cepimose.si teh cepiv ni zasledit.8-O

V več mestih se v prihodnjih dneh organizira cepljenje nenaročenih, torej po sistemu kdor prej pride,vse z Astro Zeneco.

https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoi...
Tukaj na 3 strani ni nič zabeleženo da bi jih dobili. Verjetno samo niso (še) zapisali.

Baje zato ker je bilo v karanteni: https://live.finance.si/8976303/Zakaj-m...

Sedaj pa je vnešeno.

gozdar1 ::

energetik je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Galilej je bil po vaše heretik, njegovi pogledi se namreč niso skladali s prevladujočo dogmo tistega časa.
Pri znanosti nima veze kaj je večina, zdrava pamet, kaj je prevladujoča dogma. Pri znanosti gre izključno za ponovljive dokaze.


Prva slovenska nobelova iz zapiranja v občine nem torej ne uide.

energetik ::

Nismo govorili o določenih butastih ukrepih ampak o cepljenju.

ajdov2 ::

energetik je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Galilej je bil po vaše heretik, njegovi pogledi se namreč niso skladali s prevladujočo dogmo tistega časa.
Pri znanosti nima veze kaj je večina, zdrava pamet, kaj je prevladujoča dogma. Pri znanosti gre izključno za ponovljive dokaze.

Ponovljivih dokazov za učinkovitost ukrepov ni.

sbawe64 ::

Medtem ko Razsaja Svetovna Epidemija, vladna strokovna skupina opozarja da moramo ostati pozorni, potekajo nagradne igre za povečanje deleža cepljenih.
V NY dobite od države zvito đolo (žbe za žabarje), drugje listek za državno loterijo.
Scenarij za strip Alan Forda ? Nah.
Vaci-naci epp
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Ko gre vladajočim/svetovni eliti zdolgočasenih milijarderjev za državljane, potem vemo, da je potrebno početi ravno nasprotno kot nas prepričujejo!
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

mtosev ::

Ti kr delaj nasprosto, če ti tako paše ja. Jaz pa se rabim počasi prijaviti na cepljenje. Če ne bi druge stvari upadle bi se že prijavil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

HappyPills ::

Haha sam res. Za vas je reverse psychology, če deluje na 2 letniku bo menda še na antivexxerju.

snezak21 ::

zmaugy je izjavil:

snezak21 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Največ kar lahko trdiš je, da si diskriminiran zaradi nizkega IQ. Veliko sreče na US.

To da se gres cepit s cepivom, ki je dalec od preverjenega zato, da bos sel lahko za en teden na Hrvasko na dopust nekako dvomim da je ravno znak prav visokega IQ-ja ;)

Ahaha, antivaxxer!

No saj ti v vecini tem dokaj lepo dokazujes da moj dvom o visini IQ-ja covid-provaxxerjev kar drzi ;)

solatjek ::

Ne razumem agresije antivaxerjev, prav nasilni in agresivni so, ne samo na forumih, tudi v živo v službi, družbi, med sorodniki.... Konkretno nas je cepljenih cca 80% sodelavcev, kar pa opažam je pa to, da najbolj nasprotujejo ravno tisti z najnižjo izobrazbo, kar pa še najbolj preseneti, pa je to, koliko "resnic in dejstev" poznajo o cepivih in vsem, kar spada zraven in nas s tem posiljujejo do te mere, da so dialogi postali nemogoči. Osebno nimam nič proti človeki, ki se ne cepi, ni obvezno, vsak se lahko odloči sam, moti pa me to, da iz mene dela bedaka, ker sem cepljen. Sam mislim enako o njem, a tega zaradi kulture in nekega nivoja to zadržim zase. Pa nekako ne sovpada nivo njihovega znanja o cepivih z nivojem dosežene izobrazbe. Da ne bo pomote, ne predalčkam ljudi po izobrazbi, a pri tem covidu je to v 90% primerih tako očitno.

sbawe64 ::

mtosev je izjavil:

Ti kr delaj nasprosto, če ti tako paše ja. Jaz pa se rabim počasi prijaviti na cepljenje. Če ne bi druge stvari upadle bi se že prijavil.

Zakaj se rabiš prijaviti ?
2020 is new 1984
Corona World order

ajdov2 ::

solatjek je izjavil:

Ne razumem agresije antivaxerjev, prav nasilni in agresivni so, ne samo na forumih, tudi v živo v službi, družbi, med sorodniki.... Konkretno nas je cepljenih cca 80% sodelavcev, kar pa opažam je pa to, da najbolj nasprotujejo ravno tisti z najnižjo izobrazbo, kar pa še najbolj preseneti, pa je to, koliko "resnic in dejstev" poznajo o cepivih in vsem, kar spada zraven in nas s tem posiljujejo do te mere, da so dialogi postali nemogoči. Osebno nimam nič proti človeki, ki se ne cepi, ni obvezno, vsak se lahko odloči sam, moti pa me to, da iz mene dela bedaka, ker sem cepljen. Sam mislim enako o njem, a tega zaradi kulture in nekega nivoja to zadržim zase. Pa nekako ne sovpada nivo njihovega znanja o cepivih z nivojem dosežene izobrazbe. Da ne bo pomote, ne predalčkam ljudi po izobrazbi, a pri tem covidu je to v 90% primerih tako očitno.

Jaz sem 'nasilen' samo do tistih, ki cepljenje vsiljujejo drugim (preko raznih pctjev recimo). Vsak naj se zase odloči, a se bo cepil, pct pa naj se UKINE. Dokler bo pct, se ne bom cepil pod nobenim pogojem.

sbawe64 ::

Ko že omenjate pct, je vlada sprejela kakšen odlog, uredbo, direktivo, zakon, Twitter čivk o tej zadevi ali kako ? Na podlagi kakšnih kriterijev ostaja pri življenju, do kdaj ?


Ker vladnega semaforja so se vladniki držali kot pijanec šanka do, ko bi morali v zeleno fazo , a so se čez noč prestavili na evropski semafor (od eu cdc ?), po katerem bomo zeleni enkrat avgusta ??!
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Lonsarg ::

ajdov2 je izjavil:

Jaz sem 'nasilen' samo do tistih, ki cepljenje vsiljujejo drugim (preko raznih pctjev recimo). Vsak naj se zase odloči, a se bo cepil, pct pa naj se UKINE. Dokler bo pct, se ne bom cepil pod nobenim pogojem.
Pomoje bo PCT ukinjen za kak mesec ali dva, takrat ko bo res skoraj nič primerov, potem pa jeseni na novo.

Skratka če si mož beseda se boš vmes v tem obdobju ko bo ukinjen tut cepil :D

zmaugy ::

snezak21 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

snezak21 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Največ kar lahko trdiš je, da si diskriminiran zaradi nizkega IQ. Veliko sreče na US.

To da se gres cepit s cepivom, ki je dalec od preverjenega zato, da bos sel lahko za en teden na Hrvasko na dopust nekako dvomim da je ravno znak prav visokega IQ-ja ;)

Ahaha, antivaxxer!

No saj ti v vecini tem dokaj lepo dokazujes da moj dvom o visini IQ-ja covid-provaxxerjev kar drzi ;)

Vedel sem, kam pašeš, k Nodiju, Kamikazi, vostoku, kriptobogu, … A boš kaj na temo “starovercev “ povedal? LOL…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jshadlsa232 ::

sbawe64 je izjavil:

Ko že omenjate pct, je vlada sprejela kakšen odlog, uredbo, direktivo, zakon, Twitter čivk o tej zadevi ali kako ? Na podlagi kakšnih kriterijev ostaja pri življenju, do kdaj ?


Ker vladnega semaforja so se vladniki držali kot pijanec šanka do, ko bi morali v zeleno fazo , a so se čez noč prestavili na evropski semafor (od eu cdc ?), po katerem bomo zeleni enkrat avgusta ??!

Vlada je popusila PCT kurac, tako kot ostale evropske drzave. V Avstriji je ta komedija imenovana 3G (genesen, getestet, geimpft). Kdor pa spremlja vzporedno tuje novice lahko vidi, da je vse vodeno od zgoraj, siri se pa predvsem preko modernih medijev. Covid19 namrec pred 10 leti nebi uspel, ker takrat ljudje se niso bili napsihirani od medijev.

IL_DIAVOLO ::

Korona se ti lahko zgodi in umreš. Cepivo ti vbrizgajo po tvoje volji in lahko tudi prezgodaj umreš.

Play safe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

LightBit ::

A v Avstriji imajo šele 3G?

StarMafijec ::

solatjek je izjavil:

Ne razumem agresije antivaxerjev, prav nasilni in agresivni so, ne samo na forumih, tudi v živo v službi, družbi, med sorodniki.... Konkretno nas je cepljenih cca 80% sodelavcev, kar pa opažam je pa to, da najbolj nasprotujejo ravno tisti z najnižjo izobrazbo, kar pa še najbolj preseneti, pa je to, koliko "resnic in dejstev" poznajo o cepivih in vsem, kar spada zraven in nas s tem posiljujejo do te mere, da so dialogi postali nemogoči. Osebno nimam nič proti človeki, ki se ne cepi, ni obvezno, vsak se lahko odloči sam, moti pa me to, da iz mene dela bedaka, ker sem cepljen. Sam mislim enako o njem, a tega zaradi kulture in nekega nivoja to zadržim zase. Pa nekako ne sovpada nivo njihovega znanja o cepivih z nivojem dosežene izobrazbe. Da ne bo pomote, ne predalčkam ljudi po izobrazbi, a pri tem covidu je to v 90% primerih tako očitno.


Tudi jaz v splošni opažam tako korelacijo. Nekako z višjo stopnjo izobrazbe in tudi višjo inteligenco se viša podpora cepljenju. Med izobraženimi pa bolj podpirajo cepljenje tisto z naravoslovno izobrazbo kot pa z družboslovno.

HappyPills ::

jshadlsa232 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Ko že omenjate pct, je vlada sprejela kakšen odlog, uredbo, direktivo, zakon, Twitter čivk o tej zadevi ali kako ? Na podlagi kakšnih kriterijev ostaja pri življenju, do kdaj ?


Ker vladnega semaforja so se vladniki držali kot pijanec šanka do, ko bi morali v zeleno fazo , a so se čez noč prestavili na evropski semafor (od eu cdc ?), po katerem bomo zeleni enkrat avgusta ??!

Vlada je popusila PCT kurac, tako kot ostale evropske drzave. V Avstriji je ta komedija imenovana 3G (genesen, getestet, geimpft). Kdor pa spremlja vzporedno tuje novice lahko vidi, da je vse vodeno od zgoraj, siri se pa predvsem preko modernih medijev. Covid19 namrec pred 10 leti nebi uspel, ker takrat ljudje se niso bili napsihirani od medijev.


Sam Svarun oz. Svarog vodi igro! Bojte se groma in strele heretiki slovanski, ki ste zapostili edinega pravega boga! Čas je da poplačate svoje grehe skozi covid krizo! Kdor se ne cepi ga Morana odnese!

Bojte se!
««
28 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475429 (56931) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653419 (43682) bluefish

Več podobnih tem