» »

Kaj imate v avtu poleg obvezne opreme?

Kaj imate v avtu poleg obvezne opreme?

1 2
3
4

GupeM ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz sem si kupil strgalo za led 4 leta nazaj in ravno od takrat ga se niti enkrat nisem uporabil.

Imaš posebna stekla, na katerih se led ne dela, al kako da si tak frajer?

m0LN4r ::

Ni zime? Avto stoji 1 meter ob bajti in zjutraj ga obsije sonce, v 5L kanglici je voda, polijem prizgem, grem po jakno in fertik. Nisem na pohorju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Silici ::

Projekt žmigovc, 95% efficience, že pol leta ga vahtam kaj mu je :)).
-covid maska
-dežnik
-žvečilni

Isotropic ::

Netrunner je izjavil:

Kolega ima cel prtljažnik nekih pripomočkov v avtomobilu, ki jih nikoli ne rabi :) Jaz osebno imam poleg obvezne opreme še sledeče:

1. šibice in vžigalnik
2. Vojaško šotorsko krilo
3. Žepni nož
4. cca 5m krajše tanjše vrvi
5. pelerino in one folije s katero se pokriješ
6. majhen 12v kompresor (nikoli rabil vendar nikoli neveš kdaj pride prav)
7. Svetilko s kavljem za priklop na vžigalnik avtomobila ali direkt na baterijo
8. Rokavice
9. Toaletni papir
10. Pozimi še metlico za čiščenje snega in ledu ter malo zložljivo snežno lopato

če maš že vse to, imej še kable za štartat avto, če ti crkne akku.
pa kot je bilo omenjeno zgoraj, imej kakšno vrečko ali dve za nakupe, da ti ne bo treba nonstop novih kupovat. itak se jih da porabiti še za kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

buttcrack je izjavil:

Invictus je izjavil:

baseball palica za idiote...

+1
Sicer odrezana hokejka, ampak isto boli :)


Pa zakaj se s tem zajebavate?

Kupiš si moment ključ ali pa ključ za kolesa z daljšo ročico in te živ bog ne bo vprašal zakaj ga imaš. Če imaš baseball alu te znajo že kaj vprašat po zdravju.

m0LN4r ::

EJ, mam pa eno vprasanje na zombiapokalipsprepperje.

Kateri zlozljiv stol priporocate? So kaksni, ki so mal boljsi od teh ribiskih? Pac da se pametno zlozijo, mal placa in so udobni za spit kako pivo na parkplacu.

starfotr je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Invictus je izjavil:

baseball palica za idiote...

+1
Sicer odrezana hokejka, ampak isto boli :)


Pa zakaj se s tem zajebavate?

Kupiš si moment ključ ali pa ključ za kolesa z daljšo ročico in te živ bog ne bo vprašal zakaj ga imaš. Če imaš baseball alu te znajo že kaj vprašat po zdravju.
To sem si tut jaz mislil, mam 21ko kljuc z pol metrskim rocajem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Netrunner ::

Isotropic je izjavil:


če maš že vse to, imej še kable za štartat avto, če ti crkne akku.
pa kot je bilo omenjeno zgoraj, imej kakšno vrečko ali dve za nakupe, da ti ne bo treba nonstop novih kupovat. itak se jih da porabiti še za kaj drugega.

V bistvu imam tudi kabel za vžiganje in vrečke za nakup :) sem enostavno pozabil napisat. Pozabil sem tudi dopisat žvečilne, rezervna maska, kladivce za razvijanje šipe in rezanje pasov, usb kabel in polnilec za telefone 12v, osvežilne robčke, ... pa še kaj bi se našlo :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

starfotr ::

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:


Kateri zlozljiv stol priporocate? So kaksni, ki so mal boljsi od teh ribiskih? Pac da se pametno zlozijo, mal placa in so udobni za spit kako pivo na parkplacu.


Jaz mam tole: https://www.hofer.si/fileadmin/fm-dam/p...
Zelo udobni (naslonjač), in manjši ter lažji kot klasika.
Se ziher kaj najde s podobnim dizajnom, ker v hofru jih niso mel nikol več.

WizzardOfOZ ::

Kaz uporabljam zložljive stole od mckinley-a. Jih imam sedaj že nekje 10 let za vsa kampiranja, roadtripe in podobno, pa so še vedno odlično ohranjeni in plastika še nič popokana. Sem imel prej ene podobne, pa je plastika, kjer se prepogiba razpadla po dveh sezonah, res so bili pa taki za 9 evrov na komad.
 stol

stol



Ta prednji del za noge gor dat imam odstranjen, ker ga ne rabim.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

pi pawr ::

showsover je izjavil:

hojnikb je izjavil:

showsover je izjavil:

Kantico motornega olja, ker imam oil consumption 3 l / 100 km.

kaj vozis 2t moped?

Ja ne, iz karterja kaplja, se takšna lepa potka naredi, pa ne okoljevarnostnikom povedat...

Ostali, pa vidim, vozijo same neke apocalypse lorries, opremljene za close combat z zombiji.



Daj to zrihtaj, drsališč je že dovolj po cestah. Pa imam top gume, preden se kdo ob to spotakne8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

Alfa Dog ::

V kabini po predalih:
Platnene vrecke za spezo, krpico iz mikrovlaken, gumi kolut za krepitev zapestnih misic, 3 pare soncnih ocal, kirurske maske, zvecilne gumije, svicarski noz, malo vecji pipec, vzigalnik, usb kabel, usb polnilec, tracni meter, zlozljivo marelo, zimsko kapo, strgalo za led
V prtljazniku:
Green slime set s kompresorjem, vzigalni kabli, sotorsko krilo, 20m vrvice, 10 malih karabinov, elastike s kljukicami, vlecno vrv, zlozljivo lopato, fuk dekco, sotorsko krilo, staro brisaco in kakih 10 CDjev (ki jih nisem rabil ze 10 let).

Ojej, kolko ene sare vozim s sabo...

Bye ::

Prtljažnik:
- 2x prva pomoč + 1x stara prva pomoč
- kvoc
- smetišnica z metlico
- vzglavnik
- dežnik
- plastične vreče različnih dimenzij
- kabelske vezice
- čistilni robčki za avto
- cunja
- ključavnica za kolo
- ročna žaga
- kompresor 12V
- gasilni aparat
- 7 litrov vode
- 2x XL torba JYSK
- lateks rokavice
- delovne rokavice
- alkohol
- strgalo za vinjete
- komplet izvijačev
- elastične zajle
- brusilec nožev
- odsevni široki lepilni trak
- samolepljiva kompresorska obveza
- nož
- tekočina za pranje stekel

Predal sovoznika:
- blokec in kemik
- cestna karta regije
- navodila za uporabo avta
- set za manikuro
- zaščitne maske
- lateks rokavice
- sončna očala

Predal nad glavo:
- sončna očala

Žep sedeža:
- 3x nakupovalna vrečka

Komolčnik:
- razkužilo za roke
- vžigalnik
- odsevnik za roke/noge
- 12V polnilec USB
- micro USB kabel + USB-C kabel
- svetilka
- nož

donvito ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz sem si kupil strgalo za led 4 leta nazaj in ravno od takrat ga se niti enkrat nisem uporabil.

haha, najboljši so mi pa tisti z novimi avtomobili pred blokom, pozimi, ko zapade sneg ga pa vidiš, ko z rokavom čisti sneg z avta ali pokriva zvečer z eno staro rjuho. Da nima za eno strgalo + omelo in prevleko za steklo, da ne drza zjutraj, a kurči se z novim avtom. 8-)

solatko ::

Moja žena ima pajser za kakšne "pametne voznike", ki se ne znajo obnašat (jaz namreč ne smem ukrepat).;(

https://trgovinamajde.si/izdelek/pajser/
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Ben Dover ::

A bo vlomila? Kaj pa solzivec ni dober? Kje se to vozite, da rabite takšne stvari? :))

V avtu mam čigumije, robčke, axe sprej in metlico, vse ostalo dodam po potrebi.

m0LN4r ::

donvito je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz sem si kupil strgalo za led 4 leta nazaj in ravno od takrat ga se niti enkrat nisem uporabil.

haha, najboljši so mi pa tisti z novimi avtomobili pred blokom, pozimi, ko zapade sneg ga pa vidiš, ko z rokavom čisti sneg z avta ali pokriva zvečer z eno staro rjuho. Da nima za eno strgalo + omelo in prevleko za steklo, da ne drza zjutraj, a kurči se z novim avtom. 8-)
Metla in kanglica vode, pa ne rabis strgat nic.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

c3p0 ::

Ben Dover je izjavil:

A bo vlomila? Kaj pa solzivec ni dober? Kje se to vozite, da rabite takšne stvari? :))

V avtu mam čigumije, robčke, axe sprej in metlico, vse ostalo dodam po potrebi.


To so tisti, ki panično mahajo v avtu, kažejo razne sredince, klejejo in norijo. Slej kot prej se srečata dva podobna in zadeva eskalira: zasledovanje in ustavljanje, pogovori, včasih pa se konča z obračunom, kot v naravi.

MrStein ::

Bye je izjavil:


- 12V polnilec USB
- micro USB kabel + USB-C kabel

Me zanima, kdaj bodo naredili, da ne rabiš (svojega) kabla za polniti.

Ne mislim na brezžično.
Če kdo ne more zamisliti, pač ni inženir. ;) (poglejte na polnilne postaje v nakupovalnih centrih, pri nobenemu ne rabiš svojega kabla zraven prinesti)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

Ben Dover - Pred leti nama je en pametnjakovič, na grd način odvzel pp in takrat se ji je odtrgal, ga je mislila kar takoj pretepst, da si revež še iz avta ni upal. Ko sva prišla domov, je izrazila željo, da ima med vožnjo, nekje pri roki pajser, za take nevzgojene heroje.
Bilo je videt smešno, punca dobrih 45 kil, dec v avtu (dvakrat žgan) kakšnih 30let 90-100 kil, si ni upal iz avta, ko pa ji je omenil kulturo, je pa sploh ponorela. Mene je bolel trebuh od smejanja, okoli takoj nekaj ljudi, ki so navijali zanjo. Na koncu je fant sprostil pp in z roko pokazal, kaj si mislo o njej. Hec je, da v življenju ni nikoli tako ponorela, umirjena, dobrohotna, vendar tako očitno nesramnega obnašanja pa ne prenese. Pajserja ni nikoli uporabila, je pa stalno pod njenim zicem.>:D Obvezna dodatna oprema.8-)
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

Ni čudno, da si tak kot si, če že 50 let živiš s psihotom.. Namesto pajserja ji pod sedež daj tablete.

Zgodovina sprememb…

Taip4n ::

solatko je izjavil:

Ben Dover - Pred leti nama je en pametnjakovič, na grd način odvzel pp in takrat se ji je odtrgal, ga je mislila kar takoj pretepst, da si revež še iz avta ni upal. Ko sva prišla domov, je izrazila željo, da ima med vožnjo, nekje pri roki pajser, za take nevzgojene heroje.
Bilo je videt smešno, punca dobrih 45 kil, dec v avtu (dvakrat žgan) kakšnih 30let 90-100 kil, si ni upal iz avta, ko pa ji je omenil kulturo, je pa sploh ponorela. Mene je bolel trebuh od smejanja, okoli takoj nekaj ljudi, ki so navijali zanjo. Na koncu je fant sprostil pp in z roko pokazal, kaj si mislo o njej. Hec je, da v življenju ni nikoli tako ponorela, umirjena, dobrohotna, vendar tako očitno nesramnega obnašanja pa ne prenese. Pajserja ni nikoli uporabila, je pa stalno pod njenim zicem.>:D Obvezna dodatna oprema.8-)


Upam, da ne bo enkrat naletela na kakšnega debila, ki jo bo spravil v določeno ustanovo. Boh ne daj. Včasih se je potrebno malo zavedati, da imaš na svetu n različnih pacientov.

solatko ::

Ben Dover - Žene nebi menjal za nič na svetu, saj je idealna zame in za družino. Njene reakcije proti neotesancem pa so pravilne in predvsem smešne, jo je pa revež vzel resno in se umaknil. Na ta računa sva se kar nekaj časa smejala, če bi držala pajser v roki, bi bila pa še večja burka. Zamisli si, lepo oblečena dama, urejena, naličena, skače okoli avta s pajserjem v roki, šov za na youtube.

Taip4n - Da se nebi zgodilo kaj takega, sem pa pač jaz zraven in poteza dotičnega je bila resnično nesramna in predrzna, marskikdo bi mu jih pošteno naložil po kepi. Razpizdilo jo je predvsem to, ko je dejal, gospa malo bolj kulturno, reče to baraba, ki ti nekulturno zasede parkirni prostor, ko hočeš it vanj rikverc. Sicer pa se zna tudi sama kar dobro branit, saj je kar nekaj let bila moja dobra sparing partnerica.
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

Zakaj se je sploh ukvarjala z njim? Pleh je samo in le pleh. Pač zapelješ v njegov avto in ga odrineš dol s parkplaca, pa stopiš ven, kot da ni nič, mu vržeš kuponček in greš po opravkih. Tip se bo pa itak zjokal, ker si mu pleh obutal, ker drugega kot tisti kup pleha itak nima. Tri četrtine slovencev je tok mahnjenih na pleh, da se požrejo že, še jim kdo avto opraska, če jim ga pa orenk razsuješ, se jim pa svet podre.
Vem, sem to že 2x naredil. Enkrat se mi ni hotel umaknit. Me je zaparkiral in sedel v avtu, ter čakal ženo. Ko sem hotel s parkplaca, tudi ko sem stopil do njega in ga opozoril, da naj se umakne, je bil ošaben in je rekel, da naj počakam da bo žena prišla. Pa sem ga odrinil za ene 6m in mu naredil totalno, ker sem mu kompletno zabil in zakrivil B stebriček. Drugič, pa ko mi je debil zasedel parkplac, kjer sem imel smernik in sem čakal da se sprosti in se počasi premikal proti parkplacu. In tip ošabno zapelje na parkplac pred mano. Pa sem mu s terencem zapeljal na prednjo havbo. Obakrat sta se tipa zjokala, da je to vse kar imata in da sem jima svet sesul s tem. Mirno sem jima dal kuponček, jima povedal, da se lahko je*eta in šel po opravkih.
Pa brez problema bom to še kdaj naredil, če se bo spet kak tak idiot narisal. Meni pleh pomeni samo prevoz iz točke A v točko B, večini je pa to vse kar imajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D4G4 ::

In zavarovalnica je izplačala škodo iz AO, brez da bi kasneje regresirala od povzročitelja, ker ni šlo za nesrečo, temveč za naklepno dejanje? Ne prodajat bučk, no. Poleg tega ima takšno ravnanje elemente k.d. poškodovanja tuje stvari:

(1) Kdor tujo stvar poškoduje, uniči ali napravi neuporabno, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do dveh let.

(2) Če je povzročena škoda velika, se storilec kaznuje z zaporom do petih let.

(3) Pregon za dejanje iz prvega odstavka tega člena se začne na predlog.

WizzardOfOZ ::

Al je al ni izplačala, mi je vseeno. Jaz nisem nič dodatneg dobil od zavarovalnice. So si bili pa sami krivi. Lahko bi jih še nabutal. Drugič pa naj vedo, da je Bonton knjiga, ne neki za pojest.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

WizzardOfOZ ::

A to si ti? Dobra glava, sicer mal preveč okrogla za moj okus.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

GupeM ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A to si ti?

Ne, ogledalo.

donvito ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Zakaj se je sploh ukvarjala z njim? Pleh je samo in le pleh. Pač zapelješ v njegov avto in ga odrineš dol s parkplaca, pa stopiš ven, kot da ni nič, mu vržeš kuponček in greš po opravkih. Tip se bo pa itak zjokal, ker si mu pleh obutal, ker drugega kot tisti kup pleha itak nima. Tri četrtine slovencev je tok mahnjenih na pleh, da se požrejo že, še jim kdo avto opraska, če jim ga pa orenk razsuješ, se jim pa svet podre.
Vem, sem to že 2x naredil. Enkrat se mi ni hotel umaknit. Me je zaparkiral in sedel v avtu, ter čakal ženo. Ko sem hotel s parkplaca, tudi ko sem stopil do njega in ga opozoril, da naj se umakne, je bil ošaben in je rekel, da naj počakam da bo žena prišla. Pa sem ga odrinil za ene 6m in mu naredil totalno, ker sem mu kompletno zabil in zakrivil B stebriček. Drugič, pa ko mi je debil zasedel parkplac, kjer sem imel smernik in sem čakal da se sprosti in se počasi premikal proti parkplacu. In tip ošabno zapelje na parkplac pred mano. Pa sem mu s terencem zapeljal na prednjo havbo. Obakrat sta se tipa zjokala, da je to vse kar imata in da sem jima svet sesul s tem. Mirno sem jima dal kuponček, jima povedal, da se lahko je*eta in šel po opravkih.
Pa brez problema bom to še kdaj naredil, če se bo spet kak tak idiot narisal. Meni pleh pomeni samo prevoz iz točke A v točko B, večini je pa to vse kar imajo.

A To si ti. :)) Pogumno, ni kaj.

Zimonem ::

Kje pa dobite te kupončke a ni to že 20 let nazaj? Pa je šel kuponček čez brez evropskega poročila ali zapisnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

oemdzi ::

WizzardOfOZ opisuje svoje mokre sanje oz. kaj bi si želel, da bi v tisti situaciji naredil ... V resnici pa je bil verjetno presran in si niti ni upal pristopiti do tistega, ki ga je odzadaj zaparkiral in je mirno čakal in na telefonu v avtu bral Slotech :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Ben Dover ::

Mogoče bom v avto dodal še solzivec, po zadnjih postih sodeč bi blo pametno, če slučajno solatkovo ženo srečam, čarovnika me ni strah.

WizzardOfOZ ::

Zimonem je izjavil:

Kje pa dobite te kupončke a ni to že 20 let nazaj? Pa je šel kuponček čez brez evropskega poročila ali zapisnika.

kee je bilo toliko časa nazaj to, da so še bili kupončki. bilo je pa pred sparom v btc, še precen je to postal city park.

oemdzi je izjavil:

WizzardOfOZ opisuje svoje mokre sanje oz. kaj bi si želel, da bi v tisti situaciji naredil ... V resnici pa je bil verjetno presran in si niti ni upal pristopiti do tistega, ki ga je odzadaj zaparkiral in je mirno čakal in na telefonu v avtu bral Slotech :))

misliš? no ti povem da se motiš. je že marsikater "junak" "junaško" odcvilil v svoj avto in se pobral, ko je hotel bit pameten, pa težit.

dokler bodo ljudje okol mene normalni, bom tudi jaz. ko ne bodo več, sem lahko pa bolj nor od njih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Hehe, vidim, da se je Wizzard pridruzil Shintaru v ligi tistih, ki ne locijo vec dobro realnosti od domisljije.

WizzardOfOZ ::

Ne vem za šintarota, ampak več kot 15 let redarjenja po diskačih in prireditvah ti da dost izkušenj kako se na hitro opravi z bedaki. ŽE to da jim pokažeš, da si bolj nor od njih na večino vpliva, da se hitro pomirijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

En špric pa boš jokal kot otrok, ti se kar zaganjaj. Ko policija pride boš mogoče že lahko oči odprl.:))

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Poanta je, da je cesta od vseh, in tako se na cestah tudi obnašajte.

Ben Dover, enako lahko tebe doleti, mam tudi jaz to v avtu za bedake, ki bi se radi tepli:

400ml
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Se bova pomerla k v westernu! ;( lol

WizzardOfOZ ::

A si ti tudi težak, ki blendaš in groziš tistim, ki vozimo po omejitvah. Za take je namenjen ta sprej.
Ima pa sprej effective range nekje med 7 in 8 metrov. Tako da bedak še iz avta ne stopi, ko je že pošprican, pa potem "odcvili".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

pirat je izjavil:

Hehe, vidim, da se je Wizzard pridruzil Shintaru v ligi tistih, ki ne locijo vec dobro realnosti od domisljije.

Wizzard je zmešani antijanšist.:))

Ben Dover ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A si ti tudi težak, ki blendaš in groziš tistim, ki vozimo po omejitvah. Za take je namenjen ta sprej.
Ima pa sprej effective range nekje med 7 in 8 metrov. Tako da bedak še iz avta ne stopi, ko je že pošprican, pa potem "odcvili".


Ne, jaz sem strpen voznik, ti mi deluješ nasilen. Dober range, meni ne nese tolk delč, you win.

WizzardOfOZ ::

Tudi jaz sem strpen. Izredno strpen. Ampak samo dokler so tisti na drugi strani tudi. Ko se pa najde težak, se pa brez problemov spustim na njegov nivo.

Ti spreji so dobavljivi iz poljske (army shopi, lovske štacune in podpobne trgovine po poljskem jih imajo skoraj vse na zalogi, ker so uporabni tudi proti medvedu). Pri nas jih še nimajo (za civilno uporabo, policaji in redarji pa že). Cene za 400ml so okol 50EUR 8kak evro gor ali dol), so pa uporabni tako za živali kot za ljudi. Tako da če proti tebi kak pes prinori in začne renčat, ga lahko uporabiš. Pa med 7 in 8m daleč si lahko, tako da ni panike, da bi ti kaj v oči dobil, ker gre direkten curek proti napadalcu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kuall ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ko se pa najde težak, se pa brez problemov spustim na njegov nivo.

Če bi se vsi spuščali na nivo bedakov bi bil cel svet en kup bedkov in bi tekmovali, kdo je večji. Držiš svoj nivo, bedakom se umakneš, če se ni možno umakniti ga ukrotiš na svojem nivoju.

WizzardOfOZ ::

Zakaj bi se jim umikal? Zato, da bodo še naprej bedaki? Zato, ker se vsi umikate, je bedakov več, ker se jim itak umikate, oni pa zagon dobijo, ker jih nihče ne ustavi.
Ko mu enkrat "posvetiš" svojih pet minut, drugič dvakrat razmisli ali bo isto naredil, ker ne ve kaj ga čaka v nasprotnem avtu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mirator ::

Tale tema je tudi šla v 3-franže. Zadnjih nekaj postov je bolj primernih za temo" Talenti na cesti" in v tej temi jih je kar nekaj.
Če se vrnem na izhodišče. Pravzaprav imam poleg obvezne opreme še nekaj krame, ki mi včasih pride prav. Torej imam kombiniran izvijač z različnimi glavami, imam tudi torbico s tokovnimi kleščami in fazenpriferjem(pač, ker mi je to svoj čas prišlo prav, sedaj pa je res bolj balast balast). Imam tudi pipec, če je treba kje kakšno vejo odrezati in kombinirke. Kar se tiče kompresorja pa ena anekdota.
Precej let nazaj sem imel našo 101-ko. In v nekem deževnem dnevu se ustavim v bifeju, da bi spil kavo. In hudič, tam kjer sem ustavil avto je nastala precejšnja luža in ena guma prazna. Ob oknu so se že zbrali stalni gostje bifeja in se pomenljivo, posmehljivo in privoščljivo smehljali. Meni seveda ni bilo do smeha, vendar pa sem na srečo imel kompresorček. Lepo sem ga vklopil, čakal da se guma napolni in lepo odpeljal. Za bifejskim oknom pa ni bilo več tistega začetnega užitka - ko sem se ozrl, so bili kar nekoliko poklepani.
Torej kompresorček v avtu je kar priporočljiva oprema.
Sicer pa ma tudi krpe za brisanje stekel, metlico s strgalnikom za led pa še čuda nepotrebnih stvari, ki pa mi ne jemljejo ne vem koliko prostora. Aja, pa marela je tudi v ptrljažniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()

WizzardOfOZ ::

Večina, ki nima več rezervne gume, ima kompresor v avtu serijsko.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

RedDrake ::

Poleg obvezne opreme, v mojem dailyu s seboj vozim še:
- parkirno uro (v IT in tudi kje pri nas pride zelo prav)
- par JLA šotork
- vrv (mišljena za šotorke)
- potovalni kit za osebno higieno (deodorant, zobna ščetka, robčki, ipd ...)
- zložljivo žago
- zložljivo "vojaško" lopato
- makita baterijski izvijač z miljon nastavki
- zadnje čase še škatlo kirurških mask

V kabriu pa s seboj prevažam:
- parkirno uro
- mehko dekico, če je potrebno kaj naložiti v avto, da se leder ne spraska
- par "baseball" kap
- par generičnih sončnih očal (oboje za potencialne potnike)
- kremo za sonce (faktor vsaj 30)

m0LN4r ::

Ben Dover je izjavil:

Mogoče bom v avto dodal še solzivec, po zadnjih postih sodeč bi blo pametno, če slučajno solatkovo ženo srečam, čarovnika me ni strah.
Dobra, dobra...

Mi daje obcutek, da je Slovenija zelo nevarna drzava. Jebemu, vsak drugi ima "orozje" v avtu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

solatko ::

Ben Dover - Tisti, ki niso nesramni, so čisto varni.>:D

mirator - Brez veze tema, še bolj brez veze odgovori in debata. Bi ti na opremi v avtu delal doktorat ali vsaj magisterij?
Delo krepa človeka
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezna oprema v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6513004 (2406) Horas
»

Kaj vozite s sabo v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
626523 (4158) starfotr
»

Set za popravilo pnevmatik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322348 (15630) morosito
»

Smiselnost rezervne gume (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6111712 (10163) Baja
»

Pregled armaturnih predalov in prtljažnika s strani policije ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26864343 (39333) Furbo

Več podobnih tem