» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
4 / 44
»»

HappyPills ::

Akcija z AZ se začne po 12ih urah.

__Devil__ ::

Nebomo se cepili.

HitraSperma ::

c3p0 je izjavil:

matobeli je izjavil:


Drugač pa po 8h (še) nimam težav, sem si pa vklopil rahlo klimo v avtu ker mi vročina ni pasala ;)


Noč bo verjetno pestra, želim hitro okrevanje.


Jup, do sedaj pri vseh ki jih poznam je bila prva noč huda po AZ
fgdsfjk

Konlov ::

Jaz jih kar nekaj poznam, ki po prvem AZ niso imeli reakcije.

Ben Dover ::

Kdo ve kaj vpliva na intenzivnost stranskih učinkov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

feryz ::

Ravnokar od kolegice, ona je že ok. Trdi dni je bila slaba.
Njena sodelavka je bila naslednji dan po Pfizerju odpeljana na urgenco na kisik. Po dveh dneh je bolje, spustili so jo domov, ampak ima še vedno težave dihanjem. Stara 58 let. Na drugi odmerek ne bo šla.

buttcrack ::

Žena po AZ 2 dni švoh, mat, tast nič, tašča en dan mal poležala. Ni pravila.

Sam sem po 12h od JJ samo malo utrujen, res pa je sa nič ne počnem od konca šihta :)

Kolega še to ne.

6151 ::

Pfizer, januarja. Reakcija po prvi dozi: bolečina v roki, 4 dni. Reakcija po drugi dozi: manjša bolečina v roki kot pri prvem odmerku, zvečer vročina + mrzlica 38,5 čez noč, zjutraj 37,4. Glava me je bolela še cel dan po cepljenju.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

LukiYo ::

Mene so zgleda pozabili. Žena ja precej mlajša, pa je dobila termin. Razmišljam, da bi šel kar z njo zraven v vrsto... Mislite, da naredijo izjemo? In še kakšen je sploh vrstni red?

PacificBlue ::

Cepljeni proti covidu-19 naj bodo po cepljenju pozorni na izrazit glavobol, ki ne mine v 48 urah ali se izrazito stopnjuje. V tem primeru je treba čim prej poiskati zdravniško pomoč. Prav tako, če se pojavi bolečina ali oteklina predvsem v spodnjih okončinah, če se pojavijo hujše bolečine v trebuhu ali modrice po koži, je v nedavnem spletnem pogovoru STAkluba pozvala infektologinja Mateja Logar.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

hendriks ::

Danes dobil termin za cepljenje v četrtek z Pfizerjem. Ena skrb manj :)

Vrocipes ::

ubermensch je izjavil:

Vrocipes je izjavil:

Cepljen danes z Johnson & Johnson.


Lahko poročaš kako bo s stranskimi učinki?


Včeraj, torej na dan cepljenja, sem nekje po osmih urah začel čutiti utrujenost in rahle bolečine po celem telesu. Ponoči je bilo malo hujše, danes približno isto, s tem da so bolečine rahlo močnejše. Ni pa nič hudega, vzameš lekadol in je, nisem rabil bolniške.

Pri kolegu približno isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

A. Smith ::

Menite, da lahko prideš na cepljenje v vrsto samoiniciativno ali te odslovijo?


Te odslovijo. Danes sem bil cepljen, zahtevali so kartico KZZ in preverjali podatke. Pogledajo v evidenco, če si prijavljen, tako da brez prijave nič ne bo.

Po drugi strani pa, če se prijaviš danes, boš po vsej verjetnosti v nekaj dneh na vrsti.

Cepljen sem bil z J&J, zaenkrat razen komaj zaznavne bolečine v rami, nič stranskih učinkov. Bom videl jutri, kako bo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

perci ::

Mojega fotra so poklicali na cepljenje. Se pripelje v LJ in ga odslovijo, ker je že prebolel. Pustmo, da se je pripeljal 40km daleč - brez opravičila.

Egidij88 ::

Ne vidim prav nobenega razloga, da bi se cepil.

Rona očitno usiha. Dokaz tega je, da španci spuščajo v svojo državo podivjane angleže. LOL. Poletje prihaja, $$$ > Rona. Jeseni pa spet jovo na novo.

Gambino ::

V petek imam rok. Še kolebam a bi šel. Glede na znance, ki so preboleli bi šel. Kolega frizer dva meseca doma ni mogel niti na sekret. Boleli so ga sklepi tako, da je poklical zdravnico, da mu da neke tablete proti bolečinam, drugače bo znoru. Seveda je pred tem, ko je zbolel, govoril, da korona ni nič.

energetik ::

Egidij88 je izjavil:

Ne vidim prav nobenega razloga, da bi se cepil.

Rona očitno usiha. Dokaz tega je, da španci spuščajo v svojo državo podivjane angleže. LOL. Poletje prihaja, $$$ > Rona. Jeseni pa spet jovo na novo.
Jeseni bo na novo ravno zaradi takih, ki se nočete cepit.

Jaz se bom počasi prijavil (sem < 40), načeloma mi je vseeno s katerim, le AZ mi ne ustreza, ker bi drugič bil na vrsti šele konec avgusta, torej odpade potrdilo za HR.
Tako da AZ bom odklonil, drugo vzamem, še najraje bi enega od mRNA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

buttcrack ::

včer ob 8h dobu J&J, razn rahle utrujenosti, nič posebnega. Noč prespal kot vse ostale, danes isto nič posebnega, minimalno boli roka, to pa pripisujem 5G anteni :D

Kolega ravno tako brez simptomov.

Egidij88 ::

energetik je izjavil:

Jeseni bo na novo ravno zaradi takih, ki se nočete cepit.


Zakaj? Zaradi 30-letnikov ne bodo polne bolnišnice.

s1m0n ::

energetik je izjavil:



Jaz se bom počasi prijavil (sem < 40), načeloma mi je vseeno s katerim, le AZ mi ne ustreza, ker bi drugič bil na vrsti šele konec avgusta, torej odpade potrdilo za HR.
Tako da AZ bom odklonil, drugo vzamem, še najraje bi enega od mRNA.


Dobiš sedaj fiksen termin za drugo dozo AZ. Vsaj tukaj ko sem bil je bilo tako... Imam ga prej kot 30 dni po prvi dozi.

buttcrack ::

Egidij88 je izjavil:

energetik je izjavil:

Jeseni bo na novo ravno zaradi takih, ki se nočete cepit.


Zakaj? Zaradi 30-letnikov ne bodo polne bolnišnice.

30 letniki z lahkoto okužijo narod, ki se zaradi takšnih in drugačnih zadev ne smejo cepit...

Slopek ::

buttcrack je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

energetik je izjavil:

Jeseni bo na novo ravno zaradi takih, ki se nočete cepit.


Zakaj? Zaradi 30-letnikov ne bodo polne bolnišnice.

30 letniki z lahkoto okužijo narod, ki se zaradi takšnih in drugačnih zadev ne smejo cepit...

Z lahkoto? Kaj to pomeni, če je možnost okužbe v istem gospodinjstvu 10-30%? To pravi naša strokovnjakinja.
Zdaj pa še ti utemelji to svojo trditev.

Egidij88 ::

Pa tudi če si cepljen, lahko še vedno širiš dalje.

BaTeMaN ::

Cepljen z AZ danes, avgusta imam drugo dozo (baje imajo dovolj) zaenkrat ni posledic :).
less then zero

JanK ::

Egidij88 je izjavil:

Pa tudi če si cepljen, lahko še vedno širiš dalje.


Yes, vaccines block most transmission of COVID-19
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

jshadlsa232 ::

(((National geographic))) ScIeNcE

https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out...

elrado ::

Ravno sveže cepljen, seveda z AZ.
Sedaj čakam na 2 dozo.

koyotee ::

Zavrnil AZ februarja.
Cakam ponoven klic, upam, da so dodali opombo na seznam.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pegasus ::

Iz včeraj na danes uspel preskočiti vse vrste in dobil prvo dozo AZ. Toliko o nemški organizaciji in disciplini :D

matobeli ::

ST je umaknil moj prispevek o posledicah cepljenja z prvim odmerkom AZ, verjetno ker sem zraven dodal še kakšno politično neumnost.

Pa vseeno, da ne bodo samo slabe izkušnje:
Cepil sem se 11.5 zjutraj, bil cel dan normalno funkcionalen, zvečer sem imel rahlo povišano temperaturo (37.4) ki je trajala do popoldneva danes (12.5). Spremljalo jo je še povečana občutljivost mesta cepljenja in (uslišana) želja po počitku.

Starostna skupina 30-40 let, brez predhodnih zdravstvenih težav in, zaradi epidemije, v slabši fizični kondiciji kot leto dni nazaj.

Pejte se cepit! :P

BaTeMaN ::

BaTeMaN je izjavil:

Cepljen z AZ danes, avgusta imam drugo dozo (baje imajo dovolj) zaenkrat ni posledic :).


24 ur mimo. Rahli glavobol in omotičnost... utrujenost. Vzel sem nekaj Lekadolov mi je bilo svetovano kot preventiva... Ko dvignem roko rama boli, kjer je mesto vboda.. ampak nič posebnega.
less then zero

njyngs ::

24 po pfizerju: razen rahle bolečine na mestu vboda nič ne čutim. Ne čutim ne leve roke, ne desne, ne leve noge, ne desne noge... :))

Šalo na stran: 0 posledic. Rahla utrujenost, ampak ne vem al jo naj pripišem gym treningu, (vsakodnevnemu) prekratkemu spancu ali pa cepivu.

energetik ::

Tisti, ki ste se prijavili preko zVEM, ali so vam ob najavi termina vedno sporočili tudi tip cepiva ali ne?

njyngs ::

energetik je izjavil:

Tisti, ki ste se prijavili preko zVEM, ali so vam ob najavi termina vedno sporočili tudi tip cepiva ali ne?

To je odvisno samo od zdravstvenega doma, ki te kliče/pošilja SMS. V mojem primeru ne, vprimeru nekaj znancev z drugih koncev da.

Gogyto ::

Ben Dover je izjavil:

Kdo ve kaj vpliva na intenzivnost stranskih učinkov?


Najbolj na splošno - imunski sistem posameznika. Pri nekaterih se imunski sistem odzove, če lahko tako rečemo, pretirano in posledica so vročine, glavoboli in kar je tega spremljajočega mambojumba. Načeloma ni nič narobe, če ima človek 'močnejši' imunski sistem, je pa seveda neprijetno, ko se odzove in pride do takih reakcij.

Seveda pa potem pridejo zraven še razne spremljajoče bolezni, ki jih morebiti posameznik ima in lahko vplivajo na stranske učinke. Zato tudi preventivno pred vsakim cepljenjem (tudi ne COVID) dobiš vprašalnik glede kakih bolezni, ki so kronične oz pred kratkim prebolene...

EDIT: drugače pa, končno dočakal, danes ob 12h imam cepljenje, preko službe. Naj bi bila Astra Zeneca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

HappyPills ::

Raziskava namera cepljenja.
Delež odgovorov "zagotovo da" je skoraj še enkrat višji pri upokojencih (47 odstotkov), nekoliko nadpovprečen pa tudi med tistimi z nadpovprečnimi dohodki, to je z neto prihodki nad 1.100 evrov.

Namera cepljenja je rahlo nadpovprečna tudi med tistimi, ki so že bili okuženi.

Izstopajo še posamezniki iz gospodinjstev s podpovprečnimi prihodki gospodinjstva ("zagotovo ne" 28 odstotka), med regijami izstopa Dolenjska ("zagotovo ne" 27 odsotktov).

Kdo bi si mislil...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

HappyPills je izjavil:

Raziskava namera cepljenja.
Delež odgovorov "zagotovo da" je skoraj še enkrat višji pri upokojencih (47 odstotkov), nekoliko nadpovprečen pa tudi med tistimi z nadpovprečnimi dohodki, to je z neto prihodki nad 1.100 evrov.

Namera cepljenja je rahlo nadpovprečna tudi med tistimi, ki so že bili okuženi.

Izstopajo še posamezniki iz gospodinjstev s podpovprečnimi prihodki gospodinjstva ("zagotovo ne" 28 odstotka), med regijami izstopa Dolenjska ("zagotovo ne" 27 odsotktov).

Kdo bi si mislil...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Primerjava s tole temo:
Odgovorov: 130
Sem že cepljen: 43 od tega AZ (28), Pf (9), J&J (2) Ni napisal (4)
Se še bom: 41
Ne mislim se: 32
Morda: 14 od tega Če bo Sputnik (1), Če bo J&J (1) Če bo izbira (1) Po dovoljenju zdravnika (1)

Master_Yoda ::

Vceraj cepljen, razen tega da me roka malo boli nic drugih opaznih nezazelenih ucinkov.
Dovie'andi se tovya sagain.

Hypathia ::

MisterM je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Raziskava namera cepljenja.
Delež odgovorov "zagotovo da" je skoraj še enkrat višji pri upokojencih (47 odstotkov), nekoliko nadpovprečen pa tudi med tistimi z nadpovprečnimi dohodki, to je z neto prihodki nad 1.100 evrov.

Namera cepljenja je rahlo nadpovprečna tudi med tistimi, ki so že bili okuženi.

Izstopajo še posamezniki iz gospodinjstev s podpovprečnimi prihodki gospodinjstva ("zagotovo ne" 28 odstotka), med regijami izstopa Dolenjska ("zagotovo ne" 27 odsotktov).

Kdo bi si mislil...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Primerjava s tole temo:
Odgovorov: 130
Sem že cepljen: 43 od tega AZ (28), Pf (9), J&J (2) Ni napisal (4)
Se še bom: 41
Ne mislim se: 32
Morda: 14 od tega Če bo Sputnik (1), Če bo J&J (1) Če bo izbira (1) Po dovoljenju zdravnika (1)


Zanimiva in spodbudna statistika, manj kot 25% antivakserjev. Pod rubriko "se še bom" pa lahko dodaš še mene.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: joggi79 ()

pegasus ::

AZ je totalno razočaranje. Prav nobenih stranskih učinkov, normalno spal, normalno se zbudil, funkcioniram normalno. Ne razumem kaj tolk paničarite ...

zmaugy ::

Samo toliko o teh proizvajalcih cepiv...

KATERI STAIRWAY TO HEAVEN SI BISTE IZBRALI VI?
PFIZER: 4,7 milijard kazni zaradi napačnih trditev, kršitev varnosti zdravil, medicinskih pripomočkov, nedovoljenih promocij, koruptivnosti, podkupnin in podkupovanja

MODERNA: Od ustanovitve ni bila sposobna spraviti na tržišče cepivo, čeprav jih je imela več kot 9, od katerih ni nobeno prestalo tretjo klinično fazo.

JOHNSON & JOHNSON: Bili so obsojeni v sto tisočih procesih zaradi strupenih in/ali nevarnih proizvodov (zdravila, šamponi, medicinski pripomočki in tudi otroški puder, ki je bil zastrupljen z azbestom).

ASTRAZENECA: 20 in več evropskih držav je cepivo prepovedalo zaradi hudih in smrtnih stranskih učinkov.

VSA CEPIVA SO VARNA IN NEŠKODLJIVA!!

Dober tek >:D

BTW. zanima me, kje so ostali, bolj zanesljivi, proizvajalci cepiv, saj ti niso edini ?!?!?!?!


Torej... tema NI NAMENJENA prepucavanju o tem ali je cepljenje koristno ali ne, nevarno ali ne, so v igri teorije zarote ali odkrivanje skrite resnice.

V ostalih temah ste že povedali ali ste nasprotniki cepljenja ali ne.


:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: joggi79 ()

FoxKnox ::

Seveda se bom cepil, takoj ko pridem na vrsto, to je v začetku Juija po 6-ih mesecih od prve okužbe.
Zakaj ? Zato , da spravimo virus v endemično stanje, na nivo sezonskega prehladnega obolenja.

kotanyi ::

In prebolel in cepljen, pfizer, stranskih učinkov praktično ni bilo.

nejcek74 ::

v soboto 15.05 imam prvi šus, drugi mesec kasneje.
Prebolel konec oktobra 2020, ni mi bilo všeč :))

Ben Dover ::

Antivaxx tema - Antivaxx club

Tukaj lahko mirne vesti izrazite vse dvome in razloge za vaše skrbi glede varnosti cepiv - BREZ CENZURE.

Vljudno vabljeni!

Lp

Dr. Ben Dover

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: joggi79 ()

europenian ::

Nisem se cepil, nobenih stranskih ucinkov ali kaj hujsega nisem imel.
Cepil se bom cez ca. 2 leti, ta cas pocakam na rezultate trenutnega masovnega testiranja.

Goran's Blog ::

Starša cepljena 1 doza z AZ. Oba sta imela podobne simptome ponoči toplo, mrzlo, potenje in utrujenost. Eden bil mesec in pol nazaj cepljen, drugi prec cca 3 tedni.
Star oče 91 let cepljen s Pfizerjem vse ok.

Sam se ne mislim cepit. Mogoče v prihodnosti v tem trenutku pa ne.

s1m0n ::

Pri nas v familiji sem kot kaže jaz dobil svojo porcijo reakcij na cepivo. Od 8 cepljenih so bile vse bolj blage razen pri meni... Me je konkretno zakuhalo, od bolečin do nemoči, slabosti...

sbawe64 ::

Katera žavba ?
2020 is new 1984
Corona World order

s1m0n ::

7x AZ (tudi jaz) , 1x Pfizer
««
4 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60476764 (58266) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654405 (44668) bluefish

Več podobnih tem