» »

Rabim nasvet pri nakupu prvega avta

Rabim nasvet pri nakupu prvega avta

1
2
3

Raptor F16 ::

GR2 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Vzdrževanje avta je veliko več kot menjava olja, filtrov in jermenov. Tudi kakšen napenjalec, tudi kakšen del podvozja je treba zamenjat in tako dalje. Ampak dokler ne ropota je je vsem to nepojmljiv strošek.

In kako naj mi to vemo? To kar reče serviser, da je za zamenjat, se pač potrdi naj zamenjajo. In tako mislim da večina dela, malokdo bo rekel ne, ne bom menjal. Ne bomo pa govorili Raptor na slotehu je rekel naj zamenjamo še napenjalce.


Saj ti piše v knjigici. Vsa navodila za vzdrževanje avta mate v knjigah ki so zraven ampak je too much pogledat ane ?

Serviserji naredijo samo tist osnovn minimum. Da bi kaj ekstra naredil ni variante. Še AdBlue ti ne dotočijo če jim izrecno ne rečeš pa je nekako samoumevno da bi ga lahko. Je cenejši kot tiste petrolove flaške.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Vse pa tudi ne piše. A tebi piše, da moraš menjat končnike na X kilometrov?

Zapisano je kvečjemu pregled delovanja, kar pa serviser lahko ali pa ne naredi, vedeti ne moreš.

Invictus ::

Včasih je treba preseči mentaliteto mehanika. On res menja tisto, kar ugotovi, da je polomljeno.

Ampak včasih je treba razmišljati bolj dolgoročno in zamenjati kaj več. Meni so se znucali diski na zavorah spredaj, nekaj je rožljal ležaj (na zadnjem kolesu), na koncu sem se odločil zamenjati vse ležaje, diske in ploščice. Pa imam mir... Deli so poceni...

Mehaniki niso ravno cvetke inteligence, pa jim je včasih treba dati kako idejo in delo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Raptor F16 ::

energetik je izjavil:

Vse pa tudi ne piše. A tebi piše, da moraš menjat končnike na X kilometrov?

Zapisano je kvečjemu pregled delovanja, kar pa serviser lahko ali pa ne naredi, vedeti ne moreš.


Vse piše samo brat se vam ne da.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

mahoni ::

O madona, kaj ste se vsi tle pomehkuzili. V cem so se nasi starci fural, pa vsi prezivel in so tud sami kaj posravfal. OP bo pac ali se zacel sam uciti kaj ali kupiti nov avtomobil ali bo pa brez avtomobila.

Pa nemorem verjet kere nabijate, posebej theblueone. Pa ker bedak bo dal za 5 letno staro dacio 6-7k omg
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

energetik ::

V vsakem primeru ne moreš kupit avta za max, kar imaš našparano, potem pa nimaš za bencin in servis.
Jaz si lahko zdajle nabavim nov avto srednjega razreda, pa ga ne, ker še ni ekonomske upravičenosti za kaj takega.
Po drugi strani mi ni problema dati tudi 500EUR ali več za izredni servis na moji 13let stari kripi, ki je vredna morda 1500. Vsake 4 leta nove letne in zimske gume, za porabo mi dol visi.
Še vedno sem močno v plusu, in še vedno se pripeljem udobno od A do B.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

matobeli ::

Mislim da je tudi študentu ki kupuje prvi avto jasno da bencin ni zastonj in je strošek premo sorazmeren s količino uporabe avtomobila.

kow ::

hojnikb je izjavil:

clio mk2, čimnovejši in čimbolj ohranjen, razliko denarja pa v en konkretn servis in gume. TO je to.


Se strinjam. Ce je edini kriterij strosek. Sem imel nekaj popravil, ampak so bila res poceni. V principu samo placujes ure za susmarje, ki dobro poznajo avto, material je prakticno "zastonj". Ce prav pomnim, je bila poraba nekaj cez 6 litrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

TheBlueOne ::

Jaz svojem mulcu ne bi dovolil, da se za problizno enak denar kot z novim (gledan celotni strosek za pet let) vozi z neko nevarno kripo.

Kaj pa ko obstane? Potem verjetno nic avtovleke ampak frend s fotrovim strikom, da se potem skantajo vsi, ti pa placujes. Kaj potem mu kot foter placas pregled, kjer verjetno lahko preventivno menjas cel spekter potrosnega materiala?

Te ultrapoceni stare kripe so za take, ki se spoznajo. Moras biti pol mehanika. Potem pa namesto da mulc studira se uci sravfati avte. Morda mu placas popravila ti ali pa se sam z njim tratis cas in sravfas stare kripe.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Eni mislijo da bojo obogateli z nič rabljenimi avti :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

facepalm ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz svojem mulcu ne bi dovolil, da se za problizno enak denar kot z novim (gledan celotni strosek za pet let) vozi z neko nevarno kripo.

Kaj pa ko obstane? Potem verjetno nic avtovleke ampak frend s fotrovim strikom, da se potem skantajo vsi, ti pa placujes. Kaj potem mu kot foter placas pregled, kjer verjetno lahko preventivno menjas cel spekter potrosnega materiala?

Te ultrapoceni stare kripe so za take, ki se spoznajo. Moras biti pol mehanika.


To ni vedno res. Jaz sem se najceneje vozil z Getzom. Kupil od 2. lastnika, solidno ohranjenega in motor ni bil ravno suh. V lasti je bil cca leto in pol in cca 50kkm (tocno se ne spomnem). Poleg goriva in reg, sem kupil se svecke, brisalce, gibko cev na avspuhu, gume in kanto olja. Prodal sem ga naprej za par stotakov manj kot sem ga kupil.
Delal kot urca kljub vprasljivemu vzdrzevanju.

TehDucky ::

Jaz sem pred 8imi leti bil na istem, gledal cliote, opel astra, hyundai accent, elantra, nekje 6-8 let staro. Cenovno sem bil nekako na 3000 eur, največ 3500 eur. Potem sem videl Seat Ibizo 6 let staro s 30000km, kot nova za 4000 eur pa sem potem to vzel.
Kmalu po nakupu sem rabil zamenjati gume ter spredaj ploščice in diske, ker so bile gume stare 6 let, pri zavorah pa je bilo vse rjavo in ni prijelo, po tistih par 100 eur, sem imel samo še en "izredni" servis 5 let kasneje. Mi je prerjevel izpuh in je imel luknjo, sem dal zašvasat in menjat en del pa je bilo. Ostali servisi 70 eur na leto.

Strošek avta je bil cca 300 eur na leto zavarovanje, cestnine, tehnični, registracija; 1.2 bencin - 75KM pa je kurilo 6,3-6,5L na 100km.

Pomoje je ena podobna cifra pri teh malčkih, sem se pa zavedal, da je bil avto primerno namenjen vožnji od A do B, sedaj v 2017 Ford Focus karavan je vožnja dosti večji užitek, tudi vsi bombončki kot so park senzorji in avtomatski brisalci so res pika na i, ni pa to nujno za vožnjo.

Največ za varnost sem pa v Ibizi naredil, da sem si zamenjal avtoradio s prostoročnim telefoniranjem - bluetooth.

TheBlueOne ::

facepalm je izjavil:


To ni vedno res. Jaz sem se najceneje vozil z Getzom. Kupil od 2. lastnika, solidno ohranjenega in motor ni bil ravno suh. V lasti je bil cca leto in pol in cca 50kkm (tocno se ne spomnem). Poleg goriva in reg, sem kupil se svecke, brisalce, gibko cev na avspuhu, gume in kanto olja. Prodal sem ga naprej za par stotakov manj kot sem ga kupil.
Delal kot urca kljub vprasljivemu vzdrzevanju.


Seveda ni vedno res. Jaz sem pri 18 kupil Corolo za recimo 400EUR (so bili se tolarji) in jo vozil tri leta z minimalnimi stroski. Se olje sem dolival rabljeno, dobil od frenda, ki je servisiral avte. Vmes sam zamenjal fergazer, kupil za menda 5000SIT, kar se mi je takrat zdelo brutalno veliko. Na koncu jo je pojedla rja. Ce bi imel z njo nesreco pa verjetno danes ne bi pisal tukaj.

Enkrat kupil avto, ki je imel vsiljene napacne zavorne ploscice. SEAT toledo.

Menjal menjalnik na VW Lupo.

Imel FIAT Tipo, ki je imel vec pene kot pleha.

Vsi relativno poceni.

Ampak nisem imel koga, ki bi mi racionalno razlozil naj se ukvarjam s cim bolj pametnim in naj mislim na varnost. Poznam nekaj podobnih kot sem bil jaz, ki so se s temi avti nepopravljivo poskodovali.

Zgodovina sprememb…

Vball ::

Ravno prodajam opel astro, 16 let stara, 235.000 km, bencin 1.6 77kw. če rabiš, pošlji zs, nisem pa še dal na avto.net ker se mi ne da ukvarjat s čefurji. Raje dam študentu ekstra popust. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vball ()

mahoni ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz svojem mulcu ne bi dovolil, da se za problizno enak denar kot z novim (gledan celotni strosek za pet let) vozi z neko nevarno kripo.

In zato mu svetujes nakup Dacie. Se hujse kripe. Pa nemores verjet.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

TheBlueOne ::

mahoni je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Jaz svojem mulcu ne bi dovolil, da se za problizno enak denar kot z novim (gledan celotni strosek za pet let) vozi z neko nevarno kripo.

In zato mu svetujes nakup Dacie. Se hujse kripe. Pa nemores verjet.


Zakaj? Pac je kaksno generacijo starejsi Renault Clio. Lahko tudi Panda, Twingo, celo VW Up, ce se dobro pogajas itn.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Vball je izjavil:

Ravno prodajam opel astro, 16 let stara, 235.000 km, bencin 1.6 77kw. če rabiš, pošlji zs, nisem pa še dal na avto.net ker se mi ne da ukvarjat s čefurji. Raje dam študentu ekstra popust. :)

Ce mu se posteno poves, kaj bi bilo za zamenjat/popravit, bi bil to se najbolj primeren nakup za OPa.

TheBlueOne ::

facepalm je izjavil:

Vball je izjavil:

Ravno prodajam opel astro, 16 let stara, 235.000 km, bencin 1.6 77kw. če rabiš, pošlji zs, nisem pa še dal na avto.net ker se mi ne da ukvarjat s čefurji. Raje dam študentu ekstra popust. :)

Ce mu se posteno poves, kaj bi bilo za zamenjat/popravit, bi bil to se najbolj primeren nakup za OPa.


Jaz bi mu tak avto podaril.

mahoni ::

facepalm je izjavil:

Vball je izjavil:

Ravno prodajam opel astro, 16 let stara, 235.000 km, bencin 1.6 77kw. če rabiš, pošlji zs, nisem pa še dal na avto.net ker se mi ne da ukvarjat s čefurji. Raje dam študentu ekstra popust. :)

Ce mu se posteno poves, kaj bi bilo za zamenjat/popravit, bi bil to se najbolj primeren nakup za OPa.

To pa ne. A zna zmerjat ljudi. Idiot. Ma bi ti jaz se predstavil kot resen kupec, pol bi pa videl cefurcka pred vrati. Ima da prodas to za 400 eura jarane. :))
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zobnik ::

za 2500 evrov dobiš star "zmahan " avto letnik tam 2007-2008. V glavnem staro 13-14 let.

Mogoče kak punto, ibiza, polo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

zobnik ::

matobeli je izjavil:



Clio II ima najstarejši dizajn od vseh tudi varnostno je slab.


Varnosnto slaba?????? s 4 blazinimi, medtem ko v ibizi, polotu samo 2....poglej si tudi samo moč 58km al 75km, to bolj švoh gre kam, za normalno vozit po omejitvah....če ga pa žgeš na 5000 obratov pa tud poraba poskoč, kot d abi vozil 1.8 motor.
Ne vem koliko ljudi se je s tem cliotom že zaletel pa so preživel.

https://www.google.com/search?q=crash+c...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

matobeli ::

Sicer pa, vsi govorite o zanesljivosti in temu. Kaj pa se zgodi če enkrat ostaneš na cesti? Svet razpade?
AMZS članstvo je poceni, imaš še popust na tehničnega, vinjeto, zastonj preventivni tehnični, pa malenkosti kot so luči, brisalci,... ti zastonj naštelajo menjajo.
Ti zmanjka benza, zakleneš ključe, pridejo, vse vključeno v ceno.

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Sicer pa, vsi govorite o zanesljivosti in temu. Kaj pa se zgodi če enkrat ostaneš na cesti? Svet razpade?
AMZS članstvo je poceni, imaš še popust na tehničnega, vinjeto, zastonj preventivni tehnični, pa malenkosti kot so luči, brisalci,... ti zastonj naštelajo menjajo.
Ti zmanjka benza, zakleneš ključe, pridejo, vse vključeno v ceno.


Zakaj bi plačeval AMZS članstvo če mi pa zavarovanje krije asistenco ? Pač DFAQ ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

Od kdaj je pa asistenca đabe?

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Od kdaj je pa asistenca đabe?


Saj ni ampak zakaj bi plačeval isto stvar pri dveh ponudnikih ? Pri AMZS imajo tudi svoje fore da te nategnejo za denar. Asistenca bo mogoče "zastonj" prvič ko jo boš nucal kaj pa v drugo ? Kolikor vem ti kar konkretno zaračunajo.

Pa še to, pri zavarovalnici jaz lahko v tem primeru VEDNO lahko dobim nadomestno vozilo. Ni to samo za en dan ampak dokler avto ni zrihtan.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Koliko te stane asistenca? Kaj niso 100€+ letno?

matobeli ::

AMZS ima točno določene pogoje. 1x šlepajo če se zakantaš, 1x če ti crkne pa ni možno takoj popravit. Parkrat pa za druge zadeve (guma, bencin, ključi, akumulator...)

Kolikokrat ti asistenca od zavarovalnice pomaga in koliko stane? Odvisno kater paket imaš.

Sicer si pa ugotovil sam, ne vzameš asistence pri zavarovalnici da ne plačuješ 2x.

Kakšni so točno pogoji pri posameznih asistencah vsak lahko preveri in vzame tisto kar mu bolj ustreza.

Za študenta je amzs super ker gre z njim v kolegov avto, ki je ista kanta.

TheBlueOne je izjavil:

Koliko te stane asistenca? Kaj niso 100€+ letno?


Pri njemu je vseeno, tolk skešira za lastništvo, kasko in asistence v enem letu kot mene pride cel avto z gumam vred.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Pri njemu je vseeno, tolk skešira za lastništvo, kasko in asistence v enem letu kot mene pride cel avto z gumam vred.


To bi pa rad videl kakšen moped voziš da te toliko ceneje pride. Ali je to una fora k pobirate na pol neizpravne avte za na odpad in potem menjate vsako leto ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

Kupiš ga točno na ta način, da ga lahko zapelješ v jarek in se ne obrneš 2x. Ampak se je vedno izkazalo da kar noče in noče crknit. Pa na tehničnem mal pokomentirajo kakšen zarjavel del karoserije, ampak hujšega ni.

20let star japonc.

zobnik ::

asistenco imam pri eni izmed zavarovalnic, pride 25 evrov, sploh če greš večkrat 100km od doma , če ti crkne avto al nabašeš kako divjad, te sam vleka v nedeljo pride 200 evrov+ Razen če maš srečo da kakega stakneš za 130 evrov+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

The Player ::

Sem šel za hec gledati ponudbo 16 let starih rabljenih avtov. V iskalnik sem dal podobne parametre kot nekdo, ki je zgoraj OPju ponudil svoj avto naprodaj.

Za nek povprečen avto ranga majhne ali srednje kombilimuzine (Ibiza, Corolla, Megane, Astra, Mazda 3/6, Clio, Passat, Polo itd.) so cene do 3000€. Našlo mi je 5 strani, od teh sta samo 2, ki imata cene pod 1000€. Od tega ima večina vozil krepko čez 200.000km.

Kakšna je poštena cena za tak avto (15 let 200K+km)?

Nimam pojma o realnih cenah in nisem šel vseh ponudb gledat, da bi primerjal ohranjenost vozila, ampak se mi zdi 16 let že kar konkretna doba, da bi bil tak avto lahko vreden več kot 1000€, glede na to kaj gre lahko narobe pri tej starosti.

Webmojster ::

Za tak denar verjetno kaka 15 let stara corolla.. To bi si jaz kupil s tem budegtom.

facepalm ::

The Player je izjavil:

Sem šel za hec gledati ponudbo 16 let starih rabljenih avtov. V iskalnik sem dal podobne parametre kot nekdo, ki je zgoraj OPju ponudil svoj avto naprodaj.

Za nek povprečen avto ranga majhne ali srednje kombilimuzine (Ibiza, Corolla, Megane, Astra, Mazda 3/6, Clio, Passat, Polo itd.) so cene do 3000€. Našlo mi je 5 strani, od teh sta samo 2, ki imata cene pod 1000€. Od tega ima večina vozil krepko čez 200.000km.

Kakšna je poštena cena za tak avto (15 let 200K+km)?

Nimam pojma o realnih cenah in nisem šel vseh ponudb gledat, da bi primerjal ohranjenost vozila, ampak se mi zdi 16 let že kar konkretna doba, da bi bil tak avto lahko vreden več kot 1000€, glede na to kaj gre lahko narobe pri tej starosti.


Vse je odvisno od ohranjenosti ter kako se je skrberlo za avto. Pa tudi od povprasevanja.
Imas lahko 2 cliota, isti letnik, enak motor in oprema, enako stevilo km.
Eden ne bo prodan za 500€, drugi bo prodan za 2k se preden pride na avtonet.
Vse je odvisno od ohranjenosti, nacina uporabe ter nege vozila. Ce je garazirano, 1. lastnik, postempljana servisna tudi po poteku garancije itd.., so sami plusi, kateri ne nujno vplivajo na koncno ceno ampak vsaj zelo pospesijo prodajo.

krho ::

Vball je izjavil:

Ravno prodajam opel astro, 16 let stara, 235.000 km, bencin 1.6 77kw. če rabiš, pošlji zs, nisem pa še dal na avto.net ker se mi ne da ukvarjat s čefurji. Raje dam študentu ekstra popust. :)

Za takšno Astro.. s 112kkm!! in Cosmo!! opremo sem jaz dobil 1500EUR skupaj z dvojnimi feltnami.
Tako, da ti bi moral dobit za svojo manj kot 1000EUR. Ker se je pa 2004/2005 menjal model.. pa je po možnosti še starejša serija pol pa najbrž še manj.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

GR2 ::

Astra G ni imela 77kW, tako da je H.

facepalm ::

GR2 je izjavil:

Astra G ni imela 77kW, tako da je H.

A ni Astra Z tista problematicna?:)))

zobnik ::

Cliota 2 preskoč, teh jajc nebi vozil če nebi blo plina not....tko pa brez da varčujem poraba 5 evrov/100km, pri dizlu bi blo slabih 7 evrov, pri bencinu 8 evrov.
Vozil sem ibizo l.2003 motor 1.4 75km, na regionalni ob varčni vožnji 5.5l, povprečje je 6.5l.
Tih avto, udoben, dokaj varen.

Fiat, Citroen, Pego pa mi niso nikol sedl, da bi jih kupil, če tebi OK ptoem poglej tudi te

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

bambam20 ::

TheBlueOne je izjavil:

Koliko te stane asistenca? Kaj niso 100€+ letno?


od kdaj je asistenca 100€ ?

TheBlueOne ::

Koliko pa je letno in kaj nudi?

zobnik ::

letna je okol 30 evrov, če vzameš cenejšo, vleka do 500 evrov ali 1000 evrov in drugo

bambam20 ::

TheBlueOne je izjavil:

Koliko pa je letno in kaj nudi?

Mene pride asistenca PLUS pri Triglavu za celo leto 54€.

Tukaj piše.

https://www.triglav.si/zavarovanja/zase...

zobnik je izjavil:

letna je okol 30 evrov, če vzameš cenejšo, vleka do 500 evrov ali 1000 evrov in drugo



Ne rabiš tako posploševat, ker nimajo vse zavarovalnice isti cen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

zobnik ::

Dva dni nazaj en prodajal za 1200 evrov, poglej cela desna stran podrgnjena, on pa piše praska ;((sedaj se že prodaja naprej
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Pazi se teh nate*unov. Poglej prometno, pa prodajalec se ti naj predstavi z imenom. S telefon poglej tudi avtolog, vnes št. vin.
Vzami tud nekoga s seboj k se spozna na avte.

zobnik ::

Aja pa cestnina pri teh 1.9 je 153 evrov, če maš do 1350 pa 60 evrov.

hojnikb ::

to je glih 90e/let, kar ni hud deal breaker. To lahk prihranis pri goricu, ce se dost vozis, ker 1.35 uporabnih dizlov prakticno ni

Če se hoces res pocen vozit all in, je edina smiselna opcija golf3 registriran kot old timer z 1.9d motorjem in friteznim oljem namest nafte. Letni strosek bo manj k 100€ (-85% za zavarovanje pa -80% za registracijo) cena goriva blizu nule, ce si ga lahko sam prpravis. mk3 pa tut ni prehudo vintage avto, da nebi bil uporabn na dnevni bazi.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

zobnik ::

1.9 s 65km in daš 153 evrov, in mlinečk 1.0 s 80km pa daš 60 evrov, kje je tukaj logika.
Razumel bi da 1.9 s 130km da daš 153 evrov. Pa tist jaj* 1.9 Sdi sem ga enkrat peljal v bratu in sem ga takoj vprašal kaj je narobe z avtom, da ni nikamor šlo...pa prav da tolk gre.

hojnikb ::

sj 1.0 tut nebo sel nikamor, tako kot 1.9sdi, sam vec bo pil.

itk, kot sem zgoraj napisal. Za tiste najbolj zidovske voznike je golk mk3 z friteznim oljem in certifikatom oldtimerja _najbolj_ pocen opcija za vozit. Cenej k to je sam se e-skiro pa kolo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

matobeli ::

Mk3 še ni oldtimer, 30 let je meja. To so pa mk2.

hojnikb ::

tist najbolj eary modeli bojo oldtimerji letos.
#brezpodpisa

Baja ::

a ni tako, da moras imeti se en avto ce hoces popuste (-85,-80) za oldtimerja koristiti?

hojnikb ::

bos pac lastnistvo avta dal kaksnemu druzinskemu clanu, k ze ma avto>:D
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123506 (1010) KTr1sk
»

Nakup avta - vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8213576 (8397) Tilen
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017328 (14182) zobnik
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328397 (23624) Heavy

Več podobnih tem