» »

Zobna pasta BIO2YOU?

Zobna pasta BIO2YOU?

1
2
3

SuperKripto ::

dolocena hrana je dost bolj ucinkovita kot vsa kozmetika skupaj, pac folk naseda na reklame, ne vedo, da je najvecji zaklad zastojn v naravi.

SuperKripto ::

Invictus je izjavil:

Tole o flouru...

https://www.dnevnik.si/1042204984

pa se nekaj, da ne bo kdo prevec pameten, pa bo rekel, ces, da itak izpljune ven. Saj se fluorid vpija skozi ustno sluznico.

Gagatronix ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kozmetika je bila vedno izjemen biznis :D

Osebno samo za lase dam veliko. Ker nocem plese. Ce ima kdo kakšno premium kremo za obraz, se priporočam.

Lp


Ce imas gensko nagnjenost k plesi jo bos imel, pa ni vazno koliko denarja zmeces v razne sampone in podobno.

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Watermans recimo nenehno vzpodbuja rast novih las


Jočem. :))

IL_DIAVOLO ::

Vsi v družini jo imajo, tudi mlajši od mene. Jaz ravno nasprotno ;)

Kar joči :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

LOL :)) Fajn vas ožemajo, hujš k babe...
@ildaviolo Kreatin zelo pomaga proti pleši, častna skavtska!

Zgodovina sprememb…

spenstar ::

Ben Dover je izjavil:

LOL :)) Fajn vas ožemajo, hujš k babe...
@ildaviolo Kreatin zelo pomaga proti pleši, častna skavtska!

Jemanje kreatina povzroca pospesevanje tanjsanje in izpadanje las,se posebej ce si dedno nagnjen.

Ben Dover ::

spenstar je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

LOL :)) Fajn vas ožemajo, hujš k babe...
@ildaviolo Kreatin zelo pomaga proti pleši, častna skavtska!

Jemanje kreatina povzroca pospesevanje tanjsanje in izpadanje las,se posebej ce si dedno nagnjen.


Ta ki ga jaz prodajam jih ojača, ker ima dodane posebne izvlečke Afriške puščavske marjetice in solze cigana.

BTW nikjer ni dokazano, da kreatin vpliva na lase, to je mit.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Beljakovine mislis, kar je pri meni na max.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Beljakovine mislis, kar je pri meni na max.

Kaj? Ne, ne, mislil sem proteine! Upsi!
:))
Majoneza baje tudi pomaga, moraš namazat lase vsak dan na debelo in pustit vsaj 30min, preverjeno..

Zgodovina sprememb…

spenstar ::

Eno je mit, tisti ki so ga uporabljali pa so opazili tanjsanje las.
SPENSTAR--builder

FireSnake ::

zmaugy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Bi rekel, da si podlegel dobri reklami.

Dobre paste so SPLAT, sicer drage (okoli 7EUR) a, če imaš srečo se dobijo tudi zelo poceni.

ZELO dobra od SPLAT je tudi black wood.

Na kratko: Rusi delajo dobre zobne paste, ker gledajo na zdravje (tam je to zelo pomembno).
Jim ni v interesu samo strupiti rajo ne glede na dobiček.

Moja kupuje tudi neke domače, pa tudi hvali.

Haha, Rusi gledajo na zdravje! Vodka press...


Ti pa ne potuješ ravno veliko, ane?

OZZY je izjavil:

zdej pa bodi pameten..
Zagovorniki zobne paste z ogljem trdijo, da ta deluje protibakterijsko in protiglivično, za nameček pa naj bi zmanjševala gnitje zob in jih celo belila. Študija, ki so jo objavili v The British Dental Journal, medtem opozarja, da so trditve o koristih takšne zobne paste zgolj oglaševalski trik. V resnici naj bi zobna pasta z ogljem povečala nevarnost gnitja zob in zobnih madežev.

Med drugim takšnim zobnim pastam očitajo, da pogosto ne vsebujejo fluora, ki pomaga ščititi zobe. Avtorji raziskave hkrati trdijo, da trditve oglaševalcev pogosto nimajo nikakršne znanstvene osnove. Da bi bilo še huje, lahko prekomerno ščetkanje s temi pastami tudi mehansko poškoduje zobe. Zato svetujejo, naj se o beljenju zob raje posvetujemo z zobozdravniki in naj raje uporabljamo običajne zobne paste s fluorom.


Zelo zanimivo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

spenstar je izjavil:

Eno je mit, tisti ki so ga uporabljali pa so opazili tanjsanje las.


Malo si poglej študije in ne neka opažanja debilov, ki komaj brat znajo.

RejZoR ::

Sensodyne Repair & Protect. Že pri 5€ je precej draga ampak dejansko deluje, če imaš srečo je v akcijah po 4€. Novamin + fluorid - SLS (Sodium Lauryl Sulfate). Ne vem kako jim je uspelo naredit isto penjenje brez SLS ampak deluje. Peni se isto kot vse ostale in nima grenkega priokusa niti ne zajebava sluznice ust kot je ponavadi problem s pastami, ki vsebujejo SLS.

30€ definitivno ne bi dal nikoli za nobeno zobno pasto. Za ta denar dobiš 6 tub Repair & Protect po normalni ceni. Novamin je ena redkih snovi v pastah, ki dejansko deluje. Vse ostale, sploh tiste z nekimi naravnimi sestavinami so nateg če mene vprašaš. Neke rožice ti ne bojo pomagale obnovit ali zaščitit sklenine. Mogoče za dlesni kot je pri Paradontax, ampak za sklenino pa sigurno ne. Tam rabiš nekaj bazirano na kalciju in pa način da pospešiš kristaliziranje (kar pri Novaminu povzroči slina v ustih).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

FireSnake ::

gruntfürmich je izjavil:


šala stoletja! ali pa si samo lažnivec in manipulant.



Če ne vidiš dlje od Hrvatije se vzdrži komentarja.

vinkop je izjavil:

Aless81 je izjavil:

Vinkop,
kaksna je pasta po mescu in pol dni?
Hvala za feedback

moram reči, da je to bolj dobra reklama kot kaj drugega....za odtenek so zobje res bolj beli kot so bili, ampak ni to tisto kaj oni pišejo...zdaj naprej spet uporabljam paradontax.


SPLAT black wood (7€) tudi pobeli zobe.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Napacno ste se lotili zadeve. Resujete od zunaj (kozmetika) namest od znotraj, pravilna prehrana. Poiscite katera hrana oziroma mineral spodbuja rast las in se prehranjujte s hrano, ki ga vsebuje ogromno in ima najboljso obliko za absorbcijo. Poleg tega mora ta hrana rast iz zemlje, ki je bogata z minerali in ne iz intenzivne pridelave s pesticidi. Kaj vam pomaga, ce jeste hrano s strupi ali pa hrano, ki nima dovolj hranilnih snovi, zarad prevec intenzivnega poljedelstva? Bo kozmetika pomagala, ja? Ce verjames. Najprej odpravite strupe potem pa naprej.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Švic je dobra krema, vse spuca!

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce ima kdo kakšno premium kremo za obraz, se priporočam.

ena in edina ki jo imam za obraz: https://www.noela.si/izdelek/krema-noel...
brezveze komplicirat.
po navadi jo imam za po britju, ker drugače kreme za obraz ne uporabljam.

SuperKripto je izjavil:

Citiram iz dnevnika

"Po poročanju medijev je Belgija prva država, ki bo prepovedala prosto prodajo izdelkov, ki vsebujejo fluor, dobiti pa jih bo mogoče na recept. Prepoved bo začela veljati konec avgusta, ne bo pa veljala za zobne paste s fluorom. Belgijska zdravstvena ministrica Magda Aelvoet je označila fluor kot zahrbten strup. Po njenih besedah sicer krepi sklenino, vendar povzroča, da se iz zob in kosti izloča kalcij, zaradi česar postanejo krhki. Posledice so tako lahko spremembe v kosteh, osteoporoza, vnetje sklepov in celo kostni rak. Fluor lahko negativno učinkuje tudi na živčni in imunski sistem ter pri otrocih povzroči dolgotrajno utrujenost, nižji inteligenčni kvocient in depresije."

https://www.dnevnik.si/29308

izgleda da je belgijska zdravstvena ministrica Magda Aelvoet zares dobila overdoze fluora, ker normalnim ljudem samo pomaga...

FireSnake je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


šala stoletja! ali pa si samo lažnivec in manipulant.



Če ne vidiš dlje od Hrvatije se vzdrži komentarja.

rusi so znani nateguni in tudi neumni; verjamejo vražam kot marsikdo ne. če je kateremu narodu vseeno za lastne ljudi so to ravno rusi...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Naj najprej povem, da sem o fluoridu seznanjen, a ker alternative ne vidim in vidim predvsem več koristi v teh zobnih pastah s fluorom kot pa škodljivosti, jih bom še naprej uporabljal.

Nove ugotovitve: preveč fluorida ima lahko številne škodljive učinke na zdravje

Skupina mednarodnih raziskovalcev, med katerimi je tudi prof. dr. Maja Ponikvar - Svet s slovenskega IJS, je ugotavljala, kako škodljivi so lahko fluor in njegove spojine za življenje posameznika. Preučevanje učinkov snovi, ki vsebujejo fluor, na biosfero, okolje in zdravje ljudi, je razkrilo kar nekaj neprijetnih presenečenj. Edini dobro opredeljeni koristni učinek fluorida na zdravje ljudi je zaščitni učinek pred kariesom, vendar je meja med koristnimi in škodljivimi učinki tanka, svarijo raziskovalci. Bi torej morali omejiti uporabo zobnih krem in izdelkov, ki vsebujejo flouride?

Vir 24kur: https://www.caszazemljo.si/beseda-o-zem...

FireSnake ::

Jp, res ne vidiš dlje od Hrvatje.
Hvala, da si potrdil moje besede.

No, v luči tega se drugič vzdrži komentarja, ker pojma nimaš o čem blebetaš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

737 ::

Fluor je toksičen v katerikoli koncentraciji, razstruplja se ga z lugolovo raztopino, to je jodom. Jod izpodriva tudi brom. Fluor se ponekje dodaja vodovodni vodi. Ljudje postanejo apatični, dolgoročno uniči imunski sistem, res je pa manj kariesa.

https://odysee.com/@cancerwisdomtv:f/th...
https://www.bitchute.com/video/fKt5Zois...

Invictus ::

1x sem zasledil članek zakaj se daje flour v pitno vodo v New Yorku...

Na začetku itak zaradi zob, ampak flour je bil stranski pridukt, odpadek pri proizvoidnem procesu v tovarni lastnika, hudo povezanega z župani.

Skratka, dober biznis...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

destroyer2k ::

Invictus je izjavil:

1x sem zasledil članek zakaj se daje flour v pitno vodo v New Yorku...

Na začetku itak zaradi zob, ampak flour je bil stranski pridukt, odpadek pri proizvoidnem procesu v tovarni lastnika, hudo povezanega z župani.

Skratka, dober biznis...


https://www.nytimes.com/2015/02/24/heal...

1 min google in ugotovitev da je debata trajala 8 let in odobril odbor za zdravje.

rusilec ::

V eni minuti googlanja najdeš uradno verzijo. Za resnico se moraš bolj potruditi.

destroyer2k ::

rusilec je izjavil:

V eni minuti googlanja najdeš uradno verzijo. Za resnico se moraš bolj potruditi.


Potem verjetno ni problem podati link?

Gagatronix ::

Ne more s FB-ja linkat sem. :))

Ben Dover ::

Čudno da se življenska doba daljša ob vseh "strupih", ki nam jih servirajo! :))

Zgodovina sprememb…

BuDi79 ::

rusilec je izjavil:

V eni minuti googlanja najdeš uradno verzijo. Za resnico se moraš bolj potruditi.

Najbolj varovane skrivnosti zadnjih stoletij.
- vesoljci so
- cepljenje škodi
- flour škodi
- hočejo zmanjšati število prebivalstva
- reptili so
- Hitler je pobegnil v Argentino

vse to samo na facebooku blizu vas, dognanja predstavljajo doktorji povsem drugih ved, odpuščeni tajni agenti in mamice na med.over.net.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

gruntfürmich ::

737 je izjavil:

Fluor je toksičen v katerikoli koncentraciji, razstruplja se ga z lugolovo raztopino, to je jodom. Jod izpodriva tudi brom. Fluor se ponekje dodaja vodovodni vodi. Ljudje postanejo apatični, dolgoročno uniči imunski sistem, res je pa manj kariesa.

https://odysee.com/@cancerwisdomtv:f/th...
https://www.bitchute.com/video/fKt5Zois...

osnovnošolsko znanje kemije ti ne bi škodilo, da ne bi pisal takšne bedarije.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

z0mbie ::

737 je izjavil:

Fluor je toksičen v katerikoli koncentraciji, razstruplja se ga z lugolovo raztopino, to je jodom. Jod izpodriva tudi brom. Fluor se ponekje dodaja vodovodni vodi. Ljudje postanejo apatični, dolgoročno uniči imunski sistem, res je pa manj kariesa.

https://odysee.com/@cancerwisdomtv:f/th...
https://www.bitchute.com/video/fKt5Zois...


Na nivoju z antivaxxarstvom, flateartharji ipd... daj povej se zakaj se nisi sel cepit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

Vetrpiha ::

spenstar je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

LOL :)) Fajn vas ožemajo, hujš k babe...
@ildaviolo Kreatin zelo pomaga proti pleši, častna skavtska!

Jemanje kreatina povzroca pospesevanje tanjsanje in izpadanje las,se posebej ce si dedno nagnjen.

A potem ne smem več juh jesti?

Ben Dover ::

Govejo lahko ampak samo za kosilo v nedeljo po maši!

jasmina4 ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, vceraj sem narocil zobno pasto bio2you, ki stane 29€. sedaj me zanima ali je kdo od vas ze uporabljal to pasto in kaksne izkusnje je imel ali pa sem samo podlegel dobri reklami?



Pozdravljeni. Zanima me kakšni so rezultati uporabe?
Hvala za odgovor. Lp.

vinkop ::

jasmina4 je izjavil:

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, vceraj sem narocil zobno pasto bio2you, ki stane 29€. sedaj me zanima ali je kdo od vas ze uporabljal to pasto in kaksne izkusnje je imel ali pa sem samo podlegel dobri reklami?



Pozdravljeni. Zanima me kakšni so rezultati uporabe?
Hvala za odgovor. Lp.


moram reči, da je to bolj dobra reklama kot kaj drugega....za odtenek so zobje res bolj beli kot so bili, ampak ni to tisto kaj oni pišejo...zdaj naprej spet uporabljam paradontax.

gruntfürmich ::

jasmina4 je izjavil:

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, vceraj sem narocil zobno pasto bio2you, ki stane 29€. sedaj me zanima ali je kdo od vas ze uporabljal to pasto in kaksne izkusnje je imel ali pa sem samo podlegel dobri reklami?



Pozdravljeni. Zanima me kakšni so rezultati uporabe?
Hvala za odgovor. Lp.

slabi. zanič pasta.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

c3p0 ::

Kaki je pa magic ingredient te paste, razen beseda "BIO"? Ponavadi vsaj to napišejo.

alese ::

Kaj lahko zacnem s stavkom. Vecina vas nima kaj dosti znanja in vedenja o kemiji in alternatuvbi medicini. Uspelo vam je celo pogruntat da je fluor strupen oz skodljiv. Naj vam zaupam se, da je poleg fluora velik problem se aluminij, ki je ovojnina paste. Dva huda mozganska strupa za ceno enega. Uradna medicina, ce kaj vem, tega ne bo potrdila sploh ne za aluminij. Pravijo da povzroca unicevanje zivcnih celic, nevronov in povzroca vse vrste demenc, kognitivnih in dusevno telesnih deviacij in zdr tezav.nalaga se v mozganim in glej ga zlomka zelo tezko ali nemogoce ga je spravit ven. Mozganska bariera je namrec prepustna samo v eno smer tisto za not. Sam uporabljam curaprox enzymatic fluor and al free. Pa seveda ne pijem iz al piksn in al embalaze. Pa diber tek

SuperKripto ::

BuDi79 je izjavil:

rusilec je izjavil:

V eni minuti googlanja najdeš uradno verzijo. Za resnico se moraš bolj potruditi.

Najbolj varovane skrivnosti zadnjih stoletij.
- vesoljci so
- cepljenje škodi
- flour škodi
- hočejo zmanjšati število prebivalstva
- reptili so
- Hitler je pobegnil v Argentino

vse to samo na facebooku blizu vas, dognanja predstavljajo doktorji povsem drugih ved, odpuščeni tajni agenti in mamice na med.over.net.

se ne strinjam. Mislim, da so najvecje skrivnosti povezane s kvantno fiziko, pa z recmi, ki ji nekateri pravijo magija, japonski znanstvenik Masaru Emoto je dokazal vpliv besed na vodo in kuhan riz. Vsak lahko izvede taksen eksperiment doma, potrebuje, 3 tedne. Vplivanje s pomocjo simbolov, obcutkov, misli, napisanih in izgovorjenih besed na takoimenovano materijo. Ne pozabit, da clovek vsebuje priblizno 70 procentov vode. Potem kvantna fizika, teorija strun, pa iz cesa je sestavljen atom. Kako lahko opazovalec/zavest deloma vpliva na subatomske delce. Kaj se skriva v slovanskem jeziku, slovanskih starodavnih crkah (vedska kultura) zakaj se to skriva. Kaksen vpliv imajo na materijo? Vse vec otrok naj bi se rodilo s takoimenovanimi nadnaravnimi sposobnostmi, igrajo se s prijatelji (sub atomski delci) so na visjem nivoju zavesti. Pravijo jim zvezdni otroci, kristalni, mavricni, predhodniki so bili indigo otroci, ki so jim pripravljali teren.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

alese je izjavil:

Kaj lahko zacnem s stavkom. Vecina vas nima kaj dosti znanja in vedenja o kemiji in alternatuvbi medicini. Uspelo vam je celo pogruntat da je fluor strupen oz skodljiv. Naj vam zaupam se, da je poleg fluora velik problem se aluminij, ki je ovojnina paste. Dva huda mozganska strupa za ceno enega. Uradna medicina, ce kaj vem, tega ne bo potrdila sploh ne za aluminij. Pravijo da povzroca unicevanje zivcnih celic, nevronov in povzroca vse vrste demenc, kognitivnih in dusevno telesnih deviacij in zdr tezav.nalaga se v mozganim in glej ga zlomka zelo tezko ali nemogoce ga je spravit ven. Mozganska bariera je namrec prepustna samo v eno smer tisto za not. Sam uporabljam curaprox enzymatic fluor and al free. Pa seveda ne pijem iz al piksn in al embalaze. Pa diber tek


Še en, ki ne ve, da aluminij v piksnah in zobni pasti ni neposredno v stiku z vsebino.

SuperKripto ::

Kar se tice fluora in fluorida. Obstaja kar nekaj past brez tega. Drgac vcasih sploh ni bilo toliko potrebe po teh modernih zobnih pastah s fluoridom, ker ni bilo procesiranega sladkorja. Slednji je najbolj zasluzen za nezdrave zobe. Vcasih, ko so industrijsko procesiran sladkor in sladkarije lahko privoscili le premozni, so imeli crne zobe. To je postal nekak status za bogate. Revni so jih skusali posnemat in zacel mazat zobe s crno barvo. Tko da tiste dneve, ko ne jeste sladkarij ali pa ne uzivate jedi z industrijsko procesiranim sladkorjem, si lahko ocistite tudi na prijazen nacin.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

SuperKripto je izjavil:

Kar se tice fluora in fluorida. Obstaja kar nekaj past brez tega. Drgac vcasih sploh ni bilo toliko potrebe po teh modernih zobnih pastah s fluoridom, ker ni bilo procesiranega sladkorja. Slednji je najbolj zasluzen za nezdrave zobe. Vcasih, ko so industrijsko procesiran sladkor in sladkarije lahko privoscili le premozni, so imeli crne zobe. To je postal nekak status za bogate. Revni so jih skusali posnemat in zacel mazat zobe s crno barvo. Tko da tiste dneve, ko ne jeste sladkarij ali pa ne uzivate jedi z industrijsko procesiranim sladkorjem, si lahko ocistite tudi na prijazen nacin.

ah seveda, ker učasih so sploh imeli zobe...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ben Dover ::

Jaz sem kristalno magični zvezdni otrok, z vami bom delil vse skrivnosti sveta in kozmosa.
Več v PM.
LP

SuperKripto ::

Invictus je izjavil:

1x sem zasledil članek zakaj se daje flour v pitno vodo v New Yorku...

Na začetku itak zaradi zob, ampak flour je bil stranski pridukt, odpadek pri proizvoidnem procesu v tovarni lastnika, hudo povezanega z župani.

Skratka, dober biznis...

Tukaj je se en clanek, ki pove podobno zgodbo tudi za zobne paste. Pa kako te sestavine vplivajo na IQ, na mozgane in na druge sposobnosti. Ampak, kot receno, obstaja kar dost alternativ tudi v slovenskih trgovinah. Ce nic drugega je zobne paste mogoce narest tudi doma. Ampak ce jeste prevec sladkarih in drugih jedi z industrijsko predelanim sladkorjem potem je vprasanje, ce je to dovolj. Tko da morda kombiniranje, ob dnevih ko ne jeste sladkarij in industrijsko predelanega sladkorja, kislih stvari, potem si lahko umijete z naravnimi pastami.

https://klepetobkavi.si/novice/podrobno...

Ben Dover ::

Pa še spletno trgovino imajo, kako priročno! Sem naročil 6g meteorita za 400EUR, hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

SuperKripto ::

Ce te tako moti oglasevanje, kako to, da se nic ne pritozujes za farmacevtska podjetja in izdelke, ki jih ponujajo. In to skoraj vsak dan. Ne samo to, celo silis druge naj si vbrizgajo dolocene snovi.

Ben Dover ::

CENIK ENERGIJSKEGA ČIŠČENJA PROSTOROV

Čiščenje parcele, zemljišča /200EUR
Nepremičnina+zemljišče /350EUR
-dodatni objekti na zemljišču /100EUR

Stanovanja
- 1 in 2 sobna/150EUR
-3 sobna /200EUR
-4 in večsobna/350EUR

Poslovni prostori /15EUR/m2


Dude... A smeti in kosovne tudi počistijo? Je vključeno v ceno ali naj stopim do ciganov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

SuperKripto ::

Ce bi bil ti tak clovek, ki ne bi druge silil da si vbrizgajo dolocene snovi, pa delal celo kampanjo in promoviral o tem, bi te clovek nekako se razumel. Tko pa nisi kompetenten da govoris o tem.

Ben Dover ::

Jaz samo trollam antivaxx folk, milo za drago pač. Ste fletni kadar se razpišete o genocidu in žalite z ovcam.. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

SuperKripto ::

A te kdo placuje za tole trolanje antivax folka, pa za druge politicne poglede, ki jih pisete troli na forumu? A dobite kaj v zameno, vsaj pingo sok pa sendvic? Ker toliko trolate, da zgleda, kot da vam je to vsakdanja sluzba, delanje megle, zavajanje, delanje zmede, propaganda dolocenih politicnih pogledov na svet? Sam vprasam?

Ben Dover ::

Točno toliko kot ti, ki misliš, da si zemeljska naravna antena prek katere komunicira vsemirje. Kristalno magični zvezdni otrok, ki posiljuje z vibracijami in blodnjami v vsaki temi. Jaz žanjem vsaj salve smeha ob prebiranju vaših umotvorov, ki jih pobirate od ljudi, ki počnejo ravno to kar ti obtožuješ mene.

Zdaj grem pa na klepet ob kavici, čaw.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21660577 (32977) Andro457
»

Zobna pasta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5916629 (14301) francek1
»

Zobne paste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716864 (14238) harmony

Strupen fluor (fluorid) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10812162 (9816) WarpedGone
»

Fluor v tabletah DA ali NE

Oddelek: Problemi človeštva
263922 (3338) Matri[X]

Več podobnih tem