» »

Glede zavarovanja za voznika začetnika?

Glede zavarovanja za voznika začetnika?

Riyaling ::

Dober dan,
imam vprašanje, imela sem avto z zavarovanjem za začetnika dokler potekla registracija.
Zdaj uporabljam avto od staršev ki tega zavarovanja nimajo, voznik začetnik pa sem še 1 mesec.

Če pride do prometne, naprimer da me kdo nabije u križišču in sem jaz imela prednost kako gre to pol naprej s zavarovalnico?

;-) ::

Ce je on kriv, nimas tezav.

starfotr ::

Če ti narediš nesrečo, pol plačaš. Lahko pa sebe zavaruješ in voziš vse avte brez dodatnih zavarovanj.

mirator ::

Pravzaprav ne razumem. Če si voznik začetnik, potem to si. Zavarovanje pač pomeni večjo tveganje za povzročitev prometne nesreče. Tudi, če boš prometno nesrečo povzročila z avtomobilom staršev, boš odgovarjala ti in vprašanje, kako bo takrat škodo krila zavarovalnica. Če bi prometno nesrečo povzročila s svojim avtomobilom, potem z zavarovanjem, ki ga tako ali tako plačuješ, ne bi bil problem.

fikus_ ::

Mislim da voznik začetnik v primeru krivde krije 20% povzročene škode, kar zna biti veliko.

Saj se lahko zavaruje kot voznik začetnik za 1 mesec in voziš kateri koli avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

DamijanD ::

fikus: da, voznik začetnik avtomatsko krije 20% (če je on kriv). Lahko pa se dodatno zavaruje (večinoma začetnik, ne konkretno vozilo) in potem ni doplačila. Mislim, da je na Triglavu bilo za eno leto med 60 in 80€

Ma_en_tm ::

Sam bom še eno leto voznik začetnik, pri Triglavu je prišlo letno okoli 80€(z drajv kodo in opravljenim tečajem za voznika začetnika)

;-) ::

Cena zavarovanja za zacetnika je odvisna od premije. Procentualno.

fikus_ ::

Kakšne premije?! Kar neki na pamet?!
Tukaj se pogovarjamo o zavarovanju za voznika začetnika, da lahko vozi kateri koli avto, ki nima zavarovanja za voznika začetnika.

To zavarovanje je vezano na voznika in ne na vozilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznik zacetnik - zavarovanje

Oddelek: Na cesti
346251 (5463) anketar
»

Tečaj varne vožnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6831153 (17974) Twixz
»

avtomobilsko zavarovanje

Oddelek: Na cesti
434770 (2140) St235
»

Zavorvanje avtomobila za voznika začetnika

Oddelek: Na cesti
285038 (4532) fosil
»

Zavarovanje avta in voznik začetnik

Oddelek: Loža
358259 (7612) Thrivial

Več podobnih tem