» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 44
»»

koyotee ::

Ja itak, ti ne?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

Očitno samo iq ni dovolj, prave posledice napačne politike še pridejo.

Še en vir visoke kvalitete…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

facepalm ::

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))


Ja, pa selfije za fb in tiktok delajo.

Koliko pa je po tvojem, tvoj iq?
Da vzamemo kot referenco, da presodimo ce smo cepljeni visje ali nizje na lestvici.

PrihajaNodi ::

koyotee je izjavil:

Ja itak, ti ne?


Ne. Nimam socialnih greznic

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))


Ja, pa selfije za fb in tiktok delajo.

Koliko pa je po tvojem, tvoj iq?
Da vzamemo kot referenco, da presodimo ce smo cepljeni visje ali nizje na lestvici.


Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Očitno samo iq ni dovolj, prave posledice napačne politike še pridejo.

Še en vir visoke kvalitete…:))


Azijci(singapur), naš svetel vzor borbe proti covidu(+ levaki kot je bloomberg).
Sicer pa če ne moremo vsebine streljajmo glasnika.

A110 ::

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja itak, ti ne?


Ne. Nimam socialnih greznic

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))


Ja, pa selfije za fb in tiktok delajo.

Koliko pa je po tvojem, tvoj iq?
Da vzamemo kot referenco, da presodimo ce smo cepljeni visje ali nizje na lestvici.


Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje


Ali pa živiš pri 50 pri starših in prejemaš socialo kot si jo med korono :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

PrihajaNodi ::

A110 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja itak, ti ne?


Ne. Nimam socialnih greznic

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))


Ja, pa selfije za fb in tiktok delajo.

Koliko pa je po tvojem, tvoj iq?
Da vzamemo kot referenco, da presodimo ce smo cepljeni visje ali nizje na lestvici.


Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje


Ali pa živiš pri sttarših in prejemaš socialo kot si jo med korono :))


In kaj je narobe s tem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

facepalm ::

PrihajaNodi je izjavil:



Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje

Torej povprecen. Bi ugibal, visoka 80ta s prepricanjem, da je ta nad 100?
Sam ne vidim neke povezave med iqjem in (ne)cepljenjem. Pac vsak ima svoje razloge za in proti.
Nizek iq bi kvecjemu pripisal strastnim in neomajnim zagovornikom za ali proti, brez argumentov.

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Očitno samo iq ni dovolj, prave posledice napačne politike še pridejo.

Še en vir visoke kvalitete…:))


Azijci(singapur), naš svetel vzor borbe proti covidu(+ levaki kot je bloomberg).
Sicer pa če ne moremo vsebine streljajmo glasnika.


The Straits Times @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

garamond ::

Nameravam se cepiti, ne vem pa še kdaj. Prijavljen sem bil vse od novega leta, ker sem pa pred kratkim (v tretjem valu) prebolel to bolezen, sem cepljenje preložil. Osebno mi to ustreza, ker bo kasneje znanih več podatkov glede vpliva cepljenja (na prebolele), pa tudi lahko bom izbral cepivo z najvišjo zaščito in najmanj stranskimi učinki.

Po mojem mnenju je dolžnost vsakega primernega posameznika, da se cepi, in da se ta dolžnost ne zmanjša niti za miljoninko ne glede na izkoriščanje situacije s strani podjetij, korporacij, zaposlenih, politikov, političnih strank. O čemer beremo vsak teden. Vendar beremo tudi Slo-Tech s precej jasnim sporočilom med vrsticami - zaupajmo v znanstveno metodo in preverjajmo nosilce moči. Vsak teden je kakšna taka novica.

Odločitev za necepljenje je racionalizacija z vzrokom neprimerne izobrazbe in povodom vsesplošnega družbenega izkoriščanja epidemije v lasten prid, v svojem bistvu pa je le sebičnost, nesposobnost empatije ter indiferentnost.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

PrihajaNodi ::

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje

Torej povprecen. Bi ugibal, visoka 80ta s prepricanjem, da je ta nad 100?
Sam ne vidim neke povezave med iqjem in (ne)cepljenjem. Pac vsak ima svoje razloge za in proti.
Nizek iq bi kvecjemu pripisal strastnim in neomajnim zagovornikom za ali proti, brez argumentov.

Well, ne ce so argumenti za:”ker drzava tako rece, potovanja”...

Odločitev za necepljenje je racionalizacija z vzrokom neprimerne izobrazbe in povodom vsesplošnega družbenega izkoriščanja epidemije v lasten prid, v svojem bistvu pa je le sebičnost, nesposobnost empatije ter indiferentnost.
PrihajaNodi:: ravnokarcitiraj
popravi


A ves tisto, ko je bil meltdown v cernobilu pa so govoril da je vse ok? Over and out: Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

How does a non binary kill ppl?

Kodrnusa ::

PrihajaNodi je izjavil:

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje

Torej povprecen. Bi ugibal, visoka 80ta s prepricanjem, da je ta nad 100?
Sam ne vidim neke povezave med iqjem in (ne)cepljenjem. Pac vsak ima svoje razloge za in proti.
Nizek iq bi kvecjemu pripisal strastnim in neomajnim zagovornikom za ali proti, brez argumentov.

Well, ne ce so argumenti za:”ker drzava tako rece, potovanja”...


Argumenti so, da se vrnemo v normalno življenje in da se ljudje kot ti z visokim IQjem vrnejo v sluzbe, se odselijo od mame in nehajo vlečt socialno pomoč (citiram enga zgoraj)...

Ben Dover ::

They/them. Cepivo je dobro, sploh sputnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

PrihajaNodi ::

Kodrnusa je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

facepalm je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Dovolj, da prezivim v tujini in imam lastno stanovanje

Torej povprecen. Bi ugibal, visoka 80ta s prepricanjem, da je ta nad 100?
Sam ne vidim neke povezave med iqjem in (ne)cepljenjem. Pac vsak ima svoje razloge za in proti.
Nizek iq bi kvecjemu pripisal strastnim in neomajnim zagovornikom za ali proti, brez argumentov.

Well, ne ce so argumenti za:”ker drzava tako rece, potovanja”...


Argumenti so, da se vrnemo v normalno življenje in da se ljudje kot ti z visokim IQjem vrnejo v sluzbe, se odselijo od mame in nehajo vlečt socialno pomoč (citiram enga zgoraj)...


Slabi argumenti. Priblizno taksni kot da reces da je treba vse jude likvidirat in bo vse ok

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

garamond je izjavil:

Nameravam se cepiti, ne vem pa še kdaj. Prijavljen sem bil vse od novega leta, ker sem pa pred kratkim (v tretjem valu) prebolel to bolezen, sem cepljenje preložil. Osebno mi to ustreza, ker bo kasneje znanih več podatkov glede vpliva cepljenja (na prebolele), pa tudi lahko bom izbral cepivo z najvišjo zaščito in najmanj stranskimi učinki.

Po mojem mnenju je dolžnost vsakega primernega posameznika, da se cepi, in da se ta dolžnost ne zmanjša niti za miljoninko ne glede na izkoriščanje situacije s strani podjetij, korporacij, zaposlenih, politikov, političnih strank. O čemer beremo vsak teden. Vendar beremo tudi Slo-Tech s precej jasnim sporočilom med vrsticami - zaupajmo v znanstveno metodo in preverjajmo nosilce moči. Vsak teden je kakšna taka novica.

Odločitev za necepljenje je racionalizacija z vzrokom neprimerne izobrazbe in povodom vsesplošnega družbenega izkoriščanja epidemije v lasten prid, v svojem bistvu pa je le sebičnost, nesposobnost empatije ter indiferentnost.



V bistvu se vsak (razen starejših in ogroženih) cepi z neko računico. Da bo imel od tega neko korist. Da bo recimo ostal zdrav, da bo lahko šel na morje na Hrvaško, da bo šel nekam v tujino...da bo lahko v dežju pil pir u oštariji. Podjetja bojo nemoteno delala. In potem bo en tak, meni razlagal o nekih pojmih, ki jih še sam ne razume dobro.

Sebičnost, nesposobnost empatije, indeferentnost..... si lah ogledamo po nekaterih velikih mestih v Sloveniji, še najbolj pa v Ljubljani, ki ima že kar nekaj klošarjev. Od katerij jih vsako leto umre okoli 80. Če dam za primer.

Jaz sem se mislil cepit, zaj se pa ne bom. Epidemija se itak končuje. V jeseni bomo pa vidli, kaj bo. Če ne bom smel u toplice, gostilno..., pač mojega denarja ne bojo vidli. Če dam za primer. Ko bo zadost hudo, bojo vse odprli, Črna gora je že, ker je "pred bankrotom". Če dam za primer. Enkrat bo zmajnkalo denarja, takrat bojo razne neumnosti o zelenih pasoših le še slab spomin. Na nek poskus diskriminacije.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

gozdar1 ::

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Očitno samo iq ni dovolj, prave posledice napačne politike še pridejo.

Še en vir visoke kvalitete…:))


Azijci(singapur), naš svetel vzor borbe proti covidu(+ levaki kot je bloomberg).
Sicer pa če ne moremo vsebine streljajmo glasnika.


The Straits Times @ Wikipedia


Povzeto po bloombergu, sicer pa ima wsj članek s podobno vsebino.

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

garamond je izjavil:

Nameravam se cepiti, ne vem pa še kdaj. Prijavljen sem bil vse od novega leta, ker sem pa pred kratkim (v tretjem valu) prebolel to bolezen, sem cepljenje preložil. Osebno mi to ustreza, ker bo kasneje znanih več podatkov glede vpliva cepljenja (na prebolele), pa tudi lahko bom izbral cepivo z najvišjo zaščito in najmanj stranskimi učinki.

Po mojem mnenju je dolžnost vsakega primernega posameznika, da se cepi, in da se ta dolžnost ne zmanjša niti za miljoninko ne glede na izkoriščanje situacije s strani podjetij, korporacij, zaposlenih, politikov, političnih strank. O čemer beremo vsak teden. Vendar beremo tudi Slo-Tech s precej jasnim sporočilom med vrsticami - zaupajmo v znanstveno metodo in preverjajmo nosilce moči. Vsak teden je kakšna taka novica.

Odločitev za necepljenje je racionalizacija z vzrokom neprimerne izobrazbe in povodom vsesplošnega družbenega izkoriščanja epidemije v lasten prid, v svojem bistvu pa je le sebičnost, nesposobnost empatije ter indiferentnost.



V bistvu se vsak (razen starejših in ogroženih) cepi z neko računico. Da bo imel od tega neko korist. Da bo recimo ostal zdrav, da bo lahko šel na morje na Hrvaško, da bo šel nekam v tujino...da bo lahko v dežju pil pir u oštariji. Podjetja bojo nemoteno delala. In potem bo en tak, meni razlagal o nekih pojmih, ki jih še sam ne razume dobro.

Sebičnost, nesposobnost empatije, indeferentnost..... si lah ogledamo po nekaterih velikih mestih v Sloveniji, še najbolj pa v Ljubljani, ki ima že kar nekaj klošarjev. Od katerij jih vsako leto umre okoli 80. Če dam za primer.

Jaz sem se mislil cepit, zaj se pa ne bom. Epidemija se itak končuje. V jeseni bomo pa vidli, kaj bo. Če ne bom smel u toplice, gostilno..., pač mojega denarja ne bojo vidli. Če dam za primer. Ko bo zadost hudo, bojo vse odprli, Črna gora je že, ker je "pred bankrotom". Če dam za primer. Enkrat bo zmajnkalo denarja, takrat bojo razne neumnosti o zelenih pasoših le še slab spomin. Na nek poskus diskriminacije.


Plus ena za tole.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Comandante ::

poweroff je izjavil:

Torej... tema NI NAMENJENA prepucavanju o tem ali je cepljenje koristno ali ne, nevarno ali ne, so v igri teorije zarote ali odkrivanje skrite resnice.

V ostalih temah ste že povedali ali ste nasprotniki cepljenja ali ne.

Tukaj pa gre za to, da, kot rečejo Američani - "put your money, where your mouth is".

Skratka, nekateri so trdili, da s ene bodo cepili, da je cepljenje nevarno, itd... pa bodo na koncu morda popustili, ker bodo hoteli potovati. Drugi so trdili, da je cepljenje varno in nujno, pa se bodo na koncu morda premislili.

Tretji so podpirali cepljenje in se tudi bodo cepili. Četrti cepljenju nasprotujejo, in se ne bodo cepili.

Skratka, v katero skupino pripadate vi?


Spadam v skupino ljudi, ki verjame v znanost in prezira ljudi, ki ne.

Cepil sem se, ker je to v mojem interesu, predvsem pa v interesu druzbe. Nisem v nobeni rizicni skupini in bi Covid najbrz prebolel brez tezav, vendar za razliko od nekaterih sebicnih pi*d ne gledam samo na svojo rit, ampak na kolektivno dobro.

Malo me skrbi, da bomo zaradi "tapametnih" imeli ukrepe se mnogo dlje kot bi bilo potrebno, ce bi vsi zavihali rokave.

RejZoR ::

PrihajaNodi je izjavil:

RejZoR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


IQ cepljenih? Misliš ljudi, ki zaupajo znanosti, ki nam je dala vse napredne stvari, tehnologijo in moderno medicino? IQ teh ljudi?


Znamosti? Kaksni znanosti? Mislis klinicno nepreverjenim zvarkom? Iq je taksnih ljudi zelo nizek. Da ne omenimo, svinjarij farmacevtskih druzb ki so jih pocele...johnson johnson je prodajal zastrupljeno mleko v prahu...


Klinično nepreverjeni zvarki? Lol, ti pa imaš IQ povprečne temperature na Babnem polju... Sej ne da cepiva delamo že od leta 1796, ti pa se obnašaš kot da smo cepiva prvič odkrili lansko leto. In ja, klinični testi so bili izvedeni progresivno po ožjih skupinah. Predvsem najprej na rizičnih skupinah, ki so bile prioritetne. Zato pa za mlajše od 18 še ne priporočajo ničesar, ker so klinični testi katerih praviš, da ne delamo še v teku in tudi niso tako rizični. Ne vem o kakšnem mleku v prahu od J&J bluziš. Sploh pa to nima nobene veze s cepivi. Povsem druge divizije, povsem drugi dobavitelji, druga distribucija. Sploh pa J&J ni edini, ki dela cepiva...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

energetik ::

Comandante je izjavil:

Spadam v skupino ljudi, ki verjame v znanost in prezira ljudi, ki ne.

Cepil sem se, ker je to v mojem interesu, predvsem pa v interesu druzbe. Nisem v nobeni rizicni skupini in bi Covid najbrz prebolel brez tezav, vendar za razliko od nekaterih sebicnih pi*d ne gledam samo na svojo rit, ampak na kolektivno dobro.

Malo me skrbi, da bomo zaradi "tapametnih" imeli ukrepe se mnogo dlje kot bi bilo potrebno, ce bi vsi zavihali rokave.
Sem v isti skupini kot ti. Morda bi bilo bolj zapisati v znanstveno metodo, ker znanost ima pri "tapametnih" tak negativen prizvok.

Ukrepe že zdaj imamo mnogo dlje, kot bi bilo potrebno, zaradi "tapametnih". Ker znanost in matematika pravita, da če bi se res vsi, razen nujnih služb, zares držali ukrepov, bi bil lockdown za 2 tedna dosti, da bi zbili okužbe praktično na nulo. Ampak ne, smo pač morali počakati dobro leto na prekuženost in precepljenost.

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

Comandante je izjavil:

Spadam v skupino ljudi, ki verjame v znanost in prezira ljudi, ki ne.

Cepil sem se, ker je to v mojem interesu, predvsem pa v interesu druzbe. Nisem v nobeni rizicni skupini in bi Covid najbrz prebolel brez tezav, vendar za razliko od nekaterih sebicnih pi*d ne gledam samo na svojo rit, ampak na kolektivno dobro.

Malo me skrbi, da bomo zaradi "tapametnih" imeli ukrepe se mnogo dlje kot bi bilo potrebno, ce bi vsi zavihali rokave.
Sem v isti skupini kot ti. Morda bi bilo bolj zapisati v znanstveno metodo, ker znanost ima pri "tapametnih" tak negativen prizvok.

Ukrepe že zdaj imamo mnogo dlje, kot bi bilo potrebno, zaradi "tapametnih". Ker znanost in matematika pravita, da če bi se res vsi, razen nujnih služb, zares držali ukrepov, bi bil lockdown za 2 tedna dosti, da bi zbili okužbe praktično na nulo. Ampak ne, smo pač morali počakati dobro leto na prekuženost in precepljenost.


Sej sem govoril da bi blo treba za 6 mesecev ljudi se dodatno zapret v bajte. Mogoce eno leto, ce tako znastvena stroka pravi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gozdar1 ::

Nekoč se je znanost prilagajala realnosti, danes so če teorija ne odraža realnosti, očitno krivi ljudje(oz.tapametni).
Sedaj , ko je že jasno, da tudi če bi se vsi želeli cepit ne bomo dosegli tistih magičnih 60 (oz. po novem 70)%, bomo na zimo kaj spet zapirali, se šli državljane prvega in drugega reda?
Nekaj kar je bilo, do sedaj tabu tema, vsaj kar se ogroženih skupin tiče.

feryz ::

matobeli je izjavil:

Ostali ki se ne mislijo cepit pa že sedaj ne hodjo prav daleč.
Ajde dečko, daj razloži malo tole.
Jaz sem necepljen in bom to tudi ostal. Od prejšnje srede do nedelje, sem naredil 3000 km preko 6 evropskih držav. Brez najmanjšega problema. Če odštejemo glupo čakanje na mejah obeh, vemo katerih, držav. Adolfovih, jasno, ostale ne jebejo en procent.

Predvidevam, da si cepljen, pa mi povej, kje si se ti šetal prejšnji teden.

Aja, pa ta pot je že četrta taka letos.

Me zanima, če je tebi uspelo priti do sosednje vasi v zadnjem letu. Ker si cepljen.

HappyPills ::

Ukrepi bodo in bodo izraziti glede na uspesnost antivexx lobija. Je pa jasno da bo ta lobi dosegel predvsem ukrepe za svoje člane. V to se boste lahko prepričali z v naslednjih mesecih. Ja ni fer, jok stok we get it. Telbanc sanjari kako se bo vse odprlo zarad denarja, se vidi da ni na tekočem, ta glavna injekcija šele prihaja. Omejitve za necepljene bodo, to je fact. Srečno.

matobeli ::

Razen za feryza, ker ima pare. Ampak njegovo rit bomo krili tisti ki se cepimo, ker razumemo da gospodarstvo potrebuje ljudi kot je on. Dokler jih ne.

HappyPills ::

Tudi on bo fasal karanteno. So že napovedal sprejet pa nov zakon s 4k € kazni. Bo si kar lepo vrtal po noseku. Ne bo no vam fletno. You can bet on that.

feryz ::

Preden se še bolj veseliš,kako bodo v prihodnje diskriminirali zdrave ljudi, ti povem trenutno stanje.
Danes ti potrdilo o cepljenju nuca manj kot sekret papir. Ker s slednjim si lahko vsaj...
Včeraj so pred mano na meji zavrnili dva avta s cepljenimi ljudmi. Ker ne moreš vstopiti v državo brez razloga, cepljen ali ne. Zanimivo, da jaz niti papirja nisem pokazal, niti enega. Povedal sem, da sem poslovno in preden sem segel po papir, je že zamahnil, da lahko grem.

Povedano drugače, potrdilo najbolj obskurnega sp-ja, ki v celem obstoju ni ustvaril še niti evra prihodka, ima pa štampiljko, ima tudi neskončno krat večjo težo pri prehajanju meje kot cepilno potrdilo, spričevalo, whatever you name it.
Kako bo v prihodnosti, bomo pa takrat videli.

Aja, enako velja tudi za naše oštarije. S potrdilom obskurnega sp-ja lahko ješ v oštariji brez cepljenja, prebolevnosti ali testa, še okuzen in bolan si lahko. Pa te bodo vseeno postregli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

PrihajaNodi ::

Kdaj pridejo na vrsto vasi otroci, vakserji. To cakam...negativna selekcija se mora nekje zaceti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Naši otroci pridejo na vrsto ko bodo mogli odplačat puf ki ga ti trošiš.

PrihajaNodi ::

Cepljenje je brezplacno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Sveta preproščina.

trancer01 ::

Cepljen 15.5.2021 s prvim odmerkom cepiva COVID-19 AstraZeneca. Razen malenkost boleče rokice in blage utrujenosti drugih stranskih učinkov pri meni ni bilo.

111111111111 ::

V petek cepljen z Astra Zeneco 2. odmerek.

Pripravljen na morje. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Ukrepi bodo in bodo izraziti glede na uspesnost antivexx lobija. Je pa jasno da bo ta lobi dosegel predvsem ukrepe za svoje člane. V to se boste lahko prepričali z v naslednjih mesecih. Ja ni fer, jok stok we get it. Telbanc sanjari kako se bo vse odprlo zarad denarja, se vidi da ni na tekočem, ta glavna injekcija šele prihaja. Omejitve za necepljene bodo, to je fact. Srečno.


Prej ali slej bojo volitve. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

rusilec ::

Sam tudi verjamem v znanstveno metodo. Ne znanost, ta je postala religija. Zato se ne bom cepil.

Na robu znanega: Objavljeni podatki o PCR testih in MRNA cepivih, gost Dr. Jerneja Tomšič
https://www.bitchute.com/video/cDXRetk1...

Reycis ::

Kodrnusa je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Če si otrok v Ameriki se starši odločijo tudi da ti en del genitalij odrežejo (foreskin). Torej a lahko takim ljudem zaupaš zdravstvene odločitve v tvoje dobro?


Vera je pa spet druga stvar in bolje da ne zacnemo o tem..

V bistvu se da tudi v tej temi potegnit zelo veliko paralel z religijo. Tako na eni kot na drugi strani. Imaš duhovnike (to so tisti, ki razlagajo zakaj je cepljenje/necepljenje pravilno), imaš vernike ki njihove argumente poslušajo, imaš heretike (to so tisti, ki napačno razlagajo zakaj je nasprotno mnenje pravilno) in lahko bi nadaljeval pa nima smisla. Dejstvo je, da se vsi v tej debati opirajo na argumente, ki so jih "sproducirali" nekje drugje in da jih noben ne more dejansko preverit če držijo. Jih pa goreče zagovarjajo in kot pridni verniki branijo svojo religijo. Odločitev temu h kateri struji pripadajo ne temelji na nekih racionalnih argumentih ampak glede na značajske lastnosti. Potem v poplavi informacij samo še izberejo argumente, ki podpirajo njihovo osebno stališče in voila.
Diversity is our greatest strength

kriptobog ::

111111111111 je izjavil:

V petek cepljen z Astra Zeneco 2. odmerek.

Pripravljen na morje. :D


Tudi necepljeni smo pripravljeni na morje. Hrvaška bo že četrta država z morjem, ki jo bomo obiskali letos. Brez cepljenja :)) Ne pozabit, da bomo kmalu zeleni, Hrvatje pa prav tako in boste lahko prehajali mejo brez testov in cepiv :))

Utk ::

Odločitev temu h kateri struji pripadajo ne temelji na nekih racionalnih argumentih ampak glede na značajske lastnosti. Potem v poplavi informacij samo še izberejo argumente, ki podpirajo njihovo osebno stališče in voila.

Res je. Jaz sem se pred časom odločil, da ne verjamem _NIKOMUR_. Lažejo vsi, politiki, sodniki, zdravniki, vsi in vsak ima svojo agendo zadaj. Normalno, ne lažejo vsi zdravniki, ampak jaz jih ne razločim kater laže in kater ne. Normalno, ne lažejo niti vsi politiki, nekateri so samo, kar je še slabše, neumni. Zato, ko hoče nekdo nekaj eksperimentalnega vržt vame, pač tega ne vzamem. Pa tudi če bi prišlo poštempljano od papeža, Stalina in Bidna skupaj. O vsaki stvari v začetku nek procent znanstvenikov dvomi, in ko so dokazi vse trdnejši, ta procent pada. Pri teh novih cepivih ni nobenega dvoma že od štarta, ne sme ga bit. Vedelo se je, da so varna še preden so jih naredili. Tudi če bila prej vsa cepiva stoprocentno varna, to nič ne pove o teh novih cepivih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

111111111111 ::

kriptobog je izjavil:


Tudi necepljeni smo pripravljeni na morje. Hrvaška bo že četrta država z morjem, ki jo bomo obiskali letos. Brez cepljenja :)) Ne pozabit, da bomo kmalu zeleni, Hrvatje pa prav tako in boste lahko prehajali mejo brez testov in cepiv :))

Ste, ampak na slovensko morje. :) Čez mejo ne boste prišli, ker ne boste imeli zelenega pasuša. In plaža na hrvaški obali bo samo za nas cepljene Slovence. :D

Utk je izjavil:


Res je. Jaz sem se pred časom odločil, da ne verjamem _NIKOMUR_. Lažejo vsi, politiki, sodniki, zdravniki, vsi in vsak ima svojo agendo zadaj. Normalno, ne lažejo vsi zdravniki, ampak jaz jih ne razločim kater laže in kater ne. Normalno, ne lažejo niti vsi politiki, nekateri so samo, kar je še slabše, neumni. Zato, ko hoče nekdo nekaj eksperimentalnega vržt vame, pač tega ne vzamem. Pa tudi če bi prišlo poštempljano od papeža, Stalina in Bidna skupaj. O vsaki stvari v začetku nek procent znanstvenikov dvomi, in ko so dokazi vse trdnejši, ta procent pada. Pri teh novih cepivih ni nobenega dvoma že od štarta, ne sme ga bit. Vedelo se je, da so varna še preden so jih naredili. Tudi če bila prej vsa cepiva stoprocentno varna, to nič ne pove o teh novih cepivih.

Eh, malo preveč paranoje. Čudno, da ne gojiš sam vse zelenjave in mesa. Si sam izdelaš računalnika, ker ti prisluškujejo, da si sam ne opreiraš slepiča, ker dohtarji lažejo, itd...

Cepivo je pomagalo pri DSO-jih, da v novem valu ni bilo smrtnih žrtev. Zanimivo, da bolj kot so stvari transparentne in znanost preverljiva, bolj dvomimo. Dvom je dober za napredek človeštva, ga bo pa tudi pokopal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

111111111111 je izjavil:

kriptobog je izjavil:


Tudi necepljeni smo pripravljeni na morje. Hrvaška bo že četrta država z morjem, ki jo bomo obiskali letos. Brez cepljenja :)) Ne pozabit, da bomo kmalu zeleni, Hrvatje pa prav tako in boste lahko prehajali mejo brez testov in cepiv :))

Ste, ampak na slovensko morje. :) Čez mejo ne boste prišli, ker ne boste imeli zelenega pasuša. In plaža na hrvaški obali bo samo za nas cepljene Slovence. :D




Itak ja, tako kot zdaj ane. S testom prideš kamor želiš....Sicer mi je pa za Hrvaško vseeno. Že cel čas pandemije potujem skoraj nemoteno. Samo vstop v ZDA je bil malo kompliciran, ostale države pa bp...

HappyPills ::

Saj noben ne pravi da necepljeni ne boste mogli okoli, seveda boste. Sej v gostilno lahki greste tudi s testom. Pač rest test test. Feryz gre s spjem sam ne more družine pelat k pol je pa že test test test.

gozdar1 ::

Med tem se nekateri že sončijo na jugu italije, epidemija pa je že stvar preteklost. Stroka press.

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

Med tem se nekateri že sončijo na jugu italije, epidemija pa je že stvar preteklost. Stroka press.

Kaj, a na jugu Italije se sončiš? Skupaj s feryzom?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gozdar1 ::

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Med tem se nekateri že sončijo na jugu italije, epidemija pa je že stvar preteklost. Stroka press.

Kaj, a na jugu Italije se sončiš? Skupaj s feryzom?


Mi 100% zaupamo stroki, maja bo virus premagan, še pomnite tovariši.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Saj noben ne pravi da necepljeni ne boste mogli okoli, seveda boste. Sej v gostilno lahki greste tudi s testom. Pač rest test test. Feryz gre s spjem sam ne more družine pelat k pol je pa že test test test.


Kako, da ne, če pravijo, da ne bomo videli več kot slovenske obale :)) Med sezono niti test ne bo potreben za prehod meje... Če bo pa pač bo. Raje to, kot pa cepljenje proti blagemu prehladu s cepivom, ki je še v fazi testiranja

energetik ::

Reycis je izjavil:

V bistvu se da tudi v tej temi potegnit zelo veliko paralel z religijo. Tako na eni kot na drugi strani. Imaš duhovnike (to so tisti, ki razlagajo zakaj je cepljenje/necepljenje pravilno), imaš vernike ki njihove argumente poslušajo, imaš heretike (to so tisti, ki napačno razlagajo zakaj je nasprotno mnenje pravilno) in lahko bi nadaljeval pa nima smisla.
Ne, v bistvu je podobno kot v pogovoru med verniki in znanstveniki/skeptiki. S tem da anticepilci spadate med...vernike.

Utk je izjavil:

Res je. Jaz sem se pred časom odločil, da ne verjamem _NIKOMUR_. Lažejo vsi, politiki, sodniki, zdravniki, vsi in vsak ima svojo agendo zadaj. Normalno, ne lažejo vsi zdravniki, ampak jaz jih ne razločim kater laže in kater ne.
Nekomu moraš verjeti/zaupati. Razen kot je bilo že omenjeno, če si dobesedno vse narediš in pridelaš sam. Vključno z vso hrano, imaš svoj vodnjak (če ne verjameš komunali, kako lahko piješ njihovo vodo!!11!1), skupaj ciniš svoj pametni telefon in se operiraš. Politikom pa tudi jaz ne zaupam, zaupam pa stroki. Jasno ne delajo vedno strokovno, pa še vedno je edino logično, da se stroki zaupa, razen če greš jo greš sam v globine naštudirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Med tem se nekateri že sončijo na jugu italije, epidemija pa je že stvar preteklost. Stroka press.

Kaj, a na jugu Italije se sončiš? Skupaj s feryzom?


Mi 100% zaupamo stroki, maja bo virus premagan, še pomnite tovariši.

Ja dej en link na to…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

crucial ::

HappyPills je izjavil:

Saj noben ne pravi da necepljeni ne boste mogli okoli, seveda boste. Sej v gostilno lahki greste tudi s testom. Pač rest test test. Feryz gre s spjem sam ne more družine pelat k pol je pa že test test test.

To je bolj za spodbujanje cepljenja. Znanec, sicer precej zaguljen inšpektor, je povedal, da nima pravne podlage za kakršnokoli ukrepanje proti gostu v lokalu, ki nima testa, ali ni cepljen.
https://acu2020.org/english-versions/

Utk ::

Vključno z vso hrano, imaš svoj vodnjak (če ne verjameš komunali, kako lahko piješ njihovo vodo!!11!1),

Ko priteče ven motna ali smrdeča, pač ne verjamem direktorju komunale, da je vse v redu. Kaj lahko naredim glede tega je drugo, verjamem mu pa ne.
««
10 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477264 (58766) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654667 (44930) bluefish

Več podobnih tem