» »

Chauvin je kriv za umor Floyda

Chauvin je kriv za umor Floyda

Temo vidijo: vsi
««
6 / 11
»»

jshadlsa232 ::

lemur233 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

lemur233 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Da nekomu sloniš na vratu, (drugače mu ni na vratu, ampak for the sake of argument) 9 min, je slabo, ampak sorry, s tem ne boš zadušil nikogar. Umor iz malomarnosti? Sure, podpišem. Ampak naklepni umor? Nope. Ta Floyd je že na dveh nogah pokonci težko dihal zarad raznih substanc.


ROFL, ko vsaka perosna idiotus ve več od ekspertov, ki so pričali pod kazensko odgovornostjo.


Ko vsak debilček misli, da ameriški politični sistem in sodstvo nista koruptivna. Ameriški sodni sistem je itak ena najbolj arhaična sodna ureditev in sploh ni tako daleč od šeriatskega prava. Imaš na netu posnetke od folka, ki se je sam testiral. Tudi sam lahko trem svojim kolegom ponudiš, da enkrat za spremembo ne dobiš tička v rito, ampak koleno na vrat.


Ja, in posledično je edin možen sklep, da je verodostojen vsak idiotizem, ki ga izjavi naključni bedak na forumu?


Sj ti pravm štefko, reci prijatelju, da se ti s kolenom nasloni na vrat. Kar je kasiral ta Chauvin je bla čist politična odločitev. Če bi blo kakorkoli drugače, bi se spet zgodil BLM zverinjak.

Kako koncati sojenje v 15 min: prisel bi ustrezno usposobljen policist, ter opravil podobni strokovni prijem kolena na vrat Chauvinu pred vsemi porotniki ter sodnikom za 10 min.

Samael ::

jshadlsa232 je izjavil:

Kako koncati sojenje v 15 min: prisel bi ustrezno usposobljen policist, ter opravil podobni strokovni prijem kolena na vrat Chauvinu pred vsemi porotniki ter sodnikom za 10 min.

Še en fail v nizu mnogih.

Prijem, kot praviš, s kolenom viseti na storilčevem vratu, ki bi ga lahko policist oklical kot strokovni ne obstaja, zato ti ga ustrezno usposobljen policist ne more in ne bo predstavil, verjamem pa da ti po potrebi za voljo argumenta domišljija zaplava izven vseh meja.
Škoda, da niso kar tebe tja poklicali, da potegneš še kaj domišljijskega iz riti, bi najbrž zaključili v treh minutah :))
Da vidimo, kaj si boš zdaj izmislil.
Samael != Samuel

WizzardOfOZ ::

jshadlsa232 je izjavil:

... Lahko se preselis v Afriko, kjer se lahko trepljas po rami kot civiliziranega predstavnika razsvetljene new-age belca in boste ziveli v harmoniji. Mogoce bos imel vec srece kot ti dve revi: https://www.bbc.com/news/world-africa-4...


Si bil kdaj v Maroku?

Kdo živi v tistih odmaknjenih krajih maroka, kjer so ti dve debilni babi našli? Nihče. Od normalnih nihče. V Maroku je navada, da debile in idiote, mongoloide,..., brate in sestre, ki imajo skupaj otroke,... iz vasi preženejo v hribe in jih ne pustijo več nazaj dol. In taki potem živijo v teh hribih. In če si tak idiot, da greš med te dobesedno nevarne ljudi, potem je pravici zadoščeno.
Sem bil parkrat v Maroku. Prevozil sem ga s svojim avtom po dolgem in počez. Maroko je res revna država. Ljudje nimajo skoraj nič. Blagovna menjava je še vedno v teku (za 3 T-shirt majice sem dobil glineno posodo za izpod peke, za škatlo cigaret 2 polni gajbi pomaranč ravnokar obranih z drevesa, za 2 kulija bi lahko domov prinesel stalagmite direktno polomljene v jamah,...)
Nikjer pa po vaseh ne boš videl ljudi, ki bi ti bili nevarni (v mestu se sicer najdejo debili, ki bi te radi oropal, na vaseh pa tega ni). V bistvu so po vaseh vsi prijazni. Edino ženska mora imeti dolge rokave. Je pa moja doživela, da ko je v kratkih rokavih stopila iz avta, da je moški stopil do nje in jo prosil, če lahko roke pokrije. Ko je dala srajco gor, jo je pa prosil, če lahko počaka in stopil v trgovino pa ji prinesel lepinjo v zahvalo, ker spoštuje njihove navade. Tok o maroku.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D3m ::

Samael je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Kako koncati sojenje v 15 min: prisel bi ustrezno usposobljen policist, ter opravil podobni strokovni prijem kolena na vrat Chauvinu pred vsemi porotniki ter sodnikom za 10 min.

Še en fail v nizu mnogih.

Prijem, kot praviš, s kolenom viseti na storilčevem vratu, ki bi ga lahko policist oklical kot strokovni ne obstaja, zato ti ga ustrezno usposobljen policist ne more in ne bo predstavil, verjamem pa da ti po potrebi za voljo argumenta domišljija zaplava izven vseh meja.
Škoda, da niso kar tebe tja poklicali, da potegneš še kaj domišljijskega iz riti, bi najbrž zaključili v treh minutah :))
Da vidimo, kaj si boš zdaj izmislil.


Lahko.

Samo bo to že četrto strokovno mnenje. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

UganiKdo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samael je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Da nekomu sloniš na vratu, (drugače mu ni na vratu, ampak for the sake of argument) 9 min, je slabo, ampak sorry, s tem ne boš zadušil nikogar. Umor iz malomarnosti? Sure, podpišem. Ampak naklepni umor? Nope. Ta Floyd je že na dveh nogah pokonci težko dihal zarad raznih substanc.

In domnevaš, da bi 10 minut pozneje umrl, tudi če ne bi srečal policista? Ali pa to kar veš?



To lahko domnevas ali ne

Noben pa ne more domnevat da ga policist ne bi mogel fentat ce ne bi bil kriminalec in tezava za druzbo to pa ni domneva ampak dejstvo ker policisti ne hodijo okol pa folk aretirajo samo ker so vzorni drzavljani


To veš, da glede na številne goljufije, ki si jih priznal na tem forumu sodiš me gnile kriminalce, ki bi jih po tvoji bolni logiki bilo treba postrelit kot zajce? Še posebej glede na to, da si s svojo minimalno plačo in negativnim donosom samo in le breme družbi.

Če bomo enkrat dovolili da prevlada tako idiotsko razmišljanje potem res nima smisla, da še govorimo o demokratični držubi.


Narobe jaz naredim kar mi policist naroci vidis tu je razlika med mano in mrtvecem floydom....

Kaz cetudi goljufam bom uposteval uradno osebo ker vem da ima orozje ki ga lahko uporabi in ker so me to naucili da je prav ker on je uradna oseba in sem jaz kot civilist jo dolzan poslusat simpl

lemur233 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Da nekomu sloniš na vratu, (drugače mu ni na vratu, ampak for the sake of argument) 9 min, je slabo, ampak sorry, s tem ne boš zadušil nikogar. Umor iz malomarnosti? Sure, podpišem. Ampak naklepni umor? Nope. Ta Floyd je že na dveh nogah pokonci težko dihal zarad raznih substanc.


ROFL, ko vsaka perosna idiotus ve več od ekspertov, ki so pričali pod kazensko odgovornostjo.


Ko vsak debilček misli, da ameriški politični sistem in sodstvo nista koruptivna. Ameriški sodni sistem je itak ena najbolj arhaična sodna ureditev in sploh ni tako daleč od šeriatskega prava. Imaš na netu posnetke od folka, ki se je sam testiral. Tudi sam lahko trem svojim kolegom ponudiš, da enkrat za spremembo ne dobiš tička v rito, ampak koleno na vrat.



Ameriski sodni sistem je dosti pravicnejsi od nasega v vec pogledih

Recimo so bolj ljudski od nasega sistema in kazni ki so cisto nerealne in neprimerljive

Recimo ko dobis za koncanje zivljenja manj kazni kot kak marihuanar ki goji drogo pol ves kako je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gddr85 ::

Mato989 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samael je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Da nekomu sloniš na vratu, (drugače mu ni na vratu, ampak for the sake of argument) 9 min, je slabo, ampak sorry, s tem ne boš zadušil nikogar. Umor iz malomarnosti? Sure, podpišem. Ampak naklepni umor? Nope. Ta Floyd je že na dveh nogah pokonci težko dihal zarad raznih substanc.

In domnevaš, da bi 10 minut pozneje umrl, tudi če ne bi srečal policista? Ali pa to kar veš?



To lahko domnevas ali ne

Noben pa ne more domnevat da ga policist ne bi mogel fentat ce ne bi bil kriminalec in tezava za druzbo to pa ni domneva ampak dejstvo ker policisti ne hodijo okol pa folk aretirajo samo ker so vzorni drzavljani


To veš, da glede na številne goljufije, ki si jih priznal na tem forumu sodiš me gnile kriminalce, ki bi jih po tvoji bolni logiki bilo treba postrelit kot zajce? Še posebej glede na to, da si s svojo minimalno plačo in negativnim donosom samo in le breme družbi.

Če bomo enkrat dovolili da prevlada tako idiotsko razmišljanje potem res nima smisla, da še govorimo o demokratični držubi.


Narobe jaz naredim kar mi policist naroci vidis tu je razlika med mano in mrtvecem floydom....

Kaz cetudi goljufam bom uposteval uradno osebo ker vem da ima orozje ki ga lahko uporabi in ker so me to naucili da je prav ker on je uradna oseba in sem jaz kot civilist jo dolzan poslusat simpl

Lahko uporabi, ampak najbrž ne kr za vsako malenkost, pri nas se nimaš kej bat, ni to Amerika, kjer izvlek orožja pomeni 98% shoot-to-kill, tud tist zgornji posnetek na cesti s pipcem v roki se pri nas najbrž ne bi končal v parih sekundah s kroglo v telesu in smrtjo.

dice7 ::

jshadlsa232 je izjavil:

Kako koncati sojenje v 15 min: prisel bi ustrezno usposobljen policist, ter opravil podobni strokovni prijem kolena na vrat Chauvinu pred vsemi porotniki ter sodnikom za 10 min.

Saj niso Chauvina obsodili na smrt, da bi se to nad njim izvajalo

Reycis ::

Mato989 je izjavil:


Kaz cetudi goljufam bom uposteval uradno osebo ker vem da ima orozje ki ga lahko uporabi in ker so me to naucili da je prav ker on je uradna oseba in sem jaz kot civilist jo dolzan poslusat simpl

To je najbolj neumenargument ever. Igraš po levih pravilih t.j. verjameš v njihov mit o enakosti in poskušaš bit bolj elagitaren kot so oni sami. NISO!!! v resnici so rasistični supremacistični pokvarjenci, ki se lažejo, da niso. Vsak od njih nagonsko ve, da se črnci v takšni situaciji odzivejo drugače kot mi. Ti bom jaz povedal zakaj. Kot prvo je bil evolucijski pritisk v afriki ravno obraten kot pri nas; če si se "uklonil" avtoriteti je to za njih pomenilo skoraj gotovo smrt. Zato se oni nagonsko poskušajo zmazat ven iz takih situacij. Kot drugo pa so jim mediji zadnje čase tko opral glave, da dejansko verjamejo da jih rasistični policaji na vsakem vogalu hočejo pobit kot živali; tako malo za zabavo. Če hočeš levaka zjebat moraš to storiti tako, da 1: ne igraš po njegovih pravilih in 2: skrbeti, da on igra po njih. Oni sami dejansko sami svoja moralna načela upoštevajo veliko manj kot desničarji, ker imajo zato vedno miljavžent raznoraznih razlogov. Zato pa vedno znova in znova zmagujejo.

Sem gor prebral en hvaslospev Chauvinu kakšen goodboi je bil. Bruhal sem zraven. Model je bil kreten. Edina stvar, ki levakarje varuje pred njihovim (multikulti, femi, homo, globo, schlomo) frankensteinom so "junaki" kot je Chauvin. Dobil je kar si je zaslužil. Se bodo že naučili, bedaki neumni. Upam, da zadeva za sabo potegne čimveč ferguson efekta in pa defund the police. Mater vedno bolj sem zafrustriran nad "konzervativci". Ravno konzervativci so bili tisti, ki so že v 19. stoletju spodnesli načrt Lincolna, da repatriira črnce nazaj v afriko. In danes plešejo točno tako kot jim levičarji dirigirajo: naravnost v lasten grob. Kakšni bedaki.
Diversity is our greatest strength

WizzardOfOZ ::

Reycis je izjavil:

To je najbolj neumenargument ever. Igraš po levih pravilih t.j. verjameš v njihov mit o enakosti in poskušaš bit bolj elagitaren kot so oni sami. NISO!!! v resnici so rasistični supremacistični pokvarjenci, ki se lažejo, da niso. Vsak od njih nagonsko ve, da se črnci v takšni situaciji odzivejo drugače kot mi. Ti bom jaz povedal zakaj. Kot prvo je bil evolucijski pritisk v afriki ravno obraten kot pri nas; če si se "uklonil" avtoriteti je to za njih pomenilo skoraj gotovo smrt. Zato se oni nagonsko poskušajo zmazat ven iz takih situacij.


Čisto zavajanje in totalno nepomembno. Človeški možgani so že nekaj tisoč let enaki. Torej če bi danes odmrznil enega nabiralca iz partisoč let nazaj, dobil celice in ustvaril otroka, bi imel možgane enake in bi se obnašal glede na to kako ga naučiš, predispozicije njegovih prednikov pa bi bile pozabljene. Tako da afriško poreklo, evolucijski pritiski in bla bla bla niso čisto nič pomembni.

Reycis je izjavil:


Kot drugo pa so jim mediji zadnje čase tko opral glave, da dejansko verjamejo da jih rasistični policaji na vsakem vogalu hočejo pobit kot živali; tako malo za zabavo. Če hočeš levaka zjebat moraš to storiti tako, da 1: ne igraš po njegovih pravilih in 2: skrbeti, da on igra po njih. Oni sami dejansko sami svoja moralna načela upoštevajo veliko manj kot desničarji, ker imajo zato vedno miljavžent raznoraznih razlogov. Zato pa vedno znova in znova zmagujejo.

Nigri v glavnem so manj izobraženi. In manj izobražene lažje vodiš. Zato tudi čredni nagon pri njih.

Glede nigrov je še vedno najboljši izsek iz filma Deep cover iz leta 1992:
John Hull : Gerry, what's the difference between a black man and a nigger?
Carver : What?
John Hull : Most niggers do not!
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gogyto ()

Vetrpiha ::

UganiKdo je izjavil:

Gre se za to, da imajo policaji v ZDA zakonsko pokrito take primere tako, da so v vsakem primeru upravičeni. Pravno.

Ne niso. Tudi v ZDA je pravica do uprabe ti. Deadly force omejena na situacije, kjer je neposredno ogorženo življenje policista ali tretje osebe.

Kot rečeno že v eni drugi temi glede tega - še nas so v vojski učili da skušaš streljat v nogo, roko, ramo... ne ravno v glavo in kritične dele telesa. In ne z rafali, da od človeka nastane cedilo... Pa smo bili naborniki.

Kaj so vas učili kot nabornike je povsem irelavantno. Predvsme pa je edini razlog, da vojaka učiš streljat v nevitalne dele telesa, to da bo imel nasprotnik več dela z ranjenimi. Nič kar bi bilo povezano s policijskim delom.

Predvsem pa tudi ne verjamem tej pravljici, ker človek je sposoben roko premaknit bistveno hitreje kot ji lahko nekdo sledi s pištolo in je to povsem zgrešena doktrina.

Policijo se uči drugače. Pred 30 leti in več se jih je res učilo "shoot then assist", ki je od policista zahtevala da po 2 (nikoli enem) strelih ponovno oceni situacijo, prede nadaljuje s straljanjem. Praksa je pokazala, da je tak pristop neučinkovit, ker je primarni cilj onesposobit napadalca. Zato se sedaj uči doktrina "shoot and assist", ki policiste uči, da situacijo ocenjuje med streljanjem. Posledično pride do situacije, ki je v zgornjem posnetku. Policist začne streljat, prvi in drugi naboj zadaneta in tarča začne padat, poleti tretji naboj, možgani policista registrirajo, da tarča pada in pošljejo signal roki, četrti naboj poleti, policist neha streljat.

Sladke sanje.
A veš, daobstaja fenomen pri katerem, če začne en policist streljati -pa če je to upravičeno ali ne- drugi zraven njega nezavedno storijo enako.

Ne niso. Tudi v ZDA je pravica do uprabe ti. Deadly force omejena na situacije, kjer je neposredno ogorženo življenje policista ali tretje osebe.

No ja, prej je bil standard, da se orangutana v modrem, ki svoje šerifske sposobnosti izživlja v službi tak, da se je tega policista "opozorilo". Če je pa slučajno zašlo v medije, je pa šel policist v penzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

endelin ::

WizzardOfOZ: a lepše izrazati se ne gre kot z "nigri"?

Vetrpiha ::

endelin je izjavil:

WizzardOfOZ: a lepše izrazati se ne gre kot z "nigri"?

A smo politično korektni? Niger pri nas ima drugačen prizvok kot v US.
Pri nas ni nujno slabšalno.

UganiKdo ::

spet prepih v glavi? pa je šla tema dokončno v maloro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Vetrpiha ::

In kaj sama razsodba pomeni za poklic policista? Verjetno se tam tovrstni prijemi in prakse na veliko uporabljajo pri tistih, ki se upirajo aretaciji, le da se je v tem primeru slabo končalo?

Tema nima niti veze z našim geoprostorom, a se vprašanje nanaša, kot da ga ima.

Kar se pa tiče dela policista, jih je polovica v tem poklicu, ker drugega pač niso sposobni.
Pri nas smo jih zakonsko prizemljili, v Ameriki večinoma ne.

pirat ::

Chauvin je bil obtožen za umor Floyda in Chauvin je bil tudi obsojen za umor Floyda.

Ali je tudi kriv ter ali je šlo za umor sta pa dve od tega ločeni vprasanji. Porota je odlocila, da ja. V kaksnih razmerah je odlocala porota, o stopnji njene objektivnosti, vplivu politike, medijev, aktivistov ..... pa so mnenja deljena.

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

WizzardOfOZ: a lepše izrazati se ne gre kot z "nigri"?

nigri je izraz kot cigani. in tisti govedarji, ki se radi delajo frajerje pred ameriškimi policaji niso nič drugega kot to.
ne pogovarjamo se namreč o šolanih temnopoltih američanih, ki so kulturni in ne delajo problemov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gogyto ()

nevone ::

ne pogovarjamo se namreč o šolanih temnopoltih američanih, ki so kulturni in ne delajo problemov.


Ne verjamem, da je v tem primeru razlog za delanje problemov nešolanost. Pač tip je bil agresiven do soljudi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jshadlsa232 ::

Mocna za dobro jutro ter 2021:



kdor rabi svingl: Lady Justice @ Wikipedia

Mato989 ::

https://www.washingtonexaminer.com/news...

HAHAHAHAHA, evo vam hudobno policijo, DEFUND POLICE, upam da zdaj policija ne pomaga tem črncem ki majo biznis, naj jim pomagajo so-looterji...

Na koncu bodo vsi normalni močno proti BLM!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Mislim, da je večina normalnih že sedaj proti tem "šerifom", ki patruriljajo naokoli v raznih avtonomnih conah. Samo so raje tiho in trpijo, da kaj ne dobijo. To z defund police je idiocracy. Na koncu najslabše odnese average joe. Je pa logično da bi/bo brez policije Minneapolis shithole v par letih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Samael ::

Jaz nimam občutka, da je kdo proti policiji per se. Vsi se zavedamo, da je ta potrebna, pa da aktivno upiranje ukazu pooblaščene uradne osebe ni ne pametno ne potrebno.
Se pa hkrati tudi zavedamo, da bodo iz tega ali onega razloga (pa naj bo duševno-zdravstveni, pod vplivom teh ali onih substanc ali pa zgolj objestnost) v neki družbi tudi odklonska ravnanja, kjer bo oseba težko sledila ukazom policista in takrat je pomembno, da strokovno usposobljen policist odreagira profesionalno ter uporabi silo sorazmerno storilčevem dejanju.
Mislim, da to ni težko razumeti?
A se spomnite uboja Daniela Shaver-ja (v tem primeru belca)? Ja, napil se ga je in posledično nekoliko težje sledil ukazom, vendar se vam zdi, da je tu ravnal policist pravilno?


(pozor - video je precej ekspliciten)

According to a police report, Shaver had been staying at a Mesa La Quinta Inn & Suites on business. He invited two acquaintances, Monique Portillo and Luis Nunez, to his room for drinks. There he showed them a scoped air rifle he was using to exterminate birds inside grocery stores. At one point, the gun was pointed outside his fifth-floor window, prompting a witness to notify the hotel receptionist; the police were immediately called.

Nunez left the hotel room shortly before police arrived at about 9:20 p.m. When police arrived at the hotel, they ordered Shaver and Portillo to exit the room. Six officers in the hotel corridor pointed weapons at them and gave them orders for several minutes. Portillo was taken into custody unharmed.

Police Sergeant Charles Langley then ordered Shaver, who was lying prone, to cross his legs. Moments later, he ordered Shaver to push himself "up to a kneeling position". While complying with the order to kneel, Shaver uncrossed his legs and Langley shouted that Shaver needed to keep his legs crossed. Startled, Shaver then put his hands behind his back and was again warned by Langley to keep his hands in the air. Langley yelled at Shaver that if he deviated from police instructions again, they would shoot him. Sergeant Langley told Shaver not to put his hands down for any reason. Shaver said, "Please don't shoot me". Upon being instructed to crawl, Shaver put his hands down and crawled on all fours. While crawling towards the officers, Shaver paused and moved his right hand towards his waistband. Officer Philip Brailsford, who later testified he believed that Shaver was reaching for a weapon, then opened fire with his AR-15 rifle, striking Shaver five times and killing him almost instantly. Shaver was unarmed and may have been attempting to prevent his shorts from slipping down. An autopsy report found that Shaver was intoxicated (with a blood-alcohol level over three times the legal driving limit), which police stated may have contributed to his confused response to their commands.
Samael != Samuel

endelin ::

Sedaj protestirajo tut za to, ki je šla z nožem na drugo žensko.
https://www.yahoo.com/news/after-ma-khi...

Massacra ::

Policist je bil spoznan za krivega po treh točkah obtočnice:

1.maslaugter (uboj)
2. 3rd degree murder
3. 2nd degree murder (unintentuonal)

Če izpostavim zgolj najmilejšo obliko, to je uboj (za kar je v USA predvidena zap. kazen do 10 let).

Če pogledamo slovenski kaz. zakonik, recimo 123. člen - HUDA TELESNA POŠKODBA - v 2. odstavku lepo piše:

"Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom od enega do desetih let."

Floyd je umrl zaradi delovanja policista - klečanje na vratu in pritiskanje na hrbet ter ob trdno površino asfalta!!!

Ni mi jasno, kako si sploh lahko dovoliti takšno "palamudenje", če je v zakonu (tako v SLO, kot USA) jasno napisano, kakšn so sankcije, če nekdo umre!!!

A je Floyd umrl? Ja!!! A je umrl zaradi delovanja polocista/polocistov? Je.

To, da se je upiral je olajševalna okolisčina in bo zaporna kazen manjša od maksimalne!

Kaj vam enim še vedno ni jasno?

gddr85 ::

je dost drugih policistov, zaščite tipa Chauvin pomoje noben ne bo pogrešal

enemon ::

Ok, sicer je tragična novica in vse, ampak ne vem, kako to da se cel svet že dve leti s tem ukvarja? Je to edina žrtev v zadnjih dveh letih? Ni večjih stvari, ki bolj usodno vplivajo na cel svet?

Samael ::

enemon je izjavil:

Ni večjih stvari, ki bolj usodno vplivajo na cel svet?

Ah kje, a ne vidiš, da smo Chauvin - Floyd primer postavili v ospredje do te mere, da smo praktično za celo leto ustavili državo, prepovedali prehod državne meje, uvedli policijsko uro, pa še Kacina nazaj privlekli. Ja, pa se res nismo ukvarjali z ničemer drugim kot s Chauvinom (s kom? Aja.) vse to obdobje.
Samael != Samuel

gddr85 ::

Chauvin je že passe, zdej je aktualen Daunte. ;)

D3m ::

Mato989 je izjavil:

https://www.washingtonexaminer.com/news...

HAHAHAHAHA, evo vam hudobno policijo, DEFUND POLICE, upam da zdaj policija ne pomaga tem črncem ki majo biznis, naj jim pomagajo so-looterji...

Na koncu bodo vsi normalni močno proti BLM!



Lol. Še več bo tega. Hahahahahhah. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

12c0 ::

Defund the police ne pomeni tega, kar nekateri mislite.

Mato989 ::

12c0 je izjavil:

Defund the police ne pomeni tega, kar nekateri mislite.



Jokanje in branjenje kriminalca pred policijo pa pomeni tocno to kar zdaj jokajo crnci v blm soteskah... Hocejo varovanje policije pred kriminalci ki branijo kriminalca
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ne bo šlo.

Policija bo 2x pomislila ali pomagati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dice7 ::

D3m je izjavil:

Policija bo 2x pomislila ali pomagati.

Komu, temnopoltim? Kako se ze drugace temu rece?

D3m ::

Vsem. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vetrpiha ::

dice7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Policija bo 2x pomislila ali pomagati.

Komu, temnopoltim? Kako se ze drugace temu rece?

Nigerji imajo več kriminala, zato ker pač - policija noče v njihova področja, če pa že, je nigga vedno sam kriv - nigga začne pravico jemati v svoje roke, saj palicije itak ni - palicija pride na vsake toliko časa in prerešeta kakega nigerja ("glej jih te živali, ki delajo samo škodo")

E, taka je situacija ali pač.

jshadlsa232 ::

He dindu nuffin:



FDVjevci, je to mogoce bela supremacistka z mejkapom?

UganiKdo ::

In kaj naj bi to spremenilo? Lahko bi klecal na hitlerju pa bi bil se vedno morilec in bi ga bilo treba sankcionirat. Problem ni v tem na komu je cepel ampak v tem da je policist prekoracil pooblastila in pri tem ubil cloveka. In ja, to je bistveno vecji problem kot to kar opisauje clanek.

12c0 je izjavil:

Defund the police ne pomeni tega, kar nekateri mislite.

Ne se matrat, mato tega ne bo zastopil, pa ce mu z voscenkami narises. Revez pac z odprtimi rokami kupi vsako pravljico, ki jo je slisal od trumpa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Kayzon ::

jshadlsa232 je izjavil:

He dindu nuffin:



FDVjevci, je to mogoce bela supremacistka z mejkapom?


Samo popravil bi te rad da vse kar pise v tekstu se je res zgodilo,punca na sliki je pa napacna.

Reycis ::

Bi bilo zanimivo videt, če bi bil obsojen tudi, če bi žrtev bila bela ceteris paribus. Mislim, da je ravno medijski pomp veliko pripomogel k tej spremembi sodne prakse. Se pa z obsodbo in tudi spremembo sodn prakse zelo strinjam.
Diversity is our greatest strength

nevone ::

tem da je policist prekoracil pooblastila in pri tem ubil cloveka. In ja, to je bistveno vecji problem kot to kar opisauje clanek.


Agresivni ljudje ne poznajo meja, in komot lahko postopa tako, da policaja prisili v malo trši prijem. Se mi zdi pa groteskno, da se vam nova žrtev ali žrtve Floyda ne zdijo prav tako velik problem.

Podobno izkoriščajo šibke točke teroristi, ki ljudi postavljajo za svoj ščit.

Ni mogoče povsem neodvisno gledati na te zadeve.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

dice7 ::

jshadlsa232 je izjavil:

He dindu nuffin:



FDVjevci, je to mogoce bela supremacistka z mejkapom?

https://english.elpais.com/elpais/2018/...

Nacisticna propaganda ne pozna meja

nevone ::

Potemtakem Floyd ni iz te kategorije?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

dice7 ::

Ne, objava je intektualno nepostena in isce custven odziv. Po tem standardu lahko zacenjamo zraven vsakega politika lepiti kupe mrtvih otrok

Mato989 ::

BLM protesters rally for 'victim,' leave after learning he was white


https://www.foxnews.com/us/blm-proteste...

Zato pač samo rasist podpira BLMjevce =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

To se lahko strinjam. Sprašujem pa zato, da ne bi enih nacistov, zamenjali z drugimi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

D3m ::

dice7 je izjavil:

Ne, objava je intektualno nepostena in isce custven odziv. Po tem standardu lahko zacenjamo zraven vsakega politika lepiti kupe mrtvih otrok


In kaj je drugače pri vašem porno amaterju Floydu?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Samael ::

D3m je izjavil:

dice7 je izjavil:

Ne, objava je intektualno nepostena in isce custven odziv. Po tem standardu lahko zacenjamo zraven vsakega politika lepiti kupe mrtvih otrok


In kaj je drugače pri vašem porno amaterju Floydu?

Mrtev je.
Samael != Samuel

D3m ::

Prej, ko slej. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

jshadlsa232 ::

jshadlsa232 je izjavil:

He dindu nuffin:



FDVjevci, je to mogoce bela supremacistka z mejkapom?

Hvala, ker se mi je zdelo da je tezko verjetno da je to njena slika, glede zgodbe sem pa ze lani slisal nekaj o tem, preden je prislo do poplave iz strani BLMja.

dice7 je izjavil:

Ne, objava je intektualno nepostena in isce custven odziv. Po tem standardu lahko zacenjamo zraven vsakega politika lepiti kupe mrtvih otrok

Oh that sweet irony : Death of Alan Kurdi @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Zloraba Alana Kurdija za medijsko propagando je bil sick in dober medijski dosežek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Samo en zanimiv podatek. V ZDA je trenutno 59% belcev, pred 50+ letimi pa je bil ta odstotek okoli 90%.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

O mučenju (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
19037747 (32052) jype

Več podobnih tem